>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.02.2014 (wtorek)

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Paris vs Wrocław
Typ: Paris +1,5 seta
Kurs: 1,72
Buk: Unibet
Data/godzina rozpoczęcia: 04.02.2014/20-00
Analiza:
Zebrałem sporo informacji dotyczących tego spotkania i postaram się w odpowiedni sposób przekazać Wam dlaczego warto zagrać ten typ. Jest to spotkanie pierwszej rundy Challenge Cup. Faworytkami wydają się być zawodniczki z Wrocławia, ale czy słusznie. Wiadomo, że personalnie lepszym składem dysponują siatkarki Impelu, jednak w ostatnich dniach mają bardzo napięty grafik. Ostatnio stoczyły bardzo zacięty pojedynek w Orlen Lidze z Aluprofem. Sprawdziła się stara siatkarska prawda dotyczącą Bielsko-Białej, kto nie wygrywa 0-3, ten przegrywa 3-2, i tak też było tym razem. Makare Wilson mówi, że w pierwszych dwóch setach zagrałyśmy fatalnie w bloku i w obronie. Następnie złapały odpowiedni rytm i udało się zwyciężyć. Tore Aleksandersen mówi, że zmagali się z kontuzjami i musieli zmienić ustawienie. Katarzyna Mroczkowska na jednym z portali społecznościowych napisała: „Houston mamy problem. Czwartą godzinę czekamy na wrocławskim lotnisku, bo nasz samolot do Kopenhagi nie wyleciał jeszcze z Kopenhagi… jakoś dotrzemy do Paryża… mecz dopiero jutro…” Wszystko przebiegło zgodnie z planem i siatkarki są gotowe do starcia. W ekipie Paris gra kilka zawodniczek z zagranicy. Justyna Łunkiewicz to zawodniczka reprezentująca Paris. Paris plasuje się w środku tabeli, ostatnio w sobotę odniosły pewne zwycięstwo bez straty seta z Evreux. Spotkanie moim zdaniem może mieć zacięty przebieg, a typ wydaje się najbardziej optymalny-powodzenia
✅72
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Zagrzeb
Spotkanie: Daniel Brands vs Ivo Karlovic
Typ: Daniel Brands wygra 2-0
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obaj zawodnicy lubią korty halowe. Ich styl gry idealnie pasuje do właśnie tej nawierzchni. W moim odczuciu faworytem jest tutaj Brands. Niemiec znakomicie rozpoczął sezon w Doha. Podczas AO stoczył niezwykle wyrównany bój ze Simonem,który jednak przegrał. Karlovic rozegrał ledwie 3 spotkania w tym roku. Wygrana z Berdychem mogła dawać nadzieję,że forma jest wysoka. Szybko jednak najpierw Brown,a potem podczas AO Dodig sprowadzili Chorwata na ziemie. Atut obu to przede wszystkim serwis. Przewagą Daniela na pewno jest poruszanie się po korcie,praca nóg i większa dynamika uderzeń. Często mało sprawny Ivo będzie spóźniony,a to od razu przełoży się na jego grę. Więcej argumentów po stronie Brandsa,bo prócz podania,na pewno forhend i całkiem przyzwoity jedno ręczny bekhend.Gra Chorwata to tylko serwis i jeżeli się przydarzy,że będzie on słabo funkcjonował to jego gra straci bardzo wiele na wartości. Mogą się zdarzyć nawet dwa tie-breaki. Mam nadzieję,że oba sety wygra Brands.
⛔ 100
 
typy_od_czarnego 16

typy_od_czarnego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Puchar Anglii
Spotkanie: Fulham - Sheffield Utd
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nikt jeszcze nie zagral czystej 1 w tym spotkaniu co bardzo mnie cieszy. Moim jak i bukmacherów faworytem dzisiejszego meczu jest Fulham. Gospodarze zawsze byli solidną marką oczywiście jak każda drużyna miała gorsze chwile i lepsze ale zawsze trzymali dobry poziom, to czego jesteśmy świadkami w tym sezonie to naprawde jedna wielka porażka, w lidzę strefa spadkowa i nie zanosi się aby przy tej grze coś się zmienilo, aczkolwiek skupmy się tylko na pucharze, bo dzisiejszy mecz rozgrywany jest w ramach Pucharu FA w którym gospodarze będą chcieli dojść jak najdalej by zrekompensować kibicą fatalny sezon ligowy. W 1/32 spotkali się z drużyną Norwich gdzie również w pierwszym spotkaniu padł wynik 1:1 aczkolwiek w rewanżu Fulham wygrało u siebie pewnie 3:0, przy takiej postawie na swoim stadionie upatruje również zwycięstwa dzisiaj z Scheffield które jest drużyną gorszą od Norwich oraz awansu do 1/8 gdzie przeciwnikiem będzie Preston, czyli kolejna drużyna do powalczenia. Tak więc gdzie jak nie w pucharze szukać swojej szansy. POWODZENIA

⛔ 100
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
04.02.2014 19:45
Piłka nożna, Eredivisie
ADO Den Haag - Heracles
Typ: ponad 4,5 gola w meczu
Kurs: 4.50
Sportingbet
Spotkanie 22 kolejki holenderskiej Eredivisie. W spotkaniu zamykającego ligową tabelę ADO Den Haag z jedenastym Heraclesem Almelo można się spodziewać sporej ilości bramek. W Hadze ma być dziś niezła pogoda, nie powinno padać, temperatura na poziomie +6 st.C. ADO słabo gra na wyjazdach, aż 9 przegranych w 11 meczach, jednak u siebie wygląda to lepiej, mają bilans 4-2-4, 16 bramek zdobytych, 20 straconych, daje to średnią 3,6 bramek w meczu z ich udziałem na własnym boisku (1,6:2). Natomiast Heracles na wyjazdach ma bilans 4-1-5, 17 bramek zdobytych, 19 straconych, co daje również średnią 3,6 bramki w meczu wyjazdowym (1,7:1,9). Liga holenderska w tym sezonie jest bardzo wyrównana, ciężko wskazać kto wygra ligę, tak samo ciężko powiedzieć kto spadnie, na dole 10 miejsce od 19 dzieli ledwie 5 punktów. W poprzednich latach ADO dobrze sobie radziło u siebie z Heraclesem, ale obie drużyny w tym sezonie są nieprzewidywalne, grają nierówno, z tego też powodu trudno określić faworyta w tym meczu. Jednak mając na uwadze, że gospodarzom bardzo potrzebne są trzy punkty, a Heracles na wyjazdach potrafi wygrywać sądzę, że może dziś paść kilka bramek.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka Ręczna liga Hiszpańska
mecz FC Barcelona - BM Villa de Aranda
TYP BARCELONA HANDICAP -16
17/20
bukmacher WilliamHill
Dziś dla odmiany proponuję mecz piłki ręcznej w hiszpańskiej najwyższej lidze rozgrywkowej.Sympatykom szczypiorniaka nie trzeba przedstawiać drużyny FC Barcelona to obecnie w tej dyscyplinie najlepsza drużyna klubowa w europie a chuba i na świecie.Coś jak Bayern Monachium w piłce nożnej , leją wszystkich jak chcą pytanie tylko jaką róznicą i czy będzie im się chciało pokrywać wyśróbowane linie Handicapów proponowane przez bukmacherów.Ja nie mam co do tego żadnych wątpliwości że zawsze im się chce , wspanial atmosfera w hali pełnej super kibiców , więc bedzie im się chciało , a czy przeciwnicy pozwolą sobie wrzucic o 16 bramek więcej niż sami zdobendą?Ja licze na to że tak , gdyż wyżej notowani przeciwnicy przegruwali w tym sezonie z Barcelona większą róznicą , kurs nie zachwyca ale nie ma tragedii za drobne lub gdzieś do podbicia wartości kuponu warto spróbować powodzenia:)
✅ 85
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Nantes- PSG
Typ: PSG over 1,5 (PSG zdobędzie powyżej 1,5 gola)
Kurs: 1,57
Bukmacher: sportingbet (bet365 ma w sumie taki sam kurs)
ANALIZA. Witam, zacznę nietypowo, bo od pokazania listy powołanych zawodników na mecz z Nantes:
squad:
ALEX
CABAYE Yohan
COMAN Kingsley
DIGNE Lucas
DOUCHEZ Nicolas
IBRAHIMOVIC Zlatan
LAVEZZI Ezequiel
LUCAS
MARQUINHOS
MATUIDI Blaise
MAXWELL
MENEZ Jérémy
ONGENDA Hervin
PASTORE Javier
SIRIGU Salvatore
THIAGO MOTTA
THIAGO SILVA
VAN DER WIEL Gregory
VERRATTI Marco
(lista graczy pobrana z oficjalnej strony PSG: http://www.psg.fr/en/News/003001/Article/65476/Nantes-Paris-Le-groupe-parisien) więc jak widać to praktycznie Laurent Blanc zabrał tych piłkarzy, których mógł. Puchar Ligi jest traktowany trochę drugoplanowo, a co za tym idzie trenerzywykorzystują tego typu mecze, by trenować taktykę, przeważnie chodzi o ofensywną część drużyny, więc często tego typu mecze kończą się wynikami bramkowymi. A jeżeli o bramki chodzi to Zlatan jest specjalistą w tej materii, ale PSG bez niego też jest w stanie zdobyć bramki. Lecz jak wspomniałem wynik nie jest najważniejszy, więc większość drużyn gra na luzie, a co za tym idzie łatwiej wtedy zdobywa się bramki. A PSG lubi zdobwać bramki przeciwko Nantes, jak pokazują ostanie mecze:
19.01.14 LIG PSG Nantes 5 : 0
25.08.13 LIG Nantes PSG 1 : 2
14.07.09 MIE PSG Nantes 2 : 0
07.02.09 LIG Nantes PSG 1 : 4
14.09.08 LIG PSG Nantes 1 : 0
więc jak widać to w ostatnich meczach i to w 2008 roku (wieki temu) PSG w pojedynku z Nantes zdobyło tylko jedną bramkę. Na bramki więc możemy liczyć, tym bardziej jak wspomniałem jest to mecz &quot;drugiej kategorii&quot;. Powodzenia i pozdrawiam
✅57
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Eredivisie
Vitesse-Alkmaar
Vitesse
1.70
bet365

Na dziś spotkanie ligi holenderskiej pomiędzy Vitesse , które u siebie podejmie zespół AZ Alkmaar.Faworytem tego meczu są gospodarze i na nich dziś postawię po okazałym kursie 1.70.Są oni aktualnie na drugim miejscu z dorobkiem 42 pkt i stratą zaledwie 2 oczek do prowadzącego Ajaxu , jak dziś zwyciężą to wskoczą chociaż na kilkanaście godzin na fotel lidera.Vitesse w ostatnich 5 meczach nie doznało żadnej porażki , a w ostatnich 5 meczach u siebie wygrali 3 spotkania ,a 2 zremisowali.Generalnie u siebie Vitesse przegrało zaledwie 1 mecz , oprócz tego 2 remisy i 6 wygranych.Ostatnio zremisowali na wyjeździe z Feyenoordem 1:1.Drużyna przeciwna czyli AZ Alkmaar obecnie zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 30 pkt.Ostatnio wygrali u siebie 2:0 z Groningen , a wcześniej na wyjeździe przegrali 0:1 z PSV.Generalnie na wyjeździe AZ gra bardzo słabo w 10 meczach do tej pory zdobyli jedynie 7 pkt (2 wygrane , 2 remisy i 7 porażek). W ostatnich 3 meczach wyjazdowych nie zdobyli żadnego pkt , przegrali 3 mecze i myślę , że w dzisiejszym starciu również nic nie ugrają.Dość nieoczekiwanie w ostatnim spotkaniu tych drużyn w październiku 2013 wygrało AZ Alkmaar jednak to było już dawno i mecz meczowi nie równy , dlatego sądzę , że Vitesse , które walczy trzeba powiedzieć o mistrza Holandii wygra dzisiejszy mecz , dlatego , że są w lepszej formie , grają u siebie gdzie grają dobrze , a AZ gra na wyjeździe gdzie grają słabo.Typuje 2:0.Powodzenia!
Pomogłem? Kliknij dzięki ????
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Vina del Mar
Spotkanie: Taro Daniel - Thomaz Bellucci
Typ: 1(+4gems)
Kurs: 2.29
Bukmacher: Pinnacle Sports
W pierwszej rundzie tenisowego turnieju rozgrywanego na ziemnych kortach w Chile Japończyk Taro Daniel, zajmujący 226.e miejsce w rankingu ATP zmierzy się Thomazem Bellucci, który obecnie sklasyfikowany jest na 125.ej pozycji. To drugie starcie pomiędzy tymi zawodnikami, a pierwsze, które odbyło się niespełna miesiąc temu podczas Australian Open wygrał Brazylijczyk 7-5,6-2. Bardzo szybko pojawiła się doskonała okazja do rewanżu dla młodszego o prawie 7 lat tenisisty z Kraju Kwitnącej Wiśni. Bellucci po kompletnie nieudanym sezonie 2013 próbuje wrócić do optymalnej formy, jednak wyniki póki co nie powalają na kolana - ostatnio wymęczone zwycięstwo z Bagnisem obrazuje, że Thomaz nie spisuję się najlepiej. Za to Daniel pokonał w kwalifikacjach faworyzowanych rywali m.in. Melzera i Ribe obu po 2-0 i takie wyniki napawaja optymizmem przed kolejnym starciem. Sądzę, że bardzo realna jest wygrana Japończyka, a handi zagrane przeze mnie powinno zostać pokryte bez problemu.
✅ 129
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia 3
Bristol - Coventry
Pierwsze 10 minut gol?
TAK
5.00
Bet365
Na dzisiaj wybrałem mecz z 3 ligi angielskiej pomiędzy Bristol, a Coventry. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach zaległego meczu. Bristol po 28 meczach jest na 20 miejscu w tabeli, a goście z Coventry plasują się na 12 pozycji. Mój typ na ten mecz to gol w pierwszych 10 minutach. Po pierwsze ostatnie mecze między tymi drużynami kończyły się wysokimi wynikami i nie brakowało w nich bramek. Były to rezultaty 5:4 i 3:1. Po drugie obie ekipy w bieżących rozgrywkach zaliczają sporo wyników overowych co świadczy o ofensywny nastawianiu obu zespołów. Bristol legitymuje się średnią 3.10 gola na mecz, a w meczach Coventry w tym sezonie wpada najwięcej bramek spośród wszystkich ekip League One. jest to średnia 3.80 gola na mecz. Na 27 meczy mieli aż 14 razy over 3.5 gola co daje doskonałą średnią powyżej 50%. Na koniec trzeba wspomnieć o tym, że Bristol w tym sezonie w pierwszych 10 minutach meczu strzelił 7 goli co daje 17,5% ogółu wszystkich bramek. Coventry strzeliło 8 goli w tym sezonie w pierwszych 10 minutach meczu co daje 14,5% ogółu wszystkich bramek. Dzisiaj moim zdaniem od początku meczu obie ekipy zagrają ofensywnie i już w pierwszych 10 minutach bramkarz, którejś z drużyn będzie wyciągał piłkę z siatki.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa Italia
Spotkanie: Udinese vs Fiorentina
Typ: HT-X
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Godzina: 21:00
Analiza:
Zapraszam na mecz Pucharu Włoch gdzie Udinese na własnym stadionie zagra z Fiorentiną.Jak dla mnie ten mecz może być na prawdę bardzo zacięty i nie za bardzo wiadomo co się w nim zdarzy jednak ja sądzę że tutaj Udine może wygrać z Fiorentiną ale gram na remis do połowy.Udinese w tym sezonie w Serie A spisuje się tragicznie więc puchary to ich ostatnia szansa na uratowanie tego sezonu dla klubu więc na pewno zagrają na 100%.W lidze zajmują 15 miejsce i na pewno takie miejsce ich nie cieszy bo wcale nie mogą być pewni nawet utrzymania się w lidze mimo że zawsze są uważani za drużynę która może sporo namieszać w lidze.Fiorentina to natomiast 4 drużyna Serie A więc ten sezon jest dla &quot;Fioletowych&quot; bardzo dobry.Mają szansę nawet na LM więc jak dla mnie ich głównym celem jest dobre granie w lidze a puchary mogą zejść troszkę na drugi plan dlatego ambicje pucharowe są moim zdaniem różne po obu stronach.A biorąc to pod uwagę plus formę obu drużyn to stawiam na remis do połowy.Mecze tych drużyn są zawsze bardzo wyrównane ale przeważnie wygrywają gospodarze więc ja osobiście gram X/1 ale tu troszkę asekuracyjnie gram remis do połowy i myślę że jestem w miarę pewny tego typu.Jak dla mnie pierwsza połowa będzie w miarę spokojna i w drugiej połowie Udine zaatakuje bo puchar to dla nich jedna z ostatnich szans na &quot;obronienie się&quot; w tym sezonie.1 połowa często kończy się w meczach włoskiej piłki bo tu nie pada jakoś bardzo wiele bramek i tak powinno być i tym razem dlatego typ po kursie 2.05 na remis do przerwy jest całkiem ciekawy.Polecam i powodzenia!!!
✅ 105
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ BRAZYLIA: Campeonato Paulista
Spotkanie: Botafogo SP - Oeste
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem bardzo ciekawe spotkanie w Brazylii. Gospodarze po ostatniej porażce z Santosem (bo aż 5 do 1 - grając na wyjeździe), na pewno będą chcieli się zrekompensować. Jeśli chodzi o h2h między tymi zespołami, to Botafogo zdecydowanie lepiej wypada (w lidze jak i w tabeli). Dla mnie to perełka dnia jeśli chodzi o piłkę nożną. Oeste zazwyczaj ląduje gdzieś na końcu tabeli, mają słabe wyniki - ostatnio również, na 5 spotkań 2 porażki oraz 2 remisy i jedna wygrana. Polecam serdecznie. ;)
✅ 85
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Vina del Mar
Spotkanie: A. Dolgopolov vs. Gimeno Traver D.
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher bet365
Witam do meczu zostało 35 minut poniewaz spotkanie caly czas się przesuwa w czasie. Zacznę od tego że mecz zostanie rozegrany na nawierzchni ziemnej co chyba będzie miało największy wpływ na wynik spotkania. Bukmacherzy wystawili kurs faworyzujący ukarainca ale według mnie faoworytem bardziej jest Hiszpan który na mączce grać potrafi co udawadniał niejednokrotnie. Bukmacherzy kierują się również ostatnimi wynikami które przemawiaja delikatnie za Aleksandrem ale przypominam że ich ostatnie mecze były grane na twardych nawiechniach, dlatego nie należy kierować się ostatnimi wynikami. Teraz troche statystyk, obaj panowie spotkali się raz mecz wygrał ukrainiec 2:1 było to na ostatnim wibmledonie. Teraz najważniejsze Hiszpan na ostatnie 10 meczy rozegranych na ziemi wygrał uwaga uwaga... wszystkie! tracąc przy tym 1 seta. Rok temu Gimeno Travor przegrał tutaj dopiero w 3 spotkaniu z samym mistrzem Nadalem więc sprawa jest jasna. Ukrainiec na pewno jest mocny ale chyba wszystkie atuty dzisiaj stoją po stronie hiszpana. Wiadomo że ukrainiec też wygrywał na ziemi ale ja dzis stawiam na hiszpana który na pewno jest zmotywowany aby w końcu zacząć wygrywać. Ryzyko jest ale myślę że typ powinien wejsc.
✅ 150
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom