>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 03.11.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 3 listopada

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
michupo 79

michupo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Puchar FA
Spotkanie: Bristol Rovers - Sheffield United
Typ: X (handicap 1:0)
Kurs: 3,80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Godzina 16, mecz pucharu FA.

Gospodarzami spotkania jest drużyna Bristol Rovers biorąca udział w rozgrywkach League 2, gdzie w tym sezonie nie wiedzie się im najepiej. Zajmują tam dopiero 19 miejsce, na koncie mają jedynie 17 punktów. Ich celem w tym sezonie będzie zapewne spokojne utrzymanie się w lidze. Na własnym boisku mają bilans 2-2-3, zdobyli osiem, a stracili jedenaście bramek.

Sheffield United ma w tym sezonie całkiem inne cele. Zajmujący obecnie drugie miejsce (przegrywa z liderem jedynie przez bilans bramkowy) zespoł w League 1 aspiruje z pewnością do awansu do Championship. W rozgrywkach ligowych, podczas spotkań wyjazdowych radzi sobie całkiem nieźle - na siedem rozegranych meczy wygrali cztery, a pozostałe trzy zremisowali. Nie strzelają na wyjazdach zbyt duzo bramek (8 na 7 meczy), tracą też niewiele (4).

Typuję dzisiaj jednobramkowe zwycięstwo gości. Typ na czyste zwycięstwo drużyny Sheffield to kurs około 1,93.

✅280
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania 1
Spotkanie: Valencia - Atletico Madrid
Typ: Drużyna gości - Liczba bramek powyżej 1.5
Kurs:2.40
Bukmacher:Betsafe
Analiza:
Niesamowicie ciekawie zapowiada się spotkanie w Hiszpańskiej Premiera Division . Na swoim stadionie Valencia będzie podejmować drużynę z Madrytu która w tym sezonie radzi sobie wspaniale jak u siebie jak również na wyjeździe . Szczęście to również dośc ważny czynnik w sporcie a tego nie brakuję graczom gości np. bramki strzelane na 1:0 w 90 min .O gwieździe zespołu nie ma się zbytnio co rozpisywać jeśli jeszcze ktoś go nie zna to napisze Falcao ;) . Patrząc na mecze w środku tygodnia to myślę że będzie to miało mały wpływ na jutrzejsze spotkanie i oba zespoły wyjdą w najlepszym możliwym zestawieniu prawda jest dość brutalna dla Valenci bo mój typ może pokryć sam Falcao ale Atetico to nie sam Kolumbijczyk dlatego myślę ze goście spokojnie mogą wbić im 2 bramki .Valencia w tym sezonie jest mocna u siebie ale zdarzyło się już że stracili u siebie parę bramek np. z Bilbao 3:2 , i z Deportivo 3:3 jutro przyjezdża drużyna o mocniejszym potencjale ofensywnym niż te 2 drużyny dlatego o bramki dla Madrytu jestem spokojny .Ostatnie 5 meczy na wyjeździe drużyny Atletico to 5 wygranych brami : 12 -2 co z pewnością pokazuje siłę tej drużyny .
Goście na pewno będą się bili w tym sezonie o czołowe miejsca w lidze z Realem i Barcą więc głupie i bezsensowne tracenie pkt jest wykluczone dlatego również polecam typ x2 po kursie około 1.50 . Pozdrawiam

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

micimalewski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester United - Arsenal Londyn
Typ: Over 2,5
Kurs: 1.63
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Mecz Manchester United - Arsenal Londyn, rozpocznie X kolejkę Premier League.
Podopieczni Sir Alexa Fergusona są w świetnej formie. Z ostatnich trzech spotkań, w każdym strzelali przynajmniej trzy bramki, wygrywając przy tym mecze. Jutrzejsi gospodarze mają kapitalny dorobek bramkowy. Zdobyli oni aż dwadzieścia cztery bramki w dziewięciu spotkaniach. Daje to nam ponad dwa gole na mecz. Z kolei Arsenal to bardzo nieobliczalna drużyna, w innych pojedynkach niż jutrzejszy, zdecydowanie NO BET. Potrafią ugrać remis na wyjeździe z City, aby przegrać miesiąc później z Norwich i męczyć się u siebie ze Stoke.
Podejrzewam, że w jutrzejszym meczu zdecydowanei wygra Manchester, strzelając te 2-3 gole, a londyńczycy też coś trafią. Po prostu nie wierzę, aby w tym spotkaniu nie było over 2.5

✅63
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Spotkanie: West Ham United - Manchester City
Typ: handicap +1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:
Spotkanie The Hammers z Londynu z ekipą The Citizens z Manchesteru wydaje się być bardzo ciekawym pojedynkiem dziesiątej kolejki Premier League. Gospodarze zajmują na obecną chwilę dosyć wysokie, bo ósme miejsce w tabeli, goście plasują się na trzeciej pozycji.
Niebiescy mogą się już powoli przygotować na zacięty bój, jednak tym razem nie będą mieli już tyle szczęścia, co w ostatnich meczach wyjazdowych z West Brom czy Fulham, gdzie fuksiarsko wygrywali w ostatnich minutach spotkania (podobnie zdobyli rok temu mistrzostwo Anglii). Nie Panie Mancini, kompletu punktów to tu Pan nie zgarnie, a dlaczego? A na przykład dlatego, że czeka Pana we wtorek mecz w Lidze Mistrzów z Ajaxem, a może należałoby wreszcie coś pokazać w tych rozgrywkach i wygrać jakiś mecz? To będzie priorytet dla drużyny z Manchesteru, gdyż kibice oczekują w końcu sukcesów w LM. Drugi powód braku pełnej puli w tym starciu to trudny teren, gdzie West Ham gra na prawdę dobrą piłkę, a o punkty trzeba się tam dosłownie bić(zresztą The Blues nie prezentują od jakiegoś czasu jakiejś wybornej formy). Żelaźni sprowadzą City do pionu, a gościom nie pomoże nawet wyrównana, szeroka kadra, tylko dzięki której Mancini wygrywa swoje mecze. Jest szansa, że bordowo-niebiescy zgarną tu trzy punkty(bardzo fajny kursik), jednak ja zagram bardziej zachowawczo heńkiem na +1, wyłącznie ze względu na niespotykane szczęście czy tam &#39;grę do końca&#39; załogi The Citizens.

?/0
 
L 20

lehane

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: New Orleans Hornets - Utah Jazz
Typ: 2
Kurs: 1.63
Godzina: 01:00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Spośród bogatej oferty NBA na dzisiejszy dzień w oko wpadł mi właśnie ten mecz. Jazzmani, którzy być może będą jedną z większych niespodzianek sezonu, podejmą na wyjeździe zespół New Orleans Hornets. Na wstępie każdej analizy związanej z Hornets należy zaznaczyć, że wciąż kontuzjowany jest Eric Gordon, więc siła rażenia na obwodzie nie wygląda najlepiej. Z kolei Jazzmani zwarci i gotowi, bowiem w ekipie nie ma tylko trzeciego rozgrywającego Earla Watsona, który i tak pewnie by nie zagrał, a także skłóconego z szefostwem Bella, ale nie jest to ubytek wielkiego kalibru.

Hornetsi w swoim inauguracyjnym spotkaniu postawili spory opór Spurs, ale jestem zdania, że z Jazzmanami będą mieli ciężej. Dlaczego? Anthony Davis będzie miał cięższą przeprawę pod koszem, bowiem Jazzmani słyną ze swojego podkoszowego kwartetu. Nie wspominam już o Robinie Lopezie, który jest słabszym graczem od numeru 1 tegorocznego draftu. Przede wszystkim podkoszowi Hornets będą musieli ciężko walczyć o każdą zbiórkę, bowiem w swoim poprzednim spotkaniu Jazz zebrało aż ponad 60 piłek, przy nieco ponad 40 Mavs. Jak na warunki NBA przewaga ogromna.

Kolejna sprawa. Czy Greivis Vasquez jest graczem, który jest w stanie regularnie notować mecze z ponad 10 asystami? Nie sądzę, wręcz jestem o tym przekonany, że nie powtórzy wyczynu ze spotkania ze Spurs. Minusem jest też ławka rezerwowych, bowiem o ile Ryan Anderson potrafi dorzucić cenne trójki, to już Jason Smith wydaje się za miękkim podkoszowym do walki z Favorsem czy Kanterem, Mason zawsze był przeciętnym graczem, a Miller i Roberts to tylko niezbyt dobrze zapowiadający się debiutanci.

Pora na kilka słów o Jazz. O sile podkoszowego kwartetu nikogo nie muszę przekonywać, ale warto wspomnieć także o dobrze wkomponowujących się do zespołu Williamsach - obrońcy Mo oraz skrzydłowym Marvinie, którzy w triumfie nad Mavs byli najlepiej punktującymi zawodnikami zespołu. Przewaga na obwodzie wydaje się znaczna, bowiem poza pierwszopiątkowym Haywardem jest jeszcze nieźle rzucający za trzy Randy Foye.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy
Spotkanie: Juventus - Inter remis nie ma zakładu
Typ: 2
Kurs: 4
Bukmacher: BET365

kurs z kosmosu, szanse oceniam 50 na 50 jeśli chodzi o formę i kadrę na jutrzejsze spotkanie. Atut Juve - własny stadion, atut Interu - liczę, że będzie to determinacja, mają 4 pkt straty do Juve, nie mogą sobie pozwolić na porażkę. Inter z serią 8 zwycięstw z rzędu. Atak Cassano-Palacio-Milito wygląda bardzo dobrze, reszta jedenastki to raczej zawodnicy defensywni, co daje idealne ustawienie na grę z kontry. Inter w tym sezonie wygrał wszystkie mecze wyjazdowe tracąc przy tym dwie bramki!

✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
B 3

bodex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Man Utd - Arsenal
Typ: 1,
Kurs: 1,70
Bukmacher: bet365

Analiza:

W dniu jutrzejszym bardzo ciekawie rozpoczyna się otwrcie nowej kolejki w angielskiej Premier League spotkaniem czerwonych diabłów z drużyną kanonierów. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest drużyna Fergusona. Ostatnie dwa mecze Arsenalu nie były rewelacyje porażka z Norwich 1-0 oraz wygrana też 1-0 z QPR natomiast MU musi gonić Chelsea. Statystyka z tego sezonu jak i ubiegłych lat również przemawia za drużyna MU gdzie to ekipa Arsenalu schodziła z boiska pokonana, dodatkowo MU będzie zmotywowane niedzielnym pokonaniem lidera Premiere League drużyny The blue. Mój typ to pewna wygrana gospodarzy.

✅70
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Koszykówka:NBA
Spotkanie: Atlanta Hawks vs Houston Rockets
Typ: 2
Kurs: 2,98
buk: Unibet

Opis:
Wydaje mi się, że ten kurs jest nieco dziwny biorąc pod uwagę początek sezonu. Hawks nie są wielką potęgą NBA, a tym meczem zainagurują sezon, więc póki co znamy tylko ich staty z pre-seaon - na ostatnich 5 spotkań tylko 2 wygrane mecze.
Dla Houston będzie to drugi mecz - na koncie mają wygraną 9 punktami z Pistons w Detroit. Poza tym licząc mecze z pre-season - na 5 ostatnich gier wygrali 4. Moim zdaniem Harden zasilając tą ekipę znacznie zwiększył jej wartość i zapowiada sie niezly poczatek sezonu dla Rakiet. Mam nadzieję, że Jeremy Lin dostosuje się do jego poziomu plus trójki będą wpadać kiedy trzeba tj było z Pistons i będzie wybuchowo w Atlancie. Ktoś powie, że u siebie Atlanta grała b.dobrze w ostatnim sezonie - zgoda, ale po takim kursie biorę ten mecz z zamkniętymi oczami. Dla mało odważnych polecam handi na gości - z tego co pamiętam po kursie 1.9 jest jakies ciekawe. To tyle - go Harden , go Rockets!


✅198
 
wojtek10611 4

wojtek10611

Użytkownik
NBA
Mecz: Minnesota Timberwolves - Sacramento Kings -
typ: 2
kurs:2.45
buk: Bwin

Czemu ? A no powody są bardzo proste. Brak u Wilków Rubio, Roya i przede wszystkim Kevina Love to gigantyczne osłabienia Wilków. Owszem pozyskanie Budingera który bardzo ładnie radził sobie w pre-sezonie, Kirilenki który na pewno wzmocni grę pod koszem Wilków, oraz Cunninghama który również nieźle sobie radził w przed sezonowych grach to ciekawe ruchy Wilków, jednak bez Love, Rubio i Roya to gra Minnesoty póki co nie będzie kompletnie wyglądała w pełni tak jak ma wyglądać. Kings za to ma młody zespół, niewiele transferów było w tym lecie, więc praktycznie zespół został w składzie jakim grał w sezonie 2011-2012. To duży plus do zgrania ekipy. Choć przegrali pierwszy mecz sezonowy z Bulls to jednak nie był to zły mecz w ich wykonaniu. Dziś myślę, że kurs w ramach nieobecności tak ważnych zawodników w ekipie Wolvs jest kompletnie nie przemyślany.

⛔100
 
sirocco 22

sirocco

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFrancja - Ligue 1
Spotkanie: Valenciennes - Sochaux
Typ: 1
Kurs: 1,69
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Gospodarze na Hainaut jeszcze nie przegrali, zanotowali 3 wygrane i 2 remisy, strzelając aż 13 bramek przy ledwie 2 straconych, wrażenie robi wygrana między innymi z OM aż 4-1 a następnie deklasacja 6-1 Lorient! Co prawda pod znakiem zapytania stoi jutro występ czołowego strzelca Valenciennes - Le Talleca, lecz w odwodzie pozostaje jeszcze Aboubakar. Na korzyść gospodarzy przemawiają też spotkania bezpośrednie, z których 3 wygrali i 4 zremisowali, nie przegrywając ani razu.

Goście zdecydowanie zawodzą, ostatnie mecze to remis i 3 porażki, zasłużenie znajdują się w strefie spadkowej, na wyjazdach odnotowali wygraną, remis i 3 porażki z bilansem bramkowym 2-6. ;)

✅69
 
T 6

ten_krzys

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers
Typ: Los Angeles Clippers (-3)
Kurs: 2,05
Godzina: 03:30
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W nocy z Piątku na Sobotę zmierzą się ze sobą Drużyny z Los Angeles, a mianowicie Lakersi z Clippersami. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest druga ekipa, forma Lakersów, nie przemawia nad tym, żeby wygrali, pobili swój rekord, 13 przegranych z rzędu i nie wydaję mi się żeby tą passe przełamali, wyczytałem także, że dziś nie zagra główny rozgrywający z ekipy Lakersów, a mianowicie Steve Nash. Stawiam ostrożniej typ (-3), ale wydaję mi się, że Clippersi wygrają co najmniej 5 koszami.
Proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy typ na forum, lecz śledzę je od dłuższego czasu, a także zastanawiałem się czy nie zacząć już wcześniej tutaj typować, lecz dopiero teraz zdecydowałem się napisać. Pozdrawiam, a także powodzenia w typach!

✅105
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Spotkanie : Swanea - Chelsea
Typ : Chelsea czyste konto - Nie
Kurs : 1,40
Buk : bet365

Analiza:

Na dziś proponuje taki typ . Ostatni tydzień był bardzo ciężki dla Londyńczyków ,2 boje z Manchesterem United dały w kość i myślę , że dzisiaj się to odbije na faworytach . Nie zapominajmy również , że przyjezdni za kilka dni będą mieć ważne spotkanie z Shakhtarem , które też nie mogą zlekceważyć . Swanea z drugiej strony to według mnie ekipa z potencjałem i patrząc na gre gospodarzy jestem zdumiony i pewny że ustrzelą coś . Oglądałem kilka spotkań w ich wykonaniu i mogę smiało stwierdzić , że są ekipą która gra smiało może rywalizować z każdym . Rok temu każda z drużyn z wielkiej czwórki miała ogromne problemy wywiesć z tego terenu punkty . Dodam , że Chelsea nie udało się tego zrobić . Podsumowując wszystkie aspekty , teren , morale , terminarz mogę smiało postawić taki zakład

⛔100
 
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Spotkanie: Hibernian - St. Mirren
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: BAH

Analiza: Spotkanie pomiędzy2 drużyną tabeli a przed ostatnią. Hibernian w ostatnim swoim meczu pokonał na wyjeździe 0:4 ekipę Motherwell. Drużyna z Edynburga bardzo poprawiła swoją grę w ostatnim czasie co od razu przenosi się na wyniki. W tym sezonie rozegrali u siebie 5 pojedynków - 3 wygrali i 2 zremisowali strzelając 10 bramek i tracąc 4. Ekipa St. Mirren wpadła w dołek i ostatnie ich spotkania są naprawdę kiepskie. Ostatnie 5 meczy tej drużyny to 4 przegrane i jedna wymęczona wygrana 5:4 z Ross County. Na wyjeździe drużyna St. Mirren spisuje się kiepsko. Jedna wygrana z tragicznie grającym i zajmującym ostatnie miejsce w lidze z dorobkiem 4pkt. Dundee FC, dwa remisy, z Motherwell i Aberdeen (remisowali wtedy gdy jeszcze jako tako grali) i dwie przegrane z Kilmarnock i St. Johnstone. Sądzę, iż drużyna Hibernian bez większych kłopotów wywiezie 3pkt. z tego pojedynku i być może zakończy tę kolejkę na fotelu lidera.

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Orlando Magic - Denver Nuggets
Typ: Nuggets (- 10)
Kurs: 2.60
Godzina: 0:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Orlando są typowani są do bycia najgorszą drużyną tego sezonu. Chcą walczyć o pick nr. 1 w nadchodzącym drafcie, więc nie będą wygrywać na siłę. A że obecny skład i tak nie powala i nie pozwoliłby im na walkę, będą regularnie tankować. TANKING – tak nazywa się zjawisko oddawania meczy, a nawet sezonów, aby pozyskać dobrych graczy w przyszłym Drafcie. A więc w tym meczu nie zagra 4 zawodników - Harrington, Ayon oraz 2 rookies.
Do9 skłądu bryłek wraca za to strzelec Gallinari, którego brak był widoczny w przegranym ich meczu z 76ers. Daję wysoką linię ale uważam, że wygrają jeszcze wyżej. Można spróbować z niższymi handi: już od -6,5 kurs wynosi 1,95 ????

⛔100
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania : Primera Division
Spotkanie:
Real Madrid - Zaragoza
Typ:
Czas pierwszej bramki od pierwszej do 30-tej minuty
Kurs:
1,40
Bukmacher:
Expekt

Analiza:
Real Madryt w sobotni wieczór (godzina 20.00) na Santiago Bernabeu rozegra spotkanie z jedyną drużyną w La Liga, która jeszcze nie zremisowała żadnego spotkania – Zaragozą.
Po 9 kolejkach królewscy są na 4 pozycji w ligowej tabeli z 8 pkt. straty do liderującej Barcy. Gospodarze 21 bramek strzelonych i 7 straconych. Natomiast drużyna Zaragozy ma na koncie 4 wygrane, 5 porażek i bilans bramkowy 9:11.
Bukmacherzy oczywiście zaniżają kursy na wygraną gospodarzy. Granie handi w tym meczu uważam za ryzykowne, szczególnie iż kursy nie powalają, dla przykładu w Expekt handi -2.0 po kursie 1.75. Dlatego mój typ iż padnie bramka w pierwszych 30 minutach. Oczywiście Real jak zwykle będzie nastawiony ofensywnie próbując zdobyć bramkę w pierwszym kwadransie i ustawić mecz natomiast goście będą grać z kontry i w tym upatrywać swojej szansy.

Nie będę zagłębiał się w składy obu drużyn ale napisze o statystykach bramek:
Czasy strzelonych bramek Real Madrid w tym sezonie:

Minuty Bramki ~%
0-15 4 19
15-30 5 24
30-45 2 10
45-60 1 5
60-75 6 29
75-90 3 14

jak widać wyżej najwięcej bramek Królewscy strzelają w drugim kwadransie gry i w piątym. Stosunkowo dużo również w 1 jak i w 6.

Tyle w tym temacie, życzę celnych typów :smile:

✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Manchester United - Arsenal Londyn
Typ: Manchester (-1,5 HA)
Kurs: 2,75
Buk: Bet365

W hicie 10 kolejki Premier League Manchester United podejmie na własnym boisku Arsenal Londyn. Przed rokiem na Old Trafford &quot;Czerwone Diabły&quot; wręcz zdemolowały &quot;Kanonierów&quot;, wygrywając aż 8:2. Trudno przypuszczać, aby podobne rozmiary zwycięstwa się powtórzyły, ale dalej gospodarze są faworytem wg bukmacherów. Podopieczni Fergusona są vice liderem i tracą tylko jeden punkt do Chelsea. Co prawda ostatni mecz wygrali w kontrowersyjnych okolicznościach z &quot;The Blues&quot;, ale dzisiaj mają stosunkowo łatwiejszego rywala i do tego na własnym stadionie. W tym sezonie ofensywa Manchesteru spisuje się bardzo dobrze, strzelając aż 24 bramki do siatki rywala. W takich superlatywach nie można wypowiedzieć się defensywie, która straciła jak dotąd aż 14 bramek. Na pewno gospodarze odczuwają brak podstawowego obrońcy Vidićia. Ponadto w jutrzejszym meczu wystąpią bez Kagawy, Smallinga i Jonesa. Smaczku meczu na pewno doda osoba Robina van Persiego, który nie tak dawno strzelał jak na zawołanie dla &quot;Kanonierów&quot;, a dziś wystąpi przeciw swoim byłym kolegom.
Arsenal w tym sezonie nie zachwyca, zajmując odległe szóste miejsce w tabeli. Również przez błąd arbitra wygrali spotkanie ze słabiutkim QPR 1:0. Słabą stroną Arsenalu jest dość nieskuteczna ofensywa i brak snajpera w zespole, jakim był bez wątpienia RvP. Również pozycja bramkarza niepewna, gdyż zdarzają mu się katastrofalne błędy. Szeroka jest również ławka kontuzjowanych u gości, gdyż nie zagra m.in:Gervinho, Gibbs, Diaby, Rosicky oraz w bramce nie wystąpi ani Szczęsny, ani Fabiański. Pod znakiem zapytania stoi występ Alexa Chamberlaina. Moim zdaniem w tym meczu pewnie powinni wygrać podopieczni Fergusona, którzy mają o wiele silniejszą defensywę oraz solidnego &quot;killera&quot; w postaci Robina van Persiego. Jeśli ustrzegą się głupich błędów w defensywie, są w stanie spokojnie wygrać mecz dwoma bramkami.

⛔100
 
qosvic25 0

qosvic25

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP w Paryżu
Spotkanie: Gilles Simon - Jerzy Janowicz
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Półfinał w Paryżu. Bez wątpienia turniej życia Jurka Janowicza, jednak naprzeciw niego staje &quot;francuska ściana&quot; Gilles Simon zwany &quot;Gillou&quot;. Jerzyk na pewno odczuwa te 3 setowe boje z Murrayem, oraz z Tipsarevicem, dodam, że spotkania z Kohlschreiberem i Cilicem także nie należały do najkrótszych... Tak więc jednym z głównych aspektów porażki Polaka będzie poziom zmęczenia, poziom, którego 21-latek (nie oszukujmy się, niedoświadczony 21-latek) prawdopodobnie nie wytrzyma. Do tego dochodzi ogromny doping francuskiej publiczności dla swego pupila Gillou. Podczas meczu z Berdychem był on niesamowity i Simon zdecydowanie był niesiony tym dopingiem. Kolejny aspekt: to w jaki sposób Simon trzyma piłkę w korcie i w jaki sposób potrafi przyspieszać grę, dla mało zwrotnego Jerzyka będzie ogromnym problemem, dodając jeszcze, że Francuz podczas tego turnieju serwuje 1 podaniem na bardzo wysokim procencie sprawia, że typ właśnie na niego będzie jak najbardziej trafny.

⛔100
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Piast Gliwice - Ruch Chorzów
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.91
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

W pierwszym sobotnim meczu naszej kochanej Ekstraklasy w Gliwicach miejscowy Piast podejmie Ruch Chorzów.Oba zespoły oglądałem w poprzedniej kolejce.Piast pomimo że przegrał z Legia zagrał solidne zawody.Ruch z Górnikiem również nie wypadł najgorzej i w derbach Ślaska urwał cenny punkt rozpędzonemu Górnikowi.Piast po dobrym początku ligi przegrał już 3 mecze z rzędu.Przeciwnik na przerwanie tej passy jak najbardziej w zasięgu.Chorzowianie jednak łatwo meczu nie oddadzą bo 12 lokata jaka aktualnie zajmują chluby nie przynosi.Trener Ruchu Jacek Zieliński w sobotnim spotkaniu na pewno nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanego Łukasza Janoszki. Pod dużym znakiem zapytania stoją natomiast występy Arkadiusza Piecha i Andrzeja Niedzielana. Pomimo tych osłabień według mnie drużynę Ruchu stać na strzelenie choćby jednego gola w Gliwicach.Gol dla gospodarzy to będzie kwestia czasu.

✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
holek94 9

holek94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania 1
Spotkanie: Valencia - Atletico Madrid
Typ: 2
Kurs: 2.70
Buk: tobet

Co tu dużo pisać, Atletico to klasa sama w sobie, aktualnie zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 25pkt czyli tyle samo co zajmująca pierwsze miejsce Barcelona. To będzie łatwy mecz bo Valencia nie pokazuje nic nadzwyczajnego w tym sezonie co odzwierciedla ich odległe 11 miejsce w lidze. Atletico na 10 ostatnich meczów ma 10 wygranych wiec to mówi samo za siebie, kurs o dziwo bardzo wysoki wiec warto stawiać ;)


⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom