>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.04.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
l0k0 751

l0k0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Typ: 1X
Kurs:1,45
Bukmacher: Bet365
Wiele o tym meczu zostało już powiedziane. Niby faworyt przyjeżdża do cienkie zespołu ale... Ale ten zespół ma nowego trenera. I to jest główny argument: tzw. syndrom nowej miotły. Myślę, że piłkarze Pogoni będą niezwykle zmotywowani w tym meczu. Coś w tej Pogoni się zacięło, coś szwankowało a to dość dziwne, bo portowcy w jesieni grani nieźle. Myślę, ze coś musiało być na linii piłkarze-trener i teraz wszyscy zagrają na 100%.
Co do Lecha to na pewno nieźle grają wyjazdy ale w końcu musi się to skończyć. Lech nie ma jeszcze na wyjeździe remisu więc może właśnie dziś?

⛔ 100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Irlandia Premier League
01.04.2013 20:45
UC Dublin - Sligo Rovers
Typ: EH(2:0) 2
Kurs: 3.60
Tobet
Spotkanie pomiędzy zamykającym tabelę zespołem UC Dublin a liderem Sligo Rovers. Faworyt jest tylko jeden i jedyne nad czym można się zastanawiać to rozmiary zwycięstwa zespołu gości. Gospodarze do tej pory na koncie mają tylko jeden punkt, bilans bramkowy 5:15, u siebie dwa mecze, oba przegrane (0:6 z Derry i 1:2 z Dundalk). Goście natomiast komplet zwycięstw, bilans bramkowy 12:2, na wyjazdach już tzy zwycięstwa (1:0 z Derry, 3:1 z Dundalk i 3:0 z Bohemians), wygrali na wyjeździe z zespołami z którymi UC Dublin przegrywało u siebie. Zwłaszcza fatalnie prezentuje się defensywa gospodarzy a dziś nadal zagrają bez podstawowego bramkarza a w obronie szykuje się też sporo absencji, natomiast do składu gości wraca Ventre, myślę że wygrana Sligo 3:0 to będzie najmniejszy wymiar kary.

⛔ 100 (powtórzony typ - jeden z użytkowników podał wcześniej typ 2 przy HP 3:0, zatem Twój typ jest traktowany jako powtórzony)
 
K 7

kryszan092

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń Szczecin- Lech Poznań
Typ: Lech Poznań wygra oraz poniżej 2,5 bramek w meczu
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie pomiędzy Pogonią Szczecin a Lechem Poznań. Zacznę od Pogoni, która ma nowego trenera, ale jest w kompletnym dołku, w 4 kolejkach rundy wiosennej zgromadzili 1pkt(!) strzelili tylko 1 bramkę, tracąc aż 10. Lech to oczywiście drużyna spotkań wyjazdowych na 10 meczy wyjazdowych wygrali aż 9. Lech to jest jednak drużyną, która mało strzela i mało traci, stąd też mój typ na Lech Poznań i mniej niż 2,5 bramki w meczu.


✅ 275
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Spotkanie : Cuneo - Modena
Typ : Poniżej 3,5 seta
Kurs : 2,65
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Trzecie spotkanie ćwierćfinałowe z udziałem tych zespołów, miejmy nadzieję, że ostatnie.
Cuneo powinno wykorzystać atut własnej hali i przypieczętować awans do najlepszej czwórki Serie A.
Gospodarze stanowią bardziej zgrany i doświadczony zespół. W szeregach Cueno roi się od siatkarzy światowej klasy, takich jak Sokolov, Grbic, Ngapeth i tak dalej i tak dalej. Modena opiera swoją grę na dwóch młodych skrzydłowych z czego tylko jeden ma szansę zrobić karierę i jest to Uros Kovacevic, który z roku na rok goni swojego brata i wychodzi na to, że niedługo będzie podstawowym zawodnikiem w kadrze Serbii.
Sam Deroo to przeciętniak, w rodzimej lidze może i błyszczał, ale we Włoszech stanowi tło.
Cuneo było w tym roku bliskie zwycięstwa w lidze mistrzów, niestety coś nie do końca zagrało i muszą cieszyć się ze srebra. Mam nadzieję, że &#39;treneiro&#39; nie zacznie od ustawienia z Sokolovem na środku, bo w 99% akcji rozgrywający przeciwników robią z niego wiatrak. Bez zbędnego kombinowania powinno się dzisiaj obejść, bo jeśli wygrają ten mecz, czeka ich parę dni odpoczynku przed, nie ma co się oszukiwać, półfinałem z Maceratą.

⛔ 100
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia, 1 liga
Spotkanie: UC Dublin FC - Sligo Rovers
Typ: X (handicap 3:0)
Kurs: 6,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: szósta kolejka ligi irlandzkiej. Gospodarze aktualnie zamykają tabelę, są na 12 miejscu, a goście są liderami. Sligo Rovers jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu, niewiadomą jest jedynie z jaką przewagą wygrają ten mecz. Dzisiejsi gospodarze rozegrali w tym sezonie na własnym boisku dwa mecze w których stracili osiem bramek strzelając przy tym tylko jedną. Gospodarze w ciągu trzech wyjazdowych spotkań zdołali zaliczyć 7 trafień przy jednej stracie bramkowej.
Na 10 ostatnich spotkań tych drużyn osiem razy wygrywała drużyna Sligo Rovers, dwa razy dzisiejsi gospodarze. Typuję wynik 0-3.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 51

bartdidi

Użytkownik
PN Premier League
FULHAM
vs
QPR
Dima Berbatov strzeli pierwszy i
Fulham wygra mecz
5,0 (bet365)
mój kurs to wypadkowa trzech zdarzeń gdzie dwóch jestem pewien a trzecie jest bardzo prawdopodobne.. a więc..
wygra Fulham..
bo w tym roku przegrali tylko 2 mecze i to z drużynami z którymi prawie wszyscy przegrywają czyli City i United,
bo grają u siebie, a u sSiebie 3 ostatnie mecze ligowe z Rangersami wygrali,
bo Rangersi wygrali w tym sezonie tylko 2 mecze na wyjeździe, bo Fulham lubi grać z kontry a sytuacja w tabeli Rangersów zmusi ich do przejęcia inicjatywy i ataków,
bo są w lepszej formie i wygrali w ostatniej kolejce derby ze Spursami...
strzeli Berbatov,
bo kto inny jak nie Dima..
bo wierzę, że jest coś takiego jak prawo serii, co udowodnił ostatnio Piszczek i udowania w Lidze Lewandowski, a Dima trafiał do bramki w 3 kolejnych meczach Fulham
strzeli pierwszą bramkę w meczu..
bo otwierał wynik w trzech ostatnich meczach Fulham, a jak pominiemy mecze w których Fulham nie zdobywało bramki to gole Dimy otwierały wynik w 4 kolejnych meczach..

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Włochy
Mecz: Cimberio Varese - Acea Roma
Data: 01.04.2013 18:15
Typ: 2/2 [Połowa/Koniec czasu]
Kurs: 4.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj rozgrywana jest kolejna kolejka włoskiego kosza mężczyzn. Z pośród wszystkich dzisiejszych spotkań w oko wpadło mi spotkanie Acea Romy z Varese na wyjeździe patrząc z perspektywy Rzymian, bo to właśnie na nich dzisiaj stawiam. Ostatnio w lidze wygrywają z każdym, czyli nawet ze Sieną, którą rozgromili w ich własnej hali aż 94:70. Wcześniej wygrywali jeszcze z casertą na wyjeździe 66:64, Cremoną 79:71 i Venezią 74:69 oraz Bologną 90:70 u siebie. Dzisiaj po seri 5 zwycięstw pod rząd zagrają na wyjeździe z wymagającym jednak przeciwnikiem Varese, który nie należy do jakiś potentatów ligi, ale też nie jest słaby. Zespół z bardziej znanych koszykarzy reprezentują Sakota, Banks, Ere, Polonara czy Dunston. Nie są to jakieś wielkie nazwiska, a cała gra opiera się właśnie na tych graczach. Na przeciwko nim staną między innymi Goss, Datome, Taylor, Jones czy Polak Olek Czyż. W ostatnim czasie Varese gra trochę w kratkę. Wygrali 77:74 z Reggianą na wyjeździe, 92:82 z Biellą i 74:62 z Casertą we własnej hali oraz zaliczyli porażki 76:75 z Dinamo Sassari u nich i 67:60 z Cantu też na wyjeździe. Dla porównania w ostatnim czasie też grali ze Sieną u siebie i przegrali 74:77. Ogólnie, to dojdzie dzisiaj do starcia dwóch równorzednych zespołów, które wyróżniają się w lidze i napewno każdego stać na zwycięstwo. Forma na pewno po stronie Romy, lecz grają na wyjeździe, stąd ten kurs. Ja mimo tego jednak stawiam na nich.

⛔ 100
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie: Pogon Szczecin - Lech Poznan
Typ: ht/ft 1/1
Kurs: 6.50
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Witam wszystkich typujacych.Moim zdaniem zwyciestwo Poznaniakow w tym meczu jest mniej pewne niz Pogoniarzy , owszem zerkajac na tabele , statystyki mozna odniesc wrazenie , ze to Lech jest pewniakiem ale dokonujac wnikliwszej analizy
wnioski moga byc juz troche inne.Zespol Pogoni objal Dariusz Wdowczyk , pomijajac dawne zamieszania wokol jego osoby jest to trener moim zdaniem z najwyzsze polskiej półki , w tym spotkaniu moze po prostu zadzialac efekt &quot;nowej miotły&quot; i pilkarze ze Szczecina zapewne zapragna wypasc przed Wdowczykiem najkorzystniej , wlasna publika kolejnym atutem i zmazanie plamy po dlugiej serii bez 3 pkt.
Poznaniacy w meczach wyjazdowych notuja fenomenalne wyniki i bilans wyglada 9-0-1 , wiadomym jest to , ze kazda passa sie kiedys konczy i Lechowi w potyczkach na obcych stadionach w wiekszosci dopisywalo szczescie.Dokladniej sledzac ich gre i widzac &quot; popisy&quot; Ślusarskiego i innych jego kolegow mysl nasuwa sie nastepujaca - slaba liga i fart Lecha.Pogoniarze przy pelnym skupieniu i ambicji wraz z realizowaniem taktycznych zalozen powinni ograc Poznaniakow.
Kurs na 1/1 jest genialny i moim zdaniem bardziej prawdopodbny niz 2 czy tez 2/2.Za niewielka kwote z budzetu przeznaczonego do obstawiania obstawic taki rezultat wrecz by nie wypadalo.Dodam jeszcze , ze Podbeskidzie i Bełchatow nie zlozyly broni i widmo degradacji beniaminka ze Szczecina wciaz widnieje , choc w stopniu znikomym ale jednak troche punktow trzeba jeszcze nazbierac by byc spokojnym utrzymania.Obydwa zespoly Pogon i Lech nigdy nie darzyly siebie sympatia i dla kibicow to jeden z najwazniejszych meczow.

⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Charleston, 19:15, 1.04.2013
Pereira - Voegele
typ; 2-0
4,00
Betsson
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju na kortach ziemnych w Charleston, Brazylijka Pereira spotka sie ze Szwajcarka Voegele. Na początku warto nadmienić, ze mączka w Stanach różni sie do tej europejskiej, jest sporo szybsza, jednak dalej nie tak szybka jak korty twarde. To stawia w uprzywilejowanej sytuacji Brazylijke, ktora na kortach ziemnych czuje sie jak ryba w wodzie i zdecydowanie jest to jej ulubiona nawierzchnia. Pereira przeszla juz tutaj kwalifikacje, wygrywajac dwa spotkania bez straty seta, z odwieczna rywalka z Argentyny, Ormarchea i Elie. Voegele ostatnimi czasy grala naprawde niezle, bylo to jednak na kortach twardych. Dzis przyjdzie jej zmienic nawierzchnia i rozegrac spotkanie z rywalka, ktora bardzo dobrze sie tutaj czuje, to moze byc za wiele dla Szwajcarki. Nie jest ona zawodniczka z takimi umiejetnosciami aby bez problemu grac na innej nawierzchni po zmianie na tym samym poziomie. Sadze, ze mozemy byc dzis swiadkami bardzo szybkiego meczu na korzysc Brazylijki.

⛔ 100
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Typ: Lech Poznań over 1,5 gola
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Krótko i na temat, dobrze spisujący się na wyjazdach Lech, zagra z nieprzewidywalną Pogonią. Ogólnie widzi mi się w tym meczu jakiś świąteczny over, dlatego wydaje mi się że Poznaniacy wcisną śmiało przynajmniej 2 gole. Potencjał w ofensywie wydaje mi się wystarczający, dziś od pierwszej minuty na murawie powinni zameldować się między innymi Trałka, Lovrencsics, Hamalainen i Tonev który ostatnio błysnął hattrickiem w reprezentacji. Do tego nie oszukujmy się, Szczecin to nie twierdza, zespoły są na różnych biegunach, Lech pewnie do końca ma zamiar gonić Legie, a Pogoń na spokojnie dojechać do końca w dolnej części tabeli i myśleć o rozgrywkach za rok.

✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Izrael, Premier League (playoffs 7-14)
Spotkanie: Ashdod - Beitar Jerozolima
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: bWin
Analiza: Skoro wszedł FC Basel, Aarau i przełamał się Grimsby, to dlaczego miałby mi nie wejść czwarty z dzisiejszych singli?! Owszem żaden to pewniak, ale liczę na Ashdod z dwóch powodów: grają u siebie i potrafią grać przeciwko Beitar na własnych śmieciach właśnie. Dla gospodarzy ten sezon jest z całą pewnością poniżej oczekiwań. Plany o grze w Europejskich Pucharach muszą przełożyć na następny sezon. Na otarcie łez pozostaje im walka o miejsce 7, gdzie są zdecydowanym faworytem spośród wszystkich uczestników play-off. A porażka z Akką z ubiegłej kolejki jeszcze bardziej skłania mnie do postawienia na &quot;jedynkę&quot;...
Daj znać, jak trafiłeś:jupi:

⛔ 100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - II Bundesliga
Spotkanie: St.Pauli -
Paderborn
Typ:1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś o 20:15 odbędzie się spotkanie drużyn ze środka tabeli II Bundesligi Niemieckiej. St.Pauli znajduję się na 13 pozycji z dorobkiem 32 punktów a Paderborn jest aktualnie na 9 pozycji z 35 punktami tak więc dzielą ich tylko 3 punkty. Bilans Bramkowy przeważa na korzyść gości ale St.Pauli właśnie bardzo dobrze się czuje na własnej murawie i zdobywa dużo więcej punktów u Siebie w tym sezonie. Głównie drużyna zawdzięcza niektóre zwycięstwa swojemu wspaniałemu napastnikowi
Ginczek-owi który ma na swoim koncie 12 strzelonych bramek i jeśli wystąpi w tym spotkaniu myślę że ustrzeli coś ;) Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami gdzie St.Pauli grało u Siebie jest na korzyść gospodarzy 4 zwycięstwa i tylko jedna porażka. Ostatnie spotkanie na własnym boisku zwyciężyli aż 5:0 więc pogrom po prostu. Teraz myślę że będzie tak samo i dadzą radę kolejny raz zwyciężyć z tą oto drużyną. Powodzenia!


⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Taylor Townsend vs Andrea Petkovic
Typ: Townsend +1,5 seta
Kurs: 3,40
Buk: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 01-04-2013/21-30
Analiza:
Spotkanie I rundy turnieju w Charleston, w którym pula nagród wynosi 740 000 USD. Mecze rozgrywane będą na nawierzchni ceglastej. Przechodząc już do samego spotkanie szczerze jestem trochę zdziwiony, że nikt wcześniej z Was nie zajął tego typu i nie napisał analizy. Pragnę poruszyć kilka kwestii: Amerykanka Townsend gra u siebie, jest zawodniczką rozstawioną z ,,dziką&#39;&#39; kartą, dzięki której może rywalizować a nie grając w kwalifikacjach do tego turnieju. Taylor jest sklasyfikowana dopiero na 350 miejscu w rankingu WTA. Jednak należy zwrócić uwagę na fakt, że dopiero za kilkanaście dni skończy 17 lat. Na jednym ze zdjęć widoczne jest to, że jest potężną zawodniczką jak na swój wiek. Jest leworęczna. Największym jej sukcesem jest zwycięstwo w ubiegłorocznym AO jako juniorka. Od początku roku rozegrała sześć spotkań. Ostatnio grała w połowie marca. W Indian Wells pokonała Lucie Hradecka w pierwszej rundzie, jednak już w kolejnym spotkaniu musiała uznać wyższość Serbki Any Ivanovic. Z pewnością bardziej znaną zawodniczką dla nas jest Niemka Andrea Petkovic, która ma swojej stronie ma również doświadczenie. Jednak sporą część swojej dotychczasowej kariery Andrea spędziła na leczenie kontuzji. Tak jak można przeczytać na jednej ze stron sezon zaczęła pechowo od kontuzji, której się nabawiła w Pucharze Hopmana. Wróciła na kort po trzech miesiącach absencji. W ostatnim spotkaniu uległa niżej notowanej Tomijanovic w Miami. Jestem tego zdania, że warto dziś za jakieś drobne pograć na Amerykankę, jeżeli nie mój typ to chociażby over 17,5 gema-powodzenia

⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - II Bundesliga
Spotkanie: St.Pauli - Paderborn
Typ: Powyżej 4
Kurs: 6,25
Bukmacher: Bet365
Pojedynek St.Pauli z Paderborn zamyka zmagania 27.ej kolejki zaplecza niemieckiej Bundesligi. Ekipa gospodarzy plasuje się w tabeli na 13.ej pozycji, natomiast ich dzisiejsi rywale na 9.ej. Wrażenie zrobiły na mnie ostatnie wyniki St.Pauli - niezwykle overowe - wyjazdowa porażka 2-4 z Union oraz zwycięstwo na własnym stadionie 3-2 z Regensburg. Widać, że drużyna skupia się bardziej na ofensywie, w czym upatruję szanse na kolejny mecz obfitujący w gole. Również w spotkaniach Paderborn zdobycze bramkowe padają dość często - warto wspomnieć choćby 2 poprzednie gry i łączną sumę 6 bramek. Oba zespoły mają wielce prawdopodobne utrzymanie w lidze, awans im nie &quot;grozi&quot;, więc powinni podejść na luzie do tego meczu. Liczę, że utrzymają dobrą skuteczność strzelecką, a w obronie nic się nie poprawi, czego efektem będzie spora ilość goli z jednej i drugiej strony.

0 (zwrot)
 
vebfan 7

vebfan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania- La Liga
Spotkanie: Real Betis- Getafe
Typ: x2
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Trudno coś obstawić jako była przerwa świąteczna i wszelkie statystyki mogą nie mieć znaczenia, lecz jako, że oglądam ligę hiszpańską wiem co można się spodziewać po tych zespołach.
Betis 7 w tabeli, Getafe 8, jeden pkt tylko przewagi ma Betis, więc kurs dość duży jak na Getafe z podpórką. Getafe na ostatnie 6 meczy - 4 zwycięstwa, jeden remis i porażka, Betis- 2 zwycięstwa, 2 porażki i 2 remisy.
Jak mówiłem- była przerwa na mecze reprezentacyjne, ale dla ciekawskich Betis przegrał 3-0 z Valencią a Getafe wygrało z A. Bilbao.
Nie padnie tu dużo goli, można szukać jeszcze alternatywy -3,5 gola choć kurs duży nie będzie. Getafe ma szczelną obronę i Barcelona z Realem nawet łatwo nie mieli, a teraz po przerwie stanowczo podejdą do meczu obie ekipy i mecz może skończyć się 0-0.

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
klaudi86 3

klaudi86

Użytkownik
???? WTA Charleston
Spotkanie: Petkovic(Niemcy, 162)-Towsend(USA,350)
Typ: Towsend + 6,5
Kurs: 2,34
Bukmacher: Pinnacle Sports

Zaledwie 17 letnia Amerykanka spotka się dzisiaj o 22.15 z jedną z czołowych zawodniczek świata. Poprzedni sezon dla Niemki był stracony gdyż borykała się sie z kontuzjami pleców. Ten sezon zaczeła dopiero w marcu gdyż leczyła kontuzje kolana. Myśle że cięzko jej będzie dzisiaj ograć wschodzącą gwiazdę kobiecego tennisa, zwyciężczynie AO 2012 juniorek w singlu jak i w deblu.

Kiepska analiza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom