>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.02.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 4 Lutego

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
lithis 13

lithis

Użytkownik
Piłka nożna, Meksyk, Liga MX, Clausura (1:00 czasu polskiego, 4.02.2013)
Atlante – Monterrey
X
3,4
Bet365

Zakończenie 5 kolejki najwyższego szczebla rozgrywek w Meksyku. Atlante aktualnie na 15 miejscu. Patrząc na ostatnie sezony, zarówno Apertury i Clausury, miejsce to odzwierciedla mniej więcej możliwości tego zespołu (Apertura 2011 – 14 miejsce, Clausura 2012 – 14 miejsce). W tak krótkim odstępie czasu przypuszczam, że niewiele się zmieniło i również Calusurę 2013 zakończą na miejscu 13-15. Bardzo słabo zaczęli sezon zamknięcia 2013 przegrywając z Pachucą (0:2) a następnie z uznanymi w świecie meksykańskiego futbolu firmami, które z pewnością liczyć będą się w play off, tj Tigres (1:3) i Americą (0:4). Między czasie wygrali pucharowy dwumecz (o ile można tak powiedzieć, bo to dopiero faza grupowa) z drugoligowym Dorados de Sinaloa (2:2 u siebie i 1:0 na wyjeździe). Po wygranej na wyjeździe w pucharze przyszło też zwycięstwo w lidze, 4:3 nad ostatnim w tabeli Jaguares. Remis i zwycięstwo uratowane w doliczonym czasie gry, rzutem na taśmę (90 i 91 minuta)….z najgorszą drużyną w lidze. To mówi samo za siebie. Mało tego, Jaguares od 63 min w 10-tkę, a od 67 w 9-tkę…i tak grając wychodzą w 74 min na prowadzenie, które jak już wspomniałem tracą w końcówce meczu…To tylko jeszcze bardziej podkreśla piłkarską mizerię Atlante. Nie dziwi zatem, że podziękowano zasłużonemu trenerowi La Volpe (ojciec jednego z największych sukcesów w dziejach tej drużyny – mistrzostwa Meksyku w sezonie 1992/1993) i zatrudniono Daniela Guzmana Castanedę, z nadzieją że tchnie jakiegoś ożywczego ducha w tę drużynę i odpowiednio poukłada, zarówno w defensywie jak i ofensywie. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że obaj panowie znają się bardzo dobrze, ponieważ Guzman, w równym stopniu co La Volpe przyczynił się do pamiętnego sukcesu z 1993 strzelając 3 bramki w finale z…Monterrey na wyjeździe. Guzman zna zatem jak własną kieszeń i drużynę do której przychodzi. Na dodatek lepszego debiutu też nie mógł sobie wymarzyć, bo na dzień dobry dostanie ekipę, której był katem i którą ostatecznie pogrążył. Nie ma co oczekiwać nagle cudów Guzmana w Atlante, zwłaszcza że przeciwnik nie łatwy, ale liczę że przynajmniej jakoś poukłada tę drużynę, na tyle aby przynajmniej nie przegrała. Atlante podchodzi do spotkania po dwóch mało przekonujących, ale jednak wygranych. Zechcą to podtrzymać. O Monterrey nie będę się specjalnie rozpisywał, z bilansem 2-1-1 i bramkach 6:5 zajmują 7 miejsce, solidna ekipa, która powinna powalczyć w play offach, wicemistrz Clausury 2012, nie tak dawno mogliśmy oglądać ich w Japonii na Klubowych Mistrzostwach Świata, w których zajęli 3 miejsce. Na początku Calusury 2013 nękana trochę kontuzjami, ale i tak dysponująca dobrym składem. H2H wyraźnie na korzyść Monterrey – 17 wygranych przy zaledwie 3 Atlante, 7 remisów. Atlante z Monterrey ugrywało punkty przede wszystkim w domu - 3 wygrane i tyleż samo remisów. Przy aktualnej formie, remis to maksimum, które mogą osiągnąć (dodatkowo nie zaliczyli jeszcze remisu w Clausurze 2013).
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga portugalska
Spotkanie: Pacos Ferreira vs Estoril
Typ: Pacos Ferreira
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kolejna kolejka ligi portugalskiej i mecz kończący 17 serię spotkań.Zajmuuące 4 miejsce w tabeli Pacos Ferreira podejmuje na własnym stadionie drużynę Estoril która plasuje się na 8 miejscu.Moim zdaniem faworytem tego starcia są gospodarze ale kurs na nich jest bardzo fajny.W pierwszym meczu tych drużyn w tym sezonie na stadionie w Estoril był remis 1:1.Estoril uratowała 1 pkt po karnym w 74 minucie.W tamtym meczu to Pacos było lepszą drużyną i myślę że w meczu u siebie pokażą swoją wyższość.Może w tym pomóc forma podopiecznych Jose Moty którzy w ostatnich 5 spotkaniach notują bilans 4 wygranych i 1 przegranej którą ponieśli z Porto więc tą porażkę można jakoś usprawiedliwić.Motywacja będzie na pewno po stronie drużyny Pacos która poo tej kolejce może wskoczyć na 3 miejsce w tabeli gdyż traci tylko punkt do Bragi (Braga obecnie przegrywa 2:0 z Beira Mar).Będzie to bardzo dobra sytuacja dla Pacos ze względu na to iż 3 miejsce gwarantuje start w eliminacjach LM.W ostatnich 5 meczach zdecydowanie gorszy bilans maja gracze Estoril którzy zanotowali tylko 1 zwycięstwo, 1 remis oraz 3 porażki.W bezpośrednich pojedynkach między tymi drużynami 2 razy wygrywało Pacos i 2 razy padał remis.Tym razem myślę że będzie ta 1 wersja i Pacos spokojnie pokona drużynę z Estoril.Moim zdaniem motywacja która będzie po stronie Pacos doprowadzi do ich pewnego zwycięstwa i być może awansu w tabeli.Kurs dobry jak na taki mecz.Na Estadio da Mata Real kibice na pewno spodziewają się 3 punktów i myślę że się nie zawiodą bo ich piłkarze prezentują się ostatnio bardzo dobrze i powinni ograć będące w dołku Estoril.Polecam ten zakład gdyż kurs wysoki a szanse bardzo duże.
0
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Segunda Division, Hiszpania
Spotkanie: Real Madrid II - Almeria
Typ: Almeria
Kurs: 2,68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Oferta uboga to gram piłkę nożną...Wybieram spotknie 2 druzyny Almerii z 19 czyli rezerwami Realu Madryt. Obie druzyny mają zupełnie inną sytuację.Castillia broni sie przed spadkiem, ostatnio przegrali małe gran derbi . Almeria zaś walczy o drugie premiowane miejsce awansem do Primera Division, pierwsze juz pewnie dla Elche. Almeria w ostatnichkolejkach mierzyła się z absolutnie topowymi drużynami Ligi.A więc remisy z Barceloną B i Villarealem, na wyjezdzie wygrali z zajmującą 3 miejsce Girona oraz zwycięzyli z 4 Alcorcon. Poradzili sobie w tych meczach wyśmienicie i teraz mają już z górki. Tracący bardzo dużo bramek Real II to bedzie łatwy przeciwnik dla Almerii która wyga i umocni się na drugiej lokacie w lidze.
Pomogłem?? Podziękuj, będzie miły gest dla mnie ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Futbol Amerykański, Super Bowl
Spotkanie: Baltimore Ravens - San Francisco 49ers
Typ: podwójny wynik(połowa/koniec meczu) : Baltimore Ravens/Baltimore Ravens
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie jestem wielkim znawcą NFL, ale bardzo mnie dziwi takie faworyzowanie 49ers. Na dodatek kurs na Baltimore jeszcze ładnie podskoczył, więc coraz bardziej ten typ mi się podoba. Co ciekawe w Bet365 na ten zaproponowany przezemnie typ kurs jest dużo wyższy niż np. w William Hill. Dotarcie Baltimore do finału to niespodzianka, ale trzeba powiedzieć, że całkiem zasłużenie awansowali. Nie mieli oni łatwej drogi, mieli rywali z najwyższej półki. Wygrali oni m.in. z jednym z głównych faworytów Denver oraz bardzo wysoko i pewnie pokonali 28:13 zeszłorocznych finalistów New England Patriots. Pokonanie tych dwóch drużyn zrobiło na mnie duże wrażenie. To pokazuje w jak wysokiej formie jest Baltimore Ravens. Jeśli chodzi o statystykę, to Baltimore wygrali swoje trzy ostatnie mecze z San Francisco, ale to tylko statystyka, bo te mecze były dawno temu. Kursy według mnie powinny być bardziej wyrównane i dlatego z chęcią pogram Baltimore. Skoro Ravens pokonali Denver i New England, to śmiało mogą też wygrać ten ostatni mecz.
✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sober219 338

sober219

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker Champions League
Spotkanie: Martin Gould-Barry Hawkins
Typ:1
Kurs:1,8
Bukmacher:bet365
Analiza: Na jutro typ ze snookerowej ligi mistrzow. Zmierzy sie 2 Anglikow. Martin ostatnio wygral turniej Shootout ale szczerze mowiac wcale mnie to nie dziwi bo Martin uwielbia szybka gre na krotkim dystansie czasu. Hawkins za to bardzo dobrze radzil sobie w German masters, polegl dopiero w polfinale z Marco Fu. Po drodze pokonal czolowych zawodnikow rankingu: Chinczyka Ding Junhuia a przede wszystkim lidera swiatowego rankingu Marka Selbiego jednoczesnie przerywajac jego wspaniala serie wygrywanych turniejow. No ale do rzeczy Barry dosc dlugo wchodzi w mecz a przypominam ze liga mistrzow toczy sie tylko do 3 wygranych partii. Tak jak wczesniej wspomnialem Gould bardzo dobrze radzi sobie w meczach o krotkim dystansie. Barry nadal moze rozpaczac po porazce z Fu bo zagral po prostu bardzo slabo (Fu tez nic specjalnego nie pokazal). Wedlug mnie te wszystkie czynniki zloza sie na wygrana Goulda, dodam ze ci panowie grali juz ze soba w lidze mistrzow dokladnie 24 stycznia tego roku i mecz zakonczyl sie zwyciestwem Martina Goulda 3:2, mysle ze jutro bedzie podobnie a nawet sklaniam sie ku wynikowi 3:1,3:0.
⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Serie B Wlochy
Spotkanie: Ascoli - Lanciano
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betfair
Analiza: W ostatnim spotkanie 24 kolejki Wloskiej serii B spotykaja sie Ascoli i Lanciano. Gospodarze tego spotkanie maja aktualnie 31 punktow i zajmuja dobra 10 pozycja w tabelii z strata 3 punktow do pozycji umozliwiajac walka o awansu d serii A. Goscie maja na koncie 25 punktow i zajmuja niebezpieczna 19 pozycja tuz nad strefa spadkowa. Pilkarze Ascoli wygrali 4 z 5 ostatnich spotkanie i dzieki temu znajduja sie w bezpiecznej strefie. Pilkarze Lanciano wygrali 3 ostatnich spotkanie przerywajac serie 7 spotkanie z rzedu bez zwyciestwo. Gospodarze tego spotkanie w tym sezonie u siebie zanotowali bilans 6-2-3, i zapewnie zrobia w to spotkanie wszystko zeby nie raz pokonac bramkarza rywale i siegnac po komplet punktow. Goscie na wyjedzie w tym sezonie zanotowali bilans 3-3-5 i takze zagraja tak zeby nie raz pokonac bramkarza rywale i wywalczyc punktow na wyjedzie zeby oddalic sie od niebezpiecznej strefie. Ostatni spotkanie pomiedzy oba zespolami na ten boisku zakonczylo sie wynikiem powyzej 2,5 gola. Licze ze forma oraz sytuacja obie druwyn zmobilizuje pilkarze zeby ponownie zagrac tak skutecznie. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Ascoli i Lanciano padnie wynik powyzej 2,5 gola.
⛔100
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Meksyk, Liga MX, Clausura
Spotkanie: Atlante – Monterrey
Typ: Monterrey
Kurs: 2,4
Bukmacher: Expect
Analiza do tego spotkania w zasadzie znajduje się już powyżej, jednak ja mając na uwadze powyższe obstawiałbym w tym spotkaniu Monterrey. Powiem szczerze, dosc desperacko szukałem typu na dziś do konkursu - bo z piłką bardzo kiepsko dlatego, mimo że bardzo słabo znam tę ligę spojrzałem na statystyki i mecz wygląda przekonująco. Atlante - jak już wcześniej było wspomniane do tej pory wygrało zaledwie jeden mecz - z ostatnią drużyną w tabeli która zdobyła do tej pory 1 pkt. Monterrey też nie spisuje się rewelacyjnie aczkolwiek bilans wygląda dużo bardziej przekonująco niż Atlante. Warto również podkreślic, że nie wydaje się by dużym atutem dla Atlante było własne boisko! Raz, że w ostatnich pięciu meczach tylko raz wygrali ze wspomnianą ostatnią drużyną. 2 - H2H które wygląda bardzo przekonująco! Ostatnie 5 spotkań na stadionie Atlante było na korzysc Monterrey. Cóz proszę z duża ostrożnością korzystac z tego typu lub wręcz nie korzystac mi mimo wszystko wydaje się, że szczególnie H2H wygląda dosc obiecująco by zagrac po takim kursie!
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja - 2 liga.
Spotkanie: Arles - Monako
Typ: Monako
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Analiza: No to w poniedziałek wieczorem, meczyk który sądzę dla miłośników Monaco, będzie &#39;&#39;wisienką na torcie&#39;&#39; Goście są zdeterminowani, aby kolejny mecz wyjazdowy wygrać, a przeciwnik z pozoru wydaję się słaby, ale tylko z pozoru, bo w końcu atut mają bo grają u siebie.. ale nie będę ich zbytnio faworyzował, bo zespół Arles, nawet u siebie potrafi przegrywać wysoko.. a zatem na wyjazdach w ostatnich minutach coś strzelić.. Monako, musi ten mecz wygrać jeśli chcę być znowu liderem w tabeli.. A sądzę, że ich na to stać gdyż Senegalczyk, król strzelców obecnie drugiej ligi Francuskiej sam mówił na konferencji prasowej, że w tym meczu jego zespół da z siebie dwieście procent, aby przechylić szale na korzyść swojej drużyny.. Natomiast patrząc na lichą obronę zespołu gospodarzy, Monako zagra ten swój mecz tak jak by grał i rozgrzewał się na treningu, może i śmieszne co tu piszę aczkolwiek, zespół Arles, niestety gra bez głowy i bez pomysłu.. A u siebie się więcej kompromitują niż jakieś punkty zbierają.. dlatego stawiam na Monaco. Warto jeszcze zobaczyć, że zespół gospodarzy mają najmniej bramek w lidze.. więc też się sugerowałem tym, że warto stawiać na Monako, drużynę która ma lepszą ekipę i sobie myślę poradzi łatwo, z gospodarzami... Więc typuje Monaco, i jutro Monaco, zdobywa komplet trzech oczek.. ;) Nie widzę innej opcji.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Futbol amerykański NFL
Spotkanie:San Francisco 49ers-Baltimore Ravens
Dystans najdłuższego zdobytego FG w meczu
Typ:under 44,5 yardów
Kurs:2.05
Bukmacher:pinnacle
Super Bowl czyli coś więcej niż mecz dla amerykanów jak i dla fanów futbolu amerykańskiego na calym świecie.W tym roku nazwany także Brother Bowl a to za sprawą faktu iż pierwszy raz w historii na przeciwko siebie w meczu o to trofeum staną dwaj bracia będący trenerami Ravens i 49ers.Tyle tytułem wstępu,czas przejść do mojego dzisiejszego zakładu,a mianowicie dystansu najdłuższego zdobytego Filed Goal&#39;a w meczu.Patrząc na San Francisco to raczej FG powyżej 44,5 yardów nie ma się co spodziewać ponieważ David Akers w PO kopał na bramek do tej pory dwa razy z 50% skutecznością a oba jego FG były na dystansie 30-39 yardów.W sezonie zasadniczym też nie błyszczał z ogólną skutecznością 69% i trzema FG powyżej dzisiejszej linii.Kluczem do powodzenia dzisiejszego zakładu będzie dyspozycja defensywy 49ers a raczej to jak daleko będą dawali on zawędrować Ravens bo po tej stronie barykady stanie Justin Tucker czołowy kopacz ligi dla którego FG przekraczające 44,5 yardów to nie problem co potwierdza statystyka 90,9% skuteczności 100% w play-off i 47 yardowy FG w mecz z Denver oraz 4-4 w kopach na bramkę przekraczających 50 yardów oraz 10-13 w kopach między 40 a 49 yardem.Tutaj do gry wkracza defensywa i fakt że w obecnych play-off rywale San Francisco kopali na ich bramkę łącznie 5 razy i żaden FG nie przekroczył 35 yardów więc jak widać w tej strefie boiska akcje rywali są zazwyczaj blokowane i dochodzi do prób kopania na bramkę.Uważam że dziś nie będzie inaczej i jeśli w ogóle uświadczymy FG to nie będzie on dłuższy niż 44 yardy.Polecam
✅105
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Mistrzostwa Ameryki Poludniowej U20
Kolumbia-Paragwaj
Under 2,5
1,85
bwin
godz 1:15
No coz,na jutro nie widze zadnych ciekawych dla mnie propozycji,wiec w realu nie gram.Do konkursu zas wybieram tym z Mistrzostw Ameryki Pd U20 Przegladajac wyniki z dotychczas roegranych meczow,widze ze strasznie malo bramek pada na tych mistrzostwach,az dziwie sie,bo przeciez obywatele Ameryki Pd maja futbol we krwi.Oni nawet w przerwie w pracy,jedza szybko posilek,potem graja sobie mecz,a po poludniu znow do pracy(serio,taka ciekawostka xd)
A oto wyniki na tych mistrzostwach
Paragwaj-Urugwaj 1:0
Paragwaj-Ekwador 1:0
Peru-Paragwaj 1:1
Chile-Paragwaj 1:3
Mecze Kolumbii
Chile-Kolumbia 1:0
Peru-Kolumbia 0:1
Kolumbia-Urugwaj 1:0
Kolumbia-Ekwador 2:1
Dzis beda to ostatnie mecze grupowe,Druzynie z Paragwaju wystarczy remis,na chwile obecna Kolumbi tez(warto poczekac na rezultat Chile-Peru-jednak ide spac xd). Dla mniejednak to typowy mecz na remis,taka kopanina bez skutecznosci.Przewidywany wynik to 0-0 lub 1-1max
Analiza typowo statystyczna,w grze za realna kasa,proponuje grac ostroznie lub under 3,5,jednak sadzac po poziomie turnieju szanse oceniam na 75%,pzdr
⛔100
 
B 3

broda91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Francja,Ligue 2
Spotkanie :Arles - Monaco
Typ: Monaco
Kurs:2.15
Bukmacher:Bet365
Analiza: Wybrałem spotkanie potentata do awansu z zespołem który broni się przed spadkiem ! Monaco zajmuje obecnie 2 miejsce w Ligue 2 ,natomiast Arles 17.
Monaco w ostatnich kolejkach mierzył się z zespołami dolnej części tabeli podobnymi do zespołu Arles i całkiem dobre zanotowali wyniki , na 5 spotkania: 3 wygrali i 2 zremisowali!
Arles natomiast gra ich wygląda całkiem niestabilnie !2 przegranie ,2 remisy i jedna wygrana.
To ukazuje że Monaco jest faworytem tego spotkania ,jeśli wygra to spotkanie dogoni Nantes które jest liderem Ligue 2 oraz ucieknie Caen które jest na 3 miejscu !
⛔100 - powtórzony typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - GRECJA - Super League
Spotkanie: Levadiakos - Giannina
Typ: poniżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś proponuję typ z ligi greckiej , jednej z najbardziej underowych lig na świecie, jak wiadomo w typach typu under/over główną rolę gra statystyka , i tym razem też tak będzie, a więc przyjrzyjmy się temu typowi bliżej :
  • bardzo ładnie wygląda dla naszego typu statystyka przedstawiająca ilość strzelanych goli u naszego gospodarza, a więc w 9 meczach na stadionie Levadiakosu padło zaledwie 14 bramek co daje nam średnio 1.5 bramki na mecz (!) , jak widać taktyka naszych gospodarzy na mecze &#39;u siebie&#39; wygląda następująco - murujemy bramkę jak najbardziej się da
  • piłkarze Gianniny na wyjeździe zanotowali 6 razy wynik underowy a 3 razy overowy , co także pozwala patrzeć przychylnie na nasz typ
  • spójrzmy jeszcze na statystykę h2h, otóż co bardzo ciekawe w dotychczasowych bezpośrednich meczach między obiema drużynami tylko 1 raz na 11 rozegranych meczów padł wynik overowy (!)

Polecam.

✅44
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 2
Spotkanie: Arles - Monaco
Typ: Wygrana gości dwiema bramkami lub więcej
Kurs: 4,20
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Monaco to zdecydowany faworyt do awansu, który mimo wszytko gra nieco poniżej oczekiwań. Wicelider po okresie gry w kratkę stracił fotel lidera i przed poniedziałkową potyczką traci 3 punkty do Nantes. Mój kurs jest nieco ryzykowany. Monaco strzela jednak sporo bramek w meczach wyjazdowych i sądzę, że na boisku walczącego o utrzymanie Arles nie straci gola. Do silnej ofensywy zespołu niedawno dołączył
Riviere, który z Toure będzie postrachem bramkarzy. Obronę byłego finalisty LM wzmocnił Carla Mendjani z Ajaccio. Dwa sezony temu Monaco wygrało z Arles na ich boisku 2:0. Tym razem zakładam, że zespół z księstwa potwierdzi, że dysponuje najlepszą ofensywą w lidze i zwycięży 3/4:0.
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 26

siemek0

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska , Orlen Liga
Spotkanie: Łódź - Sopot
Typ: Sopot -1.5 seta
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatni mecz 17 i zarazem przedostatniej kolejki sezonu zasadniczego_Oprócz wyników czysto sportowych zaczyna sie patrzenie w przyszłość czyli na kogo można trafić w rundzie Playoff.W dzisiejszym meczu zagrają 6 drużyna ligi czyli Budowlane Łódź z 4 drużyną aktualnym mistrzem Polski Atomem Treflem Sopot.O ile zespół z Łodzi raczej pozostanie na 6 miejscu (6 pkt przewagi na zespołem z 7 miejsca natomiast do 5 miejsca 5 punktów straty i niekorzystny terminarz - dzisiaj Sopot a w ostatniej kolejce Muszynianka na wyjeździe) to zespół z Sopotu ma szanse nawet na miejsce nr 2.
Jeżeli drużyna Sopotu wygra dzis 3:0 to już dziś awansuje na 3 miejsce kosztem BKS Bielsko Biała a do rozegrania pozostanie jeszcze jedna kolejka.W ostatniej kolejce Sopot mierzy sie z zespołem z Białegostoku wiec już można dopisać im kolejne 3 pkt..Oczywiscie zajęcie miejsca wyższego niż 4 daje szanse uniknięcia w ćwierćfinale playoff zespołu z Piły a w półfinale Muszynianki.I to właśnie uniknięcie Muszynianki w półfinale bedzie motywacją dla zawodniczek z Sopotu żeby ten mecz wygrać za 3 pkt.Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie miedzy dzisiejszymi drużynami to Atom na 7 ostatnich spotkań wygrał 6 z czego 5 spotkań za 3 pkt czyli 3:1 lub 3:0.Kadrowo zespół z Sopotu jest napewno lepszy niż dzisiejsze gospodynie.Do składu Atomu na dzisiejszy mecz wraca Dorota Pykosz która wreszcie wyleczyła kontuzje dłoni.W związku ze wszystkim co tu napisałem uważam że dziś wygra zespół Atomu w stosunku 3:0 lub 3:1 bo (w dużym skrócie) kadrowo są napewno lepsze plus maja większą motywacje gdyż grają o jak najwyższe miejsce przed playoff i uniknięcie w ewentualnym półfinale lidera rozgrywek Muszynianki Fakro Muszyna

✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 31

walczi

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Ryan Sweeting - Tim Smyczek
Typ : 2
Kurs : 1,5
B365
O godzinie 19 naszego czasu odbędzie się w Dallas pojedynek między dwoma Amerykanami. Będący niżej w rankinhu Sweeting ostatnio w Honolulu odpadł już w pierwszej rundzie z Klahnem. W tym meczu miał bardzo duży problem z własnym podaniem które jest kluczem to zwycięstwa na nawierzchniach w halach. Tim natomiast prezentuje ostatnio niezły poziom z tendencją wzrostową (przeszedł kwale na AO, pokonał w 3 setach Dr Ivo, urwał seta Davidowi Ferrerowi). Miałem wrażenie oglądając Sweetinga w spotkaniu z Klahnem, że Ryan grał jakby od niechcenia kompletnie bez motywacji, nawet mając BP i stosunkowo niemal brejka w górze ten w tych sytuacjach popełniał masę błędów. Podsumowując liczę na wygraną lepiej prezentującego się Smyczka, który swoimi umiejętnościami i bardziej regularnym serwisem powinien gładko pokonać enigmatycznego Sweetinga.
⛔100
 
stanley-63 792,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna 2 liga Holandia
Spotkanie - Maastricht : Volendam
Typ - obydwie drużyny strzelą gola
Kurs - 1.50
Buk - Bet365
Analiza :
Na dzisiaj zaplanowano 3 spotkania w 2 lidze Holenderskiej ja wybieram pojedynek wicelidera Maastricht z Volendam który także walczy jak na razie aby dostać się do grupy z miejsc 2-5 które pozwala grać play-offy o Eredivisie tak więc mecz zapowiada się całkiem ciekawie . Maastricht jak już wymieniłem jest na drugim miejscu jednak gdy dzisiaj uda im się zdobyć komplet pkt to wskakują na fotel lidera , bilans jaki gospodarze mają na dziś to 10-5-1 bramki 36:18 natomiast u siebie w 8 meczach 5-2-1 bramki 18:9 czyli jest to nie zły wynik a dodam jeszcze że ostatnie ich 5 meczy to 2-3-0 i dosyć duży stosunek bramkowy bo 12:10 czyli dużo strzelają i też sporo tracą , no a co na to goście - 6 m. i bilans 9-2-7 ( dwa mecze więcej rozegrane od gospodarzy ) stosunek bramkowy 34:27 co również pokazuje że dosyć dużo strzelają ale i też sporo stracili tak samo jest w ich ostatnich 5 meczach gdzie wygląda to następująco 2-2-1 bramki 10:9 jeżeli popatrzymy na ich mecze wyjazdowe to 3-2-3 i 13:11 ( bramki na + ) Podam może ich H2H i tak 22 spotkania bilans 6-9-7 w bramkach 26:25 . Tak więc widzimy że dzisiejsze spotkanie może nam dostarczyć sporo emocji no i chyba także goli i liczę że obie dziś zdobędą przynajmniej po 1 golu . Pozdrawiam !
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Dyscyplina: tennis stołowy
Spotkanie : Tomas Mikutis vs Mihai Sargu
Typ: Sargu
Kurs:2.10
Bukmacher:Bet365
Spotkanie w ramach tzw. &quot;piwniczaka&quot;. Debiutujących w tych zawodach Litwin zagra ze stałym i regularnym bywalcem, czyli Sargu. Faworytem, według buków jest Litwin, ale moim zdaniem spotkanie to wygra Sargu. Gracz leworęczny, preferujący atak powinien poradzić sobie z Mikutisem, o ile nie przegra tego spotkania w głowie. Sargu dobrze rozpoczął turniej, gdyż spokojnie i szybko pokonał Muehlbacha z Niemiec w stosunku 3-0. Oby tak dalej.
⛔100
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
dyscyplina pilka nozna
spotkanie Go Ahead Eagles - BV Veendam
typ BV Veendam
kurs 5,92
bukmacher pinnacle
analiza

Veendam ostatnio bardzo dobrze drużynę zdolną wygrać z dala nawet w dziedzinach, nie jest łatwo, gospodarze ostatni okres przed przerwą są trochę spadły, w piątek grał w Den Bosch 1-0 tracąc do zespołu w kryzysie i którzy grali w gry kubek tygodni, postać zbyt wysoki dla gości dlaczego gra.
Kiepska analiza
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Grecja, A1
Spotkanie:Olimpiakos - Panathinaikos
Typ: over 148,5 pkt(z dogrywką)
Kurs:1,90
Bukmacher:Unibet
Analiza:

Na dzisiaj coś z kosza,gdyż uboga jest oferta piłki kopanej.O godzinie 17.00 dojdzie do prawdziwego klasyku w greckiej lidze.Obie ekipy to ścisła czołówka nie inaczej jest w tym sezonie (Olimpiakos 27 pkt 1 miejsce,Panathinaikos 26pkt 3 miejsce).Drużyna gospodarzy podrażniona wyjazdową porażką (z PAOK-iem 76:71) będzie chciała utrzymać pozycję lidera tabeli oraz &quot;zalać odwiecznego rywala&quot;.Okazja świetna gdyż,grają na swoim parkiecie.A teraz trochę statystyk.Ekipa gospodarzy na 6 pojedynków u siebie pokryła w każdym spotkaniu wyżej wymieniony over. Gorzej natomiast jest z gośćmi gdyż na wyjazdach na 6 spotkań pokryli tylko raz ten over.

Pojedynki bezpośrednie: OLYMPIAKOS - PANATHINAIKOS
02.06.12 A1 Olympiakos Panathinaikos 82 : 76
27.05.12 A1 Olympiakos Panathinaikos 84 : 72
21.05.12 A1 Olympiakos Panathinaikos 84 : 78
10.03.12 PUC Olympiakos Panathinaikos 70 : 71
12.02.12 A1 Olympiakos Panathinaikos 78 : 77
01.06.11 A1 Olympiakos Panathinaikos 76 : 68
Na 6 ostatnich spotkań padł 2 razy wynik underowy. Reasumując 37 pkt na kwarte (37,37,37,38) to wcale nie taki problem na dodatek w meczu jak ten,czyli prawdziwej wymianie ognia na parkiecie.
Jeśli pomogłem kliknij dzięki ;)
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom