>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.01.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Szkocka Premier League
Spotkanie - St. Mirren : Kilmarnock
Typ - Kilmarnock i powyżej 2,5 gola w meczu
Kurs - 4,50
Buk - Bwin
Analiza :
St. Mirren Park Paisley godz. 16 , miejscowe St. Mirren podejmuje zespół Kilmarnock i uważam ża faworyta tego spotkania gości . Gospodarze 10 pozycja w tabeli i bilans 6-6-9 ( 29:37) na swoim Park Paisley 4-2-4 (17:21) jak widzimy nie jest to powalająca statystyka i raczej gospodarze w tym sezonie będą walczyć o byt w przyszłym sezonie w Premier League . Goście natomiast na miejscu 6 czyli mieszczą sie w grupie mistrzowskiej 1-6 jednak ich przewaga nad drużynami które walczą o 1-6 nie jest duża bo tylko 2 pkt dlatego takie mecze jak dzisiejszy trzeba wygrywać tym bardziej że gdy zajrzymy do H2H to lepsze Kilmarnock spójrzmy 28 meczy 9-6-13 a gdy mecz rozgrywany jest na Park Paisley to 5-3-6 tak więc idę za tą statystyką chociaż wiem że statystyki ni grają tylko się tworzą . W ostatnim czasie w ostatnich 5 kolejkach obie drużyną idą jak to powiedzieć łeb w łeb i tak St. Mirren 2-2-1 i 9:9 natomiast Kilmarnock 2-2-1 i 7:6 . Kilmarnock w tym sezonie w meczach wyjazdowych gra całkiem nie żle ich bilans to 3-4-2 (15:11) a ostatnio na trudnym terenie zremisowali 2:2 z Motherwell a ostatnia porażka na wyjeżdzie to 20.10 i mecz z St Johnstone 2:1 od tego czasu w 4 meczach wyjazdowych to 2 zwycięstwa i dwa remisy a wśród zwycięstw to chyba trzeba wymienić wygraną z Celtikiem 2:0 , tak więc w/g tej mojej analizy wychodzi mi że to goście zgarną dzisiaj pełną pulę ale to tylko moje przypuszczenia jak będzie nie wiadomo przekonamy się dzisiaj . Pozdrawiam !
⛔100
 
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia- Premier League
Spotkanie: Chelsea- QPR
Typ: over 2,5 gola w I połowie
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bwin
Analiza: Mająca na koncie 4 zwycięstwa z rzędu Chelsea podejmować będzie w Londynie Queens Park Rangers. Stawiam, że Chelsea rozstrzygnie mecz już w pierwszej połowie. Nie daję dużych szans ostatniej drużynie ligi. Mecze Chelsea w ostatnim czasie nie przynoszą zbyt dużych emocji i Londyńczycy rozstrzygają je często już w pierwszych 45 minutach. W kwietniu poprzedniego roku The Blues rozgromili QPR 6:1. Prowadząc po I połowie 4:0, co więcej po 25 minutach tego meczu był juz taki wynik. Hattricka ustrzelił wtedy Fernando Torres ale myślę, że tym razem mu się to nie uda, max 2 gole. Skoro z Aston Villa mu się to nie udało to będzie ciężko. Podsumowując Chelsea powinna prowadzić po pierwszej połowie a potem powiększać tylko przewagę i spokojnie prowadzić mecz.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Newcastle United - Everton
Typ: Poniżej 2.5 goli
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ostatnie spotkanie Newcastle w angielskiej Premier League, były dość szalone. Najpierw na Old Trafford przegrali z Manchesterem United 3-4 by następnie ulec na Emirets Stadium Arsenalowi 3-7. Wiele osób zapewne będzie grało kolejne overy w spotkaniach Newcastle licząc na potrzymanie wysokiej średniej bramek w ich meczach. Ja natomiast spróbuję po tych dwóch szalonych spotkaniach &quot;Srok&quot; zagrać under 2.5 goli licząc, że dzisiejszy mecz z Evertonem będzie nieco spokojniejszy niż dwa poprzednie z MU i Arsenalem i nie padnie w nim zbyt wielu bramek.
Wydaje się jednak, że statystyki nie są zbytnio po mojej stronie. Ostatnie mecze Newcastle z Evertonem kończyły się wynikami powyżej 2.5 gola (4 ostatnie mecze), under bramkowy natomiast miał miejsce w sezonie 2010/11 gdy Newcastle wygrało skromnie 1-0. Ja jednak zostanę przy swoim i będę upierał się, że dzisiaj Newcastle zagra zdecydowanie bardziej defensywnie, by zmów nie tracić tak wielu bramek jak w ostatnich spotkaniach. Warto również zauważyć, że Newcastle wcale tak wiele nie traci bramek jak pokazują dwa ostatnie mecze ligowe. W tym sezonie zespół z St. James Park stracił 37 bramek w 20 spotkaniach. Gdy odliczymy 11 bramek stracone w meczach z Arsenalem i MU wychodzi raptem 26 goli co przecież, aż tak słabym wynikiem nie jest. Warto również zwrócić uwagę, że w spotkaniach u siebie Newcastle ma bilans 12-12 co przy ogólnym bilansie 26-37 pokazuje, żę w meczach na St. James Park nie pada, aż tak wiele goli jak w meczach Newcastle na wyjeździe. dzisiejszym spotkaniu obaj trenerzy nie mogą skorzystać ze wszystkich swoich zawodników. W drużynie Davida Moyesa nie zagrają: P. Neville, D. Gibson, S. Coleman, T. Hibbert i K. Mirallas. Gospodarze natomiast zagrają bez D. Simpsona, S.Taylora, R.Taylora, V. Anity, J. Gutierreza, H. Ben Arfy, Y. Cabaye, H. Vučkić czy D.Goslinga. Myślę, że również osłabienia mogą mieć w tym meczu wpływ na poziom i grę obu drużyn. Mój typ to under
⛔100
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, Turcja, Kobiety, puchar
Galatasaray - Antakya +11.5 1.85
Bet365
3/10
Turkish Cup Eight-Finals will be held in Kepez Sport Hall- Antalya on 2nd-6th January 2013.
Tak więc teren neutralny.

Program pucharu wygląda tak:
Eight-Finals pairings,
2nd January 2013
Game 1 : 17:15 Canik Belediyesi - Mersin BSH Bld
Game 2 : 19:30 Galatasaray M.P. Istanbul - Homend Antakya Belediyesi
3rd January 2013
Game 3 : 17:15 Ceyhan Belediyespor - Kayseri KASKI
Game 4 : 20:15 Fenerbahce - Istanbul Universitesi BGD
4th January 2013
18:00 Winner Game 1 - Winner Game 2
20:15 Winner Game 3 - Winner Game 4
6th January 2013
15:00 Final
Następna ligowa kolejka 12 stycznia, więc można się pomęczyć tutaj trochę, bo czas na odpoczynek będzie.

Nie oszukujmy się, faworytem Galata. Galata, która planuje tutaj 3 mecze, bo finał inny niż Galata - Fener będzie zaskoczeniem. Trzy mecze w trzy dni, trzeba umiejętnie rozłożyć siły, nie ma co się forsować w 1 meczu. Antakya z kolei ma już na początku sporą przeszkodę, także mobilizacja będzie spora. One muszą się spiąć konkretnie na ten mecz, bo inaczej odpadną. A ekipa to niezła jest. Pisałem o nich już też nie raz. Pod koszem Vesela, Turcinovic, Cirak czy Dacic, które może nie są tak mocnym kwartetem jak Fowles, Lyttle, Wauters i Caglar, ale to wciąż mocna paczka. Na obwodzie świetna strzelczyni Anderson, inna dobrze punktująca - Stricklen no i ich rozgrywająca Yavuz. Z ławki Daricioglu też coś potrafi wnieść. Galata ma 2 zawodniczki wymiennie rozgrywające - Whalen i Alben. Do tego Ivegin i Kimyacioglu, dwie Turczynki. I obwodowo też aż tak źle nie jest dla Antakyi. To jest serio fajna ekipa wg mnie, która może tutaj sprawić kłopot Galacie. Zresztą wystarczy zobaczyć na to:
Dec. 22, 2012 Galatasaray-Antakya 72-70
Dopiero końcówka wtedy uratowała Galate.
Ja tam widzę tutaj close game, może nie aż tak jak poprzednio, ale też nie na dwucyfrową wygraną Galaty. Tak 7-punktowy handicap byłby ok, ale nie aż tyle.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie:
Liverpool - Sunderland
Typ: X2
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kurs moim zdaniem trochę przesadzony na to spotkanie co chcę skrzętnie wykorzystać. Oba zespoły grają bardzo nieregularnie, w kratkę. Dobre mecze przeplatają fatalnymi, a najchętniej swoje mecze kończą podziałem punktów. Tak się złożyło, że dwa ostatnie mecze zarówno Liverpoolu jak i Sunderlandu oglądałem i widać, że obu zespołom brakuje w kluczowych momentach koncentracji. Gospodarze niby ostatnio pokonali QPR, ale co to za wyczyn skoro drużyna Harrego okupuje ostatnie miejsce w lidze. Warta odnotowania jest niesamowita forma Suareza, który udowadnia nam wszystkim, że jest zawodnikiem marnującym się w LFC klubie który przez ostatnie lata stracił na reputacji. W lidze oprócz niego i Gerrarda strzelają tylko środkowi obrońcy Agger i Skrtel. Za dużo w klubie z Anfield zależy od tych zawodników, a wiadomo nie zawsze mecz musi wyjść. Na Anfield przyjadą Czarne Koty, które do Liverpoolu w tabeli tracą 6 punktów. Ostatnio przegrali oni z Totenhamem 2:1 głównie przez brak koncentracji na początku drugiej połowy, własne błędy i dwie bramki stracone; na słowa uznania po tym meczu zasługuję bramkarz Kotów Mignolet, który wybronił parę setek. Wcześniej pokonali oni Man City, co się stało już można powiedzieć, że tradycją bo na swoim stadionie Koty lubią ogrywać gości z Manchesteru
Jakoś nie wierzę, że LFC wygra to spotkanie, a kurs zachęca do gry przeciwko nim.
Dodatkowo wyczytałem, że nie zagra Enrique z powodu kontuzji, a on akurat najbardziej podoba mi się w defensywie Liverpoolu typowy walczak. Spore osłabienie co bardziej utwierdza mnie w moim typie.
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Anglia, Premier League
Spotkanie: Liverpool vs Sunderland
Typ:Strzeli najwięcej bramek: Suarez-Shelvey Typ: Luis Suarez
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Początek roku dla obu drużyn co powoduje jeszcze większą mobilizację do wygranej.Ja obrałem za typ pojedynek między piłkarzami Liverpoolu.Luis Suarez w tym sezonie ma na swoim koncie 13 bramek i wraz z Michu (Swensea) oraz Demba Ba (Newcastle United) zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców ligi angielskiej.Jonjo Shelvey w tym sezonie zaliczył 5 trafień (ostatnie z West Hamem w 16 kolejce).Suarez po kilku meczach posuchy jeśli chodzi o bramki odblokował się w meczu z Fulham i w ostatnim meczu z QPR dołożył 2 bramki.Kurs na to że Suarez strzeli w tym meczu więcej goli jest bardzo dobry.Luis na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony natomiast Shelvey od kilku spotkań nie prezentuje zbyt wysokiej formy przez co postawienie na Suareza w tym pojedynku jest jak najbardziej wskazane.
Poprzedni post do usunięcia gdyż zapomniałem dodać bukmachera.
✅130
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Chelsea - QPR
Typ: Handicap (0:1) Typ: Chelsea
Kurs: 1,53 Bwin
Analiza:
Dzisiaj o godz 20 : 45 spotkają się dwie drużyny znajdujące się na przeciwnych biegunach. Gospodarze wygrali 3 ostatnie spotkania w lidze i po dwóch wyjazdach wracają n Stamford Bridge aby zmierzyć się z zamykającymi tabelę sąsiadami, czyli zespołem QPR. W tym spotkaniu nie może stać się nic innego niż pogrom porównywalny do tego z AV. Chelsea ma imponującą ofensywę, która w końcu gra na miarę swoich możliwości, strzelają wszystkim a do tego stracili do tej pory najmniej bramek w całej lidzie... prawdopodobna nieobecność Petra Cecha może wpłynąć na jakość obrony ale w konfrontacji z QPR nie powinno to mieć większego znaczenia. Drużyna z zachodniego Londynu prezentuje obecnie najgorszą piłkę w lidze, poziom jaki zobaczyłem w meczu z Liverpoolem był bliższy naszej ekstraklasie niż najlepszej lidze świata, w pierwszej połowie wyglądało to tak jakby 11 obcych osób spotkało się piewszy raz w życiu aby pograć w piłkę. W takiej sytuacji poprostu nie wyobrażam sobie aby w trzy dni coś się mogło zmienić na lepsze i dlatego przewiduję tu solidną strzelaninę ze strony Chelsea, która na dodatek będzie chciała zrewanżować się za stratę punktów we wrześniu. W dalszym ciągu nie zagrają Bosingwa, Johnson, Zamora oraz Park co mimo różnych opini o podziale i kłótniach w zespole jest dużym osłabieniem .
Przewidywane składy:
Chelsea: Turnbull - Cole, Ivanovic, Cahill, Azpilicueta - Luiz, Ramires - Hazard, Mata, Oscar - Torres
QPR: Cesar - Traore, Hill, Nelsen, Onuoha - Mbia, Granero - Wright-Phillips, Taarabt, Mackie - Cisse
Handicap tylko pojedyńczy gdzyż gram ostrożnie, wolę zarobić mniej a zdecydowanie pewniej ;)
⛔100
 
anzelmo 138,3K

anzelmo

Użytkownik
Hokej na lodzie - Włochy - Serie A1 2.01.2013 20-30
Spotkanie HC Milano Rossoblu - SHC Fassa
typ HC Milano Rossoblu -1
kurs 2.00
Tobet
Gospodarze to taki typowy średniak ligi, nic ponad przeciętność. Grali ze sobą oba zespoły jak na razie 3 razy i za każdym razem hendi pokrywała drużyna czerwono-niebieskich z Mediolanu- u siebie 4-1 i na wyjdzie 2-4 2-5.Typ na przełamanie Gospodarzy, po bardzo fajnym kusie. Forma ostatnio kiepska, jedyne zwycięstwo nad najsłabszą drużyna ligi SC Pontebba 3-0 a tak to 7 porażek na ostatnich 8 spotkań.U siebie bilans wygląda 16 spotkań( 5 - 6 - 5 ) 44 : 40 - 24 pkt.Większość tych meczu ekipa z Mediolanu grała na wyjeździe.Co do gości jest to 2 zespól od końca, na wyjazdach bardzo słabo 16 spotkań ( 2 - 1 - 13 ) 33 : 77 - 8 pkt. u siebie nie wiele lepiej 16 ( 3 - 2 - 11 ) 33 : 59 - 13 pkt.Ostatnie zwycięstwo nad SC Pontebba 2-5 na początku grudnia po porażce właśnie z Rossoblu.Obie drużyny zdecydowanie pod forma. Początek roku myślę ze gospodarze wygrają w miarę spokojnie pokazując swoja wyższość nad jedna z najsłabszych drużyn ligi.
✅100
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Newcastle - Everton
Typ: Everton over 1.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Myślę, że spokojnie można celować w sporą ilość goli na St. James Park. Newcastle w ostatnich meczach pokazuje się z bardzo dobrej strony w ofensywie ale co z tego jak obrona kuleje. Jedenaście bramek wpuszczonych w dwóch poprzednich kolejkach! Tylko Aston Villa ma w tej chwili równie słabą defensywę. Wątpię żeby Everton nie potrafił tego wykorzystać. Trener Pardew będzie miał co prawda z powrotem do dyspozycji Williamsona ale co z tego jak teraz wypada mu Simpson. Sam Coloccini nie wystarczy do zatrzymania solidnego w ataku Evertonu. Tym bardziej że do składu The Toffees wraca Fellaini. Według mnie piłkarze Moyesa nie będą mieli problemów z pokonaniem Krula. Pytanie czy Sroki nawiążą w tym meczu walkę. Grają u siebie więc motywacji bo w końcu sięgnąć po punkty nie powinno zabraknąć. Ale nie wiadomo co z napastnikiem Srok Demba Ba. Jest opcja że jeśli dzisiaj dogada się z Chelsea w sprawie kontraktu to przeciwko Evertonowi nie zagra: http://aggbot.com/Chelsea-News/531/article/18648744 Więc jest duzo znaków zapytania w ekipie Srok i typowanie w stronę goli Newcastle odpuszczam. Skupiam się na bramkach Evertonu i sądzę że The Toffees zdobędą ich przynajmniej dwie. Nie będzie łatwo bo Everton wygrał tylko jedno z ostatnich 10 spotkań na St. James ale forma gości jak i dyspozycja gospodarzy wskazuje że piłkarze Moyesa mogą sobie tą statystykę poprawić. Jeszcze taka mała ciekawostka na konie. Newcastle straciło do tej pory najwięcej bramek po strzałach głową (11 goli). Everton w klasyfikacji bramek zdobytych &quot;z główki&quot; zajmuje drugą lokatę (9 goli). Przy powrocie Fellainiego, obecności Jelavica można liczyć że The Toffees właśnie w ten sposób jakąś z bramek zdobędą ;)
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: hokej, Nationalliga B, Szwajcaria
Spotkanie: Ajoie - HC Red Ice
Typ: 1
Kurs: 1,55
Bukmacher: Tobet
Analiza: Według znawców ligi szwajcarskiej gospdoarze nie powinni mieć problemów z wygraną w tym spotkaniu. W Nationalliga B Ajoie zajmuje 4 pozycję, ale tylko 5 pkt. za liderem. Co więcej gospodarze są w znakomitej formie, w ostatnich 12 grach odnieśli 11 wygranych. Przegrali tylko spotkanie wyjazdowe z 3 zespołem w tabeli SC Langenthal, ogrywając m.in. na wyjeździe Red Ice 3:1. Goście walczą zaciekle o 8 pozycję w tabeli z Lions. To ostatnie miejsce, dające prawo gry w playoffach, a Lions i Red Ice mają po 48 pkt. Tak czy inaczej goście w ostatnich 15 grach wygrali 4 razy, w tym 2 razy z bardzo słabo ostatnio grającym La Chaux-de-Fonds, z HC Thurgau oraz co ciekawe z liderem Olten. Jednak na wyjeździe np. przegrali po dogrywce z najgorszym zespołem ligi Sierre. W tym sezonie 3:2, 3:2, 3:1 dla Ajoie. Według mnie gospodarze nie powinni ulec Red Ice, tym bardziej, że obie ekipy dzielą w tabeli 23 pkt.
✅55
 
justt 212

justt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Newcastle-Everton
Typ: 2 (-1.0)
Kurs: 3.85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Statystyki dostępne są dla każdego, więc nie ma co wymieniać ostatniego bilansu spotkań - krótko mówiąc, były wyrównane.
Ostatni mecz Evertonu z Newcastle zakończył się wynikiem 2:2, ale całe spotkanie było szczęśliwym zbiegiem okoliczności dla Newcastle (nieuznana bramka plus szczęśliwe zwroty akcji). Dominował Everton.
Everton jest głodny zwycięstwa, musi powalczyć aby dorównać kroku Tottenhamowi w tabeli, przydałoby się też odbić wyrwane z rąk ostatnia porażkę z Chelsea, kto oglądał ten widział jak wyglądało spotkanie.
Newcastle obronę ma dziurawą jak ser szwajcarski, Everton dzisiaj z pewnością to wykorzysta, Jelavic w końcu musi się przełamać, a Fellaini wchodzi do gry po pauzie 3 meczowej.
Ze strony Newcastle spore osłabienia: nie zagrają: S. Taylor, Ben Arfa, Cabaye, R. Taylor, Vuckic, Gosling, Simpson, Anita, Gutierrez - kontuzje
Dodatkowo z racji tej, że Chelsea złożyło ofertę za Ba, według umów w klauzuli nie zagra on w dzisiejszym meczu z Evertonem, jedzie na rozmowy do Londynu.
Czysta 2 to bardzo dobry typ. Z racji, że to konkurs gram z handicapem.
⛔100
 
M 64

mrozik9211

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Newcastle-Everton
Typ: 2
Kurs:2.10
Bukmacher: bet365
Analiza: Dziś o 21 w Premier League dojdzie do bardzo ciekawego spotkania pomiedzy Newcastle (15 miejsce) i Evertonem (6 miejsce). Stawiam dzisiaj na gości ponieważ są w zdecydowanie lepszej formie. W ostatnich 5 spotkaniach przegrali tylko raz z Chelsea i w tym sezonie przegrali tylko 3 razy co jest 2 wynikiem w PL. Everton w dzisiejszym meczu bedzie mógł liczyc w koncu na Fellainiego który wraca po 3 meczach zawieszenia co bedzie napewno wzmocnieniem. Co do gospodarzy to to sa naprawde w kiepskiej formie. W ostatnich meczach potrafili wygrac jedynie z ostatnim w tabeli QPR. Pomyślicie sobie ze grali z czołowka ligi ale Everton z tymi drużynami potrafil wygrywac. W ostatnich 5 spotkaniach stracili 16 bramek co nie świadczy dobrze o ich defensywie. Stawiam na dwubramkowe zwyciestwo gosci.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: Tenis
spotkanie: David Ferrer - Tobias Kamke H(0 - 6.5)
typ: 2
kurs: 1.57
buk: Tobet
analiza:
Na dziś wybrałem ciekawy handicap przygotowany przez Tobet, otóż +6.5 gema na Kamke, co daje w rzeczywistości tak jakby wygrany set 6:0 i jeszcze bonus +0.5. Moim zdaniem warto grać nawet za większe stawki, zwłaszcza po wczorajszym pokazie Ferrera z Brownem, gdy nie mógł sobie poradzić z serwisami rywala. Co prawda Brown uderzał z potężną siłą i centralnie po liniach to numer 5 światowego tenisa musi się zmobilizować i radzić sobie lepiej, bo 2:1 to wygrana, ale... w początkowej fazie turnieju problemy ze słabszym oponentem nie wróżą nic dobrego. Handi 6.5 gema daje spore zabezpieczenie, w przypadku przegranej 3:6, 3:6 wchodzi, ale myślę że Kamke tanio skóry nie sprzeda i nie da się tyle razy przełamać. Wczoraj gładko pokonał Ramireza 6:1 , 6:2, jestem pełen
⛔100optymizmu co do tego typu. Początek około 19:30. Hej.
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Walia - Premier League
Spotkanie: Bala Town - The New Saints FC
Typ: under 3.5 goli
Kurs: 1.70
Bukmacher: Expekt
Bardzo ciekawy zakład i jak na taką linie kurs bardzo fajny. TNS to główny faworyt do wygrania Walijskiej Premier League, dziś z pewnością będą faworytem tego spotkania. W ostatniej kolejce obie drużyny spotkały się razem padł wynik 1:0, dziś przychodzi im się zmierzyć po raz kolejny tylko, że tym razem gospodarzami będzie ekipa Bala Town, która na własnym stadionie gra bardzo dobrze. TNS jak i Bala średnio strzelają/tracą 2.9 bramek na spotkań, liczę dzisiaj na również skromny jak tydzień temu wynik
⛔100
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Liverpool-Sunderland
Typ: Poniżej 3,5
Kurs: 1,40
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Spotkanie grającego w kratkę Liverpoolu z drużyną &quot;czarnych kotów&quot; ze Stadium of Light.Po takim kursie wole pograć undera niż martwić się o to czy akurat dziś The Reds rozegrają dobre zawody(kurs:1,36 na ich zwycięstwo...).Niby w ostatniej kolejce pokonali QPR ale ta drużyna w tym spotkaniu pokazywała na boisku obraz bezradności i nędzy,szczególnie w grze obronnej co bez trudu wykorzystał Luis Suarez.Wcześniej zdecydowana porażka ze Stoke 3:1 na wyjeździe,a wcześniej bezproblemowe zwycięstwo nad Fulham 4:0 u siebie.Może i wreszcie ta gra jakoś wygląda,bo widać że Rodgers póki co dobrze wykonuje swoją robotę i wpaja im powoli swoją filozofię ale grają to co pisałem wyżej strasznie nierówno i są dla mnie bardzo nieprzewidywalni.Sunderland to nie są ogórki,szczególnie jeśli chodzi o defensywe i potrafią skutecznie bronić się przed atakami pozycyjnymi w wykonaniu przeciwnika,a sam Suarez nie będzie w stanie zrobić tyle co w meczu z QPR,bo z pewnością napotka większy opór.Na kontry szybcy zawodnicy tacy jak Adam Johnson czy Sessegnon+potrafiący świetnie znaleźć się w polu karnym,najlepszy strzelec ekipy Sunderlandu Steven Fletcher.To trio powinno napsuć trochę krwi formacji obronnej gospodarzy.Patrząc jeszcze na historię h2h gdzie gospodarzem był Liverpool aż 7 razy padło poniżej czterech bramek,a tylko 1 raz padły cztery gole.Według mnie typ do dorzucenia do jakiegoś dubla dobry i można spróbować.
✅140
 
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League Spotkanie: Newcastle – Everton
Typ: Wygrana gości + Powyżej 2,5
Kurs: 3.65
Bukmacher: Betsson

Obie ekipy mocno overowe, zwłaszcza ostatnimi czasy. Dwa ostatnie mecze Newcastle to najbardziej szalone spektakle jakie widziałem, 17 goli w dwumeczu rzadko się ogląda. Pozwoliło to Srokom zostać pierwszym w historii zespołem Premier League, który przegrał 2 mecze wyjazdowe z rzędu pomimo strzelenia 3 goli w każdym z nich (3-4 z ManU i 3-7 z Arsenalem). Przez cały sezon również Newcastle pokazuję wyraźnie overowe oblicze (3.15 goli w ich meczach). Z kolei Everton to zespół, który notuje właśnie niebywałą serię 15 meczy z rzędu z BTSem. Nie bardziej prawdopodobnego scenariusza zwiastującego over niż fakt, że obie ekipy strzelą gola. A po Newcastle i Evertonie można powiedzieć wszystko, ale nie to, że lubią bezbramkowe remisy, choć może parę by się przydało, zwłaszcza z punktu widzenia trenera Pardew. Jeśli chodzi o sprawy kadrowe, to do składu The Toffies wraca po zawieszeniu ich najlepszy strzelec Fellaini (8 goli, 4 asysty). Za to nie zobaczymy dzisiaj najlepszego strzelca gospodarzy, Demby Ba (13 goli, 3 asysty) w związku z jego szykowanym transferem do Chelsea. Dobre ofensywy kontra chwiejne obrony, to nie może skończyć się inaczej niż golami z obu stron. Wobec osłabienia ataku gospodarzy przez brak Ba i wzmocnienia ofensywy gości powrotem do środka pola bramkostrzelnego Fellainiego to właśnie Everton postrzegam jako minimalnego faworyta tego meczu. Dlatego stawiam na overowe zwycięstwo gości.
✅265
 
P 2

provokacija

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: D. Ferrer - T. Kamke
Typ: Ile gemów zostanie rozegranych w 1secie? 11 lub wiecej gemów
Kurs: 4.0
Bukmacher: bwin
Analiza:
Witam. Tak już wcześniej kolega napisał Ferrer nie popisał się w 1 rundzie, tym bardziej ze jest rozstawiony z numerem 1 jako faworyt, myślę ze tak jak wczoraj Ferrer będzie miał problemy z odbiorem serwisu i wyprowadzeniem jakiegoś ataku po nim, Kamke ładnie poszedł w 1rundzie ogrywając Ramireza 6:1 6:2 wiec jest w gazie, wyrównana walka w 1secie i gem za gem - tak to widzę ze dyspozycji tych 2panów. pozdrawiam.

⛔100
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
spotkanie: Liverpool FC (-1) - Sunderland AFC
typ: Liverpool
kurs: 1.83
bukmacher: bet365
analiza:
przed nami spotkania kończące 21. kolejkę angielskiej Premier League, na dzisiaj wybrałem spotkanie miedzy zespołami Liverpool FC i Sunderland AFC, obie drużyny są w podobnej sytuacji bowiem zajmują w dolnej połowie tabeli oraz mają bardzo nierówna formę przeplatają zwycięstwa porażkami. The Reds po 20 kolejkach zgromadzili 28 punktów na ten dorobek złożyło się 7 zwycięstw, 7 remisów i 6 porażek. Ich bilans bramkowy wynosi 31:26. Sunderland natomiast zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów (5 zwycięstw, 7 remisów, 8 porażek) ich bilans bramkowy to 21:26. Sunderland w tym sezonie na wyjeździe wygrał tylko dwa razy, 4 mecze zremisował i poniósł 4 porażki. Liverpool natomiast musi zacząć piąć się w górę tabeli ponieważ w przyszłym sezonie może nie załapać się nawet do LE, sądzę że gospodarza w zwycięstwie pomoże magia Anfield i geniusz Suareza.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Newcastle United - Everton
Typ: Powyzej 2,5 goli oraz powyzej 12 rzutow roznych
Kurs: 4,75
Bukmacher: Williamhill
Analiza: W spotkanie 21 kolejki Angielskiej Premier league spotykaja sie Newcastle United i Everton. Gospodarze tego spotkanie maja na koncie 20 punktow i zajmuja niebezpieczna 15 kolejka z przewaga 2 punktow nad strefa spadkowa. Goscie sa w lepszej sytuacja poniewaz maja 33 punktow i zajmuja dobra 6 pozycja z jednym punktem strate nad europejskich pozycjach. Pilkarze Newcastle w tym sezonie u siebie zanotowali bilans 5-1-4 i wygrali dwoch ostatnich spotkanie przed wlasna publicznoscia. Pilkarze Everton w tym sezonie na wyjedzie zanotowali bilans 3-5-2 i sa niepokonani od 3 spotkan. Mozemy sie spodziewac ze dzis gospodarze zrobia wszystko zeby wykorzestac atut wlasnego boiska i to spotkanie wygrac s=wytwarzajac wiele okazje pod bramke rywale wmuszajac nie raz obroncow rywale oraz ich bramkarza do wybicie pilki poza linii bramkowej. Z drugiej stronie goscie zagraja tak aby przedluzyc passa bez porazki na wyjedzie takze zagrajac bramka rywale i wymuszajac ich nie raz do wybicie pilki poza linii bramkowej. W 8 z 10 ostanich spotkanie pomiedzy oba zespolami padlo wynik powyzej 2,5 gola. Licze ze stawka spotkanie zmobilizuje pilkarze obie druzyn zeby zagrac dzis ponownie skutecznie i nie raz pokonac bramkarza rywale. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Newcastle United i Everton padnie powyzej 2,5 goli orazbedzie powyzej 12 rzutow roznych.
⛔100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Newcastle - Everton
występ drużyny - NU poniżej 30
1.95
Bet365
Typ argumentuje przede wszystkim brakiem Ba w składzie na Everton, do którego wraca po zawieszeniu Fellaini. Zasady są proste: każda bramka 15, wygrana 25, remis 10, czyste konto 10, bramka do 20&#39; 10 punktów, rzut rożny 3 punkty. Punkty ujemne: za żółtą 5 punktów, za czerwoną 15 punktów (max. 20 na zawodnika).
Aż 4 bramki w ostatnich 5 meczach u siebie zdobył właśnie Demba Ba. NU w tym czasie strzeliło 6 bramek!
Więc moim zdaniem zdobycie bramki będzie jeszcze trudniejsze, bo Everton gra dobrze ich duża ilość traconych goli na wyjeździe spowodowana jest ciężkimi meczami, które mają już za sobą... m.in. City czy Stoke.
Dodając do tego,że ostatnio NU gra fatalnie i pod względem ostatnich 5 meczy jest ostatnie w tabeli - umacnia mnie w tym stwierdzeniu, sorry za lekko chaotyczną wypowiedź ale spowodowane jest to brakiem czasu bo mecz tuż, tuż.
95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom