>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 03.01.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Tenis, WTA Sydney kwalifikacje
Spotkanie. Tomic S. - Bertens K.
Typ. u16.5g
Kurs. 1.72
Bukmacher. Bet365
Na wstępie zaznaczę, że jeżeli macie zamiar grać ten typ to tylko jako singiel. Teraz coś o dzikich kartach, dostają je dość często gracze z tzw &#39;domu&#39; czyli jest to szansa do pokazania się zawodnikom którzy nie mają pieniędzy na opłacenie trenera/zakwaterowanie, bilety tam i z powrotem. Albo tacy zawodnicy którzy mają pieniądze, dojścia ale są mało ograni. Ostatnio Andy dostał chłopaka z ambicjami, ale rzemiosło techniczne było u niego w formie samouka - czyli na Andego znacznie za mało. Zresztą chcecie inwestować pieniądze w czyjeś słowa to dowiedzcie się czegoś więcej o zawodnikach o których napisałem wyżej -&gt; zapraszam do &#39;skillsów&#39; Murra&#39;ya z Zayed&#39;em :

Teraz przejdźmy do dzisiejszego spotkania, Sara to może i będzie latać od stanu do stanu na turnieje, ale ogrania u niej całkowicie jest brak i.. i tyle w zasadzie jestem w stanie o niej powiedzieć/wywróżyć. Porównać za to mogę zawodniczki z którymi grała i przegrała dość znacznie do Bertens, a były to m.in Anett Kontaveit (i przegrana 0:6, 1:6), Christina Makarova (i przegrana 2:6, 2:6) są to na pewno zawodniczki z którymi Bertens byłaby w stanie nawiązać walkę jak równy z równym.
Tutaj też właśnie Kiki ma start sezonu za sobą już w Brisbane gdzie odprawiła dość underowo (6:2, 6:1) młodą Amerykankę (Duval) w której Stany powoli dopatrują się następczyni Sereny, Duval to nie dziewczynka która wychodzi na kort i nie wie co się dzieje, przy ostatniej porażce nie była chora, a zagrała najlepiej jak potrafiła. Dlatego też to mnie nakierowywuje, że Bertens może ten under w tym spotkaniu pokryć.
Ale jako w gracza incognito + gra u siebie nie polecam tego grać w kuponie, bądź mocnym singlu. Value jest, ale na płaską stawkę.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
W 11

wojjtas

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Chennai
Spotkanie: E.Roger-Vasselin vs. D.Sela
Typ: Roger-Vasselin wygra 2:0
Kurs: 2.37
Bukmacher : bet365
Już jutro o godzinie 12:00 odbędzie się ćwierćfinał turnieju ATP w indyjskim Chennai. Wybrałem mecz 7. rozstawionego Eduarda Roger&#39;a-Vasselin&#39;a z nierozstawionym, pochodzącym z Izraela Dudi Selą. Francuz, który w rankingu ATP zajmuje obecnie 52. miejsce w tym turnieju nie stracił jeszcze seta (2 mecze z Ramosem i Veselym). 82. w rankingu Dudi Sela w 1/4 finału znalazł się dość przypadkiem, bowiem po kilku minutach gry z 2. rozstawionych Michaiłem Jużnym, Rosjanin skreczował. W pierwszej rundzie zawodnik z Izraela pokonał 81. rakietę świata Lukasa Lacko. Według mnie, jak i zapewne Rogera-Vasselina to wielka szansa na duży sukces, więc zapewne wyjdzie zmotywowany. Liczę na bezproblemowe 2:0. Powodzenia ????
⛔100
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Basket, NBA
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Orlando Magic
Typ: Dion Waiters over 15.5
Kurs: 1.85
Bukmacher : Sportingbet
Dziś najprawdopodobniej w szeregach Cavs zabraknie Kyrie Irvinga, czyli gwiazdy tej drużyny (na obecną chwile jest game-time decision). Dużo się mówi o „parze” Irving – Waiters m.in. to , że jest „za mało” miejsca na parkiecie dla ich dwóch, dlatego też trener Cavs Mike Brown stara się rotować składem i zazwyczaj Waiters rozpoczyna spotkania na ławce rezerwowej. Póki, co to Dion jest w cieniu Irvinga, to Kyrie bierze na siebie ciężar gry i nie raz prowadził Kawalerzystów do zwycięstwa. Dziś jest idealna szansa dla Waitersa, by pokazać się publiczności, a przede wszystkim udowodnić swoją wartość. Dion pod nieobecność Irvinga (jeżeli takowa będzie)powinien dostać więcej minut od trenera ani, jeżeli jest to, na co dzień, gdy Kyrie gra. Jeżeli Irving wystąpi to i tak Diona stać na wykręcenie overa. Obie drużyny już raz się spotkały w tym sezonie lepsi okazali się Cavs wygrywając 100-109 Waiters rzucił, wtedy 21 pkt (Irving grał).
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
kudel 285,8K

kudel

Znawca - Tenis
ATP - SINGIEL: Brisbane (Australia), twarda
Hewitt L. - Copil M.
COPIL M. ZWYCIĘZCA
3,40
bet365
analiza:
Już jutro o godzinie 05:30 czasu polskiego odbędzie się spotkanie ćwierćfinałowe turnieju ATP w Brisbane. Faworytem tego spotkania jest doświadczony 33 letni zawodnik Lleyton Hewitt. Mimo tego, że będzie grał przed własną publicznością decyduje się zagrać w stronę Copila. Copil jest to niespełna 24 letni zawodnik, który potrafi zaskakiwać. Już w tym turnieju sensacyjnie rozprawił się z Simonem 2-0. Dodam do tego wszystkiego, że Hewitt nigdy nie zdołał pokonać Simona, a stanęli na przeciwko siebie aż 4 razy. Ten fakt zachęcił mnie do tego by zagrać w stronę tego młodszego zawodnika, który powoli staje się być sensacją w tym turnieju. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
⛔100
 
D 24

dapo2jan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Hopman Cup (Australia), twarda (w hali)
Spotkanie:
Tsonga J-W.-Munoz-De La Nava D.
Typ:
poniżej 20,5
Kurs: 1,5
Bukmacher: bet 365
Analiza:
To jest pierwszy pojedynek tych Panów. Swój typ motywuje tym, że w 5 ostatnich pojedynkach Pan
Munoz-De La Nava D. nigdy nie ugrał więcej niż 8 gemów. Nie udało mu się to także w tym turnieju ani Isnerem ani Stepankiem. Natomiast Tsonga pokonał dość łatwo tych Panów po 2-0. Co prawda w pierwszym secie z Isnerem wygrał w tie breaku ale w tym pojedynku to niemożliwe żeby miał takie problemy. Szykuje się szybkie 6-3, 6-3.
⛔100
 
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Australia ( A League )
Spotkanie: Adelaide United - Sydney FC
Typ: under 2,5
Kurs: 2,05
Data: 03.01.2014
Bukmacher: betclic
Analiza:
Kolega mnie uprzedził co do tego meczu dlatego ja postanowiłem
przeanalizować ten mecz pod względem under 2,5.Jak się patrzy
na ostatnie 5 męczy gospodarzy to na pięć meczy 2 razy był
under natomiast jeżeli chodzi o gości to w ostatnich pięciu meczach
under padł trzy razy.Jak kolega wcześnie pisał Sydney
fatalnie gra na wyjazdach co potwierdza mała ilość goli.
W ostatnich pięciu meczach wyjazdowych strzelili tylko 2 bramki
i to z najsłabszym Melbourne Heart.Jeżeli chodzi o Adelaide
to w ciągu ostatnich pięciu meczy tylko raz strzelili
więcej niż 2 bramki dlatego po takim kursie uważam że warto
spróbować.
Powodzenia!!
⛔100
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA: NBA
Spotkanie: San Antonio Spurs - New York Knicks
Typ: SA Spurs -8,5
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 2:30 w nocy czasu polskiego w hali w San Antonio zmierzą się zespół gospodarzy z przyjezdnymi z New York. Parę słów o pojedynkach bezpośrednich... Jak wiecie ostatni mecz w San Antonio pomiędzy tymi ekipami zakończył się zwycięstwem NY, ale to było ponad rok temu, a zajęli oni 2 miejsce w swojej Konferencji. Ostatni mecz w Listopadzie zakończył się sporym zwycięstwem SA (89:120), co jeszcze bardziej napawa do optymizmu. NY teraz nie radzą sobie zbyt dobrze. Zajmują przed ostatnie miejsce w tej teoretycznie słabszej Konferencji, czyli Wschodniej. A San Antonio... 3 miejsce, sporo trafień, niewiele tracą widząc, że grają w mocniejszej grupie. Więc moim zdaniem handicap -8,5 na SA jest dobrym, dość bezpiecznym typem. Dodam, że padają spore overy w meczach San Antonio, więc przeczucie mówi, że i tym razem mnie nie zawiodą, a i wygrają przewagą 9 lub więcej punktów.
⛔100
 
plusman 29

plusman

Użytkownik
Tenis
Cilic M. - Nishikori K.
TYP: wygrana Nishikori. ::: 2,15 ::: Pinnacle
pozycja w rankingu, bezpośredni bilans i dyspozycja w ostatnim meczu na korzyść Nishikori. Japończyk moim zdaniem poradzi sobie nawet 2:0 w setach ale nie chcę dawać ryzykownego pierwszego typu w tym miesiącu.
kiepska analiza
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
3.01.14 / 05:30
Tenis, ATP Brisbane
L. Hewitt - M. Copil
Typ: DW 0:2
Kurs: 5,80
Buk: WilliamHill
Ćwierćfinał w Brisbane. Faworyt jest w tym meczu bezdyskusyjny i jest nim Hewitt. Jednak patrząc na to jak radził sobie w tym turnieju dotychczas Copil uważam, że warto te kilka groszy w niego zainwestować, ponieważ stać go na sprawienie niespodzianki. Hewitt wiadomo, ogromne doświadczenie, atut gry u siebie, ale lata lecą, na karku Lleyton ma ich już prawie 33, Copil z kolei to młody zawodnik, rocznik 90 i dopiero wkracza na dobre w poważny tenis. Początek roku ma znakomity, przebrnął udanie kwalifikacje do tego turnieju pokonując po drodze de Bakkera, Warda i Kuznetsova, czyli zawodników w miarę solidnych. Jednak na tym Rumun nie poprzestał, w pierwszej rundzie wyeliminował po bardzo zaciętym meczu Japończyka Sugitę, w drugiej zaś nie dał szans Simonowi wygrywając w dwóch setach co naprawdę robi spore wrażenie. Hewitt w kwalifikacjach nie grał, w I rundzie odprawił anonimowego rodaka Kokkinakisa, w drugiej wygrał z Lopezem. Mimo wygranych w dwóch setach nie były to jakoś szczególnie imponujące zwycięstwa. Rozpędzony Copil spokojnie jest w stanie nawiązać walkę z niezwykle doświadczonym Australijczykiem. Pomóc w tym może dosyć dobry serwis, przy 1,93m wzrostu mocna zagrywka jest niejako obowiązkiem. Hewitt ze swoim 1,80m wypada na tle Rumuna dość skromnie, poza tym jak już wspomniałem Lleyton ma swoje lata i siła jego serwisu nie jest już tak imponująca jak kiedyś, co zwłaszcza w toku trwania spotkania może prokurować szanse do bp dla Rumuna. Ogólnie rzecz biorąc mecz ten jest starciem młodości z doświadczeniem. Hewitt jest w tym spotkaniu faworytem, jednakże według mnie nie tak wyraźnym jak widzą to buki. Copil ma spore szanse na sprawienie niespodzianki. Jeśli zagra na podobnym, lub nawet wyższym poziomie co dotychczas to jego awans do półfinału w Brisbane zupełnie mnie nie zdziwi.
⛔100
 
owenzks 11

owenzks

Użytkownik
Koszykówka NBA
Cleveland Cavaliers - Orlando Magic
Typ 2 (-3)
Kurs : 2,72
Buk : Bet365
Gospodarze kręcą nie zbyt dobrą passe 6 meczów bez zwycięstwa. Podejmują dziś drużynę Orlando która po słabszym początku, jakby powoli łapała lekką zwyżkę formy. Pokonali niedawno Atlantę oraz Detroit. Najważniejszym aspektem odnośnie tego meczu będzie brak z pewnością kluczowego zawodnika gospodarzy Irvinga . Pod jego nieobecność to Magic powinni być faworytem pomimo braku atutu własnego boiska. Dla mnie wygrana Orlando jak i lekki minusowy handicap przy takich kursach są z pewnością warte gry. Liczę na wymianę ciosów, a co za tym idzie wysoki wynik na korzyść gości, którzy przy braku Irvinga mają w tym meczu więcej atutów, aby odnieść zwycięstwo. Wiadomo, że brak lidera to nie wszystko, jednak Irving w wielu momentach brał ciężar gry na siebie i w pojedynkę zdobywał punkty i prowadził Cavaliers do 2 pkt.
⛔100
 
funky-monky 31

funky-monky

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Brisbane
Spotkanie: L. Hewit - Copil M.
Typ: Hewitt wygra 2:0
Kurs: 1.75
Bukmacher : Bet-at-home
W tym meczu stawiam na pewne zwycięstwo Hewitta w dwóch setach, Australijczyk zagra przed własną publicznością, to jest czynnik dzięki któremu Lleyton na pewno nie odpuści żadnej piłki i tak się działo już w tym turnieju. W pierwszej rundzie rozprawił się z nieznanym szerzej Kokkinakisem, w drugiej pokonał Lopeza 7:5 6:3, widziałem te spotkanie i obaj tenisiści zaprezentowali się dobrze, ale to Australijczyk w decydujących momentach był lepszy. Copil mimo, że wygrał z Simonem, (co robi wrażenie, ale przecież to Simon, niewielu jest bardziej &quot;humorzastych&quot; zawodników, niż Francuz), to w pierwszej rundzie męczył się w 3 setach i tie-breakach z Sugitą. Polecam ten typ, na przekór kolegom wyżej.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: HOKEJ NHL USA
Spotkanie: NY Islanders-Chicago Blackhawks
TYP: X(reg time)
Kurs:
4,20
WilliamHill
Lubie czasem zagrać jakiś remis w NHL,muszę przyznać,ze typ raczej na wyczucie.Gospodarze ostatnio pokazali się z dobrej strony,wygrywając swoje 2 ostatnie spotkania z rzędu,w tym pokonując na wyjeździe Boston,co było spora niespodzianka.Obecnie zajmuja przedostanie miejsce w swojej konferencji(33pkt) praktycznie bez szans na Play-Off.Z drugiej strony,nie ma żadnej mowy o odpuszczaniu spotkań,tym bardziej ze rywal z Chicago jest dość wymagający(walczy o 1 miejsce za Zachodzie).Sadze ze będziemy swiadkami doskonalego widowiska,ktore nie rozstrzygnie sie w regulaminowym czasie
PZDR
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna, Zjednoczone Emiraty Arabskie godzina 17;00 03/01/2014
Spotkanie: Al Ain-Al Wasl
Typ: over 3,5
Kurs: 2,25
Bukmacher :bet365
Al Ain to mistrz tego kraju z poprzedniego sezonu, gospodarze bronią tytułu. Na razie idzie im przecietnie, zajmują 10 miejsce ze stratą do lidera 11 punktowa, wszystko przez slaba postawe na wyjazdach. Gospodarze maja w swym skladzie dobrze znanego na swiecie kibicom pilkarza reprezentacji Ghany Asamoah Gyan, ktory w tutejszej lidze robi furore w 12 spotkaniach strzelil 15 goli! Przewodzi w klasyfikacji strzelcow ZEA. Czemu over 3,5 ? Po pierwsze ostatnie wyniki Al Ain u siebie 5-2 , 3-2, 5-2, 5-2, i ostatnio 1-1 z druzyna Al Sharjah ktora jest najbardziej &quot;underowa&quot; w lidze, natomiast goscie Al Wasl ostatnie spotkania na wyjezdzie 1-4, 4-2, 1-3, 6-1, 2-1. Liga strasznie overowa. H2h obydwu zespolow w poprzednim sezonie 5-0 [2 gole Gyana] i 1-2 [2 gole Gyana], takze ma patent na ta ekipe.
Wszystko wskazuje ze jutro u szejkow bedzie strzelanina.
⛔100
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- NBA Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Orlando Magic
Typ: Poniżej 190.5 pkt
Kurs: 2.25 Bukmacher: bet365 Godz. 1:00
Cleveland
-
Orlando
Witajcie, dziś jako pierwsi swój mecz rozpoczną koszykarze w Cleveland, obie ekipy ostatnio nie zachwycają. Na ostatnie 5 meczy Cleveland nie wy grali żadnego, co prawda w 2 doprowadzali do dogrywki ale dwukrotnie ją przegrywali. Już trochę lepiej wyglądają statystyki Orlando Magic, ci w ostatnich 5 spotkaniach wygrali dwukrotnie pokonując u siebie Atlantę Hawks i Detroit Pistons. Jednak nie zwycięstwa będę tu szukał a zakładu na ilość punktów w meczu, myślę że liczba 190 to ta której dziś nie uda się przekroczyć, obie drużyny nie grają dobrze w ofensywie i raczej skupią się na dobrej obronie, co prawda jeśli patrzymy na ostatnie mecz pomiędzy tymi drużynami to w ostatnich 10 spotkaniach aż 7 razy przekroczyli liczbę 190 pkt. ale nie można na to patrzeć, do postawienia wyniku underowego przekonała mnie słaba gra tych drużyn w ostatnim czasie. Kawalerom ciężko przekroczyć 100 pkt na własnej hali, ale jeszcze bardziej przekonuje fatalna gra Magików na wyjazdach, na 14 meczy rozegranych przegrali aż 11, i zazwyczaj te mecze kończyły się niskimi wynikami. Myślę że dziś będzie podobnie i zobaczymy minimalne zwycięstwo gospodarzy. Powodzenia
✅125​
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Miami Heat - Golden State Warriors
Typ: HT/FT : Golden State Warriors / Miami Heat
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Miami Heat, gdy gra na własnym parkiecie to bardzo często przegrywają pierwszą połowę meczu, jednak w drugiej często z łatwością odrabiają straty i wygrywają. Tak było chociażby w ich ostatnim meczu przed własną publicznością z Atlantą Hawks, gdzie pierwszą połowę Heat przegrali 50:54, a cały mecz wygrali po dogrywce 121:119. Taka sama sytuacja była dwa mecze wcześniej z Indianą Pacers, gdzie Miami przegrywało do przerwy 41:52, by wygrać całe spotkanie 97:94. Przed meczem z Indianą tak samo było w spotkaniu z Utah Jazz, gdzie Miami Heat przegrali pierwszą połowę 47:50, a cały mecz wygrali 117:94, czyli nie dosyć, że odrobili straty, to jeszcze załadowali rywalom ładnego blowouta. Tego typu przykładów z udziałem Miami Heat jest jeszcze wiele w tym sezonie. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, że Heat często u siebie przegrywają pierwszą połowę, ale warto to wykorzystać i spróbować grać tym sposobem. Całkiem możliwe, że i tym razem ich rywale będą nieznacznie prowadzili po pierwszej połowie, ale cały mecz wygra Miami Heat. Miami to jest taka drużyna, że potrafią oni błyskawicznie odrobić nawet dużą stratę.
⛔100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Skoki narciarskie // Prevc - Ito
Typ: Prevc
Kurs: 1,80 Betsson

Taką parę pograłem w konkursie rozgrywanym na Große Olympiaschanze i weszło. Teraz również to pogram i uważam, że powinno być podobnie. Nie dość,że Prevc znajduję się w lepszej formie to nie należy do tych zawodników, którzy przy gorszych warunkach odrazu oddają słabszy skok. Peter już niejednokrotnie pokazał przy gorszych warunkach, że umie utrzymać się w powietrzu i wyciągnąć całkowite maksimum. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że Słowenieć dostał nagrodę &quot;skoku roku&quot; ,a więc najdłuższej sumy skoków w 28 konkursach indiwidualnych.Japończyk skakać potrafi, jednak gdy na skoczni panują ciężkie warunki a tym bardziej zawiewa od boku lub z tyłu skok poprostu jest nieudany. Dobry przykład mieliśmy podczas ostatniego konkursu w Ga-Pa. Warunki owszem były sprawiedliwe jednak reprezentant kwitnącej wiśni dwukrotnie trafił na lekki podmuchy co poskutkowało krótszymi skokami, które dały mu dopiero 28 pozycję.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Tenis Hewitt vs Copil
Zakład na dw w setach: 2-1 dla Copila
Kurs: 7,00
buk: bet365
Jak zauwazyłem bardzo popularny jest ten zakład: jestem 4 osobą ktora tę parę umieszcza w typie dnia. Jest jeden typ na Copila na koncowe zwyciestwo, na 2-0 dla Mariusa i na 0-2 dla Hewitta.
Moim zdaniem L H przegra bo to KTOS macza wogole paluchy w tym wystepie . Oczywiscie MC gra, gra RAKIETĄ, biega itp itd, moim zdaniem ktos juz napisał sceniariusz tego meczu a bedzie on wyglądał że 3 sety i dla Rumuna zwyciestwo koncowe.
kiepska analiza
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Spotkanie: Lokomotiv - CSKA Moskwa
Typ: under 147,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betgun
Analiza:
Na dzisiaj uderzam w spotkanie Euroligi, gdzie dojdzie do bratobójczego pojedynku. Co za tym przemawia, ano to że zapowiada się wyrównane spotkanie, CSKA, niczym nie powala, ostatnio wręcz bardzo słaby mecz z Neptunasem w którym byli murowanymi faworytami, a zwyciężyli dopiero po dogrywce. Słaby procent rzutów z gry, akcje długie, ogromne przestoje, to słabo wróży w dzisiejszym meczu. Po drugiej stronie drużyna , która lubi defensywniepograć i jak trzeba postawić szczelną obronę. Dodatkowo mecze pomiędzy tymi drużynami ], zazwyczaj były zacięte, a ich kluczowym punktem była obrona skąd też niskie wyniki. Moim zdaniem, tak też będzie tym razem iskończy się underowo. Każda z drużyn będzie chciała zacząć następną rundę od zwycięstwa i walki nie zabraknie. Powodzenia
⛔100
 
Z 46

zur555

Użytkownik
Tenis, WTA Brisbane, 11:30
S.Williams-Sharapova
Typ:2
kurs:6.0
bet365
Dziś podczas turnieju WTA w Brisbane dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy Sereną Williams a Marią Sharapovą . Według mnie są to dwie najlepsze zawodniczki w ostatnich latach w rozgrywkach WTA. A Serena Willimas to może nawet w historii. Jednak tym razem według bukmacherów Sharapowa nie powinna mieć szans, choć ja na ten temat mam inne zdanie. Maria Sharapowa pod koniec poprzedniego sezonu zmagała się kontuzją i myślę ze własne dlatego jest kurs aż 6.0 na Sharapową.
W Turnieju Brisbane ani Williams ani Sharapowa nie zachwycają. Williams wygrała z Petkovic i Cibulkową ale poziom tych meczy był niski. Sharapowa natomiast wygrała z Garcią 2:0 i z Kanepi 2:1. W tych meczach Maria grała dośc słabo ale nie od dziś wiadomo ze Ona gra najlepiej w wielkich meczach.
Owszem Sharapowa ostatni raz z Williams wygrała w 2004 roku ale myślę ze w końcu musi przyjść ten dzień w którym wygra/. Na korzyść Sharapowej jest takze to ze Williams na początku sezonu nigdy nie grała dobrze.
Podsumowując : Ja w tym meczu nie mam faworyta. Myślę ze jesli Maria zagra na swoim pozomie to jest w stanie wygrać . A kurs 6.0 na pewno zachęca do ryzyka.
⛔100
 
stanley-63 860,1K

stanley-63

Typer
Australia / A-League
- Adelaide Utd : Sydney FC
- Adelaide powyżej 0,5 gola w pierwszej połowie
- 1,75 / Sportingbet

Analizy na to spotkanie już tutaj zostały opisane , mnie także to spotkanie zainteresowało i spróbuję coś nabazgrać .
Adelaide po 12 kolejkach miejsce 7 z 13 pkt na koncie no i gole które mnie w tym spotkaniu interesują ..... strzelonych 17 i straconych również 17 i jak to się przekłada na mecz / w pierwszej połowie chłopaki strzelili 10 goli (58.82%) , na swoim terenie w 6 meczach zdobyli 12 goli czyli większość swoich strzelonych ogólnie goli ( tu daję + )
Goście drużyna Sydney - w tabeli o pozycję wyżej bo miejsce 6 z 18 pkt ich bilans to 6-0-6 i br no niestety na minus bo 15:18 . Goście jednak w meczach wyjazdowych w tym sezonie spisują się fatalnie ich bilans to zaledwie 1 zwycięstwo i 4 porażki a bramki 2 zdobyte i aż 7 straconych ( jedyne zwycięstwo i te dwa gole to tak jak już zostało wspomniane z najgorszą drużyną po 12 kolejkach Melbourne Hear ) ..... no i teraz jak to się ma na mecz ( oczywiście gole stracone ) ogólnie 18 straconych i w pierwszych połowach stracili 13 br. (68.42%) .
Teraz H2H - na 27 meczy 12-3-12 i br. 40:39 ( mało remisów ) a na stadionie Adelaide bilans 7-1-4 i br. 21:16 / w poprzednim sezonie w 3 spotkaniach pomiędzy nimi 2 razy góra Adelaide raz Sydney , jedyne spotkanie rozegrane na terenie Adelaide to wynik 3:0 i już w pierwszej połowie Adelaide zdobyło dwie bramki , sumując to liczę że już w pierwszej połowie gospodarze zdobędą przynajmniej jednego gola a kurs na to całkiem dobry oczywiście w/g mnie !
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom