>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.04.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - Charleston
Spotkanie: A.Wozniak - B.Zahlavova Strycova
Typ: B.Zahlavova Strycova +3
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejny dzień na kortach w Charleston. Dzisiaj bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek Kanadyjki z polskimi korzeniami Wozniak z Czeszką Strycovą.
Obie panie na obecną chwilę zajmują zbliżopne pozycje w światowym rankingu WTA. Wozniak jest 60 a Strycova 58 - to już obrazuje, że dzisiaj kibice zobaczą ciekawy i zacięty pojedynek (mam nadzieję).
Faworytką bukmacherów jest Kanadyjka, ja jednak po analizie formy uważam, że Czeszka ma tutaj więcej atutów po swojej stronie. ale po kolei...
Wozniak zagrała 2 kwietnia w 1 rundzie z Christiną McHale, wygrała to spotkanie ale pojedynek był dla niej bardzo trudny - 7:5,5:7,6:4.
Dzisiaj skutki zmęczenia jeszcze z tego starcia mogą być odczuwalne, zupełnie inna sytuacja jest z Czeszką, Strycova odprawiła bardzo szybko Camilę Giorgi (udane losowanie w 1 fazie turnieju dla Czeszki) wygrywając 6:1,6:3.
Obie panie miały na odpoczynek właściwie dwa dni, Strycova na pewno mniej straciła sił niż Wozniak i z większym spokojem mogła przygotowywać się do dzisiejszego starcia.
Forma z ostatnich tygodni w moim przekonaniu jest podobna.Strycova na kortach Indian Wells czy Miami dotarła do maksymalnie drugiej rundy.
Wozniak po kwalifikacjach w Indian Wells odpadła zaraz po pierwszej rundzie. W Miami pokazała jednak już nieco lepszą formę gdzie dotarła do 3 rundy (porażka z V.Williams). Co ciekawe wszystkie trzy mecze grała po 3 sety także dzisiaj to może mieć znaczenie w kontekście walki z Czeszką.
Jak widzimy obie panie prezentują obecnie bardzo zbliżony poziom, dzisiaj o zwycięstwie mogą decydować własne błędy ja tutaj za faworytkę upatruję jednak Strycovą, która jest bardziej ograną tenisistką.
Ostatnim aspektem przemawiającym za moim typem jest fakt, że obie zawodniczki grały ze sobą:
* 2011r. Wimbledon B.Zahlavova Strycova - A.Wozniak 7:6,6:4
Jak widzimy górą była Czeszka, ja jednak na spokojnie dzisiaj typuję na handi +3 gemy dla Czeszki.

⛔100
 
rayu 32

rayu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Charleston
Spotkanie: M. Bartoli - V.Dushevina
Typ: DW 2-0
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz pomiędzy Bartoli a Dusheviną. Dushevina rozegrała wczoraj swoje pierwsze spotkanie z Chinką Chan, które co prawda wygrała 2:0 ale już w drugim secie blisko było niespodzianki. Co do Marion, jej chyba nie muszę przedstawiać, w ostatnim turnieju w Miami uległa naszej najlepszej tenisistce, ale przecież Dushevina to nie Radwańska Ogólnie Bartoli w bardzo dobrej formie, pokonała przecież Azarenkę ! Natomiast Vera wygrane przeplata z porażkami. W rankingu WTA dzieli je 71 pozycji, co może nie jest najważniejsze ale ukazuje nam pozycję zawodniczek. Reasumując, Bartoli w dobrej formie nie powinna mieć dzisiaj problemów ze zwycięstwem z niżej notowaną przeciwniczką, dodam także, że H2H tych zawodniczek to 1:0 dla Bartoli (biorąc pod uwagę spotkanie nie starsze niż 2 lata). C&#39;mon Marion !
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Charleston
Spotkanie: Nadia Petrova - Jill Craybas
Typ: Nadia Petrova -5.5 gemów (handicap 2-drogowy)
Kurs:1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pierwszej rundzie turnieju w Charleston Nadia Petrova łatwo pokonała Marianę Duque-Marino 6-1, 6-2, Jill Craybas natomiast w pierwszej rundzie pokonała Akgul Amanmuradova 7-6(2), 7-6(6) wcześniej jednak doświadczona Amerykanka grała w eliminacjach i wygrała w nich z Abigail Spears i Madison Brengle czyli zawodniczkami dość mało znanymi.
Faworytką dzisiejszego spotkania jest oczywiście Rosjanka, która ma nie tylko niezłe statystyki meczów na cegle (103 zwycięstw/54 porażek, 65.61 % skuteczności) ale również fakt, że grała z Jill Craybas 3 razy i za każdym razem z nią wygrywała (zawsze po 2-setowym pojedynku). Ponadto zobaczmy jak wyglądają statystyki Amerykanki na cegle: 64 zwycięstwa/88 porażki, 42.11 % skuteczności czyli nie najlepiej. I samo zwycięstwo nad Akgul Amanmuradova tego nie zmienia ponieważ był to bardzo słaby mecz w wykonaniu reprezentantki Uzbekistanu, dość powiedzieć, że Craybas miała, aż 22 break pointy w tym spotkaniu! Ponadto potwierdziło się również to, że Amanmuradova nie potrafi grać z Craybas ich obecny bilans bezpośrednich starć wynosi 7-1 na korzyść oczywiście Amerykanki.
Dzisiaj jednak uważam, że 37-letnia Craybas nie będzie miała zbyt wiele okazji na przełamanie serwisu Nadi (o ile w ogóle). Postanowiłem zagrać pewne zwycięstwo Rosjanki z handicapem gemów wygranych -5.5. Warto bowiem dodać, że wczoraj mimo słabej gry Akgul miała 8 okazji na przełamanie serwisu Amerykanki z czego wykorzystała 4. Myślę, że dzisiaj serwis Amerykanki będzie dość często przełamywany przez Rosjankę a sam mecz będzie dość szybki i Nadia szybko upora się z Craybas. Wczoraj Patrova oddała 3 gemy Duque-Marino myślę, że Craybas dużo więcej nie ugra stąd też warto zagrać na handicap gemów na korzyść Rosjanki.
⛔100
 
Y 4

yellowe

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, TM Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia - Podbeskidzie
Typ: 1
Kurs:2,45
Bukmacher:bwin

Ciężko bardzo jest znaleźć fakty które przemawiały by za Cracovia !!! Prezentują się tragicznie, nie wygrali w tym sezonie żadnego spotkania 3x remisując i 4 przegrywając. Oczywiście jest to główny kandydat do spadku. Na 12 spotkań u siebie wygrali tylko 2 strzelając tylko 7 bramek. Podbeskidzie hmmm tu trochę więcej pozytywnego można napisać...Spokojnie zapewnili sobie byt w lidze na przyszły sezon i teraz do każdego meczu podchodzą bynajmniej ze spokojem co widać było w meczu z ŁKS - em !! Kolejnym faktem przemawiającym za Podbeskidziem jest fakt że grają oni bardzo dobrze na wyjazdach. Zdobyli na nich 17 pkt( 5 meczy wygrali).&#39;
Ciężko jest obstawiać takie mecze ale zdecyduje się jednak na Cracovie. Zasugeruje się tym że jest to ostatnia ostatnia szansa a żeby w jakikolwiek sposób utrzymać kontakt z grupą walczącą o utrzymanie i podejdą do tego meczu potrójnie zmotywowani. Tak jak w poprzednich sezonach bywało mam nadzieję że jeszcze szabli nie rzucą i będą walczyć do końca.....życzę im tego bo ani ci kibice ani ten stadion nie zasługują na taką padakę jaką kopacze im serwują, a już na pewno nie zasługują na 1ligę. Pozdrawiam !!!!
✅145
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Dyscyplina: LM, piłka nożna
Spotkanie: Real Madryt - APOEL
Typ: 1 (AH -2,5)
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365
To jakis prezent, że mnie nikt nie uprzedził. Real jak wygrywa to zwykle gromi, tak jest w rodzimej lidze jak i rozgrywkach Ligi Mistrzów. Zadnego odpoczynku nie będzie. APOEL przyjeżdza tylko zgarnąć premie za mecz, ich celem jest liga cypryjska, gdzie do końca muszą walczyć o promocję do LM. Real na pełnym luzie rozbije APOEL, bo mecze na luzie to dużo finezji i zabawy, a piłkarze z takimi profilami wówczas strzelają bramkę za bramką... Rozbicie zawsze niewygodnej dla czołówki Primiera Division - Osasuny 5:1 jest naljepszym dowodem dobrej formy i głodu bramek Galacticos. Wygrana trzema bramkami to najmniejszy wymiar kary. Ktoś by bedzie chciał robić rekordy...
✅75
 
M 10

meec

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Hradecka - Voegele
Typ : 3 sety w meczu
Kurs : 2.20
Bukmacher : Bet365
Mecz 3 rundy turnieju w Charleston WTA sprawił że zmierzą się w nim dwie świetne zawodniczki. Lucie Hradecka vs Stefanie Voegele to spotkanie, które wg mnie nie jednemu specowi tenisa dostarczy wielu wrażeń i emocji. Ciężko wskazać faworytkę. Czeszka starsza o 5 lat od swojej rywalki jest na pewno bardziej doświadczoną zawodniczką na kortach światowych i europejskich. Natomiast za Szwajcarką mogą przemawiać takie argumenty jak : wola walki, determinacja i technika. Voegele potrafi grać bardzo dobry tenis co pokazała już w tym turnieju. W 1 rundzie rozprawiła się z Australijką Gajdosovą, która jest bardzo nieobliczalną zawodniczką. Co do Czeszki Hradeckiej miała raczej banalne zadanie i pokonała siostrę Agnieszki Radwańskiej Ulę gładko 2:0 (6-1,6-4). Stawiam na zacięty pojedynek i myślę że mecz rozstrzygnie się dopiero w 3 setach.
Ostatnie mecze tych Pań :
19.09.2011 Voegele - Hradecka 2:1 (4-6,6-3,6-2)
13.07.2010 Voegele - Hradecka 2:0 (7-6,6-2)
22.08.2008 Voegele - Hradecka 2:0 (7-6,6-2)
Jak widać Szwajcarka wygrała wszystkie mecze i być może można było by się pokusić o to że wygra 0-2 z Czeszką, jednak uważam że straci dziś seta i mecze zakończy się jej zwycięstwem 2:1.
⛔100
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - Charleston
Spotkanie: A.Wozniak - B.Zahlavova Strycova
Typ: B.Zahlavova Strycova
Kurs: 2.79
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Bardzo miło zasakoczył mnie kurs na Czeszkę. Ja tutaj nie widzę wyraźnego faworyta (a tak jest wg buków), bo grać ~1,50 na Kanadyjke, to jak strzelenie sobie samobója. Ja tu widzę nie 50-50, a nawet 55-45 na korzyść Barbory. Czeszce z roku na rok gra sie tutaj co raz lepiej co widać po wynikach. W 2009 odpadła w pierwszej rundzie, w 2010 w drugiej rundzie, w roku ubiegłym w trzeciej rundzie trafiając na liderkę rankingu Carolinę Woźniacką po wyrównanym, dobrym meczu, tym razem będzie ćwierćfinał ? W pierwszej rundzie łatwa przeprawa z Giorgi 6/1 6/3. W IW odpadła w drugiej rundzie z Kvitovą, w Miami również w drugiej z Caroliną Woźniacki. Ola Woźniak dość nieoczekiwanie znalazła się w drugiej rundzie, pokonując faworyzowaną McHale. W IW przeszła tylko kwale, następnie wygrała ITF na Bahamach (słabe rywalki) i 3 runda w Miami. To nie są przekonywujące wyniki. Z kim ma wygrywać to wygrywa, z kim ma przegrać to przegrywa. H2H 3-0 na korzyść Czeszki. Barbora to bardzo waleczna zawodniczka i dzisiaj ma duże szanse na wygraną.
⛔100
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, TM Ekstraklasa
Spotkanie: Cracovia - Podbeskidzie
Typ: under 2 AH
Kurs: 2.01
Bukmacher: Pinnacle
Patrzac na druzyne Cracovii ciezko wskazac zawodnika który bedzie w stanie strzelic bramke, w sobote bramke z karnego zdobyl Grzelak ale go dzisiaj zabraknie podobnie jak Suvorova czy Saidego wymieniajac tylko zawodników z przednich formacji. VD Biezen nie potrafi trafic z 6 metrow w bramke. Dzisiaj ciezko spodziewac sie aby oba zespoly rzucily sie do frontalnych atakow i podejrzeam iz srzalow bedzie jak na lekarstwo. Podbeskidzie zapewne bedzie gralo z kontry a Cracovia nie umie grac ataku pozycyjnym. Jesli bramki padną to raczej ze stałych fragmentów gry niż z akcji. Oba zespoły mają solidnych bramkarzy i ja osobiscie nie widze w tym meczu wiecej niz 2 bramek.
⛔100
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: LM, piłka nożna
Spotkanie: Real Madryt - APOEL
Typ: W której połowie padnie więcej goli? Więcej goli w 2. połowie
Kurs: 2.06
Bukmacher: bwin

Tak zastanawiam się czy ten typ nie jest zbyt ryzykowny, jednak dochodzę do wniosku, że APOEL mimo wszystko będzie chciał wyjść z twarzą z tej konfrontacji i powalczy. Wiadomo, że większej szansy nie ma z Realem, ale dopóki gospodarze nie ustrzelą im z dwie bramki, to nie powinni się rozkleić i dać się zmasakrować. Sądzę nawet, że Real także nie ma w interesie narzucenie jakiegoś super tempa, wiadomo, że awansu im przyjezdni nie odbiorą, więc pierwsza połowa może okazać się wyrównana. Stawiam na to, że APOEL w końcu się rozklei i będzie to okres drugiej połowy, w pierwszej powalczą o zachowanie twarzy, a że pomimo dotkliwej porażki w pierwszym meczu, to jednak nadal jest to zespół, który zrobił największą furorę w tej edycji LM i pewnie będzie chciał jak najdłużej zachować dobre wrażenie. Czym dalej w las w meczu, to jednak większy luz w Realu, chęć pokazania się zmienników itp., więc worek z golami się rozwiąże.
✅105
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Real - Apoel
Typ: Under 2.5
Kurs: 3.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś o godzinie 20:45 odbędzie się rewanżowe spotkanie Ćwierć Finału pomiędzy ekipami Realu Madryt a Apoelu Nikozja. Real Madryt praktycznie już po pierwszym spotkaniu tych obu ekip zapewnił sobie awans do półfinału tych elitarnych rozgrywek wygrywając na stadionie rywali wynikiem aż 0:3 i teraz zagra aby tylko dopełnić formalności. Moim zdaniem trener madryckiego klubu już myśli o konfrontacji w ten weekend z zespołem Valencii i będzie chciał aby jak najmniejszym kosztem ograć na własnym stadionie słaby zespół z Cypru. Myślę że Królewscy w tym spotkaniu wyjdą rezerwowym składem i że nie bedzie w tym spotkaniu pogromu jak myślą co nie którzy. Ja postawiłbym w tym meczu na mniej niż 2;5 bramki i myslę że ten typ ma szanse powodzenia jesli Real zagra składem rezerwowym.
⛔100
 
K 5

kukis1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azja, Liga mistrzów
Spotkanie: Beijing Guoan - Tokyo
Typ: Tokyo
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
3 runda azjatyckiej ligi mistrzow, spotkanie pomiedzy Beijing a Tokyo. Tokyo prowadzi w tabeli z 4 pkt, zapewne dzisiaj bedzie chcial zdobyc kolejne 3 pkt ktore pomoga im przyblizyc sie do wyjscia z grupy. Zespol z Tokyo jest moim faworytem nr 1 na wyjscie z tej grupy. Liga japonska zagrala zaledwie 4 mecze w lidze, Tokyo na koncie ma 3 zwyciestwa i 1 porazke. Napewno glownym celem gosci jest dobry start w Azjatyckiej lidze mistrzow. Beijing w chinskiej lidze rowniez po 4 meczach ma 2 zwyciestwa i 2 porazki, liga chinska jest znacznie slabsza od japonskiej. wiec glownym faworytem w tym spotkaniu jest Tokyo.
⛔100
 
H 8

halun6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - APOEL
Typ: Czy drużyna 2 strzeli bramkę? - TAK
Kurs: 2.65
Bukmacher:Bwin
analiza:
Na 9 meczów w obecnej Lidze Mistrzów Real wygrał 8 i 1 zremisował. Real strzelił 27 goli tracąc przy tym tylko 4.
Na swoim boisku stracili bramki w spotkaniu fazy grupowej z Dynamo Zagrzeb 6:2
i CSKA w 1/8 finału 4:1
APOEL potrafił strzelić gola w fazie grupowej takim zespołom jak FC Porto czy w meczu Lyonem, mysle ze pomimo tego ze real wyglada lepiej w statytykach(i niestety na boisku tez), nie łudze sie ze apoel moze tutaj powalczyc o cos wiecej niz tylko odejsc po dobrym meczu, wlasnie dlatego mysle ze cos zdołaja ustrzelic, to waleczna drozyna i pewnie nie majac nic do stracenia, zaatakuja nie patrzac na straty(za co pewnie zostana mocno skarceni). mysle ze w stounku do kursu zanse sa duze. ja dzis stawiam na ten typ troszke grosza ???? zycze powodzenia!
✅165
 
M 64

mrozik9211

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - Charleston
Spotkanie: A.Wozniak - B.Zahlavova Strycova
Typ: 2
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365

Dzis o godzinie 16 w
Charleston dojdzie do pojedynku pomiedzy bedaca na 60 miejscu w rankingu Wozniak a Strycova ktora jest 58. Obie zawodniczki graly do tej pory ze soba 3 razy i wszystkie te mecze wygrala Strycova. Wozniak grala w pierwszej rundzie z McHale i stoczyla bardzo ciezki i wyczerpujacy pojedynek natomiast Stycova latwo pokonala Giorgi. Mysle ze wplyw na wynik tego spotkania bedzie mialo to ze czeszka jest bardziej wypoczeta i ma minimalnie ale wieksze doswiadczenie. Sadze ze kurs na Strycowa jest troche zawyzony i warto zagrac.

⛔100
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - Charleston
Spotkanie: A.Wozniak - B.Zahlavova Strycova
Typ: Dokładny wynik 0:2
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Obie Panie mają zbliżone miejsca w rankingu. A.Wozniak obecnie znajduje się na 60 pozycji a Czeszka na 58. W pierwszej rundzie Czeszka dośc gładko pokonała Giorgi Camille odpowiednio 6:1 6:3. Wozniak natomiast pokonała faworyzowaną Christine McHale 2:1. W bezpośrednich pojedynkach zdecydowanie przeważa Strycova i w tym właśnie będę upatrywał wyniku 0:2. Kanadyjka jeszcze nawet nie ugrała z Czeszką nawet seta pomimo że grały ze sobą już trzykrotnie. Każdy mecz kończył się wynikiem 2:0. Dwa mecze odbywały się na trawie a jeden na nawierzchni betonowej. Korty w Charleston to mączka, z więc pierwszy raz będą grały przeciw sobie na tej nawierzchni. Nie mniej jednak są to korty bardzo szybkie co faworyzuje według mnie Strycovą. Kurs dla mnie bardzo atrakcyjny i wynik bardzo prawdopodobny dlatego też stawiam 2:0 dla Czeszki.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Rumunia 2-liga
Spotkanie - FC Timisoara : G. Bistrita
Typ - ile padnie goli ? powyżej 3,5
Kurs - 3.80
Buk - Bwin
Analiza :
Mecz dwóch najlepszych drużyn w 2-lidze Rumuńskiej FC.Timisoary a G.Bistrita obie drużyny liderują w lidze i po 18 kolejkach mają już dosyć znaczną przewagę nad pozostałymi ekipami bo obie uzbierali po 43 pkt. a trzeci Gaz Metan Craiova ma tych pkt. tylko 29 . Od trzech bezposrednich ze sobą spotkań zadna nie wygrała padły trzy remisy i tak w tym sezonie G.Bistrita : FC.Timisoara 2:2 w ubiegłym sezonie 2:2 i 3:3 dzis ? liczę że może być cos podobnego . Na ostatnie 10 spotkań idą łeb w łeb bo stosunek obu to 8-1-1 . Timisoara ma bilans bramkowy 32:11 a Gloria 37:14 . Trochę inaczej jest w statystyce Home table / Away table i tu Timisoara u siebie 8-0-0 bramki 17:3 a Gloria B. na wyjazdach 5-2-1 i 15:7 . Dlatego tu dzis trudno wytypować jakiegos zdecydowanego faworyta niby Timisoara u siebie same wygrane ale......... ja liczę dzis na bramki i zaryzykuję że piłkarzom uda się zdobyć ich przynajmniej 4 . Jak to wszystko się zakończy czas pokaze ? Pozdrawiam !
⛔100
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie : Real Madryt - APOEL Nikozja
Typ : Łączna liczba popełnionych fauli (Dogrywkla wliczana, jeżelli zostanie rozegrana) powyżej 23
Kurs : 2.05
Bukmacher : Expekt
Analiza :
Dziś zagram obraz gry... To, że ekipa Mourinho gra agresywnie wiadomo nie od dziś, najwięcej faulów popełniają Pepe i Marcelo ten pierwszy wraca po kontuzji wiec prawdopodobnie zagra. W pierwszym spotkaniu tych drużyn liczba fauli wyniosła 23. Odwołując się do statystyk to APOEL na wyjazdach: St.Petersburg 14 fauli, Porto 21, Donieck 10. A to świadczy o tym, że ekipa z Cypru gra dosyć agresywnie. W zespole z Madrytu na pewno zagrają też jacyś zawodnicy rezerwowi, a to jest dla nich szansa no i z pewnością zagrają zdeterminowanie i agresywnie. Co tu dużo mówić... kurs dosyć ciekawy i myśle, że pomimo tego iż sprawa awansu jest już rozstrzygnięta zobaczymy bardzo dobre spotkanie, a za razem agresywne... Tym bardziej iż trener Jovanović zapowiada walkę swojej drużyny na Santiago Bernabeu
⛔100
 
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 Liga Polska
Spotkanie: Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: Expekt
Dzisiaj w gliwicach odbędzie się mecz w ramach 24 kolejki 1 Polskiej Ligi. Na stadion przy ulicy Okrzei przyjeżdża Sandecja Nowy Sącz. Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonującą, gdyż Piast jeszcze w swojej historii nie wygrał z drużyną z małopolski. Sandecja po nieudanej rundzie jesiennej dobrze przepracowała okres zimowy i widać tego efekty w postaci wygranych 2 pierwszych meczy. Piastunki natomiast po wysokiej wygranej z Wartą tylko zremisowały z walczącymi o utrzymanie Polkowicami. Krótko podsumowując, Sandecja pomimo dobrej formy jest za słaba żeby wygrać w Gliwicach, a Piast gra w kratkę. Zapowiada się wyrównany i twardy mecz który moim zdaniem skończy się remisem.
http://adserver.itsfogo.com/click.aspx?zoneid=141401
⛔100
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska 19:00
Spotkanie: Koszalin - Lodz
Typ: Koszalin -18.5pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 19:00 w hali Gwardia w Koszalinie miejscowy AZS, prowadzony przez doskonałego szkoleniowca Andrzeja Urlepa podejmować będzie ŁKS Łódź. Chyba co do tego kto wygra ten mecz nie ma wątpliwości a jedynym znakiem zapytania jest rozmiar zwycięzstwa. Ja myślę że będzie to około 25-30punktów a handicap -18.5 oferowany przez Tobet jest bardzo kuszącą propozycją. Koszykarze ŁKS Łódź jest to benjaminek ligi, od poczatku był skazywany na pożarcie. Wyniki urzeczywistniły prognozy, rycerze wiosny zajmują ostatnie miejsce w lidze z fatalnym bilansem 6-28. Każde zwycięstwo dla nich to wielki sukces. Jeśli chodzi o mecze na wyjeździe to wygrali 3 z 17. Bilans punktowy na wyjazdach to 1211-1485. Przegrywają zazwyczaj wysoko, nawet z słabym Poznaniem nie tak dawno 19punktami. Wprawdzie wygrali w 3 ostatnich meczach - 2 razy ale to u Siebie i to ze słabiutką Politechniką i Kołobrzegiem, ale na te mecze nie warto patrzeć bo na wyjazdach oni grają bardzo słabo. Ostatni mecz ŁKS przegrał u Siebie z Starogardem dość wysoko bo 13punktami a Koszalin jest lepszą druzyną od Starogardu. Gospodarze z kolei czyli AZS Koszalin, na początku miał cel awans do play off, ale skoro się nie udało walczą ze Śląskiem Wrocław o 7 miejsce. Są aktualnie w dobrej formie, wygrali 4 ostatnie mecze ( w tym na wyjeździe z Wrocławiem ). U Siebie bilans całkiem dobry 11-6 i seria 5 zwycięstw z rzędu. Potrafią wygrywać wysoko o czym przekonały się nie tak dawno Siarka (92-72) oraz Starogard (89-68). Te drużyny dzieli wielka przepaść, pokazują to chodźby mecze między tymi zespołami w tym sezoznie gdzie Koszalin wygrał na wyjeździe 29punktami oraz u Siebie aż 34. Podsumowując AZS jest w bardzo dobrej formie, u Siebie mają serię. Łódź już do końca będzie seidzieć na ostatniej pozycji a Koszalin walczy o 7 miejsce. Linia -18.8 patrząc na H2H jest niska bo nie było mniejszej przewagi dotychczas niż aż 29punktów.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA Charleston
Spotkanie: M. Bartoli - V.Dushevina
Typ: 2
Kurs: 4.25
Bukmacher: Bwin
Obiektywnie patrząc, Bartoli nie powinna mieć żadnych problemów z pokonaniem Rosjanki – Marion jest w dobrej formie, co potwierdził występ w Miami i pokonanie liderki rankingu WTA Azarenki, jest wyzej sklasyfikowana od rywalki i posiada więcej atutów w grze na clayu, czyli przede wszystkim szybkość i zwrotność. Niby najważniejsze czynniki przemawiają za łatwym zwycięstwem Francuzki, jednak niekoniecznie musi tak być. Nie zapominajmy o kontuzji prawej łydki, której nabawiła się podczas półfinału turnieju w Dauhe, a która dała o sobie znać w piątkowym starciu z Radwańską. Nie jestem w stanie określić na ile jest ona poważna, ale skłaniam się do stwierdzenia, że Bartoli nie będzie ryzykować pogłębieniem się urazu w zawodach niewysokiej rangi z niską pulą nagród. Sądzę, że chodzi jej tyko o zaliczenie kolejnego turnieju, rozegranie w nim jednego(oby nie dwóch) spotkania, wszak nie broni tu żadnych punktów z ubiegłego sezonu, gdyż i wtedy odpadła w drugiej rundzie. Będzie to dla niej pierwszy pojedynek w tym sezonie na nawierzchni ziemnej, dlatego nie ma co się spodziewać dobrego wyniku. Pewnie najchętniej wróci już do domu, by odpocząć i przygotować się do europejskich turniejów. Natomiast Dushevina może i nie jest w specjalnie dobrej formie i za grą na clayu nie przepada, ale na pewno jest w pełni zdrowa i ufam, że da z siebie wszystko, aby pokonać faworyzowaną rywalkę. Wygrała w pierwszej rundzie z Chinką Chan, więc w jakimś stopniu poznała kort i teraz może czuć się pewniej. Zarówno w Indian Wells jak i Miami nie zachwyciła, szybko żegnając się z rozgrywkami, ale może teraz coś zaskoczy. Na pewno stać ją na wygranie seta, a przy odrobinie szczęścia i odpuszczeniu pojedynku przez Marion całego meczu.
⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis Wta Charleston 19-30, 4.04.2012r
Voegele - Hradecka
typ; 0-2
2.90
Bet At Home
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiej rundy turnieju wta w Charleston, Szwajcarka, S. Voegele spotka sie z Czeszka, Lucie Hradecka. Nieznaczna faworytka spotkania wedlug bukmacherow jest Czeszka. W pierwszej rundzie Voegele ograla Jarmile Gajdosova, po trzech setach. Szwajcarka grala rowniez w eliminacjach, gdzie w pokonanym polu zostawila Garcię i Mijackę. Voegele w ostatnim czasie jednak nie zachwycala. Przegrala w I rundzie kwalifikacji w Miami, czy II rundzie ITFu w Osprey. Hradecka bardzo dobrze czuje sie na kortach ziemnych, w Charleston mamy doczynienia z odrobine szybszym clayem, jednak jak widac po pierwszym spotkaniu z nasza Ula Radwanska, Czeszka czuje sie tutaj dobrze. Obie zawodniczki spotkaly sie dwa lata temu, na korcie ziemnym, wtedy pewnie wygrala Lucie. Dziś uwazam, ze powinno byc podobnie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom