>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.03.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
Boston - New Jersey Nets
typ: Nets + 5,5
kurs: 2,10
pinnacle

Dziś w nocy kolejne mecze ligi NBA nas czekają. Moją uwagę zwrócił szczególnie mecz Bostonu z Netsami. Faworytem tego spotkanie są gracze gospodarzy i bukmacherzy moim zdaniem trochę zbyt optymistycznie ocenili ich wyższość nad dzisiejszym rywalem. Owszem, Boston gra u siebie, Boston ma lepszy bilans, Boston ma na papierze mocniejszy skład. Ale czy to oznacza, że wygrają to spotkanie? Niekoniecznie. Boston ma bilans 17-17. Ale popatrzmy na ich ostatnie wyniki. Przed ASW mieli 6 porażek z rzędu. Po ASW wygrali 2 mecze ale oba po bardzo zaciętych meczach i minimalnie. Jakby tego było mało to z niezbyt mocnymi przeciwnikami. 86-83 z Cleveland oraz 102-96 z Milwaukee. Spójrzmy teraz na zespół Netsów. Bilans 11-25, ale spójrzmy na grę na wyjazdach 8-12. Całkiem przyzwoity wynik. A w porównaniu do ogólnego bilansu to bardzo dobry i oznacza nic innego jak to, że na wyjazdach paradoksalnie gra się im lepiej niż u siebie. Popatrzmy na ostatnie 3 wyjazdowe mecze ekipy Nets. Są to 3 wygrane z rzędu! i to z kim! Chicago, New York oraz Dallas. Zwłaszcza ta ostatnia wygrana z aktualnymi mistrzami NBA na ich parkiecie zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Tak więc na pierwszy rzut oka faworytem wydają się być gospodarze. Ale jeśli popatrzymy na statystyki bardziej szczegółowo to coraz bardziej zaczyna nam tu pachnieć niespodzianką. Uważam, że kursy na Netsów są zdecydowanie zawyżone i nie zdziwi mnie ich wygrana. Jednak dla większego bezpieczeństwa gram dodatni handicap na Netsów.

⛔100
 
T 68

twm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Łks Łódź
Typ: over 2,5
Kurs:1,85
Bukmacher: bah
Analiza:

Juz Dzis dojdzie do pojedynku Dawida z Goliatem w polskiej T- Mobile Ekstraklasie. Legia na fali po wygranej nad Slaskiem Wroclaw 4-0 , gdzie druzynie Macieja Skorzy nie dawali wiekszych szans na zwyciestwo, a tu jednak prosze Legia nie popelnia bledow z ubieglego sezonu Lecha poznan ktory po Lidze Europy mecze w rodzimej lidze grali tragicznie.Atutem Legi niewatpliwie bedzie ich wlasny stadion, gdzie juz od tygodnia kibice Legi pisza aby w pelni zmobilizowac sie przed tym spotkaniem i wpasc na popoludniowy mecz, gdzie napewno nie bedzie nudno , bowiem szanse debiutu na wlasnym stadionie otrzyma 2 pilkarzy sprowadzonych do Legi zima.Do tego dodac mozna powrot Radovicia ktory w rundzie jesiennej byl waznym ogniwem legionistow.Maciej skorza ma zdecydowany bol glowy przed meczem z LKSsiakami poniewaz do dyspozycji ma prawie wszystkich procz Hubnika.Legia w tym sezonie zdecydowanie celuje w Mistrza Polski i sadze ze mecze na wlasnym stadionie powinni wygrywac . Co do druzyny gosci ekipa z Łodzi w pewnym sensie pogodzila sie juz z wynikiem w Warszawie bowiem ich taktyka i ustawienie w jakim zagraja bedzie mega defensywne oczekujac na jakis skuteczny kontratak. Typuje overa 2,5 poniewaz sadze ze Legia w tak wysmienitej formie z taka kadra jaka dysponuje na dzisiaj powinna nie pokonac Lks a rozniesc go w drobny mak . Lks w przerwie nie mieli dosc dlugiego zgrupowania razem , raptem niecaly tydzien spedzili oni w jakims kurorcie w polsce.
Powodzenia !

⛔100
 
maraj 1

maraj

Użytkownik
Koszykówka, NBA
Utah - Miami
Typ: Miami -4,5
kurs: 1,943
Buk: Pinnacle

Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy Utah i Miami. Utah u siebie 13-6, Miami na wyjeździe 13-5. Jak widać ta statystyka wskazuje na to, że może być to wyrównany pojedynek. Nie uważam jednak, by tak było. Wyczytałem, że absencją w tym spotkaniu zagrożonych jest, aż 4 graczy Utah w tym dobrze rzucający Millsap, gdy tymczasem Miami przystąpi do spotkania tylko bez Bosha. Jest to spore osłabienie, ale uważam, że mimo tego Miami powinno roznieść Utah. Ostatnie 7 pojedynków rozegranych w Utah to 5 zwycięstw Miami i wydaje mi się, że dziś będzie podobnie.

⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : tenis
Spotkanie : Anderson - Roddick
Typ : Anderson
Kurs : 2,45
Bukmacher : Bwin
Analiza :
Za parę minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy Andym Roddickiem a Kevinem Andersonem.
Faworytem bukmacherów jest będący kiedyś w czołówce światowego tenisa amerykanin.
Moim zdaniem większe szanse zwycięstwo ma Kevin.
Reprezentuje on RPA, jest wysoki (2,03m), posiada mocny i punktowy serwis, jest też młodszy od przeciwnika co będzie procentowalo im dłużej potrwa mecz.
Roddick życiowa firmę stracił już dawno, bo po wygranej z Istominem nie można powiedzieć, że gra jak za dawnych lat, kiedy to toczył 5 setowe boje w finałach wielkich szlemow.

Anderson gra solidny tenis, co udowodnił ostatnio, ulegając dopiero w półfinale turnieju w San Jose Milosowi Raonicowi.

Powodzenia....

✅145
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
Dyscyplina: BELGIA: Jupiler League
Spotkanie:
Lokeren - Westerlo
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Gospodarze w ostatnich meczach prezentowali sie naprawde dobrze, nie jest to druzyna mierzaca w mistrzostwo kraju ale po zwyciestwach nad Mechelen i Kortjik drużyny wyprzedzające Lokeren do tego Genk, Mons i Lierse. Seria zwycięstw nie wierze by była dziełem przypadku w dodatku mecz na wyjezdzie Lokeren wygrało 4:2 i mozliwe ze podobna ilosc goli padnie i w tym meczu. A czemu ? Miedzy innymi goscie 5 porazek z rzedu, druzyna kandydujaca do spadku sadze ze Lokeren nie zlekcewazy przeciwnika i padnie kilka bramek moze nawet w pierwszej polowie


✅100
 
stanley-63 787,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - GKS Bełchatów : Polonia Warszawa
Typ - handicap 1:0 Polonia Warszawa
Kurs - 5.00
Buk - Bwin
Analiza :

Na dzis typ z naszej T-Mobile Ekstraklasy i mecz pomiędzy GKS Bełchatów i Warszawską Polonią . Wydaje mi się że według mnie zdecydowanym faworytem są goscie , co prawda drużyna J. Zielińskiego w ostatnim spotkaniu u siebie przegrała z Łódzkim Widzewem 1:2 ale chyba to nazwę wypadkiem przy pracy . Patrząc na ostatnie 10 pojedynków to Polonisci mają dosyć dobry bilans i prowadzą w tej statystyce 6-2-2 i 12:6 w bramkach , zajmują obecnie 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 34 pkt. i ich cel czyli zdobycie mistrzostwa Polski jest w dalszym ciągu realny bo tracą do lidera Śląska zaledwie 4 pkt. No a gospodarze ? oglądałem ich w ostatnim spotkaniu przeciwko Górnikowi i powiem szczerze że zremisowali tylko i wyłącznie nieskutecznoscią Zabrzan już w pierwszej połowie ,, prezes &quot; Nakoulma nie strzelił rzutu karnego a Bełchatowianie po czerwonej kartce Popka grali całą drugą połowę w 10 i praktycznie nie wychodzili ze swojej połowy co prawda jeden z nielicznych wypadów GKS B. w 60 min przyniósł im nawet prowadzenie po strzale Dawida Nowaka ale to wszystko na co było stać GKS. Zabrzanie dążyli do wyrównania i udało im się w 75min doprowadzić do remisu i pomimo ciągłych ataków do końca spotkania wynik nie uległ zmianie . Jednym słowem cieniutkie spotkanie . Tak więc w dzisiejszym spotkaniu Bełchatowianie zagrają osłabieni brakiem pauzującego za czerwoną kartkę Jacka Popka , a z powodu kontuzji nie zagra także Paweł Buzała. Pierwszy pojedynek tych drużyn w obecnym sezonie zakończył się zwycięstwem Polonii 2:1 , jednak patrząc na formę obu 11 wydaje mi się że lepiej prezentują się piłkarze Polonii i po cichu liczę na 2:0 dla Warszawiaków ( wczorajsze pojedynki oba po 2:0 może ten też ) .

⛔100
 
A 72

antua

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - GKS Bełchatów : Polonia Warszawa
Typ - Polonia Warszawa
Kurs - 2,4
Buk - Bet365.
Analiza : strata punktów Poloni z Widzewem spowodowała ponowny wybuch gniewu prezesa Wojciechowskiego, o dziwo posade utrzymał jeszcze rtener Zieliński. Jeżeli Polonia chce walczyc o mistrzostwo musi w meczu z Bełchatowem zdobyc 3 pkt. Bełchatów na wiosne zdobyl 4 pkt, jednak gra swa nie powalil na kolana. Polonia dosyc dobrze gra na wyjazdach (bilans 4-1-4), jezeli zagra ofensywnie jak w spotkaniu z Łks, bez problemu wywiezie 3 pkt z Bełchatowa.

⛔100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna Anglia
Spotkanie Manchester City - Bolton Wanderers
Typ: Ile goli strzeli team 1 w 1. połowie spotkania? Bez Goli
Kurs: 4.10
Bwin

Analiza spotkania

O godz 16 planowane jest rozpoczecie meczu 27 kolejki Manchester City - Bolton Wanderers.
W tym meczu jest dzis tylko jeden pewny wygrany i jest nim MC, ja dzis dopatruje sie ciekawego zdarzenia i kursu jakim to jest brak gola MC do połowy.
Typ jest mozliwy bo roznie w piłce bywa, City od poczatku ryszt do ataku i bedzie chciało nastrzelac bramek juz do połowy by ustawic mecz,licze ze Bolton postara sie dzis lepiej w defensywie i wytrzymaja 1 połowe.
Bolton ostatnio bardzo słabo strefa spadkowa juz ich powitała musza zaczac sie sprezac zeby tam niezostac, dzis jest ku temu okazja ale bedzie to bardzo ciezka sprawa jak do połowy niestraca gola bedzie to ich mały sukces i bardzo realny dla mnie i dla nich !
Zobaczymy jak sie to ułozy powodzenia !

⛔100
 
arturosaktes 7

arturosaktes

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Hannover 96 - FC Augsburg
Typ : 1 handicap 0:1
Kurs : 2.90
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :

W dzisiejszej kolejce dojdzie do pojedynku Hannoveru który walczy o grę w pucharach i Augsburgu który z kolei walczy o pozostanie w bundeslidze . Przedstawię jak wygląda sytuacja obu drużyn w ligowej tabeli . Zacznijmy od gospodarzy którzy jak dotąd zdobyli w ligowych pojedynkach 34 punkty a ich bilans bramkowy jest ujemny 28:30 jeżeli chodzi o spotkania w których Hannover zagrał u siebie warte uwadze jest że nie przegrali jeszcze meczu wygrywając 6 i remisując 5 . Przejdźmy do drużyny gości którzy zajmują miejsce 15 i zdobyli punktów 21 mając również bilans bramkowy ujemny 23:37 a na wyjazdach rozegrali już 12 spotkań w których raz tylko wyszli zwycięską ręką a 4 razy remisowali i ponieśli 7 porażek . Mój wniosek jest bardzo prosty Hannover za wszelką cenę będzie chciał wygrać te spotkanie i przy okazji będą chcieli poprawić swój bilans bramkowy na dodatni a więc stawiam na zwycięstwo gospodarzy z handicapem 0:1 .

⛔100
 
billi 207

billi

Użytkownik
Biegi narciarskie kobiet,Lahti

typ: Kowalczyk wygra:
kurs:2.35
bukmacher: bwin

analiza;



Justyna zrelaksowana i uśmiechnięta przed startem w przeciwieństwie do spiętej Bjoergen. Wypowiada się skromnie ,że osiągnęła w tym sezonie wszystko co chciała,że w poprzednim starcie w Lahti popełniła głupie błędy i ,że teraz nie może sobie an to pozwolić. 15 km stylem zmiennym a więc jakby nie patrzeć jest to 7,5km stylem dowolnym;) Wszyscy dobrze wiemy ,że gdy Justyna jest pewna siebie jest bardzo skromna,słynna wypowiedź &#39;&#39; Proszę pana,ja przed tym biegiem byłam murowaną faworytką a mówiłam tak ,żeby nie zapeszyć&#39;&#39; ,każdy kto choć trochę zna Justynę dobrze zna również takie medialne zagrywki;)Nie będę się wypowiadał o formie Justyny bo to oczywiste;) ,dzisiaj jeszcze w mediach mówiła ,że warunki jej odpowiadają.Justyna trenuje w Lahti od poniedziałku trasa opanowana w 100% ,smary pewnie też dobrze dobrane będą. Peffka dnia ;)

⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Spotkanie: Manchester City - Bolton
Typ: Suma celnych strzałów na bramkę (Dogrywka wliczona) over 10
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Analiza: Strata punktów przez gospodarzy nie wchodzi w grę. Pytanie jest tylko takie: Jak wysoko wygra lider Premier? Zerowe szanse na korzystny wynik w starciu z Manchesterem City ma Bolton Wanderers. Ja obstawiam dość ciekawy zakład na over w ilości celnych strzałów w meczu. Według mnie 10 celnych strzałów w tym spotkaniu nie będzie problemem, bo sami gospodarze powinni przynajmniej tyle zanotować, a i goście też 2-3 razy pewnie strzelą w bramkę Citizens. Ostatnio Chelsea wygrała z Boltonem u siebie 3:0 i celnie strzlała aż 16 razy. Manchester stracił na Etihad Stadium tylko sześć bramek strzelając aż 40. Goście stracili aż 54 gole i jest to druga najgorsza defensywa w lidze.
Spodziewam się co prawda meczu do jednej bramki, choć goście mogą ukąsić rywala, jeśli Citizens ich zlekceważą. Na pewno będzie przynajmniej 10 celnych strzałów, bo gospodarze mają dużą siłę ofensywną (Ballotelli, Dzeko, Aguero). W ostatnich 10 meczach ligowych jednej jak i drugiej ekipy były same mecze z przynajmniej 10 celnymi strzałami. Według mnie i w tym spotkaniu oba zespoły postarają się przynajmniej o 10 celnych strzałów.

✅85
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Spotkanie : Dortmund : Mainz
Typ : X2
Kurs : 3,40
Bukmacher : sportingbet
Godzina : 18.30
Analiza :

Dortmund jutro na zakończenie dnia podejmie Mainz i ja tu widzę niespodziankę.
Borussia wygrywa już zdecydowanie za długo i każda seria musi mieć kiedyś swój koniec.
A teraz jest na to najlepszy moment z kilku prostych powodów.
Po pierwsze rywal jest całkiem solidny, szczególnie w defensywie i nie będzie mu tak łatwo strzelać gole, a szczególnie teraz kiedy naprawdę Mainz jest w wielkiej formie, w wielkim gazie i nie przegrało już dość długo.
Po drugie jest to czas po spotkaniach reprezentacyjnych a więc piłkarze na pewno są bardzo zmęczeni a wiadomo że gracze Borussi w większości grali teraz w reprezentacjach swoich krajów i na nich te mecze reprezentacyjne odbiły się bardziej niż na rywalu Mainz.
Po trzecie pod znakiem zapytania jeszcze stoi występ Lewandowskiego który jeszcze narzeka na kontuzję i nie wiadomo czy jutro zagra, chociaż mówi się że może tak.
Borussia ma 7 kolejnych wygranych z rzedu i dlatego liczę na koniec tej serii - remisy już w tym sezonie miewali, co prawda tylko 4, ale Mainz miało ich 9 i wydaje mi się że mogą wywalczyć tu kolejny.
W ostatnich 12 meczach bezpośrednich remisy były aż sześć razy a więc mniej więcej co drugi mecz, tak więc kurs 3,40 można uznać za value szczególnie że ostatnio Borussia dwa razy wygrała.
Polecam zaryzykować bo to będzie tak zwany &#39;wałek dnia&#39;.

⛔100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Zdarzenie: Piłka nożna I liga Słowacja
Spotkanie: Tatran Presov – FC Koszyce
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 19 kolejki rozpoczynający rundę wiosenną I Superligi Słowackiej w którym to spotkają się zajmujący aktualnie 11 pozycję w tabeli zespół Tatran Presov z 10 FC Koszyce. Gospodarze tego meczu walczą w tym sezonie o ligowy byt na przyszły sezon lecz cel ten będzie bardzo trudny do zrealizowania gdyż w tej walce biorą udział 3 zespoły kolejno DAC który obecnie jest ostatni z dorobkiem 12 punktów następnie dzisiejszy gospodarzy który również ma na swoim koncie 12 punktów wyprzedzając ostatni DAC tylko różnica bramek oraz właśnie FC Koszyce które mają 18 punktów. Aktualna sytuacja w tabeli jest dość prosta a mianowicie przy dzisiejszej wygranej gości Koszyce umocnią się nad strefą spadkową a sytuacja gospodarzy bardzo się skomplikuje. Warto jednak spojrzeć na występy towarzyskiej przygotowujące do rundy wiosennej i tak dzisiejsi gospodarze przegrali na wyjeździe 28 stycznia 3:1 z Węgierskim Debreczynem następnie 3 lutego pokonali na wyjeździe 2:3 Duński Herfolge i ostatnio 6 lutego przegrali również na wyjeździe 1: z Rumuńskim Petrolul Ploiesti. Goście natomiast biorąc pod uwagę pojedynki rozegrane w lutym przegrali kolejno 1 lutego z naszą Jagielonią Białystok 2:5 następnie 7 lutego przegrali 1:0 z Węgierskim Ujpesti poczym 9 lutego znowuż przegrali 3:1 z Rumuńskim CFR Cluj i ostatnio 17 lutego po raz kolejny przegrali 3:0 z Węgierskim Debreczynem. Rezultaty obydwu w/w zespołów w pojedynkach towarzyskich są bardzo zbliżone lecz zastanawia mnie spora ilość traconych bramek przez gości co jak gdyby bezpośrednio skłoniło mnie do pobrania w tym meczu 1 po dobrym kursie co pozwoli gospodarzą umocnić się nad ostatnim miejscem w tabeli.

⛔100
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Spotkanie: Freiburg - Schalke 04
Typ: Połowa czasu | Pełny czas - Schalke | Schalke
Kurs: 2.75
Bukmacher: Sportingbet
Godzina: 15:30
Analiza:

Siła ofensywna Schalke należy zdecydowanie do TOP3 ligi. Bramkostrzelny Huntelaar, znakomity mimo wieku Raul, Farfan, Draxler. Co prawda Klaas-Jan dzisiaj nie zagra, jednak uważam, że ekipa z Gelsenkirchen nie będzie miała większych problemów z zastąpieniem swojego najlepszego strzelca, bowiem jak wspomniałem, siła ofensywna Niebieskich jest naprawdę duża. Schalke w tym sezonie w 23. spotkaniach zdobyło 50. goli, Freiburg stracił ich natomiast aż o dwa więcej i okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Ktoś może powiedzieć, że Bayern i Werder nie potrafili ograć Freiburgu, gdy ten grał u siebie, no ale kto oglądał mecz, szczególnie z Bayernem to wie, jak Bawarczycy się zaprezentowali. Schalke rozdrażnione porażką ligową w spotkaniu z Bayernem jeżeli chce jeszcze walczyć o mistrza to mecze z ostatnimi drużynami musi wygrywać i to pewnie. Stawiam więc na zwycięstwo i prowadzenie już po pierwszej połowie, bo kurs naprawdę ciekawy. GL!

⛔100
 
P 1

piotrf52001

Użytkownik
Zdarzenie: biathlon
Spotkanie: Czy Olga Zaitseva będzie w top 7?
Typ: Tak
Kurs: 1,7
Bukmacher: bwin
Analiza: Czwarta zawodniczka klasyfikacji generalnej PŚ nie może sobie pozwolić na to, że w MŚ braknie jej w czołowej 7 ???? A tak już bardziej poważnie to w kobiecym biathlonie w czołówce powtarzają się cały czas te same nazwiska: Neuner, Domracheva, Berger, Makarainen, Henkel, Kuzmina i oczywiście Zaitseva. Bardzo rzadko zdarza się że do czołówki wmiesza się ktoś spoza układu. W ostatnim sprincie w PŚ Zaitseva zajeła 4 miejsce przy bezbłędnym strzelaniu. W sprintach w tym sezonie tylko 2 razy zajmowała pozycje poza czołową 6. Jeśli tak się już działo to były to odległe miejsca. tak było w pierwszych zawodach w Oestersund gdzie Olga była 29. Jeszcze gorzej było w Antholz gdzie sprint zakończyła na 48 pozycji. Liczę jednak że dziś, w najważniejszych zawodach w sezonie Olga spisze się tak dobrze jak spisywała się w większości zawodów PŚ.

⛔100
 
M 5

misiek20

Użytkownik
Zdarzenie: Piłka nożna Bundesliga
Spotkanie:Bayer Leverkusen - Bayern
Typ: X
Kurs: 3.5
Bukmacher: Betclic
Analiza:
W piątek o godzinie 15.30 odbędzie sie bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Bayerem Leverkusen a Bayernem Monachium. Faworytem bukchmacherów jest oczywiście ekipa z monachium, jednak oglądając ich ostatnie poczynania w Bundeslidze oraz LM, nie był bym takie pewien ich wygranej na Bay Arena. Warto Wspomnieć że obie drużyny są przed acrcy ważnymi meczami w LM. Odnoszę jednak wrażenie, że Leverkusen pogodziło sie już z porażka w Barcelonie i skupią sie wyłącznie na lidze. Inaczej jest z Bayernem, który musi spiąć poślady w meczu z Basel bo inaczej czeka ich spore rozczarowanie o gorycz eliminacji. Oczywiście typowanie na remis to juz spore ryzyko jednak kto nie ryzykuje w kozie nie siedzi. Wcale bym sie nie zdziwił gdyby ekipa z Leverkusen była przodującą drużyną w tym meczu, gdyż u siebie potrafią być na prawdę bardzo groźni. Życze powodzenia.

⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Łks Łódź
Typ: under 2,5
Kurs:1,91
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Wszyscy dzisiaj spodziewają się łatwego i wysokiego zwycięstwa Legii Warszawa. Legia jest przecież na fali po bardzo dobrym meczu we Wrocławiu ze Śląskiem i dzisiaj wszyscy spodziewają się kolejnego dobrego meczu w wykonaniu podopiecznych Macieja Skorży. Sam Skorża jednak po meczu ze Śląskiem mówił, że jego drużyna po bardzo dobrym spotkaniu następne ma już mniej udane. Ponadto pamiętajmy, że mecz ze Śląskiem bardzo dobrze ułożył się dla Legii po już po kilku sekundach prowadzili 1-0 po błędzie Pietrasiaka.
Dzisiaj Legia zagra z ŁKS-em, który na pewno na Łazienkowską przyjeździe się bronić, drużyna menażera Piotra Świerczewskiego według mnie będzie grała jak najdłużej na wynik bezbramkowy, bo dla nich takich rezultat będzie bardzo dobrym wynikiem. Jeśli chodzi o Legię to już napisałem bardzo dobrze zaprezentowali się ze Śląskiem ale pamiętajmy, że wcześniej ta drużyna miała problemy ze zdobywaniem bramek z paroma wyjątkami: Cracovia 0-0, Hapoel Tel Aviv 0-2, Sporting 2-2, Górnik 0-2 i Sporting 0-1.
Spodziewam się dzisiaj więc skomasowanej defensywy ze strony ŁKS, zresztą gra defensywna bez Marcina Adamskiego, który jest bez formy wygląda całkiem dobrze. Nieźle prezentuje się Ronald Gërçaliu, wrócił do drużyny Antoni Łukasiewicz jest Seweryn Gancarczyk.
Ponadto wszyscy mówią o sile ognia jaką obecnie ma Legia, ja jednak pragnę zauważyć, że dzisiaj po raz pierwszy Radović - Novo – Ljuboja – Blanco zagrają ze sobą w pierwszym składzie i wcale to nie musi wyglądać tak jak wszyscy się tego spodziewają. Według mnie ten kwartet będzie potrzebował zgrania, bo jak wiemy i Novo i Blanco dopiero niedawno zasili szeregi Legii. Reasumując myślę, że ten mecz wcale nie musi być popisem ofensywnych umiejętności Legii Warszawa, według mnie dług na świetlnej tablice będzie widniał wynik bezbramkowy i być może w końcówce Legia coś strzeli. Myślę, że typ na under 2.5 jest ryzykowny ale warty zagrania.

✅91
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Piłka nożna, Francja Ligue 1

handicap (0-1)
FC Girondins Bordeaux - OGC Nice

Typ: 1
Kurs: 2,40

bet-at-home

Teraz opiszę dlaczego stawiam na gospodarzy. Dzisiejszy ostatni mecz kolejki we francuskiej Ligue1 to pojedynek zespołów Bordeaux i Nicea. Zyrondyści przegrali tylko jedno ligowe spotkanie w domu z St. Etienne zaraz na początku startu ligi. Ostatnie sześć spotkań na Stade Jacques Chaban-Delmas zakończyło się wygranymi gospodarzy. W meczach tych stracili tylko jednego gola. Co prawda w ekipie gospodarzy nie zagra dzisiaj Carlos Henrique i Henri Saivet ale jest komu zastąpić tych piłkarzy. Goście grają mizerniutko. Zajmują w tabeli siedemnaste miejsce i na wyjeździe nie wygrali żadnego spotkania ligowego. Ostatni ich ligowy mecz wyjazdowy ze słabiutkim Dijon zakończył sie wysoka porażką. Ponadto goście wyjdą w mocno osłabionym składzie. Bez takich graczy jak: Fabrice Abriel, Dawid Hellebuyck, Drissa Diakite, Nemanja Pejcinović i Esmael Goncalves to gracze podstawowi do tego zabraknie jeszcze w kadrze na ten mecz Kevin Anin, Kevin Malaga i Lucas Veronese. Czyli połowa kadry jest po za meczem. Warto by nawet zaryzykować handi -2 na Bordeaux choć Francuska liga jest specyficzna i nawet takie różnice w tabeli nie oznaczaja w niej pogromów.

⛔100
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
Remis
@ 3,2
Bet365

Widziałem poprzedni mecz Bełchatowian z Górnikiem Zabrze i nie powiem, że wyglądają źle. Na pewno największym mankamentem jest to, że nie potrafią trzymać odpowiednio równego tempa przez cały mecz. Grają przez 30 minut tak, aż się oglądać nie chce, ale potrafią też stworzyć ciekawą i widowiskową akcję. Powinni więcej atakować bokami. Na flance jest Kosowski. Zmienia często strony, bez różnicy czy ma piłkę na prawej czy lewej nodze i tak dośrodkowanie zazwyczaj jest bardzo dokładne. Najlepszy asystent GKS-u i jeden z lepszych w lidze. Pod względem umiejętności obu nóg myślę, że nawet najlepszy. Żewłakow znowu nie wykorzystał swojej szansy i w zdobywaniu bramek wyręczył go Dawid Nowak, chwilę po wejściu z ławki. To pewnie Nowaka zobaczymy od pierwszych minut.
W Polonii gorąco. Frustrat Wojciechowski już szaleje po porażce z Widzewem, a to na pewno odbija się na sytuacji w szatni. Cani strzelił w tygodniu bramkę dla Albanii i wydaję się być mocnym punktem ofensywy z Konwiktorskiej.
Kadrowo Polonia wygląda lepiej, jednak GKS jak wspomniałem potrafi w porywach zagrać dobry futbol. Chociaż wielu szuka szansy w Czarnych Koszulach, ja jednak skuszę się ku remisowi.

⛔100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Piłka nożna
Stoke - Norwich
2
4,50
bet365

Znalazłem dziś wysoki kurs i dobry typ na gości więc na nich stawiam bo wydaje mi się że mają dużą sansę na zwycięstwo.
Gospodarze w moim odczuciu są kompletnie bez formy. Ostatnie mecze to wygrana z Swansea 2-0 ( stoke strzeliło szybka 1 bramkę a potem to goście atakowali cały mecz niestety bez skutku ) oraz dwie przegrane z Valencją w LE. W ostatnich 5 meczach w Lidze angielskiej zdobyli tylko 3 punkty i to najgorsza statystyka z wszystkich drużyn przez co spadli aż na 12 miejsce w tabeli.
Goście natomiast zajmują 8 miejsce w tabeli są w pewnym stopniu rewelacją tego sezonu. Ostatnie mecze na wyjazdach to 3 wygrane jeden remis i jedna przegrana. To napewno imponuje. Ostatnio przegrali z Mechesterem UTD 2-1 po bardzo dobrej grze ( stracili bramkę na 2-1 w ostatniej minucie ). Dlatego stawiam na nich , Na wyjazdach graja lepiej niż u siebie a Stoke jest kompletnie bez formy a i jeszcze jaki kurs mmmmmm....
POWODZENIA !!!!;)

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom