>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.12.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: NIEMCY, DEL, Hokej
Spotkanie: Hamburg Freezers - Düsseldorfer EG
Typ: 1 [hc 0:2,5]
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
W tym spotkaniu niemieckiej DEL faworytem jest zespół Freezers. Kursy zdecydowanie spadają na zespół gospodarzy od samego rana. Freezers to 3 ekipa ligowej tabeli, ze znakomitym bilansem meczów domowych. 8 wygranych na 10 spotkań mówi samo za siebie, ponadto ten zespół posiada jedną z lepszych defensyw w całej DEL, tylko 58 straconych bramek, w tym tylko 16 w 10 grach na własnym lodowisku. Jeśli chodzi o gości to jest to w tej chwili to jest to zespół nr 13 w ligowej tabeli z zaledwie 8 wygranymi na 24 gry. Dodatkowo na ten mecz zupełnie posypała się kadra zespołu, a już szczególnie defensywa. Nieosiągalni będą Travis Turnbull, Drew Paris, Bernhard Ebner, Tino Boos, Michael Catenacci, Marco Habermann, Marian Bazany i Alex Henry. U gospdoarzy tylko Serge Aubin jest kontuzjowany. Goście to bardzo niewygodna ekipa, jeśli przegrywa to nisko, ale Benoit Laporte, trener Hamburga dzisiaj odpowiednio zmotywował zawodników do walki. Co więcej gospodarze przegrali z DEG na wyjeździe 2:6 więc chyba mają rywalowi coś do udowodnienia.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Liga mistrzów
Spotkanie: Olympiakos-Arsenal
Typ: 2dnb
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bwin
Analiza ???? ziś zajme sie bardzo ciekawy spotkanie Ligi mistrzów. Arsenal mimo że nie prezentuje najwyższej formy, jest dla mnie faworytem. Olympiakos choć jest pierwszy w swojej lidze z bardzo dużą przewagą punktową, nie przekonuje mnie. Liga Angielska a Grecka to dwa zupełnie różne światy. Grecy w ostatnich meczach nie mieli jakiejś miażdżącej przewagi. Były to skromne zwycięstwa(mowa o 2 ostatnich meczach). Z pewnością w Anglikach drzemie o wiele większy potencjał. Według bukmacherów to Ateńczycy są faworytami. Z pewnością warto zagrać Arsenal po tak wysokim kursie. Nie wiadomo jednak cz Arsene Wenger wystawi podstawowy skład. Myśle jednak że nawet mimo kilku zmian w kadrze poradzą sobie.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Eurochallenge, 4.12.2012 17:00
Khimik - Dijon
typ; over 150,5 pts
2,01
pinnacle
Analiza
Dzis w spotkaniu piatej kolejki fazy grupowej Eurochallengu ukrainski, Khimik na wlasnym parkiecie podejmie francuski Dijon. W pierwszym spotkaniu we Francji wygrali Ukraincy. Dzis rowniez beda faworytami pojedynku. Ja znalazlem jednak ciekawszy typ na to spotkanie, a mianowicie over punktowy. Ogladalem w ostatnim czasie kilka spotkan ligi ukrainskiej. Ewidentnie dominuje tam ofensywna koszykowka, czeste rzuty za trzy punkty, przede wszystkim szybkie konczenie akcji, bez wzgledu na wynik. Taka druzyna wydaje sie byc rowniez Khimik, co potwierdzaja jego wysokie wyniki punktowe w lidze ukrainskiej, 85,78,90 - to tylko trzy ostatnie. Dijon natomiast lubi lepiej pobronic, czy dzis jednak bedzie mialo na to szanse, wobec stylu gry ukraincow? Zawodnicy z Ukrainy zapewne narzuca swoj wlasny styl grajac we wlasnej hali i w moim przekonaniu Francuzi beda musieli sie przystosowac do gry gospodarzy. W pierwszym spotkaniu obie druzyny zdobyly 149 punktow, odbywalo sie to jednak we Francji, na Ukrainie powinno byc zupelnie inaczej i powinnismy byc swiadkami duzo wyzszego wyniku punktowego kazdej z ekip.
✅ 101
 
K 126

kubson9

Użytkownik
Olympiakos - Arsenal
Typ: Ile padnie goli w meczu? Doładnie 3
Kurs: 4.2
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Arsenal jest w dołku. Grają naprawdę słabo i mówię to z pełną odpowiedzialnością ponieważ oglądałem ich ostatni mecz ze Swansea. Niby atakują, ale bezproduktywnie, a narażają się na groźne kontry. Ani Podolski ani Giroud nie są nawet w stanie zbliżyć się do skuteczności Van Persiego. Obronę mają jak zawsze nieogarniętą, chociaż Szczęsny po powrocie trzyma poziom z tego co widziałem (końcówki nie oglądałem). Olympiakos gra z kolei w swoim piekiełku, gdzie przyjazd tak wielkiej drużyny jak Arsenal powoduje dodatkową mobilizację. Sądzę, że padnie wynik 2-1, najprawdopodbniej dla Olympiakosu ale równie dobrze Arsenal może się odrodzić. W każdym razię sądzę, że padną 3 bramki.
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
Borussia Dortmund - Manchester City
TYP: X2 (w pinnacle jest to odpowiednik handicapu +0.5 dla Manchesteru City)
KURS: 1.94
BUK: Pinnacle Sports
Analiza
Dzisiaj o godzinie 20.45 rozpocznie się ostatnia kolejka w lidze mistrzów. Ja wybrałem meczu pomiędzy zespołem Borussii Dortmund a zespołem Manchesterem City. Faworytem tego meczu według bukmacherów są gospodarze którzy w ostatnim czasie zaczęli grać zdecydowanie lepiej. Ja jednak jak widzicie postawiłem remis albo zwycięstwo gości a dlaczego za moment wyjaśnię ???? . Gospodarze w tabeli w lidze mistrzów w grupie D znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 11 oczek i już mają pewne pierwsze miejsce w grupie więc nie muszą się w tym meczu męczyć tylko zagrać spokojnie i pewnie będzie chodziło im o remis aby być na 100% pewni awansu z pierwszego miejsca. Natomiast goście tego meczu znajdują się w tabeli grupy D na ostatnim miejscu z dorobkiem trzech oczek. Mają do trzeciego miejsca jeden punkt straty i aby uratować swój honor muszą ten mecz wygrać i po walczyć o to aby zająć trzecie miejsce które da im występy w Lidze Europejskiej. Szejkowie na pewno nie tego sobie wyobrażali od zespołu Manchesteru City ale teraz oczekują od nich zwycięstwa w tym meczu aby zachować jakiś honor a i będzie to ważne spotkanie dla trenera Manciniego który po woli może czuć się niepewnie na pozycji trenera bo ostatnio Manchester zawodzi a szejkowie przecież mieli w tym sezonie wielkie aspiracje co do ligi mistrzów a tu taki klaps. W lidze niemieckiej Dortmund znajduje się na trzeciej pozycji z dorobkiem 27 oczek i mają 11 punktu straty do prowadzącego Bayernu Monachium. W ostatniej kolejce spotkali oni się właśnie z liderem i tamto spotkanie zremisowali 1:1. Natomiast goście tego meczu w lidze angielskiej są na drugiej pozycji z dorobkiem 33 oczek i tracą do lidera trzy oczka. W ostatniej kolejce na własnym stadionie zremisowali oni 1:1 z Evertonem. Moim zdaniem ten mecz zakończy się zwycięstwem gości lub remisem a powiem szczerze że warto zagrać taki typ bo kurs jest bardzo interesujący. Stawiam wynik 1:1 w tym meczu lub skromne zwycięstwo gości 1:0

Przewidywalne składy:
Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Felipe Santana, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Leitner - Blaszczykowski, M. Götze, Reus - Schieber
City: Pantilimon - Zabaleta, Kompany, Nastasic, Clichy - Javi Garcia, Barry - Milner, Nasri, Sinclair - Dzeko
sędzia: Milorad Mažić (Serbia)
⛔100
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, liga mistrzów
Spotkanie: Remet Zalau - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: Suma punktów poniżej (under) 156,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszy typ dnia wybieram siatkarską ligę mistrzów. W pierwszym pojedynku w hali na rzeszowskim podpromiu resoviacy wygrali 3-0, nie był to jednak mecz z gatunku łatwo, lekko i przyjemnie, rzeszowscy siatkarze popełnili dużo błędów i niestety od spotkania z rumunami zaczęły się kłopoty Resovii (porażka z Częstochową, w Bydgoszczy i słabiutki dwumecz z Cuneo). Z dołka mistrzowie Polski już wyszli, atmosfera w drużynie jest badzo dobra, nawet do składu powracają Achrem i Kosok. Pierwsze miejsce w grupie jest już poza zasięgiem, ale ważna jest postawa Asseco w ostatnich dwóch meczach, ponieważ awans do czołowej dwunastki uzyska pięć najlepszych zespołów z drugich miejsc w grupach. Nie ma mowy o odpuszczaniu meczu, oszczędzaniu sił, lekceważeniu przeciwnika itd. Świadczą o tym wypowiedzi przedmeczowe trenera Kowala i kapitana Achrema dostępne na ofcjalnej stronie mistrza Polski. Jest kilka aspektów które budzą mały niepokój: długa podróż do Rumunii, ostatni mecz z Olsztynem wygrany tylko 3-2 (jednak tam akademicy zagrali niesamowicie, nie przywiązywałbym do tego większej wagi), natłok meczów wyjazdowych, brak Piotrka Nowakowskiego i presja. Nawet pomimo tych problemów zespół Remeta Zalau znajdujący się w moim przekonaniu o dwie klasy niżej niż Sovia powinien zostać pokonany 3-0. O mistrzach Rumunii za wiele nie mam do powiedzenia, znajdują się w drugiej części tabeli swojej ligi i mają małe szanse na obronę tytułu. Podopieczni Mariusza Sordyla grają w kratkę ostatnio zdobyli pierwszy punkt w lidze mistrzów (ulegli Sete na własnym parkiecie 3-2). Priorytetem dla nich jest liga, fakt że dobry występ na europejskiej arenie uskrzydliłby zespół w tym spotkaniu będzie im niezwykle trudno o niespodzianke.
✅85
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Liga Mistrzow
Spotkanie: Daily Goals 04 December UEFA Champions league
Typ: 26 lub wiecej
Kurs: 3,51
Bukmacher: Betfair
Analiza: W dziszajszych spotkan ostatniej kolejki fazej grupowej bedziemy mieli przed wszystkim kilku spotkanie o ostatnia okazja zeby godnie sie pozegnac, walczyc o pierwsza pozycja badz o europa league. W spotkanie o prestiz Dynamo Zagreb podejmuje Dinamo Kiev. Gospodarze tego spotkanie maja 0 punktow na koncie i sprubuja dzis zadowolic kibicow wygrywajac to spotkanie. Goscie zapewnie zagraja rezerwami i ci pilkarze dostanie szansza zeby udowodnic ze zasluguja na gre w podstawowym skladzie. Licze ze w tym przepadku pilkarze obie druzyn zagraja skutecznie w to spotkanie. Spotkanie Paris SG i FC Porto bedzie o pierwsza pozycja w grupie zeby uniknac silnych druzyn w 1/8 finalu. Napewno pilkarze obie druzyn beda dzis zmobilizowani zeby zagrac skutecznie i wywalczy wynik ktore zapewni pierwsza pozycja w grupie. W spotkanie Montpellier i Schalke, gospodarze sprubuja wygrac pierwsze raz w historii tych rozgrywek kiedy ich rywale zrobia wszystko zeby wygrac i zapewnic sobie piersza pozycja w grupie. W spotkanie pomiedzy Olympiakos Piraeus i Arsenal, gospodarze zagraja bez obciazenie kiedy goscie sprubuja wywalczyc komplet punktow co moze im dac pierwsza pozycja w grupie. Spodziewam sie gospodarze oba spotkanie zagraja otwarta pilka co da wiecej mozliwosci zarowno im oraz takze gosciom zeby nie raz w spotkanie zdobywac gole. W grupie C AC Milan podejmuje Zenit Petersburg. Dla gospodarze bedzie to okazja zeby udowodnic ze maja krzys juz za soba, zas dla goscie bedzie to spotkanie o awans do rozgrywkach europa league. W drugim spotkanie Malaga podejmuje Anderlecht. Gospodarze zapewnie zagraja rezerwami co moze utrudnic zadanie pilkarzom z Belgii dla ktorych dzis nawet wygrana nie musi zapewnic udzial w rogrywkach europa league. Spodziewam sie mimo wszystko ze pilkarze Malagi i Milan zagraja o komplet punktow i nie ulatwo zadanie rywalom. Mysle ze w oba spotkanie nie zabrakna motywacje zeby nie raz pokonac bramkarza rywale. W grupie D Dortmund podejmuje Manchester City, oraz Real Madrid podejmuje Ajax. Moim zdaniem pilkarze Dortmund nieco odpuszcza w to spotkanie co zacheci goscie zeby zagrac ofensywnie zeby wygrac i liczyc na utrate punktow pilkarze Anderlechtu zeby dalej zagrac w europa League. Podopieczni Mourinho nie musza dzis wygrac ale zapewnie powalcza o to zeby zdobywac gole i wywalczyc kolejne zwyciestwo pomimo iz juz ni maja szanza na pierwsza pozycja w grupie. Licze ze pomimo iz gospodarze oba spotkanie nie maja o co grac to zmobilizuja sie tak samo jak goscie zeby zdobywac gole i wywalczyc dzis dobry wynik. Dlatego na dzis wybralem ze w dziszajszych spotkanie lidze mistrzow zobaczymy 26 gole badz wiecej.
⛔ 100
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Handball ME,
Norwegia - Serbia
Under 48.5
2.85
b365
Norweżki grają absolutnie mega handball i to nie ulega wątpliwości. Są jednak pewne problemy, z powodu których mega stawką w to nie wjade. Wiadomo, że chodzi tu o Serbki, które grają u siebie i jest to mega handicap. Ale ja myślę, że Norwegia jest to na tyle mocna drużyna, że w optymalnej formie roznosi taki zespół jak Serbia. Mega użyte już 3 razy, zatem można napisać, że zajebiście słabo zwykły Norweżki zaczynać turniej, np. 1/4 w Londynie z 4. miejsca. Ale czy one nie chciały wówczas trafić Brazylii przegrywając z Francją? Remis z Koreą rozumiem, bo te im nie leżą.
Serbki to nie jest zespół, którego ograć nie można, o nie. Ale z pewnością są pewne mocne ich strony, wydaje mi się, że to obrona przede wszystkim, ktoś mądrze tam w dziale hejt parku zauważył, że pewno na dużo im sedziowie beda w tej obronie pozwalać, że sporo będzie dłuugich ich akcji. A Norge obronę grać potrafi dobrą.
Dlaczego Norwegia? Otóż, ja zauważam prawidłowość, że jeśli jakaś drużyna zawali początek turnieju, to do pierwszego podejdzie na &quot;musiku&quot; - na takim będą też Serbki, a to, patrząc na ich siłę, która w porównaniu z Norwegią jest taka sobie, to nie wiem jak to będzie wyglądało. Pamiętać trzeba też, że Norwegia to Sulland, Loke, Herrem, dobre zawodniczki do kontry i mnie się coś zdaje, że Serbki złapią zadyszkę, która oznaczać będzie po prostu kilka strat, szybkie 3-4 ciosy.
⛔ 100
 
T 12

terminator7007

Użytkownik
Piłka nożna, 5. liga angielska, Blue Square Premier League
Lincoln- Woking
typ: 1
kurs: 1,98
Pinnacle Sports
Analiza:
21. kolejka piątej ligi angielskiej. Zapowiada się wyjątkowo jednostronne spotkanie- naprzeciw siebie staną zespoły znajdująca się w zupełnie innych nastrojach. Z jednej strony Lincoln, gospodarze, niepokonani w lidze od 6 spotkań, z których 4 wygrali. Również dobrze radzą sobie w pucharze Anglii, gdzie rywalizują z ekipami z wyższych lig. Zajmują dopiero 12. miejsce w tabeli, ale to pokłosie fatalnego początku. Teraz spisują się coraz lepiej, a ostatni raz u siebie przegrali 2 miesiące temu. Zupełnie inaczej ma się rzecz z drużyną Woking- są dopiero 19. w tabeli. Mało tego, z ostatnich 10 spotkań aż 7 przegrali. To nie koniec fatalnych statystyk. W ostatniej kolejce przyjęli niesamowite baty od 18. w tabeli Hyde- przegrali aż 0:7. Trudno sobie wyobrazić, by dziś mieli się odrodzić, tym bardziej, że w tym sezonie z 11 wyjazdowych meczów aż 8 przegrali. W pojedynku z rozpędzonym Lincolnem nie powinni mieć wiele do powiedzenia.
⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna Mistrzostwa Europy kobiet
04.02.2012 20:15
Chorwacja - Węgry
typ: Węgry -4.5
kurs: 2.25
buk: bwin
Dzisiaj w Serbii rozpoczynają się pierwsze mecze Mistrzostw Świata w piłce ręcznej kobiet. Dzisiaj postanowiłem przeanalizować mecz grupy C w którym Węgierki podejmować będą Serbki.
Madziarki od lat należą do jednych z najlepszych ekip w handballu kobiet. Ostatnio jednak zaznały kilka niepowodzeń m.in. nie zakwalifikowały się do Igrzysk Olimpijskich w Londynie,czy wcześniej do Mistrzostw Świata w Brazylii. Podczas eliminacji do tego turnieju zajęły drugie miejsce w 1 grupie eliminacyjnej ustępując jedynie Niemkom, przez gorszy bilans dwumeczu właśnie z tą reprezentacja. Mimo wszystko uważam, że jest to ekipa, którą stać na osiągnięcie dobrego rezultatu na tych mistrzostwach. O sile reprezentacji niech stanowi fakt, że większość powołanych zawodniczek reprezentuje barwy Gyoru i Ferencvarosu, które należą do jednych z najsilniejszych ekip klubowych w kobiecym szczypiorniaku. Takie zawodniczki jak Monika Kovacsicz czy Anita Gorbicz, to naprawdę świetne zawodniczki.
Co do Chorwatek to do tych mistrzostw zakwalifikowały się przez zajęcie 1 miejsce w 6 grupie eliminacyjnej z kompletem zwycięstw. Trzeba jednak powiedzieć, że miały one jednak łatwą grupę, z Dunkami, Włoszkami oraz z Słowaczkami. Chorwatki nieźle zaprezentowały się na Igrzyskach, gdzie zajęły 7 miejsce, takie same jak na rozgrywanych rok wcześniej Mistrzostwach Globu. Tutaj jednak powinny mieć spory problem. Z powodu kontuzji czy też odmowy gry na tym turnieju nie wystąpią: najlepsza bramkarka Jelena Grubišić, najlepsza zawodniczka zespołu Andrea Penezić, kapitan Miranda Tatari czy też Nikica Pusic, Maida Arslanagić, Lidija Horvat, Dijana Jovetić i Andrea Šerić.
Widać więc spore osłabienia po stronie Chorwatek i myślę, że na inaugurację sezonu Węgierki spokojnie wygrają co najmniej różnicą 5 bramek.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Piłka nożna,Liga mistrzów
Montpellier-Schalke
typ: Gospodarze 1 golem
kurs: 5.00
Betsson

Analiza
???? ziś o godzinie 20:45 odbędzie się ostatnia kolejka fazy grupowej elitarnych rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów. Na przeciwko siebie staną ekipy francuskiego Montpellier, oraz nimieckiej schalke. Faworytem wytypowanym przez bukmacherów przed spotkaniem została ekipa schalke, która po 5 kolejkach już zapewniła sobie udział w dalszej fazie rozgrywek.Montpellier nie ma już szans nawet na nagrodę pocieszenia jaka była by gra chociaż w lidze europejskiej. W tym momencie Francuzi są na ostatniej pozycji w tabeli z zaledwie jednym punktem na koncie , ale jedyny punkt jaki zdobyli to punkt wywalczony w pierwszym spotkaniu z ekipą Schalke w Niemczech. Montpellier na pewno faworytem tutaj nie jest,ale spróbuję na nich zagrać, ponieważ uważam ,że Schalke spotkanie odpuści , a ekipa Montpellier będzie chciała godnie pożegnać się z tymi rozgrywkami tym bardziej że występuję przed własną publicznością.
⛔ 100
 
E 0

eteoplesek

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Mistrzów
Milan- Zenit
typ: 1st halfs Milan
kurs: 3,2
Pinnacle Sports
Analiza:
Ostatnia kolejka Ligi Mistrzów. Pod lupę biorę grupę C, gdzie AC Milan podejmie u siebie Zenit St. Petersburg. Milan co prawda ma awans w kieszeni, ale wydaje mi się, iż nie odpuści tego meczu. Powód? Tragiczny początek Milanu na jesień. Co prawda ostatnio złapali formę pokonując m.in. Juventus, ale formę trzeba ustabilizować a co za tym idzie zbudować dobrą atmosferę w zespole. Zenit zaś walczyć będzie o europejskie puchary. Nie wydaje mi się by Anderlecht zwyciężył z Malagą, więc de facto Zenit i tak na wiosnę zagra w LE. Dlatego więc uważam, iż rossoneri wygrają z Zenitem, co więcej będą prowadzić do przerwy. Stawiam na skromne 1:0 w pierwszych 45 minutach.
Pozdrawiam.
⛔ 100
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Arsenal Londyn
Typ: Olympiakos Pireus -1 Europejski Handi
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami ostatnia kolejka Ligi Mistrzów w tej grupie Arsenal jest już pewny awansu z drugiego miejsca i Londyńczycy zakładają że wystarczy im awans z drugiego miejsca i dzisiaj zagrają bardzo mocnymi ofensywami . Na forum zostało już bardzo ale to bardzo wiele napisane dlatego ja już zbytnio nie mam co dodać . Obecna forma Arsenalu ponownie spadła na początku było słabo potem jak by coś ruszyło natomiast teraz znów widzimy że forma spadła i to bardzo ostatnie mecze w lidze to przegrana u siebie 0:2 z Swansea oraz remis 0:0 po bezbarwnej grze z Aston Villa w dzisiejszym składzie na pewno wystąpią tacy gracze jak Gerwinho czy Arszawin którzy w moich oczach są bez formy totalnie dzis na pewno wystąpią w meczu gdyż gdy widzimy graczy których ze sobą trener nie zabrał ze sobą podstawowych graczy stanowiących motor tej drużyny . Tak jak już pisano sytuacja powtarza się rok temu była identyczna sytuacja i wtedy wygrał zespół z Grecji 3:1 dlaczego dzisiaj sytuacja nie miała by się powtórzyć patrząc na skład i formę gości ? Dzisiaj nie wyobrażam sobie innego zwycięstwa jak zwycięstwo gospodarzy w ostatniej kolejce LM . Do tego dochodzi grecki gorący klimat nie tylko pod względem atmosfery która z pewnością opadła ale także na trybunach będzie gorąco .Gospodarze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony z takim szanowanym klubem jakim w Europie jest Arsenal . Bardzo ciekawię będzie na wiosne w Lidze Europy gdzie Olympiakos z pewnością już zagra . Dzisiaj bałbym się nawet postawić Arsenal + 1 z handi Pozdro .
⛔ 100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Spotkanie. Sparta Sarpsborg - Frisk Asker
Typ.1
Kurs.1,77
Bukmacher.Tobet
Data.04.12.2012 g.18.30
Analiza.
Dzisiaj w Norweskiej Eliteserien dojdzie do meczu pomiedzy zespoolami Sparta Sarpsborg - Frisk Asker.Jak dla mnie faworytem tego spotkania jest ekipa gospodarzy i to z paru wzgledow.Po pierwsze sa wyzej notowani w tabeli i jak dotad zgromadzili na swoim koncie 41 punktow przy 34 pkt ekipy Frisk Asker.Takze lepsza ostatnio forma ekipy gospodarzy w ostatnich 6 meczach zdobyli 11 pkt przy 6 pkt ekipy Frisk.Takze jak spojrzymy na uklad meczow w historii spotkan to widzimy,ze ten przeciwnik lezy gospodarzom,nie liczac ostatniego spotkania przegranego u siebie 1-0...
01.11.2012 1. liga 15. Frisk/Asker - Sp.Sarpsborg 4 - 5 (D)
29.09.2012 1. liga 6. Sp.Sarpsborg - Frisk/Asker 0 - 1
28.01.2012 1. liga 37. Frisk/Asker - Sp.Sarpsborg 1 - 5
28.12.2011 1. liga 28. Sp.Sarpsborg - Frisk/Asker 7 - 0
17.11.2011 1. liga 19. Frisk/Asker - Sp.Sarpsborg 0 - 12
13.10.2011 1. liga 10. Sp.Sarpsborg - Frisk/Asker 5 - 1
10.09.2011 1. liga 1. Frisk/Asker - Sp.Sarpsborg 3 - 1
25.01.2011 1. liga 37. Sp.Sarpsborg - Frisk/Asker 9 - 0
11.12.2010 1. liga 26. Sp.Sarpsborg - Frisk/Asker 5 - 4
21.11.2010 1. liga 19. Frisk/Asker - Sp.Sarpsborg 6 - 4
Tak wiec reasumujac,miejsce w tabeli,obecna forma,historia spotkan i wlasne lodowisko sa po stronie gospodarzy.Miejmy tylko nadzieje,ze przeloza to dzisiaj na wynik.Polecam.
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Borussia Dortmund vs Manchester City
Typ: Carlos Tévez strzeli gola
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bwin
Analiza: Borussia ma zapewniony awans i dzisiaj ma zagrać w rezerwowym składzie. Będzie to dobra okazja dla Manchesteru, aby pokonać rywala i w przyszłym roku zagrać w Lidze Europejskiej. Typuję Carlosa Teveza jako strzelca gola. Argentyńczyk w Premier League przewodzi w klasyfikacji strzelców swojego zespołu z siedmioma golami na koncie - zwłaszcza ostatnio zdobywa je bardzo często. Tevez zagrał w tym sezonie LM w czterech meczach i póki co nie udało mu się trafić do bramki przeciwnika, ale dziś liczę na przełamanie. Jak dla mnie jest on wielką gwiazdą The Citizens, jednym z najlepszych napastników ligi, dlatego sądzę, jeśli dostanie dziś szanse na grę to powinien ją wykorzystać i pokonać bramkarza Borussi.
⛔ 100
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: Servette-Bern
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza: hej dzisiaj ostatnia kolejka LM a ja mam dla was meczyk w hokeja z ligi Szwajcarskiej. gospodarz jest liderem i podejmnie na wlasnym lodowisku 5 w tabeli druzyne Bern. Bern to ligowy sredniak ale z druzynami lepszymi od siebie potrafi grac jak rowny z rownym. u siebie goscie zdobyli 2/3 wszystkich swoich punktow. gospodarze nie dosc ze sa liderem ligi to jeszcze u siebie graja najlepiej z calej ligi.ale ostatnie 2 mecze u siebie przegrali dosc wyraznie. spadek formy lidera czy wypadek przy pracy?? moze i spadek formy bo ile mozna byc w formie i wygrywac. wygrana gospodarza dzisiaj sie przypa bo za plecami rywale nie spia. fribourg i zug ostatnio wygrywaja mecz za meczem wiec kolejna wpadka lidera skaplikuje sytuacje i bedzie nerwowa atmosfera w klubie. aby spac spokojnie i nie patrzec co sie dzieje za plecami lider powiniem z takimi druzynami jak Bern wygrywac tym bardziej na wlasnej tafli.

⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Malaga - Anderlecht
Typ: X
Kurs: 3,4
Bukmacher: Bwin
Analiza: Robi się masówka na Malagę. Sporo osób przewiduje ich zwycięstwo. Tymczasem mam arugmenty za tym, że Anderlecht tego meczu nie musi przegrać. Malaga jest ostatnio w zawstydzającej formie. Odpadli z krajowego pucharu z jakąs drużyną z niższej ligi. Co więcej właśnie na własnym terenie. Kilka dni później mieli zmazlać ten blamaż, ale polegli z Getafe 1-0. W obu tych meczach nie strzelili nawet gola. Nie bardzo widzę atuty z przodu. Może wcześniej były, ale wydaje mi się, że Malaga czuje już zmęczenie tą rundą i stąd wynika ich słabsza dyspozycja. W końcu grali na dwóch poważnych frontach, mogli nieco przeszacować swoje siły i teraz odczuwają tego skutki. Co więcej Malaga nic nie musi. Wyjście z grupy ma z pierwszego miejsca, więc remis ich w 100% zadowala. Nie widzę jakiś przesłanek do wielkiej mobilizacji. Rywal przyjeżdża też nie robiący wrażenia. Na pewno na tym boisku grały w tym sezonie głośniejsze nazwy. Gdyby Anderlecht dawał podstawy do optymizmu swoją grą, można by próbować gry na gości. Ale ostatnio drużyna z Brukseli też nie zachwyca. Wygrała co prawda dwa minione mecze, ale obu nie miała prawa nie wygrać. Co więcej w meczu pucharowym męczyli się z przeciętnym Mechelen wygrywając dopiero po dogrywce. Bardzo możliwe że gościom remis da prawo gry w Lidze Europejskiej. Myślę, że będzie im na tym zależało. A także na pozytywnym zakończeniu swojej przygody z LM. Nie widzę więc aż tak dużej różnicy pomiędzy oboma zespołami, na korzyść gospodarzy teoretycznie przemawia własne boisko, na gosci większa mobilizacji. Wychodzi remis.
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Brazylia - Superliga, Kobiety
Mecz: Sesi Sao Paulo - Amil Campinas, 22:00
Typ: Amil
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Przed nami spotkanie 4. kolejki żeńskich rozgrywek siatkarskiej Superligi w Brazylii - na przeciwko siebie zagrają Sesi Sao Paulo i Amil Campinas. W tabeli obie drużyny są sąsiadami, wyżej plasuje się drużyna Amil. Statystyki tego sezonu jak dotąd takie same - po dwie wygrane i jedna porażka.
Sesi pokonało - Pinheiros 3:1, Rio do Sul 3:0, ale w ostatniej kolejce zostali zdemolowani przez Praia Clube 0:3 i naprawdę to spotkanie odbiło się szerokim echem, bo skład personalny był zdecydowanie po ich stronie, ale jednak wynik był inny. Do tego w spotkaniu pierwszej serii z Pinheiros przegrały nawet seta do ... 9, co na pewno chwały im nie przynosi, a przecież w składzie tej drużyny widzimy takie zawodniczki jak: Fabiana, Sassa czy choćby Lins.
Amil, to bardzo ciekawy projekt, którego główną twarzą jest selekcjoner kadry narodowej Brazylii, Ze Roberto. Ten pan doskonale wie o co chodzi żeńskim volleyball&#39;u, dlatego dzisiaj polecam zagrać na ten zespół Do tego ich skład jest bardzo mocny. W drużynie gra wiele doświadczonych reprezentantek, byłych lub obecnych Brazylii, choćby - środkowa Oliveira, libero Dairot, atakująca Kubanka Ramirez, ale największa gwiazda drużyny jest jej rozgrywająca Fernandinha.
Oczywiście, to żeńska siatka i nie radze szaleć ze stawkami na to zdarzenie, ale w mojej opinii doświadczenie szkoleniowca Amil, Ze Roberto, a także szerszy skład i mimo wszystko lepsza gra w tym sezonie od rywalek sprawia, iż w bezpośrednim spotkaniu to one okażą się lepsze. Powodzenia!
✅ 65
 
C 55

casinojack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Malaga - Anderlecht
04.12.2012 godz.20:45
Typ: 0 AH Anderlecht
Kurs: 3.32
Bukmacher: Pinnacle

Po pierwsze i najwazniejsze tylko jedna druzyna gra o stawke w tym meczu i to nie sa gospodarze. Malaga gra teraz bardzo przecietnie w lidze, na 5 ostatnich meczy potrafili wygrac tylko z Valencia 4-0, jednak jak wiemy &#39;Nietoperze&#39; graja bardzo slabo na wyjazdach. Przegrali ostatni mecz z Getafe 1-0 a takze wczesniejszy w Copa del Rey z Cacereno 0-1 co bylo ogromna niespodzianka. Ja uwazam, ze dzis kursy na Malaga sa mocno przecenione, Anderlecht stac tutaj na zwyciestwo, co pokazali w meczy neidawnym grupowym z Zenit St Petersburg, ze druzyna stanowi kolektyw, po bramce Mbokaniego zeszli z boiska z jednobramkowym zwyciestwem. Anderlecht ma tyle samo punktow w tej chwili co Zenit czyli 4 oczka, po jednej wygranej, po jednym remisie i trzech proazkach. Co ciekawe mecze miedzy tymi druzynami konczyli sie takim samym wynikiem i zawsze wygrana gospodarzy, wiec raz wygral Anderlecht 1-0 a raz w Rosji Zenit takze 1-0. Wiec bardzo wazne beda tu rowniez gole. Marcin Wasilewski ma dzis zagrac w miejsce Nuytincka w srodku defensywy i to dla mnie swietna wiadomosc. Ufam mu bardziej niz temu mlodzianowi, przede wszystkim jak wiemy &#39;Wasyl&#39; jest duzo bardziej waleczny na boisku. Co najwazniejsze, Malaga dzis bez Javiera Savioli, Martina Demichelisa w obronie i Portillo w pomocy. Rowniez wystep Isco jest niepewny. Dzis zagram draw no bet Anderlecht.
0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom