>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.02.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ: Alvaro Negredo strzeli bramkę
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Wczoraj dobrze wytypowałem strzelca bramki w hicie Serie A, to dzisiaj zagram podobnie. Szykuje się kolejny hit, tym razem w innej lidze. Mecz ten będzie wg mnie będzie bardziej dynamiczny niż wczorajsza potyczka Juve - Inter. Cytując pewnego komentatora pracującego w polskim C+ Sport &quot;siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy&quot;!
Obie drużyny w tym sezonie mierzą wysoko. Drużyny (kolejno) Manuela Pellegriniego i Jose Mourinho chcą oczywiście zdobyć mistrzostwo Premier League. Na Etihad Stadium zmierzą się druga i trzecia drużyna w tabeli. Tak więc będzie to starcie sąsiadów z tabeli. City do tej pory zgromadziło 33 punkty, czyli o trzy więcej niż ekipa byłego szkoleniowca Realu Madryt. Drużyna chilijskiego trenera może pochwalić się najlepszą ofensywą w lidze i jedną z najlepszych w Europie. W 23. kolejkach tego sezonu Citizens zdobyli 68. bramek tracąc przy tym 26. Natomiast bilans bramkowy The Blues wynosi 43:20. W tym meczu na pewno nie zagra Sergio Aguero. Może kilka miesięcy temu taka informacja byłaby poważnym bólem głowy dla Pellegriniego, ale gdy ma się w składzie Alvaro Negredo, który w tym sezonie prezentuje się fenomenalnie to nie ma nad czym płakać. Hiszpan sprowadzony z Sevilli strzela, a na dodatek asystuje przy bramkach kolegów. Jest w świetnej formie i dzisiaj da o sobie znać obrońcom i bramkarzowi Chelsea. Do tej pory Negredo strzelił 9 bramek i świetnie współpracować z kolegami z zespołu - szczególnie z Kunem. Pod jego nieobecność już nie raz udowadniał, że potrafi wziąć ciężar strzelania bramek na swoje barki. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Negredo jest jednym z pewniaków, jeśli chodzi o dzisiejszy skład Citizens. Kurs 2.25 na Unibet (bo na B365 już spadł do 2.10) zachęcił mnie do zagrania na niego. Wczoraj miałem nosa do Vidala, a dziś czuję, że będzie podobnie z Hiszpanem. Co prawda ostatni raz trafił do siatki w rozgrywkach ligowych trzy mecze temu, ale to nie zmienia faktu, że dziś będzie miał jedną (jak nie kilka) sytuacji do pokonania Petra Cecha i myślę, że przynajmniej jedną z nich wykorzysta.
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Villarreal - Osasuna
Osasuna +0,5
3,00
Bet365

Ja spróbuję Osasunę. Villarreal to nie są kozacy. Grają efektownie, ale nie efektywnie. Ostatni ich mecz domowy z Almerią był bardzo przeciętny. Pierwsza połowa była ok, ale w drugiej to goście byli drużyną zdecydowanie lepszą, a w mojej opinii Osa jest lepsza od Almerii, choć nie będę odkrywczy, bo wystarczy spojrzeć na tabelę. Mówię tu jednak o innych aspektach, które wychodzą w trakcie oglądania spotkań.

Pamiętam bum na Villarreal jak grali z Getafe. Mecz w sumie skończył się po 40 minutach, bo gospodarze fatalnie to rozegrali. Na początku błąd defensywy i bramkarza Żółtej Łodzi wykorzystał Marica dla którego był to chyba pierwszy gol w barwach zespołu. Przed przerwą czerwoną kartkę zobaczył jeden z piłkarzy gospodarzy i było po wszystkim. Później trafiały im się remisy z przeciętnymi drużynami takimi jak Elche i Malaga.

Osa nie licząc tego nieszczęsnego derbowego pojedynku, radzi sobie bardzo dobrze. Grają ciekawie w ofensywie, bo skrzydła ładnie chodzą, a do tego Riera to kawał napastnika. Mają czym ukąsić więc wszystko będzie zależało od podstawy obrońców. Jeśli nie będzie głupich błędów to punkty zdobędą. Napastnicy Villarrealu nie grzeszą skutecznością. Mam nadzieję, że postawa z Almerią odbije się na nich czkawką
⛔ 100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Primera Division
Villarreal-Osasuna
Villarreal
1.4
bet-at-home

Dziś spotkanie ligi hiszpańskiej pomiędzy Villarreal , który u siebie zmierzy się z drużyną Osasuna Pampeluna.Faworytem są gospodarze , którzy obecnie w ligowej tabeli goszczą na 5 miejscu z dorobkiem 37 pkt , przewagą punktu nad Sociedadem oraz stratą 6 oczek do czwartego Bilbao.Jeśli dziś wygrają to nie dość , że powiększą przewagę nad R.Sociedad do 4 pkt to jeszcze będą tracić do Athleticu zaledwie 3 oczka.Villarreal walczy o Europejskie puchary jednak na pewno chcieliby zagrać w kwalifikacjach do LM , żeby tak się stało muszą dziś koniecznie wygrać bo powoli gonić ekipę Basków znajdującą się obecnie na pozycji która takową LM gwarantuje.Gracze Żółtej Łodzi Podwodnej u siebie grają dobrze , do tej pory zanotowali 6 wygranych , 3 remisy i 2 porażki.Ostatnio u siebie pokonali 2:0 Almerię i 5:1 Real Sociedad.Remisy natomiast zanotowali z trudnymi zespołami takimi jak Real,Atletico,Malaga.Ostatnio na wyjeździe Villarreal przegrał swój mecz 0:1 , jednak jest to drużyna , która u siebie potrafi wygrać z każdym przeciwnikiem , a na pewno z takim jakim jest ich dzisiejszy rywal czyli Osasuna.Osa zajmuje aktualnie dopiero 16 pozycję z dorobkiem 22 pkt , Villarreal do tej pory zanotował 37 pkt także widać wyraźną różnicę kto jest faworytem dzisiejszego spotkania.Osasuna do tej pory na wyjeździe zanotowała 2 wygrane , 3 remisy i 6 porażek.Na stadionach przeciwnika gracze z Pampeluny w 11 meczach strzelili zaledwie 8 goli , a stracili 18.Ostatnio przegrali u siebie aż 1:5 z Bilbao , a wcześniej zremisowali na wyjeździe ze słabą Granadą.Ostatnio w meczu pomiędzy tymi drużynami wygrał Villarreal 3:0 i to było spotkanie w Pampelunie , dziś grają u siebie i sądzę , że również wygrają spokojnie w końcu walczą o jak najwyższe miejsce w lidze i walczą również o LM a dzisiejsza wygrana na pewno ich tylko zbliży do upragnionych celów.Typuje 2:0.Powodzenia!
Przewidywane składy:
Villarreal: Asenjo – Costa, Dorado, Musacchio, Gaspar – Farinos, Pina, Dos Santos, Gomez, Aquino - Uche
Osasuna: Fernandez – Damia, Flano, Loties, Bertran – Lolo, Punal, Armenteros, Cuevas, Cejudo - Riera
✅ 40
 
roozikk 88

roozikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ:
gospodarze under 1,5
Kurs:
1,95
Bukmacher: unibet
Hit kolejki, a zarazem bardzo ważne spotkanie dla obydwu drużyn. Wszyscy oczekują wielkiego piłkarskiego teatru, wspaniałej, składnej gry oraz wielu goli. Jak to bywa często w takich hitach jesteśmy rozczarowani. Tak może i być tym razem. Liczę na dobry mecz lecz z niewielką ilością goli. Jak już wspominałem bardzo ważne spotkanie dla obydwu drużyn które walczą o mistrzostwo. W przypadku porażki The Blues City odskoczy im już na 6pkt. Piłkarze z
Etihad Stadium grając na własnym podwórku wykazują się wręcz nie możliwą skutecznością. Na 11 meczy strzelili aż 42 bramki. Jednak dziś przyjeżdża zespół który bardzo mało traci grając na wyjazdach. Londyńska Chelsea straciła najmniej bramek grając na boiskach przeciwnika. Stracili 11 bramek w 11 spotkaniach wyjazdowych, co daje średnio 1 bramkę na mecz. To właśnie skłoniło mnie do takiego typu, który ma spore szanse żeby wejść.

✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maxti 234

maxti

Użytkownik
Mathieu P-H. vs. Mahut N.
typ: DW 0:2
kurs: 2.10
William Hill​

o 16:30 rozpocznie się pojedynek rówieśników z Francji, obaj mają po 32 lata, ale dzieli ich aż 93 miejsca w rankingu ATP.
Żaden z nich nie może zaliczyć początku sezonu do udanych, Mahut odpadł w pierwszej rundzie w AO, wtedy to przegrał po 5 setowym pojedynku z Australijczykiem Ebden M., po 3 tygodniowej przerwie wraca na korty, tym razem spróbuje swoich sił w Montpellier, patrząc w historię spotkań tego 32-letniego Francuza można zauważyć że gra u siebie mu idzie wyśmienicie, całkiem niedawno bo w październiku zanotował tu serię 9 zwycięstw bez porażki, dziś rozpoczyna turniej w Montpellier i wątpię żeby tutaj stracił seta, i gram dokładny wynik 0:2 dla Mahut&#39;a.
⛔ 100
 
R 18

rydzovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challenge League
Spotkanie: Vaduz - Lugano
Typ: over 2.5
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, w dzisiejszym dniu tym celuje w Szwajcarię, a konkretnie w spotkanie pomiędzy drużyną Vaduz a drużyną Lugano. Gospodarze na 18 ligowych meczy w 10 przekroczyli linie 2.5 bramek natomiast w 8 spotkaniach nie dokonali tego wyczynu, z kolei na własnym stadionie spośród 9 meczy w aż 7 razy przekroczyli nie 2.5 bramek - średnia 3.3 bramek na mecz na własnym stadionie. Drużyna gości na 18 ligowych meczów w 11 przekroczyła w/w linię a 7, z kolei na wyjeździe na 9 meczy aż 7 krotnie pokryła linie 2.5 bramek - średnia 3.6 bramek na mecz.
Vaduz-Wil 3:1
Vaduz-Locarno 3:0
Vaduz-Biel 4:1
Vaduz-Servette 0:0
Vaduz-Lugano 2:1
Biel-Lugano 1:3
Chiasso-Lugano 1:3
Wil-Lugano 1:2
Winterthur-Lugano 3:2
Locarno-Lugano 0:0
H2H:
Vaduz-Lugano 2:1
Vaduz-Lugano 0:1
Vaduz-Lugano 1:0
Vaduz-Lugano 1:1
Vaduz-Lugano 0:3

Jak dla mnie pewniak dzisiejszego dnia, dla ryzykantów polecam również typ ov3/3.5 bramek, polecam !
⛔ 100
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
CZECHY: Extraliga
Pribram - Liberec
DW 0-3
3,40
bet365
analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:50 dojdzie do spotkania w extralidze czeskiej. Zmierza sie zepsoly, ktore dzieli kilka pozycji w tabeli. A mianowice gospodarze zajmuja 7 miejsce z dorobkiem 24 pkt. Goscie zas depcza liderowi po pietach. Zajmuja 2 miejsce z dorobkiem 38 pkt. Zdecydowanym faworytem są goscie i typ tez kieruje w srone ich. Gospodarze na ten mecz wyjda oslabienie, zabraknie kilku podstawowych zawodnikow. Wiec mysle ze Liberec gladko rozprawi sie z rywalem. Zreszta ostatnie spotkania Liberec wygrywal bezproblemowo bez utraty seta.
14.11.13 EXT Liberec Pribram 3 : 0
23.04.13 EXT Pribram Liberec 0 : 3
20.04.13 EXT Liberec Pribram 3 : 2
19.04.13 EXT Liberec Pribram 3 : 2
16.03.13 EXT Pribram Liberec 0 : 3
19.02.13 CZE Pribram Liberec 0 : 3
W 2013 roku mecze bezposrednie wygladaly nastepujaco. Albo byl zaciety 5 setowy mecz, albo gladko wygrywala druzyna z Leberca 3-0. Dzisiaj uwazam, ze bedzie to gladki mecz dla gosci, przy oslabionych gospodarzach spokojnie powinni wygrac 3-0.
⛔ 100
 
matti843 85

matti843

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ: X2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Unibet
Nie wiem czemu Manchester City jest takim mocnym faworytem tego spotkania. Wiadomo każdy patrzy na to że tylko Bayern dał radę wygrać w Manchesterze, a tak to same zwycięstwa w tym : 6-0 z Tottenhamem, 6:3 z Arsenalem, 2:1 z Liverpoolem, 4-1 z Manchesterem Utd. Tak te wyniki przemawiają za Manchesterem.
Ale Chelsea nie jedzie żeby ten mecz wygrać, ona jeździe żeby tego meczu nie przegrać i to jest głównym celem, Chelsea potrafi grać świetnie w defensywie, Mourinho na pewno świetnie przygotuje drużynę do tego spotkania.
Mourinho wie że ma łatwiejszą drugą połowę sezonu od City, gdzie Manchester będzie musiał się zmierzyć na wyjazdach z Arsenalem, Liverpoolem,Evertonem (wszystkie te drużyny lepiej grają u siebie), z Manchesterem Utd ( może i Manchester nie gra świetnego sezonu, ale na taki mecz na pewno się zmobilizują i o 3 punkty będzie ciężko City). Dla Chelsea będzie to przedostatni ciężki mecz na wyjeździe, potem jeszcze tylko będzie musiała się zmierzyć z Liverpoolem, a potem rywali będzie gościła u siebie.
Kontuzje :
Manchester City :
S. Nasri 4 bramki w PL
J. Milner
Javi García 1 bramka w PL
S. Agüero 15 bramek w PL
Chelsea :
Fernando Torres 4 bramki w PL
M. van Ginkel
✅ 100
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ: Żółta kartka - Ramires (Gracz musi zacząć mecz aby zakład był ważny)
Kurs: 3,05
Bukmacher: Betsson
Dziś większość z nas pewnie obejrzy hit PL , moja propozycja na ten mecz. Uderzam w kartkę dla Ramiresa. Dziś na Etihad Stadium faworytem jest drużyna gospodarzy która rozwala wszystkich w pył na swoim stadionie. Znając filozofię Jose Mourinho na pewno priorytetem będzie nie stracić bramki i swoje strzelić po kontrze. Można opinie mieć różną lubić/ nie lubić jego stylu jednak trzeba przyznać ,że jest on zwykle skuteczny.
Przy świetnie usposobionej ofensywie City środek pola będzie mieć co robić, Ramires jest podstawowym defensywnym pomocnikiem i w tym sezonie wyłapał już 6 kartek.
Spotkanie poprowadzi Michael Dean ten pan nie sędziuje wcale łagodnie i powiedziałbym ,że lubi sięgnąć do kieszonki zwłaszcza z w hitowych pojedynkach dla przykładu w tym roku derby Londynu Totenham- Chelsea 7 żółtych kartek, oczywiście to tylko przykład jednak gdyby to kogoś interesowało większść meczy top z udziałem tego pana kończy się sporą ilością kartek.Stawka pojedynku jest na prawdę wysoka i nie powinno zabraknąć agresywnej dziś agresywnej gry.
⛔ 100
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Piłka Nożna, Anglia- Premier League
Spotkanie: Manchester City- Chelsea
Typ: M. City wygra różnicą 1 gola.
Kurs: 3,75
Buk: bet365
Analiza:
Witam! Dziś szlagier kolejki 24 w Premier League i jednocześnie zakończenie tej serii gier. Mecz, na który czeka nie tylko cała Anglia ale właściwie cała piłkarska Europa.
Moim zdaniem, po tym meczu szanse na tytuł mistrza utrzymają gospodarze. Jeśli uda im się wygrać dzisiejsze spotkanie to nie tylko obejmą fotel lidera ale również zdystansują Chelsea. Albowiem strata 6 punktów przy tak regularnie i bardzo dobrze grających Obywatelach może okazać się za duża do odrobienia.
Wówczas w walce o tytuł pozostaliby tylko Arsenal i City. Z tej dwójki znacznie większe szanse daje Manchesterowi. Ale to nie temat na takie rozwody.
Gospodarze u siebie młócą każdego jak leci. Były pewne wyjątki, wygrane skromniejsze.
Warto zwrócić uwagę na mecz City kontra Crystal Palace. Orły zaprezentowały taktykę taką jakiej można się spodziewać dzisiaj w wykonaniu Chelsea. Mianowicie, wyszli na murawę z myślą tylko o tym aby bramki nie stracić. Pojedyncze ataki kończyły się z reguły na 30 metrze bramki City. W swoim polu karnym postawili natomiast istny autobus. City nie potrafiło rozmontować bardzo solidnej wówczas defensywy Palace bardzo długo. W rezultacie, mecz zakończył się skromnym zwycięstwem gospodarzy.
Niewątpliwie, celem Mourinho na ten sezon jest aby nie przegrywać na wyjeździe z najmocniejszymi zespołami. Do tej pory sztuka ta udała się z ManUtd, Arsenalem czy Tottenhamem. W tych meczach prezentowali niemal przez cały czas meczu antyfutbol. Zdarzały się jednak wypady pod bramki przeciwników, czasami brakowało szczęścia (poprzeczka w meczu z Arsenalem), czasami zimnej krwi. Niemniej, jak wspominałem, Chelsea na wyjazdach gra ultradefensywnie. Może to napsuć sporo krwi gospodarzom, którzy lubują się w meczach otwartych, pełnych wymian ciosów, w meczach gdzie mogą nastrzelać przeciwnikowi tyle bramek ile starczy w 90 minutach.
Uważam, że defensywnie ustawiona Chelsea może skonstruować składną kontrę, która zakończy się golem, myślę również że Manchester City mimo ewentualnej straty gola, będzie cisnął jeszcze bardziej i mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy.
Nie spodziewałbym się tutaj jakiegoś pogromu, ot raczej 1 bramkowe zwycięstwo City.
Wczoraj z Realem po niesłusznie podyktowanej czerwonej kartce dla Ronaldo się nie udało, oby dzisiaj jednak szczęście było już po mojej stronie,
pozdrawiam
⛔ 100
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ: Manchester City
Kurs: 1,85
Bukmacher: betsson
Tyle już zostało napisane na temat tego spotkanie że już nie wypada pisać nic więcej. Jedynie tyle że to spotkanie bezie sędziował pan Mike Dean. A już kiedyś sędziował takie spotkanie:
21 marca 2012 MC- CL 2:1
To tylko tak sobie wymyśliłem hehe by poprzeć typ na City

kiepska analiza

 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Piłka Nożna, Premier League
Manchester City - Chelsea Londyn
Terry otrzyma kartkę |3.75| Unibet !
Dziś szlagier, więc i obie ekipy zmotywowane i zdeterminowane aby przechylić szale na swoją korzyść. Chelsea, z ekipami wyższej rangi jak i z górnej półki, grają prawie zawsze swoje najlepsze zawody. Potrafią się spiąć, postawić a co najlepsze potrafią dużo namieszać. Dziś dla City, niestety bez Kuna, ale jest Negredo, sam jestem ciekaw jaką jedenastkę ustawi `Special One. Ale znając jego &#39;chwyty&#39; to raczej nic zaskakującego nie będzie. Ja mimo tego, że wiadomo za kim jestem, nie postawię czystego wina na The Blues. Mecz może być naszpikowanymi szybkimi akcjami, ale może być różnie, bo City gra u siebie bardzo groźnie. I jest bardzo regularne w swoich poczynaniach. No ale do rzeczy.. mój typ, to John Terry otrzyma kartonik. Dlaczego? Dlatego, że momentami Terry, właśnie z tymi z górnej półki, ponoszą jego emocje i zdarza mu się, że nie potrafi zatrzymać bez faulu zawodnika. A dziś ofensywa City, poza Aguero, będzie jedna z najsilniejszych, więc i on będzie tutaj musiał uważać, aby ich przetrzymać. Ale, że to nie będzie łatwe zadanie, spodziewam się raczej, że go dziś &#39;poniesie&#39; i otrzyma kartkę. Kurs, piękny prócz tego jeszcze można zagrać Ramiresa, albo na Luiza. Kursy mniejsze, ale zagrany już Terry, także o 21 oglądać i dopingować, najlepszych!
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ: Yaya Toure strzeli bramkę
Kurs: 4,05
Bukmacher: pinnacle
Przy takim kursie aż chce się spróbować. Toure jako pomocnik zdobywa sporo bramek szczególnie na Etihad. Przede wszystkim jest spowodowane stylem gry City czyli ofensywnym nastawieniem z ogromnym ciągiem na bramkę. Chelsea będzie próbowała spowolnić grę, ale grając przeciwko Manchesterowi bardzo ciężko narzucić swój styl gry ze względu na moc gospodarzy w środku. Co więcej Toure bierze udział w wielu akcjach, przemieszcza się po całym boisku i jeśli się nie mylę to wykonuje dość często karne. Zwykle gra po 90 min, inaczej jest ważnym graczem dla gospodarzy i tym samym spędza większość czasu na murawie. Wiadomo, że Dzeko i Negredo będą pierwszymi opcjami w ataku, jednak od czasu do czasu Toure na pewno odda strzał na bramkę czy też uda mu coś skrobnąć ze stałego fragmentu. Wydaję mi się, że mecz potoczy się pod dyktando City i to oni zdobędą pierwszą bramkę. Bez wątpienia szybki gol da duże możliwości Manchesterowi, ponieważ nie będzie mowy o żadnym odpuszczeniu i w ten sposób zobaczymy masę goli. Faworyt jest tylko jeden i uważam, że City posiada spokojnie optymalny skład, dodatkowo świetną dyspozycję w domu żeby pokonać gości. Jestem pewien, że przed Toure kilka sytuacji bramkowych i miejmy nadzieję, że tym razem mu się powiedzie.
⛔ 100
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ: powyżej 2,5 gola w 2 połowie
Kurs: 3,80
Bukmacher: expekt
Manchester City do tej pory strzelił 68 bramek z czego 42 trafienia wpadły w drugiej połowie co daje prawie 62% bramek strzelonych po przerwie
Piłkarze Chelsea w obecnym sezonie strzelili 43 bramki z czego 26 razy trafili do siatki rywali w drugiej połowie co daje 60,5% bramek w drugiej połowie
Jeśli w pierwszej połowie lub na początku drugiej połowy szybko padnie bramka to wydaje mi się że zobaczymy bardzo otwartą gre ze strony przegrywającej drużyny co spowoduje narażenie na kontry drużyny przeciwnej. Zresztą CITY ostatnio strzela bardzo dużo bramek więc oni sami bez problemu powinni w drugiej połowie pokryć over 2,5. Po tym meczu Chelsea już nie będzie drużyną która ma najmniej straconych bramek
⛔ 100
 
S 2

sebastian1727

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Spotkanie: Genoa-Sampdoria
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.80
Bukmacher: Millenium
Analiza: Pewniak dnia na typ powyżej, derby jak to derby rządzą się własnymi prawami, każdy będzie walczył o panowanie w mieście, obydwie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce.
⛔ 100 / Bukmacher
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ: Chelsea strzeli gola w obydwu połowach
Kurs: 4,75
Bukmacher: Unibet
Analiza: Po takim kursie trzeba spróbować. Manchester City to niesamowicie mocny atak jak wiadomo każdemu kibocowi piłki nożnej, jednak w dalszym ciągu dziurawa obrona. Jak oglądam mecze Manchesteru City, to czasem aż się za głowę łapię jakie dziecinne błędy potrafią robić, jak łatwo czasami pozwalają rywalom prostym podaniem stworzyć ogromne zagrożenie. No ale jak to się mówi nie można mieć wszystkiego, ich wspaniały atak wynagradza im te braki w defensywie i to z nawiązką, dzięki czemu wygrywają mecz za meczem już od dłuższego czasu. Chelsea to bardzo mocna drużyna, która ma spore szanse na to, by wykorzystać te błędy w defensywie, które popełnia Manchester City. Według mnie mają oni najlepszego trenera na świecie, choć nie brakuje osób, które go krytykują. Trener Chelsea to geniusz, już nie raz w swojej karierze potrafił rozpracować faworyzowane drużyny i w pięknym stylu odnosić sukcesy. Chelsea są w świetnej formie, niemal wszystko wygrywają. Niedawno ograli oni Manchester United 3:1 ładując im bramki w obu połowach. Z Manchesterem City to też im się może udać, w każdym razie kurs zachęca mnie do zagrania tego typu.
⛔ 100
 
K 19

kalma-nawardze

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna, hiszpania
Spotkanie:Villarreal v Osasuna
Typ: Drużyna 1. powyżej 0.5 gola do przerwy
Kurs: 1,5
Bukmacher : sportinbet
Analiza:
Zdecydowanym faworytem poniedziałkowej konfrontacji będzie Villarreal. Gospodarze zdają sobie sprawę, że w przypadku utraty punktów z niżej notowanym przeciwnikiem może stracić szanse na udział w Lidze Mistrzow.Aktualnie Villareal traci pięć punktów do czwartej lokaty dającego awans do tych elitarnych rozgrywek. Beniaminek hiszpańskiej ekstraklasy, po dwóch porażkach na przełomie roku zdołał odnieść trzy zwycięstwa z rzędu. Zaś w ostatniej kolejce nieoczekiwanie przegrał z Realowi Valladolid 0:1.
Osasuna znajduje się blisko strefy spadkowej, prezentuje dardzo nie równą formę. W ostatniej kolejce doznali dotkliwej porażki 1:5 z Athletik Bilbao.

Sklłdy:
Villarreal:
Asenjo – Costa, Dorado, Musacchio, Gaspar – Farinos, Pina, Dos Santos, Gomez, Aquino - Uche
Osasuna: Fernandez – Damia, Flano, Loties, Bertran – Lolo, Punal, Armenteros, Cuevas, Cejudo - Riera
⛔ 100
 
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ: under 2,5
Kurs: 2.1
Bukmacher: pinnacle
Za pol godziny mecz, sa juz sklady:
Chelsea team: Cech; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; David Luiz, Matic; Ramires, Willian, Hazard; Eto&#39;o.
Subs: Schwarzer, Cole, Mikel, Lampard, Oscar, Salah, Ba.
Manchester City team: Hart, Zabaleta, Kompany (c), Nastasic, Kolarov, Navas, Demichelis, Toure, Silva, Dzeko, Negredo.
Subs: Pantilimon, Boyata, Clichy, Milner, Rodwell, Lopes, Jovetic.
Czy trzeba tu wiele pisac ? Zaprawa murarska przygotowana z Maticem i Luizem jako defensywnymi pomocnikami.W City na srodku pomocy zagra Demichelis.Jak widac kreatywnych zawodnikow nie ma zbyt wielu, a City dodatkowo gra bez Aguero, szykuje se nudny mecz z mala iloscia goli tak jak Chelsea grala na wyjezdzie z MU.
⛔ 100 / powótrzenie
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Manchester City - Chelsea
Typ: gole w 1 połowie poniżej 0.5
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Chyba o tym meczu napisano wszystko, ale jedno powtarza się w każdej analizie. The Special One to słowo klucz na dzisiejsze spotkanie i tutaj upatruje swojej szansy aby typ został &#39;&#39;pokryty&#39;&#39;. Moim zdaniem ten mecz został trochę za bardzo nadmuchany, tak naprawdę nikt nie wie co wydarzy się w tym meczu każda nasza analiza będzie raczej kwestią szczęścia dlatego ja swojego szczęscia szukam w tym typie. City i Chelsea to 2 solidne marki ten mecz na pewno nie będzie jednostronny, city jest faworytem chelsea nie chce przegrać więc będzie musiało się bronić i szukać kontry. Kwestia 2 że City też ma trenera i to nie byle jakiego, on też myśli i wie że ten mecz może wygrać ale może również go przegrać i żeby tak się nie stało na pewno nie pozwoli swoim podopiecznym na fajerwerki, żeby czasem nie zostali sprowadzeni do parteru bo długiej serii zwycięstw. Ja obstawiam że w 1 połowie drużyny zagrają rozważnie i nie będą chciały popelniac błędów aby sprawa została otwarta i mogła się rostrzygnąć w 2 połowie na przykład. Dobrze wiemy że każda seria się kiedyś kończy ? z tym pytaniem was zostawiam do własnych przemyśleń.
⛔ 100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAngliaPremier League
Spotkanie: Manchester City – Chelsea Londyn
Typ: Ivanovic dostanie kartkę
Kurs: 3.00
Data: 03.02.2014
Godzina: 21:00
Bukmacher: Unibet
Dzisiaj wszelkie kursy na kartki gości wydają się być dobrym kursem, bo drużyny Mourinho nie odstawiają nogi, liczy sie dyscyplina taktyczna i trzeba czasami zagrac ostrzej, boć przerwac jakąś akcję. Ja gram na kartkę Ivanovicia, miałem grać na Ramireasa, ale on dzisiaj raczej będzie operował po prawej stronie w pomocy więc myślę, że mniejsza szansa na jego kartkę. Co do Ivanovicia to nie dostał on już kartki od 6-ciu spotkań i ta passa musi się kiedyś skończyć. Jak narazie dostał on 7 kartek w tym sezonie. Po lewej stronie częstwo biega Silva, który lubi schodzić do środka, ale przy Ivanoviciu powinien się trochę poruszac. Nikomu nie trzeba mówić, że Silva jest bardzo utalentowanym piłkarzem i nie można mu zostawiać miesjca o czym wie Ivanovic. Ivanovicia czasami ponoszą nerwy i udziela mu się atmosfera meczu po czym często używa nadmiernej siły. Dla mnie przy tym kursie bardzo ciekawa alternatywa. Sędzią Miike Dean, który sporo kartek pokazuje ze średnią ok 3.40 żółtych kartek w meczu plus łącznie 5 czerwonych. City gra bardzo szybki futbol i żeby ich powstrzymac trzeba się mocno napracować i często przekraczac przepisy gry. Kursy na kartki całej drużyny gości jest ciekawy, ale kartka dla Ivanovicia dużo ciekawsza opcja.

✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom