>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.05.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
magosik 4

magosik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, el. IO
Spotkanie: Serbia K - Rosja K
typ: 2 (-2.5)
kurs: 2.75
buk: Betsafe

Już dziś mecz, tak naprawdę o drugie miejsce w grupie. Wczoraj Polki niespodziewanie wygrały z Rosjankami 3:2. Natomiast Serbki również nieoczekiwanie przegrały z Holenderkami - też w &quot;tajbreku&quot;.
Oglądałem wszystkie mecze obu drużyn w tym turnieju i wiem jedno - Serbki grają bardzo źle. Nie widać u nich &quot;uskrzydlenia&quot; grane jest na siłę przez środek, a większość piłek jest podbijana przez zespół rywali. Wszystkie elementy tej drużyny są na bardzo niskim poziomie, nawet z zagrywki traciły sporo punktów.
Patrząc szczerze na wczorajszy mecz, to Rosjanki miały wygraną z naszymi w kieszeni, zaważyły głupie błędy, przy piłkach meczowych, co później im się odbiło. Serbki w we wczorajszym meczu wyglądały, jak by grały na siłę, a nie oto chodzi w tej &quot;zabawie&quot;. Gdyby trzeba było porównać wczorajszą grę Rosjanek z naszymi zawodniczkami, do gry Serbek z Holandią, to było by to porównanie, niczym nieba z ziemią, a nawet piekłem... :).
Zawodniczki Serbskie z taką grą NIE MOGĄ ugrać ani jednego seta w meczu z Rosją, jest to po prostu nie możliwe. Wszystko przemawia za naszymi sąsiadkami.

⛔100
 
mateoosz 0

mateoosz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna FRANCJA: Ligue 1
Spotkanie: Dijon-Auxerre
Typ:1
Kurs: 2,67
Buk: PinnacleSports
Dziś odbędzie się spotkanie pomiędzy Dijon a Auxerre. Obydwie ekipy sa w strefie spadkowej i walcza o utrzymanie. Ja mysle ze z tego pojedynku zwycieko wyjdzie Dijon poniewaz: jesli wygraja wydostana sie ze strefy spadkowej, ich statystyki u siebie na 17meczow to: 6Z,8P,3R, moze nie sa one za dobre ale wystarczy popatrzec na statystyki meczow wyjazodwych przeciwniikow: na 17 meczy nie wygrali ani jednego, maja 10 porazek i 7 remisow. Dodatkowo w Auxerre zabraknie miedzy innymi: ich najlepszego strzelca Oliecha AT 30/10 oraz Boly OBR 29/1 pauzujacych z powodu czerwonych kartek i Sidibe OBR 12/0, Berthod OBR 15/0 oraz kilku innych. Natomiast u gospodarzy jedynymi znaczacymi oslabieniami bedzie brak Sankhare POM 30/4 i Kumordzi POM 13/1.

⛔100
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Turcja-Niemcy
Typ:1
Kurs:1,68
Bukmacher: Betclic

Dziś Turczynki grają swoje 3 ostatnie spotkanie grupowe z Niemkami. Jak na razie Turczynki 2 zwycięstwa gładko po 3-0. Niemki jak dotąd grały tylko jedno spotkanie które równierz wygrały 3-0. Przechodząc do sedna sprawy: Jeżeli Turcja dzis przegra, a Niemki wygraja spotkanie które im zostanie to one wyjdą z 1 miejsca w grupie. Turczynki graja u siebie, maja wspaniały skład i nie moga sobie pozwolić na jakiekolwiek potknięcie. Bułgaria i Chorwacja sa juz poza stawką i tylko te die ekipy rywalizują jeszcze o awans. Myślę że Turczynki nie zmarnują szansy i pokonają Niemki niekoniecznie gładko ale jednak pokonaja.

✅68
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 3 liga opolsko- śląska
Spotkanie: LZS Piotrówka - LKS Odra Start Bogdanowice
typ: X2
kurs: 1.64
buk: Tobet
Analiza:

Bogdanowice, czyli Odra Wodzisław pomimo wielu problemów przed tą rundą prezentują się nad wyraz okazale. Potrafili pokonać mocny Pniówek Pawłowice, wygrać na wyjeździe ze Szczakowianką Jaworzno, dodatkowo w ostatniej kolejce zremisowali 0-0 z liderem Rozwojem Katowice. Ogólnie widać, że Odra gra dobrze w defensywie, gdzie gra doświadczony Kaliciak, bo tracą generalnie mało bramek. Postawa Odry jest dla mnie zaskoczeniem na plus.
Piotrówka za to gra totalny piach w rundzie rewanżowej. To najgorsza ekipa na wiosnę. Zdobyli marne 5 punktów od marca, a w ostatnich meczach dostają regularny oklep. Więc dlaczego nie wykorzystać takiego kursu na Odrę? Dla mnie, aż żal nie pograć X2. Odra naprawdę gra solidnie. Przed rundą pisałem, że będą mieć problemy ale obronili się i ostatni remis z Rozwojem pokazuje, że walka z najlepszymi nie plącze im nóg. Dodatkowo mecz jest ważny w kontekście utrzymania, bo Odra potrzebuje punktów jak wody, a teraz grają z będącą w słabiutkiej formie Piotrówką, więc okazja do zdobycia punktów jak znalazł.


⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Singapur 1
Tampines - Young Lions
Over 4.5 gola
5.00
sportingbet


Na dzisiaj wybrałem mecz z ligi singapurskiej. Zmierzy się ze sobą ekipa Tampines i Young Lions. Dla gospodarzy to mecz numer 11 w tym sezonie, a dla goście to 10 spotkanie w tym roku. Stawiam w tym meczu na over 4.5 gola. Poniżej kilka zdań na temat mojego typu.
Gospodarze co roku walczą o mistrzostwo kraju. Póki co zawodzą. Zdobyli 17 punktów co pozwala im zajmować po 10 meczach dopiero 5 miejsce w 13 drużynowej lidze. Goście w tabeli są jeszcze dalej. Zajmują dopiero 11 miejsce. Moim zdaniem w tym meczu wygrają gospodarze. Przed własną publicznością przełamią się i rozgromią rywali. Jeśli chodzi o staty to gospodarze na 10 meczy mieli 2 razy over 4.5 gola (3:2 i 5:1). Drużyna przyjezdnych również 2 razy over 4.5 gola ale na 9 meczy (5:0 i 4:3). Jeśli chodzi o ostatnie mecze między tymi drużynami to kończyły się one wynikami 4:1 i 1:0. Moim zdaniem dzisiaj kibice na stadionie Tampines zobaczą kilka bramek. Stawiam 5:1 dla gospodarzy.

⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Belgrad, 14-25, 3.05.2012r
Garcia Lopez - Paire
typ: 0-2
4.0
Williamhill
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju ATP w Belgradzie, Hiszpan Guillermo Garcia Lopez spotka sie z Francuzem, Benoitem Paire. Dla obydwu panow bedzie to pierwsze spotkanie przeciwko sobie. Hiszpan to aktualnie 75 rakieta swiata, Francuz jest 96. Bukmacherzy odrobine bardziej faworyzuja Hiszpana, ja jednak mam inne zdanie na temat tego pojedynku. Hiszpan w ostatnich tygodniach gra co najwyzej przecietnie. II runda challengera w Rzymie porazka z Hajkiem, II runda w Barcelonie porazka z Nadalem, ciezka przeprawa z Kunitsynem w I rundzie, ktory nie wygral spotkania od prawie miesiaca. Garcia Lopez to nie jest typowy Hiszpan, bardziej preferuje gre na szybszych nawierzchniach, dobrze serwuje i gra bardziej ofensywnie. Dla Francuza maczka to natomiast chyba ulubiona nawierzchnia. Francuz w ostatnich tygodniach zaliczyl cwiercfinal w Casablance, podobnie jak Hiszpan, II runde duzego turnieju w Barcelonie, tu w pierwszej rundzie ogral finaliste turnieju w Bukareszcie sprzed tygodnia Fabio Fognininiego bez straty seta. Widac, ze Francuz znajduje sie w dobrej dyspozycji i uwazam ze ma spore szanse na zwyciestwo w dzisiejszym spotkaniu.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - Speedway Ekstraliga
Spotkanie: Sparta Wrocław - Stal Gorzów
typ: Tai Woffinden 6 punktów over
kurs: 1,85
buk: bet365
Analiza:

Jedno zaległe spotkanie w ramach Speedway Ekstraligi. Nie rozumiem dlaczego Gorzów jest aż tak mocno faworyzowany. Ja rozumiem że u siebie Władki nie mają sobie równych ale na wjazdach może być różnie. Handicap aż 12 punktów w stronę Sparty jest ewidentnie do gry. Jak na razie zawodzą liderzy zespołu czyli Lindgren i Ułamek ale oni jeździli przecież na wyjazdach także dzisiaj liczę że obaj zakręcą się w granicy 9-10 punktów. Jędrzejak u siebie zawsze jest skuteczny, a Woffinden dawno nie był w tak dobrej formie. Za Klindta pod 5 jedzie Denis Andersson, regulamin jest nieubłagany i trener Baron nie może zmienić ustawienia par. Także Denis pojedzie z juniorem. Juniorka jest w stanie pojechać na równo z juniorami z Gorzowa. W Stali mocny jest Iversen od początku sezonu zachwyca formą. Zagar także dobrze dysponowany, ale jego formę poznamy po meczach wyjazdowych i prawdę mówiąc fajerwerków się nie spodziewam. Gollob we Wrocławiu przeważnie dobrze się spisuje. Kasprzak spora niewiadoma. Jensen to zawodnik swojego toru, tak samo jak Zmarzlik. Uważam że Sparta jest w stanie wygrać to spotkanie, a dodatni handicap, tak wysoki jest po prostu prezentem. Jednak z tego względu że taki typ już się tu pojawił więc druga moja propozycja to over punktowy Tajskiego Woffindena. Anglik od początku sezonu w dobrej dyspozycji w Anglii śmiga aż miło. W Polsce jest przyzwoicie ale jeździli przecież na wyjazdach. U siebie będzie bardzo groźny, jeden mankament to to że jeździ w parze z Ułamkiem, jednak prowadzi parę także uważam że 7 punktów powinien spokojnie zrobić.

⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, T-Mobile Ekstrklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Typ: Drużyna 2. powyżej 1.5 gola
kurs: 5,0
buk: Sportingbet
Analiza: Kurs ustrzeliłem przesympatyczny. Na co najmniej jedno trafienie gości jest 1.7, a już na dwa trafienia aż 5.0.
Kieruję się formą obu zespołów. Dla mnie zwycięstwo Śląska z Zagłębiem było mało przekonujące. Wywalczone na siłę. Taki zespół, kiedy stawka jest jeszcze większa i paraliżuje, nie może dobrze poradzić sobie w kolejnym meczu. Tym bardziej, że Jaga już w Warszawie pokazała dużego powera. Gdyby zagrali bardziej skutecznie ograli by Warszawiaków. Mają bardzo ciekawy skład, z potencjałem ofensywnym, mieszankę szybkości i techniki. Jest jedna podstawowa kwestia: czy nie odpuszczą meczu. Ufam tutaj Hajcie. Mam nadzieję na pełen profesjonalizm i mobilizację własnych piłkarzy. Jeśli się skoncentrują i będą chcieli dobrze się pokazać, mają szansę nawet wygrać. Ale kurs na gole wydaje mi się trochę bardziej racjonalny. Na pewno Jagajest w stanie strzelić te dwie bramki średnio dysponowanemu Śląskowi, grającemu pod dużą presją.

⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk - Jagiellonia
Typ: X2
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Przed nami przedostatnia kolejka naszej ligi. Mecz bardzo ważny dla Śląska, który walczy o mistrza. Jagiellonia utrzymanie ma juz zapewnione, o puchary nie walczy dlatego według wielu odpuści ten mecz. Nic bardziej mylnego. Jagiellonia to zespół, który w tej rundzie ma forme zwyzkowa. Zaczęli słabo, nie było stylu w tej drużnie. Na wyjazdach przegrywali prawie wszystko, za to u siebie przeważnie zdobywali 3 pkt prezentując się z meczu na mecz coraz lepiej. Ostatnio juz ich gra bardzo mi sie podoba i trzyba przyznac Tomkowi Hajcie, ze wykonał kawał dobrej roboty. Coraz lepiej grają w obronie, nie popełniaja juz wielu rażących błędów indywidualnych. W przodu stwarzają sporo zagrożenie dzięki grze skrzydłami. Mało drużyn w Polsce ma takie skrzydła i tak potrafi na nich grac. Makuszewski i Kupisz imponują dynamiką i dobra technika. W obwodzie jest jeszcze Dzalamidze, który takze może wejśc i narobic sporo zamieszania. z przodu niewodny Frankowski, który zawsze znajdzie sobie jakąś sytuację w polu karnym. Co do Śląska to niewiadomo czy wystąpi Mila, a to było by wielkie osłabienie. Zakładając jednak, że zagra to trzeba przyznac, że Śląsk nie gra nic rewelacyjnego, kilka punktów zdobyli w tej rundzie po błędach sędziów. Ostatnio wygrali z dobrze spisującym się Zagłębiem, ale nie mozna powiedziec, żeby byli lepsi. Dzisiaj podejrzewam, że znowu zagraja słaby mecz, jak prawie wszystkie w tej rundzie i jeżeli nie bedą mieli kupy szczęścia i pomocnych arbitrów to nie powinni wygrac z dobrze ostatnio grającą drużynom Jagielloni.

⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Superettan
Spotkanie: Landskrona - Assyriska FF
03.05.2012 19:20
Typ: over 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: W dzisiejsze jakże ważne dla polski majowe święto odbędzie się mecz pomiędzy zespołami Landskrona, a Assyriska FF w Szwedzkiej Superrttan. Po czterech rundach spotkań zespół gospodarzy plasuje się na 10 miejscu w lidze, natomiast goście zajmują czwartą pozycje. W dzisiejszym spotkaniu gospodarze z pewnością postarają się zagrać na takim poziomie, aby udało się zgarnąć trzy oczka w tym spotkaniu. Historia pojedynków między tymi zespołami ukazuje iż jest to trudny orzech do zgryzienia. Osiem dotychczasowych zwycięstw(na 10 gier) gości w bezpośrednim pojedynku ukazuje iż duzyna Landskrona nie leży Assyrisce. Warto też odnotować, że na 10 bezpośrednich pojedynków między tymi zespołami UWAGA aż 10 razy padał over 2.5!! Taki obrót sprawy daje dużo do myślenia bukmacherom. W początkowej fazie sezonu gospodarze zaliczyli 2 overy na 4 mecze, natomiast goście komplet 4 overów. Moim zdaniem dzisiaj również obejrzymy dużo bramek i zwycięstwo podanie łupem gospodarzy. Mój typ 3:2

Powtórzony/ ⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Snooker - Mistrzostwa Świata
Spotkanie : O&#39;Sullivan - Stevens
Typ : 4 pierwsze frame&#39;y wygra O&#39;Sullivan
Kurs : 7,00
Bukmacher : Bwin
Analiza :
Niespodzianki, niespodzianki i jeszcze raz niespodzianki. Mowa o tegorocznych mistrzostwach świata w snookerze. Z turniejem pożegnali się już tacy zawodnicy jak Selby czy chociażby Hendry, który po porażce 2 do 13 zakończył karierę.
W/w gracze stawiani byli w roli faworytów do awansu do 1/2 finału rozgrywek, no ale co zrobić.


O&#39;Sullivan jako członek &quot;starej gwardii&quot;, bo tak go chyba można już nazwać nie powinien zawieść i dać się pokonać o 2 lata młodszemu koledze z Walii. Ronnie jest jednym z najlepszych snookerzystów globu, a na to miano pracował długie lata.
Nieprzeciętny talent w połączeniu z szybką i ryzykowną grą doprowadziły go na szczyt.
O&#39;Sullivan nie lubi gry defensywnej, dlatego musiał nauczyć się wbijać bile z pozycji z których inni nie wiedzieli by nawet jak się do tego zabrać. Nie inaczej było wczoraj i przedwczoraj, kiedy to ogrywał Neila Robertsona. Przegrywał 3 do 5 , ale potem wyszedł na prowadzenie 9 do 7, żeby potem w ostatniej sesji wygrać 13 do 10.
To był sprawdzian formy i nerwów, jak widać zdany pomyślnie.

Matthew Stevensowi nie można na pewno odmówić doświadczenia, ale jego osiągnięcia po prostu nikną przy tytułach O&#39;Sullivana (1 wygrany turniej Walijczyka przy 23 Ronniego).
Mało kto wie w jaki sposób dostał się do półfinału. Nie ma co się jednak nad tym zastanawiać, ponieważ to się już stało. Nie jestem w stanie napisać nic więcej o Stevensie, ponieważ tak naprawdę nie ma o czym. Do czołówki brakuje mu naprawdę sporo.

Myślę, że O&#39;Sullivan niesiony zwycięstwem w 1/4 finału będzie starał się rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść jak najszybciej, żeby maksymalnie odpocząć przed finałem(?).
Nie widzę większych szans jeśli chodzi o Stevensa, nie dziś, nie w tym turnieju.

✅400
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Spotkane : Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Typ : Over 3.5
Kurs : 4.33
Bukmacher : Bet 365

Dziś o godzinie 18:00 Górnik przed włąsną publicznością zagra z Wisłą Kraków . Górnik pewny utrzymania zagra najprawdopodobniej ostatnie spotkanie przed własną publicznością i w przyszłym sezonie grać beda w Sosnowcu w tym meczu trudno wytypować zwycięscę w Zabrzu w tym sezonie poległy takie druzyny jak Polonia warszawa , Lech Poznań , Korona Kielce i Legia Warszawa . Górnik na własnym stadionie nie przegrał 5 ostatnich spotkań , w tych 5 spotkaniach strzelili 8 bramek tracąc 2 w dzisiejszym spotkaniu trener Nawałka nie bedzie mógł skorzystać z usług Ołeksandra Szeweluchina , Aleksandra Kwieka , Michała Jonczyka i Gabriela Nowaka po kontuzji powraca Maciej Bębenek. Jak już ktoś napisal wcześniej Wisła ma matematyczne szanse na europejskie puchary choć ja osobiście w to nie wierze ich strata do 3 miejsca to 6 punktów a dziś o komplet łatwo nie bedzie warto todać że na 5 ostatnich spotkań rozegranych miedzy sobą Wisła przegrała aż 3 w składzie Wisły dziś napewno nie zagrają Rafała Boguskiego, Gordana Bunozy, Osmana Chaveza i Marko Jovanovicia oraz Michał Czekaj . Wisła na wyjazdach gra średnio na 5 ostatnich spotkan tylko 2 razy wygrali z Podbeskidziem i Lechią . Myśle że w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy kilka ładnych bramek . Górnik może Wisła musi po cichu liczę na wygrana gospodarzy w tym spotkaniu 3:1.

⛔100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWECJA: Superettan
Spotkanie: Landskrona - Assyriska FF
Typ: BTS
Kurs: 1.70
Buk: Tobet

Typ czysto &quot;statystyczny&quot;. Od początku sezonu Assyriska odnotowła w 100% wyniki overowe [3:1, 3:0, 1:2, 3:1]. Z kolei gospodarze dzisiejszego spotkania 3/4 spotkania również zakończyli wynikami over-owymi [1:1, 2:1, 2:1, 1:2] . Jeśli chodzi o H2H to również sytuacja przedstawiała się bardzo interesująco 10/10 ostatnich spotkań pomiędzy obiema ekipami notowano wynik over 2.5 gola. BTS również jak najbardziej możliwy.


Generalnie chciałem &quot;puścić&quot; typ na over, ale zauważyłem że już nawet 2x takie są dzisiaj już w konkursie więc puszczam chyba bezpieczniejszy BTS - ale już oczywiście po niższym kursie. Ale mimo to warto.

✅70
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina : Czechy Gambinus Liga
Spotkane : Slavia Praha - Hradec Kralove
Typ : dokładny wynik (0-0)
Kurs : 8.00
Bukmacher :BET365

Dwie drużyny z końca tabeli które nie radzą sobie ostatnio za dobrze. Na 5 ostatnich meczy obie drużyny zdobyły zaledwie po 3 pkt. Slavia zajmuje 12 miejsce natomiast Hradec 11 miejsce. Mogą być spokojni co do spadku z ligi i podział punktowy wchodzi w grę jak najbardziej. na 14 meczy jaki był rozegrany między tymi drużynami 3 razy kończył się remisem 0-0, natomiast 5 razy był remis. Drużyny nie pokazują zbyt wielkiego poziomu, ponieważ na 27 meczy obie maja bilans tylko 20 bramek. Jest to bilans bardzo niski, gdyż tym poziomem zajmują 3 miejsce od końca. Najgorsze druzyny maja strzelone tylko 19 bramek. Tak więc kurs jak najbardziej kuszący. ja zastosuje się i pobieram ten tym do rozpisu z innymi meczami.
Pozdrawiam

⛔100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Typ: Drużyna gospodarzy wygrywa i utrzymuje czyste konto
Kurs: 4.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dziś o godzinie 18:00, odbędą się wszystkie mecze polskiej Ekstraklasy, jednym z nich Górnik Zabrze podejmie u siebie na stadionie, jeszcze aktualnego mistrza polski, czyli zespół Wisły Kraków. Drużyna gospodarzy, czyli Górnik Zabrze to obecnie 8 zespół Ekstraklasy, mając na swoim koncie 39 punktów oraz stosunek bramkowy wynoszący 33:28. Ostatnie 5 meczy Zabrzan to: 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka. Jednak trzeba powiedzieć, że punkty potracone na wyjazdach, 0:0 na ciężkim terenie w Chorzowie (jako kibic gości obecny na stadionie muszę powiedzieć, że dawno nie widziałem takiego ciekawego spotkania, ale tylko z mojej perspektywy, w roli widza przez TV nie było już by tak ciekawie), oraz porażka w Białymstoku 1:2 po bramce Milika. Oprócz tego 3 zwycięstwa: 3:0 z Podbeskidziem Bielsko - Biała, 1:0 z Polonia Warszawa, oraz 2:0 z Koroną Kielce, wszystkie te mecze rozegrane zostały przy Roosevelta 81 w Zabrzu, Górnik nie tylko wygrywał ale za każdym razem nawet nie tracił bramki. Ogólnie jakby Górnik grał tak na wyjeździe jak u siebie to zostałby mistrzem kraju. Górnik w Zabrzu w 14 meczach odniósł: 8 zwycięstw, 3 remisy oraz 3 porażki. Ostatnie 5 spotkań to 3 wygrane oraz 2 remisy, i stracone tylko 2 gole i to w jednym meczu z Lechią Gdańsk. Ogólnie popularni Żabole na własnym stadionie stracili tylko 10 bramek. Goście to Wisła Kraków, zespół ten zajmuje w ligowej tabeli pozycję 7 mając na swoim koncie 43 punkty oraz bilans bramkowy: 29:23. Ostatnie 5 meczy Wisły to: 3 zwycięstwa, 1 remis oraz 1 porażka. Wygrane to 2 mecze w Krakowie, z Cracovią oraz ŁKS-em Łódź, czyli najsłabszymi ekipami naszej Ekstraklasy, remis u siebie z Legią Warszawa, a porażka w Białymstoku 0:1 z Jagą. Ogólnie Wisła na wyjazdach spisuje się następująco: 5 zwycięstw, 5 remisów oraz 4 porażki. Wygrali jednak z będącej bez formy Lechią Gdańsk, oraz z Podbeskidziem Bielsko Biała, które poległo również w Zabrzu, remis z GKS-em Bełchatów, porażki po 0:1 z Jagą oraz Ruchem Chorzów, czyli z zespołami pokroju Górnika Zabrze. Według mnie Wisła może być bardziej zmęczona niż drużyna ze Śląska, Górnik bowiem grał w piątek, a Wisła w poniedziałek. Górnik swoją grą przekonał mnie, Wisła też wygrała ale według mnie mecz z Cracovią bardziej na remis, szkoda bo Pasy do 20 minucie byli lepsi i powinni strzelić gola. Jeśli chodzi o ostatnie mecze Górnika Zabrze z Wisłą Kraków, to w 3 ostatnich meczach Górnik był za każdym razem górą, wygrywając aż dwukrotnie jako zespół grający na wyjeździe, 2:0 oraz 1:0. Wisła natomiast ostatni raz wygrała w Zabrzu, w Grudniu 2007 roku, był to sezon kiedy drużyna z Krakowa zdobyła tytuł mistrzowski, przegrywając w całym sezonie tylko jeden mecz wyjazdowy z Legią Warszawa 1:2. Według mnie dziś gospodarze zwyciężą nie tracąc, nawet gola. Wspomagani będą przez nieliczną ilość kibiców ok. 3 tys. spowodowane jest to remontem stadionu w Zabrzu, kibiców Wisły zabraknie z powodu zamkniętego sektora gości. Wszystko przemawia dziś za Górnikiem, więc myślę że są w stanie wygrać.

Skład Górnika: Skorupski - Olkowski, Danch, Telichowski, Magiera - Pazdan, Mączyński, Przybylski - Nakoulma, Zieliński, Milik

Skład Wisły: Pareiko - Jirsak, Lamey, Jaliens, Paljić - Małecki, Sobolewski, Wilk, Brud - Garguła - Genkow.

✅350
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina : Kosz, Hiszpania
Spotkane : Gran Canaria 2014 - Cai Zaragoza
Typ : CAI Zaragoza
Kurs: 2.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Gran Canaria już raczej bankowe utrzymanie w lidze bez Carolla ta drużyna nie gra już tak samo co zresztą widać po wynikach... walka o utrzymanie. CAI Zaragoza natomiast walczy o awans do TOP8 dzisiaj po prostu muszą spotkanie wygrać... bez względu na to czy mają jakieś braki w zespole czy też nie, jeżeli marzą o top 8 muszą to wygrać. W ostatniej kolejce pokonali mocny Cajasol. Zaragoza ma dwa łatwe mecze na dwie kolejki przed końcem rozgrywek z Canarią właśnie i z Xacobeo. Fakt faktem wyniki CAI na wyjazdach w tym sezonie nie zachwycają, ale tak jak już powiedziałem wcześniej i jeszcze raz to dopowiem, jeżeli chcą TOP8 muszą dziś wygrać. Kursy spadają, bo takie mecze często wchodzą.

⛔100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina : Conference - Play-offs, Anglia
Spotkane : Luton Town - Wrexham
Typ : under 2,5
Kurs : 1,76
Bukmacher : Betfair

Pierwszy mecz fazy pucharowej o awans do League 2. Co ciekawe obie ekipy w sezonie zasadniczym straciły najmniej bramek w lidze ze wszystkich ekip. Gospodarze, którzy zajęli 5 pozycjęw tabeli, stracili tylko 42 gole, w tym 15 w 23 grach u siebie, a goście 33, w tym zaledwie 16 na wyjazdach. W sezonie 2:0 i 1:0 dla Wrexham. Dzisiaj teżw roli faworyta chyba jednak goście. W składzie kilka niezłych graczy typu Speight (21 goli w sezonie), Pogba czy Polak Cieślewicz. Tak czy inaczej to bardzo ważny mecz dla obu ekip i nie sądzę, aby zespoły pozwoliły sobie na otwarty futbol. Zresztą po wynikach widać, że to ekipy o dobrze ustawionych formacjach obronnych i under bramkowy to dobry wybór.

✅76
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Trefl Sopot - Śląsk Wrocław
Typ: over 157
Kurs: 1.91
Buk: Pinnacle

Zespół z Dolnego Śląska nie jest w najlepszej sytuacji, bo w ERGO Arenie będzie niezwykle ciężko o wydarcie zwycięstwa na parkiecie Trefla.
Kursy na zwycięstwo i handicap nie są najlepszym wyjściem, w tym meczu.
Zdecydowałem się na zagranie, że w meczu padnie więcej niż 157 punktów.
Wyniki bezpośrednich spotkań:
Runda zasadnicza:
Trefl Sopot – Śląsk Wrocław 77:82 (6.11.2011)
Śląsk Wrocław – Trefl Sopot 77:85 (11.01.2012)

Faza Play-Off:
Trefl Sopot – Śląsk Wrocław 78:86 (23.04.2012)
Trefl Sopot – Śląsk Wrocław 86:77 (25.04.2012)
Śląsk Wrocław – Trefl Sopot 76:71 (28.04.2012)
Śląsk Wrocław – Trefl Sopot 62:77 (30.04.2012)

Drużyna Miodraga Rajkovica dysponuje krótszą i mniej wartościowymi zmiennikami, niż Trefl Sopot.
Piąty mecz może być za dużo, jak dla nich. Trefl na wyjazdach, to zespół underowy, bo w 19 meczach notują średnio 74 punkty i tyle samo tracąc w obronie (over/under 7-12)
Z kolei koszykarze Śląska Wrocław na wyjazdach mają bilans 14-9 pod względem over/under.
Trefl na swoim parkiecie znacznie lepiej prezentuje się, w pokrywaniu linii over 14-8.
Na własnym parkiecie notują średnio 81 punktów, tracąc w obronie 84.

W obu meczach rozgrywanych, gdy w roli gospodarza był Trefl linia over została pokryta.
Tym razem spodziewam się podobnego scenariusza. Mimo, że stawka meczu jest bardzo spora dla obu zespołów.
Jeśli oba zespoły trafią ponad 10 trójek, to over jest bardzo prawdopodobny. Liczę szczególnie, że Śląsk na dystansie będzie groźny, bo jeśli będą chcieli przenieść grę pod kosz, gdzie Trefl dysponuje sporą ilością zawodników, w rotacji mogą szybko zapomnieć o sukcesie przeciwko Treflowi.

Co może być decydującym elementem, jak nie obrona w decydującym spotkaniu. Odpowiedź teoretycznie jest prosta – obrona.
Jednak Śląsk chcąc walczyć przez 40 minut, w obronie. To jeśli nie po dwóch kwartach, to po trzeciej może nie starczyć im sił na ostatnią odsłonę meczu – krótka rotacja.
Trefl przed swoją widownią odważniej gra w ataku i akcje są przeprowadzane szybciej niż na wyjazdach.
Jeśli oba zespoły podtrzymują skuteczność linia powinna zostać pokryta.
Ze strony Śląska oczekuję skutecznej gry na dystansie, bo Trefl ma na tyle zbilansowany skład, że mogą zarówna zdemolować Śląsk na dystansie, jak i w grze pod koszem.
Liczę, że trener Karlis Muiznieks wykorzysta swój największy atut – zbiórki.
Trefl potrafi po zbiórkach nakręcać kontry. Jeśli skuteczność dopisze w obu zespołach – over powinien być bardzo realny.

Powodzenia!

✅91
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom