>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.06.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna EL.MŚ AZJA
Spotkanie:Japonia- Australia
Typ:2DNB
Kurs:3,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Japonia jest już prawie gotowa na MŚ brakuje im tylko 1 ptk, ostatnio zagrali bardzo słaby mecz z Bułgaria (0-2), przegrali także 1-2 z Jordania na wyjeździe ale była to ich jedyna porażka w grupie. Japonii wystarczy tylko punkt żeby być już na MŚ. U Japończyków drobny uraz ma Honda ale powinien być gotowy do gry. Jeśli chodzi o Australie to także niezbyt dobre wyniki ostatni mecz w grupie zremisowali z Omanem 2-2. Australi musi tutaj wygrać albo zremisować żeby nawiązać walkę o MŚ. Jeśli chodzi o osłabienie u gosic to zabraknie Jedinaka z Crystla Plalace, nie wiem jak wygląda sytuacja z Cahill, Neille i Holmmanem. Czuje tez ze w tym meczu może paść jakiś over ale zagram jednak na Australie
ZWROT
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, French Open 2013
Spotkanie
: Ferrer - Robredo
Typ: under 29,5
Kurs: 1,79
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie dwóch hiszpanów. Wyraźnym faworytem bukmacherów jest Ferrer i trudno się z tym nie zgodzić. David idzie przez turniej jak burza, nie stracił jeszcze nawet seta. W ostatnim spotkaniu gładko rozprawił się z Andersonem, fakt że Kevin zagrał fatalny mecz, jednak widać ogromną determinację w grze Davida . Ferrer po szybkim spotkaniu miał dużo czasu na odpoczynek, nie można tego powiedzieć o Robredo, ostatnie 3 spotkania to same pięciosetówki. Wszystkie spotkania wyciągał ze stanu 2:0 na swoją korzyść, widać więc że Tommy nie odpuszcza, ale moim zdaniem zmęczenie w końcu musi przyjść i pary na walkę w jutrzejszym spotkaniu może zabraknąć. Po drugie Ferrer to nie Almagro, ma większe umiejętności i nie ma tak gorącej głowy. Panowie ostatni raz spotkali się w Buenos Aires. Gładko wygrał Ferrer. Moim zdaniem tak będzie i tym razem.

✅79
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AZJA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - Trzecia runda
Spotkanie: Japonia - Australia
Typ: Azjatycka suma kartek - Powyżej 4.5
Kurs: 1,900
Bukmacher: Bet365
Analiza: W poszukiwaniu ciekawych kursów, natknąłem się na kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Brazylii, na obszarze Azji i o dziwo w spotkaniu Japonii z Australią można zagrać na ilość kartek. Ba! Na powyżej 4,5 kartek (azjan) jest bardzo ciekawy kurs 1,90. O ile Japonia jest już pewna awansu na rozgrywki w Ameryce Południowej, o tyle Australia nadal o nie walczy. Obie ekipy nie spotykają się pierwszy raz w ich potyczkach zawsze padało sporo kartek, nawet zdarzały się czerwone. W siedmiu spotkaniach, które miały miejsce pomiędzy tymi ekipami (o stawkę) padło łącznie 26 żółtych kartek i 5 czerwonych, według mnie to niezły wynik. Arbitrem spotkania będzie zapewne nikomu nieznany Nawaf Abdullah Ghayyath Shukralla, dlatego też przytoczę kilka rzeczy o tym sędzi z Bahrajnu. Ogólnie ten arbiter pilnuje porządku na boisku w spotkaniach o stawkę - Azjatycka Liga Mistrzów, lub własnie Kwalifikacje, także sędziował spotkanie Klubowych Mistrzostw Świata o miejsca 5/6. Ogólnie 36-latek na przestrzeni roku &quot;zmłócił&quot; - 12 spotkań, w których pokazał 60 żółtych kartek i 4 czerwone, cóż muszę przyznać, że nie daje sobie w kaszę dmuchać. Biorąc pod uwagę wszystko co opisałem, typuje azjana na kartki w tym spotkaniu, po kursie 1,90.
⛔100
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Dyscyplina: NBA :kosz
Spotkanie: Miami Heat - Indiana Pacers
Typ: over 180.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Data (i godz): 04.06.2013 02:30
Analiza:
Ja co NBA mam trochę inne zdanie, więc dziś nawet nie ryzykuję kuponu na zwycięstwo jednej z drużyn (chociaż ciągle faworyzuję Pacers). Dwa ostatnie spotkania to undery tych zespołów, ale hala w Miami zazwyczaj przynosi dużą ilość punktów, sięgającą nawet do ponad 190. Ostatnie trzy spotkania na hali u gospodarzy to wynik jak najbardziej korzystny dla nich, handicap -7.0 wydaje się być niby naprawdę korzystny. Ale z drugiej strony Pacers łatwo skóry nie sprzeda dziś i będą śmiało trafiać do kosza drużyny gospodarzy. LeBron gra dla mnie tak średnio, nie ma tego szału co wcześniej - może dziś się przełamie i zacznie rzucać i to celnie? Na przeciw siebie też będzie miał mocną czwórkę przyjezdnych, którzy wsadzą ponad 90 punktów pewnie. Moim zdaniem drużyna Pacers dziś postawi wszystkie karty na stół i będzie ostro ryzykować, gdyby wcześniej rozsądnie grali to by wygrali minimum jedno spotkanie jeszcze. Jak będzie dziś? Liczę na walkę i over, który dziś podałem.
⛔100
 
M 0

morel

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Indiana Pacers@Miami Heat
Typ:
Indiana Pacers +7
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Powoli zaczynam odnosić wrażenie, że mówiąc kolokwialnie, Miami olało Pacers, pomimo że w sezonie zasadniczym z nimi przegrali. Widać wyraźnie, że Indiana jest na fali wznoszącej i po raz kolejny (po Spurs i Celtach) pokazują, że to obroną wygrywa się mistrzostwo. W ostatnim meczu u siebie w zasadzie zmietli Miami z boiska, a ograniczenie takich zawodników jak Wade do 5 punktów, powinno wiele uzmysłowić niedowiarkom. Sam James nie wystarczy, aby zdobyć mistrzostwo, a póki co Heat jeszcze nawet nie jest w finale. Jeżeli Miami jakimś cudem wygra, to myślę, że po dogrywce. Jeżeli ktoś lubi statystyki, to przypomnę, że w ostatnim meczu Hibbert i George znowu zdobyli powyżej 20 pkt, ale to czego nie widać w punktach, a czym Indiana wygrywa mecze, to dominacja pod tablicami. W ostatnim meczu mieli 20 zbiórek więcej od Miami Heat. Mieli także prawie dwa razy więcej asyst. Zakład na spreadzie jest moim zdaniem 100-procentowym pewniakiem, jeżeli ktoś jest odważny to może grać zwycięstwo Indiany po kosmicznych kursach.

⛔100
 
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Tenis, French Open
Roger Federer - Jo Wilfried Tsonga
Over 40,5 gema
1,85
Unibet
W jutrzejszym ćwierćfinale French Open spotkają się zawodnicy, którzy zapewnią emocje na korcie. Nie wierzę, że któryś wzniesie się na tak wysoki poziom, aby rozbić rywala gładko w 3 setach.
Mecz ten w Typach Dnia na wtorek jest już bardzo dobrze opisany, więc nie będę wiele powtarzał. Obaj zawodnicy do tej fazy rozgrywek dotarli zasłużenie. Tsonga sprawia lepsze wrażenie, nie stracił jeszcze seta.
Roger natomiast przez wielu skreślany po starciu z Simonem (że niby męczył się ze słabym zawodnikiem itd.) na pewno zagra lepsze spotkanie, niż w poprzedniej rundzie - a to oznacza, że obaj swoje ugrają zapewniając nam sporo gemów.
W meczu powinien być grany jakiś tie-break i przy wyniku np 3:1 (liczę, że dla Rogera) linia over 40,5 powinna zostać pokryta.
⛔100
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 2:30
Spotkanie: Miami Heat - Indiana Pacers
Typ: 1(-6)
176
Pinnacle
Ponownie maksymalna stawka.
Własny parkiet i któraś z kwart, która przypomina styl gryzespołu Kings, czy Suns? Tego nie będzie po raz drugi z rzędu.
Trzeba założyć, że S5 Pacers zagra równy mecz, bo to może być dla nich historyczny mecz.
sewerynKG bardzo fajnie przedstawił pewne fakty i do nich odsyłam. Na tym etapie rozgrywek, nie ma chyba zawodnika, który byłby bez kontuzji. Mimo wszystko Wade jest w stanie zagrać mecz przynajmniej na dobrym poziomie. Opowiadania, że nieciekawa sytuacja w szatni, bo LBJ ciągnie grę - poproszę o jakieś linki do artykułów. Dla mnie to wygląda na tworzenie sztucznej sensacji. To są aktualni Mistrzowie. Podpisując umowy z Heat - doskonale wiedzieli na co się piszą. Wiele było meczy w sezonie, gdzie ekipie nie szło i LBJ brylował i czy pozabijali się o to w szatni?
LBJ ma to do siebie, że po akcjach z flopami i wypowiedziami, uaktywnił na siebie większa presję, bo obudził swoich &quot;hejterów&quot;. Gdyby LBJ dostosował się do poziomu &quot;pierd**, też nie gram&quot;, to być może ta seria już dawno by się zakończyła... To są goście, którzy rozegrali ze sobą mnóstwo meczy i nie wierze, że w szatin są dąsy. Słabsza forma zespołu , więcej z piłką LBJ - naturalne, więc po co snuć takie teorie?
Marzy mi się, by Miller w dzisiejszym meczu znalazł się w rotacji przed Allenem. Mam przeczucie, że może napsuć sporo krwi. Oby Spo mu zaufał.
Jeśli Pacers przejma kontrolę nad meczem - Spo powinien postawić na Cole&#39;a, który potrafi wbijać się pod kosz, gra pewnei na koźle, szybki i potrafi wymuszać faule. do tego fajny z niego plasterek - świetna praca nóg w obronie.
Doświadczenie Heat i własny parkiet, a do tego biznes Wujka Sterna - wg. mnie Pacers ani NBA nie są gotowy, by do finałów przeszli Pacers, LBJ to jednak znak rozpoznawczy tej ligi, może w przyszłym sezonie Pacers będą mieli więcej szans.
Sędziowie:
http://www.covers.com/pageLoader/pag...eferees_1.html
najważniejsze, że nie ma Crawforda.
Powodzenia!
✅76
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: TenisWTA Roland Garros
Spotkanie: Radwańska A. (Pol) - Errani S. (Ita) AHC (0:2 gemy)
Typ: 1
Kurs: 1,84
Buk: Pinnacle
Godzina: 14:00
Dziś o godz. 14:00 odbędzie się mecz ćwierćfinałowy Roland Garros pomiędzy Agnieszką Radwańską a Sarą Errani. Zwyciężczyni tego pojedynku awansuje do półfinału French Open gdzie zmierzy się z zwycięzcą pary Williams/Kuznetsova. Polka to 4. Rakieta Świata (6125 ptk), Włoszka jest 5. w rankingu WTA (5835).
Parę słów o Włoszce – to finalistka turnieju z 2012 roku. W wielkim finale przegrała z Marią Szarapową 6:3 6:2. Mimo porażki jest to największy sukces w singlowej karierze Errani. Numer 1 w rankingu gry deblowej mierzy 1,64 m, jest tenisistką praworęczną z oburęcznym backhandem. W swojej singlowej karierze Errani wygrała 7 turniejów – ostatni w marcu w Acapulco, gdzie pokonała na ceglanej nawierzchni Carlę Suarez Navarro (6:0 6:4). W obecnym French Open Errani pokonywała kolejno: Rus 0:2, Putintsevą 0:2, Sabinę Lisicki 0:2 oraz Carlę Suarez Navarro 1:2 (7:5 4:6 3:6).
Isia idzie jak burza w paryskim turnieju. Wygrała wszystkie mecze bez straty seta - kolejno z Peer 2:0, Burdette 2:0, Pfizenmaier 2:0 oraz Aną Ivanović 2:0 (6:2 6:4). Z tego ostatniego meczu zapamiętamy niesamowite zagranie Isi w końcówce 2. seta – piłka zagrana przez Serbkę na koniec kortu, pogoń Polki i uderzenie piłki między nogami stojąc tyłem do siatki. To potwierdza iż Agnieszka jest w bardzo dobrej dyspozycji. Polka mierzy 1,72 m, jest praworęczna i posługuje się oburęcznym backhandem.
Obie zawodniczki grały ze sobą 3 razy – na kortach Wimbledonu w 2010 roku lepsza była Polka – 2:0 (6:3 6:1), w 2012 roku na ziemnych madryckich kortach Isia wygrała z Sarą również 2:0 (6:0 6:1). Ostatni pojedynek obu pań to turniej w Stambule z października ubiegłego roku – na twardej nawierzchni wygrała Radwańska 2:1 (6:7 7:5 6:4).
Stawiam na Agnieszkę Radwańską. Po pierwsze – patriotycznie, jako kibic Isi wierze w nią i jej umiejętności. Po drugie – sądzę iż dyspozycja Polki w tym turnieju jest lepsza od Włoszki, o czym świadczą mecze bez straty seta. Po trzecie – statystyki spotkań miedzy oboma zawodniczkami na korzyść Isi. Po czwarte – miejsce w rankingu dokumentuje kto jest wyżej w tenisowej hierarchii. Stawiam na awans do półfinału Agnieszki Radwańskiej po meczu walki.
⛔100
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polska - Liechtenstein
Typ: 1 (HCP -2)
Kurs: 1,75
Buk: Betsafe
Specjalna analiza nie jest tutaj potrzebna. Polacy grają z kelnerami z Liechtensteinu czyli jedną z najgorszych drużyn na świecie. Tak, wiem, że to mecz o nic, wiem, że nasi teoretycznie już na urlopach i w ogóle, ale z drugiej strony to ci piłkarze wiedzą jak słabe mają aktualnie notowania u kibiców. A taki mecz będzie niczym innym jak podreperowaniem tych notowań. Nie liczę tutaj na jakieś testowanie ustawiena (chociaż 2 napastników by pomogło), a po prostu na ciągłe ataki ze strony Polaków. Buki zdecydowanie nie doceniają tego zespólu, który wprawdzie nie gra za dobrze, ale ma jeden z najlepszych składów od ostatnich 20 lat (przynajmniej na papierze). Imo spokojnie 3-4 strzelą.
⛔100
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Międzynarodowe mecze towarzyskie
Spotkanie: Kazachstan - Bułgaria
Typ: 2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Przyznam, że gdy zobaczyłem kurs na Bułgarię złapałem się za głowę. Reprezentacja, która ostatnio odprawiła Japonię w najsilniejszym składzie 2:0 miałaby przegrać lub zremisować ze słabiutkim Kazachstanem? Warto przypomnieć, że w meczu z Japonią kurs na Bułgarię był bliski 5.0(!). Ta sama drużyna walczyła jak równy z równym z Danią i Włochami w kwalifikacjach do MŚ wystawiając Włochów na czystą kompromitację. Co ciekawe, w zespole z Bułgarii nie ma gwiazd wielkiego formatu , grają tam takie &quot;wielkie gwiazdy&quot; jak Illiev i Tonev, znani z polskiej ekstraklasy. W tabeli do MŚ jest wyżej od Danii i Czech, brakuje im zaledwie 2 pkt do pierwszych Włochów, w dodatku nie odnieśli żadnej porażki.
Z drugiej strony Kazachstan, który ma 1 pkt w tabeli do MŚ, bilans bramek 2:15, a ich największe osiągnięcie w ostatnim roku to zwycięstwo z Mołdawią i remis z Austrią.
Dla mnie typ jest oczywisty.
Powodzenia!

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
I 7

intertiamo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, French Open 2013
Spotkanie: Ferrer - Robredo
Typ: over 29,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Do tego żeby typ siadł wystarczy 3 sety po 6:4. Oczywiście przewiduje zwycięstwo Ferera, ale nie wierzę, że Robredo, który jest na fali w tym turnieju przegra gładko w 3 setach. Myślę, że Tommy jest zrelaksowany, bo i tak dużo osiągnął i urwie seta Ferrerowi, a przy tym założeniu mamy automatycznie minimum 24 gemy, wystarczy 6 łączniegemów po stronie przegranego - we wszystkich setach. Idelanie byłby gdyby Robredo wygrał 1 seta, bo w to że pokona Ferera ne wierzę, a wtedy typ byłby załatwiony, coś wietrzę tie-breaka w 1 secie, co też pomoże typowi.
⛔100
 
el-sheer 1

el-sheer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt, Premier League
Spotkanie: El Ettehad El Sakandary - El Daklyeh
Typ:
El Ettehad El Sakandary
Kurs:
2.50
Bukmacher:
bet365 Analiza: Ostatnia kolejka ligi egipskiej, w której rozegrają mecz oba zespoły z miejsc spadkowych. Drużyna gospodarzy obecnie ma 13 punktów i plasuje się na 8 miejscu tabeli, zaś goście z dorobkiem 16 punktów zasiedlają miejsce o jedno wyżej. Wiadomo już jest, że oba zespoły prawdopodobnie pożegnają się z ligą, lecz tylko od nich zależy w jakim stylu zakończą owe rozgrywki. El Sakandary mimo gorszych statystyk myślę, że będzie im bardziej zależało na odniesieniu zwycięstwa w tym spotkaniu , ponieważ zwycięstwo nie gwarantuje wyprzedzenia rywali w tabeli to sam fakt zrównania się punktowo będzie motywujący. Także polecam za typować dzisiaj ten meczyk :]
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Meksyk U20- Portugalia U20
Typ: 1
Kurs: 2,50
Buk: bet365
Turniej w Tulonie ciągle trwa i jest to jedno ze spotkań tego prestiżowego turnieju. A jest to spotkanie o tak zwane 6 pkt gdyż w każdej grupie znajduje się 5 zespołów do dalszej części awansuje 2 drużyny. Na pierwszym miejscu z 3 zwycięstwami znajduje się Brazylia U20 i wszystko wskazuje na to że awans mają pewny, a więc kto dołączy do Brazylii ?? Moim zdaniem opcje są dwie Portugalia U20 lub Meksyk U20. Czyli zespoły grające przeciwko sobie dzisiaj. Obydwa zespoły mają za sobą po dwa mecze w tym turnieju a w nich po jednym zwycięstwie i po porażce z wcześniej wspomnianą Brazylią U20. Portugalia U20 uległa brazyliczykom 2-0 a Meksyk 1-0. I po grze w tych meczach typuje dzisiejsza wygraną Meksyku U20 nad Portugalią U20. Portugalia przegrała z Brazylią praktycznie nie podejmując walki straciła dwie bramki w pierwszych minutach meczu po czym później nie była w stanie zagrozić brazylijczykom a to że nie stracili bramki numer 3 i 4 to tylko wynik szczęścia. Meksykanie jak na obrońce tytułu przystało grali zaciekle i dobrze lecz młodym zawodnikom puściły trochę nerwy i zostali wykartkowani ( 2 czerwone co akurat jest na minus dzisiejszego typu) a w osłabieniu nie było szans na korzystny rezultat w tym spotkaniu a i tak czapki z głów że nie dali sobie wbić drugiej bramki. Dodatkowo w H2H możemy znaleźć nie tak dawny mecz towarzyski ( 23,04,13) Portugalii U20 przeciwko drużynie Uzbekistan U20 który przegrali 2-0 !!! szok przegrać z Uzbekistanem to naprawdę sztuka sama w sobie . I na pewno świadczy o pewnej słabości zespołu. W dzisiejszym meczu o awans widzę zwycięstwo Meksyku U20.
⛔100
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - French Open
Spotkanie: Agnieszka Radwańska (POL) – Sara Errani (ITA)
Typ: Agnieszka Radwańska 2-0
Kurs: 2.55
Bukmacher: bwin

Isia pozytywnie zaskakuje w tegorocznym Roland Garros. Już osiągnęła najlepszy wynik w tym najmniej lubianym przez nią Szlemie, a może go jeszcze poprawić, co jest o tyle zaskakujące, że nastąpił po bardzo przeciętnych występach na mączce. Szybkie przegrane w Madrycie i Rzymie z przeciętnymi rywalkami (Robson, Halep) mogły niepokoić, ale dzięki temu Aga miała prawie 2 tygodnie wolnego na spokojne treningi i widać, że dobrze jej to zrobiło. W Paryżu nie straciła jeszcze seta, wygląda bardzo pewnie, a punkty wygrywa nawet hotdogami. Skuteczną bronią jest jej bardzo pewny, dobrze plasowany serwis (tylko 2 podwójne błędy), z którego oczywiście nie ma wielu asów, ale pozwala wygrywać mnóstwo łatwych punktów (67% po pierwszym i 65% po drugim serwie). Polka tradycyjnie już mało psuje i jak na razie wygląda bardzo pewnie. Moim zdaniem może śmiało spoglądać w stronę półfinału z Sereną, bo jej rywalką jest Sara Errani, z którą Aga ostatnio przegrała jako 17-latka, od tego czasu 6 kolejnych wygranych, zwykle w dwóch krótkich setach. Po formie z ubiegłego roku, kiedy Włoszka grała w finale RG niewiele zostało. To co zwykle jest bolączką Agnieszki z innymi rywalkami, czyli słaby drugi serwis narażony na mocny return, akurat z Errani może być odwrotnie, bo Włoszka serwuje jeszcze wolniej (około 20km/h), a że Polka nie ma problemów z returnem, to serwis Włoszki może być kopalnią łatwych punktów. Moim zdaniem Polka komfortowo powinna znaleźć się w półfinale, a set dla Włoszki będzie niespodzianką.
⛔100
 
W 7

wawel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Polska - Liechtenstein
Typ: Drużyna gości nie strzeli gola w meczu
Kurs: 1,47
Bukmacher: Bettson
Analiza:
Szczerze mówiąc analiza tego zdarzenia nie jest chyba potrzebna. Nasza reprezentacja rozegra dzisiaj mecz ze światowym outsiderem. Państwo, które posiada dwukrotnie mniej mieszkańców od Bełchatowa czy Przemyśla.
Trochę statystyk, Liechtenstein w grupie eliminacyjnej 5 meczy i bilans 0-1-4, remis u siebie z Łotwą, bramki 2-15, na wyjeździe 2 mecze 0-4 w bramkach. Nasza drużyna z kolei, choć traci sporo bramek, to z outsiderami u siebie radzi sobie w miarę dobrze, nie przewiduje tu żadnej niespodzianki( a takową dla mnie byłaby strata bramki) choćbyśmy grali osiemnastym składem. Rzadko mierzymy się z tak słabymi rywalami w meczach towarzyskich. Ostatnio graliśmy bodajże z Andorą przed rokiem wygrywając 4:0. Z innych wyników meczów towarzyskich z tego roku to wygraliśmy z Rumunią 4:1 i przegraliśmy z Danią 2:0, ale po pierwsze drużyny o poziomie z innej planety, a po drugie oba mecze były na wyjeździe.Myślę i mam taką nadzieję, że Polacy zagrają dzisiaj dla nas, czyli kibiców i strzelą gościom kilka bramek nie tracąc żadnej.
✅47
 
N 15

napiwo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, French Open 2013
Spotkanie: Ferrer - Robredo
Typ: Robredo +8,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ +9 gemow Robredo, patrzac po jego ostatnich wyczynach wydaje sie byc, prawdopodobny, pokonal Monfilsa, Almagro, i stoczyl 3 x 5 setowki w tym turnieju. Jego szczescie po pokonaniu swojego rodaka bylo piekne, mysle ze osiagnal juz co chcial i zagra dzis luzno, moze nawet bedzie pierwszym ktory urwie seta ferrerowi w tym turnieju, po tym jak gral wiem ze ma do tego warunki. Umiejetnosci, umiejetnosciami, ale serce ma wielkie, mam nadzieje ze pokryje moj hc, a chcialbym zeby wygral, prze cudowny czlowiek.⛔100
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: TenisATP Roland Garros
Spotkanie: Cuevas/Zeballos - Bednarek/Janowicz
Typ: Cuevas/Zeballos 2-0
Kurs: 2.62
Buk: Bet365
Analiza:
Bardzo dobrze uklada sie gra naszych rodakow na tegorocznym Roland Garros jesli chodzi o gre podwojna. Do cwiercfinalu awansowaly nasze 2 polskie pary deblowe: Fyrstenberg/Matkowski oraz Bednarek/Janowicz. Dzisiaj jednak moim zdaniem przygoda Bednarka z Janowiczem konczy sie na cwiercfinale. Trafili oni bowiem na barzdo dobrych claycorterow Cuevasa i Zeballosa. Obydwoje to uznana marka deblowa. Cuevas jest zwyciezca RG z 2008 roku , Zeballos polfinalista US OPEN z 2010 roku i poraz drugi na rolandzie osiaga cwiercfinal. Zeballos regularnie jest brany do druzyny deavis cup w swoim kraju. Bednarek dlugo przebijal sie do czolowki ATP i podejrzewam ze to pojedynczy zryw bo nawet na poziomie challengerow radzi sobie srednio. Dobry wynik Polakow - mozna bic gratulacje jednak oprocz pierwszej rundy nie mieli oni tak trudnych przecinikow jak Cuevas / Zeballos.

Janowicz/Bednarek pokonali: Bhutpathi/Bopanna 2-0 , Lorenzi/Starace 2-1 , Bautista/ Gimeno-Traver 2-0
Cuevas/Zeballos pokonali: Berlocq/Mayer 2-1 , Melzer/Paes 2-1 , Qureshi/Rojer 2-1.

Mimo ze z trudnosciami to widac gołym okiem kto mial trudniejsza drabinke.
Teraz utytulowanych deblistow czeka moim zdaniem najlatwiejszy mecz ktory wygraja 2-0
Maczka to specjalnosc latynos
⛔100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
:::: Roland Garros ::::
Agnieszka Radwańśka - Sara Errani
Typ: Agnieszka Radwańśka -5,5 gema
Kurs: 3,75
:::: Unibet ::::
Jestem w szoku ale pozytywnym po wystawieniu kursów przez Unibet na taki HC! Obie zawodniczki spotykały sie dość często i poraz kolejny Agnieszka trafia na taką przeciwnike, która nie potrafi z nią wygrać bez względu na nawierzchnie na jakiej grają.
Sara na dobra sprawę już mogła odpaść w meczu z Suarez Navarro no ale przy odrobinie szczęscią i błedach hiszpanki wyciągneła ten mecz na swoją korzyść. Nie oglądałem osobiscie tego meczu, tyle co przeczytałem z opini.
Zaś Agnieszka idzie perfekcyjnie w tym turnieju. Miałem tą przyjemność oglądania jej pojedynku z Ivanovic i jestem pozytywnie zaskoczony jej grą, stąd też mój typ. Aga grała świetnie przy swoim serwisie, można rzecz, że nawet bardzo dobrze przy serwisie rywalki. Grą w obronie przypominała mi Agnieszke z przed roku i sądzę, że Włoszka jest spokojnie do ogrania podobnym stosunkiem gemów jakim Aga pokonała dwa dni temu Ane. Pozdrawiam i życze powodzonka!
⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Challenger Caltanissetta
04.06.2013 13:30
Cechinato - J.C.Seaz
typ: dw 2:0
kurs: 2.10
buk: bet365
W cieniu Roland Garros odbywają się challengery m.in. w Caltanissetta. Właśnie na tym turnieju skupię moją dzisiejszą uwagę, a konkretnie na spotkaniu Marco Cechinato i Juana Carlosa Seaza.
Młody Włoch to utalentowany tenisista i jak to zawodnik z tego kraju lubujący się w grze na kortach ziemnych. W tym sezonie na ziemi rozegrał 21 spotkań z czego 13 wygrał. Ostatnio prezentował się dobrze. Zaliczył 2 rundę w Rzymie i porażkę z Giraldo wcześniej ogrywając w dwóch setach Donskoya. Później wziął udział w turnieju w Nicei, gdzie przeszedł przez kwalifikacje ogrywając Fransena, Serrę i De Bakkera, a w pierwszej rundzie przegrał w trzech setach z Fogninim.
Seaz jest o rok starszy od swojego przeciwnika i w tym sezonie na 21 spotkań na cegle wygrał 11. Porażka w pierwszej rundzie w Bordeaux z Szhwankiem czy w futuersie z Basso nie mówią dobrze o jego formie. Dopiero tutaj w kwalifikacjach pokonał nieznanego Włocha D&#39;Amico oraz słabego w tym sezonie De-La Ricę.
Myślę, że młody Włoch będzie chciał sie pokazać przed własną publicznością i spokojnie wygra dzisiejsze spotkanie w dwóch setach.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mrx 69

mrx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecze towarzyskie
Spotkanie: Polska - Liechtenstein
Typ: under 3 (przy 3 golach zwrot)
Kurs: 2,63
Bukmacher: Pinnacle
Zastanawiałem się czy pokusić się o under 2,5 czy grać u 3,5. Dziś Pinnacle pomógł mi rozwiązać ten problem wystawiając taką linię, wczoraj jeszcze nie było jej w żadnym buku. Do sedna. Po pierwsze typ nie jest wynikiem prawdopodobnego rozpoczęcia meczu z Lewandowskim i Kubą na ławce. Po drugie wszyscy wiemy, że polska reprezentacja do najskuteczniejszych nie należy. Patrząc na wyniki gości można zauważyć, że nie tracą tak wielu bramek jakby się spodziewało po nazwie państwa. W ostatnich 15 spotkaniach over 2.5 padł tylko 5 razy, a 3.5 tylko 3 razy, przy czym 6:0 przegrali z Hiszpanią i 5:0 ze świetnymi ostatnio Węgrami. Problem spotkał ich w meczu z BiH gdzie przegrali 1:8. Za to w el. do naszego EURO Czesi pokonali ich u siebie tylko 2:0. Słowacja, z którą my ostatnio przegrywaliśmy też pokonała ich 2:0. Polsce piłkarsko na pewno bliżej do Słowacji i Czechów, niż BiH, w której w tamtym wysoko przegranym meczu po 3 bramki trafili Dzeko i Ibisević. Biorąc pod uwagę, że Lewandowski bez pomocy partnerów z Borussii nie wiele może, i że nie posiadamy takich snajperów jak ci z BiH. Stawiam na niewysoką wygraną Polski - przewiduje 2:0, ale zabezpieczam się na wypadek 3 bramki.
✅163
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom