>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.05.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie:
Catania - Bologna
Typ: X Połowa lub koniec spotkania (zakład wygrany, gdy wytypowany wynik będzie w połowie lub na koniec spotkania)
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bwin
Analiza:

W środowy wieczór zmierzą się w lidze włoskiej dwie wyrównane drużyny, które dzielą 2 punkty w ligowej tabeli. Obydwa zespoły są bez szans na Europejskie puchary, a z drugiej strony patrząc spadek do niższej ligi, również im nie grozi. Można więc dojść do wniosku, że to spotkanie zagrają na luzie. Biorąc pod uwagę kilka ostatnich spotkań, które te drużyny rozegrały to Bologna ma lepszy bilans, natomiast Catania, która traciła ostatnio sporo punktów straciła, również nadzieje na europejskie puchary. Bilans Bologni w wyjazdowych meczach w lidze wynosi 4-8-5. Liczę w tym meczu na wyrównaną walkę dlatego stawiam na remis, w którejś z połów. Miałem postawić z początku na remis w całym meczu ale boję się, że jeden mecz w tym meczu może przesądzić o wyniku, dlatego poszedłem po najmniejszej linii oporu.
✅ 65
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w siatkówce kobiet
Spotkanie:
Rosja- Polska
Typ: Polska
Kurs: 4,25
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 15:30 rozegrane zostanie drugie spotkanie grupy B w ramach kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Londynie w siatkówce kobiet, pomiędzy reprezentacjami Polski i Rosji. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są zawodniczki Rosji, jednak wydaje mi się, że nasza reprezentacja jest w stanie sprawić w tym spotkaniu nie lada niespodziankę. Dla naszych złotek jest to drugie spotkanie na tym turnieju. Wczoraj pokonały one silną reprezentację Holandii 3-1, choć to spotkanie mogły wygrać w trzech setach, gdyż prowadząc 2-0 w 3 secie miały 23-21, jednak ostatecznie przegrały do 23 tego seta. Jednak w kolejnej partii nie było już co zbierać z ekipy Holandii, która uległa w ostatniej partii 25-13. Wczoraj miałem przyjemność oglądania tego pojedynku i muszę powiedzieć, że dawno nie widziałem tak fajnie grających naszych siatkarek. Bardzo fajnie w ataku spisywała się Kasia Skowrońska, swoją pracę świetnie wykonywała nasz libero Paulina Maj, natomiast to co robił nasz blok z Holenderkami, to mistrzostwo świata. Nasze zawodniczki zablokowały rywalki aż 18 razy, i dawno nie pamiętam takiego wyniku, zarówno w siatkówce kobiet jak i mężczyzn. Dzisiaj na pewno i rywal dużo silniejszy, jednak na pewno w zasięgu Polek. Bo jak wiadomo jeśli, ruszymy zagrywką Rosjanki, to i blok będzie mógł funkcjonować jak wczoraj, a jeśli złapiemy kilka razy na bloku swoje przeciwniczki, to na pewno pewność siebie Rosjanek będzie spadać, co sądzę, że nasz zespół będzie w stanie to wykorzystać, i pokona rywalki po zaciętym spotkaniu.
✅ 325
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna &gt; Finlandia &gt; Veikkausliga
Spotkanie: Jaro - Inter Turku
Rodzaj zakładu:
Typ: Inter Turku -1 bramka
Kurs: 3.20
Bukmacher: Wllliam HIll
Godzina rozpoczęcia: 02 Maj -17:30
Analiza: Przed nami kolejna kolejka w Fińskiej Veikkausliga naprzeciw siebie stają drużyny, które znajdują się na 2 odmiennych biegunach. Pozycję lidera okupuje obecnie drużyna Interu Turku natomiast na 11 przedostatniej pozycji ekipa Jaro. Widać, że do obecnego sezonu świetnie jest przygotowana drużyna Interu Turku, 3 mecze 3 zwycięstwa świetny ofensywny futbol i żelazna obrona to są atuty, którymi mogą się pochwalić i zapewne jutro znowu będą chcieli udokumentować swoją wyższość w lidze. Oto ich rezultaty po 3 pierwszych meczach w tym sezonie:
Lahti - Inter Tutku 0:5
Inter Turku - MyPa 2:0
VPS - Inter Turku 0:2
Widać, że dla drużyny Interu nie ma różnicy czy grają na wyjazdach czy u siebie ich celem jest zwycięstwo w każdym meczu i to jak największą liczbą bramek. Okres przygotowawczy przepracowany bardzo solidnie i efekty widać od razu, niestety tego samego nie można powiedzieć o drużynie gospodarzy. Zaliczyli oni delikatny falstart gładko przegrywając 2 pierwsze spotkania, które zakończyły się wynikami 4:1 i 2:0. Ale ostatnio wymęczyli zwycięstwo na swoim stadionie 1:0 i zapewne nie będą chcieli na tym spocząć tylko czy ambicjami da się nadrobić tak dużą różnice, jeżeli chodzi o poziom piłkarski. Myślę, że jest to niemożliwe dlatego typ z handicapem na 2.
⛔ 100
 
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Spotkanie: Ajaccio - Sochaux
Typ: Ajaccio
Kurs: 2,20
Bukmacher: Pinnacle
35 seria spotkań w Ligue 1 może sporo wyjaśnić jeżeli chodzi o układ tabeli.Sprawa mistrzostwa po wczorajszym niespodziewanym remisie drużyny Montpellier nie jest rozstrzygnięta tak samo jak sprawa spadkowiczów. Spotkanie które wybrałem jest bardzo ważne dla obu ekip obie walczą o utrzymanie Ajaccio obecnie zajmuje ostatnia bezpieczna pozycje natomiast Sochaux znajduje się w tabeli 2 pozycje niżej i traci do Ajaccio tylko 1 punkt. Jeżeli drużyna gospodarzy wygra to spotkanie w co bardzo wierzę i jestem przekonany że to uczyni oddali się od strefy spadkowej.Swój typ opieram szczególnie na statystykach które przemawiają za drużyną gospodarzy.Pierwszy mecz obu ekip zakończył się zwycięstwem drużyny dzisiejszych gospodarzy na terenie rywala 2-0.Drużyna gospodarzy ostatnio świetnie spisuje się na własnym stadionie na ostatnich 5 rozegranych spotkań wygrali 2 razy oraz zanotowali 3 remisy. natomiast drużyna dzisiejszych gości na 5 ostatnich rozegranych spotkań wyjazdowych przegrali 4 spotkania oraz wygrali 1.Uważam że drużyna Ajaccio wyjdzie bardziej zmotywowana i będzie chciała osiągnąć swój cel czyli utrzymanie się w Ligue 1 na pewno w drużynie Ajjaccio panuje lepsza atmosfera. Drużyna Sochaux w 2 poprzednich meczach odnotowało wysokie porażki z Dordeaux u siebie przegrali 3-0 oraz na wyjeździe przegrali z PSG 6-1 co na pewno negatywnie wpłynęło na morale drużyny.
✅ 120
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Jupiler League - Mistrzostwa Play-Offy
Spotkanie: Anderlecht - Gent
Typ: over 2,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Anderlecht szybko otrząsnął się po domowej porażce z Genkiem 1-3 i zanotował dwie wygrane, w tym wyjazdowe 4-1 z... Genkiem ;) na 10 ostatnich meczów 7 kończyło się overami, w tym 3 z 4 home. Ich ofensywa wygląda całkiem nieźle, strzelili 11 goli w 6 meczach, najwięcej spośród drużyn walczących o mistrzostwo.
Gent zdobył też dużo, bo 10 bramek, ale stracił ich 9 przy 5 bramkach Brukselczyków. To pokazuje, że w meczach Gandawy padało najwięcej goli w grupie mistrzowskiej (ex aequo z Genkiem). W 10 ostatnich meczach miało miejsce 6 overów i 2 na 4 away. Ostatnie mecze H2H:
11.04.12 JUP Gent Anderlecht 1 : 4
24.01.12 JUP Anderlecht Gent 3 : 1
18.09.11 JUP Gent Anderlecht 0 : 1
11.05.11 JUP Anderlecht Gent 4 : 1
20.04.11 JUP Gent Anderlecht 1 : 1
20.03.11 JUP Anderlecht Gent 3 : 2
14.11.10 JUP Gent Anderlecht 1 : 2
Jak widać, wyniki trochę w kratkę, ale wydaje mi się, że dziś Gent strzeli jedną bramkę, a Anderlecht co najmniej dwie. Na pewno będą chcieli podwyższyć przewagę nad Clubem Brugge, który wczoraj pokonał Liege. Powodzenia.
⛔ 100
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Spotkanie : Ajax - VVV
Typ : Ajax -2.5
Kurs : 1,60
Buk : Bet365
Godzina : 20.00
Analiza
Dziś rozstrzygnięcie mistrzostwa Holandii. Ajax wygrywając przypieczętuje tytuł. Wszak wystarczy im remis, ale kto bierze w ogóle coś takiego pod uwagę?
Ajax u siebie zamiata jak leci 11-4-1, z drugiej strony najgorzej grająca na wyjazdach drużyna z Venlo 1-0-15.
VVV gra jeszcze o utrzymanie ale tylko na papierze. Musieliby wygrać dziś z Ajaxem i potem z Twente a to jest po prostu niemożliwe. Straty mają 4 punkty więc zostają baraże.
Nie ma co ukrywać, Ajax powinien dziś roznieść przeciwników ku uciesze swoich kibiców. Venlo wie, że nie gra o nic i wydaje mi się, że jak stracą szybko bramkę to worek się otworzy i pogrom będzie kwestią czasu.
⛔ 100
 
aqu 48

aqu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna &gt; RPA &gt; Pierwsza Liga
Spotkanie:Golden Arrows vs. Bidvest Wits
Rodzaj zakładu: Poniżej/Powyżej 2,5 gola
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Sportingbet
Godzina rozpoczęcia: 02 Maj -19:30
Witam, na dzisiaj wybrałem typ overowy, bo myślę, że już sama drużyna Strzał grająca przed własna publicznością zdobędzie dzisiaj minimum 2-3 gole, a goście też minimum 1 gola są w stanie dołożyć. Oczywiście każdy typ powinien mieć jakieś podstawy, więc spróbuję właśnie ten uzasadnić.
Na początku przyjrzałbym się ostatnim meczom tych drużyn, gdzie zespół Golden Arrows strzelał dość dużo bramek (ostatnie wyniki 2:3, 3:1, 0:1, 2:0). Zespół gości natomiast słabo prezentuje się od strony ofensywnej, szwankuje także obrona, która wpuszcza średnio około dwóch bramek na mecz.
Kolejnym argumentem niech będą wyniki tych zespołów z meczów rozgrywanych bezpośrednio między sobą. Wyglada to tak 2:2, 3:2, 1:4, 2:1, 3:3, 2:3 itd. Jak widać wszystkie przekraczały granicę 2,5 goli w meczu, więc dlaczego dzisiaj miałoby być inaczej?
Życzę powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Spotkanie: Metalurg Donieck- Dnipro

Typ: 2
Kurs: 1,8( expekt)
Godzina: 15:30

2 kolejki do końca rozgrywek. Metalurg w lidze już ma wakacje. Pewne 7. miejsce, zagwarantowana gra w Lidze Europy, dzięki grze w finale Pucharu Ukrainy z Szachtarem. I właśnie to spotkanie jest absolutnym priorytetem dla gospodarzy( mecz w niedziele). Jako, że w zeszłą sobotę, grali dramatyczny półfinał, wygrany po rzutach karnych, dziś trener Metalurga ma wystawić w połowie skład rezerwowy, aby oszczędzać podstawowych zawodników na niedzielny finał.

Dnipro z kolei wciąż walczy o Ligę Europy wraz z Arsenałem i Tavriją. Trener Juande Ramos wystawi niemal najsilniejszą jedenastkę, poza zawieszonym Matheusem( 23/7).
✅ 80
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division La Liga
Spotkanie: Atletico Madryt vs Real Sociedad San Sebastian
Typ: -1,5 Atletico Madryt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś w 36 kolejce PD dojdzie do arcy ważnego spotkania, arcy ważnego ale dla zespołu z Madrytu. Po objęciu posady trenera ekipy z Vicente Calderon przez Diego Simeone potenciał, który siedział w piłkarzach gospodarzy wkońcu nabrał oczekiwanych efektów. AM na własnym obiekcie jest bardzo trudną ekpią do pokonania. Wygrywają regularnie, chodź muszą popracować jeszcze nad zdobywaniem punktów na obcych terenach. Wracając do meczu faworyt jeden... nie przemawia do mnie dość solidna forma Sociedad w ostatnich spotkaniach jedno zwycięstwo i bodajże 4 remisy.. Atletico chcąc być pewne gry w LE w przyszłym sezonie po prostu musi zgarnąć 3 pkt. Falcao i spółka odjadą szybko zespołowi gości pokazując jak gra się ofensywną piłkę... w tym spotkaniu Radamel wrzuci ze dwa gole a jego zespoł zwycięży pewnie, moim zdaniem 4:1 ????

pozdro i powodzenia w typowaniach ????
⛔ 100
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja Premiere League
Spotkanie: Rangers - Dundee United

Typ: Wynik meczu to bramkowy remis
Kurs: 4,75
Bukmacher: bet365
Analiza:


Witam
Jest to mój pierwszy typ i mam nadzieje że analiza nie zostanie potraktowana surowo.
Za wiele o tym meczu nie mogę powiedzieć, ale zauważyłem znaczy wzrost kursów na Rangers. Zawsze zwracam uwagę na wahania kursów i uważam że to jest bardzo kluczowe podczas obstawiania. Jedynie tym podpieram swój typ i moje przeczucie podpowiada mi że dziś tego meczu Rangers nie wygra. Ostatnio poluję tylko na wyoskie kursy i gram je w rozpisie z dodatnim skutkiem. Chciał bym się z Wami trochę podzielić swoim doświadczeniem właśnie w tym konkursie. Sam postawiłem ten tym w rozpisie z innymi typami. Kursy jakie obstawiam nie są niższe niż 3,00
⛔ 100
 
fikumiku707 11

fikumiku707

Użytkownik
Dyscyplina: Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w siatkówce kobiet
Spotkanie: Rosja- Polska
Typ: Czy mecz będzie trwał 5 setów? TAK
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam dzisiaj zaproponuje typ na ciekawy pojedynek Polek z rosja ....Wczoraj wszyscy byli zaskoczeni az tak dobra postawa naszych siatkarek w meczu z Holandia 3-1.A to co wczoraj wyprawiały w bloku nie zdarza sie czesto 21pkt..... z Gamowa moze byc juz nie tak kolorowo swoje punkty musi zdobyc .Wiadomo ze rosja to trudny przeciwnik co pokazuje bilans spotkan 2011r. 1-3 2-3 2-3 3 razy przegralismy ale widac po zacietych bojach ....Rosja zawsze ma braki w obronie i duza sile w ataku ktora nie raz nie wytrzymuje presjii.Stawka ogromna na olimpiade chce jechac kazdy oczekuje zacietego dlugiego spotkania i walki naszych siatkarek zycze im win ... Pozdro Fikumiku ????
✅ 250
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Algieria
Spotkanie: Khroub - Chlef
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
W maju debiutuję od plusów, ponieważ dziś AS Khroub przegra z ASO Chlef, rozpoczęcie o g.16:00. Sytuacja gospodarzy jest słab, ale nie katastrofalna, walczą o utrzymanie i mają na to spore szanse, na pewno dzisiejsze zwyciestwo, by to ułatwiło. Goście po ostatnim remisie w afrykańskiej lidze mistrzów wracają do kraju by walczyć o mistrza, to dla nich tylko 5 kolejek do konca (reszta ligowców zagrała już 26 meczów), więc ten pojedynek konczący 26 rundę rozgrywek powoduje, że mają szanse wspóliderować z Bajaia i Setif, utrata dziś punków byłaby wielką porażką dla tego klubu. Na korzyść przyjezdnych na pewno przemawiają bezpośrednie mecze, w ostatnich trzech zawsze wygrali, a Khroub nigdy nie strzelił bramki (2:0, 3:0, 2:0). Ponadto piłkarze z Konstantyny strzelają najmniej bramek w lidze, owszem gracze z Szalifu moze nie dysponują najlepsza defensywą, ale dość solidną ofensywą. Dla mniej odważnych polecam DNB 2 za 2,37.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna, 3 liga lodzko mazowiecka, 2.05.2012r 16-30
Radomiak Radom - Wlokniarz Zelow (1)
typ: 1
1.76
Betsafe
Analiza
Dziś w spotkaniu 25. kolejki rozgrywek III ligi lodzko mazowieckiej, lider tych, ze rozgrywek Radomiak Radom podejmie na wlasnym stadionie druzyne Wlokniarza Zelow. Dzisiejsi goscie na wiosne spisuja sie mizernie, przez co sa zmuszeni do konca sezonu walczyc o utrzymanie, choc zajmuja obecnie dwunaste, bezpieczne miejsce to maja tyle samo punktow co bedaca w strefie spadkowej Zawisza Rzgow. Radomiak zdaje sie natomiast, ze wreszcie zlapal swoj rytm. Popularni Zieloni w ostatnim meczu pewnie ograli Orla Wierzbica 4-0 pokazujac sie z korzystnej strony. Radomiak walczy o awans do 2. ligi, w klubie o niczym innym sie nie mowi. Wlokniarz Zelow to co najwyzej, przynajmniej na wiosne, przecietniak ligi. Jesli Radomiak dzis nie zlekcewazy rywala, bezproblemowo powinien odniesc zwyciestwo.
✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
saluto1981 18

saluto1981

Użytkownik
typy dnia 02.05.2012
Dyscyplina : piłka nożna, premier league, Szkocja
Spotkanie : Rangers - Dundee Utd
Typ : 1
Kurs : 1,65
Buk : bwin
Analiza : Kurs warty uwagi, mimo wszystkich problemów Rangersów. Porażka w ostatnim derbowym meczu ujmy im nie przynosi. A wcześniej 4 zwycięstwa z rzędu (m.in. z Celtikiem). U siebie nie wypada im odpuszczać, bez względu na klase przeciwnika.
Zawsze grają o komplet punktów. Teoretyczne szanse na dogonienie Rangersów
ma jeszcze Motherwell zatem nie będzie dzisiejsza gra meczem o pietruszke.
Dundee to solidna drużyna ale nic ponad to, a na Ibrox zawsze gra się ciężko. W/g mnie
ewidentna 1.
✅ 65
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Dyscyplina : piłka nożna, III liga 2011/2012, grupa: łódzko-mazowiecka
Spotkanie : Legionovia Legionowo - Mazur Karczew
Typ : 1
Kurs : 1,7
Buk : Tobet
Analiza :Gospodarze wiosną nie przegrali żadnego spotkania. Robi wrażenie? To co powiedzieć o tym, że w tym samym okresie nie stracili jeszcze zadnej bramki. W ostatnim spotkaniu roznieśli stołeczny Ursus 4-0. Mazur tak jak Ursus walczy o utrzymanie. Ostatnie derbowe spotkanie przegrali, więc morale moga być nie wysokie. Ostatni raz Karczewianie wygrali w Legionowie 15 lat temu!!! W drużynie gości zabraknine dwóch doświadczonych zawodników. Jak narazie wszystko przemawia za gospodarzem.
✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 202

szymontom

Użytkownik
Spotkanie.Panathinaikos-Atromitos
Typ.under 2.5 gola
Kurs.1.65
Bukmacher.Bet365
Data.02.05.2012 g.16.45
Analiza.
Dzisiaj o godzinie 16.45 dojdzie do spotkania w Greckiej Lidze Pilkarskiej pomiedzy zespolami Panathinaikos-Atromitos.Bukmacherzy jako faworyta spotkania wskazuja ekipe gospodarzy,ale ja wybieram bezpieczniejszy zaklad,a mianowicie,ze nie padnie w tym meczu wiecej niz 2.5 gola.Jak wiadomo mistrzem kraju zostala ekipa Olympiakos Pireus ktora w calych rozgrywkach zdobyla 73 punkty.Natomiast ekipy z miejsc 2-5 graja teraz w dodatkowych rozgrywkach o miejsce w Lidze Mistrzow.Jako,ze ekipa Koniczynek zajela w rundzie zasadniczej 2 miejsce to dostala 4 pkt,a wiec na starcie maja oni 4 pkt,a inne ekipy po 0 pkt.Jesli chodzi o sam mecz to wszyscy wiemy,jak w tym sezonie gra ekipa Koniczynek...mnostwo meczy konczyla wynikiem 1-0 po wymeczonej wygranej.Swietnie graja oni w obronie,ale zawsze maja problemy z przebiciem lini obrony druzyny przeciwnej.A dzisiaj beda mieli z tym problem bo stawka meczu wielka a goscie potrafia sie bronic jak nikt inny...A oto ostatnie spotkania pomiedzy tymi ekipami...
22/01/12 SL Panathinaikos - Atromitos 1:0
17/09/11 SL Atromitos - Panathinaikos 1:1
21/07/11 TK Atromitos - Panathinaikos 0:0
26/02/11 SL Panathinaikos - Atromitos 1:1

Tak wiec jak widzimy w ostatnich spotkaniach,nigdy nie padlo tutaj wiecej niz 2.5 gola.Dodam jeszcze,ze obie ekipy procentowo wiecej meczy zakonczylo underami 2.5 gola w meczu...Panathinaikos 53.3% underow,a Atromitos az 66.7% underow.Mysle,ze dzisiaj takze nie zobaczymy zbyt duzo goli,a ja osobiscie stawiam na wynik 1-0 dla gospodarzy.
✅ 65
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division Hiszpania
Spotkanie: Athletic Bilbao - Real Madryt
Typ: 1x
Kurs: 2,55
Bukmacher: Unibet
Analiza: Widziałem przede wszystkim pierwszy mecz tych drużyn. Athletic przez pierwszą połowę grał znakomicie i zanosiło się na niespodziankę w Madrycie. Goście nie mieli jednak wtedy szczęścia i ostatecznie polegli.
Teraz mają szansę ograć asów z Madrytu. Powinnością jest choćby jeden punkt. Athletic wciaż ma szansę dostać się do ligi Europy z racji miejsca w tabeli. Mają teraz dwa mecze u siebie, a potem jeszcze jeden wyjazd. Mogą nabić sporo punktów. Zaczynając od dzisiejszego meczu.
Nie stawiałbym tak odważnie na gospodarzy, gdyby nie fakt, ze jestem przekonany co do ich umiejętności kreowania akcji. Pod bramką Królewskich może być naprawdę gorąco. Nie wiem czy którykolwiek zespół w lidze zagrał z Realem tak ofensywnie na Bernabeu, oprócz Barcy. To świadczy o odwadze graczy Athleticu i przekonaniu o własnych umiejętnościach.
Real natomiast w dosyć niewdzięcznej sytuacji. Zwycięstwo praktycznie przypieczętuje ich mistrzostwo, jednak... no cóż. Nerwowość przy dzisiejszej porażce mogłaby się wkraść. Poza tym Real nic nie musi, Athletic wręcz przeciwnie. Przy takim nastawieniu obu drużyn, może paść dziś niespodzianka.
⛔ 100
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Norwegia Puchar
Spotkanie: Jevnaker - Asker
Typ: 1
Kurs: 4.50
Unibet
Jevnaker to druzyna z aspiracjami awansu do 3 ligi ( aktualnie są w czwartej). Bogaty sponsor pozwolił na sciagniecie kilku graczy z 1 ligowym doswiadczeniem zdarzaja sie równiez tacy którzy sporadycznie wystepowali w najwyzszej klasie rozgrywkowej.Asker natomiast w tamtym roku spadl z 2ligi i teraz zaczyna gre w 3. Takze mamy tu tylko roznice 1 klasy rozgrywkowej a w dodatku gospodarze to glowny kandydat do awansu. z druzyny Asker po spadku odeszlo kilku zawodnikow wiec mysle ze troche czasu minie zanim sie odbudują. Kurs 4.5 jest wart grania szczegolnie ze goscie zazwyczaj graja na sztucznej murawie a dzisiaj musza sobie radzic na trawie.
⛔ 100
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, 4liga kuj-pom
Spotkanie: Unia Solec-Noteć Łabiszyn
Typ: 1
Kurs: 1,35
Tobet
Dzis w 4 lidze spotkają sie druzyny ktore maja odmienne cele w tym sezonie ,Solec Kujawski to jeden z powaznych kandydatow do wejscia do 3 ligii ,a gracze z Łabiszyna bronią sie przed spadkiem .Akutalnie Solec zajmuje 2 miejsce i ma tyle samo co 3ci Flisak tak wiec trzeba ten mecz wygrac.Ostatnio Solec niespodziewanie uległ w Radziejowie 1-0 ,a przedtem zremisowal tylko z Flisakiem 0-0.Maja na tyle dobry sklad i graczy z przeszłoscią trzecioligową i nawet z Zawiszy ,ze ten mecz powinni spokojnie wygrac.Gracze z Solca chcą wejsc do 3 ligii ,mają pieniedze ,piłkarzy czyli wszystko co potrzeba na wyzszą klase rozgrywkową
⛔ 100 nieregulaminowy kurs
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie: Chelsea - Newcastle
02.05.2012 20:45
Typ: under 3.5
Kurs: 1.58
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: W dzisiejszy wieczór o godzinie 20:45 odbędzie się arcyważne spotkanie w Angielkiem Premier League. Wciąż walcząca o top 4 Chelsea Londyn podejmie na własnym stadionie niespodzianke obecnego sezonu Newcastle. Jest to jeden z ważniejszych meczów w sezonie dla obu ekip. W przypadku wygranej Chelsea bardzo zbliży się do osiągnięcia celu jakim jest udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Historia pojedynków między tymi zespołami jak i obecne mecze potwierdzają, że z pewnością będzie to bardzo wyrównany i pełen emocji pojedynek. W ostatnich dziesięciu meczach między tymi zespołami, aż osiem spotkań kończyło się wynikiem z maksymalną liczbą goli w postaci trzech. Warto też dodać, że dlatego iż jest to ważny mecz dla obu ekip możemy spodziewać się różnych rozwiązań taktycznych,a przede wszystkim ostrożnej gry ze strony obu zespołów. Gospodarze w ostatnim meczu odprawili z kwitkiem QPR wygrywając aż 6:1! Warto jednak dodać, że z pewnością na tak wysoki wynik miał wpływ szybko strzelony gol (już w pierwszej minucie), ale też nie należy zapominać o dobrej dyspozycji całego zespołu z Fernando Torresem na czele. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu obejrzymy bardzo ciekawe widowisko. Spodziewam się dobrej gry ze strony Newcastle, dlatego mój typ to 2:1
✅ 58
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom