>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.06.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 2. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: AIK Sztokholm-Brommapojkara
Typ: AIK wygra 2 bramkami
Kurs: 4.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie Szweckiej ekstraklasy piłkarskiej, w którym na przeciwko siebie staną druzyny AIK Sztokholm, zajmującego aktualnie 5 pozycję w ligowej klasyfikacji do tej pory zdobył 19 punktów w 11 rozegranych spotkaniach , ich przeciwnikiem bedzie drużyna Brommapojkarny , która w tej chwili zamyka Szwedzką ligę z dorobkiem zaledwie 5 punktów. W tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów jest ekipa gospodarzy spotkania, którzy w tym sezonie jednak na własnym stadionie spisują się dosyć średnio , ponieważ w 6 rozegranych do tej pory spotkaniach przed własną publicznością zdobyli tylko 8 punktów, notujac w tych spotkaniach 3 wygrane 1 remis oraz 2 porażki, zespoł gosci natomiast na wyjeździe do tej pory notował same porażki, strzelając tylko 3 bramki, tracąc ich aż 13, uwazam że w tym spotkaniu może być podobnie wybrałem tutaj wygraną zespołu gospodarzy dwiema bramkami ponieważ na własnym stadionie gospodarze w tym sezonie jeszcze takim wynikiem nie wygrali , natomiast goście przegrywają do tej pory wszystkie możliwe spotkania i nic nie zapowiada żeby po tym meczu miało się cokolwiek tutaj zmienić , postawiłbym w tym meczu na wynik 2:0 lub 3 do 1.
✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja ( Allsvenskan )
Spotkanie: IFK Norrköping - Gefle IF
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 02.06.2014
Godz: 19.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na mecz 12 kolejki rozgrywek szwedzkiej Allsvenskan.
W szwedzkim Norrköping liczącym ponad osiemdziesiąt siedem tysięcy mieszkańców na Idrottsparken mogącym pomieścić prawie siedemnaście i pół tysiąca widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Idrottsföreningen Kamraterna Norrköping założonym w 1897 roku o barwach biało-niebieskich a w gości z miasta Gävle liczącego ponad siedemdziesiąt jeden tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna o barwach biało-niebieskich i założona w roku 1882 a mianowicie Gefle Idrottsförening.
IFK Norrköping rozegrał w tym sezonie ligowym 11 spotkań w których zdobył 12 punktów po 3 zwycięstwach, 3 remisach oraz 5 porażkach i zajmuje obecnie 12 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 10-17.
Gefle IF zdobyło 9 oczek w swoich 11 meczach ligowych w tym sezonie po 1 zwycięstwie, 6 remisach oraz 3 porażkach co daje obecnie 14 pozycję w tabeli szwedzkiej Allsvenskan, bilans bramek 13-15.
Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym 5 razy zdobywając 7 oczek po 2 wygranych, 1 remisie oraz 2 porażkach, bilans bramek na swoim Idrottsparken 6-7.
Goście zdobyli 4 punkty w swoich 7 spotkaniach na wyjazdach w tym sezonie ligowym po 4 remisach oraz 1 przegranej, bilans bramkowy w delegacjach 7-8.
Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż oba zespoły nie najlepiej rozpoczęły sezon i dzielą ich w tabeli 3 oczka a w ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy nimi w mieście Norrköping dwa razy wygrywali gospodarze, dwa razy padł remis oraz raz wygrali goście z Gävle, bilans bramek w tych spotkaniach 6-5 na korzyść IFK Norrköping.
Mój typ w tym spotkaniu to zwycięstwo gospodarzy na swoim terenie, Idrottsföreningen Kamraterna Norrköping nie najlepiej zaczęło obecny sezon jednak u siebie potrafili już wygrać 2 mecze i strzelają u siebie bramki a to ważne a Gefle Idrottsförening na wyjazdach w tym sezonie same remisy plus porażka i do tego traconych sporo bramek i moim zdaniem tym razem też stracą bramki i skończy się to tym razem dla nich porażką z gospodarzami w Norrköping.
✅100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: NHL Hokej USA
Spotkanie: Chicago-LA Kings
Typ: Remis
Kurs: 4,20
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
No to mamy ostatnie(siódme) spotkanie,które wyłoni nam drugiego finalistę Pucharu Stanley´a,w którym czekają już NY Rangers.Zapowiada się wyrównaną walka do ostatniego gwizdka.Chicago rozprawili się w PO z St Blues oraz Minesota,Gosce z kolei odprawili San Jose oraz rewelacje sezonu zasadniczego Anaheim Ducks.Spotkanie 50/50 wiec czemu nie spróbować zagrać remisu,tym bardziej,ze Chicago często kończyli swoje spotkania po dogrywkach czy karnych(22 remisy w 82 spotkaniach w sezonie zasadniczym) LA z kolei 20 remisów w sezonie.Typ opieram na statystykach,jednak widzę spore szanse na powodzenie
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
makaveli23 217,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: MLB
Godzina: 2:00
Spotkanie: LA Dodgers - Pittsburgh Pirates
Typ: LA Dodgers -1.5 Run Line
Kurs: 2.32
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Czwarte spotkanie w serii meczy pomiedzy LA Dodgers a Pittsburgh Pirates. Stan rywalizacji 1-2. LA Dodgers wygrało ostatni mecz 12-2. U gospodarzy jako starter wystąpi Zack Greinke, czyli najlepszy pitcher obecnie Dodgersów. Statystyki: 2.18 ERA, 8-1 WL, 76 SO,1.12 WHIP. U siebie bezbłedny. Goscie wystawiaja Edinson Volquez, który statystykami nie grzeszy 4.30 ERA, 2-4 WL, 38 SO, 1,19 WHIP. Na wyjeździe same przegrane i jeżeli Dodgers mają utrzymać taką formę jak z ostatniego meczu to szykuje sie kolejny blowout. Dzisiaj analiza krotka, co zwiastuje ze typ nie wejdzie, no i kurs sie podniosl co mnie troche niepokoi wiec nie polecam, wczesniejsze moje analizy czym dłuższe tym wiecej szcześcia dopisywało.
⛔100
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Roland Garros
Godzina:
13:00
Spotkanie: Jankovic - Errani
Typ: Errani
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zawodniczki grały ze sobą niedawno - 17 maja 2014 roku w Rzymie, wówczas 2:0 zwyciężyła Errani (6:3, 7:5). Errani w Paryżu gra bardzo dobrze - rok temu była w półfinale, dwa lata temu w finale. Serwis Errani nie przysparza problemów, ale też należy bezwzględnie pamiętać, iż Janković to zawodniczka, która daje się łamać bardzo często - Janković wygrała z Cirsteą 6:1, 6:2 a i tak nawet przy takim wyniku dała się dwa razy przełamać. W Rzymie przed meczem były wystawione niemalże takie same kursy jak teraz, przez dwa tygodnie ciężko oczekiwać by wiele mogło się zmienić w podejściu obu zawodniczek, wszystko jest podobne - nawierzchnia, nawet pogoda, jedyna różnica jest taka, iż Errani w Paryżu zagra przed obcą publicznością i zapewne po wyczynach Fogniniego publiczność będzie przeciwko Sarze, ale wątpię by to mogło wiele zmienić.

✅110
 
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 14:30
Spotkanie: Fernando Verdasco - Andy Murray
Typ: 1
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W poniedzialkowe popoludnie bedziemy mieli przyjemnosc ogladania juz czwarte rundy tenisowego turnieju Roland Garros. Faworytem bukmacherow jest Anglik Andy Murray. Jednak szukam w tym pojedynku niespodzianki z kilku prostych powodow. Po pierwsze Verdasco jest ostatnio w swietnej formie co pokazal chociazby w ostatnim jego pojedynku przeciwko Gasquetowi. Nie przegral wowczas nawet seta, wygrywajac pewnie 3:0. Poprzedni pojedynek pomiedzy Hiszpanem a Anglikiem odbyl sie w Londynie w 2013 w ramach Wimbledonu. Murray wygral wtedy 3:2, ale nie zapominajmy, ze gral u siebie w Anglii oraz mial przeblysk formy. Kolejna sprawa to fakt, ze to nie jest ten sam Andy co rok temu - obecnie gra dobrze, ale nie rewelacyjne. Dolozyc do tego mozna rowniez zmeczenie wczorajszym meczem z Kohschreiberem, gdzie wymeczyl wygrana 3:2. W zwiazku z tym mysle, ze Verdasco ma duze szanse na wygrana.
⛔100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chicago Blackhawks- Los Angeles Kings
Typ: 2 OT
Kurs: 2,3
Bukmacher: Unibet
Analiza:
3 runda tegorocznych PO na zachodzie i 3 game 7 dla Kings. Imponuje mi ich gra w meczach kończących serię. Kto by się spodziewał że od stanu 1:3 z Sharks zdołają wygrać 2 mecze wyjazdowe w tym pierwszy, decydujący w tym roku. Później przyszedł pojedynek z Ducks, drużyną piekielnie mocną u siebie. Zaczęli mocno bo od prowadzenia 2:0, by później mieć słabszy moment i przegrywać 3:2. Ale to wszystko na nic się nie zdało, Kings wygrali game 6 na Staples Center by później pojechać na Honda Center i awansować do finału Konferencji. Przypomnę jeszcze wyniki meczów nr 7 Kings w tym sezonie. A więc w pierwszej rundzie rozbili Sharks aż 5:1. W serii z Ducks, rozgromili miejscowych aż 6:2. Nie sądzę że dziś będzie podobnie bo Hawks już w ostatnim meczu pokazali że nie mają mentalności Sharks i tak łatwo się nie poddadzą. Zauważyłem jednak że Kings bardzo dobrze czują się w roli doga i po ostatniej porażce u siebie, to Hawks są faworytem serii. Myślę że taka kolej rzeczy odpowiada podopiecznym Suttera. Chociaż dziś po drugiej stronie mamy drużynę bardziej kompletną niż Sharks czy Ducks, ponadto drużynę która broni Stanleya, to myślę że Kings którzy uczynili w tych PO już tyle cudów są zdolni do następnych.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kukunio

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 03:00
Spotkanie: Argentyna - Niemcy
Typ: Argentyna -1.5 (handicap setowy)
Kurs: 1.90
Bukmacher: betclic
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu zagrałem powyżej 182 punktów w meczu i srogo się zawiodłem. Nasi zachodni sąsiedzi wyszli raczej rezerwowym składem i Argentyna pokonała Niemców 3:0 (25:22, 25:23, 25:21). Niby różnice punktowe nieduże, ale kontrolowali w zasadzie każdego seta, chociaż czasami tracili głupio punkty seriami w zasadzie na własne życzenie. Jeżeli Niemcy zagrają takim składem i w tym meczu to myślę, że znowu powinno być 3:0, ew. może uda im się urwać seta, ale to max. Ten turniej dla Niemców chyba nie ma większego znaczenia a Argentynie na pewno zależy na zwycięstwie, w końcu grają pierwszym składem.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej
Godzina: 2:05
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings
Typ: over 55,5 shots
Kurs: |1.85|
Buk: Unibet !
WOJNA, jeszcze raz WOJNA i jeszcze raz WOJNA! Tak bym określił to dzisiejsze starcie, gdzie obie ekipy będą grali o finał po PUCHAR STANLEYA! Jastrzębie zagrali niebywale znakomicie, w LA w ostatnim meczu, a najlepsze widowisko jakie fundował kibicom był nie kto inny jak Patrick Kane. Zawsze wiedziałem, że jak on i spółka maja nóż na gardle, to wychodzi z niego bestia i nie dość, że konkretnie asystuje, to i konkretnie strzela! Dzisiaj już będziemy wiedzieli kto zagra w finale, ale nim to nastanie to zawodnicy nie co się napocą aby do tego finału trafić. Atut, swojej tafli Jastrzębie znają bardzo dobrze, ale Królowie jednak to nie chłopcy do bicia i również będą w tym meczu nie obojętni na ataki gospodarzy. Warto również zaznaczyć, że linia którą oferują bukmacherzy jest według mnie zaniżona, wiedząc o jakie cele jest ten mecz więc ja sobie to zagram. Na pewno będzie to pojedynek bramkarzy, którzy będą robić wszystko aby nie stracić bramki. Ale jak już jedna ekipa ukuje, to worek z bramkami powinien się rozwiązać. Ja jednak idę w stronę strzałów, bo to obie bardzo silnie produktywne ekipy, z ogromnym potencjałem. Nie potrafię wytypować zwycięzcy w tym meczu, która ekipa to wygra ale na pewno nie będziemy się nudzili oglądając ten matchup. Mecz raczej będzie naszpikowanymi szybkimi akcjami, więc o strzały nie sądzę aby ich zabrakło. Oba teamy mają zawodników potencjalnych do strzelania i każdy w tym meczu będzie ponosił swoim rywalom tak wysoko poprzeczkę, aby przejść do finału. Stawiam na over strzelecki, w meczu!
✅85
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Godzina: 14:30
Spotkanie: Verdasco Fernando-Murray Andy
Typ: 1 handicap +2.5 gemów
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Gram na kolejnego doga według bukmacherów lecz uważam,że kolejny raz kursy są wystawione dla typerów optymistyczne. Murray w turnieju pokonał Golubieva 6:1, 6:4, 3:6, 6:3, Matosvica 6:3, 6:1, 6:3 oraz Kohlschreibera 3:6, 6:3, 6:3, 4:6, 12:10,a Verdasco natomiast Llodrę odprawił na emeryturę pokonując go 6:2, 7:6, 7:6, Cuevsa 4:6, 6:7, 7:5, 6:4, 6:3 oraz Gasqueta 6:3 6:2, 6:3. Hiszpan miał jak na razie trudniejszą drabinkę i Szkot będzie miał kolejny krok pod górkę, najpierw cios wyprowadził Kohlschreiber lecz, Andy uniknął nokautu,a teraz swoich sił przeciwko ósmej rakiecie świata będzie próbował Fernando. Niby H2H 2:9 dla Murraya ale w ostatnim czasie wyspiarzowi nie grało się dobrze z &quot;lowelasem&quot;. Panowie ostatni raz spotkali się w 2013 roku podczas Wimbledonu, gdzie Murray był w znakomitej formie,a nie co teraz i musiał mecz wyciągać z 2:0 na 2:3, warto wspomnieć,że Hiszpan postawił się najmocniej Szkotowi jeśli chodzi pokrzyżowanie planów co do &quot;triumfatorstwa&quot; .Poprzednie dwa pojedynki to mecze na hali i tam również Hiszpan urywał sety. Ogólnie nigdy nie spotkali się na mączce,to będzie ich pierwszy raz. I pierwszy raz moim zdaniem Hiszpan wygra z Andym na clayu,wiadomo dla Verdasco to najlepsza nawierzchnia,a dla Murraya najgorsza. Vamos Fernando!!!
⛔100
 
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja - 2 liga
Godzina:
19:20
Spotkanie: Sirius - Hammarby
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ciężko znaleźć na dzisiejszy dzień spotkanie z zadowalającym kursem na drużynę, której forma jest naprawdę wysoka, przy słabej dyspozycji przeciwnika. Wydaje mi się, że wytypowany przeze mnie mecz, jednak jest wart obstawienia. Kurs zachęcający (2.35). Drużyna gości w gazie - na 9 rozegranych meczy aż 6 zwycięstw, z czego połowa to wyjazdy. Do tego największa liczba strzelonych bramek w lidze. Gospodarze również na 9 spotkań aż 5 porażek, w tym 4 na własnym stadionie. Drużyna Hammbry celuje w awans do 1 ligi, jest skuteczna, strzelająca dużo bramek z liderem klasyfikacji strzelców ligi. Nie będzie łatwo, ale prawdopodobieństwo wygranej duże.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chicago Blackhawks- Los Angeles Kings
Typ: 2
Kurs: 3,1
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałam sobie spotkanie z NHL, a dokładniej pojedynek pomiędzy Chicago Blackhawks a Los Angeles Kings. W półfinale play off jest wynik 3- 3 czyli dzisiejszy spotkanie jest decydujące i wyłoni finalistę który zmierzy się z Rangersami. LA mogło już dawno awansować gdyż prowadzili już 3-1 w meczach , jednym słowem dali ciała w dwóch ostatnich pojedynkach .. mam nadzieje ze dzisiejszy scenariusz będzie zupełnie inny i to KINGS będą górą w tym pojedynku tym bardziej że świetnie sobie radzą na tafli gospodarzy , a także świetnie sobie radzą w grze pod presja co pokazali z San Jose Sharks gdzie w meczach już 3-0 przygrywali a dali rade jeszcze 4 mecze wygrać pod rząd i awansować. Myślę ze to własnie LA wyjdzie dzisiaj z tego pojedynku zwycięsko, są w wyśmienitej formie, maja zabójczy atak i jedna z najlepszych formacji defensywnych w NHL, natomiast gości jakby opadli z sił i nie prezentują nic nadzwyczajnego gdyż rywal im na to nie pozwala . Ja osobiście bym grała dzisiaj wygrana gości wliczając dogrywkę i rzuty karne ale widzę ze ten typ jest już zajęty, ale to nie szkodzi bo w takim wypadku dam na samą dwójkę po jeszcze lepszym, kuszącym kursie 3,10 ???? Kurs jak na moje przesadzony i wyssany z palca. Polecam ! ???? i do boju KINGS !!
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Los Angeles Kings @ Chicago Blackhawks
Typ: powyżej 7 bramek w meczu (gdy w meczu będzie dokładnie 7 bramek, to zwrot)
Kurs: 4,60
Bukmacher: William Hill
Analiza: Mecze pomiędzy Chicago Blackhawks a Los Angeles Kings w tym finale konferencji obfitują w dużą ilość bramek. Pomijając pierwszy mecz, w którym było 3:1 dla Chicago Blackhawks to tych bramek pada bardzo wiele. Drugi, trzeci, czwarty , piąty i szósty mecz to co najmniej siedem bramek, a w dwóch przypadkach było powyżej siedmiu. W drugim meczu serii było 6:2 dla Los Angeles Kings, a w piątym 5:4 po dogrywce dla Chicago Blackhawks. Co ciekawe oba te mecze były rozegrane w Chicago. Tempo gry w United Center jest bardzo intensywne, akcja w bardzo szybkim tempie przenosi się z jednej bramki na drugą. Problemem obu drużyn jest dyspozycja bramkarzy. Quick i Crawford zaliczani są do czołówki ligi, jednak w tej rywalizacji jakoś mocno zawodzą. Staram się regularnie oglądać mecze Los Angeles Kings i Quick to jest taki bramkarz, że potrafi wyczyniać w bramce cuda, jednak nierzadko, a ostatnio dość często potrafi przepuścić niezbyt groźny strzał. Obaj bramkarze nie są w najlepszej formie, mecze pomiedzy tymi ekipami są bardzo szybkie, więc kto wie, czy i tym razem nie zobaczymy bardzo wysokiego wyniku.
✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Chicago - Kings
Typ: Chicago 1 golem ML
Kurs: 3,30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie numer 7 tej pary, czyli mecz decydujący o awansie do finału. Kings nadspodziewanie dobrze sobie radzą w tych play-offach, szczególnie w ofensywie, ale to Chicago wydostało się z patowej sytuacji, gdzie byli jeden mecz od porażki (w meczu numer 5) a wyrownali stan rywalizacji i doprowadzili do meczu numer 7. Tylko w jednym z sześciu meczów padł under (w pierwszym). Reszta spotkan obfitowała w bramki. Kings wygrali 2 z 3 meczów z handicapem, a Chicago tylko jeden. Dlatego dziś liczę na kolejny zacięty pojedynek, choć wiem, że problemem może tu być pusta bramka. Jeśli któraś z druzyn będzie prowadziła w 3 tercji to mozemy jednak spodziewac sie bramek do pustaka i jednak moze pasc handicap. Ja jednak wierzę, że Chicago wreszcie uporządkuje grę obronną bo to skandal tracić od 3 do 6 bramek z tak defensywną drużyną jaką są Kings. Nie zdziwie się jak wynik będzie brzmiał 2:1, 3:1 czy 3:2. Po takim comebacku nie stawiałbym na gości, bo i w koncu Chicago u siebie przegrało tylko raz w tych play-offach. O raz za duzo.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 3

kamil1014

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 14:30
Spotkanie: Fernando Verdasco - Andy Murray
Typ: Verdasco +1.5 seta
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jedno z dwóch dzisiejszych spotkań męskiej drabinki RG w których warto postawić handi na teoretycznie słabszego. Zdecydowałem się na mecz Szkota z Hiszpanem, gdyż są bardziej przewidywalni niż para Monfis - Garcia-Lopez. Andy po powrocie z kontuzji wciąż nie doszedł do optymalnej formy. Nie do końca widać to po wynikach, ale obserwując jego grę już tak. Więcej błędów, gorsze poruszanie się po korcie, co dodatkowo wiąże się z pogłębieniem problemów z psychiką Szkota. Dodatkowo dojdzie element zmęczenia po bardzo ciężkim 2-u dniowym meczu z Kohlschreiberem. Ferdasco natomiast prezentuje jak zawsze na ziemi przyzwoitą formę, w ostatniej rundzie wyeliminował bez problemów jednego z faworytów miejscowej publiczności Gasquet&#39;a. Granie na handicap jest bardzo bezpieczne, gdyż Murray po takim maratonie z Niemcem nie będzie w stanie zagrać trzech równych setów. H2H zdecydowanie na korzyść Murraya, ale pamiętajmy wraca on po kontuzji, a mecz rozgrywany jest na ulubionej nawierzchni Hiszpanów, a więc &quot;cegle&quot;.
⛔100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros
Godzina:
11:00
Spotkanie: Andrea Petkovic - Kiki Bertens
Typ: 2
Kurs: 2,53
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1/8 finału, na turnieju WTA Roland Garros rozgrywanego we francuskim Paryżu, pomiędzy Andreą Petkovic a Kiki Bertens. Andrea Petković (WTA 27) wykorzystała w pełni sytuację, po tym jak szybko odpadła Na Li. Niemka jednak nie jest w najwyższej formie - w II rundzie seta urwała jej Stefanie Voegele, a w III rundzie pokonała po szarpanym trzysetowym pojedynku Kristinę Mladenović. Kiki Bertens (WTA 148) w poprzedniej rundzie rozbiła Silvę Soler-Espinosę, a wcześniej wyeliminowała Alexandrę Cadantu i Anastazję Pawluczenkową. Holenderka ma niewyobrażalną szansę z kwalifikacji dojść do ćwierćfinału. Od początku turnieju jest agresywna i skuteczna, świetnie porusza się po korcie. Jeżeli będą wchodzić w kort jej potężne zagrania z głębi kortu wtedy Petković będzie w sporych opałach. Moim zdaniem Bertens jest jak najbardziej w stanie pokonać Niemkę, która nie zachwyca swoją grą w Paryżu. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 11:00.
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U19 - Kwalifikacje - Druga runda
Godzina: 16.00
Spotkanie: Irlandia U19 - Serbia U19
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ostatnie spotkanie w grupie eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Europy do lat 19. Irladnia U19 zagra z Serbią U19. Moim typem na to spotkanie jest wygrana tych drugich. Mimo iż spotkanie jak i cała ta grupa rozgrywana jest w Dublinie to stawiam na zwycięstwo Serbów, ci w dwóch spotkaniach zdobyli cztery punkty, remisując 1-1 z Turcją i pewnie pokonując 6-0 Islandię. Irlandczycy w tym samym czasie przegrali 1-2 z Turcją oraz wymęczyli zwycięstwo 2-1 z Islandią. Młodzi zawodnicy z Bałkanów prezentują się w tym turnieju o wiele lepiej, muszą wygrać aby być pewnym awansu gdyż tylko zwycięzca grupy tego dokona. Irlandia na pewno nie odda meczu bez walki gdyż ma jeszcze cień szans na awans ale w moje opinii Serbowie okażą się lepszą drużyną.
✅125
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Malezja
Spotkanie: Perlis - PDRM
Typ: over3,3.5 (azjatycka suma goli)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godzina: 10:30
Albo buki zwariowały albo Machete, starcie lidera z przedostatnią drużyną, różnica widoczna w wynikach gołym okiem. W tym sezonie gospodarze grają totalny piach, w pierwszym spotkaniu w lutym PDRM rozjechali ich aż 7-1!
Gospodarze maja najgorsza obronę w lidze 39 straconych, goście to najlepszy atak, 48 strzelonych.
H2H
14.02.14 PDRM FA - Perlis 7 : 1
24.06.13 PDRM FA - Perlis 2 : 3
01.03.13 Perlis - PDRM FA 3 : 1
15.06.12 Perlis - PDRM FA 3 : 5
27.01.12 PDRM FA - Perlis 4 : 2
01.08.09 Perlis - PDRM FA 2 : 1
05.05.09 PDRM FA - Perlis 1 : 3
12.04.08 Perlis - PDRM FA 4 : 0
23.12.07 PDRM FA - Perlis 2 : 3
Od kilku lat ( w sumie to zawsze) mamy wysokie wyniki, biorę typ na gole i czekam na ostra wymianę! Linia dla mnie zaskakująca, spodziewałem się bardziej over3.5. Mecz za 45min więc już nie piszę nic więcej.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ATP Roland Garros
Godzina: 11.00
Sppotkanie: Anderson vs Ferrer
Typ: Ferrer -2,5seta
Kurs: 1,68
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Cofnijmy sie o rok... Jest Roland Garros 2013 w 4 rundzie dochodzi do meczu Ferrer vs Anderson i tamto spotkanie wygrywa Hiszpan oddajadc tylko 5gemow. Anderson nie byl bez formy bo doszedl do 4rundy ,a po drodze wywalil i Donskoya i Raonicia. Tego drugiego 3-0. W tym roku Hiszpan broni punktow w rankingu za final. Po koleji odprawial po 3-0 Sijslinga, Bolleliego oraz Seppiego, natomiast &quot;afrykanczyk&#39;Roberta, Michona, a Karlovic skreczowal po 1 secie.Ferrer jest typem praktycznie nie do zabiegania, bedzie latal do kazdej pilki, tytan pracy. Mysle ze mecz sie skonczy podiobnie jak wo zeszlym roku
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom