>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.01.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
morawski 23

morawski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Division
05.01.2014, 12:00
Spotkanie: Sevilla - Getafe
Typ: Sevilla
Kurs: 1,55
Bukmacher: Expekt
W pierwszym niedzielnym spotkaniu 18. kolejki hiszpańskiej Primera Division spotkają się gracze Sevilli i Getafe, którzy plasują się tuż za strefą europejskich pucharów.
Przed przerwą świąteczno-noworoczną madrytczycy przegrali na własnym boisku z Barceloną 2:5. Wynik mógł być o wiele lepszy gdyby gospodarzom na Coliseum Alfonso Perez udało się wykorzystać dwubramkową przewagę uzyskaną na samym początku spotkania. Katalończycy grając bez Neymara, Messiego czy Xaviego potrafili wrócić do gry i zainkasować komplet punktów.
Wcześniej Getafe zgubiło formę i punkty - z pięciu ostatnich spotkań udało się wygrać zaledwie jedno. Dorobek 23 punktów pozwala w tej chwili zajmować pozycję ósmą w tabeli Primera Division.
Sevilla natomiast może pochwalić się zwycięstwem z bardzo dobrze grającym Villarreal.
Jak chodzi o absencje, goście zagrają w najsilniejszym zestawieniu, natomiast w ekipie Sevilli zabraknie Vicenta Iborry, Diogo Figueirasa, Cali czy Marko Marina.
Sevilla powinna sobie poradzić z Getafe, jednak uważam, że w meczu nie padnie dużo bramek, dlatego innym polecanym przeze mnie typem może być under 2,5.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

zuber

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Niemcy DEL
Spotkanie: Eisbaren Berlin - Schwenninger Wild

Typ: Eisbaren -1.5
Kurs: 2.0
Bukmacher: Betsson
Eisbaren to typowa drużyna własnej tafli. U siebie jest 5 drużyną w lidze, zaś Schwenninger przedostatnie na wyjazdach jak i w całej lidze. Goście są beniaminkiem ligi i wyraźnie odstaja od reszty drużyn. Na wyjazdach seriami przegrywają swoje mecze kilkoma bramkami, nie umiejąc się w ogóle przeciwstawić, tracąc średnio 3.5 bramki na mecz. Gospodarze jak już wspomniałem grają dobrze tylko u siebie przegrywając tylko 4 spotkania na własnym boisku. Dzisiejsze spotkanie będzie idealne aby podgonić trochę punkty i doganiać czołówkę. Liczę na pewną wygraną przynajmniej dwoma bramkami Eisbaren.
⛔100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Hiszpania, godz. 12:15
Spotkanie: Bilbao - Valencia
Typ: Valencia (-8,5 pkt)
Kurs: 3.95
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj w lidze hiszpańskiej w koszykówce o godz. 12:15 odbędzie się ciekawe spotkanie: Bilbao - Valencia. Gospodarze to obecnie 10 zespół ligi, po 13 spotkaniach ma na swoim koncie 6 zwycięstw, oraz 7 porażek, co ciekawe zespół ten lepiej spisuje się na wyjeździe, niż na własnym parkiecie. W roli gospodarza wygląda to następująco: 2 zwycięstwa, oraz 3 porażki. Przegrali z takimi ekipami jak Zaragoza 86:77, Unicaja 75:68, czy też Gran Canaria 83:72. Niedawno pokonali u siebie Barcelonę, ale popularna Barca ostatnio gra nijako. Goście to z kolei Valencia, jest to obecnie wicelider ligi, ekipa ta po 13 kolejkach ma na swoim koncie 11 zwycięstw, oraz 2 porażki. Przegrali tylko u siebie z Realem Madryt 82:75, oraz na wyjeździe z Barceloną 76:75, oprócz tego same zwycięstwa. Wygrali m.in. na wyjeździe z dwoma zespołami z Euroligi - Laboral Kutxa, oraz Unicaja Malaga. Valencia jest w bardzo dobrej formie, wygrali ostatnie 5 meczów wyjazdowych w lidze, ostatnie 95:77 z Cajasol. W Bilbao nie zagra przede wszystkim ich najlepiej punktujący gracz: Alex Mumbru, co na pewno jest kolejnym argumentem by grać w kierunku gości. Valencia - 2 miejsce w tabeli, Bilbao - 10 miejsce w tabeli patrząc na formę obu ekip goście nie powinni mieć problemów z wygraną, ostatnie spotkanie między tymi ekipami to wygrana Valencii 72:61, dzisiaj przewiduje podobny scenariusz.
⛔100
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Primera
Division
Spotkanie: Fc Barcelona - Elche
Typ: Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 1,80
bukmacher: Bet365
Analiza:
Patrząc na kursy na to spotkanie nie ma wątpliwości kto jest zdecydowam faworytem i nie powinien mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa.Będzie to mecz do jednej bramki.Pytanie tylko ile bramek strzeli Barca,w jakim czasie oraz kto strzeli. Wczoraj Atletico wygrało swòj mecz i odjechało w tabeli. Dziś pora na odpowiedź Barcelony.Nie mają LM w środku tygodnia,nie muszą się oszczędzać.Zagrają na luzie w najlepszym możliwym składzie.Zwykle kursy na powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie kształtują się w przedziale 2- 2,5 a na to spotkanie mamy 1,8 co zwiększa szansę na sukces tego typu.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
funky-monky 31

funky-monky

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Challenger Sao Paulo
05.01.2014 13:50
Spotkanie: Joao Souza - Alejandro Gonzalez
Typ: Alejandro Gonzalez
Kurs: 2.12
buk: Betfair
Dzisiejszy finał Challengera w Sao Paulo zapowiada się ciekawie. Naprzeciwko staną dwaj wyrównani zawodnicy, którzy w całym turnieju odprawiali przeciwników z kwitkiem w dwóch setach, jedynie Souza w pierwszej rundzie stracił seta z Danielem Kosakowskim. Alejandro Gonzalez w całym turnieju przegrał jedynie 11 gemów. Tenisista na którego stawiam zajmuje obecnie 91 miejsce w rankingu ATP, na początku 2013 roku był 240, więc widac progres u 24 letniego Kolumbijczyka. Jego przeciwnik Joao Souza obecnie 140 w rankingu ATP także dobrze sobie radził w turnieju w Sao Paulo, choc na jego drodze nie było nikogo na poziomie Kolumbijczyka Gonzaleza. Historia ich pojedynków korzystniej wygląda dla Souzy, który wygrał 6 meczów, Gonzalez tylko 2, przy czym trzeba zauważyc, że w 2013 zagrali ze sobą 2 razy. Za pierwszym razem wygrał Gonzalez, za drugim Souza. Reszta spotkań odbywała się w latach 2007-2010. Polecam pograc na Alejandro Gonzaleza, mimo, iż według bukmacherów nie jest faworytem szanse rysują się 50 na 50, z lekkim według mnie wskazaniem na Kolumbijczyka Gonzaleza, który w tym turnieju i końcówce 2013 roku czuł się bardzo pewnie na kortach.
⛔100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Hokej na lodzie Słowacja
Spotkanie:Zilina-Poprad
Typ:poprad -1 [EH]
Kurs:3,40
Bukmacher:Sportingbet
Mecz ligi Słowackiej w hokeju na lodzie i spotkanie drużyny Ziliny z hokeistami Popradu.Jak na moje oko kursy są dość dziwne ponieważ pomimo tego że Poprad gra na wyjeździe to warto odnotować że Zilina to swego rodzaju outsider w tym sezonie.Tylko 35 punktów po 37 kolejkach i strata do 9 ekipy w lidze 11 oczek.Forma w ostatnich meczach także nie wskazuje na poprawę.Pięć punków w 10 ostatnich meczach oraz 17 bramek strzelonych przy 47 straconych pokazują w jakim miejscu są obecnie hokeiści Ziliny.Goście natomiast spisują się znacznie lepiej,owszem ich forma nie powala jednak ostatnie 10 meczy to bilans 5-5 i 32-31 w bramkach,a co warte odnotowania z ekipą Ziliny nie przegrali od 11 listopada 2012 a wszystkie mecze w tym sezonie to minimum 5 goli dla ekipy z Popradu i zwycięstwa 5-4 i 7-1 u siebie oraz 5-2 na wyjeździe.Myślę że i dziś będzie podobnie bo nie ma się co oszukiwać że gospodarze są w stanie przeciwstawić się ekipie gości,a mało tego uważam że zwycięstwo będzie dość okazałe dlatego nie rozumiem tak wysokich kursów na handicapy jak i wygraną 60 minutach.Jak dla mnie jest to świetna propozycja.Polecam
⛔100
 
kubisz 23

kubisz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - WŁOCHY: Serie A
Spotkanie: Fiorentina - Livorno
Typ: Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy - Over 1.5
Kurs: 1,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś zajmuję się analizą meczu włoskiej Serie A pomiędzy Fiorentiną a Livorno. Gospodarze zajmują 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 33 pkt i bilansem 33 strzelonych do 20 straconych - lubią strzelać. Livorno zajmuje 19 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 pkt i bilansem 16 strzelonych 29 straconych - tracą dość dużo bramek. Z pośród ostatnich 5 meczy Fiorentina wygrała 4 (przegrała z dobrze grającą w tym sezonie Romą), z pośród 4 wygranych w 3 aplikowała rywalom minimum 2 gole. Livorno z pośród 5 meczy zremisowało dość nieoczekiwanie z Milanem i 4 mecze przegrało, we wszystkich z pięciu meczy traciło min 2 bramki. W historii spotkań meczy tymi drużynami możemy zobaczyć że Fiorentina wygrała 5 z 5 ostatnich spotkań między dzisiejszymi rywalami i w 3 z pośród tych meczy strzelała min 2 bramki. Fiorentina będzie miała okazję odskoczyć od goniącego ich w tabeli Interu który jutro zmierzy się na trudnym terenie w Rzymie z Lazio, fakt ten powinien podziałać motywująco na gospodarzy. Warty odnotowanie jest również fakt że w szeregach Fiorentiny gra aktualny lider klasyfikacji strzelców - Giuseppe Rossi.
Powodzenia!
⛔100
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania Primera Division
Spotkanie: Real Sociedad - Ath. Bilbao
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Bardzo fascynująco zapowiada się spotkanie Realu Sociedad z drużyną Basków. Obydwie drużyny są w bardzo dobrej formie w ostatnich meczach. Real zaczął sezon słabo ale ostanie spotkania pokazują że wrócili do swojej dobrej formy a na swoim stadionie są bardzo groźni. Ekipa gości też jest w dobrej formie, przyjedzie na to spotkanie bez osłabień ale mimo wszystko to Sociedad będzie faworytem tego meczu, własna murawa na pewno im w tym pomoże. Dodam tylko że poprzednie dwa spotkania wygrywał Real. Mimo że w drużynie gospodarzy nie wystapią Granero, Ifrana oraz De la Belli, zabraknąć może również Zurutuzy i Estrady to najważniejsi zawodnicy będą do dyspozycji trenera. Kurs na to spotkanie bardzo zachęcający.
✅120
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Barcelona-Elche
Typ: 1 połowa Barcelona -2 (azjan)
kurs: 3,8
buk: bet365
Po krótkiej przerwie piłkarze hiszpańskiej Primera Division wracają do gry, dzisiaj na Camp Nou Barcelona będzie podejmowała beniaminka z Elche. Duma Kataloni dzisiaj wystąpi prawdopodobnie w najmocniejszym składzie, po rekonwalestencji w Argentyne do Europu powrócił Leo Messi, reszta składu również bez urazów. Elche znajduje się obecnie w słabej dyspozycji, zanotowało 3 porażki z rzędu i okupuje odległe 15 miejsce w tabeli. Barcelona dzisiaj wyjdzie zmotywowana od początku meczu, po takiej przerwie zawodnicy są głodni gry, więc myślę, że od razu przejdą do ofensywy. Zreszta FCB często przeważała losy spotkania w pierwszej połowie. Na pierwszym miejscu znajduje sie niespodziewanie Atletico Madryt, Barca zapewne dzisiaj będzie chciała wysoko wygrać, szczerze mówiąc wyczuwam w tym meczu manitę, ale ze względu na to ze nie można dublować typów na cały mecz stawiam do połowy -2, myślę ze spokojnie minimum 2 bramkami będą prowdzić do przerwy, więc ewentualnie jakiś zwrot, a kurs bardzo atrakcyjny. Powodzenia !
ZWROT
 
stanley-63 843,2K

stanley-63

Typer
Hiszpania / Primera Division
- Osasuna : Espanyol
- Espanyol strzeli gola przed 69 min gry
- 1.83 / Bet365

Trochę na temat tego spotkania zdań tutaj napisano to i ja spróbuję coś dodać . Wiadomo jak trudna sytuację w tym sezonie mają gospodarze którzy po 17 kolejkach zajmują miejsce spadkowe a ich bilans to zaledwie 4-3-10 no i z golami też nie najlepiej bo 14:28 , goście natomiast na bezpiecznej pozycji jednak ich przewaga punktowa nad właśnie Osasuną to aż a może tylko 7 pkt bo gdyby dziś na El Sadar polegli to z 7 zrobi się tylko 4 pkt tak więc uważam to spotkanie za dosyć ciekawe . Buki też wystawili odpowiednie kursy na ten mecz co pokazuje że może być różnie jeżeli chodzi o wynik . Gospodarze na swoim terenie również nie zachwycają swoich fanów bo bilans 2-2-4 i 8:11 nie należy uważać za super wynik , ale co do mojego kursu to po przeanalizowaniu sprawa ma się następująco :
Osasuna stracone bramki to 28 i jak to się przekłada na mecz / w pierwszych połowach stracili 13 goli (46.43%) a drugich 15 (53.57%) i przełożenie na minuty / 0:15 ( 0 bramek ) 15:30 ( 5 bramek ) 30:45 ( 8 bramek ) 45:60 ( 6 bramek ) 60:75 ( 3 ) i 75:90 ( 6 ) czyli w minutach jakie wystawił Bet do 69 stracili aż 19 goli co w/g mnie sporo .
Espanyol gole zdobyte 22 i odpowiednio w pierwszej połowie ( no trochę mało bo 7 a w drugiej 15 ale na minuty wygląda to następująco / 0:15 ( 1 gol ) 15:30 ( 3 gole ) 30:45 ( 3 gole ) 45:60 ( tu fajnie bo5 goli ) 60:75 ( 5 goli ) i 75:90 ( 5 goli ) tak więc tu ta granica 69 min wygląda 12 goli co też wydaje mi się że dobrze . Zaglądając do H2H tutaj na El Sadar 6-3-6 i br. 18:15 pokazuje że nie widać jakiejś dominacji którejś z drużyn , w poprzednim sezonie w dwumeczu pomiędzy nimi za każdym razem wygrywał gość i tak Osasuna wygrywa na Espanyolu 3:0 i w rewanżu Espanyol wygrywa 2:0 a bramki padały w 50 i 89 min gry czyli typ by wszedł i uważam że dziś na pewno goście zrobią wszystko aby osiągnąć dobry dla siebie wynik i bramkę z ich strony zobaczymy , oby strzelili przed 69 min gry .... ja na to liczę !
⛔100
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Cup
Spotkanie: Man Utd - Swansea
Typ: x
Kurs: 4.50
Buk: Bet365
Witam. Na dzisiaj moim zdaniem warto spojrzeć w kierunku Manchesteru gdzie lokalne czerwone diabły podejmą łabędzie. Za Moyesa MU gra w kratkę. Może już coś tam zaczęli pokazywać ale nadal to za mało jak na pretendentów do tytułu. Ostatni mecz u siebie przegrali ze słabymi ostatnio kogutami i znowu ciężko na nich stawiać w roli pewnego faworyta. Swensea tez nie zachwyca ale ostatnio na wyjazdach potrafią urwać punkty właśnie remisując. Jak do tej pory drużyny grały 5 razy i pał jeden remis a dwa razy wygrali dzisiejsi gospodarze. Myślałem aby dziś zagrać w pucharze x2 ale biorąc pod uwagę przeciętną w ostatnich meczach postawę gości (chociaż pierwszy mecz w tym roku przegrany 2:3 z City) zdecyduję się na czysty X. Wiem, że typ ryzykowny ale moim zdaniem po takim kursie godny rozważenia i zagrania za niewygórowaną stawkę.
Przewidywane Składy:
MAN UTD:
Lindegaard-Buttner-Smalling-Ferdinand Fletcher-Rafael-Giggs-Fletcher-Januzaj-Kagawa-Valencia-Hernandez
SWANSEA:
Tremmel-Tiendalli-Amat-Chico-Taylor-Guzman-Britton-Pozuelo-Shelvey-Lamah-Alvaro

Nieobecni:
Manchester United:
Fellaini, Nani, Jones, Van Persie, Rooney, Young.
Występ niepewny: Rafael.

Swansea City:
Dyer, Michu, Vorm, Monk
Biorąc pod uwagę, że jest to puchar do którego MU może braknąć motywacji i nieobecność lidera w postaci Rooneya można pokusić się o postawienie na remis i do tego dziś zachęcam. Pozdraiwiam i życzę owocnej niedzieli.
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: ????Koszykówka, PLK
Spotkanie: Asseco -Anwil
Typ: under 144,5
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiaj wybieram mecz pomiędzy drużynami które gwarantują dobrą obronę i zaciętość. Zawsze te spotkanie nacechowane są mocną defensywą, która króluje nad ofensywą . W gdyńskiej hali gra się w tym sezonie wyjątkowo trudno. To właśnie na własnym terenie Asseco pokazuje swoje największe atuty. Dodatkowo Anwil wygrał 6 ostatnich spotkań, tak więc zapowiada się ciekawy pojedynek.
Obie ekipy spotkały się ze sobą już trzykrotnie w tym sezonie (dwa razy w Intermarche Basket Cup) i zawsze zwycięsko te spotkania kończyła drużyna trenera Miliji Bogicevicia. W Tauron Basket Lidze Anwil wygrał 64:59. Wtedy największe problemy rywalom sprawiał Seid Hajrić, który uzyskał 16 punktów i dziewięć zbiórek. W Asseco wyróżniał się za to Piotr Szczotka – do 19 punktów dołożył siedem zbiórek. Gdynianie chcą polepszyć swoją grę bliżej kosza i dlatego zdecydowali się na zatrudnienie nowego koszykarza na pozycję środkowego. Został nim Litwin Ovidijus Galdikas, który w debiucie w Koszalinie uzyskał pięć punktów i dwie zbiórki. Z meczu na mecz z pewnością będzie dostawał więcej minut na parkiecie. Jego bezpośrednimi rywalami w najbliższym meczu będą Seid Hajrić i Keith Clanton. Tak więc tutaj upatruje jeszcze bardziej szczelną obronę i twardszy defense. Jak dla mnie linia bardzo sympatyczna i wchodzę w nią. Polecam i powodzenia
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL, Hokej.
:hokej: Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets
Typ: How many points (goals + assists) will the player have in the game? - Crosby over 1.5 |2.45|
▶ Betsson !
Chyba nikogo nie dziwi to zdarzenie, na które zdecydowałem się pograć. Sid, jest w gazie i to ile pracy wkłada w mecz, można budzić szacunek i ogromny podziw. Z meczu na mecz jest groźniejszy i trudno mu odebrać gumę. Posiadający niesamowity &#39;&#39;skil&#39;&#39; genialną szybkość sprawia wiele zawodu rywalom. W ostatnim meczu również pokrył tą linię.. # 87 Dużo widzi i jest kompletny w tym co robi. Wiadomo, kapitan ma swoją role ale to jak Sid to przekłada na lód, jest co podziwiać. Ciężko pracuje na treningach by osiągać z meczu na mecz takie obiecujące wyniki. Dziś rywal jak najbardziej, do &#39;&#39;wyrzucenia za burtę&#39;&#39; ale Odrzutowce, mają to do siebie, że dużo oddają strzałów na bramkę, a Sid uwielbia rywalizować. Z pewnością nie będzie to mecz łatwy dla Jets, przeciwko Crosbiemu, bo jak wiemy kiedy on gra, oddaje swoje 200%. Po kontuzji, w tamtym sezonie od razu wchodząc w mecz, zanotował trafienie, a później dwie asysty! Jak widać, nie było mu straszne, trochę &#39;&#39;pocierpieć&#39;&#39; w szpitalu choć nie powiem zmartwiło mnie to zdarzenie, ale wrócił silniejszy. Teraz wystarczy, że zdobędzie dwie asysty minimum i mi bet wchodzi, a chyba każdy kto śledzi poczynania Penguins wie co się tam dzieje. Dziś zaufam Crosbiemu, za niewysoką stawkę i liczę na dobry mecz, z nawiązką dla Pingwinów i ciekawe bramki. Crosby, zwykle gra najdłużej na lodzie i to jest również kolejny dobry &#39;&#39;manewr&#39;&#39; aby ta linia była przekroczona, bo linia jest niska, aby z tego nie z korzystać. Determinacja w dążeniu do celu jest jedną z jego zalet także o 19, dziś wszyscy skupiamy się na meczu! :cool:
⛔100
 
P 30

pietrek721

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Włochy, Lega A
Spotkanie: Virtus Roma - Venezia
Typ: Suma w meczu: Poniżej 156,5
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No nie jestem jakimś specjalistą od koszykówki włoskiej, ale pozwolę sobie dodać typ z tej właśnie ligi. Do stolicy przyjeżdżają koszykarze z Wenecji, którzy nie mają do zaoferowania nic wielkiego, taka standardowa drużyna europejska, ni to dużo rzuca, ni to dużo traci. Po statystykach tej drużyny zaobserwowałem dużą różnicę trafień na wyjeździe(73, 62, 77, 87, 54), a u siebie (84, 84, 87, 88, 82). No na wyjeździe jakby przygasali, a dodając, że faworytami są gospodarze myślę, że nie rzucą zbyt dużo, max 65. A zatem Rzymianie, by wygrać niekoniecznie efektownie nie muszą się napracować. A u siebie ostatnie 5 meczy (72, 72, 83, 61, 60) wróży znakomity underek. Dodam, że w lidze Virtus nie spisuje się pod wpływem trafień zbyt dobrze, ale też nie traci dużo. No under jak znalazł.
⛔100
 
davidson 59

davidson

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Detroit Pistons - Memphis Grizzlies
Typ: Detroit Pistons -2,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam wszystkich. Regularnie śledzę NBA i chciałbym przedstawić dzisiejszy mój typ. Nie jest to stuprocentowy bet gwarantujący dużą kasę jednak zastanówmy się jaki zakład ma takową pewność? Jednak z punktu mojego widzenia typ na Detroit ma szanse powodzenia z dużym naciskiem. Memphis Grizzlies to zespół, któremu zdecydowanie brakuje Gasola. Dzisiaj zauważymy przewagę na deskach ze strony Pistons i nie wydaję mi się, żeby Randolph otrzymał odpowiednie wsparcie. Dave Joerger, szkoleniowiec Memphis pokazuje, że nie jest wysokiej klasy trenerem. Momentami wydaje mi się, że to on psuje drużynę która rządziła defensywą w ubiegłym roku. Joerger czasami gubi się ze zmianami, trzyma na ławce koszykarzy niepasujących do danego przeciwnika czy koncepcji. Niestety należy przyznać, że Memphis nie przypomina drużyny z Playoffów przeciwko Spurs, oczywiście można wziąć za usprawiedliwienia niezdolność do gry Gasola, ale kontuzje zdarzają się w każdym zespole i nie można zwalać za każdym razem winy z powodu urazów. Kolejnym czynnikiem jest brak dobrego zastępcy Conley&#39;a. Bayless jest zawodnikiem jedynie mało solidnym i dodatkowo nieregularnym. Owszem zdarzają mu się przebłyski, jednak znany jest głównie z bycia ceglarzem. Wystarczy spojrzeć na jego statystyki rzutowe i wszystko będzie jasne. Na koniec ofensywnie Memphis nie jest wielkim zagrożeniem dla Pistons, przede wszystkim polegają na Z-Bo i Conleyu. Co prawda jest tam jeszcze Allen i Prince ale nigdy nie byli regularnymi strzelcami. Zacznijmy coś na temat Detroit. Drużyna składająca z multum gwiazdeczek, które niestety też potrafią ceglić. Mam tu na myśli Jenningsa i Smitha. Ten pierwszy rzuca zbyt dużo, a przecież jest w dużej mierze od rozgrywania. Smith to w ogóle rzuca niemal z każdej pozycji, czasami mam wrażenie że kompletnie nie myśli na parkiecie. Ale co mnie napawa optymizmem przed tym spotkaniem. Pięć dni przerwy Detroit powinno zostać przeanalizowane przez trenerów i samych zawodników. Mieli bardzo dużo czasu, aby przygotować się do tego spotkania i jestem pewien, że postarają z całych sił żeby odnieść zwycięstwo w swojej hali. W Detroit grają różnie, praktycznie przez trzy kwarty grają solidnie by potem w czwartej kwarcie wszystko utracić. Tak grać nie można. Drummond i Monroe muszą wyeliminować z Randolpha i wierzę, że mogą zrealizować plan. Mniej gadania, a więcej działania. Przewiduję maksymalną motywację Detroit i zawodników którzy muszą wziąć na własne barki grę - Jenningsa chłopaka który jest w stanie zmienić losy spotkania [jeżeli myśli], Smitha o bardziej ambitniejszą grę, Singlera aby nadal dawał z ławki wsparcie. Lekkim faworyt wskazany na Detroit po handicapie , jak to zostanie zinterpretowane na parkiecie? Stawiam na gospodarzy, pozdrawiam.
⛔100
 
wlodpol 57

wlodpol

Użytkownik
Koszykówka Włochy
Pesaro-Brindisi 2 -2,5
kurs 1,70
betgun
Brindisi radzi sobie zupełnie dobrze w tym sezonie -wygrywa te mecze które ma wygrać dlatego myślę ,że bez problemu powinni pokonać Pesaro które zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i doświadcza wielu porażek z drużynami które nie błyszczą .W pięciu ostatnich meczach wygrali tylko raz z ostatnią w tabeli Cremoną!
✅70
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka-kobiety, kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Chorwacja - Holandia
Typ: Holandia
Kurs: 2.15
Bukmacher: Sportingbet
Mecz decydujący o zwycięstwie w turnieju kwalifikacyjnym i bezpośrednim awansie do MŚ. Obie drużyny z kompletem punktów po zwycięstwach z Węgierkami i Francuzkami. Holenderki nie straciły w tych konfrontacjach seta (z Francją do 18,18 i 28, z Węgrami do 15,19 i 11), Chorwatki straciły seta z Francuzkami (19,-18,15 i 10), z Węgierkami pewnie do zera (20,10,16). Oba zespoły spotkały się na zeszłorocznych ME i tam górą dopiero po tie-breaku były Chorwatki. Szanse w dzisiejszym meczu oceniam 50/50, a kursy dość znacznie faworyzują ekipę z Bałkanów, zatem próbuję w stronę &quot;Oranje&quot;. Pozdrawiam.
⛔100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Jezioro- Siarka
PLK
under 165,5
Bet 365

@1,60

Na dzisiaj proponuje spotkanie 2 drużyn z dołu tabeli....
Oba zespoły nie spisują się w tym sezonie db, aszczególnie Jezioro ( ostatnie).
Śląsk w środku tabeli, zapewne nie bd chciał tutaj pogromu a skupi się na spokojnym kontrolowaniu meczu... Jezioro za to bd chciało zablokować autobusem swoją połowę, upatrując się w szybkich kontrach, które prawdopodobnie bd, okażą się klapą. ( śląsk u siebie db broni.. zaraz mecz więc nie bd się rospisywać... ( jestem po grubym melanżu) ale wczoraj miałem już pograny mecz , mam nadzieję że bez błędów...
Dodam jeszcze że mecz zakończy się w granicach 140-150 pkt....
Sory za słabą analizę ale ledwo co widze :smile ???? )))
powtórzony typ
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka kwalifikacje MŚ
Spotkanie: Słowacja - Finlandia
Typ: 1
Kurs:1,90
Bukmacher: bet365
Decydujące starcie w walce o udział w MŚ siatkarzy w Polsce. Słowacy są pod ścianą gdyż wczoraj przegrali z Ukrainą 0-3 a tak na prawdę z jednym zawodnikiem atakującym Tjutlinem który ich w pojedynkę załatwił. Finowie mają 6pkt, Słowacy aby wygrać grupę będą musieli wygrać za 3pkt co nie jest wcale tak nierealne. Słowakom udało się nawet zebrać chyba najlepszych zawodników jakich mają oprócz oczywiście Masnego, który nie znajduje uznania selekcjonera Słowaków. Tacy zawodnicy jak Peter Divis czy Martin Nemec są w stanie przy ich dobrej grze poprowadzic drużynę do zwycięstwa. Oprócz nich także Kohut, Kmet, Ogurcak czy Skladany i Zatko od lat grają w dobrych europejskich ekipach i są ich mocnymi punktami. Finowie to oprócz genialnego Miko Esko to nic nadzwyczajnego. Od lat nie mają żadnego dobrego przyjmującego i ciągle grają Silntala oraz już stary Kunnari. Pamiętam tą drużynę z meczów tegorocznej LŚ gdzie miała ogromne problemy w przyjęciu, często grali tak że ręce opadały, mi też bo akurat trochę grosza mi utopili. Na ataku nie ma Oivanena i gra tam Sivula, który dla mnie jest mocno przeciętnym zawodnikiem, nie bez powodu Arkas Izmir jest w tym roku tak słaby bo zastąpić Agameza to nawet 3x Sivula nie da rady.
⛔100
 
G 35

grabektyper

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka kwalifikacje MŚ
Spotkanie :polska=Belgia
Typ
Mecz łączna liczba punktów
powyżej 181.5
Kurs 1,85
buk:Betsafe
Dzisiaj decydujące spotkanie o awans do mistrzostw świata faworytem Polska ale nie grają z byle kim bo rywal bardzo wymagający.Tak naprawde ciężko ocenić gre naszej drużyny bo rywalki nie były za bardzo wymagające i nie specjalnie sprawiały choćby mały kłopot naszej drużynie,jednak z Belgią będzie zdecydowanie inaczej.Podobnie jak Polki zmiotły z parkietu Hiszpanki i Szwajcarki odprawiając je po 3-0.
Sądze że dzisiaj zobaczymy dłuższe spotkanie możliwe nawet że będzie 5 setów a co za tym idzie over wyjdzie bo linia 181 jest jak najbardziej do pokrycia.Bardzo niski kurs na Polki zniechęca do grania na nie a ryzyko jednak wysokie bo Belgijki to naprawde mocna ekipa która zdobyła medal na Mistrzostwach europy.Polki to też inna drużyna niż rok temu dzisiaj zobaczymy faktycznie najlepsze nasze zawodniczki co jednak nie gwarantuje wygranej.Mój typ na ten mecz to 3-2 i awans
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom