>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.10.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia Championship
Spotkanie: Leeds United - Portsmouth FC
Typ: Zespół 1 zwycięży, a w meczu padnie mniej niż 2,5 gola
Kurs: 5.25--&gt; 5.00
O godz 16 dojdzie do pojedynku w ktorym zmierza sie Leeds United - Portsmouth FC sa to zespoły zajmujace srodek tabeli. Gospodarze naraziej prezentuja kratkowa forme bilans 3-2-3 16-15 bramek, goscie to torche słabiej spisujaca sie ekipa 2-3-4 10-12 bramek.
Do rzeczy moj typ na to spotkanie to wygrana Leeds a liczba bramek to mnie niz 2,5 gola mysle ze to bedzie wyrownane spotkanie ale to gospodarze wygraja nawet ta jedna bramka,ogladałem ostatnio ich dwa mecze z Brigton gdzie byli skazani na pozarcie a wywalczyli punkt,oraz z MU z ktorym do połowy pomimo wyniku 3-0 starali sie cos grac i mysle ze dzis pokaza na co ich stac, dodam ze goscie w ostatnim spotkaniu wygrali u siebie z Blackpool a bramka została strzelona juz w doliczonym czasie meczu.
Poczatek godz 16 , powodzenia ! Typ: 2-0
pozdrawiam.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia-Lech
Typ: Cracovia +0.5
Kurs: 2.23
Bukmacher:pinnacle Sports


Analiza: Dziś o godzinie 18 rozpocznie się spotkanie pomiędzy ekipami Cracovi oraz Lecha.Faworytem tego spotkania naturalnie jest zespół gości który aktualnie zajmuje 6 pozycję z dorobkiem 13 oczek na swoim koncie. Gospodarze natomiast plasują się na ostatnim miejscu z dorobkiem zaledwie 5 punktów. Cracovia podbudowana ostatnią wygraną na stadionie zabrzańskiego Górnika będzie tutaj chciała na własnym stadionie sprawić miła niespodziankę swoim kibicom i przynajmniej ten mecz zremisować każdy wie w jakiej sytuacji jest drużyna z Poznania i w tym możę Cracovia swojej szansy upatrywać. Ja tutaj myślę że gospdarze tego meczu nie przegrają dlatego daje handicap +0.5 dla zespołu gospodarzy. Poza tym historia pokazuje jak ciężko lechowi grało się w poprzednich latach na Cracovii
Historia:
13/03-11 Ekstraklasa Cracovia Krakow vs. Lech Poznan 1:0
27/10-10 Puchar Polski Cracovia Krakow vs. Lech Poznan 1:4
22/11-08 Ekstraklasa Cracovia Krakow vs. Lech Poznan 0:1
26/04-08 Ekstraklasa Cracovia Krakow vs. Lech Poznan 3:2
⛔100
30/03-07 Ekstraklasa Cracovia Krakow vs. Lech Poznan 3:0
07/05-06 Ekstraklasa Cracovia Krakow vs. Lech Poznan 3:2
23/04-05 Ekstraklasa Cracovia Krakow vs. Lech Poznan 2:0
Ogółem 5 wygranych zespołu z Krakowa i tylko 2 zwycięstwa gości...
⛔100
 
R 5

robson1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Aston Villa - Wigan
Typ: X2
Kurs. 2.20
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
W dniu dzisiejszym wybrałem spotkanie Ligi Angielskiej po między drużynami Aston Villi a Wigan, obie drużyny zaczęły sezon nie najgorzej stąd tym bardziej ciekawszy pojedynek aby wspiąć się w górę tabeli, The Villas za wszelką cenę będą chcieli w końcu wygrać mecz po czterech remisach z rzędu tym bardziej że grają na własnym stadionie. Natomiast Wigan będzie chciało się zrehabilitować za te trzy z rzędu porażki, ale można ich usprawiedliwić gdyż grali z mocnymi zespołami tj: City, Everton, Tottenham. Podsumowując typ X2 dałem ponieważ wieżę że Wigan wywiezie z bądź co bądź trudnego terenu 3 pkt, ale jako małe zabezpieczenie dałem ten remis, chodź wątpię żeby on był już piąty raz z rzędu ;)
Pozdrawiam !
⛔100
 
makaveli23 159,1K

makaveli23

Użytkownik
Cottbus - St. Pauli
Typ: 2
Kurs: 2.55
Betgun
Dzisiejsze spotkanie 2 ligi niemieckiej pomiedzy Cottbus a St. Pauli zapowiada się ciekawie. Gospodarze po dwoch wysokich przegranych na wyjezdzie wwracaja na własne smieci i napewno beda zmotywowani by zrehabilitowac sie przed własna publicznoscia. St. Pauli rowniez bedzie chcialo pokazac ze porazka z Aue 2-3 na wlasnym stadionie byla wypadkiem przy pracy. Kto w takim razie wygra? Sadze ze wieksze szanse ma St. Pauli ktore ma ciekawa taktyke na wyjazdach grając skutecznie z kontry, co potwierdzili juz w poprzednich meczach, a bilans 2-1-1 jest tego udokumentowaniem. Mysle ze Cottbus nie wytrzyma presji i polegnie przeciwko tak dobrze zorganizowanej grze gosci, ktorzy przeczekają napór gospodarzy w pierwszych minutach a potem zrobią swoje.
powtórzony typ, ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 8

towi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwajcaria - National liga B
Spotkanie:
HC Thurgau - Lausanne HC
Typ: 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn z obu biegunów tabeli, outsidera z liderem. Lausanne znakomicie rozpoczęło sezon i bardzo pewnie biją się o awans. Po 6 kolejkach wygrali 5 spotkań i raz sensacyjnie przegrali.
Lausanne - GCK Lions3:2
Langenthal - Lausanne3:5
Basel - Lausanne4:3
Lausanne - Chaux-de-Fonds5:3
Lausanne - Ajoie3:1
Visp - Lausanne4:6
A więc nie ważne z kim grają, czy jest to zespół vicelidera czy ktoś niżej z tabeli, to są faworytami i pewnie zwyciężają(nie licząc dziwnej porażki z Basel).
Natomiast Thurgau ma zupełnie odmienne nastroje, 6 meczy, 5 porażek, ponad dwa razy więcej straconych bramek aniżeli strzelonych. Tylko jedna wygrana i to tylko z zespołem który jest tuż przed nimi w tabeli.
Thurgau - Sierre-A.4:10
Ajoie - Thurgau3:2
Thurgau - Olten1:8
GCK Lions - Thurgau1:4
Langenthal - Thurgau5:2
Thurgau - Chaux-de-Fonds0:3
W każdym spotkaniu z mocniejszym dużo rywalem dostają konkretne lanie.
W ostatnich 10 spotkaniach tych drużyn zdecydowaną przewagę ma Lausanne którym widać pasuje dzisiejszy rywal:
10 meczy
1 wygrana HC Thurgau
9 wygranych Lausanne HCHC Thurgau - Lausanne HC 3:6
Lausanne HC - HC Thurgau4:1
HC Thurgau - Lausanne HC 5:4
Lausanne HC - HC Thurgau4:1
HC Thurgau - Lausanne HC 3:7
Lausanne HC - HC Thurgau4:1
HC Thurgau - Lausanne HC 0:3
Lausanne HC - HC Thurgau5:4
Lausanne HC - HC Thurgau4:3
HC Thurgau - Lausanne HC 3:7
W bramkach 48 do 24 dla Lausanne HC.
Statystyki, tabele, dotychczasowe wyniki, strzelone bramki &gt;&gt; wszystko przemawia za gośćmi w dzisiejszym spotkaniu ????

✅50
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz kobiet, PLKK
INEA - Energa
INEA - Energa -15.5 1.85
Expekt
4/10
INEA AZS Poznań
Odejście: Weronika Idczak, Elżbieta Mowlik, Agnieszka Makowska, Żaneta Durak
Przyjście: Aleksandra Drzewińska, Eliza Gołumbiewska, Dorota Mistygacz, Magdalena Gawrońska,
Zostaje: trener Krzysztof Szewczyk, Aneta Kotnis, Joanna Kędzia
Początek sezonu już za tydzień, a INEA AZS ma ogromne problemy ze składem. Kontuzjowane są bowiem dwie podstawowe zawodniczki.
- Magdalenę Gawrońską czeka operacja przepukliny. Z tego powodu nasza pierwsza rozgrywająca nie zagra przynajmniej półtora miesiąca - informuje trener Krzysztof Szewczyk.
Natomiast Aleksandra Drzewińska nie trenuje od początku września. - Niestety Ola musi przejść artroskopię kolana. Dopiero po niej okaże się ile tak naprawdę będzie wyłączona z gry - martwi się szkoleniowiec akademiczek. Nawet jeśli kontuzja okaże się niegroźna, to po tego typu zabiegu Drzewińską i tak czeka przynajmniej miesiąc przerwy.
Mimo fatalnej sytuacji kadrowej klub z powodu braku odpowiednich środków finansowych nie pozyska nowych zawodniczek. Dlatego o wiele większą odpowiedzialność za wynik będą musiały wziąć na siebie juniorki.
Właściwie powyższe 2 cytaty mówią wszystko. Odeszły 3 najlepiej punktujące - Mowlik, Idczak i Makowska (nie liczę Amerykanek, które grały przez kilka spotkań). Durak - zmienniczka Idczak też odeszła.
Zawodniczki, które przyszły lekko mówiąc odstają od tych co odeszły. Do tego Drzewińska i Gawrońska kontuzjowane i nie zagrają na bank.
Generalnie w kadrze 7 zawodniczek 94 i młodszych. Rozgrywania nie ma, bo Gawrońska kontuzjowana. Porozgrywa pewnie 17-letnia Woźniak lub 2 lata starsza Mistygacz. Szału nie ma. Bliżej kosza niby ciut lepiej, bo Kotnis i Kędzia, ale Maksimovic, Jujka i Szczachowiak (Egenti panieńskie) powinny je pocisnąć spokojnie.
Toruń dużo lepsza ekipa. Mimo tego, że Krawiec nie jedzie do Poznania, a Juja we wtorek zaczęła treningi to powinny tutaj wysoko wygrać. Idczak i Metcalf na rozegraniu, wyżej Tłumak czy Ratajczak, które gwarantują solidność, pod koszem jak wyżej pisałem Maksimovic, Jujka i Szczachowiak. Generalnie różnica widoczna gołym okiem.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grubas 397

grubas

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Blackburn - Man City
Typ: City powyżej 3,5
Kurs: 6,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Uznałem, że nie ma co pisać analizy do tego meczu, bo niczego nowego bym nie wniósł do tego co napisałem wczoraj:
To ja napiszę coś od siebie, jak widzę ten mecz. Otóż Blackburn gra całkiem dobrze, szczególnie u siebie. Niezasłużona porażka z Evertonem, wygrana z Arsenalem i porażka na początku ligi z Wolves, po w miarę wyrównanym meczu. Ogólnie, Blackburn sprawia dobre wrażenie i wg mnie powinno być wyżej w tabeli. Ale nie o tym chciałem. Boki obrony Rovers, to może być klucz w tym meczu. Salgado, Givet (lub Dann - zależy od ustawienia) dają się niemiłosiernie ogrywać każdemu skrzydłowemu. Wiecznie się spóźniają, źle ustawiają itd. Główne zagrożenie ze strony rywala stanowią właśnie skrzydła. A gdyby się przyjrzeć składowi City to mamy na flankach Silvę, Nasriego, Johnsona lub Milnera. Poza tym bardzo ofensywnie nastawieni Richards i Clichy (boczni obrońcy). I właśnie na skrzydła są często grane prostopadłe piłki i tam City robi różnicę. Najczęściej te akcje wyglądają tak: 1.podanie ze środka pola wzdłuż bocznej linii pola karnego, 2. drybling skrzydłowego. 3. podanie w pole karne (najczęściej po ziemi) lub wyłożenie piłki przed pole karne lub na jego początek. Są to akcje bardzo skuteczne. Poza tym Citizens mają zawodników, którzy bardzo często rozgrywają dwójkowe akcje na skrzydłach. Myślę że gra w bocznych strefach boiska będzie miała kluczowe znaczenie dla wyniku.
Kolejną sprawą jest dobra współpraca Aguero z Dzeko. Fajne dwójkowe akcje, zgrywanie głową przez Dzeko do Aguero, nieźle to wygląda.
City nie jest gotowe by ogrywać Bayern czy Manchester United, ale z ligowymi średniakami, żeby nie powiedzieć ogórkami, wygrywa aż miło. Blackburn niestety jest o tyle słabsze kadrowo, że nawet doskonała forma nie byłaby w stanie tego zniwelować. Spodziewam się pogromu.
Wątpię aby Blackburn znów udało się urwać punkty drużynie z czołówki.
Powodzenia ????
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukslad 8

lukslad

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska 1.Liga
Spotkanie: KS Polkowice - Olimpia Elblag
Typ: 2
Kurs. 3.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam! dzisiaj o 17 w Polkowicach miejscowy KS podejmie Olimpie Elbląg. Będzie to pojedynek outsiderów 1 Ligi Polskiej. Polkowice zajmują ostatnie, 18ste miejsce z dorobkiem 4pkt w 11 kolejkach (stosunek bramek 3-21), Olimpia plasuje się pozycję wyżej, mają 7pkt (stosunek bramek 7-19).
Stawiam w tym meczu na przełamanie drużyny gości, gdyż na taki mecz jak w Polkowicach na pewno będą maksymalnie zmotywowani aby wygrać, bo z kim zdobywać punkty jak nie z ostatnią drużyną, która ma problemy ze zdobywaniem bramek i w 11 meczach zdobyła zaledwie tylko 3! a stracił aż 21! Ostatni mecz w jakim drużyna z Polkowic zdobyła bramkę było to przegrane spotkanie 5 kolejki w Stróżu z Kolejarzem 3-1.
O drużynie Olimpii też nie da się powiedzieć dobrego słowa w tym sezonie, jednak dysponują oni silniejszym składem i nie mają takich problemów ze zdobywaniem bramek jak drużyna gospodarzy. Będzie to napewno mecz walki, który zakończy się nie wysokim wynikiem. Typuję 0-1 dla Olimpii
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Bordeaux : Montpellier
Typ : over 3,5
Kurs : 5,00
Buk : Gamebookers
Godzina : 21.00
Analiza :
Najciekawszym spotkaniem dnia we francuskiej Ligue 1 będzie bez wątpienia mecz który jest zaplanowany na godzinę 21.00 a zmierzą się w nim ekipy Bordeuax i Montpellier.
Przed sezonem pewnie stawialibyśmy w takim spotkaniu na Bordeaux, ale teraz myślę że większe szanse na wygraną ma drużyna Montpellier.
Ja jednak stawiam na bramki w tym meczu, a chcę ich przynajmniej cztery.
Bordeaux gra katastrofalnie i po ośmiu kolejkach, z dorobkiem zaledwie 7 punktów są na odległym 14 miejscu w swojej lidze.
A to jest przecież drużyna która miała walczyć o Mistrzostwo, tymczasem do pierwszej w tabeli drużyny tracą już 10 punktów (!).
Sezon zaczęli źle bo od przegranej ale potem było lepiej bo dwa remisy i wygrana i każdy myślał że oni się rozpędzają i łapią odpowiedni rytm.
Nic bardziej mylnego - Bordeaux bowiem w kolejnych 5 spotkaniach zaliczył trzy przegrane i dwa remisy a więc wyniki tragiczne.
Odpadli z Pucharu po porażce 3:1, w lidze przegrywali z Toulouse 3:2 i z Lyonem 3:1, a remisowali 0:0 z Evian i 1:1 z Lille.
Grają tragicznie, strasznie dużo tracą i dzisiaj też na to liczę.
Na ostatnie pięć spotkań przynajmniej cztery bramki widzieliśmy w trzech z nich a więc bardzo często i można liczyć na to również dzisiaj.
Montpellier zaś jest zupełnym przeciwieństwem Bordeaux póki co.
Zespół na który niewielu liczyło był przez jakiś czas nawet liderem, teraz z dorobkiem 16 punktów są na czwartym miejscu ale do trójki rywali którzy są przed nimi tracą tylko po jednym punkcie, a więc jest naprawdę świetnie.
Zaczęli sezon od wygranej 3:1 z Auxerre, potem 1:0 z Lille i aż 4:0 z Rennes, a więc już dwóch rywali z czołówki stuknęli i to bez straty gola.
Potem przegrali z Lyonem nieznacznie (2:1), obronili się w Pucharze w karnych, wygrali z Nice 1:0, zremisowali 2:2 z Brest chociaż tu powinni wygrać, wygrali 3:1 z Ajaccio i dopiero ostatnio zostali zatrzymani i to nawet upokorzeni u siebie z PSG przegrywając 0:3.
We wszystkich 9 spotkaniach w tym sezonei aż 5 razy notowali wynik z przynajmniej czterema bramkami a więc ponad połowa spotkań się tak kończyła, a zważając na to że ostatnie nie więc dzisiaj powinien ten over być.
Historia to 24 spotkania i w tych 24 spotkanaich przynajmniej cztery bramki padały w 7 z nich a więc jak na ligę francuską to często.
Ostatni mecz to wygrana 3:1 na wyjeździe Bordeaux.
Dzisiaj liczę na wielką walkę i na cios za cios a co za tym idzie na kilka bramek.
A już po takim kursie to wogóle nie ma co się zastanawiać i to grać grubo.
Polecam
✅400
 
N 4

nagi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Spotkanie: Hertha-Koln
Typ: 2
Kurs. 4.1
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:Spotkanie drużyn środka tabeli ,co gwarantuje walkę &quot;na noże&quot; do ostatniej minuty.W tym meczu zarówno gospodarzy jak i gości interesują jedynie 3 oczka.Jednak według mnie większe możliwości i szanse ma zespół z Koloni.Zespół 2 Polaków ostatnio spisuje się bardzo dobrze i po nie najlepszym starcie w Bundeslidze ich forma zdecydowanie jest zwyżkowa i powinno się to przełożyć na wynik najbliższego spotkania.W ostatnich 2 meczach Koln pokonało u siebie Hoffenhaim 2;0 i rozbiło wręcz jedną z najlepszych drużyn ligi Bayer Leverkusen na wyjezdzie 4-1!Hertha za to ostatnio troche w gorszej formie wyjazdowa porażka z Bremą i kompromitujący remis u siebie z Augsburgiem.Warto również podkreślić ,że na wyjazdach drużyna Koln ma bardzo dobre statystyki(2,0,1),lepsze niż zespół ze stolicy u siebie (1,1,1).Myślę ,że warto zagrać ten mecz po bardzo dobrym kursie.Powodzenia
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Wisła Płock vs HCM Constanta
Typ: 2
Kurs: 4,33
Buk: Bet365
Data/godzina rozpoczęcia: 01-10-2011/15-00
Analiza:
Nowy miesiąc się zaczyna, a więc jest to czas poszukiwania nowych ciekawych, i oby trafnych typów. Dziś w obliczu tak dużej ilości spotkań piłkarskich postanowiłem wybrać coś innego. Spotkanie piłki ręcznej w ramach rozgrywek europejskich pucharów pomiędzy tamtejszą Wisłą, a zawodnikami z Rumunii. Faworytem bukmacherów są gospodarze. Płocczanie sezon zaczęli w dobrym stylu. Zanotowali kilka zwycięstw z rzędu, jednak w ostatniej kolejce dość niespodziewanie ZREMISOWALI z Azotami Puławy. Michał Kubisztal mówił, że przed meczem z Constantą należy poprawić kilka mankamentów w grze Wisły. Warto dodać, że goście to drużyna która gra bardzo często w europejskich pucharach. Jest to Liga Mistrzów, a więc doświadczenie przemawia za nimi. Zawodnicy mistrza Polski sezonu 2010/2011 wiedzą, że rywale grają agresywnie. Kontrataki są również siła podopiecznych Crasiuna. Trener Crasiuna w wywiadzie podkreślał, że muszą być jego zawodnicy skoncentrowani na grze od pierwszej do ostatniej minuty. Coach przyjezdnych liczy również na to, że trochę nerwowości może się wkraść w poczynania Wiślaków jeżeli nie będzie coś wychodziło, a kibice będą wywierali presję. Wisła wraca do europejskich pucharów po trzyletniej przerwie. Liczę na to, że Rumunii wykażą się doświadczeniem i ograją Wiślaków-powodzenia
Kadra mistrzów Rumunii na mecz z Wisłą Płock:
bramkarze: Mihai Popescu, Ionuţ Rudi Stănescu;
rozgrywający:: Alexandru Sabou, Alexandru Stamate, Alexandru Csepreghi, Aleksandar Adžić, Marius Stavrositu, Branko Angelovski, Nikolaos Riganas, Bogdan Criciotoiu;
skrzydłowi: George Buricea, Laurenţiu Toma, Valentin Ghionea, Marius Sadoveac;
kołowi: Marius Novanc, Gheorghe Irimescu.
Skład gospodarzy będzie znana przed meczem.
⛔100
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Beijing
Spotkania: Roberta Vinci - Rebecca Marino
Typ: 2
Kurs: 2.95
Buk: betsson
Data: 01.10.2011 - 12:30
Analiza:

Vinci najlepiej czuje się na kortach ziemnych. Od US Open nie startowała w żadnym turnieju, więc na pewno nie jest w rytmie meczowym. Marino po turnieju w Nowym Jorku dotarła do ćwierćfinału w Quebec City gdzie uległa Michaelli Krajicek, a w zeszłym tygodniu przegrała w pierwszej rundzie z Gajdosovą 6:1 2:6 5:7. Dzisiaj Rebecca zmierzy się z Vinci i myślę, że nie jest bez szans, bo spotkanie z Gajdosovą pokazało, że ta dziewczyna potrafi zagrać naprawdę dobrze i to przeciwko rywalce, która na hardzie czuje się najlepiej, a Vinci na tej nawierzchni traci naprawdę wiele ze swojej wartości w stosunku do pojedynków rozgrywanych na kortach ziemnych, gdzie liczy się głównie cierpliwość i regularność. Tak więc w mojej opinii hard na pewno powinien pomóc Marino w pokonaniu Włoszki, bo to właśnie Kanadyjka dysponuje mocniejszymi uderzeniami, którymi potrafi zepchnąć swoje rywalki do defensywy. No a Vinci jak już wspominałem to głównie regularne przebijanie, co przynosi dobre wyniki na mączce, ale na hardzie już niekoniecznie. Kurs warty ryzyka!
⛔100
 
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - IV Liga - Śląska II - godz. 16:00
Spotkanie: Polonia Marklowice - Naprzód Rydułtowy

Typ: X
Kurs: 4,50
Bukmacher:
http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4

Analiza: O 16.00 dojedzie do spotkania między Polonią Marklowice, a Naprzodem Rydułtowy w ramach IV Ligi Śląskiej grupy II. Dzisiejsi gospodarze zajmują 13 lokatę. W 8 meczach uzbierali zaledwie 7 punkty. U siebie raz zremisowali i dwa razy przegrali. Z bilansem bramkowym 3:9. Mają bardzo niepoukładany skład. Przeciętna drużyna walcząca zawsze o utrzymanie. Ich dzisiejsi rywale to Naprzód Rydułtowy. Zajmują 14 lokatę z 5 punktami. Na wyjeździe raz zremisowali i 3 razy przegrali. Bilans bramkowy 2:11. Drużyna, która jest słaba, ale waleczna. Z meczu na mecz się rozkręcają, ale Marklowice to drużyna cechująca się dobrą obroną. I na tym głównie bazują. Nie widzę tutaj ani argumentu aby wygrali, jak również za ich porażką. Według mnie typowy mecz na remis. Spotkały się dwie słabe drużyny, które nie będą chciały stracić bramki. W ubiegłym sezonie obie ekipy wygrywały u siebie (Naprzód R - Marklowice 2:1, Marklowice - Naprzód R 4:2). Ale zmiany kadrowe oraz obecna forma kusi mnie bardzo aby postawić remis. Dobra inwestycja za drobne. Pozdrawiam
✅350
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lublin
Typ: over 2.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś o 15:45 czeka nas pojedynek Jagiellonii Białystok z Zagłębiem Lubin. Drużyna gospodarzy ostatnich kolejek ligowych nie może zaliczyć do udanych. Najpierw polegli w Poznaniu z Lechem, a następnie w Łodzi z Widzewem. W obu tych meczach ekipa Czesława Michniewicza straciła po 4 gole, co z pewnością nie świadczy dobrze o obronie Jagiellonii. Teraz będą mieli dobrą okazję do rehabilitacji, ponieważ do Białegostoku przyjeżdza Zagłębie Lubin. Miedziowi zdobyli w tym sezonie zaledwie 7 punktów w 7 meczach, fatalnie spisując się na wyjazdach, skąd przywieźli tylko 1 punkt. Jak wiadomo Jagiellonia to ekipa własnego boiska. Dotychczas grali u siebie 4 mecze i ugrali aż 10 punktów. To bardzo dobry wynik. Warto dodać, że w 3 z 4 meczy padł wynik overowy. Dziś w Jagiellonii powienien zadebiutować Grzegorz Rasiak. W zasadzie o jego formie nie można jeszcze nic powiedzieć, ale mam nadzieję, że w duecie z Tomaszem Frankowskim będą stanowić spore zagrożenie pod bramką Zagłebia, które przyjeżdza podbudowane pierwszą ligową wygraną nad ŁKSem. Teoretycznie Zagłębie ma kim straszyć z przodu. Jest przecież Sernas, który dotychczas nie strzelił jeszcze bramki w lidze dla Lubina, ale liczę na jego strzeleckie przełamanie w meczu z Jagiellonią. Są jeszcze Szymon Pawłowski czy Arkadiusz Woźniak, który zdobył obie bramki w spotkaniu z ŁKSem. Liczę dziś na otwarte spotkanie i co najmniej 3 gole. Stawiam na wynik 2:1 dla gospodarzy.
✅125
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ekstraklasa
Flota Świnoujście - Piast Gliwice
typ: X
kurs: 3.20
buk: unibet
analiza:
Dzisiaj w I lidze bez wątpienia najciekawiej zapowiada się pojedynek Floty z Piastem czyli dwóch drużyn mierzących w awans do ekstraklasy. Po 11 kolejkach oba zespoły potwierdzają te aspiracje zajmując kolejno 2 i 4 miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce Flota uległa na wyjeździe Warcie 4:2, ale trzeba pamiętać, że w tygodniu grali mecz Pucharu Polski co mogło mieć wpływ na ich postawę w spotkaniu ligowym. Natomiast Piast (który także rywalizował w PP) ograł Ruch Radzionków 2:1. W dzisiejszym spotkaniu trener gości nie będzie mógł skorzystać z Lisowskiego oraz Zganiacza. Z kolei Flota będzie musiała radzić sobie bez podstawowego bramkarza Wesołowskiego, który pauze za czerwoną kartkę. Do ostatniego spotkania drużyna ze Świnoujścia mogła pochwalić się najszczelniejszą defensywą. Warta jednak pokazała, że można im strzelić parę w bramek. Dodatkowo dziś dojdzie zmiana w bramce. Co nie jest najlepszą wiadomością ponieważ Piast to bardzo skuteczna drużyna. Do tej pory zdobyli aż 19 bramek co daje im pod tym względem pierwsze miejsce razem z Pogonią. Również dzisiaj liczę , że piłkarze obu zespołów uraczą nas golami. A w starciu najlepszej obrony z najlepszym atakiem wygra ofensywna piłka. Co do zwycięzcy meczu ciężko jest wskazać faworyta. Na pewno goście mogą odczuwać trudy podróży pociągiem do Świnoujscia, ale nie powinno mieć to wielkiego wpływu na ich grę. Uważam, że przy wyrównanym potencjale obu drużyn remis jest dość prawdopodobnym rozwiązaniem.
Moje propozycje:
over 2.5 (około 1.90 )
remis (około 3.10)
✅220
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Wolves - Newcastle
Typ: X2
Kurs. 1.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na początek miesiąca wrzucam bezpieczną opcję na mecz Newcastle. Dlaczego nie czystą dwójkę jak jeden z kolegów wyżej? Otóż Wolves desperacko potrzebuje jakiegoś dobrego wyniku w lidze, nie wygrali blisko od dwóch miesięcy, więc każde spotkanie u siebie potraktują jako okazję do przełamania się w tym temacie. Ostatnio potrenowali na Millwall w pucharze (5-0), potem planowa porażka z Liverpoolem, jednak można powiedzieć, że mieli tam pecha, bo wynik otworzył samobój Johnsona, gdyby nie to może ugraliby remis. Teraz mają u siebie Newcastle, więc także nie można się spodziewać hurranatarcia z ich strony bo rywal silny, ale walka będzie. Smaku porażki Newcastle zaznało jeszcze w lipcu, więc z pewnością nie mają zamiaru przerwać tej pasy ze średniakiem pokroju Wolverhampton, ale wiedzą, że gospodarze są w potrzebie, więc remis nie będzie dla nich totalnym rozczarowaniem i do końcowych minut nie będą walczyć o wygraną, więc zabezpieczam się przed taką ewentualnością.
✅50
 
M 20

mazi342

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Hoffenheim - Bayern
Typ:2 (-1)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam!
Na dziś wybrałem spotkanie 8 kolejki Bundesligi, jest to mecz pomiędzy piątą drużyną ligi a liderującym Bayernem. Pomimo takiego układu tabeli zdecydowanym faworytem tego spotkania jest drużyna przyjezdnych. Goście są obecnie w takim gazie, że chyba nic, ani nikt nie jest w stanie ich zatrzymać! A teraz trochę statystyk...
1899 Hoffenheim:
Po 7 kolejkach Bundesligi, &quot;Wieśniacy&quot; mają na koncie 12 pkt. i zajmują 5 miejsce w tabeli ze stratą 6 pkt. do lidera z Monachium. Mają oni na koncie 4 zwycięstwa i 3 porażki, a bilans bramkowy wynosi 12:7. W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z Fc Koeln 2:0. Poza tym w dzisiejszym spotkaniu prawdopodobnie zabraknie kilku podstawowych graczy zespołu, którzy są kontuzjowani. Na absencjach ucierpi głownie linia pomocy Hoffe. Brak Ibisevica i Salihovica na pewno odbije się na grze gospodarzy!
Bayern Munich:
Drużyna gości jest zdecydowanym liderem Bundesligi. 18 pkt. w 7 meczach! 6 wygranych i tylko 1 porażka! Bilans bramkowy 21:1! Ich aktualna forma jest wyśmienita! Dosłownie miażdżą wszystkich, którzy stają im na drodze! W obecnym zesonie przegrali tylko jeden mecz, na inaugurację ligi z Borussią M&#39;gladbach 1:0. W pozostałych 6 meczach Bundesligi odprawiali rywali z dużym bagażem bramek. Jedynie w meczu z Volfsburgiem wygrali tylko 1 bramką, natomiast w pozostałych spotkaniach strzelali więcej niż 1 bramkę!
I UWAGA! Nie stracili przy tym ani jednego gola! 3:0 z Leverkusen, 2:0 z Schalke, 7:0 z Freiburgiem, 3:0 z Kaiserslautern, 5:0 z Hamburgiem. Także wyniki są imponujące!
Spotkanie na Rhein Neckar Arena będzie dla drużyny gospodarzy ciężką przeprawą. Bayern jest obecnie w nieziemskiej formie i pewnie pokona drużynę Hoffenheim. Ofensywa Monachijczyków jest potężna, Riberry w doskonałej formie, Gomez - superstrzelec, środek pola Schweinsteiger z Gustavo, ofensywny Müller i powracający po kontuzji Robben! A do tego niezwykle stabilna i pewna w tym sezonie defensywa! Hoffe może się bać! Więc myślę, że handicap jak najbardziej do pokrycia.
Przewidywane składy:
1899 Hoffenheim: Tom Starke - Isaac Vorsah, Andreas Beck, Edson Braafheid, Marvin Compper - Roberto Firmino, Chinedu Obasi, Dominik Kaiser, Sebastian Rudy, Ryan Babel - Gylfi Sigurdsson
Bayern Munich: Manuel Neuer - Philipp Lahm, Jérome Boateng, Holger Badstuber, Rafinha - Franck Ribéry, Thomas Müller, Arjen Robben, Bastian Schweinsteiger, Luiz Gustavo - Mario Gomez
⛔100
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaNiemcy, II Bundesliga
Spotkanie: Energie Cottbus - St. Pauli
Typ: Pauli (-1) [AH]
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bet365
Spodziewam sie tu otwartego meczu. Energie na własnym terenie gra dobrze, byli nawet blisko pokonania Eintrachtu, jednak znowu wyszedł ten sam problem - nie potrafią się bronić (co pokazują zresztą od początku sezonu). Dopóki trenerem będzie Wollitz &quot;luka&quot; obrona-atak będzie ciągle bardzo widoczna. Wollitz uwielbia atakować, jednak nie zwracanie uwagi na defensywę, granie bez głębszej taktyki, może się dzisiaj zemścić. Boli brak Rangelova, który jest w świetnej formie i nie spodziewałem się, że będzie ładował tyle bram. Zastąpi go Fenin, którego doświadczenie w Bundeslidze się przyda. Ostatnie sezony może i rezerwowy, jednak ciągle gracz z potencjałem. Zestawienie ofensywy pomimo braku Adlunga i Rangelova nie wygląda źle - jednak na Pauli to będzie za mało. Ofensywne nastawienie FCE to &quot;woda na młyn&quot; dla Pauli. Schindler i Bartels będą bardzo ciężcy do upilnowania dla Bitroffa i Ziebiga, którzy popełniają sporo błędów. W Pauli zabraknie Sobiecha (Guenesch wejdzie) jednak nie obawiam się tego. Schubert to świetny taktyk i gra kontratakiem, którą preferuje, jest idealna na wyjazdach i idealna na zespoły takie jak Energie - z kiepską obroną, często atakujące i co za tym idzie dające możliwość do kontry. Wpadką z Aue nie przejmował bym się, bo Aue zagrało jak nigdy bardzo dobrze w ataku. Może to dziwnie brzmi, bo Cottbus gra w ataku o wiele lepiej, jednak nie sądzę, aby Pauli ten mecz przegrało. Po pierwsze ze względu na głupie bramki jakie Energie traci ze słabszymi zespołami, po drugie, że graczom gospodarzy często brakuje koncentracji, a dzisiaj muszą być skoncentrowani przez całe 90 minut, bo Pauli nie przyjeżdża to po inny wynik niż zwycięstwo. Strata trzech bramek nie świadczy może i najlepiej, ale to właśnie z tego powodu wybieram over. Uważam, ze skoro Aue mogło wbić 3 bramki, to Cottbus także ją zdobędzie. Nie wierze, że grając u siebie zakończą mecz z zerowym dorobkiem strzeleckim. Pauli gra o awans, Cottbus w czubie, jednak to nie jest drużyna, którą stać na jego wywalczenie. Energie odpowiada jako przeciwnik gościom i sądzę, że wywiozą dzisiaj 3 punkty
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rodzynxxx 0

rodzynxxx

Użytkownik
Spotkanie: Roma - Atalanta
Typ: Gole na Drużynę Roma 2-3
Kurs: 2,13
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Witam dzisiejszego wieczora rozegranie zostanie spotkanie w Serie A pomiędzy piłkarzami AS Romy i Atalanty. Owym meczu faworytem są gospodarze, którzy nie ukrywajmy w tym sezonie zawodzą na całej linii. Więc gdzie jak nie na drużynie która w mojej ocenie będzie walczyć do końca sezonu o utrzymanie trzeba szukać przełamania i podreperować bilans który po 4 kolejkach wygląda 3-3. Goście do Rzymu przyjeżdżają po 3 kolejnych zwycięstwach z Palermo (1:0), Lecce (2:1) i Novarą (2:1) i ich bilans bramkowy przedstawia się 7-4. Ich dobra passa nie może trwać w nieskończoność, a przy poprawie gry Rzymian jest wielce prawdopodobne że ulegną. Giallorossi do tego meczu wyjdą w ofensywnym ustawieniu z Totti&#39;m, Osvaldo, Bojan&#39;em. Natomiast w bramce stanie Stekelenburg.
Prognozowane składy:

Roma:
Stekelenburg - Cassetti, Burdisso, Heinze, Jose Angel, Pizarro, De Rossi, Pjanić, Osvaldo, Totti, Bojan
Atalanta: Consigli - Masiello, Capelli, Manfredini, Bellini, Schelotto, Cigarini, Brighi, Padoin, Moralez, Denis
11/04/2010 Serie A Roma vs. Atalanta 2:1
28/09/2008 Serie A Roma vs. Atalanta 2:0
11/05/2008 Serie A Roma vs. Atalanta 2:1
02/12/2006 Serie A Roma vs. Atalanta 2:1
09/01/2005 Serie A Roma vs. Atalanta 2:1
Na potwierdzenie Swojego typu ostatnie 5 spotkań Romy z Atalantą w Rzymiew których to Gospodarze wygrywali zawsze strzelając owe 2 bramki​
✅113
TYPY PODAJEMY WG WZORU !!
 
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , T-Mobile ekstraklasa
Spotkanie : Cracovia - Lech Poznań
Typ : Strzelec bramki - Artjoms Rudnevs
Kurs : 2.25
Buk : Betclic
Analiza :
Dzisiaj wybrałem ostatni z meczy rozgrywanych w sobotniej kolejki T-mobile ekstraklasy . Forma Lecha jest niesamowicie zmienna , jeżeli Lech strzela pierwszy bramkę - kontroluje mecz i pewnie wygrywa , jeżeli jednak gra nie idzie piłkarze są podłamani i potrafią wysoko przegrać . Cracovia ? Nie mają Suvorova , myślę że będą się bronić ,a Lech uwielbia taki przebieg gry gdzie ciągle atakuje .Dlatego też postanowiłem postawić na Rudnevs&#39;a - piłkarz który po 8 meczach ma na koncie 12 bramek jest po prostu w życiowej formie , nie tylko jest skuteczny do bólu ale ma czasami sporo szczęścia i zawsze wie gdzie się znaleźć , piłka go szuka . Nawet w ostatnim meczu który Lech przegrał i to sporo ( ze śląśkiem , 3:1 ) Łotysz wpisał się na listę strzelców . Myślę że dzisiaj powiększy swój dorobek bramkowy i umocni się na fotelu, a raczej na tronie króla strzelców !]
✅125
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom