>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.11.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Paryż
Spotkanie: David Ferrer - Stanislas Wawrinka
Typ: Stanislas Wawrinka
Kurs: 2.95
Bukmacher: PinnacleSports
Wawrinka to typ gracza, który przeważnie spełnia oczekiwania gdy jest niedoceniany czy w ogóle nie faworyzowany w danym meczu, a na odwrót lubi popisać się typową klapą. Właśnie w dniu dzisiejszym, na końcowym rozkładzie stoi przed okazją by awansować do kolejnej rundy. Ferrer to klasa sama w sobie, do bólu regularny i co ciekawe - nigdy nie odpuszczający, jednak powoli zaczynam się obawiać o jego &quot;stamine&quot; tymbardziej że tuż za pasem wielki event w Londynie. Oczywiście nie chcę argumentować tutaj strzału na Szwajcara tym ,że Ferrer może odpuścić, bo dla mnie takie coś nie istnieje na takim szczeblu. Mimo wszystko David rozegrał trochę w zeszłym tygodniu, wygrał turniej w Valencii i choć wydawać by się mogło, że wiele zdrowia tam nie zostawił, tak dziś przed nim wymagający przeciwnik. Wawrinka na pewno powinien szukać swoich szans przy serwisie i przedewszystkim zniwelować do najmniejszego stopnia ilość niewymuszonych błędów, ponieważ o pozostałe rzeczy jestem spokojny i liczę tutaj na kawał dobrego tenisa w jego wykonaniu, do którego niewątpliwie jest zdolny. Istotnym faktem na pewno jest też zwycięstwo Staszka w ostatnim ich meczu w Cinncinati dwa miesiące temu (2:0). Dobry kurs i ja w to wchodzę.
⛔100 - powtórzony typ
 
F 52

fejser

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga MEN
Spotkanie: Zalgiris Kaunas - Armani Jeans Milano
Typ: 1(-5,5)
Kurs: 1.9
Bukmacher: Expekt
Analiza: Za nieco ponad 20min początek 4 kolejki euroligi meżczyzn. Moim zdaniem Litwini sa zdecydowanym faworytem. Oto wyniki z trzech kolejek:
Źalgiris Kowno - Cedevita Zagrzeb 90:62
Caja Laboral Vitoria - Źalgiris Kowno 71:77
Olympiakos Pireus - Źalgiris Kowno 61:79
EA7 Emporio Armani Mediolan - Anadolu Efes Stambuł 80:75
Cedevita Zagrzeb - EA7 Emporio Armani Mediolan 71:83
EA7 Emporio Armani Mediolan - Caja Laboral Vitoria 85:95

Po pierwsze, Litwini wygrali na wyjeździe z Caba Laboral a włosi u siebie z nimi przegrali.
Po drugie, Wlosi w swojej serie a rady sobie bardyo sabo. Po 5 kolejkach mają na koncie zaledwie 2 wygrane i aż 3 porażki !
Po trzecie, Litwini są w rewelacyjnej formie. W lidze mają co prawda rozegrane tylko dwa mecze. Zmiażdzyli w nich swoich rywali.
Myslę , że handi 5,5 zostanie spokojnie pokryty. Polecam !
⛔100
 
G 965

gugu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger Eckental
Spotkanie: Dominik Meffert - Peter Gojowczyk
Typ: 2
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bet365
Spotkanie rozpocząć się ma o 19 w niemieckim Eckental.
Czeka nas zapewne dosyć wyrównane spotkanie dwóch będących blisko siebie w rankingu zawodników (Meffert 190, Gojowczyk 170), kursy również zbliżone do siebie. Więc dlaczego typuję Mefferta? Kilka powodów. Co prawda w jedynym pojedynku ze sobą w historii ich starć wygrał Dominik bez straty seta i było to podobnie jak w dzisiejszym meczu - starcie na nawierzchni sztucznej w hali, jednak Gojowczyk w tym sezonie jest w lepszej formie. W pierwszej rundzie Meffert bez problemu wygrał 2-0 z niemcem Kravietzem (sklasyfikowanym w trzeciej setce rankingu), natomiast Gojowczyk już mniej pewnie wygrał 2-1, ale za to z rozstawionym z 8ką Dustinem Brownem, co pokazuje że w niemieckiej hali jest w dobrej formie. Ostatnio Gojowczyk głównie przegrywał mecze w I rundzie, ale jak już ją przechodził to ostatnio wygrał dwa turnieje w Azji. Teraz również przeszedł I rundę i czas znowu zajść daleko, więc Mefferta musi pokonać. A zaczął dobrze pokonując faworyzowanego Browna, więc teraz powinien mieć nawet teoretycznie łatwiej.
⛔100
 
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzów, 01 Nov 2012, 20:30
Spotkanie: Skra Bełchatów - Tomis Constanta
Typ: under 135,5 pkt
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Dziś swój drugi mecz w tegorocznej Lidze Mistrzów zagra Skra Bełchatów. Ich rywalem będzie Rumuński klub Tomis Constanta. Skra w pierwszej kolejce zdemolowała wręcz naszpikowane gwiazdami Fenerbahce 3-0. Tomis zaś swój pierwszy mecz przegrał 3-0 z Dynamem Moskwa. Skra jest bez wątpienia drużyną o kilka klas lepszą od dzisiejszego rywala. Bełchatowianie posiadają bardzo mocny skład, który z pewnością powalczy o medale na europejskim podwórku. Mając tak ciężką grupę muszą się maksymalnie koncentrować na mecze z potencjalnie najsłabsza drużyną. Takie mecze muszą być wygrywane łatwo i przyjemnie. Skra po ostatniej porażce z Kędzierzynem powinna dziś wyjść bardzo zmobilizowana. O drużynie z Rumunii niewiele można powiedzieć. Na swoim krajowym podwórku radzą sobie wyśmienicie i od lat grają w europejskich pucharach. Większość składu jest obsadzona siatkarzami z Rumunii, jednak są też siatkarze z zagranicy. Jedynie osoba Marka Plotyczera i Vladislava Ivanova jest mi znana. Jedynym argumentem gości jest to że grają we własnej hali, jednak to nie powinno mieć w ogóle znaczenia na wynik końcowy. Ewidentnym faworytem jest Skra i każdy inny wynik niż 3-0 będzie sporym zaskoczeniem. Polecam!
✅155
 
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Mistrzyń
Spotkanie: Busto Arsizio - Galatasaray
Typ: Under 180.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: bwin
Krótko, bo wiele czasu nie ma. Włoszki, grają u siebie i powinny ten mecz spokojnie wygrać. Wydaje mi się, że zbyt ryzykowne byłoby stawianie, że mecz zakończy się w trzech setach, ale według mnie, mecz zakończy się rezultatem 3:1. Galatasaray to zdecydowanie najsłabsza z tureckich ekip w Champions Leauge. Nie dorasta do pięt Fenerbahce oraz Eczacibasi, co pokazały ostatnie starcia. Przedstawicielki najsilniejszej ligi świata powinny przypieczętować swoje zwycięstwo. Tym razem nie chodzi o wygrane, a ilość punktów. Myślę, że wszystko powinno skończyć się przed rozegraniem 181 akcji.
⛔100
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Koszykówka - Euroliga
Spotkanie: Barcelona - Partizan
Typ: 2 (azjan +15.5)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Oczywista oczywistość czyli fakt, że Barcelona jest wielkim faworytem nie tylko w tym meczu ale i w całej Eurolidze. I w to nie wątpie, ale pozwolę sobie przytoczyć parę statystyk: Średnia punktów na mecz Barcelona 70.3, a Partizan 65.7, % 2PT Barcelona 54%, a Partizan 42.1%, % 3PT Barcelona 19%, a Partizan uwaga uwaga 31.4%(!). Kolejną przewagę Partizan ma pod koszem otóż zbierają oni średnio 11.7 raza na mecz i jest to o równo 1 więcej niż gospodarze. Trochę gorzej wygląda z defensywą ale nie jest tragicznie. Partizan musi w sporym stopniu liczyć na Lucica ale myślę, że to jest tak solidna firma, że nie zawiedzie. Do tego dochodzi dobrze rzucający za 3 Westerman i kilku graczy którzy się wzajemnie uzupełniają i dobrze współpracują (Gordon, Bogdanovic itd.). Dzisiaj nie da się ukryć liczę bardziej na jednostki niż na kolektyw jakim jest Barcelona w której swoją drogą ciężko wskazać jakiegoś wyraźnego lidera/guru etc. Swoją drogą Lucic zarówno z Besiktasem, jak i Rytasem rzucił sporo bo odpowiednio 18 i 17 oczek i póki co tylko CSKA potrafiło go zatrzymać poniżej dwu cyfrówki.
✅110
 
Y 9

yancho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Spotkanie: Genoa - Fiorentina
Typ: 1
Kurs: 4.13
Bukmacher: Pinnacle
Kurs rośnie ciągle na Genoe, wszyscy upatrują faworyta w Fiorentinie, może i słusznie ale jak dla mnie value na gospodarzy ewidentny. Fiorentina na wyjezdzie nie wygrała w tym sezonie jeszcze ani razu, chociaz obiektywnie patrzac jest w formie zwyżkującej. Genoa z kontry prezentuje sie niezle i poza tym sytuacja na dzien dzisiejszy wymusza szukania punktów bo do strefy spadkowej tuż tuż. Myślę, że zagranie tego typu mając na uwadze wysokość kursu jest kuszące. Wiecej nie mogę dopisać bo już zaraz 21. Powodzenia
⛔100
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: Piłka nożna, Peru Primera Division
spotkanie: FBC Melgar - Leon de Huanuco
typ: 1
kurs: 1,98
bukmacher: pinnacle
analiza:
przed nami spotkanie spotkanie 7 kolejki 2 fazy rozgrywek ligowych w najwyższej peruwiańskiej klasie rozgrywkowej, naprzeciw siebie staja drużyny sąsiadujące w tabeli FBC Melgar i Leon de Huanuco. W przypadku FBC Melgar sytuacja ligowa przedstawia się następująco 3 wygrane 2 remisy i 1 porażka, natomiast drużyna Leon de Huanuco odniosła w tym sezonie 2 zwycięstwa zanotowała tez 3 remisy i 1 porażkę. faworytem bukmacherów i moim jest drużyna gospodarzy za która przemawia atut własnego boiska, bilans bramkowy 12:5 (dla porównania ich dzisiejsi rywale maja nikłe 6:4), i ostatnie 5 nieprzegranych meczy w lidze. Sadze że gospodarze wygrają przewaga 1-2 bramek.
✅98
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Paryż
Spotkanie: David Ferrer - Stanislas Wawrinka
Typ: over 25 gemów
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Już Panowie powoli wychodzą na kort a mi po głowie cały czas chodzi over w tym meczu... Niedoceniany Wawrinka z pewnością powalczy z Ferrerem, dotychczasowo wszystkie ich pojedynki kończyły się wynikami 2:0 , 0:2 , 3:0 ... najwyższy czas na troszkę bardziej wyrównany pojedynek.
W ostatnim czasie Wawrinka urywał sety Fedexowi jak i Murray&#39;owi, więc dlaczego nie miałby urwać Ferrerowi?
Różnica w rankingu niewielka, Ferrer jest 5, Wawrinka 17 .
Ostatnio Wawrinka dość gładko pokonał Ferrera 6-1 , 6-4 ale nie wierze żeby Ferrer po raz kolejny dał się tak łatwo ograć Wawrince.
Serwis raczej po stronie Staśka, myślę że seta urwie, ale przegra 2-1 ...
Polecam gorąco!!!!!!!!!
✅150
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa Sudamericana
Spotkanie: Cerro Porteno-Tigre
typ: Tigre over 0,5 gola
kurs: 1,55
bukmacher: Sportingbet
analiza: Tigre przelamalo ostatnio fatalna passe 8 spotkan bez zwyciestwa oraz az 5 bez strzelonej bramki. Mierzy sie dzis z bardzo mocnym i niepokonanym u siebie od 7 spotkan paragwajskim Cerro Porteno. Gospodarze jednak pomimo swietnej gry na wlasnym boisku stosunkowo czesto traca u siebie bramki. W ostatnich 24 spotkaniach przyjezdni zdolali trafic do ich bramki....24 razy. W ostatnich 4 meczach rowniez nie udalo im sie u siebie zachowac czystego konta i choc seria ta moze zostac dzis rownie dobrze przerwana jak i kontynuowana to wydaje mi sie ze za kontynuacja przemawia wiecej. A mianowice przebudzenie sie Tigre i byc moze zwyzka formy, ktora powinna zaowocowac choc jedna bramka z mocnym przeciwnikiem. Takze fakt iz na wyjezdzie pozostaja bez gola od 3 spotkan zwieksza prawdopodobienstwo , ze wreszcie zdobeda bramke. Kurs w miare dobry i sadze, ze warto stawic. Zycze udanych typow i pozdrawiam ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom