>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.04.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, China Open
Spotkanie: Xiao Goudong-Ricky Walden
Godzina: 3:00
Typ: Xiao Goudong
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet
Nad ranem szykują się wielkie emocje w postaci meczy 2 rundy China Open, zapewne na stołach pod kamerami zmierzą się Judd Trump (ulubieniec publiczności na całym świecie) ze starzejącym się byłym mistrzem świata znanym głównie z bardzo irytującej, powolnej gry (mam nadzieję, że już nigdy nie spotka się z innym byłem mistrzem Dott&#39;em). Na drugim stole telewizyjnym na 99% spotkanie ulubieńca lokalnej publiczności Xiao Goudonga z nr 8 światowego rankingu Ricky Waldenem i na tym spotkaniu pragnę się skupić, zapowiada się bardzo emocjonujący pojedynek, za 25-latkiem z Chin będzie coraz lepiej dostosowana do standardów snookera publiczność, H2H 2-2 co warto zaznaczyć panowie nie spotkali się wcześniej ze sobą poza turniejami PTC. Bardzo często ciężko się zaaklimatyzować się w Chinach zawodnikom europejskim i głównie w tym upatruje szanse na łatwe zwycięstwo Chińczyka, wiadomo klasa sportowa stoi po stronie Anglika jednak to reprezentant gospodarzy wydaję się być w lepszej formie, mecz zapewne będzie szybki, obaj gracza są ofensywni i właśnie dlatego dobre zaaklimatyzowanie ma takie znaczenie tutaj, wystarczy chwila rozkojarzenia, co w przypadku kiepskiego snu bywa częste, by przegrać wygranego by się zdawało frame&#39;a. Czołówka europejska bardzo nie lubi tego turnieju, wielu po prostu odpuszcza przyjazd do Chin. Podsumowując, zarówno obecna forma, jaki i wsparcie publiczności to wszystko po stronie Xiao i myślę, że to wystarczy, by pokonać Waldena
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 23:30
Spotkanie: de Schepper Kenny-Mina Gianni Under
Typ: Under 20.5 gemów
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kenny nie był nigdy dobrym graczem i zapewnie nie będzie na nawierzchniach twardych. Na 11 lat kaiery wygrał 48 meczy i 38 przegrał, ogólnie to bardzo dziwne ponieważ na halowych nawierzchniach czuje się bardzo dobrze. de Schepper ma 203 cm wzrostu,jego gra opiera się głownie na serwisie,nie ma serwisu,nie ma Francuza. W tym roku bilans 1/4 nie przynosi mu chluby,wygrał challanger ale na hali. Jego przeciwnikiem będzie Mina Gianni który sklasyfikowany jest na 552 pozycji, jako junior miał sukcesy lecz w dorosłym tenisie nie ma jak na razie czego szukać. Mina jest finalistą juniorskiego Roland Garossa z 2009 roku, swego czasu również był najlepszym juniorem na świecie. Ale tak jak wspomniałem,że Gianni nie radzi sobie w dojrzałym tenisie, moim zdaniem de Schepper mimo, że nie jest wirtuozem na tej nawierzchni uwinie się z młodszym rodakiem w 20.5 gemach.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom