>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.10.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : Benfica - Barcelona
Typ: poniżej 1.5
Kurs: 4.40

Bukmacher:WilliamHill

W drugiej kolejce Ligi Mistrzów na stadionie w Lizbonie spotkają Benfica Lizbona i FC Barcelona. Benefica w pierwszym meczu zremisowała na wyjezdzie z Celtikiem Glasgow 0:0 i zajmuje 2 miejsce w grupie G.Benfica nie przegrała ani jednego meczu od końcówki kwietnia i w lidze zajmuje pierwsze miejsce.Barcelona w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów z trudem wygrała ze Spartakiem Moskwa 3:2 bo do 72 minuty przegrywali 1:2.Barcelona w La Liga obecnie zajmuje pierwsze miejsce ostatnio wygrali z Sevillą FC 3:2po golach Cesca Fabregasa w 89 minucie i Davida Villi w 93. minucie jak widać szczęście ich nie opuszcza.Obie drużyny w lidze mistrzów zmierzyły się 4 razy Barcelona na swoim stadionie wygrywała 2 krotnie a na stadionie Benefiki padły dwa remisy bezbramkowe.Dziś myślę że będzie podobnie jak w poprzednich meczach tych drużyn i nie zobaczymy dużo bramek być może też padnie remis dlatego stawiam na under 1.5


05.04.06 Barcelona 2 0 Benfica
28.03.06 Benfica 0 0 Barcelona
15.04.92 Barcelona 2 1 Benfica
11.12.91 Benfica 0 0 Barcelona
⛔100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna LM
Spotkanie - Nordsjaelland : Chelsea
Typ - czas pierwszego gola ? 1-15 min.
Kurs - 3.10
Buk - Sportingbet
Analiza :

Druga runda LM , ja wybrałem spotkanie pomiędzy Duńskim Nordsjaelland a Londyńską Chelsea i chyba nie ma co ukrywać że faworytem są goście chociaż menedżer Chelsea da odpocząć kilku podstawowym zawodnikom z powodu dużej ilości gier i tak prawdopodobnie Ramiresa powinien zastąpić Frank Lampard, a Oscara Moses. Także Gary Cahill prawdopodobnie zastąpi Davida Luiza . Gospodarze w 1 kolejce ulegli w Doniecku z miejscowym Szachtarem 2-0 natomiast Chelsea chyba trochę niespodziewanie zremisowało u siebie z Juventusem 2:2 chociaż po pierwszych 35 min. wygrywali 2:0 , dzisiaj jednak nie ma co ukrywać liczą na 3 pkt.
Nordsjaelland po porażce w Doniecku rozegrał dwa spotkania w lidze i jeden pucharowy i tak najpierw zremisowali na własnym boisku z Randers 1-1, a następnie ograli Esbjerg 3-0.W Pucharze natomiast po dogrywce ograli Svebolle 2-1. Chelsea wciąż jest niepokonana w angielskiej Premier League i okupuje pozycję lidera a w ostatniej kolejce pokonali odwiecznego rywala Arsenal i to na ich boisku a pierwsza bramkę w tym spotkaniu dla Chelsea zdobył w 20 min Torres Sanz Fernando José . Dzisiaj myślę ze piłkarze Chelsea będą chcieli szybko zdobyć pierwszą bramkę i mieć kontrolę w całym spotkaniu dlatego liczę że już w pierwszym kwadransie spotkania spodziewać się jakiejś bramki . Pozdrawiam !
⛔100
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Cluj vs Manchester United
Typ: 2
Kurs: 1,70
Buk: bwin

Analiza:

Manchester przyjeżdża do Rumunii praktycznie w najlepszym obecnie składzie (nie licząc oczywiście zawodników kontuzjowanych) i z pewnością potraktuje ten mecz poważnie.
Nie ma co ukrywać, że grają w tym sezonie bardzo średnio, a punkty gromadzą z trudem, jednak z pewnością nie popełnią błędów z przeszłości i nie odpuszczą ligi mistrzów, szczególnie, że ich grupa nie należy do najmocniejszych.
Drużyna gospodarzy co prawda wygrała niespodziewanie z Bragą w pierwszym meczu, jednak United to zupełnie inna klasa.
Co do poczytań ligowych to drużyna Cluj spisuje się jak na razie poniżej oczekiwań i zajmuje po 10 meczach 6 miejsce tracąc już 9 punktów do liderującej Steaua Bukareszt.
Moim zdaniem spotkanie zakończy się skromnym, ale jednak zwycięstwem United.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ernard 0

ernard

Użytkownik
Piłka Nożna - Puchar Polski
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365

Mecze pucharowe są bardzo ciężkie do typowania (zwłasza 1x2). Zagłębie zagrało 3 dni wcześniej względnie dobry mecz z Legią, w którym padł wynik 2:2 . To spotkanie kosztowało bardzo wiele sił Lubinian i obawiam się, że w końcówce spotkania może zabraknąć sił. Miedziowi w tym sezonie tylko 1 raz nie byli w stanie zdobyć bramki na swoim obiekcie (z Widzewem). W pozostałych meczach udało się strzelić aż po 2 bramki. Dziś również liczę na ofensywny football z ich strony i uważam, że jedną bramką są w stanie zdobyć. Z drugiej strony Polonia: konsekwentnie zamyka usta wszystkim komentatorom, którzy przed sezonem stawiali ich w roli &quot;kelnerów&quot;. Warszawianie prezentują mega ofensywny styl gry (12 goli w 6 meczach) . Biorąc pod uwagę tą liczbę należy pamiętać, że w grali z takimi drużynami jak: Lech, Legia, Wisła. Dziś nie wyobrażam sobie, aby nie trafili do siatki Zagłębia.
✅90
 
M 8

matys83

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Championship
Spotkanie:BRISTOL CITY - MILLWALL
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher:Expekt.com

Analiza:
Na dzisiejszy typ dnia wybrałem spotkanie zaplecza Angielskiej Premier League pomiędzy ekipami Bristol City i Millwall.Mecz rozpocznie się o godzinie 20.45 na stadionie Ashton Gate, 15 w tabeli Bristol będzie chciał odstawić z kwitkiem Millwall które na swym koncie po 8 kolejkach ma na swoim koncie 7 punktów.Ekipa Bristol w 8 dotychczasowych kolejkach bilans bramek 17-16 co daję średnia 4,125 bramek w meczu z udziałem ekipy Bristol,natomiast ekipa Millwall posiada w dorobku 11 bramek strzelonych i 17 straconych co daję średnia na mecz 3,5.
Ostatnie mecz obu ekip:
Bristol City - Leeds 2-3
Watford - Bristol City 2-2
Peterborough - Bristol City 2-1

Burnley - Millwall 2-2
Millwall - Brighton 1-2
Millwall - Cardiff 0-2

Polecam typ +2,5
⛔100
 
geo 21

geo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : Nordsjaelland - Chelsea FC
Typ: Bramki w 1. połowie Powyżej 1.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: William Hill

Spotkanie lidera PL z kopciuszkiem Ligi Mistrzów. Wszystkie argumenty przemawiają za drużyna z Londynu. Obecna forma, kadra zespołu, doświadczenie w europejskich pucharach. The Blues prawdopodobnie wybiegną w identycznym zestawieniu jak w meczu z Arsenalem, który szczególnie w końcówce spotkania zdominowali całkowicie. A więc: Čech – Ivanović, Luiz, Terry, Cole – Ramires, Mikel, Mata, Oscar, Hazard – Torres. Ewentualnie myślę, że trener Di Matteo może dać pograć Lampardowi, który w ostatnim meczu się nie pojawił. Ponadto drużynę gości czeka &quot;niedaleki&quot; wyjazd, tak więc odpada zmęczenie podróżą. Gospodarze nie będą mieli również zbyt dużej publiki za sobą bowiem stadion w niewielkim Farum może pomieścić zaledwie ok. 10tys. ludzi. Stawiam na pewną wygraną Chelsea i myślę, że co najmniej 2 bramki strzelą już w pierwszej połowie.
⛔100
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna /Szwecja/Superettan
Spotkanie : Trelleborgs - Brommapojkarna
Typ: 2
Kurs:2.15
Bukmacher: Unibet

2 Liga Szwedzka dzisiaj mamy tylko jedno spotkanie ale powinien być to bardzo ciekawy mecz .Gospodarze bronią się przed spadkiem obecnie zajmują 14 pozycję(barażową) z 22pts na koncie do konca ligi pozostały tylko 4 kolejki . Goście natomiast zajmują obecnie 3 miejsce w lidze (51pts) które daje im baraże do 1ligi szwedzkiej . Jednak do 2 Halmstad tracą tylko 3 pts wygrywają dzisiaj równają się punktami taką okazje trzeba wykorzystać i w dzisiejszym meczu zainkasować 3 punkty .
Jednak zadanie łatwe nie bedzie na 7 meczy rozegranych w Trelleborgs gospodarze wygrywali 3 razy ,padły 3 remisy i 4 wygrane dla Brommapojkarna .

Ost. 5 spotkań w lidze gospodarze legitymują się bilansem 1W -0D-4L 5:14 !! w bramkach ,Goście 3W-0D-2L 7-6 w bramkach .

Osobiście uważam ze warto zaryzykować czystą 2 co zresztą sam czynię .Stawka meczu spora spodziewam się dużo walki skromnego zwycięstwa (0-1,1-2) gości
⛔100 powtórzony
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Benfica - Barcelona
Typ: Benfica +1
Kurs: 2
Bukmacher: befair
Analiza:

W tym meczu spodziwam się niespodzianki. Uważam, że Barcelona będzie miała bardzo duże problemy z ograniem Benfiki na własnym stadionie, a jeżeli im się to uda to raczej różnicą tylko jednej bramki. Dlaczego? Wszyscy widzą jak graja teraz katalończycy. Krytyków nie brakuje. Dobrze, że na razie Villanova osiąga dobre rezultaty (a właściwie nie on, tylko jak zawsze wspaniały Messi ratuje wszystko) bo w przeciwnym razie wszyscy szukaliby nowego trenera. (chodzi mi tutaj o dziennikarz i kibiców) TO nie jest to co rok/dwa lata temu. Może to wcale nie jest sprawa odejścia Guardioli. Zapewne wpływ na to ma wiele czynników, jednak to nie jest ważne. Ważne jest, że goście nie są w najlepszej dyspozycji, co może być wspaniałą szansą dla Benfiki.

Podopieczni Jorge Jesus&#39;a tworzą naprawdę ciekawą drużyne. Są zdyscyplinowani, dobrze poukładani, a braku umiejętności technicznych również nie można im zarzucić. Już w tamtym roku pokazali swoją siłę przegrywają w ćwiercfinale z późniejszym triumfatorem rozgrywek. Jedynym osłabeniem, moze być brak Ocsara CArdozo, jednak sądze że i bez niego Benfica urządzi dzisiejszego wieczoru piekło Barcelonie.
⛔100
 
P 3

pablodeath

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - League One
Spotkanie: Scunthorpe - Tranmere
Typ: Tranmere -1 bramka @ 6.00
Kurs: @ 6.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Gospodarz meczu zajmuje miejsce 19 zespół przyjezdnych jest liderem ligi. Gospodarze meczu mogą się pochwalić 2 zwycięstwami, 2 remisami, oraz oraz 5 porażkami, natomiast drużyna przyjezdna ma na swoim koncie 6 zwycięstw orz tylko 3 remisy i nie zanotowała jak do tej pory porażki.
Forma gospodarzy na swoim boisku nie zachwyca mają jeden remi jedno zwycięstwo oraz oraz dwie porażki stosunek bramek to 4-7 natomiast drużyna Tranmere na wyjazdach zanotowała 2 wygrane oraz 2 remisy oba wygrane mecze zawierały hadni z Crawley wygrali 2:5 oraz z Carlisle 0:3 czyli z drużynami wyżej notowanymi od gospodarzy. Moim zdaniem warto zagrać ????
Powodzenia
✅400
 
P 11

pawelb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie : Galatasaray - Sporting Braga
Typ: x
Kurs: 3.50
Bukmacher: bwin

W dzisiejszym dniu rozegrana zostanie 2 kolejka Ligi Mistrzów gdzie spotkają się ze sobą na gorącym terenie w Turcji ekipa Galatasaray Stambuł i portugalska Braga. Dzisiejszy mecz będzie niezwykle ważny dla obu ekip gdyż nie zdobyły one jeszcze nawet punkta w tegorocznej edycji LM. Na pewno bardziej skompromitowali się goście którzy przegrali u siebie z rumuńskim Cluj 0-2 i muszą dziś pokazać się z jak najlepszej strony, gospodarze natomiast doznali spodziewanej porażki z Manchesterem United 0-1. Uważam że mecz będzie niezwykle wyrównany i zakończy się podziałem punktów.
⛔100
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga mistrzów
Spotkanie : Juventus-Shakhtar
Typ: BTS? nie
Kurs: 1.95
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Dziś zajmiemy się meczem drużyn które bardzo dobrze spisują sie w swoich ligach. Juventus w ostatnim spotkaniu wręcz ośmieszył AS Rome. W ostatnim meczu ligi mistrzów Stara dama zremisowała z Chelsea a Shakhtar wygrał z Nordsjaelland. Myśle jednak że Włosi mają lepszych zawodników. Obrona wygląda dość solidnie. Shakhtar również nie traci wiele bramek ale liga Ukraińska jest słabsza od Serie A. W Juventusie każda formacja wygląda bardzo dobrze i to oni są dla mnie faworytami.Z chelsea pokazali też że maja charakter. Spotkanie jest rozgrywane w Turynie co z pewnością pomoże gospodarzom. Myśle że niewielka wygrana Juventusu to najbardziej prawdopodobny scenariusz.
⛔100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Benfica - Barcelona
Typ: Benfica under 0,75
Kurs: 2,05
Bukmacher:


Oglądałem ostatni mecz Benfiki z Paços de Ferreira i muszę przyznać, że atak &quot;Orłów&quot; pod nieobecność Cardozo nie robi wrażenia. Trener Jorge Jesus również w spotkaniu z Barceloną nie będzie mógł skorzystać z Paragwajczyka, który znalazł się poza kadrą. To bezsprzecznie elementarny zawodnik tego zespołu i bez niego gra nie wygląda już tak dobrze.

Głównym założeniem zawodników Vilanovy na ten mecz będzie nie stracić gola, co pozwoli im na spokojne podejście do rewanżu na Camp Nou, nawet jeżeli konfrontacja w Portugalii zakończy się bezbramkowym remisem. Tak było właśnie przed sześcioma laty, kiedy na Estádio da Luz padł remis 0:0, natomiast u siebie Barcelona zwyciężyła 2-0 po golach Ronaldinho i Eto&#39;o.

W kadrze gości zabraknie dziś Thiago, Cuenki, Abidala i Piqué. Benfica z kolei zagra bez wspomnianego Cardozo, ale i bez doświadczonego filaru obrony – Luisão oraz Lusinho i Kardeca.

✅105
 
sztajger 24

sztajger

Użytkownik
Anglia, League Two 20:45
Rochdale vs Bradford
Typ: 1
Bukmacher: Pinnacle @ 2.72



Przed nami 10 kolejka angielskiej League Two. O godzinie 20:45 nieco w cieniu dzisiejszych meczy Ligi Mistrzów dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy drużyną Rochdale a ekipą gości Bradford City. Gospodarze jak do tej pory kiepsko spisują się na Spotland Stadium, co z pewnością nie zadowala tamtejszych kibiców. Dzisiaj mają jednak okazje polepszyć nieco swój dorobek punktowy, a z pewnością olbrzymią zaletą będzie do tego fakt iż zagrają przy swojej publiczności. Obydwie ekipy to sąsiedzi z tabeli. Rochdale traci do Bradford zaledwie punkcik, także po dzisiejszym spotkaniu w razie wygranej spokojnie przeskoczą swoich rywali, dzięki czemu jest szansa by zapukać nawet o podium League Two po dzisiejszej kolejce. Zespoły podchodzą do tego spotkania w zdecydowanie odmiennych nastrojach, bowiem Rochdale nie może zaliczyć ostatniego okresu do najlepszych, także z pewnością dzisiaj da z siebie wszystko by się przełamać, a Bradford City po dobrych wynikach we wrześniu i czterech meczach bez porażki uległo w weekend Port Vale. W bezpośrednich starciach pomiedzy sobą zwycięsko wychodzi Bradford City, ja jednak uważam iż dzisiaj więcej argumentów stoi za gospodarzami a kluczowym elementem może być atut własnego boiska. Co ciekawe pomiędzy tymi drużynami nigdy nie padł remis, mam więc nadzieje że i dzisiaj wynik nie zakończy się podziałem punktów.
⛔100
 
Y 9

yancho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga mistrzów
Spotkanie : BATE - Bayern
Typ: HT/FT 1/2
Kurs: 22,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam,

Ostatnio dosc duzo szukalem meczów, które można grac HT/FT na 1/2 lub 2/1. Z dzisiejszej oferty na LM wpadly mi w oko te dwie potyczki. W pierwszej BATE podejmuje Batern. Bayern, ktory swietnie zaczal sezon, ale dostaje powoli jak na moje oko zadyszki... Ostatni mecz z wcale nierewelacyjnym Werderem, dlugo pozostawal nierozstrzygniety. BATE, juz nie jeden raz pokazalo, ze w kontrze czuje sie znakomicie. W dobrej formie jest Rodionow. Generalnie rzecz biorac gdzies mi taki scenariusz lezy w glowie, ze Bayern wpadnie na to zadupie do Borysowa, gdzie stadion wyglada jak wyglada... Odechciewa sie troszke grac takim gwiazdom. To pewne. Jeszcze jedna sprawa jest taka, ze BATE wygralo 1 mecz. Zagraja wiec bez zbednej presji mimo, ze Bayern oczywiscie jest bardzo popularny na Bialorusi.
⛔100
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Benfica - FC Barcelona
Typ: X
Kurs: 4.25
Bukmacher: Bwin

Analiza:

Dziś wieczorem startuje druga kolejka Champions League. Spróbuję przeanalizować mecz w grupie
G pomiędzy Benficą, a Barceloną. Zacznijmy może od gospodarzy:
Benfica póki co przewodzi w Portugalii z jedenastoma punktami notując trzy zwycięstwa i dwa remisy. Formę prezentują bardzo wysoką, a co za tym idzie ich gra się*może podobać, podoba się w każdym razie mnie i liczę, że w tym roku będą w Portugalii górą.
W Europie raczej sukcesu im nie wróżę, ale ćwierćfinał jest jak najbardziej w ich zasięgu przy korzystnym losowaniu ???? . Na Estadio da Luz przyjedzie dziś Barcelona. Większość buków mocno faworyzuje gości co jest wg mnie dość zaskakujące biorąc pod uwagę występ Barcelony w meczu inauguracyjnym Ligi Mistrzów, która męczyła się ze Spartakiem niemiłosiernie. W hiszpańskiej La Liga mimo że nie stracili jeszcze punktu to mecz jak np. z Sevilla, Osasuną czy Granadą wyglądały bardzo blado. Natomiast co mi się w Barcelonie bardzo podoba to zmiany pod wodzą nowego trenera. Katalończycy dużo gry przerzucili na skrzydła oraz co niespotykane za czasów Guardioli potrafią przy niekorzystny wyniku świetnie gonić wynik i wygrywać.
Dlaczego upatruje w tym meczu remis: Po pierwsze największa ich bolączka czyli Viktor Valdes, a po drugie problem ze stoperami, a to w zderzeniu ze świetnym atakiem Benfiki oraz atutem własnego boiska może gospodarzom dać korzystny wynik jakim niewątpliwie będzie remis z utytułowany przeciwnikiem. Powodzenia :)
⛔100
 
F 52

fejser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 kolejka Ligi Mistrzów
Spotkanie: Juventus Turyn - Szachtar Donieck
Typ: X
Kurs: 3,5
Bukmacher: Expekt

Analiza: Dziś rozpoczyna się 2 runda LM. Widzę, że wszyscy stawiają na pewne zwycięstwo Juventusu a ja nie jestem tego taki pewny. Szachtar jest przez wielu niedocenianą drużyną. Juve gra w kratkę, świetne mecze przeplata ze średnimi. Oglądałem mecz z Fiorentiną 0:0 i nic specjalnego nie grali. Fiorentina była zespołem zdecydowaniem lepszym i zasługiwała w tym meczu na zwycięstwo. Co prawda w lidze Juve ma świetny start , wygrane i remis natomiast Szachtar ma jeszcze lepszy bilans 10 spotkań bez porażki tracąc przy tym zaledwie 5 bramek ! Ograli swoich najgoźniejszych rywali czyli Dinamo Kijów i Dnipro Dniepropetrowsk. W tym mecz walka o pkt. będzie na pewno do samego końca, wynik remisowy jest bardzo prawdopodobny.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 2

rambovip

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Nordsjaelland - Chelsea FC
Typ: 2
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Przed nami druga kolejka Fazy Grupowej elitarnej Ligi Mistrzów. W swoich pierwszych spotkaniach Champions League dzisiejsi rywale zaprezentowali się zupełnie odmiennie. Wtorkowy gospodarz, a więc FC Nordsjaelland uległ na Ukrainie miejscowemu Szachtarowi 0:2 i w zasadzie nie miał nic do powiedzenia w pojedynku z wyżej notowanym przeciwnikiem.. i najsłabszych drużyn w grupie. Chelsea jako obrońca trofeum w meczu inaugurującym rozgrywki rywalizowała w hicie kolejki z Juventusem Turyn na Stamford Bridge i trochę pechowo zaledwie zremisowała.

Poza remisem ze &quot;Starą Damą&quot; piłkarze CFC weszli w sezon idealnie. W rozgrywkach English Premier League nie zaznali jeszcze smaku porażki, a zwycięstwo chociażby na The Emirates Studium z Arsenalem 2:1 robi wrażenie. A ich dzisiejszy rywal? Problem reprezentanta Danii polega na tym, że nawet traci punkty na własnym podwórku, także jak ma liczyć na cos więcej w Europie?

Oczywiste jest to, że zespołów z Danii i Anglii porównywać nie możemy. Ci drudzy są przecież o klasę lepsi. Tym samym tak kadrowo jak i na boisku zdecydowanie lepiej wyglądają The Blues.

Jak CFC nie zlekceważy rywali to bez większych problemów wywiezie komplet punktów z Danii, nawet grając w lekko rezerwowym zestawieniu.

✅44
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Juventus-ShakhtarTyp: 2
Kurs: 5.79
Pinnacle

Analiza:
Na przekór wszystkim postawię dziś na drużynę z Ukrainy.
Juventus ma za sobą ciężkie mecze w lidze, zawodnicy niekoniecznie muszą być w optymalnej formy. Każdy oczekuje od Juve cudów, idzie na nich dzisiaj ogromna masówka, a jak wiemy takie typy często potrafią sprawić psikusa. Szachtar miażdży w swojej lidze, wysokie zwycięstwa i brak porażek - prezentują się imponująco.
Mimo, że nie jadą do Turynu w roli faworyta, to uważam, że są w stanie sprawić dziś wieczorem niespodziankę. Na pewno nie stoją na straconej pozycji.
⛔100
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie. - Niemcy, DEL
Spotkanie: Krefel - Eisbaren
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet365
Analiza:
7 Krefeld Pinguine 6m 2z 2p 1w(po karnych) 1p(po karnych) 14-15 -1 9
10 Eisbären Berlin 6m 2z 4p 13-20 -7 6

Wg statystyk obecnego sezonu typ powinien wyglądać znacznie inaczej. Natomiast kieruje się tym, iż Eisbaren jest wielokrotnym mistrzem kraju + wygrane play offy. Muszą wkońcu wpaść w swój rytm wygrywania.
Poprzednie sezon Eisbaren pierwsze miejsce i 95pkt a Krefeld 69 i dwunaste miejsce. Goście jeszcze nie wygrali na wyjeździe, Krefeld u siebie zwycięstwo i porażka.
H2H jest wyrównane, więc nie będe tutaj ukazywał. Z takim kursem warto grać na zeszło rocznego mistrza ;)
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Blue Square Półn.
Spotkanie: Guiseley - Stalybridge
02.10.2012 20:45
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: bwin
Analiza: W dzisiejszy wieczór o godzinie 20:45 oczy wszystkich sympatyków piłki zwrócone będą na zamagania najlepszych piłkarzy w Lidze Mistrzów, jednak w niższych ligach angielskich rozegranych zostanie dzisiaj sporo meczy. Jednym z nich jest spotkanie wicelidera angielskiej: Blue Square Północ. z ósmą drużyną tejże ligi. Gospodarze na 10 spotkań w lidze wygrali aż 8 i prezentują całkiem przyzwoitą formę. Jedynym mankamentem jest to że oby dwa mecze które przegrali, zostały rozegrane na własnym stadionie. Historia potyczek pomiędzy tymi zespołami za zdecydowanego faworyta uznaje drużynę gospdoarzy. Na 7 ostatnich spotkań między tymi zespołami Guiseley nie przegrało żadnego i dodatkowo odnieśli 5 zwycięstw. W mojej opinii dzisiejszy mecz zakończy się pewnym zwycięstwem gospodarzy 3:1
⛔100 powtórzony
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom