>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.01.2011 (wtorek)

Status
Zamknięty.
number 8

number

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia: Premiership
Spotkania: Fulham - West Bromwich Albion
Typ: WBA wygra różnicą 1. gola
Kurs: 5.50
Bukmacher: bet365
Analiza:

O 21:00 początek spotkania dwóch słabo spisujących się w ostatnim czasie drużyn. Niespodzianką jest forma Fulhamu w obecnym sezonie, gdyż znajdują się aktualnie na pozycji spadkowej mając na koncie 19 punktów zdobytych w 20. meczach. U siebie grają bardzo przeciętnie, zdołali wygrać jedynie 2 spotkania, 5 zremisowali i 3 przegrali strzelając przy tym 11 bramek, a tracąc 14. Obecna forma zawodników dzisiejszych gospodarzy również pozostawia wiele do rzyczenia, na ostatnie 6 spotkań tylko raz zdołali wygrać ze Stoke, poza tym 3 razy przegrali. Dodatkowo nie zagra dzisiaj podstawowy bramkarz Fulham co również może okazać się w tym przypadku znaczące, ponieważ jego zastępca ostatnie spotkanie w barwach klubu rozegrał w sierpniu zeszłego roku. Drużyna dzisiejszych gości zaprezentowała świetną grę przeciwko ManU w ostatnim meczu, który niestety pechowo przegrali 1:2, ale według mnie zasłużyli nawet na wygraną. Myślę, że dzisiaj zaprezentują podobną grę, a jeśli tak będzie to drużyna Fulhamu nie będzie miała nic do powiedzenia w dzisiejszym spotkaniu i będą musieli skupić się głównie na defensywie. Co prawda zawodnicy WBA na wyjazdach nie wypadają zbyt dobrze, ale chcąc utrzymać się w Premiership muszą takie spotkania wygrywać i wykorzystywać słabą formę przeciwnika, tym bardziej ze w przypadku przegranej mogą zamienić się miejscami z drużyną Fulhamu. Myślę, że gospodarze nie oddadzą dzisiaj łatwo zwycięstwa, posypią się kartki, ale ostatecznie z 3. punktami do domu wrócą zawodnicy West Bromwich, ale ciężko będzie im osiągnąć 2-bramkowe prowadzenie. Według mnie najbardziej wiarygodny wynik jaki może paść w tym meczu to 1:2.

⛔ 100
 
malik17 8

malik17

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Anglia, Barclays Premier League
Spotkanie: Manchester United - Stoke
Typ: Man Utd (-2)
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza:

Chyba najciekawszy z meczy na dzisiaj. Man Utd jak wiemy bez porazki jak dotad w lidze a na wlasnym stadionie graja niesamowicie (9 wygranych i tylko 1 remis). Wszyscy oczekuja na pierwsza porazke w sezonie Czerwonych Diablow, ta na pewno przyjdzie ale nie w tym meczu. Stoke dobrze sobie radzi jak na swoje mozliwosci, ale to nie oni sa tutaj faworytami. Goscie na wyjazdach wygrali 3 mecze i tylko 1 raz zremisowli. Nie zanosi sie tutaj na remis, jak widac po statystykach, a wiec Man Utd spokojnie to spotkanie moze wygrac. Pytanie tylko ile ? Rooney powraca do formy i to wlasnie na niego liczy w tym meczu. Waznym faktem ktory rowniez nalezy odnotowac jest to ze Diably rok temu wygraly u siebie ze Stoke 4:0 a 2 lata temu az 5:0. Oby dzisiaj spisali sie rownie dobrze. Dziekuje i pozdrawiam ????

⛔ 100
 
mpoooo 12

mpoooo

Użytkownik
Spotkanie: Cortina- SG Pontebba
Typ: SG Pontebba
Kurs: 2,60
Buk: Bwin
Analiza:



Dziś dość nietypowo bo włoski hokej. O 20.30 w ramach Seria A1 zmierzą się zajmujący ostatnie miejsce w lidze gospodarze Cortina(7-22) z lokujacymi się na 7 pozycji w ligowej tabeli SG Pontebba(10-20). Jak już wspomniałem gospodarze to najsłabszy zespół w lidze, obecnie mają serie 3 porażek z rzędu. Taką samą serią legitymują się goście, jednak świetnie grają na wyjazdach strzelając bardzo dużo bramek. 3 kolejki temu pokonali wicelidera rozgrywek Bolzano. Mój typ na dziś to mecz z dużą ilością bramek na korzyść SG Pontebba

⛔ 100
 
stach_14 19

stach_14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester Utd - Stoke City (czas pierwszej bramki)
Typ: od 31 do później
Kurs: 2.20
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dziś kolejny mecz w ramach rozgrywek Premier League o 21:00 zmierzą się ze sobą lider – Manchester Utd z 8 drużyną ligi Stoke. Obie drużyny walczą o punkty lider ucieka drugiej drużynie – Manchesterowi City, zespół ten ma taką samą ilość oczek co dzisiejsi gospodarze, z drugiej strony Stoke jak wygra dzisiejszy mecz może uplasować się na miejscu 6 za Chelsea. Manchester lideruje ma świetny bilans bramkowy lecz ostatnimi czasy nie strzela ogromu bramek. W ostatnich 5 meczach nie strzelali więcej aniżeli 2 bramki. Lecz dla mnie co najważniejsze jest to w jakim czasie dzisiejsze drużyny którymi jestem zainteresowany tracą i zdobywają bramki. Gospodarze strzelają średnio bramkę w 31` zaś tracą w 56`, jeżeli chodzi o druzynę Stoke to jest to odpowiednio 52` i 38`. Mam nadzieje iż będzie tak i dzisiaj. Na ostatnie 10 spotkań, 5 razy spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się under-em 2.5 gola. Liczę że i dzisiaj nie ujrzymy ogromu bramek – a już na pewno nie w pierwszej połowie. Kurs zachęca.



⛔ 100
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Anglia, Barclays Premier League
Spotkanie: Manchester United - Stoke
Typ: Man Utd
Kurs: 1,40
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Nie za bardzo miałem pomysł co dzisiaj zagrać. Padło ostatecznie na Czerwone Diabły. Jako, że wszelkie wariacje związane z tym meczem zostały już wykorzystane ja postanowiłem skorzystać z najprostszej. United kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Gdyby nie to, że rozegrali dwa mecze mniej od Arsenalu byliby pewnie samodzielnym liderem tabeli. W Manchesterze wszyscy poza Valencią (co chyba oczywiste) zdrowi. Ucichły też echa afery związanej z Rooneyem, który w połączeniu z Berbatovem stanowi w ataku mieszankę wybuchową. Słów kilka o drużynie Stoke. Jest to dosyć silna drużyna środka tabeli zajmująca ósmą pozycję, co w przypadku ligi, która liczy 20 drużyn jest niezłym bilansem. Jednak jak się popatrzy na różnice punktowe można szybko wywnioskować, że tak różowo nie jest. Bliżej im do strefy spadkowej niż do chociażby liźnięcia miejsca czwartego, premiowanego grą w Champions League. Gospodarze ten mecz wygrają pewnie. Polecam graczom handicap lecz niestety był już zajęty.

✅ 40
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom