>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.10.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, LM
Spotkanie : Steaua - Chelsea
Typ : Chelsea / Chelsea
Kurs : 2,62
Buk : Bet365
Analiza : Dziś spotkanie dwóch drużyn o zupełnie innych aspiracjach i celach na ten sezon. Steaua wydaje się być zespołem skazanym na ostatnie miejsce w grupie, co udowodnił pierwszy mecz, czyli porażka z Schalke 3 - 0. Oglądałem ten mecz, oraz dwumecz z legią i przyznam że wyglądali raczej mizernie na tle swoich rywali. W lidze radzą sobie świetnie, ale LM to inna bajka. Teraz Chelsea. Obrońcy trofeum LE tym razem celują w inny puchar. Puchar, którego smak The special one zaznał już dwukrotnie. W pierwszej kolejce przegrali z Basel 1 - 2 i kolejna strata punktów nie wchodzi w grę. Da to piłkarzom odpowiednią motywację, aby zaatakować już od pierwszych minut. W sobotę grali derby z Tottenhamem i po niezłym meczu, a szczególnie drugiej połowie, zremisowali 1 - 1. Steaua wydaje się być mniej wymagającym rywalem dla Londyńczyków. Zapraszam do oglądania i kibicowania.
✅ 162
 
sebabocian 9

sebabocian

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Czeski
Spotkanie: Liberec-Slavia Praha
Typ-2
Kurs-2.2 bet365
Godzina 18:20
Analiza-
Witam i zapraszam na lige czeskiego hokeja Liberec zajmujący 12 lokatę w tabeli podejmuje Slawie która jest Liderem ,Slawia na 7 spotkań wszystkie wygrała Wszystkie! i ma bilans w bramkach 13+ a liberec wygrał tylko 2 mecze w tym sezonie na ostatnie piec spotkań przegrali 4 i strzelili tylko 10 bramek a w jednym meczu 6 wiec ich atak nie jest za dobry w tym sezonie natomiast Slawia jedzie wszystkich i naprawdę maja wysokie wyniki ostatni mecz wygrali 6-0 i naprawdę pokazali po raz kolejny ze potrafią walczyć strzelać i wygrywać! a kurs jak to w hokeju zawsze dobry ????

JEDEN TYP JUŻ PODAŁEŚ !!!
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dyscyplina: UEFA Champions League
Spotkanie: Zenit St. Petersburg – Austria Wiedeń
Typ: -2 AH
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Lider rosyjskiej ligi zmierzy się dziś ze słabo spisującą się w lidze Austrią Wiedeń. Ekipa gości zajmuję dopiero 5 miejsce w swojej niezbyt silnej lidze. Spowodowane to jest zapewne sporą liczbą zawodników kontuzjowanych. Dzisiaj nie zagrają: Gorgon, Grunwald, Rogulj, Stankovic i Emil Dilaver. Do skład wracają natomiast: Thomas Murg i Daniel Royer.
Zenit znajduję się obecnie obecnie w dobrej formie i myślę że trzeba to wykorzystać.
W szczególnie dobrej formie są Hulk, Danny i młody Shatov.
Dziś w ekipie gospodarzy zabraknie jedynie Romana Szirokova.
Zenit bardzo zmotywowany aby u siebie pokazać moc i zdecydowanie wygrać.
Myślę że mój typ -2 AH (w przypadku zwycięstwa 2 bramkami zwrot) powinien wejść spokojnie i będzie ok.
PROPONOWANE SKŁADY:
Zenit: Łodygin – Smolnikow, Lombaerts, Hubocan, Ansaldi – Fajzulin, Witsel – Danny, Arszawin, Hulk – Kierżakow.
Austria: Lindner, Lechner, Rogulj, Orlechner, Suttner – Simkovic, Holland, Mader – Spiridonovic, Hosiner, Jun.
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Hokej - Austria EBEL 01.10.2013 godz. 19:15
Wydarzenie: O. Ljubljana - Linz
typ: 2
Kurs: 1.461
Bukmacher: Pinnacle
Na dzisiaj pojedynek z austriackiej hokejowej ligi. Spotkają się między sobą drużyna Słoweńska grająca w lidze austriackiej Olimpia Ljubljana oraz austriacki zespół Linz. Zdecydowanym faworytem tego meczu są goście, którzy bardzo dobrze rozpoczęli ten sezon i być może znowu powalczą o wysokie miejsce na koniec tak jak występ w półfinale ligi w tamtym sezonie. Do tej pory wygrali 5 spotkań, a przegrali jedynie jedno. Gospodarze z Ljubljany to jak do tej pory najsłabsza drużyna ligi, która przegrała wszystkie z sześciu rozegranych spotkań. Dzisiejsze spotkanie powinno być ich kolejną porażką, goście mają zdecydowanie wyższe aspiracje niż drużyna Słoweńska i nie mogą sobie pozwolić na utratę punktów z takimi zespołami. W tamtym sezonie wszystkie 5 spotkań jakie rozegrały te zespoły między sobą skończyły się wygranymi Linzu, w tym jeden po dogrywce. Wygrana gości to pewny typ, można również zaryzykować zagranie jakiegoś handicap-u , ale to wedle uznania.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mastertypowski 383

mastertypowski

Użytkownik
Dyscyplina: UEFA Champions League
Spotkanie: Steaua-Chelsea
Typ: Chelsea over 1.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co do tego typu chyba wszystko zostalo napisane moge tylko dodac ze rumuni to typowi dostarczyciele punktow w tej grupie, mielismy okazje zobaczyc ich na tle mistrza polski i powiem szczerze ze wiecej sie spodziewalem po najlepszej druzynie rumuni. Chelsea bedzie chciala zdobyc komplet punktow po porazce w pierwszym meczu by dalej liczyc sie w walce o awans a co za tym idzie bramki, ktore ma w druzynie gosci kto strzelac. Chelsea powinna te 2 bramki wcisnac, obrona Steau pozostawia wiele do zyczenia na tle ligowych grajkow wygladaja solidnie ale tutaj przyjdzie walczyc z graczami o klase lepszymi. Powodzenia
✅ 83
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Piłka Nożna -Champions League.
Arsenal Londyn - Napoli / Gospodarze strzelą w obu połowach
@ 2.75 Unibet !
Pod lupę biorę najciekawsze spotkanie, wtorkowe w którym niewątpliwie nie będziemy narzekać na bramki. Napoli można rzec, od momentu kiedy odszedł od nich Cavani, w jego miejsce godnie zastępuję Higuain i wcale dla Arsenalu nie będzie to spacerek. Lecz mój typ kreuje na formie jaką mają zawodnicy z Londynu. Przyjemnie się ogląda ich poczynania w lidze, mimo pierwszego kiepskiego startu. Głodni są goli i robią to fenomenalnie kiedy wiedzą, że mogą namieszać w tym sezonie grubo. Ozil, niedoceniany były gracz Realu również solidnie sobie radzi na wyspach, podoba mi się to że jest tu bo przynajmniej będzie doceniany i na pewno zaskoczy rywali nie jeden raz. Może i typ trochę ryzykowny ale z szansą na powodzenie, gdyż Arsenal u siebie jest groźne i od pierwszych minut będzie atakować na bramkę Napoli. Spodziewam się dużo ciekawych akcji jak i po jednych tak i po drugich lecz tak jak pisałem Arsenal ten mecz może nawet i wygrać lecz łatwo mu nie będzie a kurs na to, że strzelą w obu połowach jest genialny więc myślę, że warto patrząc na ich formę.
⛔ 100
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - LM
Spotkanie: Borussia Dortmund - Olympique Marseille

Typ: X2
Kurs: 3.80

Dzisiaj na Signal Iduna Park spotka się Marsylia z Borussią Dortmund. Zdecydowanie popieram usera TomeczekP90. Nie ma co się bać wygranej Francuzów. Kpina! Totalna kpina wystawiać kurs 12.00 na Ol.Marsylia. Rozumiem, że Borussia gra u siebie.. Rozumiem, że Lewandowski jest w formie. No ale bez przesady. W sezonie 2011 obydwa te zespoły także spotkały się ze sobą. Wtedy kursik na zwycięstwo Ol. Marsylia był mniejszy, ale około 5.00 i wszedł jak w masło. Wcześniejszy mecz na Stade Vélodrome i gładkie 3:0 dla OM. Nie widzę przeszkód aby spróbować pograć dzisiaj na Francuzów. W lidze Les Phocéens nie zawodzą. OM wygrało ostatnie bardzo ważne spotkania w Ligue 1 z Saint-Etienne (2:1) oraz Lorient (2:0) i dzięki temu zajmuje 3 miejsce w tabeli ze stratą 1 punktu do PSG i Monaco. Brawo za typ dla mati89 , który namawiał w miniony weekend do skorzystania z kursu na Marsylię, który był przyjemny dla oka. Nie skorzystałem. Żałuję..., ale dzisiaj skorzystam ???? Ale wracając do meczu.. Dortmund w lidze gromi.. Freiburg 5:0. Ale Freiburg to zauważcie kopciuszek Bundesligi, brzydkie kaczątko, które grało w dodatku w 10 całą drugą połowę. Jeszcze nie wygrali z nikim w tym sezonie w Bundeslidze. A więc obowiązek Borussi to wygrać tamto spotkanie i wygrali. Marsylia i Borussia przegrały swoje pierwsze spotkania w fazie grupowej LM. OM u siebie z Arsenalem 2:1 po nie najgorszej grze niestety skuteczność i fatalny błąd Jeremy&#39;ego Morel&#39;a przy bramce na 0:1 zdecydowały o porażce. Borussia także przegrała 2:1 kończąc mecz w 10 i z trenerem na trybunach. Oba więc zespoły bojowo nastawione na ten mecz. Trzeba gonic Napoli i Arsenal, które odskakują w tabeli grupy F jak kangury.
Argumenty że warto postawić na Marsylię?

  • kadra gości na dzisiejszy mecz wygląda bardzo dobrze. Wszyscy oprócz Andre-Pierre Gignac&#39;a i Jeremy Morel&#39;a są gotowi do gry.
  • Przy linii bocznej zabraknie dzisiaj trenera BVB, Juergena Kloppa!
  • 2 ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami = 2 zwycięstwa OL.Marsylia.
  • W Borussi nie zagrają: Weidenfeller, Schmelzer, Kehl, Gündogan, Piszczek.

Mi to wystarcza. Nie taki diabeł straszy. Nie wystraszyć się kursów, one nie grają.. a już powoli spadają na gości :smile:
⛔ 100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Estonia, Meistriliiga
Spotkanie: Levadia - Kalju
Typ: 1
Kurs: 2,4
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Wszyscy na początek miesiąca zgodnie &quot;jadą&quot; z Ligą Mistrzów. Ja upatrzyłem sobie jednak coś o niższej randze, ale być może, mówiąc kolokwialnie, wejdzie...
W Estonii kończy się powoli liga i na polu bitwy bezsprzecznie rządzą dwa zespoły, które dziś zagrają ze sobą. Levadię fani polskiego futbolu zapewne znają, bo kto by nie pamiętał roku 2009, kiedy to nasza Wisełka odpłynęła w walce o LM z dzisiejszymi gospodarzami. I właśnie od tamtego roku klub z Tallina nie był w stanie ponownie zdobyć mistrzostwa kraju, a jest na dobrej ku temu drodze (na 6 kolejek przed końcem sezonu mają 2 pkt przewagi nad dzisiejszymi gośćmi). Jeśli spojrzeć w niedawne mecze to widać owszem wygraną z 24.09.13 Kalju nad Levadią 2:1 na własnym terenie, chociaż wgłębiając się dalej, przy stanie 1:1, moi faworyci dostali czerwoną kartkę (55min.)i dalej już wiadomo... Jednak w futbolu (ogólnie w sporcie) dużą rolę odgrywa własne boisko, a tu już Levadia jest godna szacunku. W samej lidze, u siebie ma bilans 14-1-0 (29:5) i od 15-ego maja br. raptem w 3(!) meczach traciła bramki, nota bene nie więcej niż jedną! 15.06 np. wygrali właśnie z Kalju 1:0...
Estońskiego nie znam, więc nie mam żadnej wiedzy nt. składów itd., ale wydaję mi się typ godny spróbowania..Październik czas zacząć!
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Liga Mistrzów
Arsenal - Napoli
typ: Arsenal -1
kurs: 3,25
buk: bet365
analiza: Do ciekawego spotkania dojdzie w grupie F, gdzie zmierza sie zespoly, ktore prezentuja dobra forme. W pierwszej kolejce oba zespoly odniosły pewne zwycięstwa. Arsenal pokonał na wyjezdzie Marsylie, a druzyna z Włoch pokonała na wlasnym obiekcie BVB 2-1. Gospodarze w tym sezonie moga sie pochwalic doskonala dyspozycja. W lidze obejmuja samodzielnie fotel lidera. Po prostu sa w gazie. Gościom jednak zdarzaja sie wpadki takie jak np. ostatnio, podejmowali u siebie słabe Sassulo, z ktorym zaledwie zremisowali. Oba zespoly spotkaly sie na przeciwko sobie tylko raz. W tym meczu padl remis 2 do 2. Jednak dzisiaj mysle, ze bedzie inaczej. Mysle, ze taki typ powinien siasc przy dobrze dysponowanych zawodnikach Arsenalu i przy atucie wlasnego boiska
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ROSJA: Dywizja 1
Spotkanie: Khimik - Ufa
Typ: remis
Kurs: 3,1
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Na dziś postanowiłem odejść od tematyki Ligi mistrzów, niektóre typy które chciałbym napisać został już przez pozostałych napisane a wiec niech się dzieje wola Boska. Znalazłem spotkanie z Ligi Rosyjskiej 1 Dywizja jak niektórzy wiedzą że to liga lubiąca remisy końcowe w dużej ilości spotkań. Wybrałem remis w tym meczu gdyż Ufa które fenomenalnie radzi sobie na własnym stadionie gdzie tylko przegrała raz ze Sibir zgarniała zawsze 3 punkty ale znów wyjazdy im nie idą, i najlepszym scenariuszem dla nich jest przynajmniej zdobycia jednego punktu z tego spotkania. W tabeli oba te zespoły zajmuj bliskie sobie pozycje, gospodarze są na 8 miejscu a znów przyjezdni na 6 i dzieli ich zaledwie jeden punkt, jak i punkty to bilans bramkowy mają bardzo przybliżony a więc można się spodziewać wyrównanego spotkania. Drużyny te grały między sobą do tej pory 3 razy, remis oraz dwie wygrane Ufa, także liczę na to że gospodarzę będą mieć dużo woli do walki a rezultatem końcowym będzie remis. Powodzenia!


⛔ 100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - LM - godz. 20.45
Mecz: Borussia Dortmund - Marsylia
Typ: H&#39;cap Marsylia +1.75
Kurs: 1.925
Buk: bet365
Witajcie. Po koszmarnym wrześniu nadszedł nowy miesiąc, więc z nowymi nadziejami coś o LM. Wiele już dziś na ten temat napisano, więc dodam tylko od siebie, że nie zgadzam się z opiniami, jakoby Dortmund miał dziś rozstrzelać Marsylię. Przecież w sezonie 2011/12 to Marsylia wygrała oba mecze 3:0 i 3:2 na wyjeździe. Wiadomo, że oba zespoły zmieniły się przez te pare sezonów, Borussia dojrzała do LM, otarła się o najwyższe laury. Ale to przecież LM, to zgaduj-zgadula. to ogromne pieniądze i granie na 100%. Oba zespoły przegrały swoje pierwsze mecze w stosunku 1:2, grają w bardzo mocnej grupie, z której każdy może wygrać z każdym. Borussia zagra bez swojego &quot;guru&quot; Kloppa, to może jednak trochę pomóc Marsylii, ktora zrobi wszystko, aby tego meczu nie przegrać. Jeżeli pierwsza straci bramkę, będzie atakować, a wiemy, że Borussia popełnia masę błedów w obronie. Nie ma co się suregować wysokim wynikiem domowym z Freiburgiem, to nie ten poziom. Nie sądzę, żeby Marsylia przegrała aż dwoma golami, bardziej skłaniałbym się ku bardziej wyrównanemu pojedynkowi. Typ moim zdaniem bezpieczny ( przy przegranej Marsylii dwoma bramkami połowa stawki do zwrotu ), a kurs bardzo przyjemny. Powodzenia wszystkim w październiku.
⛔ 100
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Spotkanie: Celtic-Barcelona
Typ: Poniżej 10 rogów w spotkaniu
Kurs: 1.81
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Typ dnia który dzisiaj mnie zainteresował to ilość rzutów rożnych w meczu Celtic-Barca. Nad typem nie będe się długo rozpisywał... Wiadomo że Barcelona bardzo długo operuje piłką i starają się rozklepać przeciwników, nie starają się zbytnio o stałe fragmenty gry a już na pewno nie o rzuty rożne. Nie jest to ich groźna broń. Za to przeciwnicy widzą w tym swoją szanse ponieważ mają kilku świetnie grających w powietrzu zawodników i na tym opieram swój typ. Barcelona będzie unikała rożnych ponieważ nie mają za wiele szans w powietrzu ze szkotami. Powodzenia !

✅ 81
 
19olo71 49

19olo71

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Polska
Spotkanie: Podhale Nowy Targ - Polonia Bytom
Typ: 2
Kurs : 2.70
Bukmacher: bet365
Godzina: 18:00
Analiza:
Następna kolejka PHL a w niej pojedynek dwojga &quot;outsiderów&quot; jest to ich kolejny mecz z rzędu ponieważ grali ze sobą w zeszłą niedzielę tyle że dzisiaj mecz rozgrywany jest na terenie Górali, mecz w Bytomiu zakończył się wynikiem 3:2 dla Podhala ale do wyłonienia zwycięscy potrzebne były rzuty karne które lepiej wykonywali goście tego spotkania, czemu więc dzisiaj stawiam na Polonie? Dlatego że już w niedziele mieli wygrany mecz gdyż prowadzili go po 40 minutach gry 2:0 kiedy to zaczęła się trzecia odsłona spotkania i gospodarze typowo zlekceważyli rywala, a gdy zrobiło się już 2:1 zaczęli łapać głupie kary co przełożyło się na wyrównującą bramkę dla gości a w końcowym efekcie zwycięstwo. Jestem pewien że zawodnicy z Bytomia dobrze wiedzą gdzie popełnili błąd i w dzisiejszym spotkaniu pokażą że lekcje zostały odrobione, ponieważ są drużyną lepszą bardziej doświadczoną i zgraną, same straty bramkowe mówią za siebie Nowy Targ puścił w tym sezonie aż 30 bramek! kiedy Polonia prawie 2 razy mniej bo tylko 17, goście ze Śląska biorą dziś rewanż za niedziele i wygrywają to spotkanie, polecam bo kurs bardzo okazały.
⛔ 100
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Celtic - Barcelona
Typ: kartki over 3,5
Kurs : 1,61
Bukmacher: bet365

Analiza: kurs około 1,4 na Barce nie jest wystawiony bez powodu, katalończykom zawsze ciężko grało się w Szkocji i i choć Celitic to już nie ten sam zespół co kilka lat temu to jednak sprawia problemy tym bardziej grając u siebie przy swoich kibicach wiemy jak to wygląda w Szkocji a wiec meczu nie odpuszcza i będą gryźć trawę. Do Szkocji nie przylecą Messi, Jordi Alba, Carles Puyol i Javier Mascherano a wszyscy wiemy jak wyglądała gra Barcelony w zeszłym sezonie bez Messiego mówiac delikatnie nie ciekawie... i myślę ze tutaj Szkoci upatrują swoje szanse własny teraz, kibice, brak Messiego i oczywiście zwycięstwo 2:1 z zeszłego sezonu wiec na pewno wiedza ze mogą cos ugrać i wcale nie sa skazani na pożarcie a to buduje. Mecz oczywiście powinna wygrać Barcelona ale ja tutaj doszukuje sie innego typu wydaje mi sie dość pewnego na over 3,5 kartki. Szkoci beda chcieli sie pokazać przed własna publicznością i na pewno będą walczyć i zatrzymywać ataki Barcy co oczywiście owocuje kartkami ale i gra Hiszpanów nie będzie wyglądała tak pięknie jak z Messim co natomiast owocuje w błędy i faule wiec myślę ze typ over 3,5 powinien dziś wejść ???? Powodzenia !
✅ 61
 
M 10

meec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: FC Porto – Atletico Madryt
Typ: BTS
Kurs: 1.91
Data i godzina: 01.10.13 20:45
Bukmacher: William Hill
Dziś o godzinie 20:45 rozpocznie się mecz w ramach 2 kolejki Ligi Mistrzów. Jak wiemy jest to jedna z imprez piłkarskich, która cieszy się najwyższym prestiżem jak i największym zainteresowaniem wśród kibiców i nie tylko.
Drużyna popularnych &quot;Smoków&quot; na stadionie Estádio do Dragao będzie podejmowała przyjezdne Athletico Madryt, które o dziwo w ostatni weekend w derbach Madrytu pokonało Real Madryt, który grał na swoim boisku.
W grupie G oprócz tych dwóch zespołów znajduję się jeszcze Zenit Petersburg i Austria Wiedeń. Oczywiście zdecydowanymi pretendentami do wyjścia z grupy i awansu do 1/32 jest Porto i Athletico, ale wiadomo że to tylko teoria. Boisko zawsze zweryfikuję wszystkie spekulacje i przewidywania nawet najlepszych &quot;ekspertów&quot;. Wracając do rozważań nad moim dzisiejszym wyborem - Porto vs Athletico BTS stwierdzam, że oba kluby posiadają w swoich szeregach wysokiej klasy piłkarzy, którzy przede wszystkim są skuteczni w wykańczaniu 100 % sytuacji. Jak chodzi o Porto, które spisuję się w lidze znakomicie obecnie ma strzelonych 12 goli i tylko 3 stracone. Inaczej sytuacja wygląda z zespołem Athletico Madryt, które jak wiemy ma dużo trudniejszy orzech do zgryzienia w swojej lidze. Aktualnie drużyna przyjezdnych strzeliła w Primera Division do tej pory 19 bramek tracąc zaledwie 5 i zajmują 2 lokatę zaraz za zespołem Katalonii. Jak widzimy obie ekipy są bardzo bramkostrzelne więc typ na to, że Porto i Athletico strzelą przynajmniej po jednej bramce jest bardzo prawdopodobny. Ważny jest też fakt, że szkoleniowiec &quot;Smoków&quot; ma do dyspozycji wszystkich zawodników, a trener Athletico musi poradzić sobie z brakiem świetnego Diego Costy i Adriana. Jednak nawet te braki w składzie przyjezdnych nie będą aż tak bardzo odczuwalne na boisku i wynik jaki mógłbym wytypować to 2-2.
O to przypuszczalne składy powołane na ten mecz :
Porto: Helton - Danilo, Mangala, Otamendi, Sandro - Josue, Fernando, Lucho Gonzalez - Lica, Martinez, Quintero
Atletico: Courtois - Juanfran, Miranda, Godin, Luis Filipe - Koke, Tiago, Gabi, Turan - Villa, Baptistao

✅ 91
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dortmund - Marsylia
Typ : Mniej niż 5,5 zmian w meczu @ 3,50 ComeOn

Wiadomo BVB wielkim faworytem, ale dzisiaj kilka braków mają w swojej kadrze. Przede wszystkim wypadają Schmelzer, Weidenfeller. Od dłuższego czasu nie gra PIszczek i Gundogan. Zatem ławka się uszczupla. Durm i Grosskreutz wskakują do składu podstawowego.

Ogólnie patrząc na przewidywany skład na dzisiejszy mecz mamy coś takiego :
Langerak - Großkreutz, Subotic, Hummels, Durm - Bender, Sahin - Aubameyang, Mkhitaryan (Błaszczykowski), Reus - Lewandowski

A na ławce mają zasiąśc : Alomerovic - Kirch, Sokratis, Błaszczykowski, Hofmann, Ducksch, Schieber.

Jeżeli nic się niespodziewanego nie będzie działo to godnymi do wejścia zawodnikami są jedynie Kuba i Hoffmann. Raczej nie zmienia się w meczach obrońców jak nie ma niespdoziewanych kartek czy kontuzji, wiec Kirch i Sokratis wg mnie posiedzą cały mecz na ławce. A Ducksch to jeszcze nie moment by go wprowadzać w meczach LM. Chłopak trochę pograł w Bundeslidze ale kompletnie zagubiony jest. Schieber natomiast będzie grzał ławę bo jest po prostu słaby. Lewy gra od początko do końca wszystko. Więc widzę maksymalnie dwie wartościowe zmiany dla BVB.

Marsylia również dzisiaj bez Gignaca przede wszystkim, a także Cheyrou został we Francji.
Tutaj też nie ma nie wiadomo jak mocnej ławki.
Mi coś przeczucie mówi, że dzięki Kloppowi w tym meczu nie uświadczymy 6 zmian czyli kompletu.
Kurs ładny wiec warto spróbować.

⛔ 100
 
avril-100592 76

avril-100592

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Niemcy (Regionalna zachód)
Spotkanie: Lotte - Schalke II
Typ: 1
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bah
Analiza:

Ekipa Lotte podejmuje drugi skład Schalke. Gospodarze sa pretendentami do awansu. Lotte jest w genialnej formie, wyniki mowia same za siebie, jedynie w ostatnim meczu gospodarze dostali zimny prysznic od beniaminka ligi regionalnej niemiec remisujac 1:1 oraz mieli problemy z rywalami z kolonii ktorzy sa lepsi jednak od drugiego skladu Schalke. Uwazam ze gospodarze przeanalizowali swoje bledy i spunktuja drugi sklad z Gelsenkirchen.
kiepska analiza
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Liga Mistrzów
FC Porto- Atletico Madryt
x2
1,44
Bet365
W dzisiejszym spotkaniu 2 kolejki Ligi Mistrzów mistrz Portugalii FC Porto będzie podejmować niepokonane w lidze Atletico Madryt. Oglądając 2 spotkania portugalczyków w tym sezonie, zauważyłem, że ich zwycięstwa są bardzo wymęczone. Najlepszym przykładem jest ich spotkanie z Austria Wiedeń na wyjeździe, gdzie po prostu zagrali tak aby odbębnić mecz i wygrać jak najmniejszym kosztem. Również ich spotkanie w lidze z Vitoria Guimaraes, które mimo zwycięstwa FC Porto znów wyglądało jak to w Wiedniu. Natomiast Atletico piorunująco zaczęło sezon odnosząc 7 zwycięstw. Dodatkowo w międzyczasie pokonali w LM rosyjski Zenit 3-1. Diego Simeone przygotował naprawdę mocną ekipę. Szczególnie bardzo dobrze im wychodzą kontrataki, które mogą być kluczowe w dzisiejszym spotkaniu bo gospodarze będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska. Myślę że dzisiaj ten mecz wygra Atletico, ale dla bezpieczeństwa podeprę się remisem. Początek spotkania 20:45.
Powodzenia
✅ 44
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Rosja KHL
Spotkanie: Ak Bars Kazan - Atlant Mytishi
Typ: under 4,5
Kurs : 2.1
Bukmacher: expekt
Analiza: Bars to drużyna bardzo dobra, posiadająca potencjał ofensywny, ale co ciekawe i świetnie grająca w defensywie. Przed sezonem dołączyli do niej Varnakov, Burmistrov i Stapleton. Pierwszym strzelcem jest Pesonen z 6 bramkami. Na razie na 11 gier bilans bramkowy 26-16. U siebie na 6 gier Kazań wygrał 6 razy. Bilans bramkowy 16-7. Ogólnie 3 overy dla granicy, w tym z Omskiem 6:0 i z Ufą 4:3 po karnych, ale ostatnie 2 mecze to 2:0 z Jarosławiem i 1:0 z Cherepovetsem. Rywale strzelali tylko 25 razy celnie na bramkę gospodarzy.
Goście ostatnio złapali dobrą formę. Początek sezonu słaby, porażki w 5 pierwszych meczach. Potem 4 wygrane i dopiero ostatni mecz w Moskwie z Dynamo to przegrana 2:3. Ogólnie 5 overów i 5 underów. Uważam, że Barulin w bramce Kazania stanie na wysokości zadania i pokaze dobrą formę jak ostatnio. Galimov czy Borysov u gości też nie puszczą zbyt wiele. Uważam, że 4 gole to maks co może się zdazyć w spotkaniu Kazania.

⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Steaua Bukareszt - Chelsea
Typ: Chelsea powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,85
Bukmacher: expekt
analiza:
Dziś zespół Jose Mourinho nie może pozwolić sobie na stratę punktową. W pierwszej kolejce niespodziewanie przegrali na Stamford Brigde 1-2 z Basel. Steua można powiedzieć po cięzkim boju z Legią awansowała do LM więc nie sądze by sprawili dziś problem Londyńskiej Chelsea. Steaua także swoje pierwsze spotkanie przegrała. Co prawda na wyjeżdzie z Schalke, ale to co prezentuje niemiecka drużyna w tym sezonie woła o pomstę do nieba. Mourinho opuścil konferencje prasową, znów zaczyna swoje gierki. Nazwiska nie grają, ale patrząc na piłkarzy z Londynu, to naprawdę powinni zmieść Rumunów z boiska. Jeśli będzie inaczej, to Chelsea w następnych spotkaniach może czuć presje uciekającego awansu. Mój typ 1-2, 1-3

✅ 85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom