>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 04.12.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season Spotkanie: Edmonton Oilers - Phoenix Coyotes
Typ: Phoenix Coyotes incl.OT
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś o 3:30 czasu polskiego w Rexall Place w Edmonton dojdzie do starcia miejscowych Nafciarzy z Kojotami z Phoenix. Ku mojemu zdziwieniu kurs na win gości znacznie przerósł moje oczekiwania. Dlatego zastanawiam się czym to może być spowodowane??? Rzecz jasna Coyotes znacznie lepiej prezentują się na własnym terenie aniżeli na wyjazdach , ale Edmonton do gigantów nie należy i co gorsze dla nich lepiej wyglądają na wyjazdach aniżeli u siebie. Bilans domowy 3-8-0 na kolana nie powala z koleji Phoenix na wyjazdach ma rekord 6-5-2. Ostatnie 15 meczy między obiema ekipami to aż 12 zwycięstw drużyny Coyotes w tym aż 6 na terenie ich dzisiejszego rywala! Dodatkowym czynnikiem skłaniającym mnie do zagrania na Phoenix jest awizowana obsada obu bramek. W szeregach gospodarzy ma dziś zagrać Dubnyk (Bryz jest kontuzjowany i dziś raczej nie zagra) , który delikatnie mówiąc jest słabym goalie (3.24 GAA i .893 SV% w tym sezonie szału nie robi) a żeby tego było mało jego domowy bilans vs Coyotes to 0-2-2 z 2.68 GAA. U gości ma wystąpić Mike Smith , który moim zdaniem jest świetnym fachowcem choć ostatnio ma słabą serię (0-3-1 z 4.04 GAA) to dziś jednak wierzę w niego i sądzę , że stać go by poprowadzić gości do zwycięstwa swoją świetną postawą między słupkami tym bardziej , że grać przeciwko Nafciarzom to on potrafi (bilans 6-0-1 i tylko 1.96 GAA). Nie można również zapomnieć o sile ofensywnej zespołu Kojotów , którzy strzelają średnio ponad 3.12 gola na mecz co czyni ich atak 4 najskuteczniejszym w całej lidze co w zderzeniu ze średnio 3.36 gola straconego na mecz przed Edmonton przemawia in plus za moim typem.
Bardzo dziś liczę na win Coyotes choć może być troszkę trudno (wszak ostatnie 10 strać obu ekip rozstrzygało się różnicą 1-2 goli) , ale dla mnie Kojoty są drużyną dużo bardziej zgraną i poukładaną (może bez indywidualności ale za to są kolektywem a to w NHL liczy się bardzo) aniżeli Nafciarze dlatego...let&#39;s go Coyotes!!!

✅ 83

 
Otrzymane punkty reputacji: +16
R 19

rudas

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Legia - Ruch
Typ: handicap azjatycki typ Legia Warszawa -1,0
Kurs: 1,675
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, dziś do zaproponowania mam mecz lidera Legii z Ruchem Chorzów. Jestem pewny zwycięstwa Legii z kilku powodów. Po pierwsze Legia na własnym stadionie przegrała jak na razie jeden mecz. Po drugie mecz odreagowania po kolejnej porażce, klęsce w UEFA już nastąpił. Po trzecie w tym meczu zawodnicy muszą udowodnić głównie samym sobie, że potrafią grać w piłkę (mówię o poziomie EKSTRAKLASY). To potrafią i to na pewno zrobią. Z drugie strony Ruch, który niczego rewelacyjnego nie pokazuje i plasuje się w środkowej części tabeli. Zespół u siebie zdobywa praktycznie zawsze punkty (prócz jednego meczu), natomiast na wyjeździe już tak kolorowo nie jest. Dwa ostatnie wyjazdy porażka i remis. Dodatkowo, Ruch nie może liczyć na świetny doping swoich kibiców na wyjazdach, którzy zawsze dużą grupą wpierają swój zespół. Jak dla mnie zwycięstwo Legii, o ile mecz się odbędzie.
✅ 67,5
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Spotkanie: Swansea - Newcastle
Typ: x2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Newcastle w ostatnim czasie nie zawodzi i mimo ciężkiego terenu nie sądzę, że w obecnej formie nie wywiozą z niego choćby 1 punktu.
Gospodarze ostatnio zaliczyli 2-ie przegrane i spuścili trochę z tonu. Niemniej jednak nie wolno ich lekceważyć, aczkolwiek plusem dla typu jest kontuzja Bony&#39;ego a także niepewność występu przez Michu. Każdy wie ile znaczą Ci gracze dla ofensywy Łabędzi.
Jeśli chodzi o Sroki to nareszcie efekty punktowe równają się potencjałowi tej drużyny. Kadrowo w linii pomocy i ataku kadra Newcastle prezentuje się znakomicie, do tego na ławce zasiadają równie wartościowi piłkarze. Ciekawostką jest, że w ostatnich wygranych nad Chelsea, Tottenhamem, Norwich i WBA zagrało 12 tych samych zawodników. Wszyscy piłkarze mówią o jedności w zespole i to widać również na boisku.
A więc biorąc pod uwagę absencje w drużynie gospodarzy i formę drużyny gości warto chyba pójść w stronę drużyny Alana Pardewa. Powodzenia !
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Spotkanie: Florida Panthers - Ottawa Senators(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: sportingbet
04.12.2013 01:30
Analiza:
Kolejna noc i następna nocka z najlepsza ligą hokejową świata.Na noc wybrałem spotkanie które moim zdaniem okaże się trafne.stawiam na gości które dwa ostatnie mecze nie zalicza do udanych.dostali baty na własnej tafli od orek oraz czerwonych skrzydeł.dziś grają wyjazd jednak nie z tak mocną drużyną jak poprzedni przeciwnicy.Pantery także bez rewelacji w poprzednich spotkaniach.Własna tafla i porażka ze straźnikami i pingwinami.dziś moim zdaniem także zagrają z mocną drużyną z którą ciężko będzie im wygrać.Być może atut własnego boiska im coś pomoże ale w to watpię.nawet to im nie pomoże.Bilans spotkań z ostatnich ich pięciu meczy to przewaga wygranych kanadyjczyków.dziś także liczę na gości.mam nadzieję że się nie zawiodę i mój typ okaże się trafny.W sumie to jest NHL a tam różnie bywa , każdym bądź razie mój typ jest taki an ie inny.Powodzenia chłopaki!!!
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: West Bromwich Albion - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1,66
Buk: Pinnacle
Data i godzina: 04.12.13 21:00

W środę o 21:00 na The Hawthorns odbędzie się mecz 14. kolejki Premier League pomiędzy West Bromwich Albion a Manchesterem City. Gospodarze zajmują obecnie dwunastą lokatę, goście zajmują aktualnie 3. pozycję.

Manchester City w nadchodzącym meczu stanie przed trudnym zadaniem – Obywatele będą chcieli pokonać rywali aby utrzymać miejsce w czołowej trojce ligi, a przy okazji będą musieli zmierzyć się z własną wyjazdową niemocą. Wicemistrzowie Anglii w tegorocznych rozgrywkach Premier League rozegrali sześć wyjazdowych spotkań, z których tylko jedno zakończyło się zwycięstwem (z WHU 3:1). Tradycyjny wręcz remis ze Stoke oraz cztery porażki składają się na dramatyczny wręcz bilans tej ekipy jeśli chodzi o spotkania na boiskach rywali. I to właśnie niekorzystne ligowe statystyki są głównym argumentem przemawiającym przeciw Boys in Blue.

Postarajmy się więc wzmocnić pozycję gości kilkoma argumentami. Po pierwsze, zła passa towarzyszy piłkarzom Manuela Pellegriniego tylko w lidze. W Pucharze Ligi Angielskiej Obywatele pokonali po dogrywce Newcastle 2:0, natomiast w Lidze Mistrzów drużyna z Manchesteru zaliczyła dwa pewne zwycięstwa: w Pilźnie 3:0 oraz w Moskwie 2:1. Argument numer dwa – City jest w świetnej dyspozycji. Ostatnie trzy mecze zakończyły się wysokimi, spektakularnymi zwycięstwami tej drużyny (Tottenham 6:0, Viktoria 4:2, Swansea 3:0). Co prawda były to zwycięstwa w „Twierdzy Etihad” ale jednak nie można zakładać tego, że tak klasowa drużyna zapomniała przez trzy dni jak się wygrywa… Trzeci argument: w drużynie „pierwsze skrzypce” grają zawodnicy z tak zwanej „drugiej linii”. Jesus Navas rozpoczął rzeź Tottenhamu i zamknął wynik zdobywając bramkę na 6:0, ostatecznie dobijając rywali. Samir Nasri rozegrał ze Swansea kapitalny mecz, w którym zdobył dwie bramki. Francuz miał kilka szans na skompletowanie hattricka, jednak i tak udowodnił opinii publicznej iż jest zawodnikiem ze światowego topu. W meczu z Mistrzem Czech Nasri również wpisał się na listę strzelców, strzelając bramkę „nożycami”. Przebudził się Edin Dzeko, który zdobył bramkę na 4:2 w tym spotkaniu. Coraz lepiej w obronie radzi sobie duet Lescott-Demichelis i aktywnie współpracujący z blokiem defensywnym bramkarz Costel Pantilimon. Rezerwowi stoperzy oraz goalkeeper po raz drugi z rzędu utrzymali czyste konto w lidze umacniając tym samym swoją pozycję w drużynie.

Ostatnim kluczowym argumentem na korzyść Mistrzów Anglii z sezonu 2011/2012 jest fakt, iż po kontuzji wraca kapitan i filar defensywy Obywateli Vincent Kompany. Pauzujący od początku października z powodu kontuzji uda belgijski obrońca niedawno powrócił do treningów i będzie do dyspozycji Bossa na mecz z West Bromwich.

W drużynie Manchesteru City zabraknie Stefana Joveticia oraz Matiji Nastasicia. Pozytywnie na morale drużyny powinna wpłynąć informacja, iż po kontuzji do treningów wraca David Silva. W nadchodzącym spotkaniu Hiszpana nie zobaczymy, jednak jego powrót planowany jest na mecz w Monachium.

WBA przegrało ostatni mecz ligowy z Newcastle 2:1. W ostatnich trzech spotkaniach drużyna prowadzone przez Steve’a Clark’a zdobyła ledwie dwa punkty, natomiast w ostatnich 7 potyczkach ligowych drużyna WBA wywalczyła tylko 7 „oczek”. Gospodarze przed własną publicznością rozegrali 6 spotkań. Mecze z ostatnim Crystal Palace oraz przedostatnim Sunderlandem zakończyły się zwycięstwami WBA, spotkania z Arsenalem oraz Aston Villa kończyły się podziałem punktów, natomiast pojedynki przeciwko Swansea oraz Southampton zostały przez gospodarzy przegrane.

Gospodarze nie skorzystają z usług Bena Fostera, który pauzuje z powodu kontuzji stopy. Byli gracze Manchesteru City, czyli Scott Sinclair i Nicolas Anelka również nie wystąpią w nadchodzącym spotkaniu – Anglika z gry wyeliminowała kontuzja ścięgna, natomiast Francuza przed grą powstrzymuje uraz pachwiny.

Ludzie podchodzący ze złą wolą do ekipy gości będą upatrywać w tym meczu jej kolejnego potknięcia. Weźmy jednak pod uwagę, iż do składu wraca kapitan Manchesteru City, drużyna jest w świetnej formie, a zgodnie z powiedzeniem „każda passa się kiedyś kończy” można wierzyć w to, iż wyjazdowa niemoc zostanie w końcu przełamana.
✅ 66
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks – Dallas Stars
Typ: Chicago Blackhawks
Kurs: 1,8
Bukmacher: betsson
Data: 4.12.2013
Godzina spotkania: 2.00
Analiza: Dziś szybka analiza z powodu czasu. Postanowiłem dziś zagrać tzw. „pewniaczka” czyli gospodarzy tego spotkania. Chicago ostatnie 10 spotkań które rozegrało to 8 zwycięstw i tylko 2 porażki i to na wyjazdach. Za to goście z Dallas hmmmm z swego czasu fajnie wygrywali lecz ostatnie 5 spotkań to masakra 4 porażki i jedno zwycięstwo. Krótko gospodarze są w niezłym gazie a goście muszą się pozbierać i przełamać lecz to nie dzisiaj!!! Według mnie pewna 1.
kiepska analiza
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFrancja
Spotkanie: Montpellier-Lorient
Typ: 1/1
Kurs: 3.20
Buk: Bet at home
Analiza:
Na jutro wybrałem spotkanie Francuskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym na przeciwko siebie staną ekipy Montpellier, które zagra w roli gospodarza, aktualnie 17 pozycja, zaledwie 15 punktów zdobytych w 15 kolejkach , oraz Lorient w roli gościa 14 pozycja w ligowej klasyfikacji i 17 punktów na koncie. Faworytem naturalnie gospodarze meczu , którzy ostatnio zajmowali pozycję w górnych rejonach tabeli, teraz bronią się przed spadkiem i bardzo potrzebują punktów,tym bardziej że przeciwnik wygral 2 ostatnie spotkania, oddala się i jeśli tutaj gospodarze nie zdobędą kompletu punktów, to będzie im bardzo ciezko w dalszych spotkaniach , ponieważ dla tej druzyny zawsze łatwiejsze były spotkania przed własną publicznościa, gdzie byli w stanie ograć każdego w tej lidze, teraz na 15 meczy zanotowali aż 9 remisów, i aż 5 na własnym stadionie gdzie mogli powalczyc o komplet punktów. Ja tutaj postawiłem an wygraną gospodarzy do przerwy jak i na koniec spotkania, uważam że ta druzyna wkońcu musi zacząć grać i dopisywac punkty do ligowej klasyfikacji.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Spotkanie: Grand Salami
Typ: Under 50,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam ponownie po bardzo długiej przerwie!
Na dziś polecam pogranie Grand Salami na bet365. Polega to na tym że bukmacher ustalił sobie linię bramek ile może wpaść w dzisiejszych meczach NHL i my celujemy w under/ over.
Dzisiejsza linia ustawiona jest na poziomie 50,5 bramek a mamy do rozegrania 9 spotkań. Dziś linia jest na tyle przyjemna że na jeden mecz mamy przeznaczone aż 5,5 bramki. To dużo. Biorąc pod uwagę to że zawsze oddmaskerzy dawali po 5 bramek na mecz. Tak więc dzisiejsza linia sprzyja graniem undera. Co prawda bardzo często pada under jednak w każdej chwili można się pomylić. W swoim ostatnim zdaniu przekazałem wam ogromną wiedzę którą musicie wykorzystać ;) Tak naprawdę wypatrzyłem z 3, 4 mecze w których możliwy jest over. To już mniej niż 4,5 czyli połowa 9. Co prawda ciężko w tego typu zakładach przedstawić jakieś merytoryczne argumenty, a raczej czysto statystyczne i matematyczne. Jedynym problemem na drodze do wejścia mojego typu jest Chicago Blackhawks które może dziś naprawdę solidnie postrzelać ze słabiutkim Dallas. Pozdrawiam ????
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 30

snorlax

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: New York Islanders - Pittsburgh Penguins
Typ: 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
W nocy o godzinie 1:00 na lodowisku w Nowym Jorku odbędzie się spotkanie pomiędzy New York Islanders, a Pittsburgh Penguings. Gospodarze jutrzejszego spotkania zajmują 14 pozycję w konferencji wschodniej z dorobkiem 20 punktów. Nowojorczycy rozegrali na własnym lodowisku 15 spotkań z czego 5 wygrali, w tym jedno po dogrywce oraz 10 przegrali z czego 4 po dogrywce. Ostatnie pięć spotkań u siebieto 4 porażki i jedno zwycięstwo. Natomiast Pingiwny plasują się na drugim miejscu w konferencji wschodniej z 37 punktami. Rozegrali 14 spotkań na wyjeździe z czego 7 wygrali (wszystkie w regulaminowym czasie) oraz 7 przegrali, w tym jedną poprzez dogrywkę.
⛔ 100
OT czy 60&#39; ?
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina : ????Koszykówka NBA
Spotkanie: Dallas Mavericks- Charlotte Bobcat
Typ: under 194,5
Kurs: 1,91
Bukmacher: Betgun
Analiza: Na dzisiejszą noc wybrałem mecz w którym raczej linia proponowana przez buków nie zostanie przekroczona. Dallas gra w kratkę i ostatnio jakby bez formy, o ile przegrana z Wolvs można zrozumieć to już z Atlantą może niepokoić. Bobcat nieźle sobie poczyna i na wyjazdach sztandarem ich jest głownie mocna konsekwentna obrona. Na 12 meczy wyjazdowych, 10 zakończonych niższym wynikiem od proponowanej dzisiejszej linii. Dallas też myślę że chętnie odpowie na obronę Bobcat i nie pokaże nam w obecnej formie ultraofensywy. Tym bardziej że najprawdopodobniej w Dallas nie wystąpi Jose Calderon, decyzja przed meczem, a więc cały mózg i reżyser gry. W moim odczuciu to atrakcyjny bet i bardzo możliwy w realizacji, ale dla hurraoptymistów że to NBA, często zaskakująca i nieprzewidywalna. Mimo to polecam i pozdrawiam , powodzenia.
✅ 91
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks @ Nashville Predators
TYP: Vancouver Canucks (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1,77
Buk: Pinnacle
Analiza:
Predators po utracie Rinnego nie wyobrażali sobie chyba ,że może ich spotkać jeszcze coś gorszego i na domiar złego, w ubiegłym tygodniu po dość poważnie wyglądającej kontuzji stracili na pewien okres swojego najlepszego defensora - Shea Weber&#39;a. O wkładzie tego gościa do całej postawy w defensywie nie trzeba chyba mówić... no, może poza faktem, że to typowa &quot;waga ciężka&quot; , bardzo mocny z instynktem strzeleckim defensor. Niestety, już pierwsze efekty były widoczne w ostatnim meczu z niewątpliwie najgorszą ekipą na zachodzie - zostali pokonani przez Oilers z czystym kontem w Nashville. Dziś gościć będą Canucks, którzy co prawda grają ostatnio w kratkę i zaraz po świetnym październiku, listopad nieco zamarł w ich wykonaniu. Mimo to uważam, że mają wystarczająco w zanadrzu ,by wypunktować bardzo osłabioną defensywę Preds i równie efektywnie poradzić sobie z ich nieregularną ofensywą. Tortorella to coach, który ma niejednego asa w rękawie i rozbrajanie takich niszowych zespołów nie powinno być dla niego wielkim wyzwaniem. Cancuks w danej chwili są po prostu lepsi i po budującym na pewno zdobyciu Huraganów w zeszłym tygodniu, liczę że przełoży się to na dobry występ dzisiejszego wieczoru i zgarnięcie
pełnej puli.
✅ 77
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kapitansts 41

kapitansts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Puchar
Spotkanie: Dinamo Bukareszt - Pandurii
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher:Bet365
Analiza:
W dniu jutrzejszym zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie w Pucharze Rumunii. Spotkają się zespoły Dinama Bukareszt i Pandurii. Zespół Dinama Bukareszt u siebie bardzo dobrze gra, w ostatnich 5 meczach wygrali 4 mecze i 1 zremisowali. Natomiast zespół Pandurii z 5 ostatnich meczy na wyjeździe 3 wygrali, 1 zremisowali oraz 1 przegrali. Oba zespoły są równorzędnymi zespołami, dość dobrze grającymi mam jednak nadzieję że zespół Dinama ma nadal swoją metodę na wygrywanie u siebie z zespołem Pandurii. W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami, 3 razy wygrywali gospodarze czyli drużyna Dinama i 2 razy był remis.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 4

erunnolfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Liverpool - Norwich
Typ: Luis Suarez zdobędzie 2 lub więcej bramek
Kurs: 2.87
Godz: 20:45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Liverpool w swoim ostatnim meczu został pokonany przez Hull. Gra zespołu wyglądała tragicznie, zdecydowanie był to najgorszy mecz w sezonie tej ekipy. Ale oto pojawiła się szansa na poprawienie nastroju, poprawienie gry, poprawienie wszystkiego. Rywal jest idealny. W ostatnich trzech meczach pomiędzy dzisiejszymi rywalami zawsze wygrywał klub z miasta Beatelsów przewagą co najmniej 3 bramek. Liverpool wygrał wszystkie, oprócz jednego (0-1 Southampton), z meczów na Anfield. Zobaczmy na rywali. W meczach na wyjeździe w lidze zdołali wygrać jeden mecz (ze Stoke City). Pozostałe 6 meczów Kanarki przegrały. Bilans bramek pokazuje dlaczego to Liverpool ma większą szansę na zwycięstwo. 3:16 na wyjeździe wygląda beznadziejnie. 13:3 Liverpoolu (u siebie) prezentuje się o wiele lepiej. W ostatnich 3 meczach u siebie The Reds zdobyli 11 bramek, stracili 2. Norwich zdobylo 1 a straciło 13. Dlaczego postawiłem na to, że Luis Suarez strzeli gola? W ostatnich dwóch meczach (w których uczestniczył) pomiędzy tymi zespołami zawsze strzelał. I to nie mało. Dwa razy zdobył hat-tricka. Zdobycie dwóch bramek przez Urugwajczyka jest bardzo prawdopodobne, pomimo słabszej formy drużyny z Anfield.
✅ 187
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 0

risto

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie:philadelphia 76ers - Orlando Magic
Typ: Wygrana Orlando Magic
Kurs: 2.50
Godz: 01:05
Bukmacher: Bet365
Oglądałem wczorajszy mecz Orlando i muszę przyznać, że był to mecz w kiepskim wykonaniu, lecz obrona Wizards działała wczoraj zdecydowanie dobrze. Drużyna Philadelphii nie posiada dobrej obrony, w ostatnich spotkaniach ich średnia straconych punktów waha się w granicach 110. U Orlando jest zdecydowanie lepiej w obronie, bo około 102 punkty na mecz. Drużyna z Orlando nie grała wczoraj zbyt długo podstawowym składem, także wyjściowa piątka jest dzisiaj w stanie zdziałać coś więcej z powodu nieprzemęczania się wczoraj. Myślę, że goście skupią się dziś zdecydowanie na poprawieniu skuteczności rzutów za 3, które wczoraj wyglądały fatalnie, a przecież średnia Orlando w rzutach za 3 to ok. 48 %. Philadelphia nie prezentuje raczej ostatnio niczego ciekawego w swojej grze. Zdobywają punkty, ale równie łatwo je tracą. Moim zdaniem Orlando powinno dać radę dzisiaj, a dość wysoki kurs motywuje do grania na nich.
⛔ 100
 
S 0

simi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Turcja - Puchar
Spotkanie: Balikesirsporm - Trabzonspor
Typ:2
Kurs: 2.15
Buk: Bet365
Trabzonspor na fali wygrywa notorycznie w lidze i LE. W zeszlym roku byl w finale pucharu po pamietmy, 6:0 i 3 bramkach Mierzeja w rewanzu polfinalu z Sivassporem. Pokazuje to nam ze klub walczy o puchar, nie odpuszcza, jak inni. Zawsze jest to alternatywa do udzialu w LE w przypadku wygranej.Balikesirsporm 1 liga bez szalu miejsce w czolowce przeszli juz przez 2 rundy pucharu (7:1 i 2:0). Bylem na forum ich kibicow marzą o jutrze (co by bylo gdyby itp) pisza ze faworyt jest tylko 1 - dwojka. Nawet oni wiedza ze nie dadza rady. Bez wiekszych absencji pilkarze przystapia jutro do meczu, ktory wygraja. Kurs do pokuszenia się ;) Powodzenia ;)
⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Spotkanie: Legia - Ruch
Typ: 2
Kurs: 7,50
Bukmacher: Bet365
Uważam, że taki kurs to ogromna okazja i zamierzam z niej skorzystać. Legia nie jest obecnie jakaś bardzo mocna, żeby tak znacząco ją faworyzować. Rzekłbym nawet że Legia w tej chwili jest bardzo słaba. Obrona na bardzo niskim poziomie co pokazują bramki tracone ostatnio z Lazio, a i na krajowym podwórku Legia znalazła pogromcę w postaci Podbeskidzia tułającego się w ogonie tabeli. Ruch Chorzów pod wodzą nowego trenera Kociana gra coraz lepiej i co najważniejsze pokazuje na boisku charakter. Gra w ataku stoi już u Niebieskich na dosyć wysokim poziomie, jednak obrona pozostawia co nieco do życzenia, ale i tutaj widać efekt nowej miotły, zawodnicy walczą i coraz lepiej przesuwają się na boisku całą drużyną, na pewno wygląda to o wiele lepiej niż w początkowych spotkaniach tego sezonu. Ruch Chorzów wygrał już z Legią w tym sezonie u siebie, więc dlaczego nie powtórzyć tego na wyjeździe ? Zwłaszcza że Legia pozbawiona będzie dzisiaj dopingu z powodu jak wiemy niedorzecznej decyzji o zamknięciu stadionu. Tak więc przy pustych trybunach wszystko się może zdarzyć i ja pobieram kurs na gości, którzy za wszelką cenę będą chcieli wygrać, zdobyć cenne trzy punkty które pozwolą im spokojnie odetchnąć w górnej połówce tabeli, a co najważniejsze dodać sobie niezbędnej pewności siebie przed meczem derbowym z Górnikiem w sobotę.
⛔ 100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Huelva - Jaen (Segunda Division, Hiszpania)
Over 2,5
2,05
Bet365

Mecze Recreativo w ostatnim czasie ogląda się bardzo dobrze. Dużo strzelają, dużo tracą. Można powiedzieć, że starcie z Jaen będzie derbami Andaluzji. Nikt kopyta odstawiać nie będzie, a zawodnicy gości powinni zrehabilitować się za ostatni mecz z Castillą. Oglądałem około 60 minut tamtego meczu i przy odmienionej postawie rezerw Realu pozwalali swoim rywalom na zbyt wiele. To i tak jest zdumiewające jak słaba ofensywa Realu potrafiła tworzyć sobie jakieś sytuacje. Sporo strzałów z dystansu, bierna postawa obrony. Taki obrazek powinien być z obu stron. Huelva ze swoją ofensywą może sama pokryć ten over. Do składu gospodarzy powraca Manuel Arana, który był kontuzjowany w ostatnich pięciu spotkaniach, a przed kontuzją strzelał praktycznie w każdym meczu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - Ekstraklasa
Mecz: Legia - Ruch
Typ: 2 DNB
Kurs: 6
Bukmacher: Bet365
Mecz średniego Ruchu z będącą w dołku Legią. Po kompromitujących występach w LE i porażce z ostatnim w tabeli Podbeskidziem (po meczu wskoczyło na 14. miejsce) atmosfera wokół klubu zgęstniała. Legia jest krytykowana ze wszystkich stron a piłkarze i trener znajdują się pod presją. Dzisiejszy mecz odbędzie się bez udziału publiczności, jest to kara za pirotechnikę (te nasze polskie absurdy...), co również może być atutem gości. Nie sparaliżuje ich bowiem doping &quot;Żylety&quot;, a Legia nie będzie miała wsparcia swoich fanów (chociaż pewnie jacyś będą kibicować pod stadionem). Ruch po przyjściu trenera Kociana zdecydowanie gra lepiej i zdołał już awansować do grupy mistrzowskiej. W ostatnich meczach również szło im dość przyzwoicie jak na tą drużynę, bowiem w 5 spotkaniach zdobyli 10 punktów. Warto przypomnieć też, że Ruch w ostatnich latach potrafił powalczyć z Legią, a nawet w sezonie 2010/11 wygrać na Łazienkowskiej 2:3 po hattricku Piecha.
Poza słabą dyspozycją Legii, warto wspomnieć o pladze kontuzji która nastąpiła w tym klubie. Z ważniejszych zawodników nie zagrają: Kosecki, Saganowski, Junior, Żyro i Łukasik. Niepewny jest występ Kucharczyka.
W Ruchu nie ma aż takich problemów kadrowych, nie licząc graczy dłużej kontuzjowanych, nie zagrają zawieszeni za kartki Janoszka i Helik, a niepewny jest występ Szyndrowskiego.
Myślę że zważając na okoliczności tego meczu, kurs na Legię jest zdecydowanie zaniżony (1,44) i warto zaryzykować postawienie na Ruch, który może sprawić dzisiaj niespodziankę. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Fulham - Tottenham
Typ: Tottenham Wygra i powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Fulham totalnie bez formy. Ostatnich 6 spotkań to 6 porażek i w każdym padały minimum 2 bramki. Tottenham po blamażu z City wygrał na wyjeździe w LE oraz zremisował u siebie 2-2 z MU. Pod względem meczów wyjazdowych w PL Tottenham zajmuje w tabeli 3. miejsce, natomiast jutrzejsi gospodarze grając na własnym boisku zdobyli zaledwie 4 punkty. Potencjał, forma drużyn i miejsce w tabeli nie pozostawia złudzeń co do zwycięzcy tego pojedynku. Czy boisko to potwierdzi? Zobaczymy jutro, ale typ na Tottenham i minimum 2 bramki w meczu po kursie 1.95 jest bardzo kuszący

✅ 95
 
N 4

nawl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie:
Sunderland - Chelsea
Typ: Ilość goli 2 drużyna 3+
Kurs: 2,85
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam, jutro na fali Chelsea zajmująca 2 miejsce w tabeli zmierzy się z ostatnim Sunderlandem, który jak widać nie imponuje wyraźnie formą. Dla mnie mecz
Sunderlandu z Manchester City to czysty przypadek i wątpię aby Chelsea chciała stracić punkty na Stadium of Light. Chelsea pewnie pokonało na wyjeździe West Ham 3:0 i pięknie poradzili sobie u siebie ze Świętymi 3-1. Na pewno u Jose Mourinho nie wystąpi David Luiz oraz Oscar, ale myślę, że The Blues spokojnie strzeli 3 bramki, a ma przecież kto strzelać. Dla mnie zwycięstwo Chelsea to tylko formalność, ale typ jak najbardziej realny i warty zagrania za drobne za taki kurs. Powodzenia

⛔ 100
Bukmacher

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom