>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.02.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Spotkanie: Bari - Inter
Typ: Gole na drużynę - Inter 2-3
Kurs: 1,96
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Inter musi wygrać to spotkanie. Piłkarze z Mediolanu mieli walczyć o tytuł mistrza kraju, ale zajmują dopiero 4. miejsce ze stratą 10 punktów do rywala &quot;zza miedzy&quot;, czyli AC Milan. Jednak Inter rozegrał 21 spotkań, a Milan 23, więc jest szansa na zmniejszenie straty. Aby tego dokonać, goście muszą wygrywać takie mecze, jak dzisiejszy. Bari zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem 14 pkt. w 22 meczach. U siebie przegrało 6 na 11 spotkań, strzeliło zaledwie 7 bramek. W ostatnich 4 kolejkach gospodarze nie zdobyli ani jednego punktu, w każdym spotkaniu tracąc po dwie bramki. Inter wygrał 5 z ostatnich 6 meczów i w każdym z tych wygranych pojedynków strzelał powyżej 1 bramki. Co ciekawe, aż w 9 z 11 domowych spotkań Bari padł under, więc zdobycie 4 bramek przez gości jest mało realne, co potwierdza także statystyka bramek strzelanych na wyjeździe przez Inter - strzelali gole w 8 z 10 spotkań, ale ich suma wynosi zaledwie 10, co daje równo średnią 1 bramki na mecz. Jednak według mnie Bari gra na tyle słabo, że gracze z Mediolanu powinni zaaplikować im kilka bramek. W rundzie jesiennej Inter rozgromił Bari aż 4-0, ale dwie bramki strzelił z rzutów karnych. Dziś też pewnie wygra, jednak według mnie w nieco niższych rozmiarach.
✅ 96
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Bari - Inter
Typ: 2/2
Kurs: 2,35
Bukmacher: bwin
Analiza:
Inter gra z &quot;czerwoną latarnią&quot; ligi, która zajmuje ostatnie miejsce także w tabeli uwzględniającej jedynie mecze grane u siebie. Goście są wzmocnieni chociażby pozyskaniem rewelacyjnego Pazziniego i szybko robiącego postępy Nagamoto. Wszystko wskazuje na pewną wygraną Interu, który zrobi wszystko, by wykorzystać potknięcie Romy.
Lista nieobecnych w zespole Leonardo jest dość spora, bo zawiera aż 7 nazwisk, w tym Sneijdera, Lucio, Samuela czy Stankovicia, jednak uważam, że mimo to goście nie powinni mieć problemów z pokonaniem rywala i zdobyciem gola lub nawet kilku bramek przed przerwą.
Siła ognia jest w Interze piekielnie duża. Eto&#39;o, Pazzini, Milito czy ofensywnie grający Pandev stanowią duże zagrożenie bramki każdego rywala. Leonardo ma spore pole manewru mimo tych absencji i opowiadam się za bezproblemowym zwycięstwem Interu.
⛔ 100
 
C 12

calvaria

Użytkownik
Spotkanie: Anaheim Ducks - San Jose Sharks
Typ: 1 (lacznie z ewentualna dogrywka i karnymi)
Kurs: 1,88
Bukmacher: Unibet
Witam. Na czwartkowa noc polecam typ na zwyciestwo Kaczek w konfrontacji z Rekinami w ramach NHL. Anaheim zajmuje 2 miejsce w tabeli ze strata 5 pkt do Dallas. Rekiny traca jedynie 2 punkty do Kaczek, a dodatkowo maja rozegrany jeden mecz mniej. Zatem w tym przypadku Anaheim nie moze sobie pozwolic na porazke i tym samym spadek w tabeli. Argumentami przemawiajacym za Anaheim jest gra na wlasnym boisku oraz historia bezposrednich potyczek. Na 20 ostatnich meczow 12-krotnie zwyciezaly Kaczki (wliczajac dogrywki po remisach), a 8-krotnie wygrywaly Rekiny. Ostatnie 3 pojedynki tych druzyn to wygrane Anaheim. Zatem wiecej argumentow maja gospodarze, ale mecz bedzie z pewnoscia zaciety. Polecam typ na wygrana Kaczek, mozliwe rowniez ze po zacietym boju i dogrywce.
⛔ 100
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dyscyplina : Koszykówka - NBA
Spotkanie : Atlanta - Toronto
Typ : 2
Kurs : 5,75
Buk : Bah
Nie rozumiem stak taka seria czarna jesli chodzi o Raptorsow. Brak Linasa Kleizy i Leo Barbosy nie powinien az tak mocno wplywac na sytuacje bo przeciez na tych poozycjach sa solidni zmiennicy. DeRozan swoje robi a na trojce 2-3 solidnych zmiennikow. Brak Evansa nie jest istotny. Typ zdecydowanie na przelamanie, Toronto to sredniak ligowy ale nie sadze aby mieli o wiele dluzsza serie, lada dzien sie to musi zmienic. Oni maja strasznego pecha, podczs tej serii 12L mieli conajmniej 4 mecze do wygrania, wtopy -2,-3 i dogrywka z Milawukee. Nie dostaja batow z kazdym jak slabi Cavsi. To zupelnie inna sytuacja. Atlanta w sredniej formie, ostatnie 10 meczow to bilans 6-4 a bilans domowy to juz 15-7. Nie ma Marvina Williamsa, Smith i Horford chyba zagraja. Ja nie widze roznicy miedzy tymi zespolami az takiej jak to wskazuje kurs. Dla mnie to spore value, w koncu Toronto sie przelamie w najmniej oczekiwanym momencie. Oby to sie stalo tej nocy.
⛔ 100
 
visor 28

visor

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Bari - Inter
Typ: over 2.5
Kurs: 1,86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 drużyna Bari będzie podejmować na własnym boisku drużynę z Mediolanu. Gospodarze we Włoskiej serie A zajmują ostatnią lokatę i najprawdopodobniej po sezonie spadną do niższej klasy rozgrywkowej, zaś goście plasują się na 5 miejscu w tabeli z dorobkiem 38 puntów . W tym sezonie drużynie Bari idzie bardzo kiepsko, brakuje skuteczności oraz pomysłu na grę. Inter po chwilowych problemach myślę że wróci na swój tor i zacznie odbudowywać starty oraz grać dobrą piłkę . Po rozegranych 22 meczach inter posiada 11 wygranych zaś Bari tylko 3 co mówi nam o niskiej skuteczności obrony tego zespołu a jak wiemy Inter tylko czeka na takie pomyłki. Myślę że dzisiejszy mecz będzie popisem drużyny z Mediolanu i bezradności Bari. Z czystym sumieniem stwierdzam, że panie sporo bramek.
Pozdrawiam
✅ 86
 
G 1

gortat

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - NBA
Spotkanie : Utah Jazz - Houston Rockets
Typ : 2
Kurs : 2.13
Buk : Tobet
O 03.00 rozpocznie się ciekawy pojedynek w Salt Lake City, w którym zmierzy sie drużyna Utah z Houston. Bukmacherzy faworyzują w tym meczu gospodarzy, ja jednak mam odmienne zdanie. Utah ostatnio w małym dołku, prezentują sie przeciętnie notując w ostatnich 10 spotkaniach bilans 3-7. Jednak kluczowym czynnikiem przeważającym na ich niekorzyść są absencje podstawowych graczy - Williamsa, KirilienkI i Okura. Niepewny udziału w meczu jest również Paul Millsap. Houston bilans 5-5 w ostatnich meczach, co prawda przegrali ostatnie 3 mecze, ale trzeba zauważyc, ze były to czołowe druzyny tj. Dallas, LA Lakers i San Antonio Spurs. Mimo tego prezentowali solidny basket w każdym spotkaniu i po takim kursie dzisiaj warto na nich postawic. Powodzenia


✅ 113
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Serie A, 20:45
AS Bari - Inter Mediolan
Typ: AH(2,5:0) 2
Kurs: 4.80
bet365
Mecz kończący 23 kolejkę Serie A pomiędzy zamykającym tabelę zespołem AS Bari a piątym, aktualnym Mistrzem - Interem Mediolan. Gospodarze z dorobkiem 14 punktów na koncie to w tym sezonie jak do tej pory zdecydowanie najsłabszy zespół ligi, odnieśli zaledwie 3 zwycięstwa, 5 spotkań zremisowali oraz ponieśli aż 14 porażek, strzelili zaledwie 14 bramek a stracili aż 34, oznacza to że są najgorsi w lidze pod oboma względami. U siebie rozegrali 11 spotkań spośród których większość (6) przegrali, tylko 2 mecze udało im się wygrać a 3 zremisowali. Inter natomiast po zmianie trenera osiąga dużo lepsze wyniki, podbudowani są ostatnimi zwycięstwami, w Pucharze Włoch na wyjeździe w karnych z Napoli no i ostatnim pościgiem ze stanu 0:2 na 3:2 w meczu ligowym z Palermo. Od kiedy w klubie pojawił się Leonardo regularnie Inter odrabia straty w ligowej tabeli, dzięki wynikom w tej kolejce goście mogą zbliżyć się na 7 punktów do Milanu, a zrównać się punktami z trzecim w tabeli zespołem Lazio. W ekipie gospodarzy zabraknie najlepszego strzelca Barretto oraz Belmonte i Masiello, goście zagrają oczywiście bez Samuela, Cordoby i Stankovica, nie zagra również Cambiasso, a do tego kontuzji doznał Lucio. Problemy z obroną mogą na pewno martwić mając na uwadze jak ciężkie mecze czekają Inter w niedalekiej przyszłości, jednak Bari to zbyt słaby przeciwnik by martwić się obroną, w ataku siać popłoch powinni Eto&#39;o z Pazzinim do tego do gry pali się Sneijder, nie widzę innej opcji niż 5 z rzędu ligowa porażka Bari i to bardzo wyraźna.
⛔ 100
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie : Bari v Inter
Typ : Inter wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs : 2,40
Bukmacher : Gamebookers
Data: 2011-02-03 20:45
Analiza : Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpocznie się ostatni mecz 23 kolejki włoskiej Serie A pomiędzy Bari, a Interem. Faworytem tego spotkania są goście. W lidze zajmują obecnie piąte miejsce z dorobkiem 38 punktów (101-5-5) i tracą do lidera 10 punktów (mają za to dwa mecze mniej rozegrane niż lider). Chcąc liczyć się jeszcze w walce o mistrzostwo kraju muszą z takimi zespołami jak Bari wygrywać. Jeśli natomiast chodzi o Bari to zajmuje ono ostatnie miejsce w lidze z dorobkiem 14 punktów (3-5-14) i do miejsca gwarantującego utrzymanie w lidze traci dziewięć punktów. Inter nieźle radzi sobie w meczach wyjazdowych (4-2-4). W tym roku Inter na wyjeździe już raz wygrał, przegrał i zremisował (wygrał w karnych w Pucharze Włoch). Gospodarze natomiast nawet u siebie na boisku radzą sobie mizernie (2-3-6), w tym roku dwa mecze już przegrali u siebie. Bari przegrało już pięć kolejnych spotkań w tym roku. W tym sezonie Inter wygrał już u siebie z Bari aż 4:0. Teraz będzie chciał uczynić to także na boisku rywala, a tam rzadko mu się to udaje. Jednak patrząc gdzie znajmdują się oba kluby tym razem jest duża szansa, że mu się to uda. Ostatnio u siebie wygrał po zaciętej walce 3:2 z Palermo, przegrywając 2:0. Liczę więc, że z ostastnią drużyną w tabeli wygrają to spotkanie i strzelą kilka bramek jak to w ostatnim czasie czynią. Stawiam na 1:3 lub 1:4.
✅ 140
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie : Bari v Inter
Typ : Inter Mediolan powyżej 2,5 gola
Kurs : 3,00
Bukmacher :Bet365

Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie włoskiej Serie A w którym zmierzą się obecny mistrz tego kraju Inter i ostatnia w tabeli drużyna Bari.
Bari to najgorsza drużyna włoskiej ligi z dorobkiem zaledwie 14pkt co plasuje ich na ostatniej pozycji w lidze. Drużyna z Mediolanu z dorobkiem 38pkt plasuje się na 5 pozycji która moim zdaniem jest rozczarowaniem w tym sezonie ale dopóki piłka w grze. . .
Co prawda Inter nie gra dziś u siebie ale po kontuzji wraca do składu Vesley Sneijder co będzie dużym wzmocnieniem w drużynie gości. Postraszyć oni mogą też w ataku dobrze dysponowanym Samuelem Eto&#39;o.
Moim zdaniem dzisiaj dla Interu to jedna z lepszych okazji w których mogą pokazać swoją klasę i postraszyć drużyny sąsiadujące z nimi w tabeli ligowej. Chciałem tutaj postawić handi-2 na Inter ale typ już jest więc postawie na troche mniej ryzykowny typ over 2,5 gola drużyny gości co jest według mnie bezpieczniejszym rozwiązaniem. Pozdrawiam.​
✅ 200
 
R 4

rybakow92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , Zagrzeb - debel
Spotkanie: Dlouhy L./Stepanek R. - Polasek F./Zelenay I.
Typ: 2
Kurs: 2,75
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:
Po zobaczeniu tego meczu nie mogłem dojść ze zdziwienia dlaczego jest taki wysoki kurs na debel gości. Ten debel bardzo rzadko mnie zawodzi bardzo często przynosi mi wygrana a chciałbym go polecic innym. Radek Stepanek jest jedynym singlista w tym gronie co moze takze przeszkadzac w ich grze a Polasek/Zelaney sa typowo nastawieni na debla mysle ze wygrana gosci nie podlega dyskusji
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 5

blade08111991

Użytkownik
Dyscyplina: Turcja - Puchar
Spotkanie: Gaziantepspor - Galatasaray
Typ: 2
Kurs: 2.4
Bukmacher: bet365
Data: 3.II.2011 godz 19.00
Analiza: Dzis wieczorem odbedzie sie spotkanie Tureckiego puchary. Moim faworytem jest Galatasaray i postaram się pokrótce to uzasadnić. Konfrontacje obu druzyn wygladaja nastepująco: na 22 mecze 14 wygrało Galatasaray, bylo 6 remisów i tylko 2 wygrane Gaziantepspor. Goscie nie radza sobie dobrze w tabeli ale uważam że to tylko przejsciowe. Warto przypomniec że drużtna gosci zdobyla tytuł aż 14 razy, Gospodarze najwyżej byli w półfinale. &quot;Lwy&quot; zagrają w swoim najlepszym składzie, z Milan Baroš&#39;m w ataku który jest jak dotąd najlepszym strzelcem drużyny. Uważam że postawienie na gosci bedzie dobrym typem.
⛔ 100
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Bari - Inter
Typ: 1-2, 1-3 lub 1-4
Kurs: 4,00
Bukmacher: Gamebookers
Czas rozpoczęcia: 20:45
Ostatnie w tabeli Bari podejmie 5 Inter. Zespół z Mediolanu cały czas liczy się w walce o mistrzostwo, lecz musi wygrywać takie mecze jak te aby mieć jeszcze jakieś szanse na dogonienie lokalnego rywala. Gospodarze bronią się rozpaczliwie przed degradacją, ale ich starania raczej spalą na panewce i w przyszłym sezonie powrócą znów do Serie B. Bari przegrało ostatnie 4 mecze ligowe, a u siebie nie wygrali od 8 meczy, w tym czasie 2 razy remisując oraz przegrywając 6 krotnie!!! Inter po przyjściu Leonardo gra coraz lepiej, choć mała wpadka i przegrana w Udine to i tak można uznać za wypadek przy pracy, tym bardziej iż Udinese jest ostatnio w świetnej formie. Mediolańczycy wygrali 5 z 6 ostatnich meczy ligowych. W każdym z tych meczy Inter tracił choć jedną bramkę, a gdy wygrywał strzelał 2,3 lub 4 gole. Bari gra raczej defensywnie, ale wydaje mi się iż raz pokonają Julio Cesara, a goście dopowiedzą 2 lub 3 bramkami i wygrają ten mecz dość pewnie.

⛔ 100
 
D 8

davido

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - KHL
Spotkanie: SKA St Petersburg - CSKA Moscow
Typ: SKA St Petersburg
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
SKA St Petersburg zajmuje w swojej konferencji czwarte miejsce (tyle samo punktów co 2 i 3 zespół), natomiast CSKA jest na przedostatnim miejscu - 10. Gospodarze z ostatnich rozegranych 4 meczy u siebie wygral tylko jedno, natomiast dwa ostatnie mecze grając na wyjazdach wygrali. Pojawia sie dobra okazja do zwycięstwa, gdyż CSKA mimo ostatnich wygranych jest zespołem niżej notowanym od Petersburga. Dodatkowym atutem będzie chęć pokazania sie swoim kibicom, wkońcu ile można przegrywać u siebie meczy. Moim zdaniem pewna 1.
✅ 50
 
P 5

portugal09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Portugalia puchar

Spotkanie:
guimaraes- coimbra

Typ:
1
Kurs: 1,72

Bukmacher:
Bwin

Czas rozpoczęcia:
21.30
Vitoria zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli, zaraz po wielkiej trójce. Mimo iż ostatnie dwa meczy nie były najlepsze (porażka z dużo niżej notowanych Olhanese 1:2 oraz pogrom w mecz z Bragą 0:5) uważam, że Vitoria ma bardzo duże szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu. Academica również nie gra rewelacyjnie. Zajmuje 12 miejsce w tabeli. Ostatnio również przegrali z Rio ave (2:3), które walczy o utrzymanie w lidze. Podsumowując, Vitoria nie miała ciężkiej przeprawy przez puchar. Jej rywalami były głównie zespoły drugoligowe, jednak academica nie wydaje się być groźnym rywalem dla Guimaraes!!
✅ 72
 
W 0

wolfstorm

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Atlantic Cup
Spotkanie :IF Elfsborg - Odense BK
Typ: 2
Kurs :2.20
Buk : bet365
Godzina : 18:00

Analiza : Jest to mecz o pierwsze miejsce w grupie , które aktualnie zajmuje IF Elfsborg . Ja jednak postanowiłem postawić w tym spotkaniu na Odense BK.Po pierwsze w sezonie ligowym zespół ten prezentował wyjątkowo stabilną formę , czego owocem jest obecnie 2 pozycja w tabeli duńskiej Superligi z bilansem bramkowym 36 - 28 . W Atlantic Cup również nie spisywał się źle , czego dowodem jest zwycięstwo 3:2 nad ligowym rywalem z Brøndby i remis 1:1 z Helsingborgiem , obecnym wiceliderem ligi szwedzkiej . W meczach z udziałem tego zespołu padało ostatnio dużo bramek , podobnie jak w przypadku IF Elfsborgu , podejrzewam więc , że mecz ten będzie bardzo wyrównanym widowiskiem a o zwycięstwie może zdecydować lepsza dyspozycja w obronie .

⛔100
 
kafi87 9

kafi87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaWłochySerie A
Spotkanie: Bari - Inter
Typ: Gole-Drużyny zdobędą-tylko Inter( czyli Bari nie strzeli w tym meczu)
Kurs:2,4
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 zmierzy się Bari - Inter.Jak każdy wie Bari gra fatalnie w tym sezonie zajmując ostatnią pozycję w Seri A. W meczach u siebie mają bilans 2-3-6 i bramek 7-15 co daje jej pierwsze miejsce jeśli chodzi o najgorszą ofensywę. Inter po kłopotach na początku sezonu powraca do gry o Ligę Mistrzów a może nawet i wygranie Seri A. Więc taki mecz jak z Bari powinni pewnie wygrać biorąc pod uwagę kapitalną formę napastników i tragiczną formę przeciwników. Moim zdaniem Bari dzisiaj nie strzeli, chyba że do własnej siatki:razz:
✅ 140
 
P 1

pawko12

Użytkownik
Dyscyplina: tenis; turniej ATP Santiago, Chile Santiago, Chile
spotkanie: Andujar, Pablo (+1.5 seta) - Starace, Potito
typ: 1
kurs: 1.75
bukmacher: unibet
analiza: Dziś w ćwierćfinale turnieju w Chile dojdzie do ciekawego spotkania pomiędzy &quot;ziemniakami&quot; - graczami specjalizującymi się w grze na nawierzchni ceglastej. Na przeciwko siatki staną hiszpan Pablo Andujar oraz włoch Potito Starace. Wg bukmacherów faworytem spotkania jest włoch. Wcale mnie to nie dziwi. Zajmuje on w rankingu 49 miejsce (hiszpan jest 71). Historia meczy pomiędzy Andujarem i Starace również może mieć wpływ na wystawiane kursy przez bukmacherów. W 4 spotkaniach - wszystkie odbyły się na clayu, 4 razy wygrywał Starace. Andujarowi w tych meczach dwukrotnie udało się urwać seta. Dla tych zawodników turnieje rozgrywane na mączce są najlepszą okazją na skok w rangingu ATP. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie zapowiada na zacięty bój. Moim zdaniem choć włoch ma większe szanse na zwycięstwo to jednak jestem skłonny postawić że hiszpanowi kolejny raz w meczu z włochem uda się ugrać choćby 1 seta. Jest to bardzo możliwe, ponieważ widać, że Starace na początku sezonu nie jest w optymalnej formie ( w pierwszym meczu stracił seta z Capdeville). Po za tym w zeszłym roku Starace w turnieju odpadł już w 1 rundzie (przegrana z Luczakiem). Jeżeli chodzi o Andujara to w pierwszej rundzie pokonał właśnie Luczaka w 2 setach. Andujar nie grał w turnieju rok temu więc teraz napewno będzie się starał wypaść jak najlpiej by zyskać jak najwięcej punktów do rankingu ATP i liczyc na jakiś awans. Historia wyników w turnieju pokazuje, że tzw faworyci nie wygrywają gładko - jest bardzo dużo meczy kończących się w 3 secie więc bardzo możliwe, że i taki scenariusz może być w tym spotkaniu. Mój typ to wygrana przynajmniej 1 seta przez Andujara.
⛔ 100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna/Anglia/Blue Square Premier
Spotkanie:Kettering Town-Crawley Town
Typ:2
Kurs:1,58
Buk:Tobet
Analiza:
Dzisiaj bardzo uboga oferta.Zdecydowana większość typerów gra spotkanie Bari z Interem.jednak ja postanowiłem poszukać szczęścia w spotkaniu Blue Square Premier,czyli odpowiedniku piątej ligi.Spotkanie pomiędzy 3 drużyną w tabeli,czyli Crawley Town a drużyną okupującą 15 lokatę.Trzeba jednak dodać,że Crawley ma o 5 rozegranych spotkań mniej od lidera rozgrywek,zespołu Wimbledonu i tylko dwa punkty straty.Gospodarze w tym sezonie spisują się dosyć słabo biorąc pod uwagę ich postawę w ubiegłym sezonie,który zakończyli na 6 lokacie.W tym sezonie jest już znacznie gorzej.Prawdziwym utrapieniem gospodarzy jest gra na własnym stadionie,gdzie zdołali uzyskać tylko 14 punktów i pod tym względem zajmują przedostatnią pozycję w tabeli.Drużyna Crawley za to dużo lepiej spisuje się na obcych boiskach,gdzie wygrali 8 spotkań,4 zremisowali i tylko raz przegrali.Crawley na pewno to tego meczu przystąpi bardzo zdeterminowane,aby nadrobić zaległości w tabeli i osiągnąć awans do League Two.Ambicje drużyny Crawley sięgają jednak znacznie wyżej.Są oni bowiem już w 5 rundzie Pucharu Anglii,w której to zagraja w Teatrze Marzeń z Man United.Na swojej drodze do piątej rundy pokonali już zespoły z wyższych lig,takie jak Derby,Swindon czy ostatnio Torquay.Sądzę więc,że Crawley będzie chciała udowodnić różnicę klas na Kettering i odniesie dziś wieczorem pewne zwycięstwo.
⛔ 100
 
kuba230792 10

kuba230792

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Włochy
Spotkanie: Bari- Inter
Typ: under 2,5
kurs: 1,90
Bukamcher: bwin
Analiza:
Dzis o godzinie 20.45 spotkaja sie Inter -niesiony ostatnimi zwyciestwami- z outsiderem ligi Bari. Zimowe transfery Bari nie przynosza pożadanego efektu, i spadek z ligi zaglada im głeboko w oczy, notomiast piłkarze z Mediolanu są zupełnie w innych nastrojach. W szeregach Interu zabraknie kilku bardzo waznych piłkarzy takich jak Sneijder, Stanković, Cordoba, Mariga, Cambiasso, Lucio, Samuel. Mysle ze Bari jeszcze powalczy o utrzymanie, bedzie im ciezko sie przelamnac w takim meczu, ale graja na własnym stadionie i choc ciezko bedzie im strzelic gola to sami tez nie straca wiecej niz 2.
⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
tenis, debel johanesburg
spotkanie: Devverman/ Martin D.- Beck/Sela
typ 2-0
kurs 3
bet-at-home
analiza:
przed nami spotkanie 1/8 finalu turnieju tenisowego z cyklu ATP w Johanesburgu. Naprzeciwko siebie stanie debel zlozony z pary Deverman/ Martin oraz Beck/ Sela. Pierwsza para wymieniona przeze mnie ograla wczoraj gladko niemcow- Fischera oraz schutlera natomiast ich dzisiejsi rywale rozprawili sie w 1 rundzie w 2 setach z Brownem oraz Wassenem. Dzis typuje rownie gladkie 2-setowe zwyciestwo tych pierwszych a sklania mnie do tego fakt iz zarowno Beck jak i Sela graja przed tym spotkanie pojedynki singlowe(Beck juz wlasciwie rozegral i zwyciezyl w 3 -setach)a co za tym idzie straca zapewne mnostwo sil na te gry pojedyncze. Deverman jeszcze w tym turnieju jest w singlu ale gra dopiero jutro wiec dzis spotkania napewno nie odpusci. Typuje 2-0 Devverman/ Martin D.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom