>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.06.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwecja - Superettan
Spotkanie: Landskrona - Ljungskile
Typ: Remis
Kurs: 3.54
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
10. kolejka szwedzkiej Superettan. Dzisiaj zmierzą się dwie ekipy dokładnie ze środka tabeli. Obie mają po 13 punktów, jednak dzisiaj w roli faworyta buki upatrują gospodarzy. Zapewne jest to uargumentowane faktem, iż Landskrona gra u siebie. Mimo to ja nie przekreślałbym zespołu gości.

Gospodarze grają w kratkę przeplatając zwycięstwa z porażkami. Ostatni ich mecz to porażka 2:0 z niżej notowanym Degerfors. Natomiast Ljungskile po słabym początku sezonu (2 porażki) odbiło się i od 7 meczów są niepokonani. Zaliczyli w tym czasie 3 wygrane i 4 remisy. Ich ostatnie dwa mecze wyjazdowe zakończyły się rezultatem remisowym.

Landskrona jak dotąd zawsze traci co najmniej jedną bramkę u siebie. Dzisiaj przyjezdni na pewno będą walczyć nie tylko o zdobycie bramki, ale przynajmniej o remis.

Jeszcze trochę historii. Dwa spotkania między tymi zespołami w 2011 roku i obydwa zakończone remisem 0:0. Taki wynik również padł w kwietniu 2010. Oprócz tego 2:1 dla Landskrony i 2:1 dla Ljungskile. Te rezultaty świadczą przede wszystkim o tym, że w meczach tych dwóch drużyn nigdy nie ma zdecydowanego faworyta. Są to ekipy o podobnej sile i dzisiaj liczę tu na remis.
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Roland Garros, WTA
Spotkanie: Lepchenko - Kvitova
Typ: Lepchenko (+5,5 games)
Kurs: 1,9
Bukmacher: Unibet
Analiza: Kursy na Lepchenko bardzo wysokie. Tymczasem ona jest w bardzo dobrej formie. Regularnie odprawia faworytów i uciera nosa bukmacherom. Pokonywała za każdym razem wyzej od siebie notowane rywalki. w ostatnim meczu przegrała pierwszego seta, ale nawet wtedy potrafiła odwrócić losy meczu. Myślę, że z takim handicapem jest spokojnie w stanie wyjść &quot;zwycięsko&quot;.
Jedyne wątpliwości mam co do zmęczenia. Czy udało się jej zregenerować. Czasu na odpoczynek miała tyle co Kvitova. Czeszka co prawda grała do tej pory mniej setów, ale tak naprawdę nie miała poważnej rywalki. Ciężko więc sugerować się jej dotychczasowymi wynikami.
Poza tym chcę zaufać Lepchenko. Amerykanka być może znowu sprawi niespodziankę. jeśli zdążyła wypocząć, ma formę by tak się stało.
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: MLB - National League, Ameryka Płn., godz. 21.45
Spotkanie: Chicago Cubs u San Francisco Giants
Typ: How many strikeouts will Jeff Samardzija (Chc) record? over 4
Kurs: 1,72
Bukmacher: bwin
Analiza: Pitcher gości po latach grania końcówek meczów, w tym sezonie został starterem. I co ważne gra bardzo dobrze. W 10 grach tego sezonu ma już na koncie 64 inningi gry i 65 strikoutów, a za ostatnie kilka gier jego ERA wynosi tylko niewiele ponad 2. W tych 10 meczach tylko raz miał mniej SO niż wyznaczona granica. W meczu z Miami 19 kwietnia zagrał zaledwie 3.2 inninga i oddająć 5 runs zaliczył też 3 SO, ale trener nie dał mu zagrać dłużej. Poza tym w jednym meczu 4 strikeouty oraz 8 gier z przynajmniej 5 strike&#39;ami. Jak wiemy ofensywa Giants nie należy do najlepszych więc Jeff Samardzija, RHP 5-3, 3.09 ERA spokojnie powinien uzbierać 5 strikeoutów. W sezonie 7 gier z przynajmniej 6 inningami na koncie, ale nawet grając 5 IP z Brewers miał 6SO.
✅ 72
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Trefl Sopot - Asseco Prokom Gdynia
Typ: 1
Kurs: 2.02
Buk: Pinnacle
{Koszykówka, PLK, 18:30}
Adamek popełnił więcej błędów, niż w poprzednich meczach z rotacją. Jednak przy tak zaciętym meczu, nie wiem, czy QDay i Seweryn mogliby aż tak odmienić Prokom, przeciwko tak dobrze grającemu Treflowi. Wcześniej Adamek bardziej rotował, bo Trefl pozwalał na znacznie więcej niż w meczu numer 5 swoim rywalom.
Jednak dla mnie zwycięzcą z tamtego meczu niewątpliwie jest Karlis Muiznieks.
W dobrym czasie opamiętał się i odrobił zadanie domowe. Zastosował element zaskoczenia. Głównym elementem zaskoczenia była twarda i bardziej agresywna gra Trefla po obu parkietach. Zdecydowanie Trefl lepiej rozprowadzał piłkę między zawodnikami, co dawało sporo czystych pozycji dla graczy z Sopotu.
Stefan dał sporo energii swoim zawodnikom w obronie. Trzeba zauważyć, że w dwóch ostatnich meczach z lepszej strony pokazuje się zmiennik Johna Turka - Saulius Kuzminskas.
W ataku znacznie lepiej wygląda, niż z początku całych play-off. Dając odpocząć podstawowemu centrowi Trefla, nawet 10-15, przy lepszej dyspozycji Litwina, to jest również kolejny argument za Treflem.
W ekipie Trefla dla mnie największą bolączką jest forma Filipa Dylewicza - jednak o tym pisałem kilka postów wyżej. Dziś musi zdecydowanie się poprawić, bo jego zespół, będzie go bardzo potrzebować.
Pada sporo zastrzeżeń, czy Koszarek rozegra drugi, tak dobry mecz z rzędu.
Dlaczego nie?
Ten zawodnik trzyma formę niemalże przez cały sezon. Tylko w kilku meczach było widać, że - przysłowiowo - &quot;oddycha rękawami&quot;.
Trefl potrzebuje Koszarka i Dylewicza skupionego na meczu. Nie tych zawodników, których widzieliśmy w ostatnim meczu, którzy dyskutowali po gwizdkach z sędziami. Dylu - jak Dylu, ale niezbyt mi się widzi, że Koszar zaczyna takie ewidentnie widoczne dyskusje.
Fakt - Hrycaniuk był świętą krową, w ostatnim meczu. Tyle, co rozdał łokci i faulował przy tym swoich rywali... sędziowie odgwizdali mu tylko jeden faul.
Trefl się musiał męczyć z kilkoma bardzo dziwnymi gwizdkami sędziów - ale taki już urok naszej ligi. Gwiżdżą często, w meczach dosłownie &#39;aptekę&#39;, a w meczach finałowych nagle klapki.
Przed rywalizacją, mówiłem sobie, że to będzie finał bez lidera. Trefl przez cały sezon dawał znaki, że jest gotowy i kompletny, by walczyć o zdetronizowanie Asseco Prokomu Gdynia. Ostatni mecz pokazał, że mistrza nie rozdaje się przed zakończeniem serii.
Rywalizacja przenosi się do Sopotu. Niewątpliwie, w tym trzeba również szukać atutów dla zespołu Karlisa Muiznieksa i ich publiczności.
Dlatego, że to będzie gra nerwów i kto lepiej wytrzyma presją - wygra.
Uważam, że pod większą presją będzie grać Prokom, bo mała garstka osób była, która wierzyła, że ten finał się przedłuży, przy prowadzeniu Asseco 3:1. Trefl musi pokazać, że ma &quot;jaja&quot; i ostatnia wygrana, nie była dziełem przypadku.
Powodzenia!
✅ 102
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka Nożna - FINLANDIA: Ykkonen
Spotkanie: KooTeePee - JIPPO
Godzina: 17:30
Typ: over 2.5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj spotkają się dwie drużyny z dołu tabeli bilans bezpośrednich spotkań ma się następująco :
KooTeePee JIPPO 1 : 0
JIPPO KooTeePee 1 : 0
JIPPO KooTeePee 0 : 0
KooTeePee JIPPO 0 : 0
KooTeePee JIPPO 2 : 1
JIPPO KooTeePee 0 : 1
Bilans mówi UNDER ja mówię Over 2,5 bo :
oba zespoły na 5 ostatnich spotkań straciły równo po 9 co daje w sumie 18 bramek ! strzelając łącznie tylko 6 goli . Opady deszczu zapowiadane na dzisiaj również pomogą w utracie goli &quot;strzelaniu&quot; kiedyś te bramkostrzelne zespoły muszą się rozstrzelać a jak widać bramkarze nie grzeszą również formą to może to bedzie dzisiaj ..
Wielką nadzieję pokładam w Samuli Kaivonurmi
24 letni piłkarz w tym sezonie zdobył już 2 gole i z meczu na mecz jest ponoć w coraz lepszej kondycji zobaczymy co pokaże dzisiaj .
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Spotkanie: Węgry-Irlandia
Typ: Ilośc goli? under1.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Sportingbet
Przed nami ostatni mecz Irlandii przez finałami mistrzostw Europy. Jak wiadomo Irlandia na Euro zmierzy sie w grupie C z Hiszpanią, Włochami i Chhorwacją. Stawiana jest przez większośc kibiców i bukmacherów jako outsider tej grupy. NIe ma sie co dziwic gdyż do finałów mieli najłatwiejszą drogę spośrdód wszystkich finalistów (oprócz gospodarzy oczywiście)oraz hgrają ze zdecydowanie mocniejszymi ekipami. Tutaj aby się pokazac jedyną szansą będzie gra defensywana. Nie oszukujmy się, w ofensywie nie maja zbyt wiele do zaoferowania. Podstarzali Keane czy Duff mogą nie dac odpowiedniej jakości. Są to piłkarze doświadczeni o wielkich umiejętnościach, ale czasy ich najlepszej formy są juz za nimi. Jest młody Mclean, który świetnie prezentował się w Sunderlandzie, może pokazac się Mcgeady, który jednak powinien wchodzic z ławki. Reszta to solidni piłkarze na The Championship lub zespołu dołu tabeli angielskiej Premiership. Dlatego Trapattoni musi zwrócic szczególnie uwagę na defensywę. Jest to trener znany z tego włąsnie, że potrafi wszystko dobrze poukładac z tyłu. Myślę, że własnie tak ustawi dzisiaj swój zespół. Najważniejsze to 0 z tyłu. Będą cwiczyc ustawianie się, asekurację i wszystko co najważniejsze, aby na Euro powstrzymac Hiszpanię, Chorwację oraz Włochów. Podejrzewam, że piłkarze ofensywni również będą mieli wiele zadań defensywnych przez co gra z przodu może nie układac się nalezycie. Myślę, że dlatego wybrano Węgrów w Budapeszcie, aby skupic się wyłącznie na defensywie i przecwiczyc wszystko ze słabszym rywalem. Jeżeli chodzi o obrone to jest Oshe`a, który jak grał w Sundrlandzie w przerwach miedzy kolejnymi kontuzjami, spisywał się bardzo dobrze. Do tego Ode`a,Dunne, Kelly, w środku pomocy waleczny Whelan i mamy bardzo fajnie wyglądającą formację obronną. Co do Węgrów to zwrócic nalezy uwagę na Dzsudzsaka. Reszta nie powinna jaos szczególnie zagrozic. Obrona Węgórw tez powinna dac sobie radę z , moim zdaniem, piłkarzami, którzy nie będą nastawienie na atak. Stawiam na małą liczbę bramek. Typ under2.5 wydaje mi się byc niezwykle prawdopodobny w świetle przedstawionych przeze mnie argumentów więc bardzo polecem. Ja jednak zaryzykuje na potrzeby konkursu i zagram under1.5.
✅ 210
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Szwecja 2
Varnamo - Osters
over 3.5 gola
3.30
Sportingbet

Na dzisiaj wybrałem mecz z 2 ligi szwedzkiej. W meczu 10 kolejki spotkań zmierzy się ze sobą Varnamo i Osters. Gospodarze to 15, przedostatnia drużyna w lidze, a goście są liderem rozgrywek. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola.
Swój typ argumentuję tym, że obie drużyny zaliczają w tym sezonie wysokie wyniki. Gospodarze na 9 meczy mieli 3 razy over 3.5 gola (6:1, 3:2 i 2:2), natomiast goście mieli również 3 razy over 3.5 gola (4:1, 4:0 i 3:3). Obie drużyny w tym sezonie dzieli przepaść. Gospodarze przegrywają mecz za meczem, a goście wygrali 8 z 9 meczy. Jako jedyni nie przegrali jeszcze meczu. Moim zdaniem pozostaną niepokonani również po dzisiejszym meczu. Stawiam 1:3 dla drużyny przyjezdnych.
⛔ 100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Żużel - British Elite League
Spotkanie: Wolverhampton Wolves - Swindon Robins
Typ: Wolves +6,5
Kurs: 1,85
Buk: Betsafe
Analiza:
Może ligą angielską aż tak się nie zajmuje jak Szwecją czy Polską ale coś tam ogarniam i uważam, że mamy value na Wilków dzisiaj. Fakt, że brakuje Freda ale jego miejsce zajmie Harris więc nie powinno być źle. Do tego widać, że Misiek się rozkręca w Anglii. Proctor czy Wells na swoim torze to trudne sztuki do objechania i jedynie ten Sówka oraz Pontus mnie trochę martwią ale i tak uważam, że mogą tutaj Wilki powalczyć o zwycięstwo. Pamiętajmy, że za Tajskiego będzie zz-etka więc dodatkowy start ma każdy z zawodników, a przy Wellsie to dzisiaj się spodziewam 6-7 startów, bo jednak z rezerwy może sobie pozwolić na więcej startów, a jak pokazał nie dawny mecz z Panterami to potrafi zapunktować. Rudziki opisane pokrótce przez Feekusa więc tutaj nie ma co zbytnio dodawać. Wiadomo Andersen czy Kildemand mogą solidnie punktować ale Troy w tym roku jest cieniem samego siebie, Stead to nie przewidywalny zawodnik strasznie. A co z resztą? Raczej za dużo nie ujadą, dlatego myślę, że warto pobrać taki dodatni handicap w stronie gospodarzy, którzy w tym sezonie przegrali na Monmore w lidze, jedynie z Poole 43:47.
✅ 85
 
J 0

jempierogi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Spotkanie: Węgry - Irlandia
Typ: 1
Kurs: 3
Bukmacher: bwin
Analiza:
Zaczynając od Węgier , nie grają na Euro a mimo to są całkiem w niezłej formie w ostatnim meczu pokonali Czechów którzy przygotowują się na Euro
a mimo to popełniali błędy które 2 razy wykorzystali właśnie moi faworyci i to na stadionie w Czechach ,
Czechy - Węgry 1:2 (1:1)
0:1 - Dzsudzsak 6&#39;
1:1 - Kadlec 25&#39; (k.)
1:2 - Gyurcso 88&#39;
Strata bramki jak widać przez rzut karny którego jak dla mnie nie powinno w ogóle być
Dla Irlandii nie wiem czy to będzie o coś mecz , i czy wyjdą jakimś porządnym składem przed Euro by narazić na kontuzję lub przemęczać zawodników . Są to ekipy które prezentują się na podobnym poziomie lecz Węgry będą grały na spokojnie , nie walcząc o wyjście w 11 na Euro , nie muszą grać delikatnie i uważać by nie być obolałym mogą grać na całego jak to pokazali w meczu ostatnim z Czechami.
⛔ 100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Mecz towarzyski
Węgry - Irlandia
Typ: under 2,5 gola
Kurs: 1,65
Buk: bwin
Analiza:
Dziś ostatni mecz przed EURO 2012 rozegra reprezentacja Irlandii.Wyspiarze zmierzą się towarzysko z reprezentacją Węgier.Podopieczni Giovanniego Trapattoniego rozegrali jak dotąd jeden mecz towarzyski.Pokonali 1:0 reprezentację Bośni.Dziś jednak zmierzą się na Węgrzech z solidną reprezentacją Węgier.
Madziarzy wygrali dość niespodziewanie sobotnie spotkanie z Czachami.Jak wiadomo,nie udało im się zakwalifikować na EURO,dlatego teraz są na etapie tworzenia drużyny na eliminacje do Mistrzostw Świata.Dziś powinniśmy obejrzeć kilka zmian w porównaniu z ostatnim spotkaniem,gdyż szkoleniowiec Węgrów chce przyjrzeć się kilku młodym zawodnikom.Zdecydowanym liderem drużyny węgierskiej jest Dzsudzsak,co potwierdził w meczu z Czachami.Dlatego to jego najbardziej powinni obawiać się Irlandczycy.
Tymczasem dla reprezentacji Irlandii będzie to finał przygotowań do EURO.Ostatnia szansa dla piłkarzy,aby przekonać do siebie włoskiego selekcjonera.Z drugiej strony,sądzę,że nie będą grali na 100% tak jak inne reprezentacje,obawiając się kontuzji.Z resztą już w tej chwili kilku zawodników reprezentacji Irlandii narzeka na kontuzje.Na urazy narzekają Darren O’Dea i Shay Given,ale ten drugi najprawdopodobniej zagra.Z pewnością na początku Irlandczycy będą grać najmocniejszym składem,aby w miarę upływu meczu dokonywać zmian.
Cieżko coś wytypować,jeżeli chodzi o finałowe rozstrzygnięcie.Atut własnego boiska przemawia za gospodarzami.Ja jednak postanowiłem wybrać opcję bramkową.W meczach obu drużyn nie pada zbyt dużo goli.Podobnego rozstrzygnięcia spodziewam się dzisiaj.W meczach Irlandii tylko 2 razy padał over na 10 ostatnich spotkań.To mnie ta statystyka przemawia,tym bardziej,że jest to mecz towarzyski i nie będzie maksymalnej determinacji.
Typ powtórzony, minus: 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom