>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.11.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
K 126

kubson9

Użytkownik
Tenis, Challenger w Eckental
Benjamin Becker - Andreas Beck 2
2.5
Bet365
Analiza:
W niemieckim challengerze dojdzie do bratobójczego pojedynku pomiędzy starym wyjadaczem, Benjaminem Beckerem, a moze nie najmlodszym, ale glodnym sukcesu Andreasem Beckiem. Obserwuje Becka od kilku tygodni i naprawde jest w dobrej formie. Forehand chodzi elegancko, ale i backhand nie odstaje. Szczegolnie zapadl mi w pamiec jego mecz z Sijslingiem, gdzie przeciez bardzo silny fizycznie Holender momentami byl wrecz tlamszony przez Niemca, ostatecznie szczęśliwie wygrywajac. Co do Beckera, widzialem jego wczorajszy mecz z Arnaboldim i mial duze problemy. Arnaboldiego mialem okazje ogladac na zywo w Szczecinie i naprawde nic szczegolnego nie gral. Minelo kilka tygodni ale patrzac po jego wynikach nie zanotowal zwyzki formy. Dlatego stawiam na mlodszego z Niemcow, Andreasa Becka.
⛔100
 
W 10

wrogpubliczny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Arsenal Sarandi - CA All Boys
Typ: 1
Kurs: 1,90
Buk: bet-at-home
Analiza:
Oba zespoły na dwóch różnych biegunach ligowej tabeli. Arsenal Sarandi zajmuje po 13 meczach pozycję wicelidera i ma na końcie najmniej porażek ze wszystkich drużyn bo tylko 1 jak narazie im się przytrafiła. Goście tego meczu natomiast są na 17 pozycji. O tym typie zadecydowało przede wszystkim to, że CA All Boys zagra dzisiaj bez swego lidera i najlepszego strzelca Matosa, który doznał kontuzji. Wogóle to mnie dziwi tak wysoki kurs na wygraną gospodarzy. Arsenal kadrowo zdecydowanie mocniejszy i do tego jeszcze absencja Matosa w zespole gości. Jak dla mnie pewna jedyna dzisiaj i można spróbować zagrać ten typ za grubsza kasę. Polecam.
⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Eerste Divisie
01.11.2013 20:00
Dordrecht - Den Bosch
typ: Dordrecht -1
kurs: 2.55
buk: bwin
15 kolejka zaplecze Eredivisie. Wypatrzyłem sobie spotkanie pomiędzy liderem, ekipą Dordrechtu, a zespołem Den Bosch, który aktualnie zajmuje 17 miejsce.
Dordrecht jak już wspomniałem znajdują się na czele ligowej tabeli z dorobkiem 29 punktów. Jak do tej pory wygrali 9 z 14 spotkań i co ważne 6 z nich wygrali na własnym stadionie. Ogólnie dysponują bardzo dobrą ofensywą gdyż udało im się zaaplikować rywalom 31 bramek. Ostatnie dwa spotkania to dwie wygrane, gdzie udało się rywalom wbić po 4 bramki. Najpierw Emmen musiał uznać wyższość, przegrywając 4:2, a w ostatniej kolejce rezerwy Ajaxu przegrały 4:0. Co ważne dla mojego typu trener będzie miał do dyspozycji pełen skład.
Den Bosch bardzo zawodzi w tym sezonie. W 14 meczach zdołali ugrać 14 punktów. Bardzo słabo spisują się w ofensywie, gdzie strzelili zaledwie 15 bramek, a przy 28 straconych nie możliwa jest lepsza pozycja w tabeli. Ostatnio dostali sromotnego lania od Sparty przegrywając 7:1. W ostatnich 5 meczach przegrali jeszcze z Maastricht 2:0, Eindhoven 3:2 oraz 2:0 z Achilles 29. Dzisiaj w kadrze gości zabraknie podstawowego bramkarza Wesley de Ruitera (12/0), który dostał czerwoną kartkę w poprzednim spotkaniu. Nie zagrają także obrońca Cruz Vicente (8/0), pomocnik Wouter de Vogel (7/1) i napastnik Tom van Weert. Po za tym występ dwóch podstawowych obrońców, Jelle De Bocka (11/0) i Tim Hofstede (11/0) są bardzo wątpliwe.
Wobec form obu zespołów i dużych braków kadrowych u gości stawiam na pewne zwycięstwo FC Dordrecht.
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Ukraińska
Spotkanie: Wołyń Łuck - Szachtar Donieck

Typ: Szachtar (-2)
Kurs: 2.0
Buk: bet365
Analiza:
Proponuję mecz ligi ukraińskiej - potentat z Doniecka przyjeżdża do Łucka by pewnie pokonać Wołyń. Od 2004 roku mecze w Łucku wygrywała drużyna Mircei Lucescu, nie inaczej będzie dziś. Wołyń na ostatnie 5 spotkań przegrali 4. A Szachtar na gazie. Gdyby nie wpadka w Leverkusen to ostatnie 6 mecze wygrane z handicapem. Mam też wrażenie, że ten mecz Szachtar potraktuje jako rozgrzewkę przed wtorkowym meczem z Bayerem, dlatego dziś Wołyń zostanie wypunktowany i rozstrzelany, aby piłkarze byli naładowani pozytywną agresją. O odpuszczeniu meczu nie ma mowy, to nie jest sezon gdzie Szachtar ma 5-10 punktów przewagi nad rywalami. Jest Metalist, jest Dnipro i każde punkty są ważne. Tak naprawdę piszę tą analizę tylko z przymusu, bo co tu dużo gadać - Szachtar jest kilka klas wyżej niż drużyna z Łucka i jeśli tego dziś nie potwierdzi będziemy mogli powiedzieć o sporej niespodziance. Mecz zaczyna się o godzinie 18:00 z powodu braku/słabego oświetlenia na stadionie Awangardy w Łucku. Stawiam 0-3.
⛔100
 
makaveli23 183,6K

makaveli23

Typer Miesiaca
SønderjyskE vs. Randers FC
2 (-1.5)
5.25
bet365
Sondexxx 5 meczy moze i nawet wiecej z rzedu przegranych ma, natomiast goscie Raiders rowniez kiczowato ostatnio ale dwa remisy z FK i Midty( Lider) to dobre wyniki. Mysle ze wygraja to spotkanie dosc wyraźnie bo musza sie zrehabilitowac za wczesniejsza porazke z tym rywalem 0-2 u siebie. Mysle ze wynik 2-0 tylko teraz w iche strone zda egazamin. Ponoc sa tylko 1.3 kursy na to ze spadna, gospodarze. jak dotychczas graja slabo nie maja ofensywy bo nieobecni sa napastnicy Tommy Bechmann (kontuzja) i Johan Absalonsen (suspened). Tak wiec w szeregach gospodarzy panuje bezwzgledny chaos i brak pewnosci siebie natomiast u gosci jest zupelnie odwrotnie i mysle ze beda oni solidnie zmotywywani bo pozycja w tabeli nie jest najlepsza i trza sie piac w gore.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Spotkanie: FC Barcelona- Espanyol Barcelona
Typ: Neymar strzeli gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś derby Katalonii. W ostatnich 4 meczach na Camp Nou pomiędzy tymi drużynami padały rozstrzygnięcia na korzyść gospodarzy (4:0, 4:0, 2:0, 1:0). Dziś mam wrażenie, że zapowiada się kolejny pogrom. Ekipa Espanyolu kompletnie bez formy, popełnia dużo błędów w obronie, słabo atakuje, drużyna Barcelony wręcz przeciwnie, a forma w ostatnich meczach u siebie prezentuje się tak:
Barcelona Real Madrid 2 : 1
Barcelona Valladolid 4 : 1
Barcelona Real Sociedad 4 : 1
Barcelona Ajax 4 : 0
Barcelona Sevilla 3 : 2
Barcelona Atl. Madrid 0 : 0
Barcelona Levante 7 : 0
Tylko 1 spotkanie bez strzelonego gola, warto dodać, że to spotkanie z szalenie mocną drużyną Atletico. W pozostałych meczach można powiedzieć, że grad goli strzelonych przez Barce i dziś myślę, że będzie podobnie +2,5 ; +3,5 gola ze strony gospodarzy. Stąd mój typ na gol Neymara. Zawodnik ten w trzech ostatnich meczach na CN zdobywał gola. W ostatnim meczu odpoczywał zatem dziś pewnie przeznaczone jest dla niego na boisku 90 min. Do tego dochodzi nieco słabsza niż zwykle dyspozycja strzelecka Leo Messiego, który ostatnio też coraz częściej dogrywa partnerom aniżeli sam wykańcza akcje. Zatem przy bardzo możliwej &quot;goleadzie&quot; ze strony Blaugrany myślę, że bardzo prawdopodobnym jest strzelenie 1 gola przez Neymara, który ostatnio jest w wybornej formie. Tym bardziej, że kurs to nie jakieś marne 1,5 tylko czyste 2zł ;) Polecam.
⛔100
 
H 0

heisenberg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-FRANCJA: Ligue 2
Spotkanie: Angers-Arles Avignon
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: BetClick
Analiza:
Witam! To mój pierwszy post choć stale obserwuje to forum od dłuższego czasu i jako, że sam korzystam z Waszych analiz postaram się odwdzięczyć tym samym . Ale nie czas na kurtuazje a konkrety. Do trzeciej drużyny zaplecza francuskiej Ligue1 przyjeżdza Arles-Avignon, drużyna która od 5 spotkań w lidze nie potrafi wygrac choć przegrała tylko raz ! Gospodarze będa rozdrażnieni ostatnią porążka na goracym terenie w Metz gdzie przegrali nieznacznie 1:0. Do składu gospodarzy wracają Sofiane Boufal(10 meczy i 1asysta), Alharbi El Jadeyaoui(4mecze i 1asysta), Ludovic Gamboa(9meczy, 2bramki i 3asysty) oraz Djibril Konate(9 meczy), brakuje jedynie kontuzjowanych Gaël Angoula(6meczy), Olivier Auriac(2mecze), Diego Gomez(9meczy i 1asysta), oraz zawieszonego za kartki Jonas Pessalli(3mecze i 1asysta) tak więc jak widać braki kadrowe nie są dla faworytów tego spotkanie zbyt znaczące. W dobrej dyspozycji znajduje sie równiez napastnik wypożyczony z Lyon&#39;u Mohamed Yattara(6 meczy i 4 gole, dodatkowo wybrany pilkarzem miesiąca we wrześniu całej ligi). Bilans tych dwóch kapel na korzyść Angers gdzie jak widać na własnych śmieciach spokojnie wygrywają
25.01.13 LIG Angers Arles-Avignon 2 : 0
17.08.12 LIG Arles-Avignon Angers 2 : 0
02.03.12 LIG Arles-Avignon Angers 2 : 2
30.09.11 LIG Angers Arles-Avignon 2 : 0
12.02.10 LIG Angers Arles-Avignon 3 : 1
11.09.09 LIG Arles-Avignon Angers 1 : 1
Kurs uważam również za zachęcający gdzie prawdopodobieństwo jego spełnienia jest spore. Pozdrawiam i oby z fartem dla wszystkich !! ????
✅70
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
La Liga Piłka nożna
Barcelona - Espanyol
Leo Messi strzeli dwa gole lub więcej
2.1
bet365
Messi ma za sobą 3 mecze w lidze bez trafienia, ostatni raz trafił we wrześniu w meczu z Almerią. Odstaje co raz bardziej od Diego Costy i Ronaldo.
Za jedno trafienie Messiego można zarobić 1.28 - ale za dwa już 2.1 - co daje ogromne value, ponieważ po kilku meczach posuchy Argentyńczyk na pewno będzie starał się nastrzelać ile wlezie -a kiedy ma to zrobić jak nie podczas derbów, z drużyną, której w ostatnich 3 meczach Barca strzeliła 10 goli i żadnego nie straciła? Espanyol zagra bojaźliwie, nie ma żadnych argumentów na Barcelonę - a Leo Messi wie, iż to jest najwyższa pora by się odblokować - jest już bardzo zmęczony brakiem trafień, a zawodnik tej klasy potrafi się przełamać, nie udało mu się trafić z Realem, ale ma szansę w derbach, które dla miejscowych kibiców Barcy są niemalże tak samo ważne jak mecz z Realem.
Zakładając, iż Barcelona rozstrzela Espanyol (w tym sezonie ich średnia na mecz to 3 trafienia) - bardzo prawdopodobne jest to, że Messie będzie w końcu głównym egzekutorem, 2 gole lub hattrick sprawią, że znowu będzie blisko szczytu króla strzelców. Podejrzewam też, iż w takim meczu trener po zapewnieniu zwycięstwa będzie kazał swoim graczom grać na Messiego by podbudować jego morale.
⛔100
 
E 45

ecko

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (Ekstraliga Czechy)
Spotkanie: HC Verva Litvinov - Pirati Chomutov
Typ: HC Verva Litvinov (-1,5)
Kurs: 2.30
Bukmacher: bwin
Analiza:
Typuję w tym meczu wygraną hokeistów z Litvinova. Zespół ten ma od 2 spotkań nowych trenerów, Radima Rulíka i Miloslava Hořave. Pod ich okiem zdołali wygrać u siebie 5-1 z silnymi Pardubicami i doprowadzić do dogrywki grając na wyjeździe z Libercem (przegrali po dogrywce 2-1). Myślę że udało im się pozytywnie wpłynąć na drużynę bo wcześniej szło im dość kiepsko, stąd ostatnie miejsce w tabeli z 14 punktami. Ich przeciwnicy z Chomutova do tej pory uzbierali także 14 punktów. Goście to stosunkowo nowa drużyna w ekstralidze bo awans uzyskali w 2012 roku. Od tej pory walczą o utrzymanie, widać jednak że odstają od poziomu najwyższej klasy rozgrywkowej. Litvinov natomiast to zaprawiona w boje drużyna w Czechach chociaż ostatnimi laty walczą głównie o utrzymanie. Chomutov ostatnie 2 mecze przegrali po 3-0 na wyjeździe ze Spartą Praga i u siebie z Kometą Brno. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą raz i wtedy w Chomutovie wygrał Litvinov po karnych 3-2, mogli wygrać w reg. czasie ale Chomutov dał gola w ostatniej minucie po ściągnięciu bramkarza. Od listopada 2012 roku obie drużyny grały ze sobą 5 razy i 4 razy wygrał Litvinov. U siebie Litvinov grał zawsze lepiej (patrząc na poprzednie lata), myślę że pod okiem nowych trenerów wrócą na ten właściwy tor. Jeśli potrafili wbić 5 bramek Pardubicom to Chomutov też powinni łatwo ograć.
⛔100
 
K 17

klajdi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Paryż
Spotkanie: Wawrinka - Djokovic
Typ: Powyżej 2,5 seta
Kurs: 3.40
Buk: bet365
Analiza:
o godz. 14 rozpocznie sięmam nadzieję kolejny mecz obfitujący w długie piękne wymiany i niesamowite uderzenia. Otóż na korcie spotkają się Panowie, których dwa ostanie pojedynki wielkoszlemowe śmiało mogą kandydować do spotkań sezonów. I właśnie na tym fakcie opieram swój typ. Miałem przyjemność oglądać dwa ostatnie spotkania tych Panów i było to niesamowite widowisko. Zacięte mecze, pełne zwrotów akcji i emocji. Jeśli chodzi o formę Djoko to można być spokojnym, co prawda stracił seta z Isnerem ale potem już panował na korcie. Wawirnka też w tym turnieju radzi sobie bardzo dobrze (wygrana z lopezem i Almagro 2:0). Licze więc na zacięty 3 setowy pojedynek.
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (Dania)
Spotkanie: Herning(-1.5) - AaB Pirates
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: WH
01.11.2013 19:30
Analiza:
Na dziś typuję ligę duńską hokejową.Myślę że te spotkanie będzie po mysli gospodarzy którzy są wiceliderami a grają z siódmym zespołem któremu nie idzie zbyt dobrze.Odmienne nastroje gdyż Fox od trzech spotkań niepokonani a na ostatnie pięć spotkań polegli tylko raz.Goście na te pięć spotkań tylko raz wygrali z Herlev na własnej tafli.Dziś grają wyjazd i daje im małe szanse powodzenia w tym spotkaniu.Herning to wielokrotny mistrz kraju i sądzę że w tym spotkaniu to udowodnią.W ostatnich spotkaniach na tafli Fox to większość razy było na korzyść Herningu.Sądzę że dziś wieczór też tak będzie dlatego też stawiam na nich.AaB będzie musiało szukać punktów gdzieś indziej i być moze na własnej tafli bo jak na razie przy ich formie nie wierzę w ich zwycięstwo.No cóż spotkanie pokaże czy coś się zmieniło w grze gości ale nie sądzę że na obcym terenie wygrają z utytułowanym rywalem.Kurs jest ładny na Fox więc myślę że da się na nim zarobić!!!
⛔100
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Spotkanie: Zielona Góra - Siena
Typ: Siena -9,5pkt
Kurs: 2,08
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mistrz Polski... No i tyle o Stelmecie, 6 meczów Stelmetu w tym sezonie, 2 wygrane po dogrywkach i 4 razy zebrali baty. Mecz z Sopotem był już właściwie przegrany, jednak Sopocianie na własne życzenie doprowadzili do OT, w której prowadzili już 7ma punktami by ostatecznie przegrać mecz. Jedyne mecze obu drużyn oglądałem z Bayernem Monachium i o ile Siena dość dzielnie walczyła do pewnego momentu, tak Zastal wyglądał jak ślepe dzieci we mgle po środku lasu. Ktoś powie, że Siena w przebudowie itd., fajnie ja to wszystko rozumiem, ale na TAK grający Zastal to MUSI wystarczyć.
⛔100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: SiatkówkaPlusliga 2013/2014
Spotkanie: AZS Częstochowa – Effector Kielce
Typ: 1
Kurs: 1,72
Buk: Bwin
Data i godzina: 01.11.13 18:00

Dziś o godz. 18:00 w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej przy ulicy Żużlowej w Częstochowie zostanie rozegrany mecz ligowy Plusligi pomiędzy AZS-em Częstochowa a Effectorem Kielce. Goście zajmują 7. pozycję, gospodarze są na 9. miejscu.

Kielczanie w tym sezonie rozegrali trzy mecze – przegrali 0:3 z Politechniką Warszawską, przegrali 1:3 ze Skrą Bełchatów oraz wygrali z Gdańskiem 3:0. AZS wygrał w Bydgoszczy 3:1 oraz przegrał po 3:0 z Jastrzębiem i Politechniką.

AZS to drużyna będącą mieszanką młodej krwi i siatkarskiego doświadczenia. W składzie Częstochowian ujrzymy takich graczy jak Dawid Murek, Michał Bąkiewicz, Jakub Vesely, czy też Michał Hebda, Michał Kamiński i Michał Kaczyński.

Effector to ekipa, która nie gra wielkimi nazwiskami, buduje skład o solidnych ligowców – warto jednak zwrócić uwagę na argentyńskiego przyjmującego Cristiana Poglajena, rozgrywającego Piotra Lipińskiego czy też atakującego Sławomira Jungiewicza.

W ubiegłym sezonie dwukrotnie zwyciężała ekipa z Kielc – czas więc na rewanż.

Sadzę, iż AZS wykorzysta atut własnego parkietu i ogra gości z Kielc w tym ważnym dla obu ekip pojedynku.
⛔100
 
urbasag 90

urbasag

Użytkownik
Dyscyplina:koszykówka-Euroliga
Spotkanie: Brose – Anadolu
Typ: 1/1
Kurs: 3.5
Bukmacher: unibet

Kurs jak dla mnie za wysoki na to zdarzenie na pewno warto próbować ????
Niemiecka ekipa bardzo waleczna we własnej hali,EFES to już nie ta drużunaa co kiedyś
Ostanie spotkanie między tymi drużynami było bardzo wyrównane i EFES we własnej hali wygrał tylko 3 punktami, dziś liczę na zacięte spotkanie...ale zwyciesko z tego boju wyjdzie druzyna gospodarzy ????
VALUE na dziś, Polecam .

Czekamy do 20.00 , powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna
Spotkanie: Arsenal Sarandi - All Boys
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 4,15
Bukmacher: Bet365
All Boys na wyjeździe na ostatnie 10 meczów zdobyli tylko 1 gola!
Sarandi to vice lider klasyfikacji w Argentynie. Ostatnio u siebie przegrali w czerwcu. Obie drużyny niecałe 3 tyg temu się spotkały w pucharze i był remis(po karnych wygrał Arsenal).Poza tym to było na stadionie All Boys, gdzie grają bardzo dobrze. Tam mogło być jednak zdecydowanie inne podejście, gdyż puchar nie zawsze jest tak samo ceniony jak mistrzostwo. Póki co Arsenal ma spore szanse, aby sięgnąć mistrzostwa.
Dodatkowo te braki w drużynie gości: Battion (mf 7/1) oraz Matos (f12/5)
W ostatnich 10 meczach Boys strzelili 8 goli. Matos strzelił w tym czasie 4 (połowę!!)
Arsenal bez: Perez (d 12/1), Aguirre (m13/0). Czyli mniejsze braki.
Nie strzelali goli słabiakom i średniakom to dlaczego mają lekko osłabionej, dobrej drużynie strzelić?
Są to braki defensywne, w ofensywie wszystko ok, więc mam nadzieję, że Boys 5 mecz z kolei na wyjeździe bez gola, a gospodarze zaliczą ze 2 trafienia lub więcej.
⛔100
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga I
Spotkanie: Ceahlaul - Navodari
Typ: X2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nie wiem skąd ten zamysł na robienie z gospodarzy aż takiego faworyta. Kursy oscylujące w granicach 1.50. Bez przesady. U siebie dobry bilans, ale mecze głównie z ogórami. Ostatnio dwie konkretne porażki w słabym stylu. Gdzieniegdzie wyjściowo kursy były w granicach 1.75 na nich i tego bliżej bym się trzymał. Goście bez wygranej na wyjeździe, w sinusoidalnej formie. Przy gorszej dyspozycji gospodarzy myślę, że są w stanie ugrać tutaj co najmniej remis. Dzielą ich tylko 2 oczka i niewielka różnica jeśli chodzi o klasę nie jest tutaj przypadkowa.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Mytishi – Lev Praga
Typ: over 5.5
Kurs: 3.25
Buk: Pinnacle
Godz. 16:30
Analiza:
Po dzisiejsze serii gier czeka nas dwunasto dniowa przerwa w rozgrywkach a więc kibice zapewne oczekują fajnego, zwycięskiego widowiska i myślę że możemy tutaj spodziewać się otwartego spotkania mimo że obie ekipy do jakoś wybitnie overowych nie należą ale zdarzają im się spotkania w których bramek nie brakuje. Oprócz tego co pisałem że to ostatni mecz przed przerwą a więc kibiców nie zabraknie to tego organizatorzy zaprosili Miss Univerese na to spotkanie (może chłopaki z tafli a szczególnie bramkarze którzy czasami mają chwilę oddechu będą bardziej skupieni na podziwianiu niż na bronieniu hehe). Przejdźmy do konkretów jest to spotkanie na granicy stref zwycięskiej przegranej gdyż gospodarze zajmują ostatnią pozycje dającą grę o mistrzostwo natomiast goście to pierwsza ekipa która czeka na wskoczenie do czołowej ósemki. Różnica pomiędzy ekipa wynosi zaledwie jeden punkcik. Mytishi patrząc na kadrę i finanse spokojnie powinna bić się o pierwszą ósemkę, niestety duża rotacja kadrowa spowodowała że na początku sezonu szło im mizerne szczególnie w defensywie, jednak z każdym spotkaniu idzie im co raz lepiej. Są jedynym zespołem w całej lidze który nie ma na własnej tafli jeszcze spotkania z overeme 5.5, ba ma tylko jedną grę z overem 4.5, chyba przyszła najlepsza pora na przełamanie tym bardziej że a aktualnej serii domowej mają jak na razie dwie porażki i dziś koniecznie trzeba postarać się o zwycięstwo. Zespół z Pragi jak do tej pory na wyjazdach zanotował pięć zwycięstw i siedem porażek. Obecnie też są w serii underowej wynoszącej pięć spotkań, dobrym dla mnie prognostykiem jest to że w tym sezonie na wyjazdach tam gdzie można spodziewać się było niskich wyników (a to spotkanie trzeba tak mimo wszystko odbierać ) czyli Spartak 4:3, Novosibirsk 5:2 czy Bratysława 5:2 jak widzimy po wynikach było wysoko oby dziś ta tendencja była utrzymana. Rok temu tutaj skończyło się nisko 2:1 w rewanżu było już 4:2.
⛔100
 
wojtaseklp 84

wojtaseklp

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna Holandia Eerste Divise
Spotkanie: Maastricht - FC Oss
Typ: Maastricht -2,5, 1
Kurs: 3,70
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Jestem zaskoczony dlaczego buki wystawaja az tak wysoki kurs na zwyciestwo gospodarzy (bo kurs 1,40 w tym przypadku to dla mnie prezent)
Ja pokusze sie tutaj o wieksze ryzyko i typuje ze gospodarze pokonaja dzis FC minimum 3 bramkami. Dlaczego?
Po pierwsze znam zespol gosci dosyc dobrze, mialem okazje przez dlugi okres czasu ogladac ich na zywo, wiem mniej wiecej jak to wszystko wyglada od tej &quot;drugiej strony&quot;. Jest to zespol który w NL odstaje pilkarsko od reszty, klub jest zle zarzadzany, bardzo kiepska infrastruktura stadionowa,treningowa itp co zreszta przeklada sie na ich slabe wyniki
Goście regularnie dostaja od wszystkich baty! 14 spotkan tylko 9 strzelonych bramek i az 34 stracone mowi samo za siebie, przy tych 14 spotkaniach poniesli 11 porazek co idealnie pokazuje ze ta liga jest dla nich za mocna i pewne jak dla mnie jest to ze w tym roku sie z nia pozegnaja.
Co do gospodarzy to Maastricht problemow z pokonaniem gosci nie bedzie mial zadnych, o tym jestem przekonany, czy da rade pokonac ich 3 golami? Mysle ze o to juz nie bedzie tak latwo,ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ????
Maastricht mimo ze w 2 ostatnich meczach nie odniesli zwyciestwa, to udowodnili ze nie sa w slabej formie ( remis odpowiednio z 2 oraz 4 ekipa tabeli ), gdy przyjrzymy sie statystyka na pewno rzuci sie w oczy mala ilosc bramek strzelanonych jak i traconych przez gospodarzy ( 14 spotkan stosunek bramek 15:13)
Statystyki bezposrednich spotkan tych 2 ekip oczywiscie przewazaja a korzysc ekipy Maastricht. 5 ostatnich spotkan to komplet zwyciestw gospodarzy!!!! Byly to rozne zwyciestwa - od sromotnego lania 5-1 po zwycietwa 2-0, gospodarze w pojedynkach bezposrednich zawsze wygrywali co najmniej 2 bramkami co jest warte uwagi!!! )
25.02.13 EER FC Oss Maastricht 0 : 2
17.08.12 EER Maastricht FC Oss 2 : 0
27.04.12 EER FC Oss Maastricht 0 : 2
18.11.11 EER Maastricht FC Oss 3 : 1
23.04.10 EER Maastricht FC Oss 5 : 1
Czy gospodarza uda sie dzis pokonac gosci roznica 3 lub wiecej bramek? Uwazam, ze w tym przypadku jest to bardzo mozliwe, dobra forma gospodarzy, fatalna gra gosci, do tego atut wlasnego boiska i cenny remis z vice liderem tabeli mysle ze sprzyjaja ekipie Maastrict i rozloza dzis na lopatki amatorow z Oss ????
Powodzenia!!!
TAK JAK PISALEM WCZESNIEJ WARTO POGRAC CZYSTA 1 PO KURSIE 1,4! DLA MNIE PEFKA ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
grady24 0

grady24

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Charlotte Bobcats - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers
Kurs: 1,71
Buk: Bet365
Analiza:
Cleveland Cavaliers powinni sobie bez problemu poradzić z Bobcats z taką grą jaką zaprezentowali 2 dni wcześniej z mocniejszymi Brooklyn Nets powinno napawać optymizmem dla drużyny ze stanu Ohio i w tym roku powinni włączyć się do gry o Play-Offy i na + powrót po 2 letniej kontuzji Andrew Bynuma
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Sacramento Kings - Los Angeles Clippers
Typ: Los Angeles Clippers
Kurs: 1,62
Buk: Bet365
Analiza:

Clippersi po porażce w 1 kolejce z imienniczką z Lakers wygrali wczoraj z mocną ekipą Golden State Warriors 126-115 gdzie do wygranej poprawadził ich top 5 rozgrywających w lidze Chris Paul który wykręcił cyferki na poziomie 42 ptk 15 asyst 6 przechwytów. Sacramento nie ma zawodników pokroju All star ( Paul , Gryffin ) i mocnych punktów zespołu ( Jordan ) w drużynie z Sacramento bryluje jedynie DeMarcus Cousin ale na wygranie meczu wystarczy mocne przykrycie tego zawodnika i Clippersi powinni tez mecz wygrac bez problemu
⛔100 nieregulaminowy typ + kiepska analiza(y)
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Serie A
Spotkanie: PSG - Lorient
Typ: Cavani strzeli 2 gole lub więcej
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Dziś biorę typ na strzelca dwóch lub więcej goli. Robię to ponieważ w tym sezonie ewidentnie strzelanie bramek w lidze zajmuje się Urugwajczyk. Oczywiście siła ofensywna PSG jest tak wielka, że strzela nie tylko on. Ogólnie wydaje się, że Edinson wreszcie na dobre złapał wiatr w żagle i zaczyna się spłacać. W dwóch ostatnich meczach ligowych strzelił po dwa gole (ma już ich na koncie 8), a i w meczu z Anderlechtem w LM strzelił swojego pierwszego gola w tych rozgrywkach dla francuskiego klubu. Jak widać Edinson zaczyna seriami strzelać, a wiadomo, że jest to niezwykły napastnik bo niewielu potrafi tak regularnie zdobywac tak wiele bramek co on w Serie A za czasów gry w Napoli. Pozdrawiam i życzę owocnego wieczoru ;)
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom