>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.02.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
grzeniu88 5

grzeniu88

Użytkownik
Piłka nożna - Eredivisie
Spotkanie Venlo-Ajax
typ:Ajax(-2)
Kurs:3,05
Unibet
Ajax ostatnio dość niespodziewanie przegrał swoje wyjazdowe spotkanie przeciwko Vitesse 2:3. Przegrał prowadząc 2:0. Jak wszyscy wiedzą w Eredivisie Ajax potrafi wygrać wysoko co pokazał ostatnio odprawiając Vitesse w pucharze 4:0. Ajax potrafi strzelać gole w meczach wyjazdowych, rzadko w ostatnich paru miesiącach było to mniej niż 2. Venlo w ostatnich 3 meczach aż 2 razy straciło 4 bramki i to dwukrotnie u siebie. Ajax dawno nie wygrał ligowego meczu różnicą 3 bramek i myślę, że z zawodzącą drużyną Venlo jest ich na to jak najbardziej stać.
✅205
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - liga hiszpańska
Spotkanie: Real Sociedad - Mallorca
Typ: Real Sociedad over 2,5
Kurs: 3,40
Buk: Bet365
Analiza:
W cieniu spotkania na Vicente Calderon będziemy mieli mecz na Estadio Anoeta, gdzie faworytem będzie rzecz jasna Real Sociedad. U Basków problemem są wyniki, bo gra jest naprawdę dobra i potrafią zdominować przeciwnika ale jakoś nie przekłada się to ostatnio na ilość punktów, bo takie spotkania jak z Celtą czy Deportivo powinni wygrywać. Z jednej strony można powiedzieć, że problemem jest skuteczność ale też zobaczmy, że Real czy Barcelona tracili po 3 gole z nimi. Moim zdaniem problemem są głupio tracone gole, a potem muszą się męczyć by odrabiać straty. Niestety w mojej ocenie Claudio Bravo też od czasu do czasu przykłada się do tych goli, swoimi interwencjami albo wybiciami piłki. Jeśli jesteśmy przy defensywie, to dodam, że w niedzielnym spotkaniu Montanier nie będzie mógł skorzystać z lewego obrońcy De la Belli i jest to osłabienie, bo ten zawodnik rozgrywa naprawdę dobry sezon. W pomocy zabraknie również Zurutuzy oraz Markela Bergary. W ofensywie mamy komplet i ciekaw jestem jak zestawi kwartet ofensywny trener z Francji. Rzecz jasna Vela, Xabi Prieto i Griezmann mają raczej pewne miejsce w składzie ale kto zostanie dokoptowany do nich. Jeśli ta trójka zagra za napastnikiem, to będzie ktoś z dwójki Ifran i Agirretxe ale może Griezmann zagra na szpicy, a wtedy wzrastają szansę Chory&#39;ego Castro na grę i ja jestem za tym właśnie by Urugwajczyk grał od 1 minuty. Mallorca właśnie na ofensywnych zawodników Realu Sociedad powinna zwrócić największą uwagę, gdyż ostatnie spotkania, to ogromne kłopoty w defensywie Mallorki. Przede wszystkim tracą mnóstwo goli, a ostatnie 3 spotkania, to 3 gole zebrane kolejno od Valladolid, Espanyolu i Malagi u siebie. Do tego problemem są na pewno osłabienia. Z powodu kontuzji zabraknie Joao, Uche, Aouate, Arizmendiego i Bigasa. Do tego za kartki brakuje Piny, a jeszcze Caparros postanowił nie zabierać Ximo Navarro. Tak więc przede wszystkim brakuje zawodników defensywnych, co z pewnością zbyt dobrze nie wróży. Wprawdzie ściągnięto z Anglii, Alana Huttona ale liczba minut rozegrana przez tego zawodnika w tym sezonie, raczej na kolana nie powala, zwłaszcza, gdy dodamy, że było to w Championship... Myślę, że gracze z Balearów powinni poszukać swoich szans pod bramką Bravo, bo ostatnio w ofensywie jest co raz lepiej, bo też i Giovanni Dos Santos zaczął lepiej grać, a gdyby Hemed powrócił do formy z początku sezonu, to pewnie byłoby jeszcze lepiej.
Myślę, że gospodarze powinni wygrać ale też czuję, że znowu w ich bramce coś się znajdzie. Jednak wobec faktu, że Mallorca ostatnio w defensywie traci mnóstwo bramek, to myślę, że gospodarze są jak najbardziej w stanie strzelić te trzy bramki, a kurs mamy na takie zdarzenie naprawdę wysoki i warto zaryzykować.
Real Sociedad: Bravo, Zubikarai; Carlos Martínez, Dani Estrada, Ansotegi, Iñigo, Cadamuro, José Ángel; Illarra, Ros, Elustondo, Pardo; Xabi Prieto, Carlos Vela, Agirretxe, Ifrán, Chory Castro, Griezmann
Mallorca: Calatayud, Alan Hutton, Anderson, Antonio López, Pereira, Nsue, Giovani, Tomer, Javi Márquez, Tissone, Geromel, Nunes, Víctor, Martí, Luna, Alfaro, Kevin, Fontás y Mino
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Holandia
Spotkanie - Willem II : Feyenoord
Typ - suma goli drużyny ? Feyenoord powyżej 3,5 gola
Kurs - 6.00
Buk - Bet365
Analiza :
Dzisiaj stawiam na gole w wykonaniu Feyenoordu w meczu z ostatnim w tabeli Willem II , w/g mnie mecz do jednej bramki . Obecny sezon w wykonaniu Feyenoordu jest dobry i mierzą chłopaki wysoko , jak na dziś zajmują 5 miejsce jednak do 2 Twente tracą tylko 4 pkt i dziś nadarza się okazja aby ta różnica zmalała . Pierwsze starcie na De Kuip zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Feyenoordu 3:0 ale dziś liczę na więcej . Beniaminek z Tilburga po 20 kolejkach ma zaledwie 13 pkt na koncie no i odpowiednio do tego bilans to 2-7-11 i oczywiście ujemny bilans bramkowy 18:42 . Portowcy na tym stadionie już nie raz wygrywali i to wysoko np. 5:3 czy 4:0 a w sumie obie ekipy spotykały się jak dotąd 23 razy a bilans 3-5-15 w bramkach 21:59 mówi nam wszystko , dlatego liczę na dobrą skuteczność podopiecznych Ronalda Koemana . Pozdrawiam !
⛔100
 
davidson 59

davidson

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Anglia, Premier League
Spotkanie: WBA vs Tottenham
Typ: Bale strzeli gola
Kurs: 3,25
Bukmacher: Expekt
Analiza: O godz 14 30 w West Bromwich zacznie sie mecz WBA vs Tottenham. WBA nie moga uznac stycznia za udanego. Przegrali wiele meczy i zremisowali a chyba kazdy pamieta jak grali na poczatku sezonu Premier League. Widac duzo roznice przede wszystkim w ich grze. Zagraja dzisiaj przeciwko Tottenhamowi ktory nadal walczy o top 4. Typuje strzelca gola jako Balea bo bedzie mial dzisiaj wiele okazji strzeleckich, uwazam ze Koguty wygraja ale nie bez problemu. Gereth jest motorem napedowym Tottenhamu i co ciekawe strzela wiele goli na wyjazdach. Gdy jest w wielkiej formie to praktycznie zaden defensor druzyny przeciwnej nie jest w stanie go zatrzymac. Nie lubie osobiscie Defoe , marnuje wiele sytuacji ale Bale to gracz bardzo ulozony prezentujacy bardzo dobra dyspozycje. Podczas kazdego spotkania Gereth wykorzystuje swoj najlepszy atut czyli szybkosc z WBA bowiem nie bedzie mial wiekszych klopotow i powinien skierowac pilke do siatki. Wczoraj Chelsea przegrala wiec Tottenham da z siebie wszystko a Bale dopelni formalnosci bo zaden obronca nie da sobie rady z tym zawodnikiem gdy chociazby nabierze pelni szybkosci. Tym bardziej ze obroncy WBA doslownie graja nierowno ale Tottenham ma wiele przewagi i sa faworytami do zgarniecia 3 pkt.
✅225
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Bayer Leverkusen vs Borussia Dortmund
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza
:
Dziś w Bundeslidze hit kolejki, graja drużyny, które dzieli od siebie punkt i zajmują kolejno 2 i 3 pozycję. takie mecze na szczycie przeważnie nie obfitują w dużą liczbę bramek. myślę że i dzisiaj będzie podobnie, jednak postanowiłem dać na zwycięstwo gości. Bayer jak i BVB mają tylko teoretyczne szanse na mistrzostwo, więc ten mecz decydować będzie o 2. miejscu w tabeli (według mnie). Bedzie to mecz zacięty (podejrzewam że kartek też będzie sporo), a o zwycięstwie zadecydują niuanse- przygotowanie kondycyjne i umiejętności techniczne (według mnie, te atuty są dzisiaj po stronie gości). Chcąc obronić puchar BVB gra z Bayernem, ostatnio korzystny bilnas w spotkaniach z bawarczykami jest po stronie klubu z Dortmundu. Ćwierćfinał już niedługo, więc morale muszą być wysokie- a te najlepiej podnosi zawodnikom kolejne zwycięstwo. BVB dzisiaj zagra ostrożnie, będzie strzec zera z tyłu i raz po raz będzie karciło aptekarzy swoimi kontrami. Jeżeli tylko wystrzegą się błędów pod swoim polem karnym to BVB spokojnie wygra ten mecz. Polskie trio prezentuje wysoką formę a wszystko to idealnie pracuje w dobrze naoliwionej po przerwie zimowej maszynie Klopp&#39;a.
⛔100 - powtórzony typ
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy, Seria A
Spotkanie: AC Milan - Udinese Calcio
Typ: Powyżej 2.5 goli
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Mimo, że jest to chyba najciekawiej zapowiadające się spotkanie w tej kolejce Serie A, ten mecz i tak będzie w cieniu wielkiego wydarzenia jakim niewątpliwie będzie debiut w barwach Rossonerich Mario Balotelliego.
Ja na to starcie postanowiłem zagrać over 2.5 goli. W poprzednich sezonach w starciach między tymi dwiema ekipami padały wyniki overowe, wystarczy bowiem przypomnieć poprzedni sezon gdy Udine na Giuseppe Meazza zremisowało 1-1, a u siebie uległo 1-2, w tym sezonie natomiast Udinese wygrało pierwszy mecz 2-1. W historii spotkań (tej ostatniej) mieliśmy starcia w których naprawdę padało sporo bramek jak chociażby remis 4-4, zwycięstwa 5-1, 4-1, 4-0 czy rezultaty 3-2. Od sezonu 1998/99 obie ekipy grały ze sobą 32 razy (liga, puchar) i w 22 przypadkach mieliśmy wynik powyżej 2.5 gola w meczu. Statystyki raczej pokazują więc, że w spotkaniach Milanu z Udinese możemy spodziewać się wyniku overowego.
Co jeszcze oprócz statystyk przemawia za overem w tym spotkaniu?
&gt; po pierwsze obie ekipy mają w swoich zespołach wyborowych strzelców. W AC Milan jest przecież El Shaarawy (15 bramek w Serie A) natomiast w Udinese gra Di Natale, który również strzela w tym sezonie mnóstwo bramek (14 w rozgrywkach ligowych). Dodajmy do tego Pazziniego, który może jest w cieniu młodszego gole ale również imponuje skutecznością (10 bramek) a także debiutującego Balotelliego i naprawdę może być to spotkanie ze sporą ilością goli.
&gt; druga sprawa to osłabienia w obu ekipach. W drużynie gości zabraknie podstawowego bramkarza Zeljko Brkica (18/0), a także defensywnego pomocnika Emmanuel Badu (12/0). W okienku transferowym z drużyny odeszli natomiast dwaj obrońcy Pablo Armero (Napoli) i Andrea Coda (Parma). W Milanie natomiast zabraknie obrońców Philippe Mexèsa (14/0) i Mattia De Sciglio (15/0), a także defensywnego pomocnika Nigela de Jong (12/1).
&gt; statystycznie w tym sezonie Serie A Milan zanotował 13 overów 2.5 i 9 underów 2.5, Udinese natomiast zanotowało 14 overów i 8 underów i pod względem overów w lidze jest to ścisła czołówka.
✅91
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej ,NHL
Spotkanie: Pittsburgh Penguins @ Washington Capitals
Typ: Pittsburgh Penguins ML OT (wraz z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1,77
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Pingwiny to bestie na wyjazdach i nie mam ku temu żadnych wątpliwości, do tego w końc zagrali wczoraj w swoim stylu i Diabły nie mieli na tafli prawa do zająknięcia. Dziś teren na pozór trudny, ale tylko na pozór ponieważ Stołeczni dopiero się rozkręcają, a Pens to zdecydowanie ostatnia ekipa na zachodzie, przy której można śmiało podkręcać swój poziom i przedewszystkim ostatnia która na to pozwala. Dziś w bramce Ex Stołeczny - Vokoun, który zaliczył już w tym sezonie dwa bardzo udane mecze (w tym jeden shutout) , a po drugiej stronie Holtby , który w końcu zanotował pierwszy udany występ z Flyers i być może wygryzie z &#39;jedynki&#39; Neuvritha. Tutaj na papierze przewaga po stronie Capitals, ponieważ Pens są w sytuacji back to back , ale myślę że w tym wypadku mimo wszystko nie będzie to miało znaczenia dla rozpędzonych po wczorajszym meczu Pingwinów, którzy powinni wykorzystać niemrawę jeszcze zaplecze gospodarzy.
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wyszek 15

wyszek

Użytkownik

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie:
Sevilla FC - Rayo Vallecano Madrid
Typ: over 1.5
Kurs: 1.22
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Największa rewelacja tego sezonu La Liga, czyli drużyna Rayo Vallecano, wybierze się w na mecz do Andaluzji. Ich rywalem będzie tym razem Sevilla. Vallecanos (6 miejsce) pomijając wpadkę z Granadą, w ostatnim czasie gra nieźle, w sześciu ligowych spotkaniach odniosło aż pięć zwycięstw i strzela dużo bramek, zaś Sevilla (12 miejsce) pod wodzą Emery&#39;ego też prezentuje się lepiej niż za kadencji Michela, ale mimo to zdecydowanie spisuje się poniżej oczekiwań. Drużyna z Andaluzji wygrała co prawda ostatnio na własnym boisku z Granadą, ale we wcześniejszych dwóch meczach ligowych zdobyła zaledwie jeden punkt. Jedyną szansą na uratowanie tego sezonu jest triumf w Pucharze Króla, ale przegrała pierwszy półfinał przeciwko Atletico (1:2), ale może liczyć na odrobienie strat w rewanżu na własnym terenie.
Podczas meczu w składzie gospodarzy zabraknie w niedzielę Diego Perottiego i Piotra Trochowskiego, którzy w dalszym ciągu leczą swoje urazy. Głównymi nieobecnymi w składzie gości są z kolei Piti, Rodi oraz Nacho Martinez
Liczę na ciekawy mecz i sądzę, że w meczu padną dwie bramki ;)
Sevilla FC HOME:

  • UNDER 2.5 - 40%
  • OVER 2.5 - 60%


Rayo Vallecano Madrid AWAY:
  • UNDER 2.5 - 30%
  • OVER 2.5 - 70%


Przewidywane składy:
Sevilla: Julian - Navarro, Spahic, Fazio, Cicinho - Medel, Kondogbia, Navas, Reyes, Rakitić - Negredo
Rayo: Ruben - Casado, Amat, Figueras, Tito - Trashorras, Fuego, Lass, Dominguez, Carlos - Baptistao
sędzia: Muniz Fernández

03.02.2013; 17:00, Estadio Ramón Sánchez Pizjuán
⛔100 - kurs minimalny wynosi 1,40
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Anderlecht Bruksela vs. Standard Liege (Piłka Nożna - Jupiler Pro League)
Typ: 1
Kurs: 1,66
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Anderlecht Bruksela wciąż w niesamowitej formie. Zajmują pewne pierwsze miejsce, choć za plecami czai się zespół Zulte-Waregemu, który non stop wygrywa - szczęśliwie, ale wygrywa. Fiołki jednak nie oddadzą już prowadzenia, nie ma takiej opcji. Dzisiejsza batalia ze Standardem powinna to potwierdzić. Standard w ostatnim okienku stracił swoją gwiazdę, Pocognolego. W zamian kupili Ono, który ma być kluczowym napastnikiem w zespole. Na razie jednak wdraża się w belgijską ligę. W zespole gospodarzy dalej nie zobaczymy Mbokaniego, ale nie jest to zbyt duże zmartwienie dla gospodarzy. De Sutter i Jovanovic spisują się równie dobrze. Dzisiejszy mecz powinien ukazać ponownie Anderlecht w świetnej formie. Wygrana gospodarzy powinna być formalnością.
Hardcorowy Kokosu poleca i pompuje MEGA BONUS: 100% do 200PLN - zobacz koniecznie

⛔100
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Bayer - Borussia Dortmund
Typ: powyżej 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Czuję, że najciekawszy mecz kolejki nie rozczaruje. Obrona Aptekarzy mocno kulała w meczu z Freiburgiem. Nie wiem jakim cudem oni nie stracili wtedy bramki. W ich defensywie ogólnie czegoś mi brakuje. Bardzo utalentowani Wollscheid i Toprak nie wystrzegają się błędów. Na prawej stronie również nieopierzony Carvajal, a na lewej... Boenisch. &quot;Polak&quot; to będzie autostrada dla ofensywy BVB. Jeżeli chodzi o gości, to z tyłu wcale nie jest tak kolorowo jak mówią wyniki. Swoje szanse na trafienia mieli zarówno piłkarze Werderu, jak i Nurnbergii. Mam wrażenie, że Santana z Hummelsem nie współpracują do końca tak jak powinni. Ekipa Kloppa prosi się o gola od dwóch kolejek. Moim zdaniem właśnie trafili na rywala, który może ich życzenie spełnić. Na BayArena Bayer gra lepiej niż na wyjazdach, przede wszystkim traci mniej goli. Potencjał ofensywny w tej ekipie jest bardzo duży. Kiessling, Schurrle, Castro i Milik są w stanie zapewnić bramki. Trafień ze strony BVB też należy się spodziewać. Mają super pakę z przodu, do tego są w gazie. Nie ma o czym gadać. Stawka meczu spora, jedna bramka może tu rozwiązać worek. Leno i Weidnfeller to klasowi bramkarze, ale przy meczu jakiego się spodziewam 3 gole powinny wpaść. Ciężko wskazać faworyta. Moim zdaniem argumenty za jednymi i drugimi w pewien sposób się równoważą. Stawiam więc na dobry mecz. W ubiegłej rundzie deklasacja na korzyść BVB. Aptekarze rządni rewanżu.
✅80
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie NHL
Spotkanie:Washington Capitals-Pittsburgh Penguins
Typ:pittsburgh Penguins -2 tylko 2 bramki=zwrot
Kurs:5,00
Bukmacher:Bet365
Dziś o godzinie 18:30 czasu polskiego powinno rozpocząć się spotkanie pomiędzy Capitals a Penguins.Mecze pomiędzy tymi ekipami należały zawsze do bardzo ciekawych dziś jednak jak dla mnie powinno być to raczej jednostronne widowisko.Hokeiści ze stolicy USA grają od początku po prostu tragicznie i z tego co można wyczytać w różnych opiniach jest tam wszystko oprócz drużyny.Jeśli chodzi o gości to mieli oni trochę lepszy start,a ostatnie mecze z Devils i Rangers pokazują że są w dobrej dyspozycji co potwierdza bilans bramkowy 8-1 co z rywalami z własnej dość silna dywizji jest świetnym rezultatem.Warto też dodać że pingwiny to obecnie najlepiej grająca drużyna na wschodzie jeśli chodzi o wyjazdy i fakt że w 3 na 5 meczów wyjazdowych hokeiści z Pittsburgh&#39;a wygrywali różnicą dwóch bramek lub wyżej tym bardziej zachęca do postawienia na ten zakład zwłaszcza że w przypadku dwóch bramek różnicy bet365 gwarantuje zwrot.Uważam że zakład po takim kursie wygląda ciekawie a Capitals w obecnej formie nie powinni stanowić problemu dla Penguins
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robert1d 50

robert1d

Użytkownik
Dyscyplina: hokej - AllEttan Norra
Spotkanie: Ostersund SK - Tegs SK
Typ: Ostersund SK
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Mecz w grupie Allettan Norra pomiedzy Ostersund SK i Tegs SK bedzie drugim spotkaniem tych zespolow w tym roku. Pierwsze spotkanie na terenie dzisiejszych gosci zakonczylo sie zwyciestwem Ostersund 3:1. Wygrali na wyjezdzie, a zisiaj graja u siebie, z ostatnich 6 spotkan w lidze wygrali 5 i przeciwnicy wrecz na odwrot 1:5, wiec zupelnie nie rozumiem jak bukmacherzy moga dac taka stawke (pewnie po zakonczeniu meczu dowiemy sie o czyms, czego nigdzie nie moglem znalezc na temat tego spotkania i wysoka stawka bedzie oczywista ???? ). Goscie na dole tabeli, a Ostersund ma druga pozycje w lidze, ale musi sie o nia starac, wiec dla mnie to pewny typ.
Jesli ktos zaspal, to ja to wykorzystam.
⛔100 - kursy Ci się pomyliły chyba
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Primera Division
Spotkanie:
Valencia - Barcelona
Typ:
remis
Kurs:
4.97
Bukmacher:
pinnacle
Analiza:
emocjonująco zapowiada się pojedynek w Valencii która będzie u siebie podejmować Barcelonę, jak wiadomo nie od dziś Barcelona jak zwykle przezywa lekki kryzys wraz z nowym rokiem kalendarzowym to już nie ta świeżość i jakość co w tamtym roku co prawda z drugiej strony też wielkiej różnicy nie ma no ale zawsze... ostanie 5 mecze Barcelony to 1 porażka 2 remisy i tylko 2 zwycięstwa zaczyna wyglądać to powoli nie ciekawie ale Barcelona może sobie na to pozwolić wypracowana przewaga w lidze, czyli nie musi się wielce spinac w dzisiejszym meczu bo nawet przegrana praktycznie nie wyrządza żadnej krzywdy. Valencia która u siebie radzi sobie na prawdę dobrze co prawda przytrafiła się dotkliwa porażka z Realem (jednak na którym ciężko się opierać bo jest mega nie obliczalny) Ja dziś uważam ze czeka bardzo ciężki mecz Barce z drużyna która dodatkowo jej ewidentnie nie leży w tym sezonie u siebie wygrała zaledwie 1:0, równie ciekawie wygląda H2H w Valencii na ostatnie 5 spotkań padło aż uwaga 4 remisy i jedna wygrana Barcy 1:0, ja dziś to spotkanie przewiduje tak:
Valencia+1,5 - Barcelona 1.71 9/10Valencia+0,5 - Barcelona 2.85 5/10Valencia - Barcelona remis 4.97 4/10
✅397
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , Liga Włoska
Spotkanie: Caserta - Biella
Typ: Caserta -6,5
Kurd: 1.87
Buk: bwin
Analiza:
Dziś w lidze włoskiej spotykają się dwa ligowe średniaki. Aktualnie Caserta zajmuje 10 pozycje w lidze , ostatnie 5 spotkań na swoim parkiecie to 5 ciężkich spotkań , ich bilans spotkań na swoim parkiecie wynosi 3-2 na ich korzyść. Jak już wspomniałem ostatnie 5 spotkań to nie były łatwe pojedynki , drużyna Caserty ograła u siebie m.in Cantu i świetną w tym sezonie drużyne Sassari. Przeciwnicy to ostatnia drużyna tabeli , na wyjeździe wygrali tylko 1 spotkanie z 8 i regularnie przyjmują sążne bęcki. Ostatnie 4 spotkania na wyjazdach to wysokie porażki. Jak dla mnie drużyna Caserty napewno nie zlekceważy dziś przeciwnika i konsekwentnie będzie dąrzyć do jak najwyższego zwycięstwa.
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 17
Manchester City - Liverpool
TYP: 1
KURS: 1,90
BUK: Expekt

Analiza:

Jutro o godzinie 17 dojdzie do hitowego spotkania w lidze Angielskiej pomiędzy zespołem Manchesteru City a zespołem Liverpoolu. Manchester w tym sezonie jak do tej pory gra dobrze lecz czasem zdarzy im się przegrać lub zremisować nieoczekiwanie jakieś spotkanie i w ten sposób są na drugim a nie na pierwszym miejscu. Ale muszą gonić Manchester United aby im za bardzo nie odskoczyli. Natomiast Liverpool w tym sezonie zawodzi mieli walczyć o Ligę Mistrzów a obecnie są poza miejscem premiowanym gry w europejskich pucharach. Manchester City w tabeli znajdują się na drugiej pozycji z dorobkiem 52 ze stratą do lidera 10 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 12 meczy w których to 9 meczy wygrali, dwa mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 27 goli i stracili 9 bramek. A więc na własnym boisku grają bardzo dobrze i jest to dla nich jak widać ważne gdzie grają. Na wyjeździe rozegrali oni 12 meczy w których to sześć meczy wygrali, pięć meczy zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 18 goli i stracili 10 bramek. Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na siódmej pozycji z dorobkiem 35 oczek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 12 meczy w których to sześć meczy wygrali, trzy mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 22 gole i stracili oni 10 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 12 meczy w których to trzy mecze wygrali, pięć meczy zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 20 goli i stracili oni również 20 bramek. A więc jak widać w tym sezonie zawodzą i ja bym postawił na zespół gospodarzy ponieważ kursy są bardzo ciekawe a dla bardziej ryzykownych graczy dałbym handicap azjatycki – 1 ;)
⛔100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Bayer - Borussia Dortmund
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Druga i trzecia a zrazem mistrz,drużyna spotykają się ze sobą w dzisiejsze popołudnie. Mecz w którym największe znaczenie mogą mieć statystyki. Bayer jeszcze w tym sezonie u siebie nie przegrał nie wiem jak długa to jest passa ale warto to sprawdzić jak ktoś chce w tym meczu grać za pieniądze. Ostatnio był mecz Parmy z Napoli gdy komentator powiedział że Parma nie przegrała u siebie od dwuch lat a w tym sezonie grała już między innymi z Juve u siebie odrazu poleciałem zagrać na Napoliże to wygrają.Niestety w tym momencie padła dla nich bramka a co za tym idzie kursy drastycznie spadły ...no cóż djabeł. Ale wracając do bundesligi Borusia też na wyjeździe powinna coś przegrać bo ma tylko jedną porażkei passe najdłuższą oprócz Bayernu 8 bez porażki away. Dlaczego więc wybieram z tych dwóch Bayer? właściwie z dwóch powodów,po pierwsze widzę moje ulubione zjawisko czyli masówkę na typ 2 w tym meczu,a ponad to mam takie uczucie że to mało realne żeby Bayer to wygrał cięzko mi jest to sobie wyobrazić. Z doświadczenia wiem że takie uczucie najczęściej kończyło się jego wieloetapowym spełnieniem ze skutkiem odwrotnym do zakładanego!?! Podsumowując licze dziś na przerwanie jednej z pass tych drużyn i jednocześnie gram przeciw masówce w której również mój mózg chciałby uczestniczyć. ????
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Spotkanie: Bayer Leverkusen vs Borrusia Dortmund
Typ: Borrusia wygra a w meczu under 3.5 bramek
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Hit kolejki w lidze niemieckiej czyli mecz Mistrza Niemiec oraz vicelidera obecnego sezonu.Mecz ten to będzie również walka o 2 miejsce w tabeli gdyż obie drużyny dzieli tylko 1 pkt.Kursy na ten mecz są wysokie co dla nas oznacza że jest co obstawiać.Jak iż ktoś już podał typ na BVB postanowiłem do tego dodać bilans bramkowy meczu.Moim zdaniem Borussia powinna wygrać w tym meczu.BVB z wysokiego &quot;C&quot; rozpoczęło obecną rundę gdyż w dwóch meczach zdobyli już 8 bramek.Teraz jednak trafiają na bardzo trudną drużynę.W ostatnim meczu z Freiburgiem Bayer ewidentnie nie zachwycił i po brzydkim meczu zremisował 0:0.Skłania mnie to do wniosku że Mistrz Niemiec powinien spokojnie wygrać.Ja jednak do typu dołożyłem że w meczu padnie under 3.5 bramki i jest to według mnie dobry typ.Obie drużyny w tym sezonie są bardzo wyrównane i nie można się spodziewać festiwalu strzeleckiego.Leverkusen traci mało bramek u siebie a BVB strzela na wyjeździe dość sporo goli.Myślę że Borrusia powinna zdobyć twierdzę Leverkusen ale nie wygra tego meczu tak zdecydowanie.Na BayArenie w tym sezonie Aptekarze stracili tylko 6 bramek a poza swoim domem BVB uzbierało 23 gole w 10 meczach więc jest to dobry bilans.Pojedynek dobrej obrony z dobrym atakiem może wyjść na lekki plus dla Borussi która spokojnie powinna sobie poradzić z Bayerem.Będzie to także pojedynek Polaków. Sebstian Boenisch oraz Arkadiusz Milik (Bayer) kontra Łukasz Piszczek, Kuba Błaszczykowski oraz Robert Lewnadowski (Borussia). Szczególnie ciekawie zapowiada się pojedynek pomiędzy Piszczkiem i Błaszczykowskim a Sebstaianem Boenischem.W moim odczuciu nie obejrzymy w tym meczu gradu goli ale na pewno można się spodziewać dobrego meczu z lekkim wskazaniem na Mistrza Niemiec.Warto również podać wyniki jakie padały na BayArenie w 5 ostatnich starciach pomiędzy tymi drużynami.Tylko raz wynik był powyżej 3,5 bramek ale dziś tak nie będzie.
5 ostatnich meczy na BayArena pomiędzy Aptekarzami a Borussią:
Bayer 0:3 Borussia
Bayer 0:1 Borussia
Bayer 0:0 Borussia
Bayer 1:3 Borussia
Bayer 2:0 Borussia

Takie wyniki pozwalają mi sądzić że BVB wygra dzisiejszy mecz może 1, może 2 bramkami i spokojnie wskoczy na pozycję vicelidera Bundersligi.Polecam ten typ gdyż kurs na prawdę fajny a widzę tu duże szanse.
⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska
Manchester City - Liverpool
TYP: Liverpool strzeli powyżej 1.5 gola
KURS: 3.00
BUK: bet365
Kurs dośc ryzykowny, ale jestem w stanie zaufac druzynie the Reds dzisiejszego dnia. Argumentów jest kilka. Po pierwsze ofensywa Liverpoolu. Ostatnio swietnie sie spisują, gole zdobywane z Arsenalem dosyc szczęśliwie, ale oprócz tego stworzyli kilka dobrych okazji. Dzisiaj paradoksalnie tych okazji powinno byc ięcej gdyz styl City duzo bardziej pasuje LFC niż styl Arsenalu. Wenger zawsze umiał grac z Liverpoolem, odbierał im piłkę i potrafił ich zdominowac. Wątpię,aby dzisiaj City miało taką przewage w grze. Co do ofensywy to ostatnio swietnie Liverpool sie spisuje. W osttanich 5 kolejkach strzelili najwięcej goli, bo az 14. Suarez w świetnej formir, do tego doszedł mu Sturridge, z którym swietnie sie rozumie. Gerrard i Henderson w formi, a najważniejsze to powrót Enrique na lewą stronę co pozwoli Johnsonowi chasac z prawej. BOki obropny w końcu ładnie u nich wyglądają, bo jak grał Wisdo to w ataku nic nie dawał. Po kolejne to brak Kompany`ego, który trzyma obronę w ryzACH. oSTATNIO cITY MAŁO TRACIŁO ZWŁASZCZA U SIEBIE, ALE GRALI ZE SŁABYMI DRUZYNAMI. dZISIAJ W KOŃCU STRACA, A JA stawiam, że straca nawet przynajmniej 2 gole.
✅200
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Ponowny typ z powodu odwołania spotkania Devis Cup
Tenis Paryz Deble
Spotkanie:
Errani S./Vinci R.- Hlavackova A./Huber L
Typ 1
Kurs : 1.40
Bet-at-home
Na godz 17:10zaplanowano spotkanie deblowe Finał Pan w Paryzu pomiedzy
Errani S./Vinci R.- Hlavackova A./Huber L. mój typ na to spotkanie to wygrana Włoszek.
Oceniam ze to włoszki wygraja cały turniej jest to stała dobra zgrana deblowa paczka co prawda rywalki graja ostatnio co raz lepiej ale nie oczekuje ze dzis ograja włoszki. Niedawno Errani grała w Finale Singla i przegrała z Barthel jest troche podrazniona i bedzie chciała cos jeszcze ugrac w drugim finale wiec to nadaje smaku wygranej Włoszek.
Zobaczymy jak to bedzie oby pokazały klase i wygrały ! ????
✅40
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia Premier League
Spotkanie: Manchester City – Liverpool
Typ: over 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle
Godz. 17:00
Analiza:
Hitowe spotkanie kończące 25-tą kolejkę angielskiej Premier League .
Gospodarze ekipa Manchesteru City broni tytułu wywalczonego z przed roku, i obok pucharu FA to jedyne trofeum które w tym sezonie mogą zdobyć gdyż z europejskich pucharów pożegnali się bardzo szybko i dość sensacyjnie. Obrona tytułu jak na razie idzie ciężko strat do odwiecznego rywala to 10 punktów minus dzisiejszy mecz. Start punktów w najbliższych meczach może całkowicie przekreślić szanse na obronę. Manchester u siebie przegrał jak do tej pory tylko raz dwa razy remisował i dziewięcio krotnie wygrywał strzelając 27 bramek a tracą zaledwie 9. Co bardzo interesujące w 2013 roku jeszcze nie przegrali w żadnych rozgrywkach i nie stracili ani jednej bramki!. O ofensywie za bardzo nie ma co się rozpisywać bo jest ona ogromna składająca się z wielu wybitnych graczy. Dzisiaj natomiast małe problemy w defensywie nie zagra środkowy obrońca z zarazem kapitan Kompany a także trójka innych defensorów Richards, Maicon i Toure (PNA). Dużym osłabieniem dla gry destrukcyjnej będzie także brak pomocnika Y.Toure (PNA).
Ekipa Liverpoolu po słabym początku sezonu ostatnio spisuje się znacznie lepiej i ciągle mają szansę na czwartą pozycję oznaczającą grę w eliminacjach Ligi Mistrzów. Podobnie jak u gospodarzy strata punktów znacznie oddali ich od tego celu. Na wyjazdach zespół jak do tej pory zanotował 3 zwycięstwa 5 remisów i 4 porażki, bramki po równo 20:20 i właśnie obronna to najsłabsza formacja tej ekipy w tym sezonie, o wiele lepiej wygląda to w ofensywie gdzie jest świetny w tym sezonie i regularny Suarez oraz ściągnięty niedawno do ekipy właśnie z City Sturridge który w trzech występach zanotował już dwa trafienia i coraz lepiej rozumie się z Suarezem. Liverpool w ostatnich spotkaniach prezentował się bardzo dobrze w ostatniej kolejce zremisowali 2:2 z Emirates mimo prowadzenia 0:2 co tylko potwierdza słabość ekipy w defensywie.
Pierwszy pojedynek w tym sezonie na Anfield zakończył się podziałem punktów a wynik to 2:2. Rok temu City wygrało u siebie dość łatwo 3:0.
Pojedynek w którym obie ekipy nie będą grały na remis, zagrają od początku o pełną pulę tym bardziej że znają wyniki swoich rywali w tej kolejce United wygrało, Arsenal i Tottenham również czyli przy podziale punktów obie tutaj stracą.
✅75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom