>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 02.07.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa America 2011
Spotkanie: Argentyna - Boliwia
Typ:
Argentina will win both halves
Kurs: 1,78
Bukmacher:
Tobet
Analiza:
Argentyna...dla mnie główny i jedyny faworyt imprezy, aczkolwiek od kiedy cokolwiek zacząłem interesować się piłką to dla mnie zawsze Argentyna była faworytem wszystkiego i zawsze trzymałem za nich kciuki.
Myślę, że w pierwszym meczu będą chcieli pokazać swoją siłę. Mając w ataku takich graczy jak Higuain, Aguero, Tevez, a przede wszystkim Leo Messi nie powinni mieć problemów ze zdeklasowaniem słabej Boliwii. Takie rzeczy jak pamiętne 1:6 (bodajże 2 lata wstecz) nie może mieć miejsce, szczególnie, że Boliwia takie cuda może wyczyniać tylko na swoim stadionie w La Paz.
Statystykami nie ma co się podpierać, ostatnimi meczami również, bo jak wiemy Argentyńczycy grali m.in. z Polską i z Nigerią...jak się zakończyło wiemy, ale wiemy też kto grał w Albicelestes. Ostatnie mecze Boliwii to remisy z Gwatemalą i Paragwajem oraz porażka z tym samym Paragwajem 0:2. To jednak turniej a nie spotkania towarzyskie i Argentyńczycy pewnie wygrają to spotkanie strzelając bramki w obu połówkach. W ostatnich dwóch meczach miedzy tymi drużynami w Argentynie padły wyniki 3:0
⛔ 100
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: kolarstwo
Spotkanie: Thor Hushovd - Edvald Boasson Hagen
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Pierwszy etap Tour de France wydaje się być bardzo łatwy ale jednak nie, silny wiatr oraz dwie hopki na finiszu zwiastują dużo emocji. Początek wyścigu więc ciężko przewidzieć kto jak będzie jechał. Mi się bardzo podoba typ na Hushovda w parze z Hagenem, moim zdaniem to właśnie Hushovd będzie głównym rywalem Philippea Gilberta do wygrania pierwszego etapu TdF. Mocny może być Cavendish który już nie puchnie na takich hopkach. Hagen z powodu przebytej choroby może być troszeczkę nieobliczalny. Jednak nawet gdyby był w pełni sił, to taki podjazd bardziej pasuje doświadczonemu Norwegowi. Hushovd dobrze jeździ takie etapy klasyczne jakim niewątpliwie jest 1 etap.
✅ 72
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Copa America
Spotkanie : Argentyna : Bolwia
Typ : 2:0 HT dla Argentyny
Kurs : 5,50
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Copa America się zaczyna i na początek dostajemy mecz w którym faworyt jest zdecydowany i jest nim ekipa Argentyny. Ja za to postanowiłem przewiedzieć wynik do przerwy. Moim zdaniem będzie to 2:0. Argentyna przyjeżdża mocnym składem, mają Teveza mają geniusza Messiego, Higuaina i wielu innych rasowych piłkarzy. Z takim zespołem muszą wygrywać. Boliwia to słabiak, nie ma większych szans a już na pewno nie z Argentyną. Zwykle z nimi przegrywają, tylko raz udało się wygrać sensacyjnie 6:1. Dzisiaj mecz nie powinien być bardzo emocjonujący i walki wiele być nie powinno ale Argentyna powinna spokojnie wygrac i strzelić parę bramek. Wydaje mi się że w całym meczu mogą nic nie stracić a na pewno nie w pierwszej połowie a więc to zero po stronie Boliwii jest jasne i oczywiste. Teraz czemu 2 po stronie Argentyny. Wydaje mi się że na więcej się nie rzucą w pierwszej części, to w końcu turniej i trzeba siły rozkładać. 1:0 zaś wydaje mi się dla nich za mało i jakoś tak kojarzą mi się z drużyną która często prowadzi 2:0 do przerwy w meczach które wygrywa zdecydowanie. Liczę na Messiego i Teveza i na 2:0 do przerwy a 4:0,ewentualnie do 1. Myślę że warto spróbować po takim kursie
⛔ 100
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa America 2011
Spotkanie: Argentyna - Boliwia
Typ: Argentyna -4,5
Kurs: 4,40
Bukmacher: bet365Analiza:Nie odkryję Ameryki mówiąc, że Argentyna potrzebuje mocnego ropoczcia turnieju, a lepszej okazji niż mecz z Boliwią na własnym stadionie mieć nie będą (chyba że Polska awansuje jednak do MŚ). Co prawda Boliwijczycy to nie Andora jednak nie wydaję mi się, by powalczyli w tym meczu niczym Szkoci pod Falkirk z Anglikami. 6:0 to mój typ na ten mecz
⛔ 100
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Copa America
Spotkanie : Argentyna - Boliwia
Typ : Boliwia over 30,5 pkt za kartki*
Kurs : 2.20
Bukmacher : Sportingbet
Analiza : Nikt nie opisał go, więc będę pierwszy. Do wyjaśnienia 10 pkt karnych jest za żółtą kartkę, a 25 pkt karnych jest za czerwoną kartkę. Do zagrania tego typu skusiło mnie:
- Sędzia (Roberto Silvera), którzy rzucaja kartkami na lewo i prawo czego dowodem jest kiedy w tym roku prowadził w Copa Libertadores mecz Santos-Colo Colo i wyrzucił 5 graczy razem, a Neymarowi dał czerwoną kartkę za nałożenie maski po strzelonym golu!
- Latynoski temperament. Kiedy gracze Boliwii będą osmieszani dryblingiem Messiego czy też innych gwiazd Argentynskich nie zdziwie się jak któryś nie wytrzyma i pójdą &quot;sanki&quot; w któregos gracza Argentyny być może nawet na czerwoną kartkę.
- Wystarczą 4 zółte kartki ze strony Boliwii. Przy takim sędziowaniu i biorąc pod uwagę to, że Boliwijczycy będą biegać za piłką i powstrzymywać ataki Argentyny dośc częstymi faulami jest to jak dla mnie do wykonania izi ;)
Po tych trzech argumentach jestem przekonany, że ta linia przez graczy Boliwii jest jak najbardziej do pokonania. Dobrym rozwiązaniem jest również zagranie czerwonej kartki w tym meczu po kursię ~3.00, jednak ja wybieram jak dla mnie zdecydowanie pewniejszą wersję!
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
Copa América
Spotkanie: Argentyna - Boliwia
Typ: bez gola przed 29&#39;
Kurs: 2,44
Bukmacher:

O tym meczu wszystko zostało już powiedziane, więc nie ma najmniejszego sensu rozkładać go na czynniki pierwsze. Wielu typuje tu 5-6 bramek Argentyńczyków, jednak ja widzę to trochę inaczej i uważam, że w spotkaniu inauguracyjnym będą liczyć się przede wszystkim 3 punkty, a popisy strzeleckie odejdą na dalszy plan. Argentyna nie ma interesu w gromieniu Boliwijczyków, oni chcą tu po prostu wygrać i dobrze rozpocząć turniej, na którym zależy im, jak nigdy. Rywale będą się bronić tak długo, jak tylko starczy im sił i myślę, że faworyci będą mieli problemy ze sforsowaniem ich defensywy w ciągu pierwszych dwóch kwadransów i nie padnie bramka przed 29&#39;. Typ na pewno ryzykowny, ale warty uwagi, chociażby z uwagi na kurs, który, moim zdaniem, jest wart zagrania.
✅ 144
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia - J-League
Spotkanie: Albirex Niigata - Montedio Yamagata
Typ: Albirex Niigata strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: W ramach 14 kolejki Japońskiej Ligi, dojdzie do starcia pomiędzy ekipami z końca tabeli a mianowicie, na Tohoku Denryoku Big Swan Stadium , Albirex Niigata, która obecnie zajmuje 15 pozycję w lidze, będzie podejmować przedostatnią ekipę J-League, czyli Montedio Yamagata.
Ekipa z Nigaty, sezon zaczęła dość obiecująco wygrywając 2 spotkania i remisując 3, jednak potem się coś posypało i drużyna, zaczęła tracić punkty, po serii 5 spotkań bez porażki, przyszła seria 8 spotkań bez zwycięstwa. Co było tego powodem? Odpowiedź jest prosta, męczące wszystkie kluby na świecie - kontuzje... Jednak przed spotkaniem z Yamagata, ekipa Albirexu ma powody do zadowolenia, bowiem, jej skład zaczyna w końcu wyglądać tak jak wyglądał na początku sezonu.
Do ekipy gospodarzy wraca Naoya Kikuchi(Pomonick, 4/0) a także Michael (Pomocnik, 11/2), którzy wyleczyli kontuzję. Jakby tego było mało w składzie Niigaty znowu zobaczymy po dłuższej nieobecności takich piłkarzy jak Gotoku Sakai (Obrońca, 9/0), Daisuke Suzuki (Obrońca, 8/1), Cho Young Cheol (Pomocnik, 7/1) i Masaru Kato (Pomocnik, 2/0). Zabraknie jednak Masaaki Higashiguchi (Bramkarz, 11/0), Takaya Kurokawa(Bramkarz, 0/0) a także Jun Uchida (obrońca, 1/0). Na pewno dziś ujrzymy lepszy skład, niż dotychczas w spotkaniach Niigaty.
Albirex Niigata ostatni raz na własnym stadionie zwyciężyło 3 maja, pokonując Vissel Kobe 1:0.
Gospodarze na własnym stadionie nie błyszczą (1-3-2 , bramki 4:7) jednak myślę że to wystarczy na pokonanie Yamagaty.
Jeżeli chodzi o ekipę gości to w dzisiejszym spotkaniu zabraknie Takumi Yamada (Obrońca, 1/0), Tatsuya Furuhashi (Napastnik, 5/0) a także napastnika Osama Elsamni (Napastnik, 0/0) z powodu kontuzji, natomiast Tatsuya Ishikawa (Obrońca, 1/0) wątpliwie, że wystąpi.
Drużyna z Tendo jeżeli chodzi o wyjazdy jest najgorszą ekipą zaraz po drużynie Fukoka, która wszędzie plasuje się na najgorszej pozycji. Yamagata na wyjazdach (0-1-5 , bramki 6:15).
Jeżeli chodzi o historię spotkań, w poprzednim sezonie ekipa Albirexu na własnym stadionie wygrała z Montedio 3:1.
Myślę, że czas na przełamanie Albirexu Niigata a takie właśnie nastąpi w tym spotkaniu. Stawiam na 2:0.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fervent 2

fervent

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, Finał Wimbledonu mężczyzn
Spotkanie: R. Nadal vs N. Djokovic
Typ: ilość tie-breaków w meczu: over 0.5
Kurs: 1.53
Bukmacher: Unibet
Analiza: Mimo, że w tym roku panowie spotykali się czterokrotnie i to za każdym razem w finale turnieju i w H2H w 2011 r. jest 4-0 dla Djoka, to mam wrażenie, że tym razem może być inaczej. Kapitalne forhandy Nadala w meczu z Murray&#39;em napawają optymizmem. Będąc przy nim, od R32 w każdym meczu gra tajbrejka, z Mullerem 7-6 7-6, z Del Potro podobnie, 2x 7-6, z Fishem i Murrayem 5-7. Djokovic w półfinale Rolanda Garrosa z Rogerem Federerem 2x 6-7 6-7, ćwierćfinał Wimbledonu 7-5 z Tomiciem, z Tsonga 6-7 7-6. Obaj zacięcie walczą w końcówkach. A to jest mecz finałowy, nie będzie odpuszczania ani jednej piłki.
Nie typuje zwycięzcy tego pojedynku, tutaj wszystko się może zdarzyć. Natomiast tie-break w meczu o zwycięstwo w Wimbledonie, wydaje się całkiem prawdopodobny.
Zły dzień.
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - China - Super League
Spotkanie: Changchun Yatai - Liaoning
Typ: Liaoning
Kurs: 3.10
Buk: Bet365
Analiza:
Zawyżony kurs na jednego z kandydatów do podium w tym sezonie na Chińskich boiskach. Tutaj kursy powinny oscylować w granicach 2.50 na gości. Taki obrót sprawy spowodowany jest dwoma wyjazdowymi wygranymi Changchun Yatai, ale jak zobaczymy, te wygrane wyrywali w ostatnich fragmentach spotkań, to raz, a dwa, że miało to miejsce z tzw ogonami. Liaoning na wyjazdach grają dość konsekwentnie, wygrywając z kim powinni, tracąc punkty z równie silnymi rywalami jak oni sami. Gospodarze wszystkie dotychczasowe spotkania u siebie zremisowali, czas więc dodatkowo na przełamanie serii. Statystyki na soccerway doskonale to obrazują. Remis nie urządza gości, z tego względu, że rywale z górnej pułki mają dość średnich rywali(na papierze), więc tym bardziej zagrają by w tym spotkaniu zgarnąć komplet punktów.
⛔ 100
 
B 175

basketpicksnew

Użytkownik
Albirex Niigata - Montedio Yamagata
Typ: 1
Kurs: 1.91
Buk: 5Dimes
Stawka: 5/10

Gospodarze tego spotkania mają fatalną serię spotkań. Od dziewięciu spotkań nie zaznali smaku zwycięstwa, a dokładnie od dwóch miesięcy. Od tego czasu towarzyszy im nieszczęsny bilans w lidze 0-4-5. W ligowej tabeli spadli aż na bardzo niskie, 15-te miejsce. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest, że piłkarze Albirex Niigata w tym czasie grali niemalże bez połowy swoich podstawowych zawodników. Przed tym meczem jednak sytuacja prezentuje się znacznie lepiej.

Po kontuzji do gry powracają Naoya Kikuchi (pomocnik, 4 mecze), Michael (pomocnik, 11 meczy i 2 bramki). Dwóch bardzo ważnych obrońców Gotoku Sakai (9 meczy), Daisuke Suzuki (8 meczy, 1 bramka) oraz 22-lteni pomocnik Cho Young Cheol (7 meczy,1 bramka).
Gospodarze tego meczu nie będą mogli skorzystać z pomocy bramkarza Takaya Kurokawa oraz obrońcy Jun Uchida (1 mecz).
Montedio również zaczęło słabo rywaliazcję, ale to mniej dziwi, bo są drużyną o klasę słabszę od swoich najbliższych rywali. Zagrają bez dwóch obrońców Takumi Yamada (1 mecz) i Tatsuya Ishikawa (1 mecz), pomocnika Tatsuya Furuhashi (5 meczy) oraz napastnika Osama Elsamni.
Do treningów powróciło dwóch zawodników Yu Hasegawa (8 meczy) i Tomotaka Kitamura (5 meczy). Ich występ jest możliwy, jednak w ostatnich meczach siła ataku zależy od dyspozycji pomocnika Tetsuya Okubo (8 meczy i 3 bramki).

Goście przegrali ostatnie siedem meczy z dziewięciu rozegranych, a na wyjazdach zdołali ugrać tylko jeden punkt w sześciu meczach.
Przed ekipą gospodarzy szansa, by wyjść z &quot;dołka&quot; i zacząć odrabiać punkty w ligowej tabeli.
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Spotkanie: Vålerenga - Strömsgodset
Typ: Valerenga -1,5
Kurs:2.44
Bukmacher: Betgun
Do dzisiejszego typu dnia wybrałem typ z handicapem na Valerengę Oslo. Gospodarze są wymieniani obok Rosenborga w roli faworytów do zdobycia mistrzostwa. Po trzech z rzędu zwycięstwach Valerengi, kibice musieli przełknąc gorzką pigułkę w postaci porażki u siebie z rewelacyjnym jak narazie Molde. Liczę że Valerenga dysponująca o niebo lepszym zespołem niż goście, pokaże sportową złośc i odkupi ostanią porażkę wysokim, pewnym zwycięstwem. Kolejnym atutem Valerengi jest słaba forma wyjazdowa gości którzy ostatnie dwa wyjazdy przegrali. Niespodzianki nie będzie a Valerenga będzie piąc się w górę tabeli.
⛔ 100
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Copa America
Spotkanie: Argentyna - Boliwia
Typ: Obie strzelą
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To może nie być wcale taki łatwy mecz dla Argentyny, jakby mogło się wydawać. Większość spodziewa się pogromu, ale jest to pierwszy mecz turnieju, na gospodarzach ciąży duża presja, futbol na świecie się wyrównuje. Owszem, Argentyna jest głównym faworytem tych mistrzostw, ale czasem nie od razu maszyna działa idealnie. Wszyscy wiemy, że w każdej większej imprezie mamy do czynienia z dużymi niespodziankami, dlatego granie cały czas na wysokie zwycięstwa faworytów nie jest dobrym rozwiązaniem, bo można się nieźle przejechać. Nie twierdzę, że Argentyna nie wygra tego meczu, bo tak pewnie się stanie, ale według mnie Boliwia nie jest aż tak bardzo słabym zespołem, jak wskazywałyby na to kursy. Przed tym turniejem rozegrała dwa towarzyskie mecze z Paragwajem: pierwszy przegrała 0-2, ale w drugim wywalczyła już bezbramkowy remis. Według mnie ta drużyna może sprawić niespodziankę, może nie w tym meczu, ale w spotkaniu przeciwko Kolumbii czy Kostaryce. Dziś na więcej niż strzelenie jednej bramki raczej nie będzie jej stać, ale według mnie kurs, jaki oferują bukmacherzy na ten zakład jest warty gry. Według mnie Argentyna nie doceni rywala, będzie myślała że to będzie &quot;spacerek&quot; i nie zdziwiłbym się, gdyby Boliwia ją zaskoczyła. Wprawdzie w szeregach Boliwii nie ma znanych nazwisk, ale przecież tak samo Boliwijczycy zapewne nie znają polskich piłkarzy, co nie oznacza, że mamy beznadziejną reprezentację. Poza tym w Argentynie atmosfera będzie &quot;piknikowa&quot;, wszyscy kibice spodziewają się łatwego zwycięstwa i pewnie udziela się to trochę piłkarzom, a Boliwia może sprawić małego psikusa. Strzelenie jednej bramki to wcale nie jest zadanie nie do wykonania, tym bardziej, że Argentyna jeszcze się nie rozpędziła, a po takim kursie warto spróbować.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dzordzo 43

dzordzo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Światowa
Spotkanie: USA - Portoryko
Typ: HC punktowy USA -16,5 pkt
Kurs: 1,85
Buk: Betclic
Analiza:
W tej edycji Ligi Światowej Stany Zjednoczone potrafiły pokonać na własnym terenie samą Brazylię. Po przegranym meczu z Polską na drugi dzień także zrewanżowali się naszym zawodnikom, a można powiedzieć, że graliśmy u siebie. Portoryko w swoim inauguracyjnym występie w LŚ nie zdobyli jeszcze punktu i na to się nie zanosi. Do tego typu zachęciło mnie to, że USA może stracić nawet seta, którego z Portorykańczykami stracili Polacy. Gdyby USA przegrało jednego seta, jest nawet większa szansa, żeby typ wszedł. Mecze amerykanów z debiutantami Ligi Światowej będą dla gospodarzy meczami rozgrzewkowymi przed Final Eight. Warto zwrócić uwagę na tabelę, w której USA znajduje się jeszcze na 3 pozycji, więc takiej, która nie daje jeszcze awansu do finałowego turnieju. W dzisiejszym meczu amerykanie będą się starali wygrać gładko, jak najszybciej, by po prostu zapewnić już sobie start w rozpoczynającym się w Polsce Final Eight. Na jakąkolwiek niespodziankę, którą może być nawet zdobycie seta przez Portoryko, możemy więc liczyć co najwyżej w meczu nr 2.
✅ 85
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwecja, Allsvenskan
Spotkanie: GAIS Goteborg-Gefle
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś o 18 zostanie rozegrana 15 kolejka ligi szwedzkiej w piłce nożnej.Zmierzą się GAIS (5 miejsce) natomiast Gefle ( 4 miejsce).
GAIS w ostatnich meczach zagrało tak:
2011-06-26 GAIS - Malmö FF 2-0 2011-06-23 Kalmar FF - GAIS 2-1 2011-06-19 GAIS - AIK 2-0 2011-06-13 Helsingborgs IF - GAIS 1-1 2011-05-26 GAIS - BK Häcken 1-0 Mecze wygrane:3 Mecze remisowe:1 Mecze przegrane:1
Gefle:
2011-06-26 Gefle IF - IFK Göteborg 1-0 2011-06-23 Malmö FF - Gefle IF 0-0 2011-06-18 Gefle IF - IF Elfsborg 1-0 2011-06-11 Kalmar FF - Gefle IF 0-0 2011-05-26 Gefle IF - Mjällby AIF 0-0 Mecze wygrane:2 Mecze remisowe:3 Mecze przegrane:0
Troszkę lepszy bilans ostatni 5 meczy ma GAIS ponieważ zdobyło 10 punktów a Gefle 9.
W bezpośrednich spotkaniach faworytem jest GAIS i dlatego też stawiam na GAIS:
15/04-10 1. liga Szwecja GAIS Goteborg vs. Gefle 2:1
17/09-09 1. liga Szwecja GAIS Goteborg vs. Gefle 4:0
24/04-08 1. liga Szwecja GAIS Goteborg vs. Gefle 2:0
27/08-07 1. liga Szwecja GAIS Goteborg vs. Gefle 1:0
18/07-06 1. liga Szwecja GAIS Goteborg vs. Gefle 1:0
18/07-04 2. liga Szwecja GAIS Goteborg vs. Gefle 1:4
19/08-01 2. liga Szwecja GAIS Goteborg vs. Gefle 4:1
6 zwycięstw GAIS i tylko jedna wygrana Gefle,dlatego stawiam na GAIS.
⛔ 100
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: Tenis
Mecz: Sharapova - Kvitova
Typ:1(2:0)
Kurs:2.55
Buk: Unibet
Analiza: Nadeszla ta chwila dla Marii zeby tylko dopelnic formalnosci i wygrac ostatni wielkoszlemowy turniej w tym roku. W pozostalych 3 rosjanka grala dobrze rozgrywajac sie i zawsze cos stawalo na przeszkodzie a to Li Na, a to Wozniacki czy znowu Petkovic tylko ze z turnieju na turniej Sharapova grala coraz lepiej na kortach Rolanda Garrosa przegrala przeciez ze zwyciezczynia Na Li. Teraz mysle ze przyszlo apogeum formy Marii i gra jak z nut w ostatnich 10 spotkaniach przegrala raz i to z wspomniana wyzej Chinka. pozostale 9 meczy wygrala i to stosunkiem 2:0 to po co stawiac czysty win kiedy jak wygrywa to do zera. Dodatkowo chcialem poweidziec ze Sharapova gra jak za dawnych lat mocny serwis dobrze przy siatce nie popelnia bledow wlasnych oraz z glebi tez potrafi zaskoczyc wiec wszystko funkcjonuje tak jak nalezy. Kvitova widac ze byla zaskoczeniem tego turnieju ale coz sie dziwic to sa kobiety Kvitova najwyzsza swaitowa klasa a ze tutaj poziom jest duzo bardziej wyrownany niz u mezczyzn i o wiele latwiej jest o niespodzianke to mamy ja w finale. Lecz mysle ze juz zlapala lekka zadyszke dzien przerwy napewno jej pmoze ale mi sie wydaje ze nie wystarczy. Zadyszke...? Tak gdyz pierwsze rundy przechdzila jak blyskawica az w cwiercfinale trafila na Pironkova i tam sie sporo meczyla a moglo dojsc do niespodzianki (mielismy 3 setowke) w nastepnej rundzie juz mierzyla sie z Azarenka ale tutaj znow zdolala przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc dopiero w 3 secie. No i teraz czekamy na final mam nadizeje ze Petra juz tutaj nie rozegra kolejnej 3 setowej batalii a nawet smiem twierdzic ze spotkanie moze skonczyc sie 6-2,6-3 na korzysc Rosjanki.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ak23 2

ak23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Kobiet
Mecz: Korea Północna K. - Szwecja K.
Typ:2
Kurs:2.00
Buk: Betclic
Analiza:
Szwedki swój pierwszy mecz na tych mistrzostwach wygrały 1-0 z Kolumbią, co prawda skromnie, ale zawsze wygrana odbudowuje drużynę. Korea Północna zaś przegrała 2-0 z USA. Uważam, że Szwedki pójdą za ciosem i dzisiejszym zwycięstwem przypieczętują swój awans do kolejnej rundy turnieju.
Kiepska analiza.
 
novantatre 0

novantatre

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Brazylia/Brasileiro B
Spotkanie: Parana - Duque De Caxias
Typ: Parana
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o godzinie 21:20 czasu polskiego w Brasileiro Serie B Parana podejmie zespół Duque De Caxias. Moim typem na to spotkanie jest team gospodarzy. W lidze BB (skrót często określający ligę Brasileiro B) jesteśmy po 8-9 kolejkach więc jak widać rozgrywki się jeszcze na dobre nie rozkręciły, ale na podstawie tych kilku spotkań pewne &quot;sprawy&quot; się już wykrystalizowały. Aktualnie Parana jest na 4 pozycji i jest to ostatnie miejsce, które premiuje awansem, choć na spadki/awanse jeszcze zbyt wczesna pora. Gospodarze na własnym terenie w dotychczasowych trzech meczach dwukrotnie zdołali odnieść zwycięstwo (1:0 z Salgueiro i 2:0 z Icasą) do tego dochodzi remis 1:1 z aspirantem do wyższej klasy rozgrywkowej Portuguesą Sao Paulo. Jasno widać, że na swoim stadionie są mocni, tylko 1 stracony gol. Do lidera Ponte Preta traci 6 &quot;oczek&quot;, ale właśnie piłkarze Ponte dziś w nocy wygrali 2:1 i &quot;uciekli&quot; nieznacznie czołówce więc jeśli Parana zdoła odnieść zwycięstwo nad Duque zbliży się do pierwszej lokaty na tylko 3 punkty. Dodatkowo zawodnicy z Vila Capanema chcą powrócić na zwycięskie tory, gdyż w zeszłej serii spotkań ponieśli porażkę w wyjazdowym starciu z Vitorią, która jest w stawce... piąta i ma tyle samo punktów! Podsumowując gospodarzy uważam, iż mają po swojej stronie bardzo dużo plusów, by odnieść zwycięstwo w tym pojedynku. Przejdźmy do gości. De Caxias to ostatnia drużyna w lidze, która jako jedyna jeszcze nie wygrała meczu a na wyjazdach w 4 potyczkach straciła 8 bramek. Do bezpiecznego 16 miejsca potrzebne jest piłkarzom pomarańczowo-niebieskich 6 &quot;oczek&quot;, ale czy mają jakieś szanse na boisku dobrze dysponowanej Parany? Caxias stracili najwięcej goli w lidze, bo aż 15, oby dziś podtrzymali tę statystykę i szczerze mówiąc większych szans na sukces nie mają. Osobiście celuję w 2:0 dla gospodarzy i zdecydowane kolejne 3 punkty.
✅ 50
 
T 8

towi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 15:00, Kakkonen C, Finlandia
Spotkanie: SC Riverball - PK-37
Typ: 2
Kurs: 1,45
Bukmacher: bwin
Analiza:
Do ostatniej drużyny przyjeżdża vice lider. PK-37 w 11 kolejkach zebrało 22 pkt i okupują drugą pozycje w tabeli. W meczach na wyjazdach z teoretycznie słabszymi rywalami spisują się bardzo dobrze, gorzej jest z zespołami walczącymi również o awans, lecz dzisiejszy rywal walczy tylko i wyłącznie o utrzymanie:
Kiisto Vaasa vs. PK 37 Iisalmi 0:1
JBK Pietarsaari vs. PK 37 Iisalmi 1:1
Vaajakoski vs. PK 37 Iisalmi 1:4
Minimalne bo minimalne ale zwycięstwa. Przegrali zaledwie dwa razy, w spotkaniach w których faworytami nie byli.
Riverball spisuje się fatalnie w lidze, 11 meczy raptem 4 pkt i bilans bramkowy 3-30.
Riverball vs. JBK Pietarsaari 0:2
Riverball vs. Santa Claus 1:4
Riverball vs. TP 47 Tornio 1:0
Riverball vs. Warkaus 0:2
Riverball vs. GBK Kokkola 0:1
5 spotkań u siebie dwie bramki strzelone, 4 porażki u siebie. Brak jakiegokolwiek jasnego światełka w tunelu dla gospodarzy
PK-37 od pierwszych minut będzie atakować bramkę rywala, mecz przewiduję nie inaczej jak wysokie zwycięstwo gości.
✅ 45
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia - J-League
Spotkanie: Urawa - G-Osaka
Typ: 2
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
Analiza : O godzinie 11.00 5 w tabeli Gamba Osaka zmierzy się z zajmującą 14 pozycję Urawą . Goście notują ostatnio bardzo ciekawą serię trzech zwycięstw z rzędu - 21.06 na własnym stadionie z 3 obecnie w tabeli Yokohamą M.(2:1) , 22.06 z pierwszą w tabeli Kashiwą na wyjeździe (4:2) i ostatnio 26.06 spychając na 6 pozycję zespół z Hiroshimy (5:3) . Strata do aktualnego lidera wynosi zaledwie 6 pkt. , jednak przy dwóch zaległych spotkaniach zespołu z Osaki . Myślę , że w dzisiejszym dniu nie odpuszczą meczu z Urawą , która na 13 spotkań odniosła zaledwie 2 zwycięstwa , tym bardziej że w poprzednich tygodniach przyszło im się mierzyć z rywalami będącymi obecnie w zdecydowanie lepszej formie . Typuje więc w tym spotkaniu na zwycięstwo gości .
⛔ 100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny Wimbledon kobiet
Spotkanie: Sharapova-Kvitova kto popełni więcej podwójnych błedów serwisowych w meczu?
Typ: Kvitova
Kurs: 5,40
Bukmacher: bwin.com
Czas rozpoczęcia: 15:05
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 15:00 zostanie rozegrane spotkanie finałowe na trawiastych kortach Wimbledonu pomiędzy Rosjanką Sharapovą a Czeszką Kvitovą. Sharapova obecnie w rankingu światowym zajmuje 6 pozycję natomiast jej dzisiejsza rywalka 8.Sharapova w tym turnieju gra rewelacyjnie na 6 meczy nie straciła nawet jednego seta.Kvitova natomiast pierwsze 4 mecze wygrała po 2-0 ,jeżeli chodzi o 2 ostatnie to po 2-1 w setach.To właśnie z Pironkovą i Azarenką Czeszka miała problemy.Obie zawodniczki dotychczas spotkały się ze sobą raz i wygrała Sharapova 20.02.2010 2-0 6-4 6-3.Zawodniczka Ruska potrafi bardzo dobrze atakować i to jest klucz do zwycięstwa Wimbledonu.Kvitova będzie chciała grać podobnie dziś jak Sharapova,lecz mocne uderzenia Rosyjskiej zawodniczki i odważna gra z głębi kortu powinny dać pewne zwycięstwo 2-0 w setach z Kvitovą.Czeszka potrafi popełniać wiele błędów co Sharapova na pewno wykorzysta.Czeszkę nie wytrzymie stawki i popełni zapewne więcej błędów serwisowych niż Rosjanka.Sharapova od początku będzie atakovać aż wkońcu Czeszka zacznie popełniać wiele błędów.Typ: wiecej podwójnych błędów serwisowych Kvitova.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom