>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.08.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia Campeonato
Spotkanie: Vasco da Gama - Santos
Typ: Vasco da Gama
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic

Analiza:Spotkanie pomiędzy 5 a 17 drużyną ligi brazylijskiej,forma gospodarzy tego pojedynku z meczu na mecz jest coraz lepsza,ostatnie 5 spotkań to 4 zwyciestwa i remis więc rezultat świetny.Jeżeli wygraja to spotkanie mają szanse wskoczyć do pierwszej trójki w tabeli.Widać że ekipie z Rio de Janeiro z meczu na mecz gra sie coraz lepiej a to przekłada sie też na wyniki;) Gracze z Santos to jedna z najsłabszych drużyn w tabeli.Swoja 17 pozycja zawdziecza tylko temu że pokonała ligowego chłopca do bicia Avai (chociaże ten chłopiec do bicia ostatnio pokonał lidera;) ) i ostatnią druzyne w tabeli America MG.Więc Santos z równymi sobie cos potrafi ugrać aha i tylko w roli gospodarza.Na wyjeżdzie Santos jeszcze w tym sezonie nie wygrał 4 porażki i remis.
Więc nie idzie im poza domem.(chociaż na ten nie muszą specialnie daleko jechać bo Santos blisko stolicy jest,a w przypadku Brazyli odległósć to też ważny czynnik co da meczu).Uważam że Vasco da Gama z takim zespołem jak Santos spokojnie sobie poradzi i zgarnie 3 punkty.Kurs na ten mecz bardzo przesadzony przez bukmacherów.więc warto zagrać.(troche słaba analiza ale nie mam czasu)

✅ 100
 
damian671 151

damian671

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Brazylia, Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Cruzeiro- Flamengo
Typ: Flamengo
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

4 sierpnia 2011 roku o godzinie 02:50 odbędzie się spotkanie pomiędzy zajmującym 2 pozycję w tabeli Flamengo a będącym na miejscu 8 Cruzeiro. Według mnie typ na to, że Flamengo wygra jest oczywisty, jednak bukmacherzy mają do tego jak widać po kursach wątpliwości. A teraz argumenty będące potwierdzeniem mojego typu:
a) samo to, że w tabeli Flamengo zajmuje miejsce 2 z 27 punktami a Cruzeiro na miejscu 8 zgromadziło 18 punktów daje sporo do myślenia, ponieważ między tymi dwoma drużynami jest spora przepaść,
b) na ostatnie 5 rozegranych spotkań Flamengo:
- 3 razy wygrało ( z Gremio, Santos, Fluminense ),
- 2 razy zremisowało ( z Cearą, Palmeirasem )
natomiast Cruzeiro:
- wygrało 2 razy,
- 3 razy przegrało ( z Botafogo RJ, Atletico GO, Sao Paulo ),
c) ostatnim argumentem jest dobra passa Flamengo, którzy ostatnie 2 mecze pod rząd wygrywali, natomiast Cruzeiro 2 ostatnie mecze pod rząd przegrywało. Te oto argumenty potwierdzają wybór takiego typu. Pozdrawiam


✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kadwa 53

kadwa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Waszyngton
Spotkanie: Troicki V. - Harrison R.
Typ: Troicki wygra 2-1
Kurs: 4,10
Bukmacher: Bwin

Analiza:

W okolicach 1.30 dojdzie do moim zdaniem bardzo ciekawego spotkania pomiędzy zawodnikami zajmującymi 15 i 82 miejsce w rankingu, ale jak zawsze pamiętajmy, że ranking nie gra. Wydawałoby się, że ten pierwszy powinien to spotkanie gładko wygrać 2-0, jednak należy pamiętać, że Harrison jest z USA, więc na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony publiczności. Pare dni temu w Los Angeles doszedł nawet do pół finału odpadając z Fishem, po zaciętej walce 2-1 (w 3 secie tie-break), po drodze nie miał jakiś wymagających rywali, ale na pewno jest przysłowiowo rozgrzany, tym bardziej, że w Waszyngtonie Harrison ma już jedno spotkanie za sobą. Troicki jakoś specjalnie ostatnio grą nie zachwyca, buki jednak wciąż stawiają go w roli zdecydowanego faworyta tak jakby miał wygrać dzisiaj bez najmniejszych problemów, co wcale takie łatwe według mnie nie będzie. Mam tylko nadzieję, że Amerykanin nie zagra jakiejś życiówki i nie wygra tego spotkania, ale tak czy siak kurs bardzo zachęcający do zaryzykowania.


⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Maroko Puchar krola
Spotkanie: FAR Rabat - FUS Rabat
Typ: Over 2,5
Kurs: 3,4
Bukmacher: Bet365
Analiza: W spotkanie 1/32 finalu pucharu krola Maroko spotykaja sie w derby stolice FAR Rabat i FUS Rabat. Dla obie druzyny bedzie to pierwsze oficjalne spotkanie w tym sezonie. W poprzednim sezonie Pilkarze FAR fatalnie sie spisywali i zaledwie zdolali pozostac w Marokanskiej ekstraklasy. W tym sezonie napewno pierwsza druzyna stolica zagra tak aby jak najdalej zejsc w tych rozgrywkach. Zdobywcy ostatniej edycji pucharu krola pilkarze FUS odpadli z pucharu Afrykanskiej Konfedaracji, i rownierz zrobia wszystko dzis zeby zagrac dalej i powalczyc o ten puchar. Warto wiedziec ze kto przegra dzis to odpadnie, stad zapewnie jesli ktorasz z tych druzyn zdobedzie gola to przeciwnicy zrobia wszystko zeby wyrownac stan rywalizacji. Moim zdaniem nie bedzie latwo wskazywac faworytem tego spotkanie, ale jak to bywa w kazdym derby dzis napewno nie zabraknie ostrej walki przez 90 minut. Licze ze dzis stawka i atmosfera spotkanie zmobilizuje pilkarze obie druzyn zeby zagrac skutecznie. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy FAR Rabat i FUS Rabat padnie wynik powyzej 2,5 gola.

⛔ 100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
Mistrzostwa Świata U-20
Spotkanie: Ekwador - Hiszpania
Typ: Hiszpania -1,5
Kurs: 2,37
Bukmacher:



Ciekawy kurs, nawet bardzo. Hiszpania powinna spokojnie to wygrać. Solidna obrona dyrygowana przez Bartrę, który za rok według mnie będzie już w pierwszej drużynie Barcelony. Do tego równo grający Planas i Amat, który dla Espanyolu rozegrał już ponad 30 spotkań, a ma dopiero 19 lat. Wyżej zagra Oriol romeu, który będzie łącznikiem między defensywą a linią pomocy. Świetnie rozprowadza piłki jak na swój wiek, ma doskonałe warunki fizyczne i gołym okiem widać, gdzie uczył się grać w piłkę. Po turnieju wsiada w samolot i leci do Londynu składać podpis pod kontraktem z Chelsea (Barcelona będzie go mogło potem odkupić). Poza tym Hiszpania ma w składzie takich graczy, jak Koke, który puka do wyjściowej jedenastki Atleti, kręcący na skrzydle Tello z Barcelony B, skuteczny Rodrigo (widziałem go wiele razy w akcji i świetnie znajduje się w polu karnym) czy Isco, rewelację z Málagi i ciekawą inwestycję tego klubu w dobie transferów wielkich nazwisk. Tego ostatniego miałem okazję oglądać w Pucharze Króla jeszcze w barwach Valencii i byłem pod ogromnym wrażeniem.

Ławka w meczu z Ekwadorem też jest niesamowicie silna. Kiko, który właśnie trafił do Barcelony, kreatywny Canales, Sergi Roberto czy Luna to żadne anonimy, jeśli chodzi o iberyjski futbol.

Hiszpania ma niesamowity potencjał, ten rocznik jest jeszcze lepszy od tego, który wczoraj wygrał Mistrzostwa Europy U-19. W każdej formacji są piłkarze, którzy mimo młodego wieku już są bardzo ukształtowanymi graczami, jak na swój wiek i lada moment będą ważnymi postaciami swoich drużyn w Primera División.

✅ 137
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Brazylia, Campeonato Brasileiro
VS
VASCO DA GAMA - SANTOS
Typ : Santos @ 3,310 Pinnacle​
Co Santos ma pecha ostatnimi czasy, a może to coś innego, ciężko powiedzieć. Ale dwa ostatnie mecze to nie wiem jak nazwać... 3-0 z Flamengo, potem ten karny Elano, ale kazdy o tym meczu już wszystko słyszał. Tak więc w niedziele kolejna gra z cyklu jak przegrać mecz w którym powinno się wygrać. No, ale po 10min grania okazuje się, że Atletico PR prowadzi 2-0. Jednak piłkarze Santosu potrafili się zebrać i dogonić na 2-2. Przy okazji marnująć wiele sytuacji klarownych. Był też strzał w poprzeczke i kilka innych sytuacji. Tak więć dostali w 92min gola na 2:3 i przegrali kolejny mecz ... Warto też dodać, że spotkanie grane na trudnej murawie gdzei momentami piłka stawała i trudno było grać po ziemi.
Dzisiaj sytuacja kadrowa identyczna jak przed meczami z Flamengo i Atletico PR, a więc wszyscy najlepsi gotowi do gry. Neymar zupełnie odmieniony niż ten, którego widzieliśmy na Copa America.
Vasco ostatnio 5 meczów bez porazki z czego 4 wygrane. Forma dobra. Braki w skłądzie na dzisiaj to Juninho Pernambuchano, Cesinha, Marcio Careca, Felipe Bastos.
Ileż można przegrywać po pięknych meczach ? Dwa razy w zupełności wystarczy! Tak więc do trzech razy sztuka, dzisiaj 3pkt jadą na Villa Belmiro:wink:


⛔ 100
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Hajduk Splitt - Stoke City
Typ: Awans Hajduka
Kurs: 3.80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W pierwszym meczu w Anglii miejscowi wygrali 1-0 po bramce Waltera już w 3 minucie.Hajduk nie najlepiej się zaprezentował jednak wynik 1-0 jest jak najbardziej do odrobienia na swoim stadionie przy wspaniałych fanatycznych kibicach jakich mają Hajducy.Stoke poprzez awans do finału Pucharu Anglii otrzymał promocje do LE,jak wiadomo Stoke przeskoczył z klubu który walczy co sezon o utrzymanie w ligowego średniaka,jest to ich pierwszy od kilkunastu lat awans do europejskich pucharów i w tym między innymi szukam atutów po stronie Chorwatów,którzy co roku grając pucharach zdobywają coraz większe doświadczenie.Pod presją wywieraną przez kibiców Hajduk nie mając nic do stracenia na pewno od pierwszego gwizdka ruszy na Anglików by jak najszybciej zdobyć bramkę by później zdobyć kolejną na wagę awansu.


⛔ 100
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Washington
Spotkanie: Ryan Harrison - Viktor Troicki
Typ: Harrison wygra 2-1
Kurs:5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Kolejny mecz na kortach w Waszyngtonie. Turnieje poprzedzające US Open, Ameryka - wiadomo, że po kortach będzie biegać dużo więcej tenisistów z USA. Jednym z nich jest Harrison, utalentowany młodzieniec, którego jedyną przeszkodą jest psychika, jak u większości młodych talentów. Jeśli ona zawodzi to dziękuję, on nie jest w stanie rywalizować z jakimkolwiek przeciwnikiem. Aczkolwiek ja zauważam pewien progres w stosunku do tego, jak zachowywał się ten chłopak kilka miesięcy temu. Nie oglądałem już dawno jego spotkania, ale śledząc livescory, statystyki, opisy meczów to stwierdzam, iż z jego psychą chyba już coraz lepiej. Weźmy mecz z Mardym Fishem. Bodajże 2 czy 3 tygodnie temu przegrał z nim gładko 2-0 (6-2 6-4) za tydzień spotkał się z nim w półfinale, tak jak zresztą wcześniej. Pierwszy set - masakra, nie istniał kompletnie, zrobiło się 6-0 i co? Wydawałoby się, że nie ma już szans, psycha siądzie, ale jednak zebrał się w sobie, (publiczność na pewno pomagała bardziej Harrisonowi, ponieważ to on dostał srogie lanie w 1 secie) i wygrał seta do 4. No cóż, trzeba iść za ciosem. Niezupełnie tak się jednak stało. Został przełamany. Teraz to już musi przegrać, nie podniesie się. Podniósł się i przełamał, niby tylko jeden break, ale to dużo znaczy. Koniec końców, niestety przegrał spotkanie w Tiebreaku. Ale to dużo nam mówi. Z jego psychiką i grą coraz lepiej. Teraz co do meczu z Serbem. Troickiemu daleko do formy optymalnej. Gładka przegrana z Lu, teraz dwa mecze wygrane, z Lindstedtem i Ryderstedtem, też nie łatwo. No nie ma Serb formy i tyle. W tym meczu będzie ciężko mu ją podbudować, bo gra z zawodnikiem gospodarzy. Jednak no przed US Open wypadałoby zaprezentować się z dobrej strony i coś ugrać. No i pewnie ugra, nie więcej niż 1 seta myślę. Swoje serwisem zrobi, ale nie spodziewam się fajerwerków i sądzę, że 2-1 wygra Harrison, który złapał wiatr w żagle. Wczoraj troszkę słabo zaprezentował się z Mischą, ale decydującego seta wygrał do 1. Się zdenerwował chłopak, bo wstyd z kompletnie bez formy Niemcem seta tracić. Dzisiaj widzę 2-1 dla Ryana, Viktor będzie miał jakieś okazje do złamania i pewnie to zrobi, ale nie &quot;starczy formy&quot; na więcej niż 1 set.


⛔ 100
 
il-mike 24

il-mike

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: FK Qarabag- Club Brugge
Typ: 1
Kurs: 3.90
Bukmacher: Bwin
Analiza: &quot;Kto nie ryzykuje-ten nie pije szampana&quot; mawiał Marian Zacharski i bliska jest mi ta idea ???? Powyższy typ wydaje się być nieracjonalny, jednakże jest kilka przesłanek, dzięki którym można zaryzykować( szczególnie przy tak atrakcyjnym kursie). Przechodząc do konkretów:
1) Pierwsze spotkanie zakończyło się rezultatem 4-1 dla Brugii, a rezultat ten pozwola graczom belgijskim na odpuszczenie spotkania w odległych rejonach Azerbejdżanu w kontekście ich niełatwego niedzielnego spotkania na wyjeździe z St.Truiden. Mając zapas tylu bramek pewnie nie podejdą do meczu zbytnio umotywowani i klubu nie zasmuci porażka jednobramkowa.
2)Jak już wspomniałem, teren azerski jest dość trudnym polem do gry, o czym boleśnie przekonała się Wisła Kraków w sierpniu 2010 roku, sensacyjnie przegrywając 2-3 w Baku.
3) W przeciwieństwie do Belgów- gracze Karabachu powinni być dobrze umotywowani na to spotkanie, po pierwsze aby zmazać chociaż trochę plamę, która zaistniała na ich honorze po meczu w Brugii, a po drugie będą dopingowani przez liczną i żywiołową publiczność ( na meczu z Wisłą przyszło blisko 30.000 kibiców!), która będzie wymagała zwycięstwa od swoich piłkarzy.

Jak już wspomniałem, jest to typ dla odważnych, jednak przesłanki, o których wspomniałem powyżej skłaniają mnie to postawienia na sensacyjne zwycięstwo Karabachu.


wrzucam ponownie post, ponieważ zapomniałem umieścić dwóch najistotniejszych rzeczy ???? przepraszam i zachęcam do zaryzykowania!


✅ 290
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Heart of Midlothian - Paksi
Typ: 1
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na Węgrzech Heart of Midlothian osiągnął bardzo korzystny rezultat remisując 1-1 z Paksi i teraz to trzecia siła SPL jest faworytem i według mnie powinni awansować. Jedyne co może niepokoić to fakt, że w Edynburgu kilka dni przed meczem rewanżowym postanowiono zmienić trenera, Paulo Sérgio zastąpił Jefferiesa. Osobiście mam nadzieje, że nie wpłynie to negatywnie na grę zespołu i Heart wywalczy dzisiaj awans i zagra w IV rundzie eliminacji Ligi Europa.
Oczywiście trzeba pamiętać, że Paksi to niezły zespół, który potrafił wyeliminować już norweski Tromso wygrywając na wyjeździe 0-3 (pierwszy mecz u siebie zremisowali 1-1). Czy tak sytuacja może powtórzyć się dzisiaj? Niby Szkockie zespoły na arenie międzynarodowej w ostatnim czasie przegrywają i odpadają w najmniej spodziewanych momentach ale myślę, że jednak to Hearts dzisiaj okaże się lepsze.
Tym bardziej, że sezon rozpoczęli udanie remis z Gl. Rangers a także remis w pierwszym meczu z Węgrami, no i trochę niespodziewana porażka z Dundee Utd po której nastąpiła zmiana trenera, gra jednak ekipy ze stolicy może się podobać i napawać optymizmem. Co do Paksi w lidze ostatnio przegrali 0-4 z Videoton a także zremisowali 1-1 z Lombard Papa, więc nie jest to przeciwnik, którego należy szczególnie się obawiać, tym bardziej, że Szkoci grają u siebie.


✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: FK Aktobe - Alania Vladikavkaz
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bwin
Analiza: Bukmacherzy zaskakują mnie wysokimi kursami na drużynę Aktobe. W zeszłym tygodniu złapałem X2 bodajże po kursie około 2.40! Nie widze innej opcji niż zwycięstwo Aktobe, które rozgromiło pogromcę Jagielloni: Irtysz Pawłodar aż 7:2 u siebie. Alania natomiast w lipcu nie prezentowała nic specjalnego. 2 mecze rozegrane odpowiednio w pucharze Rosji oraz lidze przegrała 0:1 oraz 3:0. Trzecim meczem było spotkanie z Aktobe w ramach Ligi Europejskiej. Osobiście nazwa FK Aktobe więcej mi mówi niż Alania, co na pewno było związane z niezłymi &#39;szarżami&#39; w europejskich pucharach teamu z Kazachstanu. Licze,że Alania nie poradzi sobie zupełnie na trudnym kazachskim terenie.

⛔ 100
 
M 2

make114

Użytkownik
Tenis - Carlsbad WTA hard-single
Dyscyplina: Tenis Ziemny
Spotkanie: Radwanska A.-McHale Ch.
Typ: 2
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet 365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20 w amerykańskim Carlsbad rozegrany zostanie mecz pomiędzy Polską tenisistką Agnieszką Radwańska(13 w rankingu) a 19-latka z Usa Christina McHale(66 w rankingu).Zdaniem bukmacherów zdecydowaną faworytką jest Agnieszka,jednak moim zdaniem mecz wygra talent amerykańskiego tenisa.Na plus amerykanki będzie napewno publiczność która rozprasza nie jedna zawodniczkę przeciwną jak również kontuzja z która boryka się Agnieszka.Jeszcze parę słów o młodej amerykance która ma dopiero 19 lat a już zaszła tak daleko nazywana 3-trzecią siostrą sióstr Wiliams. Młoda amerykanka grała w tym turnieju 2 mecze w pierwszym wygrała bez straty gema zaś w drugim wygrała 1 seta 6-2 w drugim prowadziła juz 3-1 jak przeciwniczka oddała krecza.Powiem jeszcze o nie równej formie Agnieszki która potrafi walczyć z najlepszymi a przegrac zdecydowanie słabszą zawodniczka.Myśle że warto grać ten typ aż po taki pięknym kursie ???? .


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Thun - Palermo
Typ: 2
Kurs:2.05
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
W pierwszym meczu padł dość zaskakujący wynik, bramkowy remis 2;2. Jak wiemy druzyna z Włoch bardzo dobrze radziła sobie w zeszłym sezonie, odwaznie walczyli o puchary nie po to zeby teraz odpaść z &quot;jakąś&quot; druzyna z Szwajcarii. Wynik pierwszego meczu nie odzwierciedla tego co działo sie na boisku, bo strona przewazajaca i lepiej grajaca piłka była druzyna Palermo, dlatego mysle ze na boisku Thun uda im sie wywieźć korzystny rezultat, przypomne ze remis 0;0 lub 1;1 promuje do dalszej cześci rozgrywek FC Thun, dlatego mysle ze włosi od poczatku zaatakuja i uda im sie wygrac skromnie jedna bramką a jednocześnie awansowac do dalszej rundy ????
Myśle ze typ godny polecenia ! ;)


⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, el. LE
Spotkanie: Gomel - Bursaspor
Typ: 2
Kurs:
2,00
Bukmacher: Expekt

Gomel...5 drużyna ligi białoruskiej. Białorusinom w tej edycji europejskich pucharów wiedzie się raczej przeciętnie. Na dodatek mają takiego pecha, że trafiają na drużyny tureckie. Już stołeczny FK Mińsk został wyeliminowany przez rywala Legii Gaziantepspor.
W pojedynku z Bursasporem w pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla Turków.
Teoretycznie sprawa jest otwarta, ale praktycznie...moim zdaniem zamknięta od samego początku. Liga Turecka jest znacznie lepsza od Białourskiej, która jak już wspomniałem w tym roku wypada mizernie (zgoda, BATE doszło do kolejnej rundy el. LM, ale dzięki wylosowaniu słabiutkiego Ekranasu, liga Litewska prezentuje się wręcz tragicznie w tej chwili). Gomel na dodatek ma dość wąską kadrę, trener Kubarev operuje tylko 4 zawodnikami z linii obrony, 6 pomocnikami i 2 napastnikami. Reszta praktycznie nie gra i nie prezentuje raczej poziomu na grę w Europie. Dodam, że &quot;twierdza&quot; Gomel nie jest jakąś trudną do zdobycia (mimo, że o ile pamiętam to tam chodzi dość sporo jak na ligę białourską kibiców), wystarczy wspomnieć remisy ze słabiutkimi Vitebskiem czy Torpedo Zhodino w lidze.
O Bursasporze wiem mniej, ale liga turecka na pewno zawsze daje nam jakąś jakość, a klub też nie jest anonimowy, jedyne co mogłoby przemawiać przeciwko gościom to fakt iż nie są w trakcie sezonu, w przeciwieństwie do rywala, który na dodatek w weekend odpoczywał (przełożony na wrzesień mecz 19. kolejki białoruskiej najwyższej klasy rozgrywkowej). Jednak to nie powinno być problemem dla Turków którzy dzisiaj przypieczętują swój awans do kolejnej fazy Ligi Europejskiej.


✅ 100
 
D 7

didek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: Fulham - Split
Typ: 1/1 Poł./Koniec spotkania
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Po bezbramkowym pierwszym meczu między tymi dwoma drużynami, dzisiaj piłkarze Fulham z pewnością zaatakują od początku i szybko będą chcieli strzelić bramkę. Dużym plusem jest na pewno atut własnego boiska, na którym w I i II rundzie LE strzelili 7 bramek nie tracąc przy tym żadnej. Warto dodać że Fulham na własnym terenie w pucharach jest niepokonane (14 zwycięstw i 4 remisy).
Dodatkowo ostatnie mecze Splitu w lidze nie przekonują: najpierw porażka z Cibalia Vinkovci 1:2, później remis z Slavenem Belupo.
Myślę że gospodarze nie dają większych szans przyjezdnym, mając na pewno większe aspiracje do gry w Lidze Europejskiej niż RNK Split


✅ 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
duo 303

duo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Spotkanie: FK Aktobe - Alania Vladikavkaz
Typ: Aktobe -1.5
Kurs: 4.40
Bukmacher: Bet365

Kurs 4.40 na zwycięstwo co najmniej 2 golami solidnej kazachstańskiej drużyny z rosyjskim drugoligowcem? Nic tylko brać. Już w pierwszym meczu było blisko, a trafiłbym kurs 7.00 na zwycięstwo Kazachów. Kluby z Kazachstanu z roku na rok stają się silniejsze, a już napewno przeważają nad klubami z drugiej ligi rosyjskiej. Alania dostała sie Ligi Europejskiej poprzez puchar (u nas rok temu podobnego wyczynu prawie dokonała Pogoń). Dziś spodziewam się wyniku 2:0 może 3:1. Ostatnim meczem jaki Aktobe rozegrało u siebie była potyczka z dobrze nam znanym Irtyszem Pawłodar i zwycięstwo 7:2.

⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
IFK Göteborg - AIK Sztokcholm

Typ: IFK Göteborg
Kurs: 2,00

bet-at-home

Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie Szwedzkiej ligi pomiędzy IFK Goeteborg a AIK Sztokcholm. Ja stawiam w tym pojedynku na gospodarzy. Gracze z Goeteborga po słabszym poczatku sezonu obecnie spisuja się co raz lepiej. Widoczna jest u nich zwyzka formy. Wygrali dwa ostatnie domowe pojedynki z Halmstads trzy do jednego i Syrjanska trzy do zera. Jako ciekawostkę mogę podac fakt że w tych dwóch spotkaniach padły hattricki dwóch rożnych graczy. I tak z Halmstads trzy bramki strzelił Hysen a z Syrjanska hattrickiem popisał się Selakovic. Zatem jest komu strzelać bramki. W ubiegłym sezonie w pojedynku tych ekip górą byli gospodarze rozgromili wówczas gości ze Sztokcholmu cztery do zera. W zespole gości nie zagra najlepszy strzelec i zawodnik Teteh Bangura ma on na koncie już piętnaście bramek i wraz z Ranegie przewodzi tabeli strzelców. Inny strzelec zespołu Mohamed Bangura po kontuzji nie gra całych spotkań i wchodzi ledwie z ławki a ma na koncie sześc bramek. Zatem z atakiem AIK jest nie za dobrze w ostatnim spotkaniu oddali tylko jeden celny strzał. ja liczę na zwycięstwo IFK Goeteborg.


niepoprawny zapis, ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 408

swergoc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, eliminacje Ligi Europejskiej
Spotkanie: Vaduz - Hapoel Tel-Aviv
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: BetClic

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.00 rozpocznie się mecz eliminacji Ligi Europy Vaduz-Hapoel Tel-Aviv. Faworytem dwumeczu i pewniakiem do awansu jest zespół z Izraela, który rozbił zespół z Liechtensteinu u siebie 4-0. Dzisiaj będziemy świadkami meczu rewanżowego.
Przeglądając ofertę meczów na dzisiaj moją uwagę przykuło właśnie to spotkanie. Bardzo się zdziwiłem gdy zobaczyłem kursy. Pomimo tego, iż Hapoel jest pewny awansu i gra na wyjeździe to wcale nie oznacza że nie wygra tego spotkania. Różnica klas obu zespołów jest olbrzymia i nie umniejsza jej nawet sensacyjne wyeliminowanie Vojvodiny przez Vaduz w poprzedniej rundzie.
Vaduz rozpoczęło już nowy sezon w drugiej lidze szwajcarskiej. W dwóch pierwszych kolejkach zdołali zdobyć jedynie 1 punkt.
Dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu jest zespół z Izraela nawet uwzględniając okoliczności tego meczu. A taki kurs biorę jako prezent.


⛔ 100
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Plażowa, Turniej Swatch FIVB Klagenfurt
Spotkanie: Benes/Kubala - Bruno/Maciel
Typ: Benes/Kubala + 1.5 seta
Kurs: 1.47
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Już o godzinie 12:00 rozpoczną się rozgrywki grupy L zawodów Swatch FIVB w Klagenfurcie. Na boisku numer 4 spotkają się Czeska para: Benes/Kubala oraz Brazylijczycy Bruno/Maciel. Moim zdaniem duże szanse na wygranie tego meczu ma o wiele bardziej doświadczona Czeska para Benes/Hubala która w tym sezonie notowała na prawdę dobre wyniki - kilkukrotnie byli w stanie awansowac do najlepszej 10 poszczególnych turniejów - grając jak równy z równym z najlepszymi parami na świecie. Za Czechami przemawiają dobre warunki fizyczne - oboje mają około 200cm wzrostu - oraz doświadczenie i zgranie ze sobą - grają ze sobą już od 3lat - mają po 36 i 37 lat - także można nazwac rzemieślnikami w swoim fachu. Po drugiej stronie siatki pojawiają się Brazylijczycy Bruno/Maciel - którzy musieli do turnieju głównego przebijac się przez jedną rundę kwalifikacji (w pierwszej dostali wolny los) gdzie bezproblemowo wygrali z Rosyjską parą Bogatov/Barsouk 2:0 (21:16 21:16). Chłopaki z Kraju Kawy po niespełna dwu sezonowej rozłące wrócili do dawnego składu i turniej w Klagenfurcie będzie ich 2gim turniejem - po 9miejscu w Kanadyjskim Quebecu - Brazylijczycy postanowili odwiedzic Austriacki Klagenfurt. Para Brazylijska to mieszanka rutyny z młodością - Maciel ma 197cm wzrostu i 33lata - Bruno jest od niego o wiele młodszy i ustępuje Macielowi warunkami fizycznymi - 24lata i 185cm wzrostu. Kursy na to spotkanie są moim zdaniem lekko przeszacowane - nie potrafię w tym pojedynku wskazac faworyta - tak więc łapię kurs 1.47 w bukmacherze Unibet będąc prawie przekonany o tym że doświadczeni Czesi poradzą sobie z Brazylijczykami Bruno/Maciel.
Livescore: http://www.beachvolleyball.at/score.php?court=4


⛔ 100
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
Piłka Nożna
Spotkanie: Legia Warszawa - Gaziantepspor

Typ: Over 1,5
Kurs: 1,40
Bukmacher:




Dziś o godzinie 19:00 stołeczna Legia warszawa rozegra rewanżowe sooptaknie 3 rundy kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej.

Gaziantepspor to czwarta ekipa w silnej lidze tureckiej. Bez wątpienia poziom piłki klubowej w tym kraju jest solidny, choć od pewnego okresu obserwujemy pojawienie się nowych graczy w stylu Bursasporu. Bez wątpienia jednak rywalizacja z takimi tuzami jak Fenerbahce, Galatasaray czy Besiktas to niezwykle istotne doświadczenie. Dość powiedzieć, że rywale Legii wielokrotnie w ostatnim czasie potrafili pokonywać tych przeciwników.
Skład tureckiej ekipy jest solidny. Na szczególną uwagę zasługują skuteczni Olcan Adin i Cenk Tosun. Ostatnio pojawił się sprowadzony z Moskwy Brazylijczyk Wagnera, który na pewno wzmacnia jakość gry tej ekipy. Praktycznie w każdej formacji mamy uznanego i doświadczonego zawodnika. Jest to zatem poukładana i od kilku sezonów skrupulatnie budowana drużyna z niezłym budżetem. Legia mimo wygranej w pierwszym spotkaniu nie była stroną przeważającą. W tym kontekście na własnym terenie może mieć spore problemy z utrzymaniem zaliczki. Sytuacja kadrowa poprawiła się, do gry zdolny jest Dickson Choto, na boisku zabraknie jedynie Michała Kucharczyka. Rywale na pewno nie przestraszą się atmosfery na stadionie stołecznej ekipy, na co dzień bowiem grają w Stambule, gdzie rywalizuje się przy fanatycznych i pełnych trybunach.



⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom