>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.01.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Rumunia - Cypr
Typ: Handicap -17,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: William Hill
Analiza: jak mój poprzednik Elano07, nie rozpisze sie za duzo. Nie jestem fanej piłki recznej
i nie mam dużej wiedzy na ten temat ale wiem jedno. Cypr jest chyba najgorszą drużyną
tu grającą. Kurs na Rumunie, na czystą wygraną jest równy kursowi 1.00 i w cale się temu
nie dziwie.
cyprus is missing 8 players so today they will use lot of youngsters. Also they are missing
first gk Mariou Mina , so on goal will be young and unexperienced Rousso (this will be his first
match for national team).
Goście bez 8 graczy, bez pierwszego bramkarza. Licze tu na duża przewage Gospodarzy ???? !

⛔ 100
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Spotkanie: Hibernian - Hearts

vs.

Typ: Hibernian
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Wydaje mi się że bardzo dobry kurs na dzisiejsze spotkanie ekstraklasy Szkockiej, Hibernian drużyna z połowy tabeli, dorobek 24 pkt, Hearts drużyna która jest już skazana na spadek z ligi, mają na koncie (-2pkt), przed startem ligi zostali ukarani (-15) pkt za problemy finansowe. Do tej pory mają tylko 1 zwycięstwo na wyjeździe.
Osobiście przywalę dzisiaj czystą 1 za 100zł ;)
POWTÓRZONY TYP
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSzkocja Premiership 2013/2014
Spotkanie: Hibernian ₋ Hearts - Co wydarzy się PIERWSZE w pierwszych 5 minutach? 00:00 - 04:59
Typ: Zero (bez bramki, kartki, rzutu rożnego i rzutu karnego)
Kurs: 1,80
Buk: William Hill
Data i godzina: 2.01.14 20:45
Stawka: 3/10

Dziś o godz. 20:45 zostanie rozegrany mecz 20. kolejki szkockiej ekstraklasy pomiędzy Hibernianem a Hearts. Gospodarze to obecnie siódma ekipa Premiership. Goście to drużyna zajmująca ostatnie miejsce w ligowej hierarchii.

Hearts znajduje się obecnie w trudnej sytuacji. Serca na początku rozgrywek zostały ukarane aż 15 ujemnymi punktami za kłopoty finansowe. W 19 spotkaniach klub z Edynburga odrobił 13 punktów jednak nadal ma ujemny dorobek punktowy. Goście wygrali tylko 1 z 10 wyjazdowych spotkań, a tylko 2 razy udało im się wywalczyć remis na boisku rywala. Hearts dysponuje najmniej skuteczną ofensywa z całej ligowej stawki – przez 19 spotkań klub z Edynburga strzelił ledwie 14 bramek.

Hibernian z 24 punktami na koncie zajmuje miejsce w środku tabeli. Na własnym boisku gospodarze rozegrali 10 spotkań ligowych – tylko 2 z nich wygrali, pięciokrotnie dzielili się punktami z przyjezdnymi oraz trzykrotnie przegrywali. Na własnym obiekcie przez 900 minut zdołali strzelić ledwie osiem bramek.

Aż 8 z 19 spotkań Hibernian w tym sezonie oraz kończyło się bez bramek lub jednobramkowym zwycięstwem którejś ze stron. 9 z 10 spotkań rozgrywanych na Easter Road Stadium kończyło się wynikami poniżej 2,5 bramki.

Mecz w rundzie jesiennej pomiędzy obiema ekipami na zakończył się zwycięstwem Hearts 1:0. Identycznym rezultatem zakończył się październikowy mecz pucharowy pomiędzy tymi zespołami.

Pierwsze 300 sekund bez bramki, kartki, rożnego oraz karnego jest bardzo możliwym scenariuszem. Jako że jest to spotkanie derbowe pierwszy kwadrans meczu powinien być dla obu ekip okazją do zapoznania się z dyspozycją rywala a nie wyprowadzania ofensywnych ciosów.
⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga, godz. 19:00
Spotkanie: Galatasaray - Maccabi Tel Aviv
Typ: Maccabi Tel Aviv (-6,5 pkt)
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś w Eurolidze bardzo ciekawe spotkanie: Galatasaray - Maccabi Tel Aviv. Według bukmacherów faworytem są gospodarze, ale nie wiem czemu, pewnie dlatego, że Galatyasaray jest gospodarzem, ale własna hala to nie wszystko. Jest to faza TOP 16 drużyn Euroligi, zespół z Turcji awansował do tej rundy, z grupy C z drugiego miejsca, nie była ona jednak zbytnio wymagająca. Zielona Góra, Siena, Bayern, Unicaja oraz Olympiakos Pireus, to przeciwnicy Galaty w poprzedniej rundzie. Udało się zająć w niej 2 miejsce: 6 zwycięstw, oraz 4 porażki, przegrali wysoko, 88:68 z Bayernem, 72:54 z Olympiakosem, oraz 84:57 z Unicają, są to jednak przegrane odniesione na wyjeździe, u siebie dużo lepiej: 4 zwycięstwa, 1 porażka, przegrali wyłącznie z Grekami 68:78, oraz wygrali 84:74 z Bayernem, 54:52 ze Sieną, 78:70 z Unicaja Malaga, czy też 76:57. Ich dzisiejszy rywal czyli Maccabi Tel Aviv swoją grupę z kolei wygrał odnosząc 8 zwycięstw i 2 porażki. Okazali się lepsi od takich zespołów jak Laboral Kutxa, Lokomotiv Kuban, Panathinaikos, Crvena Zvezda czy też Lietuvos Rytas. Na wyjeździe Maccabi bardzo mocne: 5 meczy - 4 zwycięstwa, 1 porażka, polegli tylko w Hiszpanii z Laboral Kutxa, 84:80, oprócz tego wygrane: 73:58 w Rosji z Lokomotiv Kuban, 76:74 z Lietuvos Rytas, 78:76 z Crvena Zvezda, czy też 68:55 z mistrzem Grecji Panathinaikosem Ateny. Jak widzimy klub z Izraela w tym roku w Eurolidze naprawdę mocny, przegrał tylko 2 razy z Laboral Kutxa, pokonując inne ekipy. U gospodarzy, podobno problemy kadrowe, mimo wszystko stawiam na gości, którzy w moim odczuciu są faworytem, wygrali swoją grupę, Galatasaray u siebie zazwyczaj się męczyło, na ekipę z Izraela jest większy kurs i polecam wszelakie handicapy w ich stronę.
⛔ 100
 
S 20

szindits1906

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Doha
Spotkanie: Monfils - Brands
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wczoraj tym na Monfilsa wszedł,dziś trzeba zagrać przeciw niemu ???? Brands świetnie zaczął sezon pokonując w Doha weterana Davydenko i Davida Ferrera,oba mecze po 2;0 w bardzo dobrym stylu. Dziś na przeciwko niemca stanie Monfils który wczoraj zagrał równie dobry mecz !
Nie ma co sie rozpisywać,to początek sezonu więc kompletnie nic nie wiadomo o formie zawodników. Sugeruje sie tutaj h2h ktore wynosi 3:0 na korzyść Niemca oraz czystym przeczuciem. Kurs świetny,dla mniej odważnych +1.5 na Brandsa po 1.90 !
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Real Madryt - Paris Saint Germain
Typ: Strzelec gola - Cristiano Ronaldo
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza: O Ronaldo pisałem tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f44/6-kolejka-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-10-12-2013-wtorek-100406-4.html#post4076772. Ostatnie 2 akapity a szczególnie ten ostatni to główny argument mojego typu.
Do tego Ronaldo uwielbia takie mecze, chociażby ostatnio gdy grali z Chelsea przed sezonem też niby o nic a jednak a to genialny wolniaczek a to genialne wejście i bramka z głowy i bramki się sumują. Dzisiaj wiadomo, karne, czy wolne to też dodatkowe szanse na gola. I dmuchany przez media pojedynek ze Zlatanem (jak się skończył ostatni miedzy zawodnikami wszyscy dobrze wiemy).
Skład Realu wygląda następująco: Diego López, Álvaro Arbeloa, Sergio Ramos, Nacho, Jorge Casado; Xabi Alonso, Asier Illarramendi, José Rodríguez; Cristiano Ronaldo, Álvaro Morata, Jese co tylko utwierdza mnie w typie bo ewidentnie widać, kto tutaj będzie odpowiedzialny za strzelanie goli. Myślę, że na jakieś 60 minut Portugalczyka możemy śmiało liczyć.
A tutaj jeszcze link do ciekawego artykułu a propo CR7: http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&amp;amp;id=49554
⛔ 100
 
1 0

19499

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej 2. Szwajcaria
Spotkanie:
Olten - Chaux de F.
Typ:
1
Kurs:
1,65
Bukmacher:
Milenium
Analiza:
Witam. Jest to mój pierwszy typ na tym forum. Analiza będzie krótka i na temat. Wybrałem mecz 2 ligi Szwajcarskiej w hokeja w której zmierzą się dwie drużyny z pierwszej szóstki ligi. W tym meczu stawiam oczywiście na gospodarzy czyli Olten. Są oni liderami i u siebie wygrywają wszystko od 23 listopada gdzie sensacyjne przegrali po rzutach karnych z Visp (przedostatnie miejsce w lidze). Olten przegrało tylko 5 z 31 spotkań . Gra u siebie ewidentnie im sprzyja. Na koniec 5 ostatnich spotkań:
Chaux de F. 2-4 Olten
Olten 5-3 Chaux de F.
Chaux de F. 4-6 Olten
Olten 3-2 Chaux de F.
Chaux de F. 3-1 Olten
⛔ 100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - ATP Doha 02.01.2014 godz. 16:45
Wydarzenie: R. Nadal - E. Gulbis (1set)
Typ: R. Nadal
Kurs: 1.422
Bukmacher: Pinnacle
Na dzisiaj moja propozycja z ćwierćfinałowego spotkania turnieju w katarskim Doha pomiędzy Hiszpanem Rafaelem Nadalem, a Łotyszem Ernestem Gulbisem. Dla formalności podam, że Hiszpan jest obecnie wiceliderem rankingu ATP, a Łotysz zajmuje w nim 24 miejsce. Oglądałem obydwa spotkania tych zawodników w poprzedniej rundzie i o wiele lepsze wrażenie sprawił na mnie Nadal który mimo, że stracił seta w spotkaniu z Niemcem Tobiasem Kamke przez całe spotkanie kontrolował jego przebieg, Gulbis natomiast męczył się z naszym rodakiem Kubotem i również stracił seta tak jak w spotkaniu pierwszej rundy z Evansem. Wydaje mi się, że Gulbis nie jest w najlepszej formie co może przełożyć się na spotkanie bez wygranego seta z dobrze dysponowanym Hiszpanem, który jako że nie grał w tamtym sezonie w katarskim turnieju na pewno nastawiony jest na jak najlepszy wynik, żeby zdobyć maksymalną liczbę punktów za ten turniej. W spotkaniach pomiedzy tymi zawodnikami Gulbis jeszcze ani razu nie potrafił wygrac z Nadalem i na sześć spotkań przegrał wszystkie.Mimo tego wiele z nich zakończył wygrywając seta co jak wiadomo z Nadalem nie jest takim łatwym dokonaniem, a dokładniej to zdobywał seta w pięciu z sześciu spotkań. Nomen omen było to spotkanie właśnie w Doha przed trzema laty gdzie Rafa wygrał 7:6,6:3. Dzisiaj wydaje mi się że wynik ten się powtórzy dlatego też zachęcam do swojego typu.
✅ 42
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Szkocja, Dywizja 2
02.01.2014 18-30
Spotkanie: Airdrie - Rangers
Typ: Rangers -3,5
Kurs: 2,67
buk: bet365
Analiza:
W osiemnastej kolejce w Dyzizji 2 zdecydowawny lider tabeli podejmie czerwoną latarnię ligi. To juz jasno stawia sprawę ze to ekipa z Glasgow jest zdecydowanym faworytem. Kursy na gości szaleją i oscylują poniżej poziomu 1,10... I wcale to nie dziwi, bo Rangersi wygrali szesnaście z siedemnastu ligowych spotkań, w większości przypadkach demolowali swoich przeciwników co sugeruje bilans bramkowy 64-8... Tak też było w przypadku meczy z dzisiejszym przeciwnikiem, z którymi Rangersi w tym sezonie grali juz trzykrotnie - dwa razy w lidze i raz pucharze FA. Trzy pewne wygrane 2-0, 3-0 i 6-0. Dzis czwarty pojedynek i nie widze innej możliwości jak kolejny triumf Rangersów. Nie wiem czy mogę się sugerować tym że gospodarze nie przegrali dwóch ostatnich meczy ???? To i tak nie poprawiło ich sytuacji w tabeli tyle ze zblizyli sie do przedostatnich w tabeli piłkarzy Arbroath na dwa oczka. Nie ma co liczyć jednak w tym meczu na to by zdobyli jakiekolwiek punkty. Sukcesem dla gospodarzy bedzie nawet zdobycie gola w co osobiscie nie wierze. Rangersi zawiedli w tym sezonie zaledwie raz w lidze remisując w święta u siebie z Stranraer, by jeszcze w poprzednim roku zrehabilitować się demolując na wyjeździe vicelidera Dunfermline aż 4-0. Jaki wynik dzisiaj?? Zwycięstwo Rangersów nie powinno podlegać żadnej dyskusji. Pytanie tylko brzmi ile?? Moim zdaniem będzie to wyjątkowo łatwe spotkanie dla piłkarzy z Glasgow którzy powinni strzelić kilka goli. Stawiam na 4/5-0 dla przyjezdnych
⛔ 100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Spotkanie: Galatasaray - Maccabi Tel Aviv
Typ: under 146,5
Kurs: 1,79
Bukmacher: Bet365
I zaczynamy styczeń, a na pierwszy ogień Euroliga i spotkanie chyba najbardziej wyrównane ze wszystkich dzisiejszego wieczoru. Galata na pewno ma dobrą ekipę, ale niestety szpital w drużynie powoduje że wskaźnik przesuwa się delikatnie na Maccabi, która naprawdę gra solidny basket i na pewno nie są ogórkami. Zwycięzce ciężko wytypować, delikatna loteria , bardziej bym się skłaniał na handi na Izraelczyków.Dlatego idziemy w kierunku underka, jak wspomniałem Galata bez Markoishviliego, Gordona, Dudleya i Jawaia co w zdecydowany sposób obniża poziom ofensywy w tej ekipie. Żeby przeciwstawić się tak mocnej ekipie będą musieli postawić ostrą defensywę , obie drużyny raczej słabsze w defensywie dużo niskich wyników i w wielu spotkaniach nie przekraczały tej linii. Jak dla mnie mecz walki i mocnej obrony i liczę tutaj na wynik underowy, gdyż obie ekipy prezentują bardziej defensywne style. Powodzonka
⛔ 100
 
K 0

krakowskigracz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Luksemburg-Słowenia
Typ: 1 (+11,5 gola)
Kurs:1,74
Bukmacher: Bet365
Wczorajszy typ elegancko trafiony. Na dzisiaj proponuje mecz piłki ręcznej.
Luksemburg na wyjazdach gra słabo ale u siebie prezentują się znacznie znacznie lepiej.Dodam że od roku 2008 tylko jeden raz przegrali u siebie większa ilością goli niż 11 i było to w meczu z mocną Rumunią.
Natomiast Słowenia w ciągu ostatnich 29 meczy wyjazdowych wygrała najwyżej 9 golami.
Mówi się że statystyki nie grają ale ja jestem innego zdania. Te 29 meczy z rzędu coś znaczą a kurs jest naprawdę solidny.
⛔ 100
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroleague
Spotkanie: Barcelona - Anadolu Efes
Typ: Suma w meczu: Powyżej 139,5
Kurs: 1,43
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jako że to moja pierwsza pisemna analiza jakiegokolwiek wydarzenia, przepraszam za jakieś niedociągnięcia i mam nadzieję, że nie trafi ona do tych &quot;kiepskich&quot;. Do rzeczy. Pierwszy mecz drużyn Barcelony i Anadolu Efes w tych rozgrywkach Euroligi, nie grając ze sobą od ponad 5 lat - można pomyśleć, że będzie to spokojne spotkanie, jednak mam przeczucie, że dzięki grze drużyny z Hiszpanii moja linia zostanie osiągnięta. Dlaczego? Biorąc pod uwagę ostatnie mecze Hiszpańskich jak i Tureckich koszykarzy linia ta jest moim zdaniem dość bezpieczna. Barcelona w ostatnich 10 meczach osiem razy pokrywała tą linię, a Anadolu pięć - nie napawa to optymizmem, ale Barcelona u siebie potrafi rzucać, a Tureccy koszykarze na pewno łatwo skóry nie sprzedają i też coś tam powinni uskrobać. Wynik 80 punktowy Barcelony jest bardzo prawdopodobny, więc wystarczy 60 punktów przeciwnika, by typ &quot;wszedł&quot;. Jak wiadomo nic nie jest pewne w koszykówce, jak i w każdym innym sporcie, więc poparcie statystykami nie da zbyt dużo. Po prostu to moje przemyślenia.
✅ 43
 
adrian88 38

adrian88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna SZKOCJA
Spotkanie: Hibernian-Hearts
Typ: Hibernian
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Witam. Za zaledwie pol godziny rozgrywa sie meczyk z bardzo ciekawym i kuszacym kursem. Moze nie na tyle by wygrac TYPY DNIA ???? , ale troszke sie wzbogacic na jakims buku. Mianowicie Hibernian 7 druzyna w tabeli ktora w ostatnich spotkaniach spisuje sie swietnie wygrywajac swoje mecze i nie tracac przy tym gola podejmuje Hearts ostatnia druzyne w tabeli z dorobkiem punktowym -2. Wiadomo jakie problemy finansowe posiada ta druzyna i watpliwa sprawa zeby podniesli sie w tym meczu w dodatku grajac na wyjezdzie. Jak dla mnie pewniak na 8/10.
✅57
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom