>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 01.12.2010 (środa)

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Spotkanie : Memphis - LA Lakers
Typ : Memphis
Kurs : 3.00
Buk:bet365

analiza :
Lakers w lekkim dołku - dwie porażki pod rząd z Idnainą oraz Utah i dzisiaj ciężkie spotkanie z Memphis. Wiem, że takie serie 3 lost LAL nie zdarzają się często, ale czemu nie spróbować po takim kursie ? Memphis u siebie z Lakersami grają naprawdę nieźle. W ostatnich dwóch spotkaniach zawsze dochodziło do crunch time, gdzie raz okazali się lepsi zawodnicy z miasta aniołów wygrywając jednym punktem, natomiast za drugim razem Niedźwiedzie wygrali trzema punktami. Dzisiaj bez absencji w składach obydwu drużyn[ oczywiście nie licząc już dłużej kontuzjowanego Bynuma] W Memphis doszło do małych zmian w wyjściowej 5, ponieważ w miejsce OJ Mayo wskoczył młody Xavier Henry a 6th menem został właśnie Mayo. Po ostatnich meczach trener Jackson narzekał na brak Bynuma i przeciągającą się kontuzje, ponieważ Gasol wraz z Odomem grają naprawdę duże minuty i czym dalej w sezon tym może byc po prostu gorzej czego efektami są ostatnie spotkania. Podkoszowi Lakers zmierzą się dzisiaj z ostatnio będącym w niezłej dyspozycji Randolphem oraz solidnym ale nie wybijającym się ponad poziom Gasolem. Ja mimo wszystko liczę na lekki zastój Lakersow i po ciężkim boju ale zwycięstwo Memphis.

✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 0

jurekosp

Użytkownik
Spotkanie: SKA St.Petersburg-HC Yugra
Typ: X2
Kurs: 2.40
Buk: Bwin
Analiza:

Liga rosyjska,ach liga rosyjska. Chyba bardziej nie znoszę tylko czeskiej. SKA to zdecydowanie najbardziej nierówno grająca drużyna w Kontinental Hockey League,świetne mecze przeplata zupełnie &#39;niewytłumaczalnymi&#39; remisami i porażkami z drużynami o dwie klasy słabszymi od siebie,ale taki urok tej ligi-dla jednych liczą się sukcesy sportowe a dla innych majątkowe...SKA nie przegrała meczu od 4 ligowych spotkań co zdarzyło im się tylko raz w tym sezonie,kiedy nie przegrała pięciu kolejnych spotkań z rzędu. Liczę na przerwanie nadspodziewanie dobrej passy meczów rozgrywanych u siebie bo mimo,że Yugra nie radzi sobie najlepiej na wyjazdach to z każdym kolejnym meczem ten beniaminek krzepnie i daję z siebie 100% możliwości.To bardzo ryzykowny typ ale dlatego właśnie go wybrałem-w tym meczu może paść po prostu każdy wynik a kurs 1.40 na 1 jest po prostu śmieszny i nie warto go grać,natomiast 2.40 na X2 jest kursem obok którego nie potrafię przejść obojętnie. Mam nadzieję,że obie ekipy nie sprawią mi niemiłej niespodzianki!


⛔ 100
 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
vs


Spotkanie: Europa League: Metalist Charków-Debrecen
Typ: OVER 3.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Moim typem na jutszejsza 5. kolejke Ligi Europejskiej jest mecz pomiędzy ukrańskim Metalist Charków i węgierskim Debrecenem. Jest to mecz mało znanych firm piłkarskich. Mecz ten nie będzie, według mnie, ładnym widowiskiem lecz jednak jednostronnym. W Grupie I w LE, Metalist zajmuję 2. miejsce z 7 punktami natomiast piłkarze z Debrecena są chłopcami do bicia w tej grupie w której strzelili tylko jednego gola i stracili 11. Metalist jeśli chce przejść do następnej rundy, musi to spotkanie wygrać ponieważ ostatni mecz zagra w Holandii z silnym PSV a Sampdoria, jutro zagra z PSV u siebie, będzie grało na Węgrzech z Debrecenem już poza grą. Metalist w swojej lidze zajmuję 3. miejsce tuż za wielkim Shakhtarem i Dynamem Kijów. Do drugiego Dynama traci tylko dwa punkty. Na własnym boisku, Metalist lubi strzelać a tym razem przeciwnik nie będzie wymający. Debrecen, w LE jest już wyeliminowana, na Węgrzech zajmuję tylko 4. miejsce. To nie jest udany sezon dla tych piłkarzy. Moim zdaniem w tym spotkaniu padnie OVER 3.5 ponieważ Metalist musi wygrać to spotkanie żeby marzyć a Debrecen będzie szukał jakiegoś gola dla honoru.

⛔ 100
 
M 13

maak

Użytkownik
Hajduk Split – AEK Ateny (remis nie ma zakładu)
Typ: AEK Ateny
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bwin

Dzisiaj o godzinie 19.00 spotkają się ekipy Hajduka Split oraz AEK Ateny. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 5. kolejki Ligi Europejskiej, grupy G.
Hajduk Split w grupie G zajmuje ostatnie miejsce z 3 punktami, przedostatni jest AEK z punktem więcej. Dla obu drużyn ten mecz może mieć decydujący wpływ na awans do następnej rundy lub odpadnięcie z rozgrywek. W pierwszym meczu tych zespołów Grecy wygrali na własnym boisku 3-1. Hajduk Split w lidze chorwackiej obecnie jest wiceliderem, traci 7 punków do pierwszego Dynama Zagrzeb. W ostatniej kolejce Hajduk pokonał 2-1 Osijek, jednak tydzień wcześniej zaliczył kompromitującą przegraną 0-2 z przedostatnim zespołem tabeli – Istra Pula. AEK natomiast po minimalnych dwóch porażkach po 1-2 z PAOK Saloniki oraz Kavalą, w miniony weekend pokonał ówczesnego lidera tabeli – Olympiacos Pireus 1:0. Zespół Rogera obecnie w lidze plasuje się na 4. pozycji z 17 punktami na koncie.
Wydaje mi się, że AEK Ateny tego spotkania nie przegra. Mecz ten według mnie może zakończyć się też podziałem punktów dlatego wole zagrać dla bezpieczeństwa „remis nie ma zakładu”, w przypadku remisu otrzymamy zwrot stawki.

✅ 130
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Spotkanie: CAJA LABORAL-ASSECO PROKOM
Typ: UNDER 154,5
Kurs: 1,9
Bukmacher: Bet 365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:30 rozpocznie sie spotkanie mistrza Hiszpanii z mistrzem Polski.
Oba zespoły graja ponizej oczekiwan zajmujac odpowiednio Caja przedostatnie miejsce w grupie A z bilansem 2-4, zas Asseco ostatnie tylko z jednym zwyciestwem.
Bezdyskusyjnym zwyciesca jak dla mnie tego spotkania jest mistrz hiszpanii ale nie widze zeby tu rzucili az 155pkt.
W 1 meczu w Gdynii total wyniósl 153 gdyz mecz zakonczyl sie 73-80.
O ile Caja (w ktorej skladzie jest byly gracz Prokomu. David Logan) zdobywa sredno okolo 80pkt na mecz, to mistrz Polski czasami ledwo 70. Nawet ostatnio w lidze VTB poniósl u siebie porazke z srednim Zalgirisem rzucajac tylko 60 pkt. Nie przywołuje tutaj rodzimej ligi w ktorej gra drugi skład ale tam jeszce bardziej underovo
Brak Woodsa i Logana jest znaczacy nikt nie spodziewal sie ze Prokom bedzie gral lepiej niz w tamtym sezonie ale tez nikt nie przypuszczal ze az tak slabo. Obrona dziurawa jak ser szwajcarski, problemy z rozegraniem i zrozumieniem i co za tym idzie ze zdobywaniem punktow to bolaczka Prokomu.
Spodziewam sie wyniku w granicach 81-67
A ile zaaplikuje Logan byłej druzynie zobaczymy juz dzis ????


⛔ 100
 
kysu 8

kysu

Użytkownik
D. Moskwa - Nizenekamsk
Typ: 1
Kurs.1.80
Bet365

Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy stołecznym Dynamo a Nizenekamsk. Przepaść to odpowiednie słowo, które odzwierciedla obecną forme obu drużyn. Drużyna z Moskwy na chwilę obecną posiada najlepszy bilans nie tylko w swojej cześci ligi lecz ogółem. U siebie grają doskonale w tym sezonie ponieśli tylko 4 porażki na własnej tafli. Ostatnio są w wyśmienitej formie (statystyka 6-1) w ostatnich siedmiu kolejkach. Przyjezdni już nie mają tak świetnej sytuacji. Są najsłabiej spisującym się teamem na wyjazdach w całej lidze. Dramatyczna statystyka ostatnich meczy (2-6) ukazuje nam jak rozdartą są teraz drużyną. Obie drużyny spotkały się w tym sezonie i lepsi okazali się gracze z Niznekamska (4-3) ale pamiętajmy to było we wrześniu i dzis z pewnością Dynamo weźmie odwet. Jak dla mnie pewne 1!


✅ 80
 
P 11

pawelb

Użytkownik
Spotkanie (kto wyżej w konkursie): Wolfgang Loitzl - Michael Neumayer
Typ: 2
Kurs: 2,55
Bukmacher: Tobet

Na dzisiejszy dzień zaplanowano konkurs skoków w fińskim Kuopio. Zawodnicy prezentowani przeze czyli niemiec Michael Neumayer i austriak Wolfgang Loitzl obecnie skaczą na podobnym poziomie. W otwierających sezon zawodach w Kuusamo Loitzl był 21 natomiast Neumayer 16. We wczorajszych kwalifikacjach lepszy był także austriak o 2 metry. Natomiast wcześniejsze treningi na tej skoczni były zdecydowanie na korzyść Neumayera który skacząc 126m i 120m zajmował kolejno 6 i 9 miejsce, świadcząc o jego solidnej dyspozycji. Loitzl natomiast wypadł dużo gorzej skacząc odpowiednio 114m i 116m zajmując 28 i 15 miejsce. Zatem warto wg mnie postawić w tym pojedynku na niespodziankę którą jest wyższa lokata w konkursie dla Michaela Neumayera


✅ 155
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie: Dukla Jihlava - Písek
Typ: under 5,5
Kurs: 1.95
Buk: expekt
Analiza: W czeskiej 1.Lidze zespoły rozegrają dzisiaj 24 kolejkę spotkań. Gospodarze mają ostatnio małe problemy z wygrywaniem, bo z ostatnich 5 gier wygrali tylko jeden mecz z Orli. Ale to zespół z najlepszą defensywą w lidze, tylko 49 straconych bramek. Sąw tej chwili na 3 pozycji w lidze ze stratą 5 pkt. do Chomutova. Goście to czerwona latarnia ligi. Ciągle jednak nie tracąkontaktu z pozostałymi ekipami, mają 1 pkt. straty do zespołu poprzedzającego. No i Pisek ostatnio gra dobrze, ograł np. Slovana czy w ostatnim meczu Orli 9:1. Wynik dość niesamowity, patrząc na to co Pisek grał w ofensywie do tej pory. Po tych 9 strzelonych bramkach i tak ciągle ma najgorszy atak w lidze, tylko 46 strzelonych bramek, no ale defensywa tego zespołu jest też ok, mają mniej straconych bramek od 8 zespołów. Pisek na 23 rozegrane mecze ma 17 underów, Jihlava 15. W pierwszej rundzie było 3:1 dla Jihlavy, liczę na kolejny niski wynik w meczu tych ekip.


⛔ 100
 
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
D. Moskwa - Nizenekamsk
Typ: 1 (-1,5)
Kurs.2,55
Bet365

Witam. Ja podobnie jak kolega kysu uważam, że w Moskwie dziś dojdzie do jednostronnego pojedynku i dominować na lodzie będą gracze Dynama. Na początek co nie co statystyk :
MECZE U SIEBIE DYNAMO
16 ( 11 - 2 - 3 ) 50 : 30 - 36 pt.
Zwycięstwa 11 / 16 68.8 %
Remisy 2 / 16 12.5 %
Porazki 3 / 16 18.8 %

MECZE WYJAZDOWE Neft. Niznekamsk
11 ( 2 - 1 - 8 ) 26 : 37 - 8 pt.
Zwycięstwa 2 / 11 18.2 %
Remisy 1 / 11 9.1 %
Porazki 8 / 11 72.7 %

W ostatnich 10 spotkaniach Dynamo 6 meczy wygrało, 3 przegrało i zanotowało jeden remis. Neft. Niznekamsk natomiast w ostatnich 10 spotkaniach raczej słabo sobie radzili bo wygrali tylko 4 spotkania a przegrali aż 6 nie notując remisu. Jak przegrywali to aż pieciokrotnie odbyło się to różnicą 2 lub więcej brakek, raz przegrali jedną bramką.

W tym sezonie jednak obie drużyny spotkały się już raz i paradoksalnie lepsi okazali się gracze z Niznekamska wygrywając 4:3 ale mecz miał miejsce we wrześniu i myślę, że to był spory przypadek - pierwsze mecze w sezonie. Teraz Dynamo jest w gazie i nie widze innej możliwości jak wygrana (mam nadzieje przynajmniej dwoma bramkami) gospodarzy.


✅ 155
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
Young Boys Berno - Stuttgart
Piłka nożna Liga Europejska środa godz.19.00
Typ:1
Kurs:1,85
Bet365

5 kolejka Ligi Europejskiej. W grupie H niemiecki zespół praktycznie zagwarantował sobie grę w fazie pucharowej gromadząc komplet punktów w pierwszych czterech kolejkach. Natomiast gospodarze tego pojedynku są obecnie na drugiej pozycji z 6 punktami, które zgromadzili na własnym stadionie pokonując 4:2 Odense i 2:0 Getafe. Na Stade de Suisse grają bardzo dobrze, co pokazały tegoroczne wyniki w pucharach, gdyż oprócz wspomnianych meczów w Lidze Europejskiej rozegrali dwa spotkania w eliminacjach do Ligi Mistrzów, w których prezentowali się bardzo solidnie (2:2 z Fenerbachce i 3:2 z Tottenhamem). Dla wielu przeciwników gra się tam bardzo ciężko, gdyż obiekt ten wyposażony jest w sztuczną trawę i większość zespołów nie jest przygotowana na grę na tej nawierzchni, co jest bardzo dużym handicapem dla gospodarzy. Goście ze Stuttgartu jadą na to spotkanie w mocno przemeblowanym składzie (nie zagrają: Delpierre, Boulahrouz, Tasci, Celozzi, P.Degen, Audel, Gebhart, Cacau, Marica). Nie ma się, co dziwić trenerowi Jensowi Kellerowi, że da szansę gry rezerwowym skoro zespół ma awans, a przed nim bardzo ważny pojedynek w Bundeslidze z Hoffenheim. Właśnie liga jest w tej chwili najważniejsza, gdyż 17 miejsce jest nie do pomyślenia dla tego zespołu, a trzy punkty z Hoffenheim bezcenne. W związku z motywacją gości, dobrą grą Szwajcarów u siebie to właśnie w nich należy upatrywać faworyta tego pojedynku.

✅ 85
 
E 0

encis

Użytkownik
Spotkanie: Sampdoria Genua - PSV Eindhoven
Typ: Strzelec: Giampaolo Pazzini
Kurs: 2,25
Bukmacher: Betclik
Analiza:
O godzinie 19 na stadionie Luigi Ferraris rozegra sie bardzo ciekawe spotkanie w lidze europejskiej pomiedzy wloska Sampdoria i holenderskim PSV. Pilkarze z polnocy Wloch jesli chca myslec o awansie musza zgarnac dzis 3 punkty, natomiast wiktoria pilkarzy z holandii oznacza awans z pierwszego miejsca w grupie. Ostatnio w lidze lepiej radzili sobie pilkarzy z Genui ktorzy zremisowali z liderem ligi - AC Milan, dzieki bramce swietnie dysponowanego w tym sezonie Pazzini&#39;ego ktorzy po blisko godzinie gry trafil do siatki mediolanskiego klubu. Sampdoria w lidze jest na 8 pozycji. PSV ostatni swoj mecz przegral 4:2 z NAC Breda ktora jeszcze nie dawno trenowal owczesny trener pilkarzy krakowskiej wisly - Robert Maaskant. Pierwsza polowa byla dosc ciekawa, padly w niej 4 bramki. W drugiej polowie pilkarze z Eindhoven dostali bramke 5 minut po wyjsciu z szatni i mimo przewagi jednego gracza nie potrafili doprowadzic do remisu tracac przy tym jeszcze jedna bramke. Tak wiec czeka nas bardzo ciekawe widowisko na stadionie miejskim w Genui, wieksze szanse ma miejscowa Sampdoria ktora przy dopingu ok. 40 tys widzow powinna zgarnac komplet punktów.

✅ 125
 
lesiuu88 1

lesiuu88

Użytkownik
Spotkanie: Skoki narciarskie Kuopio - HS 127 , Schlierenzauer vs Ammann
Typ: 2
Kurs: 2,0
Buk: Bet365
Analiza:

Zacznę od dzisiejszych kwalifikacji popularny 20 letni Szliri skoczył ku wielkiemu zaskoczeniu zaledwie 116,5 metra , jak na tą klase zawodnika jest to marny wynik ,dodam, że Kasai który jest gorszym zadownikiem od Szliriego skoczył o pół metra dalej, ale do rzeczy, w ubiegłym konkursie Szliri również nie błyszczał,zajął dopiero 14 pozycje dla porównania Ammann był 3,po ostatnim konkursie widać,że to Ammann jest bardziej równy i sądze , że to Harry Potter będzie dziś górą nad Szlirim.


✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 4

zgryrus90

Użytkownik
Spotkanie: Borussia Dortmund v Karpaty Lviv (+2)
Typ: 1
Kurs: 2,05
Buk: Bet365

Analiza:
Witam. Już dzisiaj przed nami kolejna kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej. Wielu polskich kibiców uwagę swą skupia głównie na dwóch drużynach: Borrussia Dortmund(Ze względu na trzech polaków w składzie) oraz na fenomenalnego w grupie Lecha Poznań.
Ja wziąłem pod lupę mecz Borrussi. Kursy wskazują w tym meczu tylko jednego faworyta: Aktualnego lidera Niemieckiej Budnesligi, Borrusię Dortmund. Nie ma się czemu dziwić, bo Dortmuńczycy spisują się w tym sezonie rewelacyjnie. Przed sezonem nikt by nawet nie myślał, że mają szansę zdobyć w trakcie sezonu fotel lidera, a oni są aktualnie murowanym faworytem nie tylko do wygrania dzisiejszego meczu, ale także do wygrania całej grupy.
Dodatkowo dzisiaj prawdopodobnie jest wielka szansa dla Roberta Lewandowskiego, bo wg prognoz meczowych wybiegnie w podstawowym składzie, zastępując Lucasa Barriosa. Taka okazja może się więcej nie powtórzyć, dlatego też Lewy musi to wykorzystać.
Sądzę, że dzisiejszy mecz będzie jednostronnym widowiskiem i skończy się wynikiem minimum 3:0 dla Borrussi, dlatego też wybrałem tak wysoki handicap.

Redwitz // Zły dzień. Przeniesiono na 02.12.2010
 
aiko 0

aiko

Użytkownik
Spotkanie: Caja Laboral - Asseco Prokom
Typ: dodatkowy handicap (Asseco Prokom +14,5 pkt.)
Kurs: 2,0
Buk: bet365


Analiza: Spotkanie Euroligi koszykarskiej o godzinie 20:30. Prokom w ostatnim meczu Euroligi ugrał u siebie Khimki 71-67, a Caja przegrała na wyjeździe z Tel Avivem 81-70. Zarówno Caja jak i Prokom nie są w dobrej sytuacji ( są poza strefą awansującą do dalszej fazy ). Myślę że to może być mecz walki pomimo że buki nie dają żadnych szans Prokomowi. Obie drużyny ostatnio w lidze wykazują niezła formę, więc powinien być ciekawy pojedynek. Myślę że Assecco z tak dużym Handicapem jak +14,5 powinien sobie poradzić. Pozdrawiam ????


✅ 100
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
spotkanie: Sampdoria - PSV Eindhoven
typ: remis
kurs: 3,3
bukmacher: bwin

Z całej oferty na dzisiejsze mecze pucharu europejskiego postanowiłem zaproponować remis. Na murawę stadionu Stadio Luigi Ferraris wybiegną powoli powracający do formy gospodarze Genui oraz ich rywale z Holandii, a mianowicie piłkarze PSV. Sytuacja w grupie Blucerchiati jest nieciekawa ponieważ do awansu potrzebne im są tylko wygrane mecze i potknięcie Metalista. Boeren mocno rozpędzeni liderują w Eredivisie a także w swojej grupie I europejskiego pucharu. Dzisiaj tak na prawdę wystarczy im remis do awansu i taki wynik obstawiam. Gospodarze wiele meczy remisują, a ostatni z Milanem może napawać optymizmem przed bardzo ważnym spotkaniem.
Sytuacja w grupie wygląda następująco:

1. PSV 10pkt
2. Metalist 7pkt
3. Sampdoria 5pkt
4. Debreczyn 0pkt

Tak więc po 4 meczach wyraźnym faworytem są Holendrzy lecz po wzięciu kalkulatora do ręki można wyliczyć że niekoniecznie mogą wygrać grupę, a stałoby się to w przypadku przegrania obu meczy z najgroźniejszymi rywalami. Jeżeli Sampdorii zależy na awansie do fazy pucharowej musi ten mecz wygrać, ale moim zdaniem PSV dowiezie satysfakcjonujący wynik do końca.

⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Juventus
Typ: Juventus/Juventus
Kurs: 3,85
Buk: Betfair

Lech jest nieprzewidywalny i każdy o tym dobrze wie. Juventus w lidze spisuje się całkiem nieźle, należy dodać, że we Włoszech Lech trochę farciarsko wymęczył te 3:3. Do tego mieli jeszcze bramkę z karnego więc to też jakiś atut dla Juventusu. Jak to mówią, nic dwa razy się nie zdarza. Po drugie ciężko sobie wyobrazić, żeby Lech awansował :grin:, ale tak szczerze to życzę im jak najlepiej w tej całej LE.
Niektórzy piszą tutaj, że warunki atmosferyczne są atutem dla Lecha. Jak dla mnie takie stwierdzenie to głupota. Jakoś Arboleda i Henrikez ???? nie wyglądają mi na jakiś Norwegów czy Finów. Do tego Arboleda to jeden z kluczowych zawodników Lecha więc raczej temperatura mu nie będzie sprzyjała. Zresztą murawa jest podgrzewana, więc temperatura nad murawą będzie o te parę stopni cieplejsza niż na zwykłej ulicy.

⛔ 100
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Juventus
Typ: draw &amp; under 2,5
Kurs: 4
Buk: williamhill

Dzisiaj mecz przedostatniej fazy grupowej ligi europy. Na tym forum jest to dosyć chętnie omawiany mecz. Chyba nie trzeba się rozpisywać na temat obu drużyn, sytuacji w tabeli, czy innych wszystkim dobrze znanym faktom. Szkoda czasu. Każdy wszystko dobrze wie. Skąd więc typ na remis 0-0 lub 1-1? Który pokryje mój typ. To bardzo proste. Jest to jedyny wynik, który jednocześnie zapewni awans Lechowi oraz wynik, który sprawi, że Juve losy swojego awansu również będzie miał we własnych rękach przed ostatnim meczem, który gra u siebie z City. Lech wie, że ich siła rażenia w ataku jest słaba bo został 1 zdrowy napastnik więc atakować szaleńczo nie będą. Myślę, że inicjatywę bardziej będzie mieć Juve. Oni bardziej potrzebują wygranej. Lechowi na dobrą sprawę starcza remis. Warunki atmosferyczne sprawią, że napewno mecz do porywających należeć nie będzie. Bo ciężko się gra w piłkę przy takim mrozie i padającym śniegu. Stąd wnioskuję, że wynik może być underowy. Tak więc podsumowując. Mecz powinien nie być w zbyt szybkim tempie, z uwagi na pogodę. A sytuacja na boisku będzie taka, że Juve będzie częściej atakować. Lech natomiast niesiony tłumem 40 tysięcy kibiców powinien utrzymać remis dający im awans do następnej rundy. ???? KOLEJORZ !!

✅ 300
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań - Juventus
Typ: Del Piero strzeli gola
Kurs: 2,87
Buk: Bet365

Mecz będzie trudny dla obu ekip. Może nie obfitować w wiele bramek ale pogoda może też przeszkadzać obrońcom w rozgrywaniu piłki, co mogę skrzętnie wykorzystywać napastnicy. Ja bym w tym meczu spróbował wytypować ewentualnego strzelca bramki. Na myśl przychodzi mi tylko jeden, Alex Del Piero. Zawodnik niezmiernie doświadczony, z niejednego pieca chleb jadł i nie takie warunki pogodowe pewnie już widział. Biorąc pod uwagę rozwiązanie &quot;A&quot;, czyli że a wyniku może decydować jeden gol, to przy tych warunkach może to być bramka zdobyta strzałem z daleka lub z wolnego. Warunki pogodowe, padający śnieg i mocny wiatr, raczej pomagały bramkarzom tez nie będą, więc piłkarze powinni dość często próbować z dystansu. A jak wiadomo, kto ma najlepszy strzał z dystansu? Właśnie Alex :grin: pokazał już to z resztą w pierwszym meczu tych drużyn. Ale weźmy też pod uwagę (mniej realne) rozwiązanie &quot;B&quot; czyli błędy obrońców i kilka bramek. Tutaj doświadczenie Alexa i nos do zdobywania bramek też się przyda w takiej sytuacji.
Mecz może mieć kilka scenariuszy i sam jestem ciekawy jak się potoczy, oby tylko nie w taki, najnudniejszy dla kibica, sposób czyli 0:0. :razz:

Najwyższy kurs jaki znalazłem na to że Del Piero strzeli gola to: 2,87 (Bet365). Bać co boć liczę w dzisiejszym meczu na doświadczenie Włocha i że to On zapewni dzisiaj nam widowisko przed telewizorami. :grin:

⛔ 100
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Young Boys(-1) - Stuttgart

typ: 1
kurs:3.05
buk:betsafe
analiza:
W grupie H Ligi Europejskiej prowadzi Sttutgart z kompletem 12 pkt i ma praktycznie pewne 1 miejsce i awans do dalszej fazy rozgrywek. YBB z kolei ma 6 pkt i walczy o wyjście z grupy z pozostałymi rywalami-Getafe i Odense.
Patrząc więc na sytuację w grupie bardziej powinno się chcieć wygrać gospodarzom, którzy u siebie grają bardzo dobrze-2 mecze i 2 zwycięstwa(zresztą każdy z tych meczów wygrany 2 golami przewagi). Drużyna szwajcarska w tym sezonie u siebie grała w eliminacjach LM z drużyną Tottenhamu(chyba lepszą drużyną niż każdy z rywali w grupie obecnie) i wygrała ten mecze,pokazując że u siebie może pokonać naprawdę silne drużyny i kontynuuje to w Lidze Europejskiej.
Na oficjalnej stronie internetowej kluby niemieckiego wyczytałem,że trener ich powiedział że do Szwajcarii nie polecą tacy gracze jak Matthieu Delpierre, Cacau, Serdar Tasci, Timo Gebhart, Christian Träsch, Stefano Celozzi i Ciprian Marica -czyli to jasny sygnał,że zagrają w nieco rezerwowym składzie. Poza tym mają ciężką sytuację w lidze,gdzie są na przedostatnim miejscu (walczą o utrzymanie), a w ostatnich 2 meczach przegrali, więc w tym momencie gdzie awans jest pewny skupią się bardziej na lidze niż pucharach.
Stawiam na drużynę Szwajcarską, a żeby kurs był wysoki to stawiam że wygrają różnicą co najmniej 2 goli.

✅ 205
 
cinus1986 0

cinus1986

Użytkownik
UC Sampdoria - PSV Eindhoven

Typ: X/1
buk: bet at home
kurs: 4,4

Analiza:

Wloski klub dzisiejszy mecz musi potraktowac jak walke o zycie bowiem ten mecz trzeba wygrac. Wlosi ostatnio graja coraz lepsza i bardziej poukladana piłke czego nie mozna powiedziec o druzynie z holandia. PSV zaskakuje bowiem ostatnio przegrali co prawda na wyjezdzie ale az 2:4 z Breda a przedostatnio zremisowali z Ajaxem 0:0. Patrzac na klase piłkarzy w obu klubach to zdecydowanie sklaniał bym sie ku piłkarzy sampdori która moim zdaniem ma wiecej gwiazd w zespole (cassano, pazzini) i to im dzisiaj wrózę wygrana. Moim skromnym zdaniem przymierzam sie ku wynikowi 1:0 gdyż psv tak łatwo skóry nie odda, myśle ze beda sie chcieli bronic i to im przez pierwsza połowe sie uda, natomiast w drugiej juz padnie pierwszy gol i tu z czego włosi sa dobrze znani (gra defensywna) dowioza wynik do konca. Sampdoria ostatnio zremisowała z milanem po bardzo dobrej grze którą chwalił ich trener wypowiadajac sie dla włoskiej gazety ze to byl ich najlepszy mecz obecnego sezonu, wiec musza cos grac. Stawiam na triumf sampdorii.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom