>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.08.2011 (środa)

Status
Zamknięty.
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje LM
Spotkanie: FC Zurich - St.Liege
Typ : 2
Kurs : 3.4
Bukmacher : bet 365
Dziś o godzinie 20:15 dojdzie do ciekawie zapowiadajacego sie spotkania FC Zurich na własnym stadionie zagra z Standardem Liege . W pierwszym meczu rozegranym we Francji padl remis 1:1 . Zurich w tym spotkaniu &quot;niby&quot; jest faworytem lecz ja się z tym do konca nie zgadzam druzyna gospodarzy ostatnio gra w katkę nie wygrywajac 4 ostatnich swoich meczów . Druzyna gości choć przed własna publicznością zagrała nie tak jak chciała meczu łatwo nie oddadzą Francuzi przy odrobinie szcześcia mogli wygrać pierwsze spotkanie . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich meczów obu druzyn
5 ostatnich spotkań FC Zurich
1. liga Szwajcaria Lausanne vs. FC Zurich 2:1
Kwalif. Ligi Mistrzów St.Liege vs. FC Zurich 1:1
1. liga Szwajcaria FC Zurich vs. Servette 2:3
1. liga Szwajcaria Sion vs. FC Zurich 1:0
1. liga Szwajcaria FC Zurich vs. Thun 1:0

5 ostatnich spotkań St.Liege
1. liga Belgia Mons vs. St.Liege 1:1
Kwalif. Ligi Mistrzów St.Liege vs. FC Zurich 1:1
Superpuchar Genk vs. St.Liege 1:0
Puchar St.Liege vs. Westerlo 2:0
Jupiler Pro League, Runda Mistrzowska Genk vs. St.Liege 1:1
Jak widzimy obie druzyny w ostatnich meczach formą nie błyszczą St.Liege z mojego punktu widzenia jest druzyna lepsza po cichu liczę na wygraja gosci w tym spotkaniu 0:2
⛔ 100
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Spotkanie: Swansea - Celtic
Typ:2
Kurs: 3,14
Buk: Pinnacle
Analiza
Menedżer The Bhoys zapowiedział, że postara się posłać do gry w optymalny skład. Zastrzegł jednak, że w trakcie meczu pozwoli sobie na kilka eksperymentów. - Chcę zobaczyć naprawdę dobrą jedenastkę. Być może trochę poprzestawiam swój zespół, by zobaczyć, jak dani zawodnicy radzą sobie w różnych wariantach gry - zapowiedział Lenny. - W każdym bądź razie desygnuję możliwie najmocniejszy skład, w którym pojawi się wielu doświadczonych zawodników. Za kilka dni wracamy do rozgrywek ligowych i musimy być na to dobrze przygotowani - dodał.
⛔ 100
 
K 0

kate

Użytkownik
dyscyplina: tenis, ATP Kitzbuhel
spotkanie: Fabio Fognini - Santiago Giraldo
typ: Foginni wygra 2-0
kurs: 3,50
bukmacher: bet365
analiza:
To moj pierwszy post na forum, przewaznie czytalem, ale postanowilem tez skrobnac od czasu do czasu tutaj. Bukmacherzy robia nam mila niespodzianke jak juz pewnie niektorzy zauwazli, bo kursy na Fabia byly moim zdaniem zdecydowanie za male i spodziewalem sie, ze w koncu moga urosnac (w koncu Giraldo pokonal wczoraj w ladnym stylu niejakiego Brandsa). Jednak bez paniki, to spotkanie spokojnie powinien wygrac Fognini, pytanie tylko, czy 2-0? No ale do rzeczy, Fognini 34 w rankinku staje w oko w koko z Gilardo plasujacym sie na miejscu 64, w pojedynkach miedzy soba 2-0 na korzyc pierwszego. Włoch jest na gazie, ostatnio doszedł do półfinałów, zapewne chciałby powtorzyc w tym turnieju cos podobnego. Post pisany na szybko, bo za pare minut zaczyna sie spotkanie. Czysta 1 w okolicach 2,00, jednak ja osobiscie zaryzykuje.
⛔ 100
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie : Malmo FF vs Glasgow Rangers
Typ: Połowa/Koniec - Rangers/Rangers (2/2)
Kurs: 3,60
Buk: bwin
Analiza
Z tego co widzę na forach, w artykułach i wśród bukmacherów to większość osób definitywnie skreśliło już Rangersów. Jeśli chodzi o Malmo to za gospodarzami przemawia atut boiska, i fakt, że są już na dobre w sezonie. Uważam jednak, że to zdecydowanie za mało. Kto oglądał pierwszy mecz tych drużyn wie, że Rangersi delikatnie mówiąc zlekceważyli przeciwnika, lecz tym razem tego błędu z pewnością nie popełnią, bo kibice nie wybaczyli by im pożegnania z &quot;Europą&quot; już na początku sierpnia.
Moim zdaniem Rangersi od początku rzucą się na szwedzką ekipę i wygrają i rozstrzygną mecz już w pierwszej połowie. 1:0 to tak naprawdę żadna zaliczka, sądzę, że Szwedzi się zamurują co nie wyjdzie im na dobre. Wspomnę jeszcze, że w lidze zajmują dopiero 9 miejsce i bliżej im do walki o utrzymanie, niż o europejskie puchary. Szkoci w lidze rozegrali dopiero 2 mecze notując remis i zwycięstwo. Ciężko mówić o najwyższej formie, ale myślę, że przy 100% zaangażowaniu bez problemu uporają się z drużyną Malmo.
Mój typ to prowadzenie do przerwy i dowiezienie tego wyniku do końca przez drużynę Glasgow Rangers !
⛔ 100
 
steve 55

steve

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,Szwajcaria
Spotkanie:Lausanne - FC Luzern
Typ:Lausanne
Kurs:2,66
Buk:pinnacle
Analiza:
Zdecydowałem się zagrać ten ryzykowny typ.Kursy nic nam nie mówią, nie wskazują na żadną z drużyn.Nie dziwie się więc, że nikt nie ruszył tego meczu w typach dnia. Jest to początek szwajcarskiej Super Ligi więc wszystko się może zdarzyć.Obie z tych drużyn mają już na koncie jedne zwycięstwo.Goście z ligowym chłopcem do bicia, gospodarze zaś z wicemistrzem z poprzedniego sezonu.
Przed ligowym sezonem obie drużyny rozegrały mecze towarzyskie i tutaj jednak lepszą formę podkreślili dzisiejsi goście.Należałoby również podkreślić fakt,że Lausanne jest beniaminkiem z Challenge League, awansowała razem z Servette.
Dlaczego chcę postawić na Lausanne?Głównie dla tego, że prawie zawsze grając z Luzern u siebie to ona była górą i zdecydowanie prowadzi w statystyce H2H.Myślę, że dziś będzie tak samo.
Przekonamy się o 19.45.
⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
mecz towarzyski
Spotkanie: Fiorentina - Gavorrano
Typ: Fiorentina -4,5 -5 AH (połowa stawki na -4,5 i połowa na -5 AH)
Kurs: 4,50
Bukmacher:

Czemu tak? Fiorentina gra na neutralnym boisku z jakimiś kelnerami, którzy właśnie awansowali z ligi amatorskiej do czwartej ligi. Parę dzieciaków pewnie tam pogra, ale ogólnie trener stawia na mocny skład. Fiorentina tego lata potrafiła już strzelać 12-13 goli na mecz i dziś wynik oscylujący w granicy 10:0 wcale mnie nie zdziwi :] Jak będzie, to zależy od wyjściowej jedenastki i zaangażowania zawodników, ale handi jak najbardziej do pokrycia.
⛔ 100
 
astafor 74

astafor

Użytkownik
dyscyplina : Pilka nozna, eliminacje Ligi Mistrzow
spotkanie: Dinamo Zagrzeb vs HJK Helsinki
typ: Dinamo Zagreb - HJK Helsinki( 0 - 1. ) : 1
kurs: 2.05
buk: betsson
Na dzisiaj wybralem rewanzowe spotkanie w Zagrzebiu. W pierwszym spotkaniu w Helsinkach Dynamo zapeewnilo sobie prawie awans wygrywajac 2-1. W tym roku Dinamo ma mocny zespol, ktory bedzie walczyl do konca o awans do fazy grupowej. HJK nie ma w skladzie klasowych pilkarzy i raczej awans do kolejnej rundy zdaje sie niemozliwy. Dzisiaj prawdopodobny scenariusz spotkania to taki, ze druzyna fińska bedzie grala pod presja zdobycia bramki a Dinamo spokojnie bedzie czekalo na skontrowanie. W tym upatruje pewnej wygranej gospodarzy. Jesli trafia na 1-0 to druzyna z Helsinek podda sie i o kolejne bramki dla Dinama bedzie latwiej. Stawiam, ze Dinamo wygra wiecej niz jedna bramka.
⛔ 100
 
samuel-eto 1

samuel-eto

Użytkownik
Dyscyplina : Tennis ATP - Kitzbuhel
Spotkanie : Philipp Kohlschreiber - Albert Montanes
Typ : 2:0 (dokładny wynik)
Kurs : 2.62
Bukmacher : bet376
Grali ze sobą nie dawno i wtedy górą okazał się Niemiec. Uważam, że dziś będzie podobnie i poradzi sobie w setach jak by to pewnie miało miejsce we wspomnianym pojedynku gdyby Hiszpan nie skreczował. Obum wiedzie się ostatnio ze zmiennym szczęściem ale na clayu Niemiec maił mniej szczęścia bo trafiał na bardzo solidnych rywali. Hiszpan powraca po urazie. Na początek bez problemów ograł w 2 setach swojego rywala. Teraz o wiele trudniejsze zadanie w spotkaniu z solidnym Niemcem. Niby Montanes powinien lepiej się czuć na tej nawierzchni ale właśnie powrót po urazie sprawia, że stawiam na pewne zwycięstwo Kolby.
przełożony
 
leito 21

leito

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Islandia, Pepsi-deildin
Spotkanie:
Valur - Grindavík
Typ: 1(-1)
Kurs:2.05
Bukmacher:
Tobet
Analiza:

Dziś w pierwszej lidze Islandzkiej spotkanie wicelidera z dziesiątą drużyną ligi. Spotkanie Valur - Grindavík, gospodarz w tym meczu jest faworytem. Valur w ostatnich 6 meczach 3 razy zwyciężał, dwa remisował i raz przegrał. Strata do lidera to 5 punktów, w starciu z obecnym liderem zremisował nasz dzisiejszy gospodarz. Rywale 11 punktów po 12 meczach, ostatnie mecze słabe, drużyna będzie walczyć o utrzymanie w tym sezonie. Uważam że dziś nie poprawią swojej sytuacji punktowej. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
il-mike 24

il-mike

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kwalifikacje LM
Spotkanie: FC Zurich - St.Liege
Typ : Obydwu drużynom uda się strzelić gola?- TAK
Kurs : 1.70
Bukmacher: Bwin

Witam serdecznie wszytkich fanów sportu. Bukmacherką intersuję się już od paru lat, jednakże dopiero od niedawna odkryłem forum bukmacherskie. Moim pierwszym typem jest zakład na gole w meczu Zurichu ze Standardem Liege. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1-1, co stawia w lepszej sytuacji zespół szwajcarski. Druzyna z Belgii zmuszona jest do odważniejszej gry, ponieważ musi strzelić chociażby jedną bramkę. Z moich obserwacji wynika, że zarówno liga szwajcarska, jak i belgijska obfituje bramki, a drużyny prezentują futbol &quot;na TAK&quot;, grając ofensywnie. Zespół z Zurichu zacznie pewnie rozważnie, nie chcąc stracić prędko bramki i koncentrując się na kontratakach, jednakże z biegiem czasu gry mecz stanie się bardziej otwarty i spodziewam się bramek po obu stronach. Pozdrawiam i polecam ten typ!
⛔ 100
 
P 5

pih

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Ligi Mistrzów
Spotkanie: Vaslui-Twente
Typ: under 1,5
Kurs: 3,40
Bukmacher: Tobet
Analiza:
W tym dwumeczu sprawa awansu do 4 rudny jest już raczej przesądzona. W pierwszym spotkaniu Holendrzy pewnie pokonali u siebie Rumunów 2:0. Oczywiście nie twierdzę, że Vaslui to słaby zespół, jednak na chwilę obecną trochę im jeszcze brakuje do rywali. Goście na pewno skupią się bardziej na obronie, niż na zdobywaniu bramek, zaś gospodarze na pewno będą próbować ofensywnych akcji, jednak przy bardzo dobrze funkcjonującej obronie Twente o bramki będzie bardzo trudno. W tym meczu moim zdaniem bardzo prawdopodobny będzie bezbramkowy remis lub jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy bądź gości. Kurs na under 1,5 bardzo zachęcający więc pobieram. Polecam też under 2,5 po kursie około 1,7.

✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 16

zizou303

Użytkownik
Spotkanie: Partizan Belgrad - Genk
typ: Partizan -1 AH
kurs: 2.92
buk: Pinnacle
Spotkanie rewanżowe III rundy eliminacji Ligi Mistrzów w którym Partizan Belgrad zagra z belgijskim Genk. W pierwszym meczu w Belgii Genk pokonał Partizan 2:1. Dziś jednak faworytem wydaje się być drużyna gospodarzy która u siebie jest bardzo mocna. Partizan w 10 ostatnich meczach na własnym stadionie wygrał 9 spotkań. Genk natomiast jest to typowy zespół własnego boiska. U siebie grają świetnie a na wyjeździe już dużo gorzej. Tutaj zdecydowana przewaga Partizana. O tym że w Belgradzie gra się bardzo ciężko przekoanł się niedawno mistrz Macedonii który poległ aż 4:0 gdzie w pierwszym meczu u siebie przegrał tylko 1:0. Genk nie jest w jakiejś super formie. W meczach kontrolnych przegrali aż 4:1 z Leverkusen i 2:0 z Gent. U siebie gdzie są mocni z Partizanem wygrali tylko 2:1 Wydaje mi się że piłkarze Partizana wykorzystają dziś atut własnego boiska i pokonają Belgów, którzy mocni są tylko u siebie.
⛔ 100
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM Kwalifikacje
Data, godzina: 03.08, godz. 20.45
Spotkanie: NK Maribor - Maccabi Hajfa
Typ: powyżej 2,5 bramki
Kurs: 2,05
Buk: Bet365
Analiza: Rewanżowe spotkanie III rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Na przeciwko siebie staną szwedzki NK Maribor oraz Maccabi Hajfa, drużyna z Izraela. Ja stawiam na to, że będzie to ofensywny mecz z dużą ilością bramek. A dlaczego tak myślę? Przede wszystkim motywuje mnie do tego wynik pierwszego spotkania pomiędzy tymi zespołami. Maccabi wygrało na swoim stadionie, ale tylko 2-1, tracąc bolesnego gola na własnym stadionie. Scenariusze tego meczu mogą być różne, ale jedno co jest pewne, to to, że Maribor musi zaatakować od 1. minuty, bo jeśli nie strzeli bramki nie awansuje do kolejnej rundy. Z kolei jeśli Mariborowi uda się strzelić gola na 1-0 to Maccabi będzie musiało przycisnąć, bo znajdzie się w tym momencie za burtą europejskich pucharów. Gdy Maccabi zaś strzeli pierwsze będzie blisko awansu, Maribor będzie potrzebował 2 bramek do doprowadzenia do dogrywki, ale broni na pewno nie złoży. Biorąc pod uwagę powyższe scenariusze, oraz fakty, że w ostatnich 4 pojedynkach ligowych czy towarzyskich tych drużyn z innymi zespołami padały wyniki overowe oraz to, że zarówno Maribor jak i Maccabi grają ofensywną piłkę, postanowiłem postawić na co najmniej 3 bramki w tym meczu.
⛔ 100
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie : Slovan Bratislava v Apoel Nikozja
Typ: obydwie drużyny strzelą gola? TAK
Kurs: 2.10
Buk: Bet365
W tej parze sprawa awansu jest ciągle otwarta. Niby Slovan ugrał jako taki wynik na Cyprze, lecz 1 bramka Apoelu w Bratysławie i sytuacja mistrza Słowacji staje się nie najlepsza a mecz nabierze rumieńców. Myśle, że kolejne 0-0 nie wchodzi w grę. Po co komu dogrywka, po co komu rzuty karne??. Bramka dla którejkolwiek z drużyn otworzy spotkanie. Slovan gra u siebie, myślę, że kibice nie pozwolą im stać przez 90 min i liczyć na dogrywkę. Trener Jarolim mówi: &quot;musimy być cierpliwi i odważni, kiedy nadarzy się okazja iść do przodu jak najwięcej&quot;. Także wydaje się, że jako gospodarze bedą zmuszeni prowadzic grę i odważniej atakować. Apoel mistrz ligi cypryjskiej, mający w składzie graczy z południowej Ameryki, mający wydaje się lepszą ofensywę, może groźnie kontrować i różnie ten mecz może się potoczyć. Defensywa Slovanu na początku sezonu nie wydaje się murem nie do przejścia. W lidze w dotychczasowych dwóch spotkaniach rozgrywanych na Pasienky Stadion błękitni strzelili 6 goli, stracili 3. Do tego grali wyjazd na Zylinie który przegrali 2-1.
Podsumowując: za Slovanem przemawia miejsce rozegrania meczu, za Apoelem silniejsza ofensywa. Myślę, że 1 gol w tym meczu rozrusza spotkanie i obydwie jedenastki coś ustrzelą
.⛔ 100
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Andujar-Ramos
Typ:2
Kurs: 2.22
Buk: Pinnacle Sports
Dzisiaj przed nami zapowiada się świetny mecz pomiędzy dwoma Hiszpanami. Pablo Andujar to obecnie 46 rakieta na świecie natomiast Albert Ramos jest sklasyfikowany na 74 miejscu w rankingu ATP. Do typu na młodszego o dwa lata od przeciwnika, Ramosa skusiła mnie jego fenomenalna forma w ostatnich miesiącach. W turniejach gorzej obsadzonych radził sobie rewelacyjnie ogrywając rywali jak chciał i kiedy chciał. Pablo Andujar to zawodnik trochę dziwny. Potrafi rozegrać znakomite zawody z lepszymi tenisistami a w kolejnym meczu ulec przeciwnikowi po za pierwszej 100. Albert Ramos dobrze serwuje i znakomicie porusza się po korcie.Mecz będzie zacięty ale stawiam na zwycięstwo Alberto Ramosa
przesuniety
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: NORWEGIA: Adeccoligaen
Spotkanie: Asker - Løv Ham
Typ: Asker AH -1
Kurs: 2.100
Bukmacher: Bet365
Analiza: Norweska Adeccoligaen, spotkanie pomiędzy dziesiątą ekipą ligi czyli Asker, a drużyną, która okupuje ostatnie miejsce w tabeli a mianowicie Løv Ham.
Obie ekipy w ostatnich spotkaniach nie spisują się najlepiej. Jednak patrząc na ostatnie pięć spotkań, to ekipa gospodarzy zdobyła więcej punktów od Løv Ham, niestety tylko o jeden.
Asker po trzech porażkach z rzędu, jednak na wyjeździe, wraca na własne śmieci, porażki z mocnymi ekipami górnej części tabeli czyli liderem Ranheim (4:0), Hødd (3:0) i Bodø / Glimt (3:0), na pewno trochę zdołowały piłkarzy Asker.
Jednak teraz przychodzi bardzo dobry moment by, przerwać złą passę i wygrać spotkanie na własnym stadionie, nawet z dwu bramkową przewagą.
Ale po kolei dlaczego tak uważam, otóż
Løv Ham w tym spotkaniu wystąpi bez swojego kapitana Erlend Storesund (Pomocnik 11/2), Kevin Dure (Obrońca 14/0), Efe Ehiorobo (Pomocnik 12/2), a także Jean Alassane Mendy (Pomocnik 11/1) and Christopher Pshyché (Napastnik 13/0)
Ponadto Løv Ham na wyjazdach nie może pochwalić się dobrą formą, bowiem ich bilans to 0-2-5 natomiast bramki 2-12.
Dodatkowo klub ma bardzo duże problemy finansowe i zarząd poprosił, aby każdy załatwił dla siebie transport na spotkanie przeciwko Asker.
Myślę, że będzie wynik 4:0, nie widzę, żadnych szans ekipy Løv Ham.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia - Tippeligaen
Spotkanie: Haugesund-Sogndal
Typ: Under 2,5
Kurs: 2,22
Buk: PinnacleSports
Analiza:

Witam! Dzisiaj o godzinie 18 zmierzą się ze sobą drużyna gospodarzy Haugesund oraz drużyna przyjezdnych Sogndal ( kolejno 8 i 13 miejsce w tabeli). Jeżeli popatrzeć to drużyna gospodarzy zalicza więcej overow, jak dotąd w ich meczach na własnym terenie padały trzy razy under 2,5 i pięć razy over 2,5. Bardziej do tego typu przekonuje mnie postawa gości którzy w siedmiu spotkaniach zaliczyli sześć razy under 2,5 i tylko raz over 2,5. Łącznie w ich siedmiu spotkaniach wyjazdowych padło tylko dwanaście bramek co daje najmniejszą ilość w lidze! Myśle że dzisiejsze spotkanie nie będzie obfitowało w bramki i padnie under 2,5. Pozdrawiam!
⛔ 100
 
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów UEFA
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - HJK Helsinki
Typ: OVER 1.5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 2.95
Bukmacher: Sportingbet
Spotkania rewanżowe w eliminacjach ligi mistrzów. Przeglądając forum można zauważyć że akurat to zdarzenie przyciąga uwagę typerów. Nie zgadzam się z opiniami że HJK nie ma już żadnych szans. Początek sezonu mieli fantastyczny. Wymiatali przeciwników jeden po drugim. Większość meczów była overowa. Poprzednia runda i 13-0 z Bangor City mówi sama za siebie. Poziom obu ekip bardzo podobny a mecz przed tygodniem po prostu Finom nie wyszedł. Ale jeszcze nic straconego. Tylko odrabianie strat trzeba zacząć od początku. Myślę że fiński zespół wyjdzie bardzo zmotywowany do tego meczu. Szybko strzelona bramka zasieje nadzieję w zespole z Helsinek. Co najmniej 2 bramki w pierwszej połowie są bardzo realne a oddsmakerzy Sportingbet z kursem odrobinę przesadzili więc trzeba skorzystać.


⛔ 100
 
M 31

madrala

Użytkownik
Spotkanie: Bremen (Am) - Regensburg
Typ: 1DNB
Kurs: 1.7
Buk: Bet365
Analiza:
O to kolejne obiecywane przeze mnie spotkanie rozgrywane w 3 lidze. Tym razem przyjrzę się pojedynkowi rezerw Werderu Bremy z Regensburg. W pierwszej chwilii chciałem odpuścić to spotkanie, poniewaz z Werderu odeszło wielu zawodników. Jednak po dogłębnej analizie okazało się, że byli to zawodnicy mało znaczący. Zapraszam do analizy.
Gospodarze sezon zaczęli od porażki z Wehen Wiesbaden 2:1. Po 40 minutach prowadzili podopieczni T. Woltera, po strzale A. Hahn. W drugiej połowie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się S. Wohlfarth (60 i 63 minuta). Do porażki nie przywiązywałbym większej uwagi, ponieważ Wehen Wiesbaden jest jedną z mocniejszych ekip. Z rezerw Werderu odeszło aż czternastu zawodników. Oczywiście nie będę wypisywał wszystkich nazwisk, tylko te znaczące. Otóż w sezonie 2011/2012 nie zobaczymy: K. Maek (30/3), A. Hessel (24/0). W miejsce ubytków klub zatrudnił, bądź przesunął z drużyny u19 15 zawodników. Więc jest kim zastąpić.
W dzisiejszym składzie nie będą mogli zagrać: M. Beermann Öz. Yildirim Ayik. Żaden z nich nie grał w meczu ligowym.
Goście rozegrali już dwa mecze oficjalne. W pierwszym spotkaniu ligowym zremisowali z Babelsberg 1:1. Następnie sześć dni później przegrali z Borussia M&#39;gladbach 1:3. Honorowe trafienie zaliczył T. Schweinsteiger z rzutu karnego.
W letnim okienku transferowym klub pożegnał się z osiemnastoma piłkarzy. Duża część z nich w ubiegłym seoznie stanowiła o trzonie drużynie. Dzisiaj nie ujrzymy już: M. Haller (32/6), P. Stoilov (33/1), F. Hörnig (34/1), T. Erfen (27/1), S. Jarosch (30/1), A. Maul (33/0). Ponadto dziś nie wystąpią: S. Nachreiner (grał w I składzie w meczu ligowym), T. Schlauderer(grał w I składzie w meczu ligowym).
Mecze między tymi drużynami są wyrównane. Ostatnie spotaknie wygrali piłkarze Werderu 2:0 na wyjeździe. Podsumuwując po stronie gości zabraknie dwóch ważnych ogniw. Ponnadto klub w letnim okienku sprzedał połowę składu. Do tego dodam, że 29 lipca grali mecz pucharowy. Po takim kursie, polecam!
⛔ 100
 
D 24

danio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Spotkanie: Malmo -Rangers Ile goli strzeli Team 2?
Typ: 3 lub więcej
Kurs: 5,25
Bukmacher: bwin.com
Czas rozpoczęcia: 19:00
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 19:00 zostanie rozegrane spotkanie rewanżowe pomiędzy drużyną Szwedzką Malmo a drużyną Szkocką Rangers.Pierwsze spotkanie drużyna Rangers niespodziewanie uległa u siebie 0-1.Malmo zaprezentowało się z bardzo dobrej strony,walczyli do końca o każdą piłkę co się im opłaciło.Dzisiaj zdecydowanie bliżej awansu są Szwedzi którym wystarcza tylko remis by awansować.Drużyna Rangers powinna spokojnie wygrać swoje spotkanie lecz tyle sytuacji niewykorzystanych się zemściło.Drużyna Rangers jak ma nóż na gardle potrafi wygrać i nie widzę ich żeby odpadli już w kwalifikacjach do LM.Ekipa gości przyjedzie na ten mecz w najmocniejszym składzie i uważam że mimo braku skuteczności w 1 meczu tym razem wykorzystają swoje szanse zawodnicy Rangers.Szkoci od początku meczu przycisną i uważam że uda im się strzelić bramkę.W tym meczu nie będzie dogrywki bowiem Rangersi powinni wygrać dwoma lub trzema bramkami różnicy bo nie będą grać tak że strzelą bramkę i będą się bronić.Taki scenariusz byłby dla nich niebezpieczny bowiem zawsze może paść wyrównanie w końcówce meczu.Dzisiaj wygrają mecz bo będą chcieli mieć jak najszybciej i najpewniej awans dlatego typuje że Rangers strzeli 3 bramki lub więcej.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom