>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.06.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 02 czerwca




Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Llodra M./Zimonjic - Mirnyi M./Nestor D.
Bukmacher: Bet-at-home
Typ: 1:2
Kurs: 3.3
Czas rozpoczęcia: 13:00
Analiza:
Już ostatnie dni zmagań w turnieju Roland Garros. W drugim półfinale zmierzą się pary Llodra/Zimonjic z Mirnyi/Nestor. Pierwszy półfinał zakończył się wygraną braci Bryan nad Bopanna/Qureshi i ewentualny zwycięzca pary znajdzie się z nimi w finale. Michael Llodra to reprezentant Francji więc jest gospodarzem turnieju i wydaje mi się, że powinien mieć spory handicap dzięki swojej publiczności. Szczególnie widać to po Bartoli która ma jutro szansę wyeliminować Schiavone z turnieju, a która niespodziewanie łatwo doszła do tej fazy rozgrywek. Zimonjic nie ma za wielu sukcesów w grze pojedynczej (ostatni sukces w 1999r, teraz nieklasyfikowany), ale w grze podwójnej Serb wygrał aż 39 turniejów i przez dłuższą ilość czasu był nawet liderem rankingu w grze podwójnej i mieszanej (razem z ... Nestorem, ich dzisiejszym przeciwnikiem). Llodra tych turniejów wygrał 18, więc nie jest też słabym zawodnikiem. Tak jak pisałem, publiczność może w niego tchnąć jeszcze większe siły, więc wg mnie muszą być faworytami tej pary. Nestor zaprzestał grania z Zimonjicem rok temu, kiedy to wygrali razem 22 turniej, od roku występuje z Mirnyiem z którym wygrał turniej w Memphis, ale nie był bogato obsadzony. Nestor jest już starszym zawodnikiem, ma 39 lat więc jest u schyłku kariery, Zimonjic jest 5 lat młodszy ale zajmuje miejsce niżej w rakingu debli (4 pozycja). Najsłabszym ogniwem tej pary będzie na pewno Mirnyi, który ostatnimi czasy nie przechodzi nawet 1/16 finałów. 6 pozycja w rankingu jest oczywiście wysoka, ale zawodnik często przechodzi kontuzje. Niestety pary te są niedoświadczone w grze ze sobą, ale udało im się już raz zagrać przeciwko sobie. I to miesiąc temu w Madrycie, kiedy to przegrali z Llodra M./Zimonjic 1-2 po tiebreaku w 3 secie (6-10). Trudne spotkanie do typowania, więc po zaciętym spotkaniu być może wygrają Nestor z Mirnyiem, zwłaszcza ten pierwszy chce godnie kończyć swoją bogatą karierę.
⛔ 100
 
mpm1990 18

mpm1990

Użytkownik
Spotkanie:Vancouver Canucks - Boston Bruins
Typ:Vancouver Canucks
Kurs:1,92
Bukmacher:pinnacleSports
Analiza:To pierwszy mecz wielkiego finału o Puchar Stanleya! Faworytem tego starcia jest ekipa z Vancouver, która w rundzie zasadniczej miała najlepszy bilans ze wszystkich zespołów biorących udział w rozgrywkach, a poza tym jest bardziej wypoczęta po Finale Konferencji.
Canucks wyeliminowali bowiem San Jose w pięciu meczach, gdzie zespół z Bostonu potrzebował aż siedmiu potyczek, aby pokonać Tampę Bay Lightning. Czy będzie to miało wpływ na dzisiejszy pojedynek? Bardzo prawdopodobne, bo odstępy między kolejnymi spotkaniami są niewielkie, więc wygląda na to, że więcej sił mają dzisiejsi gospodarze.
Na dodatek zagrają przed własną publicznością, co jest na pewno ich dodatkowym atutem, który postarają się dziś skutecznie wykorzystać. Rywal ostatni mecz grał 28 maja, a Vancouver 25 maja, więc te 3 dni różnicy może mieć spore znaczenie odnośnie końcowego rezultatu.
Mój typ to stanowcza 1.
✅ 92
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
MLB - 2 czerwca -&gt; 1.10
San Diego Padres at Atlanta Braves
Atlanta Braves -1.5
2.30 Pinnacle
Najsłabsza ofensywa MLB (.230 season / .211 Last 7 days) niespodziewanie wygrała 2 mecze na Turner Field i dzisiaj staje przed szansą zrobienia niespodziewanego sweepa na Braves. Niestety (dla nich) szanse na to mają niewielkie.
Gospodarze wystawiają jednego z moich ulubionych starterów - Tommego Hansona. Tommy zdecydowanie lepiej radzi sobie na Turner Field niż na wyjeździe, a przecież 27 kwietnia narzucał przeciwko Padres na ich ballparku i zaliczył świetne 7IP with 4 hits 0 runs i aż 10 strike outów. Dzisiaj trzeba spodziwać się równie pewnego występu, tym bardziej, że historia jest bezlitosna dla Padres... w ubiegłym sezonie Hanson narzucał 12 1/3 Inningu z zaledwie 10 base hitami i tylko 3 oddanymi punktami, autując 10 batterów.
Przejdzmy może do ofensywy Braves. .257 Last 7 days. Narzucał będzie w San Diego Richard, który narzuca dużo gorzej na wyjazdach niż home. W ubiegłym sezonie narzucał na Turner Field, co skonczyło się 9 hitami, 4 runami przy .333 OBA w 6 inningach... Wynik nie najgorszy, ale myślę, że spokojnie chłopaki z Atlanty wygrają ten mecz różnicą conajmniej 2 pkt... Spodziewam się 5-6 runów Braves, przy 1, max 2 runach dla Padres.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Spotkanie : Vancouver Canucks - Boston Bruins
Typ : Henrik Sedin - Total Shots over 1,5
Kurs : 1,72
Bukmacher : Ladbrokes
Pierwsze finałowe starcie i dość ciekawy zakład. Nie od dzisiaj wiadomo, że za strzelanie bramek odpowiedzialni są głównie Kesler i Daniel, ewentualnie Burrows. Henrik asystuje właściwie co mecz. To niesamowite, ale tak jest. Jednak w pierwszym finałowym meczu nie wydaje mi się, żeby nie pokazał się z trochę innej strony. Strzał ma - zarówno techniczny, a jak trzeba - to na siłę. W ostatnim meczu spędził na lodzie prawie 30 minut. To bardzo dużo czasu. Jak już wcześniej pisałem, jest to pierwsze finałowe starcie, i gospodarze nie myślą nawet o ew. porażce - trzeba się spiąć i wygrać. Po tylu asystach, nadszedł czas na jakieś trafienie - a kto nie strzela, ten nie trafia. To, że Henrik nie podejmuje próby strzału zbyt często jest wiadome. Ja jednak sądzę, że stać go na minimum 2 strzały w meczu.
__________
jeśli udało mi się pomóc, w prawym dolnym rogu czai się taki mały napis &quot;dzięki&quot;. Nie wahaj się - kliknij.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 10

tswks

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Polska - III Liga - Podlasko-Warmińsko-Mazurska
Spotkanie:Czarni Olecko - MKS Korsze
Typ: MKS Korsze
Kurs:2.30
Bukmacher:tobet
Analiza:
W 28 kolejce spotkań czeka nas pojedynek zajmujących 8 miejsce Czarnych Olecko z zajmującym 11 miejsce MKS-em Korsze,gospodarze do tej pory zgromadzili 37 pkt,a goście tych punktów mają do tej pory 33,co więc przemawia za typem na drużynę gości? przede wszystkim bilans wyjazdowy który przedstawia się następująco 5-1-7,drużyna z Olecka ma bilans domowy 3-3-6, a więc niezbyt powalający.Wydaje mi się że goście będą bardziej zdeterminowani zdobyciem kompletu punktów i zapewnieniem sobie bezpiecznej pozycji i ten mecz wygrają.
W rundzie jesiennej MKS Korsze pokonał u siebie Czarnych 1:0.
✅ 130
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Włochy - Liga Światowa 2011
Spotkanie: Włochy - Kuba
Typ: Włochy
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Drugi weekend
z Ligą Światową zapoczątkuję nam spotkanie Włochów z Kubańczykami. W tabeli grupy D pierwsze miejsce zajmują Azzurri, którzy dwukrotnie rozbili Francuzów na ich terenie, nie oddając im nawet jednego seta! Natomiast siatkarze z gorącej wyspy szybko zostali sprowadzeni na ziemię przez Koreańczyków z Południa ulegając im 3:0, jednak szybko zrehabilitowali się i za sprawą skutecznych ataków Henry&#39;ego Bell&#39;a zdołali wziąźc odwet na Azjatach pokonując ich 3:1. Moim zdaniem zawodnicy prowadzeni przez Mauro Berruto bez większych problemów wygrają spotkanie z Kubańczykami, w których szeregach zabraknie największych gwiazd - Raydela Hierrezuello, Robertlandy Simona Atiesa oraz Joandrego Leala Hidalgo. Każdy z nich gra na innej pozycji, więc skład reprezentacji Kuby jest mocno dziurawy, a równie wartościowych zmienników niestety trener Samuels Blackwood nie posiada. Oficjalnie brak tych zawodników jest spowodowany - chęcią odpoczynku, kontuzją czy też &quot;słabymi wynikami osiąganymi w nauce&quot;. Jednak dobrze wiemy, jednak wiemy wiemy jak to jest na Kubie, co zapewne nie wpływa pozytywnie na atmosferę w szeregach reprezentacji Kuby. W normalnych warunkach faworytami tego pojedynku byliby Kubańczycy, jednak świetna postawa Włochów w spotkaniach z Francją a w szczególności atakującego Michała Łasko, kapitana Savaniego oraz dobre wkomponowanie się do zespołu Dragana Travicy napawa mnie optymizmem przed tym spotkaniem. Ogólna forma, skład personalny oraz doświadczenie przemawia za Włochami, którzy powinni bez większych problemów pokonac reprezentację Kuby borykającą się ze znacznym problemami wewnątrz zespołu a także poza nim. Forza Italia!
✅ 45
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros
Spotkanie: Na Li - Sharapova
typ: 1
kurs: 2.78
buk: PinnacleSports
Przed nami już półfinał French Open. Obie zawodniczki rozegrały bardzo dobre spotkania w ćwierćfinałach. Szarapowa nadspodziewanie łatwo rozprawiła się z Petkovic. Chinka Li natomiast rónież łatwo pokonała Azarenkę, tego rozstrzygnięcia napewno nieliczni się spodziewali, a jednak. Chinka gra bardzo techniczny tenis, podczas swoich odbić używa dużo rotacji, co napewno będzie utrudnieniem dla Szarapowej. Szarapowa ciężko radzi sobie z zawodniczkami dobrze grającymi technicznie, co pokazał pojedynek z Radwańską. Największym atutem Chinki jest backhand, zarówno grozny po krosie jak i po linii. Myślę że tym razem Szarapowa już odpadnie. Chinka jest jedną ze specjalistek na tej nawierzchni. Moim zdaniem więcej argumentów przemawia za zwycięstwem Li.
✅ 178
 
mati1908 20

mati1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, Copa do Brasil
Spotkanie: Vasco da Gama - Coritiba
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bwin
Analiza:
O 2:50 czasu polskiego w finale Pucharu Brazylii zmierzą się zespoły Vasco da Gama i Coritiba. Typ wybrałem opierając się an tym, jak obie drużyny rozpoczęły seozn w brazylijskiej Serie A. Po dwóch kolejkach Vasco da Gama z 6 punktami zajmuje pierwsze miejsce, natomiast Coritiba zanotowała dwie przegrane i jest trzecia od końca. Być może nieco odpuściła dwa pierwsze mecze ligowe, skupiając się na ważniejszych meczach pucharowych, ale z drugiej strony, w tak ważnym meczu nie ma powodów do obaw o mobilizację także obecnego lidera. Poza tym jest to oczywiście zespół bardziej renomowany i zwyczajnie silniejszy piłkarsko. Nie powinien mieć problemów z wygraniem tego meczu.
✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Maria Sharapova - Na Li
Typ: Sharapova wygra 2-0
Kurs: 2,20
Buk: Betsafe
Starcie 8. w rankingu WTA Rosjanki Marii Sharapovej z 7. Chinką Na Li. Jak dla mnie zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Rosjanka. Oglądałem dziś spotkanie Marii z Andreą Petkovic, w którym zmiażdżyła Niemkę 6-0 6-3. Bardzo szybki. celny pierwszy serwis, znakomity return, potężne bomby z forehandu czy też niesamowity cross backhandowy to największe atuty Sharapovej. Przy tym Maria popełniła dziś mało jak na nią niewymuszonych błędów. Jeśli utrzyma taką dyspozycję to moim zdaniem jutro przejedzie się po Chince. Oczywiście Sharapova ma też słabe strony: grę przy siatce czy poruszanie się po korcie, ale myślę, że decydująca będzie tu siła uderzeń. Na Li co prawda pokonała dziś Victorię Azarenkę, ale po słabym meczu, w którym obie panie popełniły wiele błędów. Chinka pod presją mocnych uderzeń Rosjanki myślę, że zacznie się gubić. Pokonanie takich rywalek jak Białorusinka czy Czeszka Petra Kvitova może robić wrażenie, ale Sharapova w tej formie to inna półka. Na Li straciła w całym turnieju 2 sety, zaś Sharapova 1. Poziom zmęczenia obu zawodniczek jest więc podobny i nie powinien odgrywać roli w tym spotkaniu. Obie zawodniczki spotkały się już 7 razy i 5 razy wygrywała Rosjanka, aczkolwiek 2 ostatnie spotkania wygrała Chinka. Na mączce tylko 1 spotkanie, które wygrała Sharapova 2-1.
⛔ 100
 
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB
Spotkanie: Los Angeles Dodgers - Colorado Rockies
Typ: 2
Kurs: 1,83
Buk: Pinnacle
Godzina: 4:10
Analiza:
Pomimo, ze Dodgers pokonali juz dwukrotnie druzyne Rockies to mysle, ze to goscie dzis tryumfuja. Sa po serii 3 porazek, tak wiec mysle, ze dzis sie przelamia. Ciezko jest tu cokolwiek napisac. Walcza ze soba sasiedzi z tabeli. Baseball jest o tyle nieprzewidywalnym sportem, ze z dnia na dzien ostatnia druzyna moze wygrac z pierwsza. Buki stawiaja w roli minimalnego faworyta Colorado Rockies, dlatego ja dzis rowniez stawiam na nich. Powodzenia.
✅ 83
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkóweczka
Spotkanie:
Włochy - Kuba
Typ: under 185,5pkt
Kurs: 1,8
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Krótko:
1) Włosi grają u siebie
2) Kuba gra na wyjeździe
3) Włosi w pierwszych meczach roznieśli Francję w wyjazdowych meczach, nie dali im ugrać nawet seta, pokazali, że są naprawdę mocni
4) Dla kontrastu Kubańczycy pojechali na trudny wyjazd do Korei, polegli tam w pierwszym meczu stosunkowo łatwo 3:0, w rewanżu odegrali się wygrywając przy stracie jednego seta, zwyciestwa w 3. i 4. secie do 18stu
Podsumowując nierówno grający Kubańczycy to może być o wiele za mało na kapitalnie grających Włochów, którzy nawet jeżeli nie rozstrzygną spotkania w trzech setach to maksymalnie dadzą ugrać Kubańczykom jedną partię co wciąż daje szansę na wygrany typ.
✅ 80
 
P 10

puoteck

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna | DANIA: 2-ga Dywizja Wschód
Spotkanie: Vedbæk BK - Avarta
Typ: X ( Do przerwy )
Kurs: 2,50
Buk: centrebet
Godzina: 15:00
Analiza ;
Jutro dojdzie do starcia dwóch drużyn z górnej tabeli. Gospodarze zajmują czwarte miejsce a goście szóste.
Obie drużyny bardzo dobrze grają tylko w II połowach , co mogą powiedzieć wyniki z ostatnich dwóch - trzech kolejek do przerwy ;

Avarta
0;0 BSF
Skjold 1;1 Avarta
Avarta 1;1 Hellerup
Frederikssund 2;2 Vedbæk BK
Vedbæk BK 2;2 Herlev
Faworytem tego spotkania są Gospodarze, z tym mogę się zgodzić jednak oni tak jak mówiłem wcześniej grają dobrze w II połowach.
Moim zdaniem znakomity kurs, aby wygrać dużą sumę .
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Spotkanie:Vancouver Canucks - Boston Bruins
Typ:Vancouver Canucks -1.5
Kurs:2.67
Bukmacher:Bet365
Analiza: Dziś o godzinie 2:00 czasu polskiego odbędzie sie pierwsze spotkanie finałowe najlepszej ligi Nhl pomiędzy ekipami Vancover i Boston. Faworytem całej rywalizacji naturalnie jest zespoł Vancouver który w sezonie zasadniczym zajął pierwsze miejsce. Boston w pierwszym finałowym spotkaniu będzie miał bardzo trudne zadanie ponieważ ekipa Vancover na własnym lodowisku jest bardzo groźna i myślę że w pierwszym spotkaniu jest w stanie sie nawet pokusić o handicap - 1.5 bramki.
⛔ 100
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - French Open 2011
Spotkanie: Francesca Schiavone - Marion Bartoli
Typ: zwycięstwo w meczu Schiavone
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W półfinałowym spotkaniu spotkają się rozstawiona z numerem 5 Włoszka Schiavone z numerem 11 Francuską Bartoli.
Schiavone we wcześniejszych meczach nie miała większych problemów z pokonaniem swoich rywalek, tylko Rosjanka Pawljuczenkowa sprawiła jej pewne problemy, jednak z trudem, lecz jednak przeszła do kolejnego etapu rozgrywek.
Bartoli większość ze swoich meczy wygrywała w stosunku 2-1, już w 1 rundzie była bliska odpadnięcia z Gruzinką Tatiszwili, więc uważam, że doświadczenie Schiavone zaprocentuje i po wyrównanym pojedynku Włoszka przejdzie do kolejnego etapu rozgrywek.
✅ 57
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka , Włochy panie A1
Spotkanie: Foppapedretti Bergamo - Villa Cortese
Typ: 2
Kurs: 2,470
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
3 spotkanie play-off pomiedzy tymi druzynami(przypominam ze jest to final .
Rezultat jesli chodzi o spotkania wynosi 1-1 z tym ze 2 siatkarki Cortese rozgrywaly na wlasnej hali.
Druzyny prezentuja podobny poziom i styl gry.
Bergamo opiera swoja gre glownie na atakach Frencesci Piccinini co moze sie okazac fatalne w skutkach poniewaz ta zawodniczka nie nalezy do najmlodszych, a tylko czasami pomagaja jej Ortolani i Bosetti.
Natomiast w Villa Cortese Lindsey Berg rozklada ciezar ataku na skrzydla i srodek mniej wiecej po rowno.
Dodatkowo siatkarki Cortese sa poirytowane biegiem wydarzen ktory nastapil na ich wlasnej hali i za wszelka cene beda sie staraly wygrac chociaz 1 mecz wyjazdowy zeby decydujacy mecz o puchar odbyl sie na ich wlasnej hali.
Siatkarki Cortese potrafia ustawic dobry blok i dobrze bronia.
Moim zdaniem to bedzie klucz do skucesu i pokonania zespolu Bergamo na czele Piccinini.
⛔ 100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Towarzyskie
Spotkanie: Kanada-Ekwador
Typ: Rezultat po pierwszej połowie- x
Kurs: 2.0
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam!
Już za nieco ponad 2 godziny rozegrane zostanie spotkanie w ramach meczu towarzyskiego pomiędzy Kanadą a Ekwadorem. Ekwador jest drużyną lepszą, mają lepszy skład, potrafią sprawiać niespodzianki najlepszym. Kanada jest bardzo przeciętnym zespołem, który nie gra na wielkich imprezach. Ja ich porównuje do europejskiej Walii, są, grają w piłkę ale większych sukcesów nie odnoszą.
W obu krajach ligi się powoli kończą. Kanada ma teraz takie mini tour de Canada, ponieważ są na zgrupowaniu bodaj od 27 Maja, grają z Ekwadorem a w międzyczasie sparingi z drużynami ligowymi. Ekwador z kolei przygotowuje się na Copa America, które już za miesiąc. Kadra na tą chwilę najsilniejsza i powinni dać sobie radę ze słabą Kanadą. Ale dlaczego remis do przerwy?
Jest kilka czynników:
1. Kanada gra u siebie, przy wsparciu kilku tysięcy kibiców (bilet kosztuje 20 dolarów więc trochę ludzi raczej będzie) i do przerwy powinien być remis.
2. Wiadomo, w końcu jest to mecz towarzyski więc o jakąś super motywację nie ma co liczyć, podejrzewam że I połowa będzie bardzo nudna.
3. Dosyć często obie ekipy mają remisy do przerwy, więc czemu nie i tym razem.
4. Obie ekipy w swoich ostatnich 5 meczach 3 razy miały remis, i Kanada i Ekwador.
Ogółem liczę na niezbyt porywające widowisko w pierwszej połowie, druga powinna być lepsza. Do przerwy wynik bezbramkowy myślę powinien się utrzymać.
Początek spotkania o 01.00,
pozdrawiam zilzil
⛔ 100
 
S 0

szczupok

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie Murray-Nadal
typ:1
kurs:5,640
Bukmacher:pinnacleSports
Analiza
Witam Moim zdaniem Turniej dla Nadala skaczy sie juz jutro kiedy to spotka sie z Brytyjczykiem ANddy MNurrayem ktory w polfinale ostatniego turnieju pokonał prawie świetnie grajacego Nowaka Djokowica i mysle ze napewno to bedzie dobry mecz i Brytyjczyk powinnien go wygrac jedyne co moze mu przeskzodzic to kontuzja ale jestem dobrej myśli ????
Zły dzień.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - USA
Spotkanie: Vancouver Canucks - Boston Bruins
Typ: 1(Moneylines)
Kurs: 1.51
Bukmacher: tobet

Czwartek 2:00 Polskiego czasu zostanie rozegrany pierwszy mecz Finałowy o Puchar Stanleya, gospodarze czyli Vancouver podejmą przyjezdnych z Bostonu. Nie ma co ukrywać że słabo się znam na hokeju ale czytając kilka dobrych wpisów o tym meczu i przeglądnięciu statystyk z sezonu zdecydowałem się o napisanie o tym meczu i o tym jaki typ polecam.
Vancouver Canucks:
-sezon zasadniczy (Konferencji Zachodniej)wygrali z 117 punktami na koncie z 54 zwycięstwami (8 po dogrywce) na 82 spotkania
-u siebie w sezonie zasadniczym wygrywali 27 razy (4 po dogrywce)
-w fazie Play-Off zawsze wygrywali u siebie 1 mecz
-mieli 3 dni więcej odpoczynku od Boston Bruins ponieważ w półfinale pokonali gładko 4-1 San Jose Sharks
Boston Bruins:
-sezon zasadniczy (Konferencji Zachodniej) zakończyli na 3 miejscu z 103 punktami na koncie i 24 zwycięstwami (2 po dogrywce) na wyjeździe na koniec, a i ogólnie w całym sezonie wygrali 46 razy (3 razy po dogrywce)
-w 2 z 3 faz Play-Off musieli rozegrać aż 7 spotkań by awansować
-mieli mniej odpoczynku niż Vancouver
Zobaczymy co z tego wyjdzie ????​
⛔ 100 powtórzony (regulamin)
 
bucio 17

bucio

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Spotkanie:WęgryU21-ChinyU21 (Turniej w Toulonie)
Typ:Węgry
Kurs:2.30
Bukmacher:Bet-at-Home
Analiza:przed nami drugi dzień Francuskiego turnieju do lat 21 w Toulonie.W pierwszym spotkaniu drugiej grupy reprezentacja Węgier podejmie Chińczyków.Turniej ten pamiętam już od dłuższego czasu i z tego co kojarze reprezentacja Azjatów prezentowało się w nim całkiem dobrze.Jednak w ostatnich latach reprezentacja ta do Francji nie była już zapraszana.Chińczycy nie mają już tylu talentów co kiedyś,ich pierwsza reprezentacja również prezentuję się dość przeciętnie w perspektywie gry z teami z innej konfederacji. Z Węgrami jest zupełnie inaczej.Organizatorzy turnieju stwierdzili,że jest to bardzo ciekawa reprezentacja.W historii Toulonu drużyna Węgierska jest jescze nie odnotowana,więc kadra ta na pewno będzie chciała się pokazać.W zespole trenera Rotha widzimy naprawde ciekawe nazwiska. M.in bramkarza Liverpoolu Gulcasiego,zawodnika Newcastle Kadara czy też Simona,który aspirował już niekiedy do gry w piewszym składzie Feyenoordu Rotterdam.Toulon potrafi promować wiele talentów,dla Węgrów powinnien być on na pewno bardzo ważnym sprawdzianem.Trener Roth ma w swoim składzie piłkarzy z wielu dobrych szkółek piłkarskich,co powinno zaowocować dobrym występem.Chińczycy na pewno będą nadrabiać przygotowaniem motorycznym czy techniką.Jednak Węgrzy są reprezentacją bardziej ograną,mającą ciekawe nazwiska w składzie i powinni ten mecz wygrać.Kurs bardzo zachęcający.
✅ 130
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom