>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.04.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Hiszpania 1
Getafe - Valencia
over 3.5
3.30
Sportingbet
Dzisiaj o godzinie 20:00 niespełna kwadrans po zakończeniu spotkania Real-Gijon dojdzie do ciekawego pojedynku w Madrycie pomiędzy miejscowym Getafe, a Valencią.
Goście ostatnio w dołku. Przegrali kilka ważnych spotkań. W lidze jednak wciąż zajmują miejsce premiowane awansem do LM. Dzisiaj powinni zagrać na luzie i prowadzić dosyć otwarta grę z lubiącym atakować u siebie Getafe. Szykuje się więc mecz: atak za atak. Uważam, że dzisiaj wpadnie kilka bramek. Są ku temu następujące przesłanki: Getafe na swoim boisku na 15 spotkań zaliczyło aż 10 meczy +2.5 gola. Na 15 spotkań u siebie zaliczyli 7 meczy +3.5 gola. Prawie 50% ogółu meczy u siebie. Valencia natomiast na wyjazdach: 14 meczy i 8 razy +2.5gola i 2 razy +3.5
Zapowiada się ciekawy mecz. Moim zdaniem będzie otwarty i zobaczymy sporo bramek. Oby co najmniej 4.
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dyscyplina: Boks
Spotkanie: Krzysztof Włodarczyk - Francisco Palacios
Typ: K. Włodarczyk wygra przez KO,TKO lub DSQ
Kurs: 2,20
Bukmacher: Sportingbet
Szczerze mówiąc co do wygranej Włodarczyka nie mam wątpliwości , jak pisałem wcześniej Włodarczyk spore doświadczenie w przeciwieństwie do rywala , walczy u siebie , Super Six za pasem , Włodarczyk i Wasilewski wiedzą , że tego nie wolno przegrać. Wałki na galach Wojaka zdarzały się nie rzadko ale sądzę , że dziś obejdzie się bez wałka. Atmosfera jest mocno nabita , wystarczy obejrzeć filmik z warzenia. Teraz coś o umiejętnościach.
Każdy obawia się mocnego ciosu Palaciosa. Fakt , wygląda na to , iż owe posiada , ale automatycznie trzeba zwrócić uwagę kogo słał na te deski. Tam już wcześniej Maloun ładnie rozpisał &quot;Boksografa&quot; ???? Palaciosa. Dalej , Włodarczyk ma dobrą obronę , nawet bardzo dobrą. Lucky Punche się zdarzają ale ja sobie nie przypominam aby Włodarczyk takiego wyłapał. Obejrzałem kilka urywków walk Palaciosa i to on lubi się odsłaniać. Diablo ma z czego przyładować , więc nie sądzę aby chciał boksować 12 rund jak z Robinsonem. Będzie okazja to znokautuje Palaciosa. Walki z Robinsonem nie ma co brać pod uwagę , gołym okiem było widać , że Krzysiek nie chce mu zrobić krzywdy. Śmiało można sugerować się już walką Fragomenim. Tam Włodarczyk jak trafił to szedł jak czołg do przodu i widać było , że chce skończyć przed czasem i skończył. Reasumując. Na punkty Palacios raczej nie ma czego szukać , jedyna szansa dla niego to jakiś ryzykowny atak przy czy automatycznie otwiera się szansa przed Włodarczykiem na skończenie walki przed czasem i mam nadzieję, że tak się stanie.
Transmisja od 23.15 na Polsacie ????
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie:Villarreal - Barcelona
Czy Barcelona strzeli gola z poza pola karnego w regulaminowym czasie gry?
Typ: Tak
Kurs: 3,20
Bukmacher: Expekt
Na El Madrigal dzisiaj o 22:00 rozpocznie się wielka bitwa i wielki mecz w hiszpańskiej Primera Division. Real Madryt, który bardzo liczy, że właśnie Villarreal dzisiaj zabierze punkty Barcelonie i tym samym &quot;Królewscy&quot; zmniejszą dystans do Blaugrany w lidze. Skupmy się jednak na mecz.
Mój typ jest dość oryginalny ponieważ typuje, że Barcelona strzeli bramkę zza pola karnego w tym spotkaniu. Co jednak sprawia, że gram ten typ? Przede wszystkim zawodnicy jacy grają w Dumie Katalonii: Messi, Villa, David Alves, Iniesta czy Villa oni wszyscy potrafią zdobyć gola zza pola karnego. Barcelona przecież również potrafi doskonale egzekwować rzuty wolne co na pewno w takim meczu będzie dużym plusem. Wreszcie Barcelona to najlepszy zespół w Primera Division jeśli chodzi o zdobywanie goli zza pola karnego w tym sezonie - zdobyli już takich bramek 14. Co ciekawe drugim zespołem pod tym względem jest Villarreal, który zdobył już 10 goli zza pola karnego. http://www.bet365.com/home/default.asp?affiliate=GM_00000271&amp;lng=21&amp;oty=1&amp;tzi=4
⛔ 100
 
savi 52

savi

Użytkownik
Spotkanie: Villarreal - Barcelona
Typ: 1
Kurs: 5,80
Buk: PinnacleSports
Analiza:
Moim zdaniem strata Realu do Barcelony pozostanie na kolejny tydzień taka sama. W przeszłości często zdarzała się sytuacja, że po przerwie związanej z meczami reprezentacyjnymi Barcelona gubiła punkty nawet ze znacznie słabszymi rywalami. Jeśli chodzi o cele obu zespołów, piłkarze &quot;Żółtej łodzi podwodnej&quot; walczą o miejsce gwarantujące bezpośredni awans do Ligi Mistrzów (pierwszą trójkę). Barcelona chce zwiększyć swoją przewagę nad wiceliderem. W drużynie dzisiejszych gości nie wystąpi czterech podstawowych zawodników: Eric Abidal, Pedro, Puyol oraz piłkarz kierujący grą całej drużyny - Xavi. Villarreal zagra bez kontuzjowanego Senny i Angela, zawodnicy ci są mniej znaczący dla drużyny niż barcelońska czwórka. Biorąc pod uwagę braki w składzie Blaugrany umotywowane Villarreal jest w stanie sprawić na własnym terenie niespodziankę.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - Spanish Primera Division
Spotkanie: Villarreal - Barcelona (Draw no bet)
Typ: Villarreal
Kurs: 4.0
Bukmacher: Tobet
Analiza: To co zrobił dziś Real Madryt- jedyny rywal Barceolny w drodze po mistrzostwo, to przechodzi ludzkie pojęcie. Zawodnicy Królewskich raz po raz strzelali na bramkę rywali, ale nie udało im się strzelić gola. Co gorsza udało się to drużynie przeciwnej. W tej sytuacji w przypadku wygranej Barcy, praktycznie zapewni sobie ona tytuł mistrza Hiszpanii. Jak dla mnie taki scenariusz nie wchodzi w grę.
Barcelona ostatnio nie prezentuje się już tak efektywnie jak było to jeszcze 2 miesiące temu - co prawda w ostatnich siedmiu meczach zwyciężyła 5 razy, ale wygrane te nie były przekonujące - tylko raz zwyciężyli różnicą dwóch bramek. Barcelona najwyraźniej wypala się i dobrze zauważył ten fakt trener Guardiola, który oglosił w ubiegłym tygodniu, iż nie zamierza przedłużać kontraktu z katalońskim klubem. Myślę, że wiadomość ta zapewne nie doda skrzydeł w dzisiejszym spotkaniu jego podopiecznym i przegrają z świetnie spisującą się na swoim stadionie ekipą Villareal. Drużyna ta na 15 spotkań na swoim stadionie az 11 wygrała, odnosząc tylko raz porażkę. Po zwycięstwie w ostatnim pojedynku z zespołem Athletic Bilbao ich morale na pewno jest wysokie a zwycięstwo umocni ich na 3. miejscu w tabeli. Żółta Łódź Podwodna dziś górą!!
⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Villarreal - Barcelona
Typ: poniżej 1.5 bramki
Kurs: 4.90
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś o godzinie 22:00 odbędzie się mecz na szczycie w lidze hiszpańskiej: Villarreal - Barcelona. Gospodarze to 3 zespół, ligi mają na swoim koncie 54 punkty oraz stosunek bramkowy wynoszący 48:30. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych zespół ten zdobył 8 punktów: 2 zwycięstwa, 2 remis oraz 1 porażka. Kolejne wyniki to: 1:1, 1:0, 1:3, 1:1, oraz 1:0. Widzimy w 2 meczach na 5 ostatnich, padł tylko jeden gol, a w dwóch dwa. Villarreal w roli gospodarza spisuje się znakomicie: 11 zwycięstw, 3 remisy oraz 1 porażka, z Levante. Strzelili 29 bramek, tracąc ich tylko 9 w 15 meczach, 7 razy utrzymali czyste konto. Goście to FC Barcelona, lider Primera Division, zespół ten ma na swoim koncie 78 punktów, w 5 ostatnich spotkaniach 4 zwycięstwa oraz 1 remis. Kolejne wyniki to: 3:0, 1:0,1:0, 1:1, 2:1. Podobnie jak Villarreal, w 5 ostatnich spotkaniach padł tylko 1 gol. Na wyjeździe Barcelona straciła tylko 6 goli. Ostatnie 2 wyjazdy to tylko 2 bramki Barcy. W Barcelonie nie wystąpi wielu podstawowych zawodników m.in.: Carles Puyol, Eric Abidal, Pedro Rodriguez oraz Xavi, nie pewny jest też występ Messiego. Biorąc pod uwagę absencje w składzie Barcelony liczę na wyrównane spotkanie, dlatego również, że Villarreal jest gospodarzem. Wynik jaki obstawiam to 0:0.
✅ 390
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania
Spotkanie: Villarreal - Barcelona
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Canbet
Analiza: Witam. Dziś o godzinie 22:00 rozpocznie się spotkanie 30 kolejki ligi Hiszpańskiej. Zmierzą się w nim dwie z czterech najlepszych drużyn w tym sezonie ( w Hiszpanii ) . Villarreal podejmie u siebie FC Barcelonę . Faworyt ? Oczywiście goście. Barca jest liderem i ma 5 punktów przewagi nad drugim Realem Madryt . Że goście wygrają przekonał mnie jeszcze jeden argument : Real przed chwilą przegrał swój mecz i jeśli dziś Barcelona wygra będzie już miała 8 punktów przewagi na 8 kolejek przed końcem. Jestem kibicem Realu ale też realistą. Barcelona nie przepuści takiej szansy. Wiemy że na najważniejsze mecze umieją się maksymalnie skoncentrować . Zapraszam na spotkanie od 22:00 .
✅ 70
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Przepraszam za wcześniejszy post ..

Oczywiście miał on wyglądac tak :

Spotkanie : Villarreal - Barca
Typ : Gol (obydwie drużyny strzelą gola)
Kurs : 1.66
Buk : Bet365
Analiza:
W ostatnim dzisiejszym spotkaniu hiszpańskiej Primera Division staną na przeciwko siebie drużyny Villarrealu i Barcelony. Jak wiadomo obydwie drużyny plasują się w czołówce La Liga , Barcelona jak co roku walczy o mistrzostwo (po dzisiejszej wpadce Realu nie wiem czy możemy mówic tu jeszcze o jakiejkolwiek walce) , natomiast piłkarze Żółtych Łodzi Podwodnych też mają o co walczyc , gdyż rywalizują z Valencią o 3 pozycję , która daje bezpośredni awans do rozgrywek grupowych elitarnej LM.
Tak , więc i jednym i drugim nie będzie dzisiejszego wieczoru brakowac ambicji , aby wygrac to spotkanie , gdyż gospodarze będa chcieli zawalczyc o 3 pozycję , natomiast piłkarze z Katalonii wykorzystac potknięcie Realu Madryt. Jak także wiadomo obydwa zespoły mają ogromny potencjał jeśli chodzi o formacje ofensywne , w Villarrealu gwarancją bramek jest duet Nilmar i przede wszystkim Giuseppe Rossi , natomiast o Barcelonie nie trzeba się chyba dużo rozpisywac , gdyż każdy zna takie nazwiska jak Messi , Xavi czy Iniesta.
Podsumowując spodziewam się dzisiejszego wieczoru otwartego i bardzo dobrego widowiska bogatego w bramki z obu stron , bo wydający się wracac do wysokiej formy Villarreal może byc godnym rywalem dla Katalończyków borykających się z problemami w defensywie.
pozdro
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom