>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.02.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
leon-wariat 7

leon-wariat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja 1
Spotkanie: Rennes - Lyon
Typ: 1X
Kurs: 1,55
Bukmacher: bet365

Analiza:
na dzień dzisiejszy polecam spotkanie po między Rennes(16) a Olimpique Lyon (6). zespół gospodarzy z nożem na gardle nie ma wyjścia i nie może stracić punktów w tym meczu. biorąc pod uwagę iż Marsylia podejmuje jutro Toulouse drużyna z Lyon`u będzie bardziej zdeterminowana co daje przewagę walczącemu o życie zespołowi Stade de Rennes. nie biorę pod uwagę statystyk... ponieważ mecz meczowi równy nigdy nie jest ???? celuję w wynik 1-0 lub 1-1, dlatego mój typ to 1X.
✅55
 
W 5

wilkowyja

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Puchar Świata w Willingen
Typ: Richard Freitag - Piotr Żyła 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: STS
Analiza:
Powracam po kilku miesiącach przerwy, gdyż nie lubię robić komuś nadziei na typ, jeśli sam nie jestem go pewien. Ostatnimi czasy, całkiem nieźle radzę sobie jednak na skokach narciarskich i myślę, że znalazłem coś, co może Was zaciekawić.
Richard Freitag i Piotr Żyła. Niemiec od kilku lat jest jednym z liderów naszych zachodnich sąsiadów. Żyłę zna z kolei każdy. Kilka chwil temu przeglądałem ofertę STS&#39;u i od razu zwróciłem uwagę na tę parę. Sprawa jest oczywista. Kurs na Żyłę jest obecnie zbyt wysoki i zapewne stopniowo będzie redukowany. Dlatego ja już swój kupon puściłem ????
Dlaczego? Bukmacherzy często kierują się tylko i wyłącznie skokami konkursowymi. Owszem, Freitag w sobotę był 16-ty, a Żyła 22-gi. Różnica pomiędzy tą dwójką wyniosła ok. 4 metry po dwóch skokach. Polak przyznał jednak, że obydwa skoki były zbyt spięte, a jutro powinno być już znacznie lepiej,. Tym bardziej, że skoki treningowe i kwalifikacje, to znaczna przewaga Żyły nad Freitagiem.
I seria treningowa: 17.Żyła, 42.Freitag --&gt; 8 metrów różnicy na korzyść Polaka;
II seria treningowa: 13.Żyła, 27.Freitag --&gt; 2 metry różnicy na korzyść Polaka;
Kwallifikacje: 5.Żyła, 44.Freitag --&gt; 22,5 metra różnicy na korzyść Polaka!
Wiatr, choć jak zawsze może namieszać, to raczej nie w tym przypadku, ponieważ w pierwszej serii obu zawodników, rozdzielać będzie tylko Maciej Kot ????
Myślę, że to powinno wystarczyć.
Nieregulaminowy bukmacher // -100
 
D 5

d3emon

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Włochy, Serie A
Spotkanie: AC Chievo Verona - SS Lazio Roma
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Na dziś wybrałem spotkanie ligowe we Włoszech. Dziś zmierzą się ze sobą dwie pierwszo ligowe drużyny zajmujące środkowe i końcowe miejsca w tabeli. Gospodarze tego spotkania zajmują 16 miejsce w tabeli ligowej, natomiast goście plasują się na 10 pozycji. Typuję tutaj zwycięstwo gości którzy są w środku ligowej tabeli, a ich bilans meczy na wyjeździe wynosi 1:5:5. Może nie są to dobrze rokujące liczby, aczkolwiek gospodarze tego meczu nie mają również za rewelacyjnego bilansu meczy rozegranych u siebie. Na 10 spotkań wygrali tylko 2, zremisowali również 2 i odnieśli porażkę 6 razy. Według mnie drużyna gości ma całkiem spore szanse na wygraną, a i kurs jest bardzo atrakcyjny.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wksrks-106011 71

wksrks-106011

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primiera Divison
Spotkanie: Atletico Madryt - Real Sociedad
Typ: X
Kurs: 5.34
Bukmacher: Oddsring
Podczas gdy jedna grupa fanatyków ligi Hiszpańskiej opija smutki po meczu na Camp Nou a druga świętuje potknięcie Barcy, ja nie zwalniam tempa i już teraz zapraszam na kolejny mecz o tzw &quot;sześć punktów&quot;. Na Estadio Vicente Calderon zawita drużyna Basków. Real Sociedad w tym sezonie to zupełnie inna drużyna niż za czasów Philippe Mountaniera. Jednak trzeba oddać ekipie z Anoeta to, że na tle reszty drużyn, którzy robią raczej tylko za dostarczycieli punktów hiszpańskiemu &quot;Trójzębowi&quot; RSS ma chrapkę na Europejskie Puchary i potrafią grać z najlepszymi. Troche sobie pokrzyżowali plany, ponieważ takie mecze jak z Getafe czy Villarreal mają obowiązek przynajmniej remisować...co prawda &quot;odbijają&quot; to sobie u siebie gdzie w pięciu ostatnich meczach na Estadio Anoeta zebrali komplet punktów ! Przewaga do Bilbao, które okupuje czwarte miejsce to już siedem punktów i nic nie zapowiada się aby gracze z San Memes popadli w jakiś dołek. Więc, podsumowując. Jeżeli Sociedad myśli o emocjach jak w tegorocznej edycji ligi mistrzów to musi się wziąć w garść. To bardzo dobra ekipa. Zdolna do wygryzienia punktów z najlepszym. Po drugiej stronie barykady stoi Atletico Madryt. Chyba jedna z najwiekszych rewelacji w Europie. Już w tamtym sezonie zaskoczyli wszystkich w I rundzie dołączając się do walki o mistrzostwo Hiszpanii, jednak ich obecność była tylko chwilowa. Simeone jednak od tamtego czasu wdrożył w tą druzynę jeszcze więcej charyzmy i ambicji. Swój styl gry z przeszłości przeniósł na jedenastu podopiecznych, którzy nie patrzac na rozgrywki wygrywają mecz za meczem. Stara piłkarska prawda mówi - &quot;Pieniądze nie grają&quot;, niby tak ale grając mecze co trzy dni na sporej intensywności bez dobrej ławki rezerwowych, piłkarze &quot;Materacy&quot; wydają sie być podmęczeni zarówno fizycznie jak i psychicznie. Dodatkowo dochodzi do tego presja kibiców i jeszcze większy szum z wiadomego wyniku jaki dzisiaj był w Katalonii. Atletico może zostać po tej kolejce liderem Hiszpańskiej ligi...zostanie ale najpierw podzieli się punktami z ekipą Basków, którzy nie przyjadą tutaj aby oddać za darmo tak cenne punkty ????
⛔ 100
 
wlodpol 57

wlodpol

Użytkownik
Pika Nożna -Grecja
VERIA-PANTHRAKIKOS
Typ 2(bez remisu))
kurs 2,62
betgun
Dzisiaj typuję w Grecji i stawiam na gości którzy radzą sobie w lidze kraju Hellady zaskakująco dobrze-oczywiście patrząc na statystki zobaczymy ,że Panthrakikos większość punktów zdobyło w &quot;domu&quot; bo na wyjazdach zdołalo wygrać tylko raz i 4 razy zremisowało(dlatego zabezpieczam się remisem:razz ???? .Natomiast Veria u siebiewygrała wygrała 3 razy i zremisowała 2 razy reszta to 5 porażek.Pathrakikos ma szanse na puchary ,więc takie mecze z outsjderami musi bezwarunkowo wygrywać.Czuje że to będzie czyste zwycięstwo Panthrakikosu,który na 5 ostatnich meczy -wygrał 3 razy i 2 razy przegrał ,więc gra bezkompromisowo i ten zabezpieczjący remis to ze względu na to ,że Veria jest gospodarzem i to ,że w ostatnich 5 meczach 2 razy zremisowali.
▶ 0
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Gospodarze - Goście (niedzielne 4 mecze)
Typ: Goście (+1,5)
Kurs: 2.01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
12:00 Elche - Almeria

Sąsiedzi w dolnej strefie tabeli więc nie trudno się domyśleć jaki cel stawiają sobie oba zespoły przed tym spotkaniem bo trzy punkty zdobyte z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie smakują podwójnie i jest to mecz z gatunku tych o &quot;sześć punktów&quot;. Almeria na wyjazdach ostatnie dwa mecze przegrała z mocnymi rywalami - z Villarreal i Atletic Bilbao a wcześniej zremisowali z Racingiem i pokonali Betis oraz Las Palmas. W swoim meczu domowym ostatnio przełamało się Elche wygrywając przed swoimi kibicami z Vallecano. Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania, wynik powinien być bliski remisu.

17:00 Betis - Espanyol

Tutaj przewiduję zwycięstwo gości a bukmacherzy płacą dobrze za wygraną przyjezdnych bo kursy są ponad @3 - a to co wyprawia ostatnio obrona Betisu sprawia, że grać przeciwko nim można nawet w ciemno. Porażka 5:0 z Realem i 4:2 z Celtą Vigo sprawiają, że już tylko cztery gole więcej stracone mają zawodnicy Vallecano, którzy mają opinię największych ogórków pod względem gry obrony w Primera Division. U gospodarzy dwa kartkowe wykluczenia: Cedrick (Pomocnik 12M), Nono (Pomocnik 11M) oraz kilka kontuzji: Vadillo (Pomocnik 15M), Paulao (Obrońca 15M), Chica (Obrońca 14M) i Torres (Pomocnik 10M). Takich problemów nie ma ekipa z Barcelony, która na liście kontuzjowanych ma tylko Capdevile (Obrońca 4M) i Alexa (Pomocnik 10M). Espanyol ostatnio gra przyzwoicie i z najsłabszą drużyną ligi są w stanie wygrać na wyjeździe.

19:00 Atletico Madryt - Real Sociedad

Najtrudniejszy mecz sobotni dla przyjezdnych. Atletico gra wielki sezon, w lidze grają o mistrzostwo. Ostatnio jednak nie wygrywają wysoko czego trochę się obawiam choć stawiam, że Real Sociedad postawi twarde warunki i w razie ewentualnej wygranej gospodarzy nie będzie rozbicia. Ostatnie wyniki Realu optymistyczne - wygrana 4:0 z Elche, 3:1 z Racingiem, 2:2 z Getafe i na wyjeździe zwycięstwo z Villarreal. Atleti bez Luisa (Obrońca 19M/1G), Turana (Pomocnik 18M/3G), Tiago (Pomocnik 14M/2G). Goście bez: Bergara (Pomocnik 16M), Elustondo (Pomocnik 11M), Bella (Obrońca 11M/1G). Podsumowując tutaj więcej jak dwubramkowej wygranej drużyny z Madrytu się nie spodziewam, ale nie wykluczam też niespodzianki.

21:00 Athletic Bilbao - Real Madryt

W Realu nie zagra Bale i Khedira, ale to nie zmienia mojego zdania, że Real wygra ten mecz i wyprzedzi Barcelonę w tabeli po tym jak dogonili przewodzącą Blaugranę i Atletico w lidze przez długi czas. Ostatnio strefa defensywna Realu gra bardzo solidnie i nie tracą goli. Baskowie są w dobrej formie i są groźni, ale nie sądzę by urwali punkty rozpędzonej madryckiej drużynie, która może zostać liderem po tym meczu jeśli punkty straci Atletico Madryt.

Z poszczególnych spotkań wysuwa się jeden wniosek w moich oczach - goście w sobotnich meczach nie stoją na straconych pozycjach a tym bardziej uogólniając. Także handicap dla gości (+1,5) stawiam. Almeria, Espanyol, Real Sociedad, Real Madryt :jupisdfgdfg:
⛔ 100
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Kubler - Travaglia
Typ: Travaglia
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Finał turnieju rangi Futures odbywającego się w Egipcie. W ostatecznym pojedynku zobaczymy dwóch zawodników młodego pokolenia, którzy w przyszłości są w stanie mieszać bardzo dużo na poziomie Challenger. Jeden z nich, Stefano Travaglia od zeszłego roku pokazuje się szerszej publiczności w tych turniejach i nie ma czego się wstydzić, kilka konkretnych, bardzo dobrych wyników tego zawodnika.
Stefano Travaglia, niski tenisista, typowy zawodnik ze stylem na grę na nawierzchniach twardych. W grze oddaje inicjatywę rywalowi, biega bardzo daleko za linią końcową kortu, najczęściej czeka na okazję aby skontrować. Gra oburęcznym backhandem, forhand najczęściej na połowę kortu z bardzo dużym kozłem. Serwis bardzo przeciętny, opiera się na dużym flocie, najczęściej grany na zewnątrz, wysoko pod linię, rotacja wyrzucająca.
Jason Kubler, podobnie jak rywal z Włoch niski, jak na swój wiek bardzo krępy, co w jego sytuacji nie pomaga mu w poruszaniu się po korcie. Serwis bardzo przeciętny, słaba siła, jedynie rotacja może coś zdziałać, jednak na poziomie mocniejszych Futuresów nie jest to zagranie do nie odebrania. Oburęczny backhand całkiem dobry, uderzenie to zdecydowanie lepsze od forhandu, który Kepler ma bardzo oryginalny. Niesamowicie szybki ruch fh sprawia, że piłka po odbiciu się od kortu jest bardzo przyjemna dla rywala, odbija się bardzo wysoko jak na te rozgrywki.
Bardzo duże nadzieje pokładano w młodym Australijczyku, niegdyś ćwierćfinalistom młodego Wimbledonu, mimo 21 lat nie ma żadnych szlifów na poziomie Challenger, gra tylko na poziomie Futures. Travaglia w zeszłym sezonie bardzo ciekawe występy zaliczył w CH, dzisiaj poziom rywala podobny do swojego, jednak w tym meczu może zadecydować większe doświadczenie po stronie Włoskiego tenisisty.
✅ 83
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi narciarskie
Spotkanie: Biegi narciarskie kobiet PŚ - sprint techniką dowolną Toblach
Typ: Marit Bjoergen wygra
Kurs: 3
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Do wczoraj jeszcze myślałem,że faworytka tego biegu i jak i sprintu na IO będzie Amerykanka Randall,jednak wczoraj Marit pokazała,że przygotowania przedolimpijskie zostały zakończone i czas pokazać swoją moc.
Jeszcze kilka tygodni temu wydawać by się mogło,że można rozdzielić medale w Soczi według pewnego schematu 10C - Kowalczyk,30F- Johaug,Sprint - Randall,Bieg łączony - Bjoergen/Kalla.
Tymczasem znów gdy nadchodzi czas wielkiej imprezy Marit nieprawdopodobnie nabiera mocy - wczoraj wręcz zmiażdżyła konkurencję - wyraźnie pokazując,że we wszystkich biegach długich będzie faworytką,pozostał ostatni bastion - sprint w którym rewelacyjnie spisuje się w tym sezonie Randall,ale bardzo możliwe,że Marit również dzisiaj będzie chciała pokazać moc.
Sprint jak wiadomo jest o wiele bardziej nieprzewidywalny niż biegi długie,tutaj jeden fałszywy krok może kosztować bardzo wiele,ale mimo wszystko uważam,że kurs 3,00 wart jest dzisiaj ryzyka.
Kwalifikacje rozpoczynają się już o 9.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 46

zur555

Użytkownik
Narciarstwo Alpejskie - Slalom Gigant w St Moritz
10:30
Ted Ligety wygra zawody
2.75 bet365
Dziś w ST Moritz zostaną rozegranie ostatnie zawody przed IO w Narciarstwie Alpejskim. Tymi zawodami będzię slalom Gigant w Szwajcarskim St Moritz. Jak zawsze od dwóch lat w gigantach jest dwóch faworytów którymi są : Ted Ligety i Marcel Hirscher. W tym sezonie jednak przede wszystkim Amerykanowi nie wychodzi wszystko tak jak w poprzednim sezonie, jednak w ostatnich startach pokazał zdecydowaną zwyżkę formy. I myslę ze dziś powinien to potwierdzić wygrywając zawody. Po za Marcelem pewnie grozni będą Niemci : Dopfer, Lutz. Norweg Svindal i cała plejada mocnych w tym sezonie Francuzów z Pintaraultem na czele. Jednak Oni powinny walczyć o 3 miejsce, gdyż Marcel i Ted w formie są o klasie wyżej od wymienonych zawodników.
Patrząc na formę Teda i Marcela można zauważyć ze o ile Ted osiąga co raz lepsze rezultaty o Tyle Marcel jest co raz bardziej nie równy, dlatego tez dziś liczę ze zawody wygra Ted Ligety z stylem jak przed roku.
⛔ 100
 
S 9

slebek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Primera Division
Spotkanie: Ath. Bilbao - Real Madrid
Typ: Gole gości powyżej 2,5
Kurs:2.45
Bukmacher: Betclic
Real ma zawodników którzy potrafią strzelać bramki i tego nikomu tłumaczyć nie trzeba. Od 08.05.10 Real regularnie ładuje minimum po 3 brameczki Bilbao. Ostatnie 3 mecze między tymi drużynami to zwycięstwa Realu po 3-0. Kolejnym moim argumentem jest to że Real ma dodatkową motywację, ponieważ jeśli wygra wyprzedzi w tabeli Barcelonę. Wygrać będą chcieli za wszelka cenę podobnie jak Atletic Bilbao i myślę że może tu paćś wiele bramek, typ dla mnie baaaardzo pewny, szczególnie po wczorajszej porażce Barcelony.
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Nec Nijmegen - Go Ahead Eagles Deventer
Typ: NEC Nijmegen
Kurs: 1,75
bwin
W jednym z dzisiejszych spotkań dwudziestej pierwszej kolejki holenderskiej Eredivisie NEC Nijmegen podejmie na swoim obiekcie Goffertstadion Go Ahead Eagles. Ja zdecydowanego faworyta tej potyczki upatruje w ekipie gospodarzy. Obecny rok zaczęli oni dosyć dobrze wygrywając z zespołem walczącym o utrzymanie FC Den Haag trzy do jednego. Tydzień temu natomiast zremisowali z wiceliderem Vitesse Arnhem jeden do jednego. Do tego odprawili z kwitkiem w ćwierćfinale pucharu Holandii zespół FC Utrecht. Dzisiejsza wygrana pozwoliła by opuścić podopiecznym Antona Janssena ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Ich dzisiejszy rywal, przeciwnie do NEC rok zaczął bardzo słabo. przegrał dwa ligowe spotkania z Ajaxem Amstedrdam zero do jednego i Cambuur Leeuwardem zero do dwóch. Jak widać nie potrafili strzelić rywalom nawet bramki. mało tego w pucharze odpadli z Almere City ulegając aż jeden do czterech. Pucharowy rywal w Eerste Divisie zajmuje raptem osiemnaste miejsce. Goście z Deventer mają spory problem z bramkarzem. Zespół opuścił wypożyczony z Vitesse Eloy Room a sprowadzony Stephan Anders nabawił się kontuzji. Miedzy słupkami zapewne stanie młody holender Patrick ter Mate. Wszystko więc wskazuje na to że gospodarze ugrają dzisiaj komplet punktów. ostatnio ich gra wygląda lepiej i z dołującym rywalem powinni se poradzić.
⛔ 100
 
C 3

chanok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
ANGLIA: Premier League
West Brom - Liverpool
Typ – Strzeli gola - Suarez
Kurs – 1,63
Bukmacher – unibet
Analiza :
Witam
Świetna dyspozycja the Reds w derbach Merseyside jest potwierdzeniem, że drużyna nie zamierza odpuścić waliki o mistrzostwo. Drużyna Brendana Rodgersa zajmuje aktualnie 4 miejsce w tabeli z startą 7 punktów do lidera. Kontuzjowani są dalej Jose Enrique, Lucas Leiva, Glen Johnson, Mamadou Sakho, Daniel Agger. Ich dzisiejsi rywale zajmują 17 miejsce i są blisko strefy spadkowej.. Pepe Mel nie będzie mógł skorzystać z usług Nicolasa Anelki.
Sądzę, że otwarty styl gry jaki preferuje szkoleniowiec Drozdów narazi jego drużynę na liczne kontry. Obrona nie jest pewnym punktem zespołu hiszpańskiego szkoleniowca świadczy o tym aż 33 stracone bramki. Mecz ten będzie otwartym spotkaniem z duża ilością sytuacji bramkowych. I w tym upatruje słuszność mojego typu. Dwójka fenomenalnych napastników, jakimi są Suarez i Sturridge co mecz wpisują się na listę strzelców. Urugwajczyk ma w tym sezonie już 23 trafienia należy jednak pamiętać, że był zawieszony na początku sezonu za ugryzienie Ivanovica. ⛔ 100
 
T 29

tomato99

Użytkownik
WBA-Liverpool
Typ: Over 2.5
Kurs:1.5
Kolejne spotkanie ligi angielskiej mojej ulubionej o której wiem najwięcej więc jak tu przejść obok takiego spotkania obojętnie? Faworyta nie trzeba nikomu przedstawiać, są nimi oczywiście goście bazujący na grze w ataku i szalonym Urugwajczyku, który po za problemami z kanibalizmem również fantastycznie gra w piłkę. Ostatni mecz w wykonaniu Liverpoolu to pokaz siły, zmietli mocny Everton nie dając im żadnych szans gładko wygrali 4:0. Jednak jest coś co nie pozwala mi w stu procentach powiedzieć że wygrają to spotkanie dla tego postanowiłem nie grać na zwycięzce spotkania a na Over 2.5. Liverpool to drużyna mocno overowa na 23 spotkania aż 17 było powyżej 2 bramek w meczu, natomiast gospodarze są w tej kwestii nieco gorsi gdyż zaledwie 9 spośród również 23 meczy kończyło się 3 lub więcej bramkami. Ja nie ukrywam że liczę tu przede wszystkim na gości ze strzelą te dwie bramki a gospodarze odpowiedzą chociaż jednym trafieniem. WBA ma problemy z kontuzjami, na moment pisania tej analizy niepewny jest występ największej gwiazdy Anelki. Dodatkowo przewidywane są luki w obronie, co i tak dla słabego WBA jest jeszcze większym utrudnieniem, jeżeli stracą szybko bramkę i Liverpool zacznie grać na luzie to Suarez jest sam w stanie nabić over. Wynik z trzema bramkami lub więcej jest jak najbardziej realny, dlatego polecam zagrać ten typ.
brak bukmachera
 
bezpiecznik 414

bezpiecznik

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, Puchar Świata w Willingen
Pojedynek: Andreas Koffler - Jahne Ahonen
Typ: Andreas Koffler
Kurs: 1,92
Bukmacher: Pinnacle

Co prezentuje w tym sezonie Ahonen, to każdy kto ogląda skoki miał okazje zobaczyć. Wiek, alkohol, papierosy i niezdrowy tryb życia zrobiły swoje. Jahne w wywiadzie stwierdził, że nienawidzi skoków, ale musi z czegoś żyć, a niczego innego nie umie. W grudniu mówił, też że zrezygnował z alkoholu, ale tak samo dwukrotnie kończył karierę skoczka. Koffler może formą nie zachwyca, ale nadal profesjonalnie podchodzi do uprawiania sportu i w tej rywalizacji z mojej perspektywy będzie górą. W ostatnich zawodach w pierwszej serii obaj skoczyli 140 m, ale już w drugiej lepszy był Austriak (127m podczas gdy Ahonen zaledwie 121m). Jeżeli warunki dla obu bedą sprawiedliwe, i nie wydarzy się nic nieoczekiwanego to tutaj zdecydowanym faworytem jest Andreas. Przy wyrównanych kursach stawiam na skoczka z Innsbrucku.
⛔ 100
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna ,Premiera Division
Ath. Bilbao - Real Madrid
Typ – Real Madrid strzeli gola w obydwu połowach
Kurs – 2,00
Bukmacher – bet365
Analiza : Ojojoj to pojechal bet 365 z kursem. Jak dla mnie fajne value. Kurs mozna motywowac faktem, ze Real nie strzelal w obu polowach od 3 spotkan ! wydawaloby sie, ze ostatnimi czasy, przewazaja &quot;marne&quot; zwyciestwa Krolewskich : w czasie 2 tygodni, 3x 1:0 z Espanyolem, 2:0 z Granada, oraz 2x 2:0 z Osasuna. Gdybysmy nie wiedzieli kto jest obecnym trenerem Realu, mozna by stawiac caly hajs na to ze jest narodowosci wloskiej ???? Widac reke Ancelottiego, Real nie stracil zadnego gola od 9 spotkan !! Mowimy o Realu Madryt, ktory glupie bledy defensywne mial wliczone w rachunek spotkan, taktyka bylo po prostu strzelenie wiekszej liczby bramek niz stracenie. Dlatego over 3,5 dla mnie nie do gry, przez to ze Real ostatnimi czasy po prostu tych bramek nie traci - a i strzela nie za wiele. Athletic to juz gorna poleczka PD, wiec zadne ogory ktorym mozna wcisnac 4 bramki. Jednak jest jeden bardzo istotny czynnik dla ktorego Real przycisnie z calej sily juz od poczatku spotkania, i wszyscy wiemy coz to za magiczny czynnik : wczorajsza wtopa Barcelony. Szalony musialby byc Carlo, gdyby wybral na mecz taktyke ostroznej i zrownowazonej gry. Real MUSI przycisnac od pierwszych minut, tak aby do szatni schodzic z pelna kontrola spotkania na druga polowe. Zadnych kalkulacji, bo gdyby to Athletic zdobyl jedyna i kontaktowa bramke w pierwszej polowie, straszne cisnienie goniloby Krolewskich w 2 czesci gry. A jak jest presja - gra sie nerwowo. To nie bedzie rewanzowy mecz z Espanyolem, gdzie jedna bramka na wyjezdzie i jedna strzelona na poczatku u siebie praktycznie daly awans Realowi, ktory i tak przez cale spotkanie atakowal. Licze tutaj na przynajmniej 1 bramke Realu w I polowie - a w drugiej dopiecie formalnosci. Do tego gram na przelamanie passy, braku zdobytych bramek w obu polowach, od 3 spotkan Realu.
Gdybym mial strzelac, to prawdopodobne wyniki wygladaja tak: 0:2, 0:3, 1:2.

⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Super League Grecja
Spotkanie: Panionios-Ergotelis
Typ: wygra Panionios
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Liga grecka jest dość specyficzna gdyż tutaj jak nigdzie indzie gospodarze meczu zazwyczaj swoje mecze wygrywają i tutaj pojęcie &quot;własne boisko&quot; nabiera całkiem innego znaczenia i jest z automatu odbierane jako duży handicap. I tak np pierwsza szóstka ligi jak dotąd jeszcze na własnym terenie nie przegrała żadnego meczu a ekipy od szóstego do dwunastego miejsca mają maksymalnie po 3 porażki przed własną publicznością. Dzisiaj Panionios (miejsce 12) będąc gospodarzami też przegrali tylko 2 mecze (wszystkich porażek mają 9) plus do tego 3 remisy i 5 zwycięstw.Jedno z przegranych spotkań na własnym obiekcie to mecz z Olimpiakosem, i chyba każdy wie że z nimi w tej lidze jeszcze nikt nie wygrał. Ergotelis występujące w roli gości ma ciężkie zadanie. Na obcych stadionach delikatnie mówiąc im ostatnio nie idzie na 5 meczy 1 remis i 4 porażki. W tabeli są dopiero 14 ekipą ( tuż nad czerwoną strefą). Dzisiaj braki kadrowe Anastasakos ( atak 18/4),Tzanakakis (obrona 18/0) Romano ( pomocnik 17/2) plus do tego Bamban i Kiliaras ale Ci są nie obecni od dłuższego czasu. Panionios które też musi się pilnować aby nie dołączyć do drużyn zagrożonych spadkiem dzisiaj powinno zainkasować 3 pkt.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
dyscyplina: Premier League
Spotkanie: WBA-Liverpool
Typ: Liverpool wygra i oba zespoly strzela gola
Kurs: 2.7
Bukmacher: expekt.
Analiza:
Liverpool po ostatniej wygranej 4-0 w derbach z Evertonem jest na fali. Wczesniej na wyjeździe urządzili sobie festiwal bramek ze Stoke, wygrywając 3-5. Szkoda remisu na Anfield 2-2 z Aston Villa gdyż te 2 punkty stracone mogą miec ogromny wplyw na koncowy wynik tabeli.
Liverpool obok City, Arsenalu i Chelsea (czolowe 4 miejsca) maja o mecz mniej o zajmującego 5 pozycje Evertonu.
Motywująco powinno na nich podzialac to, iż jutro spotkanie pomiedzy soba rozegraja Manchester City z Chelsea, więc ktos na pewno pogubi punkty, wiec dzis tzreba wygrac z WBA, ktore ma calkiem odmienne cele na sezon. Zajmuja oni 17 pozycje z dorobkiem 22 punktów (tyle samo co WHU).
WBA w tym sezonie potrafili wbic dwa gole City, dwa gole United i po jednym Arsenalowi i Evertonowi więc i pewnie Liverpoolowi cos strzelą. Mimo to uwazam, ze goście spokojnie strzela gola wiecej od rywali. pozdrawiam
⛔ 100
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia, Liga de Honra
Spotkanie: Desportivo Chaves - Academico de Viseu FC
Typ: 1
Kurs: 2,2
Bukmacher: Betfair
Analiza: O godzinie 16 odbędzie się spotkanie między ligowymi średniakami w drugiej lidze portugalskiej. Powodem dla którego zdecydowałem się na ten typ jest drużyna gości, a dokładniej ich mierna postawa w meczach wyjazdowych. Ich bilans meczów na obcych boiskach przedstawia się następująco 0-5-8 a bramkowo 3-15. Viseu jest najgorzej grającą drużyną w lidze w meczach nie u siebie. Dodam, że we we wrześniu ubiegłego roku przegrali z Chaves na własnym boisku 1:2. Dlatego też uważam, że dzisiejsi gospodarze nie powinni mieć problemu ze zdobyciem trzech punktów.
⛔ 100
 
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna HOLANDIA: Eredivisie
Spotkanie:Twente - Cambuur
Typ: Ile goli padnie w I połowie? Więcej niż 1,5
Kurs: 2,05
Bukmacher:BWIN
Analiza:
Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:30. Mecz 3 drużyny (gospodarze) z 14. Gospodarze liczą się w walce o mistrzostwo tracąc 6 pkt do lidera. Co przemawia za moim typem? W swoim ostatnim meczu Twente wygrało 3:1 z Heraclesem, natomiast Cambuur również w takim samym stosunku wygrało 3:1 z Heerenveenem. W tym meczu farowytem są gospodarze i uważam, że padnie dużo bramek (głównie ze strony Twente), natomiast goście napewno strzelą jedną bramkę (może nawet dwie,ponieważ muszą bronić się przed spadkiem i remis w tym meczu będzie dla nich sukcesem). Z innych typów polecam, że w meczu padanie powyżej 3,5 bramek.
⛔ 100
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSuper League 2013/2014
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Panaitolikos Agrinio
Typ: 1st half X2
Kurs: 2,50
Buk: bet365
Data i godzina: 02.02.14 14:00
Stawka: 3/10

Dziś o godz. 14:00 w ramach 22. kolejki greckiej ekstraklasy zagrają ze sobą Olympiakos Pireus oraz Panaitolikos Agrinio. Gospodarze to niekwestionowany lider rozgrywek. Goście zajmują szóste miejsce i walczą o awans na „pozycję europucharowe”.

Olympiakos nie przegrał jeszcze żadnego meczu w tym sezonie ligowym. Z 21 spotkań aż 19 wygrywali zawodnicy z Pireusu, dwa natomiast kończyły się remisem (w tym właśnie z Panaitolikosem). Ostatni raz Olympiakos zaznał porażki w ramach rozgrywek fazy grupowej Ligi Mistrzów – wtedy to Grecy przegrali w Paryżu z PSG 1:2.

Dlaczego więc próbuje szczęścia grając na remis bądź zwycięstwo zespołu gości w pierwszych 45 minutach? Po pierwsze Panaitolikos złapał dobrą formę o czym świadczą zwycięstwa z Panthrakikosem oraz Ergotelisem.

Po drugie – spójrzmy na przebieg wszystkich spotkań gospodarzy w tym sezonie. Tylko 9 na 21 spotkań przebiegało pod dyktando Olympiakosu – w tych spotkaniach piłkarze z Pireusu wygrywali zarówno pierwszą połowę jak i cały mecz. Pozostałe 12 spotkań kończyło się remisem lub porażką w pierwszej połowie zespołu Erythrolefkoi. Remis/zwycięstwo to styl kolejnych dziewięciu spotkań Pireusu, remis/remis – dwóch, porażka/zwycięstwo – jednego spotkania. Jeśli spojrzymy na statystyki gości to tylko 5 z 21 spotkań kończyło się ich porażką w pierwszej połowie.

Po trzecie – obie jedenastki grały ze sobą trzykrotnie – dwa zwycięstwa zanotował Olympiakos, natomiast remis padł w spotkaniu w rundzie jesiennej tego sezonu. Mało tego, nigdy czterdziestokrotni Mistrzowie Grecji nie strzelili bramki rywalom w pierwszej odsłonie meczu.

Po czwarte – goście przystąpią do meczu w optymalnym składzie, natomiast Olympiakos będzie musiał radzić sobie bez lewonożnego środkowego obrońcy Dimitriosa Siovasa (21/3, uraz kostki) oraz prawego pomocnika Davida Fustera (24/4, uraz pachwiny).

Warto spróbować szczęścia stawiając na korzystny wynik do przerwy ekipy Panaitolikosu.
✅ 150
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom