>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.04.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ▶ Argentyna ▶ Primera Division
Godzina:
20:00
Spotkanie: Quilmes - Belgrano
Typ: Belgrano
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Gospodarze z miejsca zamykającego tabele czyli 20, podejmują przeciwników
z Belgrano z miejsca 14. Na 11 spotkań jakie odbyły się do tej pory między tymi drużynami,
to 6 z nich wygrali zawodnicy Belgrano. W tym spotkaniu mój typ opiera się w głównej
mierze na absencji w drużynie gospodarzy jaką podali chłopaki z LS :

Drużyna Quilmes w ostatnich swoich dwóch spotkaniach zaliczyła dwa remisy z wyżej
notowanymi drużynami w tabeli jak Boca Juniors i Newells Old Boys, gdzie drużyna Belgrano
zremisowała z 16 w tabeli drużyną Argentinios Juniors i przegrała z Racing Club de Santander,
która jest przedostatnią drużyną w tabeli.
Dla Gości nie zagrają Pereyra 29/11, oraz Rodriguez 9/0.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 1

jorgus007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium
Typ: rzuty rożne - kto więcej
Kurs: 1,65
Bukmacher: STS
Spodziewam się szybkich ataków Bayernu i zaciekłej obrony Manchesteru który, tylko sporadycznie będzie pojawiał się pod bramką Neuera. Siłą rzeczy liczba rzutów rożnych musi wyjść na korzyść Bawarczyków.
nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona vs Atletico Madryt
Typ: Under 1,5 bramki
Kurs: 4,33 ; Buk: Sportingbet
Analiza:
Typ ryzykowny, ale uzasadniony kilkoma względami, no, ale może po kolei. Dziś zostaną rozegrane pierwsze ćwierćfinałowe spotkania w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. W jednym z dzisiejszych spotkań zagrają dwie hiszpańskie drużyny. Faworytem bukmacherów jest Duma Katalonii. Podopieczni Martino zniwelowali przewagę nad Realem Madryt po bardzo ważnym zwycięstwie w Primera Division. Pragnę przypomnieć, że Barcelona wygrała to spotkanie 3-4, po czym awansowała na drugie miejsce ustępując liderującemu Atletico Madryt. Z pewnością walka o mistrzostwo kraju będzie się toczyła do końca sezonu, a zostało do rozegrania jeszcze siedem spotkań. Następnie piłkarze Barcelony wygrali jeszcze z Celtą Vigo 3-0, oraz ostatnie derbowe wyjazdowe spotkanie z Espanyolem 0-1. Była to bardzo ważna wygrana. Zwycięstwo przypieczętował niezawodny Argentyńczyk Lionel Messi po strzale z rzutu karnego. Przewaga Barcelony nie unikała żadnej wątpliwości, tak jak zawsze zdecydowanie jeśli chodzi o posiadanie piłki jak chociażby jeśli chodzi i strzały na bramkę. Przewaga w tym elemencie gry wynosiła jeden do ośmiu. Gerardo Martino w udzielonym wywiadzie stwierdza, że: ,,Przed nami 180 minut dlatego nie będziemy podejmować zbyt dużego ryzyka już w pierwszym meczu, mając w perspektywie drugie. Nie strzeliliśmy dotychczas przeciwko Atletico zbyt wiele bramek. Musimy pozostać tak samo zorganizowani jak dotychczas. Najważniejsze to nie stracić gola.&#39;&#39;. Atletico Madryt również notuje świetną serię, kilku zwycięstw z rzędu. Są dobrze ułożoną drużyną. Diego Costa najlepszy strzelec drużyny najprawdopodobniej zagra w dzisiejszym meczu z niewielką kontuzją. Będzie to świetny pojedynek pomiędzy nim, a Messim. Drużyna z Madrytu w 1/8 finału wyeliminowała AC Milan. W ostatniej kolejce pomimo zwycięstwo z Athletic Bilbao nie zaprezentowali nic szczególnego. W drużynie gospodarzy zabraknie Valdesa. Tak przedstawiają się prawdopodobne składy:
Przewidywane składy:
Barcelona:
Pinto - Alves, Pique, Mascherano, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Neymar
Atletico: Courtois - Juanfran, Miranda, Godin, Luis - Koke, Gabi, Suarez, Turan - Villa, Costa
Warto dodać, że w dwóch ostatnich bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami padł wynik bezbramkowy. Jeden z tych meczów był rozgrywanych w ramach Pucharu Króla, wcześniejsze spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. Dziś z pewnością żadna z drużyn nie będzie chciała stracić bramki, możemy spodziewać się wyrównanego spotkania. Typ uważam za ryzykowny, ale realny-powodzenia
⛔100
 
charles94 36

charles94

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów ⚽
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Atletico Madryt
Typ: over 5,5 żółtych kartek
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Już dzisiaj pierwsze ćwierćfinały Champions League. Ja postanowiłem wziąć pod lupę ten mi bliższy, bo rozgrywany pomiędzy zespołami z mojej ulubionej ligi. Typ na kartki to moim zdaniem dzisiaj pewniak. Sędziować będzie Felix Brych, który lubi pokazywać kartoniki piłkarzom, jego średnia to ok. 4 na mecz w tym sezonie jednak dzisiaj okazji do karania piłkarzy będzie co niemiara. Atletico jeśli chce myśleć o zachowaniu jakiejś nadziei na rewanż u siebie musi zagrać tak jak z Barceloną w lidze, czyli stosować wysoki pressing i często faulować, ale o tym Simeone bardzo dobrze wie. Ostatnie mecze między tymi zespołami to odpowiednio: 5 kartek, 9 kartek i 6 kartek, tak więc dla mnie ten typ to spore value. Myślę że mój avatar jest cały czas aktualny, tak samo jak cytat mojego ulubionego trenera: &quot;Za każdym razem gdy grasz przeciwko barcelonie, przygotuj się do gry w 10 zawodników&quot;. Sędzia Brych nie pozwoli tutaj grać ostro gościom i sądzę że już w pierwszej połowie zobaczymy sporo kartoników. Gospodarze też zapewne dołożą coś od siebie. Alba, Mascherano, Pique, Alves czy też Busquets lub Neymar, możliwości na żółtą kartkę będzie mnóstwo i zdziwie się naprawdę jeśli ten typ nie wejdzie, bo jak dla mnie jest on najpewniejszy ze wszystkich meczów Champions League w tym tygodniu.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 1

nowygracz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Turcja - TBL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Anadolu Efes - Gaziantep BB
Typ: under 142,5
Kurs: 1.88
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dziś polecam lige Turecką.Znajdujący się na 3miejscu w ligowej tabeli Anadolu Efes podejmie Gaziantep BB(10).Zacznę od gości którzy wygrali ostatnich 9spotkań wyjazdowych co pokazuje że dziś mogą sprawić niespodziankę(w ostatniej kolejce pokonali 4drużynę ligi Galatasaray)
Co do gospodarzy u siebie radzą sobie delikatnie mówiąc średnio w poprzednim meczu z Mersin Buyuksehir(14) nie zachwycili i wygrali jedynie różnicą 6pkt. Mój typ to under 142,5 ponieważ myślę ze Gaziantep nie stoi na straconej pozycji i mecz będzie wyrównany.Dodam że ostatni mecz tych drużyn zakończył sie wynikiem: Gaziantep BB 59-67 Anadolu Efes
Wyniki Gaziantep w meczach z top5:
-Gaziantep BB 69-65 Galatasaray
-Gaziantep BB 58-60 Banvitspor
-Usak U. 64-74 Gaziantep BB
-Fenerbahce 81-66 Gaziantep BB
Podsumowując w spotkaniach z najlepszymi drużynami ligi linia została pokryta 4/5
✅88
 
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - China Open 2014
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie: Michael White - Zhao Xintong
Typ: Zhao Xintong
Kurs: 2.62
Bukmacher: william hill
Analiza:

Zhao pokazał się ze świetnej strony w meczu z Bairdem, który wprawdzie zbytnio nie przeszkadzał, ale też Chińczyk na niewiele mu pozwolił. Zero tremy młodziana, za to sporo świetnej gry i solidnego punktowania (85, 50, 79). Z White’em wcale nie musi być trudniej, bo Walijczyk cały sezon mocno w kratkę, żeby nie powiedzieć że kiepsko i z tak ofensywnie nastawionym Zhao może go czekać ciężki mecz. Tym bardziej, że z tyłu głowy cały czas ma kwalifikacje do MŚ zaczynające się za tydzień. Jeśli Chińczyk zagra tak jak wczoraj, to możemy mieć kolejną niespodziankę, a dodatni handicap nie będzie potrzebny. ⛔100
 
czarny-kotek 36

czarny-kotek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wigan - Leicester City
Typ: 2 ; Kurs: 2,8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Leicester jest niekwestionowanym liderem Championship i cały czas umacnia się na prowadzeniu. Na 38 wszystkich spotkań przegrał zaledwie 5 i wciąż pozostaje najlepiej grającą drużyną na wyjeździe z 12 zwycięstwami w 19 rozegranych takich spotkaniach. Wigan natomiast po niedawnej bardzo dobrej serii straciło rozpęd i przez ostatnie mecze gra w kratkę. Uważam, że Leicester będzie w stanie dzisiaj sobie poradzić, gdyż drużyna ta gra bardzo ofensywnie na wyjeździe i nie boi się obrońców przeciwnika. Goście są co prawda praktycznie już bezpieczni w walce o awans, jednak to wcale nie oznacza, że mogą sobie pozwolić na stratę punktów, szczególnie z zespołem z pierwszej szóstki.
⛔100
 
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: DANIA: Ishockeyligaen - Play Offy
Godzina: 19:00
Spotkanie: AaB Pirates-Sonderjyske
Typ: poniżej 5,5 bramek
Kurs: 1,80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Więc tak dziś o 19:00 mecz pomiędzy AaB Pirates a Sonderyjskiem.
Obecny wynik PO to 0:3 dla Sonderyjske, w tych meczach padały takie wyniki:
30.03.14 ISH Sonderjyske AaB Pirates 5 : 1
27.03.14 ISH AaB Pirates Sonderjyske 1 : 4
25.03.14 ISH Sonderjyske AaB Pirates 7 : 2
Widzimy że w 2 meczach u siebie Sonderyjske przeszło linię 5,5 bramek, a na wyjeździe już nie, chociaż było blisko. Mecze te są dość overowe więc dlaczego gram under?
Mamy wynik 0:3 więc dla AaB jest to ostatnia szansa ten dzisiejszy mecz więc nie będą się otwierać, bo napewno zdają sobie sprawę co wtedy się z nimi stanie. Będą czekali na ruch Sonderyjskie które dziś jeśli będzie prowadzić to spokojnie będą sobie kontrolować wynik.Piraci to nie są chłopcy do bicia u siebie to naprawde solidna drużyna która w sezonie regularnym przegrała u siebie tylko 5x, rzadko padają też dogrywki w ich meczach. Ogólnie myślę że Piraci nie mają dzisiaj szans ale czy Sonderyjskie wygra przed czy po dogrywce to nie wiem, dlatego uderzam tutaj w under. Jeśli AaB obejmie prowadzenie jako pierwsze to underu jestem pewien bo będą bronić wynik i kontrować.
✅80
 
stanley-63 794,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Liga Mistrzów /
Data : 01.04.2014 godz. 20:45
Spotkanie - Barcelona : Atl. Madryt
Typ - czerwona kartka w meczu ? Tak
Kurs - 3.75
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Nic dodać nic ująć mecz na pewno przyniesie sporo emocji , na początku zaznaczę że trochę dziwi mnie to jacy sędziowie sędziują spotkania bo popatrzmy na ten zestaw , to spotkanie sędziuje Niemiec pan doktor Felix Brych natomiast w drugim dzisiejszym pojedynku Manchester United z Bayernem Hiszpan Carlos Velasco Carballo , no ale może to tylko takie moje zwidy , wracam do samego pojedynku pomiędzy Barca a Atletico i tak zaglądając do ich H2H pod względem kartek to ojjjj daleko nie musimy szukać , ostatni pojedynek ligowy na Atletico 5 żółtych kartoników a mecz o trofeum a konkretnie o Super Puchar to 7 żółtych i 2 czerwone a zaglądając jeszcze niżej to czerwieni pomiędzy nimi było dosyć sporo a przeważnie dla Atletico , no i patrząc na zdobycze kartkowe Atletico z tego sezonu to 109 żółtych kartek i 2 czerwone tak więc w/g mnie jest szansa że i dziś coś zobaczą , jeżeli chodzi o Barcę to tu dorobek kartkowy 79 żółtych i 1 czerwona to w/g mnie też dość pokażny dorobek , samo spotkanie to też nie mecz o pietruszkę bo to przecież LM i tu na pewno nikt nie będzie się oszczędzał i odstawiał nogę , no i sędzia pan doktor Felix Brych , co prawda taki kartonik koloru czerwonego jeszcze w jego reku nie było w tej edycji LM a dorobek to 4 mecze 14 żółtek i 2 karne ale sięgając do jego ogólnej statystyki to już to wygląda zdecydowanie lepiej i tak na 26 spotkań 91 żółtych 7 czerwonych i 12 karnych dlatego liczę że w takim meczu jak ten że pan doktor dopisze do swojej statystyki pierwszy czerwony kartonik .
⛔100
 
szepiecik 16

szepiecik

Użytkownik
Dyscyplina ▶ Piłka Nożna ⚽ ▶ Liga Mistrzów
Godzina:
20:45 Spotkanie: Manchester Utd - Bayern Typ:Która drużyna wykona pierwszy rzut rożny?- Bayern
Kurs: 1.72 Bukmacher: Bwin Analiza: Witam! Piłkarsko kwiecień zaczyna się znakomicie gdyż to właśnie dziś zostaną rozegrane pierwsze ćwierćfinały europejskiej Ligi Mistrzów. Zapraszam do Anglii, a konkretniej do Manchesteru który na własnym stadionie Old Trafford zmierzy się z obrońcą tytułu sprzed roku, i świeżo upieczonym mistrzem Niemiec, Bayernem Monachium. Będzie to spotkanie z podtekstami, ponieważ kibice z Bawarii wiąż pamiętają porażkę w finale LM w 1999r. gdzie tytuł mieli już na wyciągnięcie ręki. Drużyna z Manchesteru znajduje się obecnie w formie dalece odbiegającej od oczekiwań fanów, nie mając już praktycznie szans na awans do Champions League w przyszłym sezonie, o mistrzostwie już nie wspominając. Natomiast Bayern znajduje się w wyśmienitej dyspozycji. Moim zdaniem Bayern będzie chciał całkowicie zdominować to spotkanie i wygrać je kilkoma bramkami, tak jak robił to już wcześniej. Już od pierwszego gwizdka przejmie inicjatywę i będzie napierał na bramkę gospodarzy, a przy okazji jako pierwszy będzie wykonywał rzut rożny. Całkiem wysoki kurs kusi, i na pewno bardziej opłaca się go grać niż samo zwycięstwo Bayernu, z powodu niskich kursów. Pozdro ✅72
 
fotiks 69

fotiks

Użytkownik
Dyscyplina - TENIS WTA Charleston
Data : 01.04.2014 godz. 16:00
Spotkanie - Hantuchova - Rogers
Typ - Hantuchova
Kurs - 1.50
Bukmacher : bet365
Analiza : 32 vs 109 rakieta świata. Kurczę ja wiem, że Słowaczka gra padake od dłuższego czasu, że Amerykanka gra u siebie, że jest stosunkowo młoda, ale najwyższy czas zacząć wygrywać i myślę, że nadszedł ten czas. Poza tym przegrywała nie z byle kim bo (Keys 36, Lepchenko 46, Ivanovic 13, Kerber 7, Sharapova). Gdyby Hantuchova nie była taka słaba w ostatnich swoich występach kurs wynosiłby 1.12. Cóż tu jeszcze dodać więcej dodać? Myślę, że jest to taki pewny becik na dzisiaj. Pozdrawiam.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 22

cieslik199

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium
Typ:Wyścig do 2 bramek -&gt; Bayern
Kurs: 1.67
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: O sile drużyny gości nie trzeba dużo pisać. Każdy kto choć trochę zna się na piłce to wie kto co Bayern i co robi z przeciwnikami. Manchester hmm bardzo ciężko cokolwiek mówić o tej drużynie , gdyż gra tak w kratkę ,że ciężko się wypowiedzieć. Manchester nie jest drużyną która ma twierdze na swoim stadionie . Przegrywają u siebie i na wyjazdach. Bayern , nie ważne jaki teraz i tak wygrywa lub remisuje. Bayern jest drużyną która bardzo dużo strzela, min 2/3 bramki na mecz stąd ten typ. ManU jest to drużyna która ma Rooneya , Mate , RvP (który (chyba) leczy jeszcze kontuzje) . Bayern to drużyna ze wspaniałymi zawodnikami jak i trenerem i uważam ,że taki kurs to jest po prostu za darmo przy tak dobrej dyspozycji strzeleckiej Bayernu i tak grającemu Manchesterowi w kratkę.
ZWROT
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ League One - ANGLIA
Godzina: 20:45
Spotkanie: Coventry-Bradford
Typ: LB over 2,5
Kurs: 1.83
Bukmacher: unibet
Analiza:
Z dzisiejszej oferty chciałem przedstawić mecz między 13-tym Coventry , a 12-tym Bradford .
Stawianie liczby bramek w meczu wiąże się z duzym ryzkiem lub też można nazwać to rzutem monetą ,ale zdarzają się też przypadki ,że poprostu się wie , że w danym meczu padnie więcej goli i to będzie moja myśl przewodnia co do danego meczu .
Goście po 39 kolejkach mają stosunek goli 50:48 i jak juz łatwo zauwazyć dużo strzelonych bramek i duzo straconych.
Gospodarze strzelonych aż 70 i aż 69 straconych , czyli mamy fenomena tej ligi , gdyż tylu strzlonych i straconych goli nie ma nikt w League One .
Coventry w 28 spotkaniach zaliczyli over 2,5 , Bradford w 16 gdzie na ostatnie 5 meczy tylko raz się udała ta sztuka .
H2H z ostatnich 5 meczu tylko raz zaliczyli over 2,5 , na jesień padł wynik 3:3 .
Dziś sądze , że liczba bramek może paść spokojnie,
⛔100
 
S 6

spinelek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurocup - Play Offs
Godzina: 20.45
Spotkanie: Valencia - Niżny Nowogród
Typ: 1 (AH -12.5)
Kurs 1,76
Bukmaher: Bet365
Analiza:
Valencia jest w bardzo dobrej formie w Eurocup, widać, że tej ekipie mocno zależy na zwycięstwie w tych rozgrywkach. W poprzednich rundach właśnie dzięki wysokim zwycięstwom u siebie (16 punktami z Chimki i 32 z Albą Berlin) udawało się przechodzić dalej. Niżny Nowogród to ekipa grająca na wyjazdach słaba, za to u siebie potrafiąca odrobić straty - wydawałoby się - nie do odrobnenia. Odrobili 17 punktów straty do Besiktasu w 1/8 finału, a także - z 13-punktowym zapasem - 3 punkty do Hapoelu Jerozolima. Dzisiaj jednak ugości ich Valencia i spodziewamy się wysokiej wygranej gospodarzy. Przed wizytą w Rosji trzeba bowiem uzbierać sporą zaliczkę, by móc awansować do finału, gdzie prawdopodobnie czeka nas hitowe starcie z Unics Kazań. Valencia u siebie wygrała 22 z 25 ostatnich spotkań, z czego aż 15 różnicą pokrywającą nasz handicap.
⛔100
 
vexi 23

vexi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie: Manchester United - Bayern Monachium
Typ: 0:0 do przerwy
Kurs: 3.15
Analiza: Witam. Typ powiecie bardzo ryzykowny. Większość dziś pójdzie w pewne zwycięstwo bayernu, zwłaszcza gdy zobaczą taki kurs bo coś ok. 1.50, a jak na bayern uznają, że przy obecnej grze MU to wielka okazja.. BŁĄD. A przynajmniej ja tak uważam. Wydaje mi się, że w pierwszej połowie Manchester skupi się na obronie, nie będą chcieli stracić w głupi sposób bramki, nastawią się bardziej na kontrataki, lecz niewiele z nich wyniknie i wynik 0:0 do przerwy jest bardzo możliwy, a przy takim kursie dlaczego nie zaryzykować? Nie zapominajmy, że Manchester United to klub gwiazd, to że nie idzie im w tym roku w premier league, nie znaczy, że w LM także będą skazani na porażkę. Co do przebiegu meczu wyczuwam bezbramkowy remis, lub że nawet MU może zaskoczyć. Przepowiadam, że Bayern dziś spapra sporo kuponów, a buki na tym nieźle się wzbogacą ????

⛔ 100/ bukmacher ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
apropo 49

apropo

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Barcelona - Atletico Madryt
Typ: 1 połowa azjatycka suma goli: powyżej 1,5
Kurs: 2,6
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj wszyscy się doszukują underowego wyniku w tym meczu, ja pójdę na przeciw. Obie drużyny są waleczne a to jest prestiżowy turniej, sądzę że jeśli jakakolwiek drużyna strzeli bramkę przed 30 min, druga od razu ruszy do ataku i wyrówna. Drugą możliwością jest jeszcze to że Barca będzie chciała jak najbardziej zdominować rywala a dwie bramki na własnym boisku w ciągu 45 min i rywalowi jakby nie było słabszemu dużo od Realu to nie problem. Ostatnio przy meczu Real Barca też doszukiwaliście się undera a skończyło się na 7 bramkach w tym 4 w pierwszej połowie. Teraz stawka jest większa więc myślę że over ryzykowny ale jak najbardziej możliwy.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 19:40
Spotkanie: Al Hilal - Al Sadd
typ: Al Sadd over 1,5 gola
kurs: 3,00
buk: Bet365
Analiza:
W czwartej kolejce azjatyckiej Ligi Mistrzów spotkanie pomiędzy katarskim Al Sadd a saudyjskim Al Hilal. Trochę zdziwiły mnie kursy na ten mecz, ponieważ buki za zdecydowanych faworytów widzą Al Hilal co dla mnie jest trochę nie zrozumiałe. W pierwszym spotkaniu między tymi ekipami padł wynik 2-2. Wydaje mi się że w tym meczu może paść wiele bramek, tak więc jakiś over 3,5 gola może całkiem gładko wejść. Al Hilal to ekipa która w zeszłych latach miała na prawdę dobrą kadrę ze znanymi piłkarzami lecz w tym sezonie nie są już tacy mocni co odzwierciedla chocby tabela. Mój typ na over 1,5 powinien wejść, grałem już w TD over 1,5 gola przeciwko Al Hilal w pierwszej kolejce i wszedł, w obronie saudyjczycy nie są zbyt dobrze zorganizowani i wystarczy dobra prostopadła piłka i napadzior drużyny przeciwnej idzie sam na sam (dwie prawie identyczne akcje Al Ahli przyniosły im dwa trafienia). Wyniki Al Hilal w tej edycji to 2-2 z Al Ahli i 2-3 z Sepahan. Al Sadd natomiast 1-1 z Al Ahli i u siebie 3-1 z Sepahanem, strzelić Irańczykom trzy gole nie jest łatwe. Al Sadd gra bardzo ofensywnie, obrona Al Hilal jest dość kiepska, a tacy piłkarze jak Raul, brazylijczyk Tabata oraz algieryjczyk Belhadj są w stanie rozmontować defensywę saudyjczyków. Ogólnie w meczach drużyn Saudyjskich pada sporo bramek (jedyny wyjątek to Al Fath bilans bramkowy po trzech meczach 0-1, nie wiem gdzie oni się uchowali) więc jest spora szansa by dobry kurs zaliczyć na plus.
⛔100
 
wksrks-106011 71

wksrks-106011

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20.45
Spotkanie: FC Barcelona - Atletico Madryt
Typ: X do przerwy.
Kurs: 2.44
Bukmacher: ComeOn
Analiza: Witam wszystkich. Przedstawiam typ, który napewno nie jest prima aprilisowym żartem. Zapraszam na 20:45 na stadion Camp Nou. Zobaczymy tam potyczkę dwóch z trzech najlepszych drużyn ligi hiszpańskiej z tym, że pod banderą Champions League. Tak naprawdę tylko &quot;otoczka&quot; jest inna ale na boisku pozostają stare hiszpańskie zasady i zmysł taktyczny. Wystarczy popatrzeć na ostatnie mecze tych dwóch drużyn. Superpuchar Hiszpanii wygrany przez Blaugranę tylko dlatego, że mieli lepszy bilans bramek na wyjeździe (wyniki meczów 0:0 na CN i 1:1 na Calderon) co pokazuje jakie Atletico zrobiło postępy jeśli chodzi o doskoczenie do elity La Liga. Ostatnie ich spotkanie na Calderon o ligowe punkty również skończyło się remisem 0:0. Mecze tych drużyn zaczynają i kończą się na środku boiska. Pojedynki między Atletico i Barceloną nazywane są przez kibiców obu drużyn &quot;piłkarskimi szachami&quot;. Co prawda to pewnie Barcelona będzie stroną przeważającą w dzisiejszym spotkaniu ale ekipa Simeone to ludzie, którzy przedewszystkim lubią biegać, są niesamowicie zgrani i umią grać w obronie. Przykładem tego może być liczba bramek straconych w LL. Po ponad 30 kolejkach tylko 21 razy Bramkarze z południa Madrytu wyjmowali piłkę z siatki. Najmniej z całej stawki. Wspomniałem, że Rojiblancos lubią biegać...stąd ten typ. W pierwszej połowie tego wieczoru wątpie aby padła jakakolwiek bramka. Atletico to nie leszcze. Bedą upatrywać swoich szans w rewanżu dlatego nie pozwolą sobie wbić głupiej bramki póki bedą mieli siły perfekcyjnie kryć, wyprzedzać i zagęszczać środek. Być może sami przejmą inicjatywę i wyjdą pressingiem szukając bramki na wyjeździe...niewiadomo. Jeżeli Barca ma przesądzić o losach dwumeczu to tylko na Camp Nou. Jednak najpierw trzeba będzie ostudzić temperament i &quot;wybiegać&quot; chłopaków Simeone. Uważam, że Dumie Katalonii to druga połowa stworzy szanse na wygranie tego meczu.
✅144
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie: Manchester - Bayern
Typ: United nie strzeli
Kurs: 2,37
Bukmacher: williamhill
Wszystko już chyba o tym meczu zostało napisane. Różne scenariusze tego meczu są widziane, ja jednak obstawię dziś, że gospodarze nie strzelą bramki. Dlaczego? United nie gra jeszcze tego, czego wszyscy by oczekiwali po tej drużynie. Ekipa Moysa grając z dobrymi zespołami ma spore problemy. Nie trzeba daleko sięgać pamięcią, marcowe pojedynki na Old Trafford z City i The Reds i dwie porażki po 3-0. United zupełnie sobie nie radził w tych meczach. Dziś przyjeżdża Bayern, obrońca tytułu i zespół nazywany obecnie najlepszą drużyną na świecie mającą najlepszego bramkarza. O gola więc dla United będzie bardzo trudno. Warto dodać, iż ofensywa Czerwonych Diabłów będzie w tym meczu bardzo osłabiona, bowiem nie zagra Robin Van Persie. Powodzenia.
⛔100
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
Godzina: 01.04.2014 20:45
Spotkanie: Barcelona - Atl. Madrid
Typ: Powyżej 10.0 rzutów rożnych
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś będzie zapewne bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy tymi zespołami. Obie drużyny dość mocno na gazie i w przypadku Barcelony porażka ostatnio miała miejsce 6 meczy temu, a u przyjezdnych 8 meczy temu. Nie miałem pomysłu cały dzień czego doszukiwać się w tym spotkaniu, ale jedno będzie pewne: WALKA, za czym idą rzuty rożne, żółte karki i może nawet jakaś czerwona. Costa i Messi, to będzie naprawdę ciekawe starcie, nawet dla mnie lepsze niż Messi vs Ronaldo. Moim zdaniem będzie tutaj koło 12 rzutów rożnych, ale nie ryzykuje za bardzo - idę za pewnym ciosem wg. mnie. Polecam bardzo typ do jakiegoś AKO ew. systemu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom