>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.12.2011 (piątek)

Status
Zamknięty.
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: PN
Spotkanie:
GKS -Ruch (0:1)
Typ: 1
Kurs:5,5
Bukmacher: unibet
Analiza
:
W dzisiejszym, pierwszym spotkaniu 16 kolejki TME GKS Bełchatów podejmie Ruch Chorzów. Jednoznacznego faworyta spotkania nie ma. Jak dla mnie nieco wyżej przed spotkaniem stoją &quot;akcje&quot; gospodarzy. Kilka powodów:
- grają ostatni w tym roku mecz w Bełchatowie,zechcą się godnie pożegnać
- ich gra jest na tyle przekonywująca, że spokojnie mogą temu zadaniu podołać
- rywal przezywa obniżkę formy, nie poradził sobie ostatnio z Lechią,która strzelać nie potrafi
- twierdza Bełchatowska. Podbeskidzie przegrało tu np: 6:0, Śląsk 3:0
- nieduża przewaga nad zespołami w strefie spadkowe. Trzeba solidnie zapunktować, by zima była w miarę spokojna
- Ruch &quot;siedzi&quot; w czołówce (3 miejsce). Myślę, że traci czujność. Jego realna pozycja w lidze to 5-6
Reasumując: Jeśli gospodarzom powiedzie się i strzelą bramkę to sądzę, że polecą następne, bo Niebiescy nie cofną się do ultradefensywy , tylko ruszą do ataków.To z kolei stworzy okazję do niezłych kontr. Powodzenia
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Davis Cup
Spotkanie: David Ferrer - Juan Martin Del Potro
Typ: David Ferrer -2.5 sets
Kurs: 3.67
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Pojedynek hiszpańsko-argentyński w Pucharze Davisa. Będący ostatnio w znakomitej formie David Ferrer zmierzy się Juanem-Martinem Del Potro. Hiszpan zajmuję obecnie wysokie 5. miejsce w rankigu ATP, natomiast jego rywal 11. Ferrer ostatnio zanotował świetny występ w Masters Cup w Londynie, dochodząc do półfinału, pokonując po drodze Murraya czy Djokovica. Uważam, że David jest w świetnej dyspozycji, dlatego gra dla swojego kraju dodatkowo go zmotywuje i pewnie pokona przeciwnika w trzech setach. Del Potro zresztą nie powinien być dla niego dużą przeszkodą, gdyż z formą chyba u niego nie najlepiej. Ostatnio grał aż miesiąc temu i wydaje mi się że końcówkę sezonu odpuścil jak co roku. Myślę, że zwycięskimi pojedynkami z Serbią, zapracował już na szacunek rodaków i kibiców, a dalej nie będzie się tak bardzo angażował.
⛔ 100
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka Nożna, Serie C
Spotkanie : Faralpisalo - Carrarese
Typ : Remis
Kurs : 2.80
Bukmacher : Bet365
Analiza : 15.seria spotkań w 3.włoskiej i ostatnie w tabeli Faralpisalo (2-4-8 bramki 5:13) podejmuje 7.Carrarese (6-4-4 bramki 21:16).
Gospodarze u siebie 0-3-4 bramki 2:7 grają tak jak i ogólnie, czyli słabo, jednak ostatnimi czasy widać lepsze rezultaty, gdyż 6 ost. spotkań to 1-3-2.
Goście na wyjazdach 2-2-3 bramki 9:11 ostatnie 4 spotkania zakończyli podziałami punktów i co ciekawe wynikami 1:1...
Dziś liczę na to, że gospodarze udowodnią niezłą dyspozycję będą potrafili zremisować, co przedłuży także serię remisów gości...
A tak poważnie, to na w kilku miejscach można znaleźć informacje, że nikogo w tym spotkaniu nie zdziwi remis;), więc ja zawierzam Włochom, gdyż wiadomo, że niższe ligi włoskie słyną z remisów i dziwnych spotkań:]
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa
Typ: Poniżej 1,5 bramki
Kurs: 2,50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Wracam po przerwie z dużym faworytem. Spotykają się ze sobą zespoły niezłe w defensywie i które mają duże problemy ze strzelaniem bramek (w sensie mają słabych napastników, a pomocnicy nie błyszczą formą). Lechia kontynuuje passę meczów u siebie do końca roku. Na zakończenie rundy jesiennej pokonali Ruch Chorzów 1:0 i dzięki temu oddalili się od strefy spadkowej. Lechia zdobyła też zacną siódmą (może szczęśliwą?) bramkę w sezonie i wypadła dosyć dobrze na tle trzeciego w tabeli Ruchu Chorzów. Co straconych bramek to 11 po stronie Lechii i tylko dwie w 7 spotkaniach u siebie. Polonia dosyć szczęśliwie wygrała z Podbeskidziem 2:1, ale mecz zapowiadał się na 0:0. Podbeskidzie szybko objęło prowadzenie, a Polonia zagrała z Sikorskim w ataku. To się równa brak goli. W 2 połowie zastąpił go Cani i zdobył 2 bramki, ale nie oszukujmy się, to jest surowy technicznie drwal, który jedynie ma dobre warunki fizyczne. Polonia ma słaby bilans 15:14, co na 15 meczów daje średnią 1 bramki strzelonej i mniej niż jedną bramkę traconą na mecz. Oczywiście 1:1 jest prawdopodobnym wynikiem dzisiaj, ale Polonia strzeliła na wyjazdach tylko 3 gole w 6 meczach, co przy 4 z 7 Lechii daje łatwą do policzenia średnią pół bramki na mecz. W siedmiu ostatnich spotkaniach bezpośrednich pomiędzy tymi zespołami padało 6 underów 2,5 i cztery undery 1,5. Ostatni pojedynek na boisku Lechii zakończył się 0:0 i dlatego wszystko wskazuje na to, że dziś będzie trudno o bramki.
⛔ 100
 
eror26 39

eror26

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2012
Typ: z kim Polska trafi do grupy?
Typ: Anglia
Kurs: 3,90
Bukmacher: Sportingbet

Witam dziwi mnie fakt że jeszcze nikt nie probowal typowac rezultatow losowania ktore odbedzie sie o godzinie 18.00 w Kijowie. Z mojego punktu widzenia trafimy na Anglikow ostatnio dosc czesto los kojarzy nas jako grupowych rywali wiec dlaczego mialoby tak nie byc i tym razem. Mysle ze typ ma duze szanse powodzenie choc wiadomo ze to wszystko zalezy od duzego szczescia. W losowaniu do grup kwalifikacyjnych MS 2014 tez mialem przeczucie co do Anglikow i przeczucie mnie nie zawiodlo. Dzis budzac sie rano jedyne co mi przychodzilo na mysl to wlasnie Anglicy no bo kto inny Włosi czy Niemcy jakos mi nie pasuja no i chyba nikt by tych dwoch zespolow niechcial natomiast England hmmm milo bylo by utrzec im po raz kolejny i to przede wlasna publicznoscia ???? Tak wiec o 18 siadamy i ogladamy typuje grupe Anglia.Grecja.Czechy powodzenia!
⛔ 100
 
malik17 8

malik17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Championship Anglia
Spotkanie: Crystal Palace - Derby
Typ: X
Kurs: 3.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Rozpoczęcie następnej kolejki w Championship zapowiada się naprawdę ciekawie. Dwie drużyny które w ostatnich meczach ewidentnie sobie nie radzą. Forma bardzo kiepska pomimo tego, że same nazwy drużyn mogą nam się kojarzyć z Premier League w których obie drużyny miały zaszczyt grać. Crystal Palace w ostatnich 5 spotkaniach nie strzelił ani jednej bramki i stracił do tego 5. Zanotowali 3 remisy i 2 porażki. Natomiast Derby też nie powala grą w ostatnich meczach bo aż 5 przegranych z zaledwie 3 bramkami zdobytymi. Patrząc na sytuację w tabeli widać, że obie drużyny prezentują równy poziom. Stawiam dziś na remis w spotkaniu. Można też pokusić się o wygraną Crystal Palace, lecz mimo wszystko uważam, że ten mecz nie rozstrzygnię się wygraną którejkolwiek z drużyn. Pozdrawiam ????
✅ 230
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 11

juper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna League 2 ( FRA )
Spotkanie: Angers SC l´Ouest- Clermont Foot Auvergne
Typ: Clermont Foot Auvergne
Kurs: 3,20 ( Betclic )
Analiza:
Dzisiejszy mecz ( godz. 20:00 ) na Stade Jean Bouin lidera League 2 drużyny Clermont z Angers zajmującym 8 miejsce zapowiada się niezwykle ciekawie. Nie rozumiem tak wysokiego kursu na Clermont, drużynę która do tej pory zgromadziła 30 pktów w 15 meczach z czego aż 17 na wyjazdach. Ich bilans na wyjazdach to 5 zwycięstw, 2 remisy i jedna porażka. U siebie nieco słabiej, bo 4 zwycięstwa, remis i 2 porażki. Jest to najlepszy zespół w lidze jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe. Poprzednie 5 meczy na wyjeździe to 3 zwycięstwa, remis i porażka:
05.11.2011 zwycięstwo 2-0 z zespołem znajdującym sie na 3 miejscu w tabeli
22.10.2011 remis 2-2 z zespołem z 16 miejsca.
14.10.2011 zwycięstwo 2-0 z zespołem z 18 miejsca.
Co do drużyny Angers jest to typowy średniak. Dotychczas zgromadzili 22 oczka z czego połowę u siebie i połowę na wyjazdach. U siebie wygrali 3 mecze, 2 zremisowali i 2 razy schodzili z boiska pokonani. Jest to 13 drużyna w lidze pod względem gry na własnym boisku. Przegrywali odpowiednio z drużynami z pierwszej piątki. Pokonali drużyny ze strefy spadkowej i znajdującymi się nieco nad nią. Patrząc na formę obydwu drużyn jest ona dosyć dobra, Clermont jak już wcześniej wspomniałem w ciągu ostatnich 5 meczy 3 razy wygrali i 2 remisy a Angers 3 zwycięstwa i 2 porażki.
Z tego co wiem to w składach obu drużyn nie będzie znaczących zmian. Nie należy się obawiać wysokich kursów na Clermont. Moim zdaniem dzisiaj może paść tylko jeden wynik - zwycięstwo Clermont. Nic innego nie wchodzi w grę, za dużo argumentów przemawia za gośćmi.
Powodzonka ????
✅ 220
 
fab 48

fab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Niemcy - 3. Liga
Spotkanie: VfB Stuttgart 1893 II - SV Darmstadt 1898
Typ: VfB Stuttgart 1893 II
Kurs: 2.23
Pinnacle
Krótko, bo spotkanie niedługo. Gospodarze od początku pokazują, że liczą się w walce o awans i punkty zdobywają regularnie. Goście to typowy średniak, aktualnie na 13 pozycji, w serii 5 spotkań bez porażki. Jak na ten zespół, seria bardzo dobra, ale należy zwrócić uwagę, że wszystkie spotkania rozegrane zostały z ekipami obecnie gorszymi. Porównywać więc tamtych zespołów do gospodarzy tego meczu nie można, bo różnica klasy jest widoczna. Przed serią goście zagrali mecz z podobnym rywalem jak dziś - Saarbrucken i przegrali 0:4. Na wyjazdach ogółem radzą sobie bardzo kiepsko - 6 oczek w 9 spotkaniach, tylko 1 zwycięstwo. Gospodarze to trzeci, najlepszy zespół ligi pod względem meczy u siebie. Nic innego jak wygra gospodarzy nie powinni się wydarzyć.
⛔ 100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Kotwica Kołobrzeg vs Turów Zgorzelec
Typ: 1
Kurs: 3,55
Buk: Expekt
Data/godzina rozpoczęcia: 02-12-2011/20-00
Analiza:
Spotkanie inaugurujące rundę rewanżową Polskiej Ligi Koszykówki. Faworytem bukmacherów są goście jednak należy moim zdaniem skupić się również na innych aspektach. Turów przewodzi w lidze. Wygrali dotychczas dziesięć spotkań, dwukrotnie przegrywając. W ostatnim ligowym meczu rewelacyjnie się spisali. Pokonali różnicą 50 pkt-ów Polpharmę. Jednak już we wtorek grali w europejskich pucharach gdzie musieli uznać wyższość utytułowanej Alby Berlin. Rewanż już w następnym tygodniu, a więc dużą niewiadomą będzie ich forma w tym meczu. Kotwica Kołobrzeg biorąc pod uwagę sześć ostatnich spotkań połowę z nich przegrali, i połowę wygrali. W lidze są na siódmym miejscu. W spotkaniach u siebie są silną drużyną. Jeden z koszykarzy gospodarzy powiedział: ,,Nie obawiamy się powtórki ze Starogardu kiedy to Turów bardzo pewnie wygrał. Jesteśmy dobrym zespołem, znamy swoją wartość. Potrafimy walczyć m.in. na wyjazdach i w Zgorzelcu postawiliśmy gospodarzom twarde warunki. Wierzymy w siebie i trenerów. Zrobimy wszystko, aby znowu wygrać&#39;&#39;. Kotwica ma wyrównany skład, może liczyć na wsparcie kibiców, którzy śpiewają Oo oo oooo do boju Kotwico ... Biało - Niebiescy fani tutaj zebrani ... śpiewają TO! Oo oo oooo. W bezpośrednich spotkaniach przewodzą zgorzelczanie. Jednak w ostatnim meczu Kotwica przegrała różnicą zaledwie dwóch punktów, a co za tym liczę, że dziś stać ich na wygraną-powodzenia
✅ 255
 
I 3

incredible1926

Użytkownik
Dyscyplina - Płka nożna Bundesliga
Spotkanie - Leverkusen vs. Hoffenheim
Typ - Wynik do przerwy/końcowy 1/1
Kurs - 2.6
Buk - Bet365
Analiza :
Bayer ostatnio słabo się spisywał w Bundeslidze. Ostatnie 2 mecze to remis z drużyna z Hamburga oraz porażka z Schalke. Nadszedł jednak czas, by pokazać, że nie przypadkowo Bayer zajął 2 miejsce przed rokiem, a także, że awansował do 1/16finału LM. Okazja jest do tego świetna, ponieważ przyjeżdża do Leverkusen drużyna Hoffenheim - czyli ligowy średniak, który przegrał ostatnie 4 mecze na wyjeździe w Bundeslidze. Myślę, że drużyna gospodarzy od początku będzie chciała narzucić swój styl gry i strzelić pierwszą bramkę już na samym początku spotkania. Na zakończenie podam 3 ostatnie wyniki tych drużyn gdy Bayer był gospodarzem.
23/04/2011 Bayer-Hoffenheim 2:1
15/08/2009 Bayer-Hoffenheim 1:0
30/08/2008 Bayer-Hoffenheim 5:2
✅ 160
 
vachu 1

vachu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja - 2. Liga
Spotkanie: AS Monaco - Metz
Typ: 2
Kurs: 3.50
Betsafe
Dzisiaj spotykają się w rozgrywkach drugiej ligi francuskie ,dwie drużyny które nie dawno nieźle radziły sobie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ostatnia dwa spotkanie drużyn Monaco i Nice kończyły się wygraną tych pierwszych.Dzisiejszy mecz to zupełnie inna sprawa , Monaco tonie,spada grawitacja ściąga ich do czeluści piekieł.W poprzednim sezonie drużyna spadła pierwszy raz od wielu wielu lat, obecnie ? Również przytulona do ostatniego miejsca grając bez pomysłu.
25/11/2011 Ligue 2 Nantes vs. Monaco L - 3:0 19/11/2011 Coupe de France Oly. Ales vs. Monaco W - 0:5 05/11/2011 Ligue 2 Monaco vs. Le Mans D - 2:2 28/10/2011 Ligue 2 Chateauroux vs. Monaco L - 2:1 21/10/2011 Ligue 2 Monaco vs. Tours D - 0:0 17/10/2011 Ligue 2 Guingamp vs. Monaco L - 4:0
Monaco gra tragicznie ,jedynie zwycięstwo w pucharze amatorami, ale jeżeli nie znajdzie się inwestor to i dlugo to również nie będzie trwało.
Z drugiej strony drużyna Metz
25/11/2011 Ligue 2 Metz vs. Amiens W - 1:0 19/11/2011 Coupe de France Metz vs. Beauvais W - 1:1
4:1 (OT) 11/11/2011 Club Friendly Games Freiburg vs. Metz W - 1:2 05/11/2011 Ligue 2 Boulogne vs. Metz W - 0:1 28/10/2011 Ligue 2 Metz vs. Reims W - 1:0 21/10/2011 Ligue 2 Troyes vs. Metz L - 1:0
Metz zajmują środkową część tabeli i wyniki wskazując,że ich forma wciąż rośnie,i nie powiedzieli ostatniego słowa w sprawie powrotu do elity.
Ryzyko kuponu całkiem spore,a w moim odczuciu to może się udać,a stawka wynagrodzi wszelkie nerwy z tym meczem związane ????
Metz wygra,i włączą się do walki o awans ! ????
GOOOO! ????
⛔ 100 powtórzony
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 71

bartus

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna,Czechy
Spotkanie:plzen-Bohemians 1905
Typ: 1 (H 0-1.5)
Kurs:1.70
Bukmacher:bet65
Analiza:

Wybrałem spotkanie 16 kolejki pomiędzy Plzen i Bohemians 1905.
Plzen u siebie gra rewelacyjnie zdobywajac 17 punktów strzelonych 21 straconych 10 bilans (5-2-1) W ostatnim spotkaniu grali na wyjezdzie przeciwko Marila Pribram i przegrali 2:1. W tabeli zajmuja 5 miejsce strzelajac 34 tracac 21 bilans (8-3-4)
Bobemians na wyjazdach zdobyli 6 punktów strzelajac 2 tracac 14 bilans zdobywajac 27 punktów (2-0-5)
W ostatnim spotkaniu grali na wyjezdzie przeciwko Teplice i przegrali 2:0
W tabeli zajmuja 11 miejsce strzelonych 11 tracac 23 zdobywajac 19 punktów bilans (5-4-6)
Pozdrawiam ????
✅ 70
 
tango2012 0

tango2012

Użytkownik
Piłka Nożna --&gt; Ligue 1
Mecz: Caen - Marsylia
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza Meczu
Wybrałem dzisiaj dla Państwa mecz ligi Francuskiej. Pojedynek nie wątpliwie o punkty. Obie jedenastki wybiegną na boisko z jedną myślą trzech punktów. Ale, ja wiem jedno, że dzisiaj te trzy punkty zdobędą goście. Dlaczego? Marsylia po bardzo wysokim zwycięstwie nad PSG w końcu będzie chciała przełamać złą passę i wywieść z boiska gospodarzy komplet punktów. Cean na własnym stadionie spisuje się średnio 3/1/3. Ostatnie spotkanie tych obu drużyn zakończyło się remisem 2-2. I jestem pewien, że ekipy na remis w tym meczu nie będą grać.
⛔ 100 powtórzony
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie: Genoa - AC Milan
Typ: Gospodarze strzelą ? NIE
Kurs: 2,55
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dnia 2.12.2011r o godzinie 20:45 Genoa będzie na własnym obiekcie podejmować AC Milan, który po 12 kolejkach plasuje się na drugiej pozycji tracąc do lidera Juventusu zaledwie 2 oczka. Uważam, że Milan wygra spotkanie z Genoa nie tracąc przy tym ani jednej bramki. Milanowi nie wiedzie się dobrze na wyjazdach, ale po ostatniej wygranej 4:0 z Chievo zawodnicy na pewno są podbudowani i zaczną wygrywać i budować passę zwycięstw. Milan stracił na wyjazdach dużo bramek aż 10 były to mecze z Napoli przegrane 3:1, z Juventusem 2:0 i wygrana z Lecce 4:3 i z Romą 3:2. Genoa u siebie w tym sezonie nie zaznała smaku porażki tym większa motywacja dla piłkarzy Milanu. Reasumując. Milan wygra to spotkanie nie tracąc przy tam ani jednej bramki.
Pozdrawiam!

Przepraszam za double post zapomniałem zmienić na &quot;Serie A&quot; z &quot;Australia, A-League&quot; prosił bym o usunięcie posta wyżej. Przepraszam najmocniej za mój błąd.
✅ 155
 
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Genua - Milan
Typ : Wyścig do trzech rzutów rożnych - Milan
Kurs : 1.62
Buk : Bwin
Analiza : Cześć wszystkim. Dziś o godzinie 20:45 we Włoszech rozpoczyna się ciekawie zapowiadające się spotkanie między Genuą a AC Milanem. Jak i moim, tak i bukmacherów - faworytem w meczu są goście. Milan pokazuje ostatnio dobrą formę. Strzelenie Barcelonie 2 bramek to dobry wynik. A nawet można powiedzieć że Bardzo dobry. Dziś grają z ... łatwiejszą drużyną. Mówiąc łatwiejszą mam na myśli kadrę, budżet, osiągi, forma. Ja jednak nie postawię już w konkursie na ACM z powodu bardzo prostego - koledzy mnie już uprzedzili. Ale w moim typie widzę nadzieje, nadzieje na pozytywne rozstrzygnięcie. Wg. mnie mecz będzie wyglądał następująco. Milan ma stratę jednego punktu do Juve i dziś nie może sobie pozwolić na stratę punktów, a co za tym idzie na pewno będzie stroną dominującą w meczu. Wiec tutaj jest pies pogrzebany. Dominacja = Nacisk na bramkę rywala z czego myślę że będą wynikać kolejne rzuty rożne. 20:45. Polecam.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom