>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.03.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Godzina:
17:00
Spotkanie: Atletico M - Real M
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli i Real Madryt wygra
Kurs: 2,75
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Spotkanie jest już tak przeanalizowane przez wszystkich, że nie będę się dużo rozpisywał bo każdy all już wie. Ja będę próbował zaatakować je w taki sposób.
Składy na mecz wyglądają następująco:
Real Madryt: Diego López, Álvaro Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Fábio Coentrão, Xabi Alonso, Luka Modrić, Ángel Di María, Gareth Bale, Cristiano Ronaldo, Karim Benzema.
Atlético Madryt: Thibaut Courtois, Juanfran Torres, João Miranda, Diego Godín, Filipe Luís, Mario Suárez, Gabi, Arda Turan, Koke Resurrección, Raúl García, Diego Costa.
Z genialnego meczu Realu przeciwko Schalke jedna zmiana - na lewej obronie zamiast Marcelo wystąpi Coentrao. Jak Real prezentuje się ostatnio każdy widzi. Grają z przodu futbol z kosmosu a w dodatku łączy się to w jednym czasie z solidną defensywą i świetną współpracą wszystkich formacji ze sobą. Na uwagę zasługuje genialna gra trójki w ofensywie oraz przynajmniej mi bardzo podoba się to co robi Di Maria na nowej dla niego pozycji i tym samym nowej roli, którą spełnia w zespole.
O CR7 pisałem tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f44/6-kolejka-fazy-grupowej-ligi-mistrzow-10-12-2013-wtorek-100406-4.html#post4076772 (szczególnie ostatni akapit). Dzisiaj wraca na ligowe boiska głodny gry i goli. Ostatnio w bezpośrednim meczu ukłuł 2 razy ( oba gole z karnych). Myślę, że przy ostatniej postawie podopiecznych Diego Simeone postawione przeze mnie wyżej 2 warunki mają dziś duże szanse spełnienia. Powodzenia !
⛔ 100
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 21;00
Spotkanie: PSG - Olympique Marseille
Typ: Z.Ibrahimović strzeli bramkę
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet365
Analiza:
Szwed to już praktycznie maszyna do zdobywania bramek, do tego już nas przyzwyczaił. Jest wyraźnym liderem klasyfikacji strzelców francuskiej Ligue 1 i tego tytułu nikt mu już nie zabierze. Strzelenie 22 bramek w 26 kolejkach jest niesamowitym wyczynem, nie bez powodu wg. większości jest on najlepszym obecnie napastnikiem na świecie. Zawodnik kompletny, potrafi odnaleźć się w polu karnym, ale przede wszystkim świetnie wykańcza sytuacje bramkowe. Ibrakadabra jest także najważniejszym elementem w drużynie z Paryża, to on tak naprawdę napędza ten zespół. A samo PSG obecnie znajdujące się na 1 miejscu, musi wygrać ten mecz, dzięki czemu ich przewaga nad 2 zespołem Monaco będzie wynosiła już 8 punktów, co już by usadowiło Paryżan jedną nogą na tronie. Kto inny jak nie niezawodny Ibrahimović ma przesądzić o zwycięstwie gospodarzy? W ostatnich pięciu meczach strzelał on czterokrotnie, w ostatnim meczu z Toulouse był autorem 2 goli. Dorzucił także 2 gole w wygranym meczu Ligi Mistrzów z Leverkusen. Ibra jest także prawie że perfekcyjnym wykonawcą wszystkich rzutów karnych w paryskim zespole, nawet na 11 metrze nie zdarza mu się przegrać pojedynku z bramkarzem. Co ciekawe w pojedynkach PSG z Olympique, tym pierwszym dosyć często strzelić bramkę, najlepszym strzelcem w tych meczach jest nie kto inny jak Ibrahimović. W przeciągu ostatnich pięciu meczy, w czterech z tych spotkań pokonywał Steve&#39;a Mandandę. Bez wątpienia Zlatan jest w życiowej formie i najprawdopodobniej i dziś poprowadzi PSG do zwycięstwa.
⛔ 100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Caserta - Avellino
Typ: Caserta (-4,5)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Spotkanie bardzo ważne dla obu ekip,gdyż to są sąsiedzi w ligowej tabeli. Caserta 9,Avellino 8. Co prawda do końca sezonu zasadniczego zostalo sporo kolejek,ale w końcowej tabeli ten mecz może mieć ogromne znaczenie i decydować o awansie do rundy play-off. Caserta bilans 9/11. U siebie 6/4. Właśnie własna hala i publiczność będzie dużym atutem gospodarzy. Caserta potrafi doskonale bronić. Jeżeli chodzi o gre obronną to ta ekipa znajduje się w czubie ligowych statystyk. Właśnie mocna , agresywna defensywa może być kluczem do zdobycia niezwykle ważnych 2pkt. Zespół gości bardzo słabo radzi sobie na wyjazdach (bilans 3/7). Dużo traconych punktów i nieustabilizowana forma całego zespołu. w pierwszej rundzie Avellino wygrało u siebie 76-70. Myślę,że teraz będzie podobny wynik i tak samo góra będą gospodarze. Caserta wygrywając dzisiejsze spotkanie zrówna się punktami z rywalami. Zatem na pewno podejmą bardzo skoncentrowani i naładowani pozytywną energią.

✅ 90
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga, Primera Division, Liga Hiszpańska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Vallecano - Valencia
Typ: Valencia -1
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Juz dzisiaj o godzinie 21:00 zmierza sie dwa zepsoly, ktory w lidze maja zdecydowanie inne priorytety. Vallecano zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 20 pkt i ich glownym celem jest utrzymanie sie. Valencia jest zas na 9 miejscu z dorobkiem 35 pkt. Na pewno nie jest to pozycja, ktora zadowala ta druzyne. Mierzą wyzej i na pewno beda chcieli jeszcze powalczyc o lige europejska.
Valencia jest ostatnio w bardzo dobrej formie od 8 spotkaniach nie przegrala meczu. Mysle ze wygrana na Camp Nou dała pozytywny wplyw na druzyne i na pewno atmosfera jest lepsza co widac po wynikach.
Vallecano zas bardzo slabo sie prezentuje.
Pojedynki bezpośrednie: VALLECANO - VALENCIA
12.05.13 PRI Vallecano Valencia 0 : 4
26.11.11 PRI Vallecano Valencia 1 : 2
23.02.03 PRI Vallecano Valencia 0 : 4
17.03.02 PRI Vallecano Valencia 2 : 1
07.04.01 PRI Vallecano Valencia 1 : 4
Jak widzimy Valencia radzi sobie bardzo dobrze na terenie Vallecano, gdy wygrywa to jest to wygrana z reguly pewna minimum 2 bramkami. Uwazam ze dzisiaj bedzie tak samo dlatego decyduje sie na taki typ.
⛔ 100
 
C 22

cieslik199

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Mecz: Barcelona - Almeria
Typ: Handicap: Almeria (+3) (handicap azjatycki)
Kurs: 2,38
Godzina: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Tylko czekałem aż kursy aż tak podskoczą. Barcelona nie ma co za wiele mówić. Świetna drużyna która ma swoje wady i zalety. Wygrali z Manchesterem City by później przegrać 3-1 z Real Sociedad. Kursy na nich spadają bo są zdecydowanym faworytem ,ale czy aż tak wielkim jak pokazują kursy ?? No właśnie ! Nie wydaje mi się. Almeria jest to drużyna która jak chce to potrafi się zmotywować i zagrać naprawdę dobre spotkanie. Tracą mało bramek , czy to wyjazd czy u siebie. Pokonali Atletico Madryt 2-0 u siebie ale nie dali sobie bramki strzelić. Barcelona raczej to spotkanie wygra ale nie więcej niż 2 bramki, maksymalnie trzema ale wtedy będziemy mieli zwrot. Głowie swój typ opieram na dobrej obronie Almerii w 5 spotkaniach tylko 2 bramki stracone. Nie mowie też ,że mogą coś strzelić ;) A jak strzelą to nie sądzę aby Barca strzeliła 5 bramek ;)

zwrot/0
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej.
Spotkanie: Florida Panthers - New York Islanders
Typ: Więcej strzałów na bramkę - Islanders
Kurs: |1.73|
Godzina: 21:00
Bukmacher: Bwin !
Wczorajszy mecz Wyspiarze, zagrali jeden z najgorszych w swoim sezonie. Ja rozumiem, że absencja Tavaresa jest widoczna w meczu, ale nie tylko Tavares tam potrafi strzelać. Niestety najlepszy player Isles nabawił się kontuzji kolana na Igrzyskach. Ostatni mecz gospodarzy dzisiejszych trzeba jak najprędzej zapomnieć i stawić czoła Panterom, którzy poprawili się niezmiernie w ofensywie. Do każdego meczu przechodzą bardziej pewnie i agresywnie. Nawet powerplay nieco poprawili, ale dziś między słupkami Thomas. Goalie, oczywiście doświadczony, ale nie ma już tej formy co to było parę lat wstecz. Wyspiarze w tym meczu będą głodni zdobywania bramek a co za tym idzie, napierania w meczu, akcje za akcjami. Maja genialne wyniki jeśli chodzi o strzały na bramkę nie tylko przeciw dzisiejszych gości. Wczoraj zaledwie 19shots, klapa ale dziś wyciągnąć wnioski najwyższy czas i zagrać mecz na swoim poziomie. Vanek, Okposo będą stanowić ogromny problem przeciwko defensywie Panter i wydaję mi się, że dziś będą właśnie od samego początku atakować na bramkę Thomasa. Nie stawiam na nikogo kto wygra, ale na ekipę, z większą ilością strzałów, która w ofensywie mimo braku Tavaresa na pewno nie zapomną jak to się robi. Pantery są jak najbardziej w ich zasięgu tylko musi funkcjonować powerplay, bo sama widownia kibiców nie pomoże, muszą się postawić i grać swoje dla Tavaresa, który się kuruję.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan - Juventus
Typ: 1
Kurs: 3,8
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziewiąty AC Milan gra z liderem Juventusem. Juventus od kilku sezonów zmonopolizował rozgrywki seria A. Jest jednak coś czego my ludzie nie jesteśmy w stanie zmierzyć,to coś powoduje że Olympiakos po 26 meczach bez porażki przegrywa z Panathinaikosem.Nie przegrać 26 meczów,pokonać w LM Manchester i przegrać z największym rywalem,z tym na kim najbardziej zależy naszym kibicom żeby nie przegrać. W Grecji na Ten mecz ludzie stawiali ostatnie pieniądze.... Innym razem Hamburger SV przegrywa pierwsze trzy mecze na wiosne 0-3,2-4 z ostatnią drużyną i gdy naszym oczom ukazuje się kurs 1.4 NA BVB która w poprzednim swoim meczu na wyjeździe rozjeżdża Werder 5-0 wydaje się że złapaliśmy Boga za nogi,tymczasem 3-0.
Real rozwala Atletico w pucharze,rozwala Shalke 6-1 i gdy wszyscy rzucają się znowu jakby złapali pana Boga za nogi mecz kończy się 2-2. Roma wygrała pierwsze 10 spotkań,kilka zremisowała a gdy trafiła na Juve dostała 3-0. W piłce rządzą passy i siła której nie widać. Na pewno w tym wszystkim nie ma przypadku,w tych wynikach widać intencje. Ktoś doskonale zna psychologie tłumu wie kiedy dany wynik zrobić tak żeby większość przegrała. Przecież na ten Real czy Olimpiakos grało dziś 99% grających. I nie piszcie mi o zmęczeniu ligą mistrzów,bo tak jest ciągle. To jest tylko piłka,powinna być przewidywalna w miare a nie zawsze na odwrót.Juventus 17 bez porażki dla tego licze na Ac Milan,choć też u siebie nie przegrywa(6)będzie 1 2 stawiam na 1. W zeszłym roku podobnie passa Juve została przerwana na Milanie.
⛔ 100
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Ottawa Senators @ Vancouver Canucks
Typ: 2
Kurs: 2,10zł
Bukmacher: Bet365

Analiza: Dziś tzw. Heritage Classic w lidze NHL. Zmierzą się w nim dwie kanadyjskie ekipy, które będą walczyły o wejście do play-off prawdopodobnie do ostatniej kolejki sezonu zasadniczego. Canucks to ekipa grająca bardzo nierówno w tym sezonie, a okresie między nowym rokiem a przerwą na IO przegrywali prawie wszystko. Ostatnie dwa mecze mogą jednak napawać optymizmem, a szczególnie poprawa gry w obronie. W dwóch ostatnich meczach przeciwko St. Louis i Minnesotcie tylko 1 stracona bramka. Do tego właściwie brak większych absencji w składzie i przede wszystkim historia pojedynków przeciwko Senatorom ( w ostatnich 14 meczach aż 12 razy Canucks ogrywali Senatorów, w tym tylko dwukrotnie potrzebowali dodatkowego czasu gry lub karnych). Dziś stawiam na Vancouver, ekipę która wg mnie w tym sezonie dysponuje większym potencjałem (kilku mocnych zawodników: bracia Sedin czy też Kessler) i po przerwie olimpijskiej myślę, że będzie chciała jak najszybciej zapewnić sobie awans do play-off.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom