>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.02.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 5 lutego



Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych ????

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
bumbaj 7

bumbaj

Użytkownik
OKC Thunder @ PHX Sun
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: OKC Thunder @ PHX Sun
Typ: under 210,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jako, że bliższa ciału koszula to na dzisiejsza noc Bumbaj wybrał spośród 12 spotkań właśnie spotkanie w którym zagra nasz rodak Marcin Gortat..Jego ostatnie występy budza podziw i respekt..Szczególną uwagę przykuwa liczba zbiórek i bloków, a co za tym idzie sumy punktów jakie udaje sie zdobyć przeciwnikom..W dzisiejszym meczu Marcin będzie miał wyjątkowe zadanie: powstrzymac pod tablicą Kevina Duranta, który w ostatnich czterch meczach zdobywał srednio po 40 punktów i notował 10 zbiórek..
Bumbaj uważa, że dzisiaj Polak odpuści sobie zdobywanie punktów na rzecz zmasowanej obrony i jeśli zagra na 100 % swoich mozliwości to zatrzyma Duranta na poziomie 25-30 pkt, a co za tym idzie i sam niewiele rzuci (max 10 pkt)..
Więc kluczem do sukcesu Bumbajowego typu będzie obrona i tylko obrona, a to są mocne atuty obudwu drużyn..
W ostatnich 5 meczach Phoenix U, O. U, O, U
W ostatnich 5 meczach Oklahoma U, O, O, O, U
A że statystycznie rzecz biorąc obydwie druzyny maja tendencje do seryjnych &quot;underów/overów&quot; to i tu szykuje sie gruby Under..
Zdaniem Bumbaja mecz wygra ekipa gości ale łaczna suma punktów bedzie oscylować ok 200....
Typ nieco ryzykowny ale po kursie 2,5 bierzemy z pocałowaniem ręki..
⛔ 100
 
visor 28

visor

Użytkownik
Dyscyplina: Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: Hoffenheim -Kaiserslautern
Typ: 1
Kurs: 1,83
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Jutro o godzinie 15:30 odbędzie się mecz pomiędzy drużynami Hoffenheim a Kaiserslautern. Gospodarze do tej pory w bundeslidze zdobyli 29 oczek i plasują się na 8 pozycji w lidze zaś goście ze 7 punktów do Hoffenheim zajmują dopiero 13 lokatę . Zdecydowanym faworytem wg mnie jest typ na zwycięstwo gospodarzy. Kurs 1,83 zaproponowany przez Pinnacle też jest zadowalający. Forma gospodarzy 3-0-1-0-1-1. Myślę że jutrzejszego dnia postanowią nadrobić trochę straty z ostatnich kolejek piłkarskich . Kaiserslautern posiada słabą defensywę jak na Bundeslige . Myślę że gospodarze bez większych problemów poradzą sobie z obrońcami i umieszczą piłkę w siatce gości . Hoffenheim przed własną publiczością gra znakomicie i myślę że tym razem nie zawiodą swoich kibiców .
Pozdrawiam
✅ 83
 
J 0

jotuzet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Premier League 5.02
Spotkanie: Volwes - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 1,42
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W jedynym pewnym do typowania spotkaniu weekendowym Premier League zagra ze sobą ekipa Wolverhamptonu z Manchesterem United. Faworyt moze byc tutaj tylko jeden - goście. Druzyna gospodarzy przegrala ostatnie 3 spotkania na wlasnym stadionie ze slabszymi rywalami, a 4 mecze temu pokonala Chelsea. Dla mnie jednak niewiele to oznacza, gdyz w tamtym okresie Chelsea przezywala jeszcze powazny kryzys. Manchester jest liderem tabeli i caly czas utrzymuje sie w dobrej formie. Z ekipą Wolver wygrali oni 6 ostatnich spotkań z rzędu! Nie inaczej powinno byc tym razem, a doskonale odzwierciedlają to kursy bukmacherskie. Wiekszosc bukmacherow juz teraz oferuje na ten mecz kursy rzedu 1,3, a zapewne do piatku bedzie to okolo 1,25 i nie bedzie sie oplacalo gra. Teraz jest jedyna okazja, by zlapac ten mecz w rozsadnym kursie oczywiscie w Unibecie. Polecam szczerze ten typ, bo w Premier Leaugue w tym weekendzie wszystkie inne mecze wydają się być dosyc podejrzane i moga zdarzac sie tam niespodzianki.
⛔ 100
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Hiszpania - La Liga
Spotkanie: FC Barcelona - Atletico Madryt
Typ: (Barcelona -3 HC) 1
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Analiza: FC Barcelona gra fenomenalnie, bramki przychodzą im z łatwością, są w formie, do tego grają u siebie, a Atletico jest ostatnio kompletnie bez formy, ostatnie 3 mecze to:
przegrana 0:2 na własnym boisku z Atletic Bilbao, wcześniej przegrana z Gijonem na wyjeździe 1:0 oraz porażka z Realem 1:0, patrząc na ostatnie 3 mecze wyjazdowe to w nich jest ta porażka z Gijonem, porażka z Realem 3:1 i porażka z Herculesem 4:1!!
Warto grać tak wysoki HC ponieważ Atletico gra fatalnie i cudem będzie jeżeli ustrzelą 1 bramkę. Mecz z tamtego roku z Vincente Calderon a mecz który rozegrany zostanie jutro to 2 inne mecze, duże prawdopodobieństwo jest że Barca nastrzela kolejną Manite, tym bardziej że Guardiola nie ma po co oszczędzać graczy, właściwie to najlepsi byli oszczędzani w środę, gdzie Guardiola dał rozegrać cały mecz rezerwom.
⛔ 100
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Chlie, Apertura
Spotkanie: Universidad Catolica - Audax Italiano
Typ : Universidad Catolica -1 EH
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365

Tutaj stawiam na Katolików. Mistrzowie z zeszłego roku zaczęli ładnie sezon od wygranej na wyjeździe z Iquique 2:0. W tym meczu już zaczął strzelać nowy nabytek, który miał już kiedyś przygodę z Katolikami czyli Villanueva. Dwie minuty gry i pyknął brameczkę, świetny początek sezonu. Od początku grał inny nowy nabytek, prosto z Boca Juniors - Marcelo Cañete. W 75 minucie wszedł zakupiony z Santiago Calandria. Widać nowe nabytki przydają się w drużynie i od razu wskakują do składu. Calandria już zresztą sprawdzony w tej lidze, w zeszłym sezonie w Santiago 12 goli. On razem z Cañete i Villanuevą mają nadrobić stratę jaką jest odejście Mirosevica, który jako pomocnik był gwiazdą i najlepszym strzelcem Katolików. Póki co grali w ataku starą gwardią - Gutierrezem i Pratto, ale myślę, że z czasem Calandria i Villanueva wskoczą do 11stki i pokażą moc. Może któryś z nich już w tym spotkaniu zagra od początku.
Audax w pierwszej kolejce w plecy z Palestino. Ale Audax się osłabił wg mnie w oknie transferowym. Oddali podstawowego bramkarza, podstawowego obrońcę i strzelca 7 goli oraz będących w rotacji (po około 20 spotkań) pomocnika i napastnika. Sprowadzili głównie zawodników do ataku i to jakichś nie wybitnych. Wrócił z Colo-Colo Canio, przyszedł Pereyra z Estudiantes (ale nie tych z La Platy), przyszedł Sanchez z Evertonu (nie, nie tego z Anglii), ale on tam nic nie grał bo był za słaby, przyszedł z San Luis Caceres, ale on strzelcem wybitnym to nie jest i jacyś dwaj z okręgówki. Tak więc moim zdaniem osłabienie składu, zwłaszcza pozbycie się 2 ważnych zawodników z bloku defensywnego.
Myślę, że taka drużyna jak Katolicy nie powinna mieć problemów z Audaxem i wykorzystaniem ich obecnych słabości.
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Liga Hiszpańska,piłka nożna
Villarreal - Levante

(-1) Villareal
1,80
betclick

Villareal gra fantastycznie w tym sezonie. W lidze są tuż za wielką dwójką Barceloną i Realem -uzbierali 45 punktów w 21 meczach. U siebie na 11 meczy wygrali 10 razy i raz zremisowali, strzelili w tych meczach 26 goli i stracili ledwie 6, z takim wynikiem są najlepszą drużyną w LaLiga w meczach na własnym stadionie!
Goście bronią się przed spadkiem-18 punktów w 21 meczach i 18 miejsce. Na wyjazdach idzie im słabo- w 11 meczach aż 8 porażek, 2 remisy i 1 zwycięstwo, bilans 9-21. Forma też nie ciekawa-ostatnio co prawda wygrali z Getafe 2-0 na własnym stadionie (u siebie grają jednak lepiej,zdobyli tym 13 pkt,a na wyjazdach 5 więc widać różnice) jednak wcześniejsze mecze to 5 porażek z rzędu. W tym meczu dodatkowo nie zagra ich najlepszy strzelec Caicedo który wbił im aż 8 goli.
Stawiam na pewną wygraną gospodarzy, którzy naprawdę zachwycają grą w tym sezonie.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 0

alechin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Spotkanie: Wolverhampton - Manchester United
Typ: H(1 - 0) 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: Tobet

W jutrzejszym spotkaniu ostatnia drużyna tabeli podejmie aktualnego lidera. Różnica klas obu zespołów jest kolosalna. Wolverhampton w 3 ostatnich meczach odniósł porażki. Ich gra nie zachwyca. U gospodarzy nie zagrają z ważniejszych graczy Stephen Hunt oraz Sylvan Ebanks-Blake. W Manchesterze w ostatnim meczu przełamał się wreszcie Wayne Rooney, a jak pamiętamy z poprzedniego sezonu Rooney w formie potrafi strzelić naprawdę sporo bramek. Nie możemy zapomnieć, także o liderze klasyfikacji strzelców Dymitarze Berbatovie oraz Jokerze w talii Fergusona - Havierze Hernandezie. Potencjał ofensywny Czerwonych Diabłów, razem ze stoperami w postaci Vidica i Ferdinanda oznacza przynajmniej 2 bramki strzelone przez MU i dużą szansa na zachowanie czystego konta. Przytoczę bilans bramek obu drużyn. MU 54:22 Wolverhampton 24:42. Podsumowując będzie, to więc starcie świetnej ofensywy gości ze słabą obroną gospodarzy; słabego ataku gospodarzy z solidną obroną gości. Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem są aktualne formy obu zespołów. Liczę na wynik 0:2 1:3.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Hiszpańska
Spotkanie: Barcelona - Atletico (+1,5)
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: bet365
Analiza:Źle się dzieje w Atletico Madryt, a terminarz nie zachwyca.
W następnej kolejce czeka ich spotkanie na CN z Barceloną, przy obecnej formie Atletico, do tego formie na wyjazdach, szykuje się wysoki pogrom. Atletico na 8 ostatnich spotkań tylko raz wygrało. Ostatnie 6 spotkań to 5 porażek i 1 zwycięstwo nad Majorką która również ostatnio dostaje baty od kogo chce. Do tego Barca w następnym meczu wygrywając z Atletico Madryt wpisze się w karty historii Hiszpańskiej ligi pokonując odwiecznego rywala Real, a chodzi mniej więcej oto, że Barca może zaliczyć serię 16 zwycięstw pod rząd i nie zanosi się by to się miało jakoś zmienić, a już na pewno nie 5 lutego.

✅ 45
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Spotkanie: Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets
Typ: Detroit Red Wings
Kurs: 1,84
Bukmacher: Betfair
Dzisiejszej nocy o 1:30 dojdzie do ciekawego hokejowego pojedynku pomiędzy Detroit Red Wings, a Columbus Blue Jackets. Moim jak i pewnie większości faworytem jest drużyna z Hockeytown. Czerwone Skrzydła niesione dopingiem własnej publiczności powninny ten mecz wygrać. Przewodzą oni dywizji centralnej z dorobkiem 68 punktów, co czyni ich gorszymi jedynie od Vancouver Canucks. Są oni na fali wznoszącej, dzięki której wygrali ostatnie dwa spotkania. Drużyna z Columbus to zupełnie odmienna bajka. Na Zachodzie są drudzy, ale... od końca. Wyprzedzają jedynie Edmonton Oilers, co nie jest wielkim wyczynem. Przegrali swoje ostatnie dwa mecze i dziś zanosi się na kontynuowanie tej nieprzyjemnej passy.
⛔ 100
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
DYSCYPLINA: Piłka nożna/ Anglia Premiership
SPOTKANIE: Newcastle - Arsenal
TYP: 1
KURS: 5.25
BUKMACHER: Bwin
ANALIZA:
Bardzo ciekawe spotkanie na szczeblu angielskiej ekstraklasy. Drużyna gospodarzy ostatnimi czasy spisuję się coraz lepiej. Zremisowała 1:1 z Tottenhamem i pokonała słabiutki West Ham 5:0. Tym razem na St James park przyjedzie świetnie spisująca się drużyna Arsenalu. Londyńczycy ostatnio zachwycają formą, pokonali Wigan, Everton, Chelsea... Forma jest imponująca, dlatego też Arsenal uważany jest za prawdopodobnego zwycięzce meczu z Newcastle. Ja jednak nie ufałbym statystyką aż tak dosadnie i odważył się na nieco inny ruch. Dobra passa musi się kiedyś skończyć, a podejrzewam, że stabilna i mocna ekipa &#39;&#39;Srok&#39;&#39;, jest w stanie ograć Londyńczyków.
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i tylko domniemam, że będziemy świadkami typowo over&#39;owego meczu. Mój typ: 2:1.
Dodam tylko, że Newcastle ogłosiło oficjalną walkę o puchary europejskie, a jak na razie do tej strefy brakuję Im 11 punktów.
⛔ 100
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Data:05.02.2011 - 02:00
Spotkanie: Memphis - Cleveland
Typ: Memphis -13.5
Kurs: 1.92
Bukmacher: b]Expekt[/b]
Analiza:
Dzisiejszy typ to spotkanie z najlepszej ligi koszykówki - NBA. Rękawice skrzyżują gracze Memphis Grizzlies z Cleveland Cavaliers. Na papierze zdecydowanym faworytem bukmacherów jest zespół gospodarzy. Ja również uważam, iż zwycięsko z tego pojedynku możą wyjść tylko i wyłącznią koszykarze Grizzlies. Uważam, że Memphis w tym spotkaniu nie będzie miało najmniejszego problemu z pokonaniem outsaidera z Clevland. Ostatnia forma obu team-ów pokazuję nam jaka przepaść dzieli obie drużyny.
Tabela po 10 ostatnich spotkań Memphis:

Podczas ostatnich 10 spotkań Grizzlies odnieśli 7 zwycięstw i tylko 3 porażki.

Tabela po 10 ostatnich spotkań Cleveland:

Natomiast Cavaliers wszystkie z ostatnich dziesięciu spotkań schodzili z parkietu na tarczy, mało tego tylko w jednym z tych spotkań nawiązali walkę z rywalem, w pozostałych odnosili zdecydowane porażki.

Analizując w/w statystyki jestem przekonany o zwycięstwie gospodarzy z przewagą minimum 14 punktów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka - NBA
Spotkanie : Memphis Grizzlies - Cleveland
Typ : Pierwsza kwarta - Memphis (-4)
Kurs : 1.86
Buk : Bet365
Analiza : Witam . Mecz wzięty z najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA . Memphis &amp; Cleveland bo te drużyny interesują mnie dziś najbardziej . Postanowiłem postawić to co już dwa razy stawiałem i dwa razy okazało się być dobrym posunięciem - a mianowicie Handi na pierwszą kwartę przeciwko Cleveland . Goście statystykę mają bardzo ale to bardzo fatalną . Nie pamiętam już kiedy ostatni raz wygrali i nawet nie chce mi się tego sprawdzać bo po prostu mnie to nie interesuje . Mój typ polega na wygraniu przez gospodarzy pierwszej kwarty więcej niż czterema punktami . Ostatnie mecze gości na pierwszą kwartę prezentują się tak fatalnie jak polska w rankingu FIFA . Oto te mecze :

26.01.2011 Wyjazd z Bostonem : 34:26 ⛔
29.01.2011 Dom z Denver : 24:31 ⛔
31.01.2011 Wyjazd z Orlando : 33:17 ⛔
01.02.2011 Dom z Miami : 20:35 ⛔
03.02.2011 Dom z Indiana : 25:35 ⛔

No więc co tu dożo pisać ? Ich statystyka na pierwsze kwarty jak i na całe mecze jest żenująca w sensie 200 % dosłownym . Jak od 5 meczy [ napisałem od 5 bo od 5 mam dostęp do statystyk ale pewnie źle nie zaczynali od 5 meczy wstecz tylko od 20 albo i więcej ] Cleveland bardzo źle rozpoczynało mecz tak myślę że będzie i 6 . Liczę po prostu na Dobry start Indiany a potem kontrolowanie meczu i kolejną porażkę gości .
⛔ 100
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premiership
Spotkanie: Wolverhampton - Man UTD
Typ: Man UTD (-1) - Handi 3-drogowy
Kurs: 2,15
Buk: Bwin
Analiza: W ostatnim meczu sobotniej 26 kolejki Premiership dojdzie do spotkania ostatniego w tabeli Wolverhampton z 1 Manchesterem United, raczej łatwo wskazać faworyta. ???? . Wilki ostatnio w lidze mają tragiczne wyniki na ostatnich 3 mecze w lidze wszystkie przegrały, zaś Czerwone Diabły wiodą prym w Premiership bez porażki w całym sezonie, ale na ostatnich 3 mecze wszystkie wygrali! H2H na korzyść Man UTD 7:1. Ostatni mecz odbył się 6 listopada na Old Trafford i wtedy gospodarze wygrali 2:1. W ostatnim meczu w końcu Wayne Rooney się odblokował oby na dobre, a do tego dochodzi wyśmienity Berbatov i Nani... Ojj, krucho może być z Wolverhampton który raczej spadnie. ????
Pozdrawiam/Powodzenia/Poznaniak
Typ powtórzony, ⛔ 100 pkt.
 
F 0

fazan

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna-Bundesliga
Spotkanie:FC Koeln - Bayern
Typ:2
Kurs:1,45
Buk:BetClick
Analiza: W ostatniej kolejce FC Koel przegrał na wyjeździe z St.Pauli 0-3, natomiast Bayern wygrał na gorącym terenie z Werderem 3-1.Bayern w końcu się odblokował i wygrywa mecz za meczem,natomiast Koel niestety tylko może walczyć o utrzymanie.Mam nadzieje że Gomes potwrzyma swoją strzelecką passe
Kiepska analiza.
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bundesliga
Spotkanie: FC Köln -
Bayern München
Typ: X do przerwy
Kurs: 2,30
Buk: Expekt
Analiza:

Jutro Ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy ekipą koziołków a bawarczykami. Faworytem są bez sprzecznie goście. Bayern który troche zawodzi w tym sezonie musi gonić za czołówką aby zająć jak najwyższą lokatę premiująca start w europejskich pucharach, strata jest dość duża więc każdy punkt się liczy. Gospodarze za to poniżej oczekiwań w tym sezonie, 16 miejsce w tabeli grożące spadkiem do drugiej ligi to raczej nie jest spełnienie ambicji działaczy FC Köln. Według mnie na wiosnę troszkę się w tej drużynie ruszyło, kilka transferów(okaże się czy dobrych) może podziałać mobilizującą. Köln na własnym boisku gra dość dobrze w defensywie. Zależy im na każdym punkcie tak jak i Gościom a więc spodziewam się tu ostrej walki o każdy metr boiska i raczej sporadyczne sytuacje bramkowe. Presja na obu zespołach jest ogromna a więc wydaje mi się że do przerwy utrzyma się wynik remisowy.
⛔ 100
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Australia 1. liga
Spotkanie: Adelide United - Wellington Phoenix
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jest to spotkanie drużyn własnego boiska. Adelaide ma u siebie bilans 9-1-3, 28-10, zaś Wellington na wyjeździe 1-2-10, 6-21, co jest najgorszym wynikiem ligi. Szczególnie razi w oczy te zaledwie 6 strzelonych bramek w 13 spotkaniach. Goście odnieśli jedyne wyjazdowe zwycięstwo w meczu przeciwko Perth Glory, które miało wtedy serię aż 8 potyczek bez zwycięstwa z bilansem 0-1-7, 2-17, natomiast z Wellington zremisowały zespoły North Queensland Fury (ostatnie miejsce) i nieoczekiwanie Melbourne Victory (piąta pozycja). Zatem goście tylko raz sprawili niespodziankę poza własnym stadionem. Adelide United to wicemistrz Australii sprzed dwóch sezonów. Obecnie zajmują trzecie miejsce. Ostatnie dwa mecze nie poszły po ich myśli. Najpierw przegrali u siebie z Central Coast Mariners, którzy w ostatnich 11 spotkaniach przegrali tylko raz, a później bezbramkowo zremisowali wyjazdowy mecz przeciwko Gold Coast United (bilans 7-5-2). Byli to więc silni rywale i jest to pewne usprawiedliwienie, ale gospodarze w końcu muszą wygrać, a lepszej okazji, niż mecz z najgorzej grającą na wyjeździe drużyną nie będzie. Według mnie Adelaide obejmnie prowadzenie już w pierwszej połowie i nie odda go do końca spotkania.
⛔ 100
 
F 0

fazan

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna-Serie A
Spotkanie:Cagliari - Juventus
Typ:2
Kurs:2,50
Buk:Betclick

Analiza:
Po trzech z rzędu porażkach w oficjalnych spotkaniach Juventus z nadzieją spogląda na osobę Alessandro Matriego, który pięć dni po zmianie barw klubowych stanie naprzeciw swoim byłym kolegom z Cagliari.
Snajper trafił do Turynu w ostatnim dniu okienka transferowego, jednak debiutu nie zaliczy do udanych. W środę Juventus przegrał trzeci kolejny mecz na przestrzeni tygodnia, w tym drugi z rzędu w lidze i w tabeli spadł na ósme miejsce, poza strefą europejskich pucharów.
Sobotni pojedynek będzie zatem typowym meczem „za sześć punktów”. Teoretycznie w zdecydowanie lepszych nastrojach przystąpią do niego gospodarze, którzy wygrali dwa ostatnie spotkania z rzędu, a w pięciu poprzednich tylko raz nie zdobyli kompletu punktów.Natomiast Stara Damy chąc niechcąc musi wygrać to spotkanie jeśli chce liczyć na udział w LM
Pierwszy mecz wygrał u siebie Juventus 4:2, po 2 to Juve pozyskało najlepszego strzelca Cagliari

✅ 150
 
lama94 41

lama94

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Expekt
Analiza: Na dzisiejsze typowanie wybrałem mecz pomiędzy drużynami Pittsburgh Penguins i Buffalo Sabres. Moim typem jest zwycięstwo gości.Za zwycięstwem przemawia wiele czynników. Pierwszy z nich to fakt ,że w ostatnich dwóch meczach tych drużyn ,zawsze wygrywali gospodarze. Drugi - drużyna Pingwinów jest wyżej notowaną drużyną. Trzeci – obydwa mecze o których wcześniej wspomniałem ,odbywały się na tafli drużyny gości ,a Pingwiny lepiej sobie radzą na swoim boisku. Czwarty - to, że Pingwiny są w formie , widać to po ostatnich wynikach ( ostatnie 4 mecze to -3 zwycięstwa i 1 remis) Myślę ,że jasno przedstawiłem ,czym się kierowałem podczas mojego typu.
✅ 95
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Vancouver Canucks - Chicago Blackhawks
Bukmacher: expekt
Typ: 1
Kurs: 2.10
Czas rozpoczęcia:
Analiza:
Vancouver Canucks jest najlepszą drużyną w NHL od 2004r, ale jeśli chcą być najlepszymi, muszą pokonywać najlepszych.
Nie powiem, przegrali 2 z 3 meczów z Chicago ostatnio, ale to była inna drużyna. Tą którą widzieliśmy już w starciu grudniowym kiedy na wyjeździe wygrali 3:0. Ostatnich 4 przeciwników rozbili bilansem 19-3. Canucks są pierwszymi także oczywiście w Północno-zachodniej, gdzie Chicago jest trzecie w centralnej (ogólnie dopiero ósme). Dodam, że Vancouver ma 66% wygranych u siebie od ponad 90 meczów, 10 ostatnich meczów Chicago to 5 wygranych, więc średnio, przegrali u siebie z Minnesotą i Philadelphią, więc nie widze innego wyjścia jak wygrania Canucks w dzisiejszym meczu.
✅ 110
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom