>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 05.03.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Mecz: Hearts - St. Johnstone
Typ: St. Johnstone
kurs: 2,95
Bukmacher: Pinnacle
Witam na dzisiaj wybrałem spotkanie szkockiej Premier League. Dlaczego obstawiam wygraną gości ? Drużyna gospodarzy notuje olbrzymią zniżkę formy. Przegrali oni ostatnie 5 spotkań . Jeżeli chodzi o drużyne przyjezdnych to ostatnio radzą sobie w miarę przyzwoicie. Warto zauważyć fakt że potrafili zremisować z celitikiem który po degradacji Rangers dominuje w tej lidze. St. Johnstone są 3 pkt nad grupą spadkową więc na pewno mobilizacji nie brakuje . Miałem okazję oglądać tą drużynę i gra fajną ofensywną piłkę. Nie raz trafiałem kurs w okolicach 3 na ich wygraną. Myślę że bukmacherzy nie doceniają tej drużyny z korzyścią dla mnie.
Hearts to już nie da drużyna co pare sezonów temu niestety. Zajmują przed ostatnie miejsce w tabeli . Tracą dużo bramek i nic nie zapowiada się żeby ta sytuacja miała się zmienić. Myślę że fajnym typem na ten mecz jest też over bramkowy 2,5.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia Championship
Spotkanie: Nottingham - Ipswich
Typ: over 2.5
Kurs: 2.01
Bukmacher: Pinnacle
Godz.: 20.45
Analiza:
Ekipa gospodarzy Nottingham po 35-ciu kolejkach rozegranych w których zgromadzili 51 punktów zajmują ósmą pozycję. Jak do tej pory wygrali trzynaście spotkań, dwanaście remisując doznając dziesięciu porażek. Strat do pierwszych dwóch miejsc której dają bezpośredni awans jest już za duża, ciągle natomiast są szanse na play-offy o awans strata do pierwszej ekipy która zajmuje taką pozycję to zaledwie cztery punkty. To co w głównej mierze nas interesuje to bramki po stronie strzelonych mają na koncie 50 co jest bardzo dobrym wynikiem, siłę ataku stanowi dwójka zawodników Sharp z 10 trafieniami i partnerujący mu Blackstock 6 trafień. Ostatnio w wysokiej formie znajduje się nasz rodak Majewski który w ostatnich trzech spotkaniach trafiał przynajmniej raz. Jeśli chodzi o stronę straconych to nie ma tu rewelacji z czołowej ósemki mają drugi najgorszy wynik 46, a dziś niepewny występu jest najbardziej doświadczony defensor Collins (32 spotkania) a na pewno nie wystąpi trójka defensorów Halford (29 spotkań 2 bramki), Ayala (12 występów) i Hutchinson (5 meczy). U siebie bilans bramkowy 28:21 i sporo strzelają i sporo tracą. Ostatnie cztery spotkania to trzy wygrane i jeden remis w tym jeden wyniki robi wrażenie u siebie z Huddersfield 6:1 (sąsiad w tabeli ekipy Ipswich).
Goście w tym sezonie spisują się dużo gorzej dopiero osiemnasta pozycja w lidze. Jak do tej pory ugrali 42 punkty, bilans 11-9-15. Przewaga nad strefą spadkową to tylko sześć punktów. Bramki bo to najważniejsze cześć zakładu otóż w strzelonych nie ma szału 35 na koncie, znaczniej więcej jest po stronie strat bo aż 54 (piąty najgorszy wynik ligi). Na wyjazdach radzą sobie średnio pięć zwycięstw cztery remisy i osiem porażek, mało strzelają bo tylko dwanaście bramek ale za to dużo tracą 30 (prawie dwie na mecz). Ostatnie cztery pojedynki ekipy to dwa zwycięstwa remis i porażka i wszystko ze undreami w tle czyli mają serię underową która chyba najwyższa pora przełamać.
Gospodarze są w dużo wyższej formie do tego grają u siebie i nie zdziwię się jeśli sami pokryją linię overa bo z przodu mają kim straszyć. Tak jak wspomniałem wyżej ostatnio u siebie roznieśli 6:1 ekipie z potencjałem zbliżonym do dzisiejszego rywala. Bardzo potrzebują trzech oczek by zbliżyć się do czołowej szóstki. Goście myślę że powinni też coś tu strzelić bo Nottingham to wybitnie zdolnych drużyn w defensywie nie należy tym bardziej że dziś kilka braków w defensywie. Kilka słów o historii spotkań w pierwszym spotkaniu w tym sezonie wygrała u siebie ekipa Ipswich 3:1 (to tylko potwierdza że potrafią przeciwko tej ekipie zdobywać bramki). Rok temu oba pojedynki wygrali dzisiejsi gospodarze w obu strzelając po trzy bramki 1:3 i 3:2.
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
spotkanie: Manchester United - Real Madryt
typ: Gospodarze powyżej 49.49 % posiadania piłki(ewentualna dogrywka będzie wliczana)
kurs: 2.25
bukmacher: Expekt
analiza:
W tym meczu możemy się spodziewać każdego zakończenia. Jednak nie ważne czy wygra ManU czy Real z pewnością mamy dziś prawdziwe piłkarskie święto. Swój mecz grają dwie potęgi futbolu. Czerwonych Diabłów nie trzeba nikomu przedstawiać, swoje mecze rozgrywają w Teatrze Marzeń, a jest to ich prawdziwa twierdza. Czy Królewscy znajdą sposób na sforsowanie obrony aktualnego wicemistrza Anglii? Moim zdaniem będzie to misja prawie niewykonalna . Wiadome wszech i wobec jest, że Mou preferuje grę z kontrataku, ale dziś nie mogą się ograniczać do tylko i wyłącznie szybkiego natarcia. Jeżeli nie strzelą bramki odpadną, z kolei gra pozycyjna jest w ich wykonaniu bardzo słaba. Ferguson to cwany lis, kto jak kto, ale on to wykorzysta w stu procentach. Według mnie obrońcy będą grali główne role, zmuszeni będą długo trzymać piłkę w linii defensywnej i jednym szybkim podaniem uruchomić napastnika, by przy ewentualnej stracie goście musieli rozgrywać wolny atak strefowy. Uważam, że posiadanie piłki będzie nieznacznie większe po stronie Manchesteru, w najgorszym przypadku pół na pół. Wątpię żeby Real był górą w statystykach, co najwyżej w tych nieprzynoszących chluby . Początek o 20:45
⛔ 100
 
subson 35

subson

Użytkownik
Piłka nożna, LM
Manchester United - Real Madryt
Typ: over 3.5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Wiele o tym meczu zostało juz powiedziane. Wytypować zwycięzcę jest bardzo trudno wiec ja zdecyduje się tutaj na over. W ostatnim meczu mimo dobrej postawy królewskich udało im sie jedynie zremisować. Uważam, że na Old Trafford zaprezentują odważny football, ponieważ muszą strzelić gola. Mając taki zawodników jak Christano Ronaldo można spodziewać się wielu akcji ofensywnych. Napewno drużyna Fergusona nie pozostanie dłużna i sprawi razem z Realem fantastyczne widowisko, w którym padnie dużo goli, na co osobiście liczę
kiepska analiza
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells , Kwalifikacje
Spotkanie: Karolina Pliskova - Olga Puchkova
Typ: over20.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Widzę, że Cherry poruszył i przybliżył wam trochę to spotkanie, value jest więc i można próbować grać coś w stronę Pliskovej, ale jakbym miał wybierać między jeden a dwa wybrałbym dwa. Lecz widzę tutaj całkiem inny dobry typ - over gemowy. 4spotkania i we wszystkich było powyzej 24gemy, więc jest asekuracja tych trzech gemów (do mojego typu). Panie tak jak wspomniane na stronie 2, obie po finałach z tym, że Pliskova miała grajki przy graczach Olgi. Filipkens nie byle kto, Williams nie byle kto, Niculescu nie byle co. Oglądałem cały turniej w Florianopolis prócz 2/3seta z Williams(bo usnąłem przed meczem) (pisze o Oldze) i robiła na mnie bardzo dobre wrażenie w każdym gemie z każdą przeciwniczką, szukała rozwiązań finezji, aby utrudnić grę rywalce. Do wygranej z Monika też jej wiele nie brakło, może kondycji stąd porażka. Obie mają mocną rękę do serwisu, poprawny return, jak i lubią hard. Liczę na kolejne ich zacięte spotkanie. Statystyk na siłę nie będę wrzucał, będzie over.
⛔ 100
 
T 9

tasman1395

Użytkownik
Dyscyplina: football, League One
Spotkanie: Milton Keynes Dons - Doncaster Rovers
Typ: 2
Kurs: 3.15
Bukmacher: Betfair
Doncaster Rovers, ta wspaniała drużyna z wyżyn angielskiej Npower League One z 65 ptk zadomowiła się dość wygodnie na fotelu lidera. Bilans 19-8-8, bramki 51-32. Roversi, ponadto, są najskuteczniejszą drużyną na wyjazdach (11-4-2, 28-13), ostatni wyjazdowy mecz przegrali 02.02 z Bury FC a pierwszą porażkę ponieśli jeszcze we wrześniu ubiegłego roku, działo się to w czwartej kolejce. Ogółem ekipa z Doncaster zdobyła 9 ptk więcej w meczach wyjazdowych niż na własnym boisku. Ponadto w wyjazdach zdobyli 5 bramek więcej i stracili 6 mniej niż w domu.
MK Dons okupuje 13-ste miejsce (12-11-10, 43-37), ostatni mecz wygrali 01.01 i od tej pory ponieśli 3 porażki i zremisowali 5 razy. Ostatnie zwycięstwo na własnym boisku fetowali w czasach starożytnych, w połowie grudnia po zwycięstwie 1-0 z Hartlepool.
O ile nie nastąpi magiczne przełamanie, to forma, pozycja w tabeli a także wysoki kurs przemawia za Doncaster. Oni czują się bardzo dobrze w meczach wyjazdowych i walczą o bezpośredni awans. Donsi w dołku, ostatnio mają duże problemy z wygrywaniem. Kurs wysoki, zaryzykuję.
Warto dodać, iz dotychczas oba zespoły rywalizowały ze sobą 5 razy: 3 razy wygrał Doncaster, 2 razy był remis, bramki 8-3 dla Rovers. Ta statystyka jest przysłowiowym gwoździem do trumny dla zespołu MK.
⛔ 100
 
zelazny 183

zelazny

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells, ATP Kwalifikacje
Spotkanie: Bobby Reynolds - Flavio Cipolla
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Pierwsza runda kwalifikacji w Indian Wells. Zagrają między sobą Amerykanin Reynolds oraz Włoch Cipolla. Ostatnie spotkania obu Panów są zdecydowanie na korzyść Amerykanina który w ostatnim turnieju w Delrey Beach pokonał między innymi Franka Dancevica i młodego Ricardsa Berankisa, odpadając jednak z mocnym Tajem Lu-Yen-hsun. Cipolla natomiast kompletnie bez formy, z 9 meczy grając w tym roku wygrał zaledwie 2! (w tym jeden po kreczu z Łukaszem Lacko przy stanie 1:1 w pierwszym secie). Włoch kompletnie rozbity nie gra nic, a na jego drodze nie stawali wyjątkowo wymagający zawodnicy. Co tu dużo pisać - Bobby nie wykorzystał atutu &quot;własnego boiska&quot; odpadając z Lu Yen-hsun w Delrey Beach w pierwszej rundzie i dziś ma okazje się odkuć, grając z &#39;cieniem&#39; Cipolli.
✅ 50
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka Nożna: Liga Mistrzów, godz. 19.45
Mecz: Borussia Dortmund - Szachtar Donieck
Typ: over 5 corners 1st half
Kurs: 2.00
Bet365
Witajcie. Dwa piekne widowiska nam się dziś szykują, ja zajmę się dziś tym z &quot;polskim&quot; akcentem. Remis 2:2 w Doniecku dla Borusii był sporym sukcesem i bardzo dobrą pozycją wyjściową przed dzisiejszym rewanżem. Pamiętajmy, że &quot;ruskie&quot; będą walczyć do końca, o prestiż i kasę, więc mecz powinien być pełen walki. Szachtar nie ma wiele do stracenia, musi zaatakować od początku, bo wraz z upływem czasu będzie coraz bardziej nerwowo. W pierwszym meczu było dość sporo rzutów rożnych (10), jak na mecz niemieckiej drużyny. Tym razem myślę, że szczególnie I połowa będzie obfitować w akcje skrzydłami, każda drużyna będzie starała się jak najszybciej strzelić bramkę. Borussia nie jest monolitem, jeśli chodzi o strefę obronną, szybcy &quot;południowcy&quot; w Szachtara na pewno sprawią wiele problemów Piszczkowi i kolegom. Drużyna z Ukrainy zapewne wyciągnęła wnioski i zagra bardziej ofensywnie. Partia szachów nie będzie tu opłacalna. Chcąc awansować, muszą strzelać bramki. Czy one padną, trudno powiedzieć, jednak rzuty rożne, jak najbardziej tak. Oglądałem często mecze Szachtara, w ich meczach notuje się dużo rzutów rożnych. Nie jest to oczywiście dowód wprost do mojej tezy, ale cóż w futbolu można przewidzieć ????
Powodzenia.
✅ 100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
dyscyplina: Piłka nożna, Szkocja Division 2
spotkanie: Albion Rovers - Stenhousemuir FC (AH-1.5)
typ:Stenhousemuir
kurs: 2.85
bukmacher: Bet365
Albion Rovers zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i ma 12pkt. straty do bezpiecznego miejsca, przegrali ostatnie dziewięć meczy. Do końca pozostało juz niewiele kolejek dlatego niemal pewne jest że gospodarze spadną o ligę niżej. Stenhousemuir walczy o dostanie się do rundy play-off, jeśli dzisiaj wygrają będą mieli tylko jeden punkt straty do czwartego miejsca. Goście na ostatnie osiem meczów przegrali tylko raz. Gospodarze maja dzisiej lekkie problemy kadrowe, nie zagrają: Steven Howarth, Mick O&#39;Byrne iChris Boyle. Do druzyny Stenhousemuir wraca napastnik John Gemmell.
⛔ 100
 
matt-kaboska 2

matt-kaboska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt g.20.45
Typ: metoda: pierwszy gol – metoda: uderzenie głową
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet 365
Analiza:
O tym spotkaniu napisano już tak wiele, że nie ma za bardzo co dodawać.
Uważam, że w tym meczu niekoniecznie musi paść wiele bramek. Nie zdziwię się jeśli padnie tylko jedna. Oba zespoły mają defensywę na takim poziomie, że trudno będzie im strzelić gola z ataku pozycyjnego.
Stąd duża szansa, że bramki będą padać po stałych fragmentach gry np. rzutach rożnych czy wolnych.
Liczę na dobre dośrodkowania i myślę, że po którymś z nich (i główce) piłka wyląduje w siatce. Oby to była pierwsza bramka :)
W pierwszym meczu w Madrycie obie bramki zostały strzelone główką (Welbeck i Ronaldo).
Mój typ do konkursu to pierwszy gol – metoda: uderzenie głową, natomiast do obstawienia za niedużą stawkę pierwszy gol – metoda: rzut wolny. W obydwu drużynach są zawodnicy potrafiący uderzać wolne, a kurs 15 kusi :)
⛔ 100
 
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: Piłka ręczna, Szwecja Elitserien mężczyzn
spotkanie: IFK Skövde HK - HK Malmö
typ: IFK Skövde HK (-4,5)
kurs: 2,07
godz: 19:00
bukmacher: Pinnacle Sports
analiza:
przed nami spotkanie 29. kolejki pierwszej ligi szwedzkiej piłkarzy ręcznych, do rywalizacji staja drużyny IFK Skövde HK i HK Malmö. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 28 spotkań zajmują w tabeli 10. miejsce z dorobkiem 28 punktów, które drużyna zdobyła dzięki 14 zwycięstwom i 14 porażkom. Ich bilans bramkowy wynosi obecnie 807:802. Dużo lepiej Skovde spisuje się w meczach we własnej hali, w której nie przegrała od 6 spotkań. Ogólny bilans spotkań u siebie to 10 zwycięstw i 4 porażki, oraz bilans bramkowy 438:392. Goście natomiast po rozegraniu 28 spotkań z których 10 wygrali, 1 zremisowali i 17 przegrali zajmują w tabeli 11. miejsce z dorobkiem 21 punktów. Ich bilans bramek wynosi 732:789. Warto również wspomnieć, że drużyna ma obecnie serię 5 porażek. Dużo gorzej wygląda ich sytuacja w meczach wyjazdowych gdzie w 14 spotkaniach, odnieśli tylko 3 zwycięstwa i Az 11 razy przegrali. Sądzę, że gospodarze wygrają 6-7 bramkami.
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Borussia Dortmund - Shakhtar Donetsk
Typ: x2
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wszyscy stawiają na Borussie a ja odwrotnie, bo niby i czemu nie? Przecież Shakthar już w pierwszym meczu pokazał że stać ich na zwycięstwo a przecież nie takie wały w życiu się zdarzały, jak choćby ostatnie wykluczenie mnie z konkursu. Niby przez 2 konta na jedno IP, jak udowodniłem że mam tylko jedno konto na 1 IP to już nie przez to tylko przez co innego, jak pytam o szczegóły to główny admin przestał odpisywać itp. itd. zresztą wiecie przecież jak to przy wałkach bywa. Aaaa i z konkursu za marzec też już jestem wykluczony nie wiedzieć czemu...(ale to głównie informacja do 5xharoldx5 żebyś już nie musiał mnie gonić i ładować typy z kursami z kosmosu które w ogóle nie wchodzą po to tylko, żeby wygrać konkurs...szkoda tylko, że nie pomyślisz o tym, że jak ktoś widzi Cię w połowie miesiąca na pierwszym miejscu to myśli, że jesteś dobry i stawia Twoje typy za kasę a pod koniec miesiąca dajesz typy z wysokimi kursami żeby wygrać konkurs, typy nie wchodzą a ktoś traci pieniądze...no ale to już inna bajka). Dobra wracajmy do meczu i konkretów. Uważam, że Shakthar jest w stanie pokusić się dziś nawet o zwycięstwo. Już w pierwszym meczu po przerwie zimowej nie wyglądali źle a teraz po zaliczeniu jeszcze 6 meczy (5 towarzyskich i 1 w lidze) myślę, że fizycznie będą się prezentować jeszcze lepiej. Biorąc pod uwagę ostatnie 5 meczy Shakhtara na wyjazdach bez względu na rodzaj rozgrywek to mamy same zwycięstwa ale z drugiej strony Borussia u siebie chodź traci bramki to bilans też dość dobry więc dlatego podpieram typ. Nie od dziś wiadomo, że mecze w LM rządzą się swoimi prawami więc spotkań w ligach w ogóle nie będę opisywał bo po prostu nie mają one większego znaczenia. W pierwszym meczu widzieliśmy momentami dużo lepszą piłkę graną tak przez gospodarzy jak i gości. Z resztą uważam że gdyby nie gol Matsa na 2:2 to Shakhtar spokojnie by awansował z tej pary bo myślę że nie dali by dzisiaj odnieść Borussi zwycięstwa. Ale sytuacja jest inna, teraz to oni muszą szukać bramek i zwycięstwa. Ja stawiam na gości bo nie ukrywam większej sympatii do tego solidnie od lat rozwijającego się klubu. I może jak Borussia odpadnie to nareszcie w tvp zaczną pokazywać prawdziwą ligę mistrzów a nie jak to bywało ostatnio ( jeszcze lepszy przykład od tego co było ostatnio gdzie grał Real-ManUtd to ten gdzie puszczono Ajax-Borussia zamiast ManCity vs Real). Już na koniec podaje przewidywane składy:
Borussia Dortmund:
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels (Santana), Schmelzer - Gündogan, Bender - Blaszczykowski, Götze, Reus - Lewandowski
Santana w nawiasie gdyż niepewny jest występ Hummelsa.
Shakhtar Donetsk:
Pyatov - Srna, Kucher, Rakytskyy, Rat - Fernandinho, Hübschman - Teixeira, Mkhitaryan, Taison - Luiz Adriano
Życzę wysokich wygranych i gorąco pozdrawiam moderatorów !!! Powodzenia !
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Indian Wells , Kwalifikacje
Spotkanie: Gabrine Muguruza Blanco - Maria Joao Koehler
Typ: 2
Kurs: 3.54
Bukmacher: Pinnacle
W drugiej rundzie kwalifikacji do turnieju w Indian Wells zobaczymy pojedynek dwóch tenisistek z Półwyspu Iberyjskiego - Hiszpanka Muguruza Blanco, zajmująca w rankingu WTA 95.miejsce zmierzy się z Portugalką Koehler, sklasyfikowaną na 104. pozycji.
Uważam, że może być to jeden z najciekawszych pojedynków na tym etapie. Nieco dziwię się, widząc kursy wystawione przez bukmacherów. Dla Gabrine jest to już siódmy turniej w tym sezonie i w żadnym nie dotarła dalej niż do drugiej rundy. Oceniając jej formę na tej podstawie można rzec, iż nie jest ona najlepsza. Ostatnio co prawda urwała seta Venus Williams we Florianopolis, ale wg mnie był to przypadek. Z kolei jeśli chodzi o Koehler to u niej trudno ocenić dyspozycję. Po niezłym występie w AO, gdzie odpadła w drugiej rundzie po 3-setowym pojedynku z Jankovic(23), Maria szybko odpadła z dwóch turniejów - w Acapulco i Bogota. Jednak tam panie grały na nawierzchni ziemnej, co najwidoczniej w ogóle jej nie spasowało. Teraz grają na twardej i właśnie na takiej Portugalka prezentuje się zdecydowanie lepiej. Potwierdzeniem tego jest wczorajsze zwycięstwo z Dusheviną, która również była faworytką. Uważam, że pojedynek na pewno nie będzie łatwą przeprawą dla Hiszpanki, a nawet przeciwnie - Koehler ma spore szanse na sprawienie małej niespodzianki i awans do pierwszej rundy tego prestiżowego turnieju.
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,Szwecja
Spotkanie: Vaxjo(-1.5) - Frolunda
Typ: 1
Kurs: 3.75
Bukmacher: Sportingbet
05.03.2013 19:00
Analiza:
Spotkanie drużyn zajmujących niższe partie tabeli.Gospodarze na miejscu dziesiątym tuż tuż nad strefą spadkową i jeśli chcą byc nadal w najwyższej klasie rozgrywkowej to nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.goście na miejscu szóstym a co za tym idzie są na miejscu premiowanym grą w play -offach.Gospodarze ostatnio dwa mecze z rzędu wygrali więc dziś liczę na powtorkę z rozrywki.Myślę że są bardzo zdeterminowani aby pozostać w tej lidze i nie grać żadnych baraży o nią.goście ostatnie spotkanie także wygrali choć dopiero po doliczonym zcasie gry.grają w kratkę więc dziś sądzę że im noga się powinie i przegrają to spotkanie.Spotkania między tymi zespołami przynosi rożne wyniki aczkolwiek Vaxjo potrafi wygrać minimum dwiema bramkami.Sądzę że dziś na własnej tafli pokażą się z najlepszej strony i złapali wiatr w żagle.ostatnie zwycięstwa pomogły im uwierzyć w siebie że mogą wygrać z każdym.Na to liczę i tym razem.
⛔ 100
 
makaveli23 230,3K

makaveli23

Użytkownik
Borussia Dortmund - Shakhtar Donetsk
Typ: 2
Kurs: 5.93
Buk: Pinnacle
Zgadzam się z przedmowcą i jestem zdziwiony ze jeszcze nikt (chyba ze zle szukalem) nie zagral dla zabaway (bo przeciez chyba o to w tym konkursie chodzi?) na czystą &quot;dwójkę&quot;. Przecież chodzi o value, czyż nie? Dostajemy kurs szalenie wysoki na druzynę doświadczoną, mająca w swoim skladzie indywidualistów zdolnych samemu zadecydowac o wyniku meczu, więc dlaczego nie? Szachtar będzie juz w lepszej formie kondycyjnej (wierzę), bo mają za sobą juz pierwszy mecz ligowy, co implikuję więcej celnych podań, szybkość czego zdecydowanie brakowało w pierwszym meczu.
Spodziewam się napewno meczu z dużą ilością bramek, a kto wygra pozostaję sprawą szeroko otwartą, dlatego nie widzę powodu by przepuścić okazję i nie zagrać takiego kursu.
⛔ 100
 
herman20 44

herman20

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: Total Number of Corners over 11,5
Kurs: 1.714
Bukmacher: Pinnacle
Mecz drużyn z silną ofensywą. Real musi ruszyć na Manchester chcąc wyjść na prowadzenie w dwumeczu. Czerwone Diabły za pewnie nie pozostaną dłużne ekipie Mourinho, a być może nawet sami będą prowadzić grę chcąc trzymać Królewskich z dala od swojego pola karnego eliminując zagrożenie. Mecz może obfitować w strzały z dystansu co sprzyja dużej ilości kornerów. W pierwszym meczu było ich aż 20. Dzisiaj nie liczę na aż taki wynik, ale śmiem twierdzić, że obie drużyny obok liczby 15 mogą się w sumie &quot;zakręcić&quot;.
✅ 71,4
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Blue Square Premier 20:45
Spotkanie: Gateshead-Kidderminster
Typ: 2
Kurs: 1,73
Bukmacher: Bet365
Analiza: Większość dzisiaj obstawia mecz ManU z Realem ,ale życie nauczyło że LM rządzi się swoimi prawami.
Ja postanowiłem zagrać na typ z nieco niższej ligi ,mianowicie Blue Square Premier. Mecz między spadkowiczem a viceliderem. Stawiam na drużynę gości gdyż są w świetnej formie i są w stanie powalczyć o fotel lidera ligi. Goście nie mogą sobie pozwolić na utratę punktów ,ponieważ lider Wrexam ma jeden mecz zaległy i utrata punktów może kosztować odskoczenie lidera. Z drugiej strony gospodarze Gateshead walczą o utrzymanie i są bardzo blisko celu ,ponieważ tracą zaledwie 2 punkty ,ale mają 3 mecze mniej rozegrane.Co oznacza że spokojnie mogą wydostać się ze strefy spadkowej. W dzisiejszym spotkaniu grają jednak z drużyną ,która ma o co walczyć i nie sądzę żeby urwali jakiekolwiek punkty Kidderminster. Prędzej Gateshead odrobią punkty z drużynami które zajmują pozycje w środkowej części tabeli. Nieco statystyk. Gateshead przegrało 3 mecze z rzędu u siebie i mają średni bilans meczy u siebie 4-5-4. Natomiast goście grają dość solidnie na wyjeździe bilans 8-5-4 stawia ich na drugiej pozycji na wyjazdach. Warto zerknąć na ilość straconych goli. Goście w 17 meczach stracili tylko 11 goli. Zaliczyli 3 czyste konta z rzędu na wyjazdach.
Podsumowując uważam ,że w tym meczu wygra Kidderminster ,a dodatkowo poza konkursem postawiłbym również ,że nie stracą bramki ,a jednym ze strzelcem w drużynie gości będzie Malbon A.
⛔ 100
 
O 0

okrotny

Użytkownik
Hamburg-KrefeldTyp:1 Home/Away
Godz.19:30
Kurs:1.65
Bukmacher:bet365


Analiza:
W dniu dzisiejszym w lidze niemieckiej DEL odbędzie się spotkanie Hamburg-Krefeld.Do końca sezonu pozostały tylko dwa spotkania.Gospodarze zajmują 5 miejsce w tabeli ligowej mając 84 pkt.,goście 4 miejsce 81pkt..Do końca sezonu 12/13 zostały tylko dwa spotkania.W sezonie 11/12 miało 5 miejsce Hamburg a Krefeld 12.Gospodarze mają szanse na prześcignięcie Krefeld w tabeli ligowej.Dadzą z siebie wszystko by zakończyć ten sezon na wyższych miejsu.Hamburg może ostatnio wygrał z drużyną Köln która była na miejscu 1 ale przez przegraną spadła na miejsce 2.
Kiepska analiza.
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
Spotkanie ???? ortmund - Shakhtar
05.03.2013 20:45
Typ: Dokładny wynik (wiele opcji) 2:1; 3:1; 4:1
Kurs: 4.00
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 odbędzie się rewanżowe spotkanie ćwierćfinałowe
Ligi Mistrzów pomiędzy zespołami Borussi, a Shakhtara, Po pierwszym meczu
w lepszej sytuacji są dzisiejsi gospdoarze, którzy zdołali zremisować na trudnym
terenie w Doniecku 2:2. Dla mistrza niemiec, jest to nieprawdopodobna szansa
na awans do kolejnej rundy i możliwość walki o półfinał. Dla podopiecznych Jurgena
Kloppa liczy się aktualnie tylko Liga Mistrzów. Sytuacji w lidze krajowej jest
klarowna, mają oni zapewnione 2 miejsce, na tomaist z Pucharu Nimiec odpadli. Moim
zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe. Brak Hummelsa może być kluczowy,
dlatego upatruje dzięki temu bramki dla Shakhtara, jednak Borussia mając za sobą
80 tys. kibiców nie powinna wypuścić szali zwycięstwa, i zdecydowanie wygrać dzisiejszy
mecz 3:1
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna , Liga Mistrzow
Spotkanie: Manchester United - Real Madryt
Typ: Manchester United powyzej 3 kartek
Kurs: 4,00
Bukmacher: Williamhill
Analiza: W rewanzowym spotkanie 1/8 finalu LM spotykaja sie Manchester United i Real Madrid. Pierwsze spotkanie zakonczylo sie remisem 1-1, co zostawia sprawa awansu otwarta. W pierwszym spotkanie pilkarze Real stwarzali wiele okazja ale znakomita postawa bramkarza Manchesteru spowodowala ze podopieczni Mourinho zdobyli tylko jedna bramka. Pilkarze Realu dwukrotnie pokonali jedna z najlepszych druzyn swiata i raz na wyjezdzie po tym jak zakonczylo sie pierwsze spotkanie remisem 1-1. Ta dobra passa bedzie miala pozytywne wplyw na pilkarze z Hiszpanii dla ktorych dzis bedzie to kolejne bardzo wazne spotkanie w tym sezonie. Dzis zapewnie Portugalski trener zmotywuje swoich pilkarze zeby zagrali ponownie ofensywna pilka i stwarzali wiele okazje zeby pokonac bramkarza rywale. Wszysce znamy Angielska pilka ktora opiera sie na fizyczna meska gra i ze sedziowie na wyspach wiele pozwalaja pilkarzom. Dla gospodarze bedzie to jeden z najtr&#39;udniejszych spotkanie w tym sezonie i presja moze byc wielka co spowoduje ze nie raz czerwoni diable nie beda panowac nad nerwami. Moim zdaniem w to spotkanie gospodarze beda mieli sporo pracy z napastnikami Realu i beda musieli nie raz interweniowac nie zgodnie z przepisami. W takim przepadku sedzia spotkanie bedzie musial nie raz zmuszany zeby pokazac gospodarzom zolta kartka badz nawet czerwona.
Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Manchesterem United i Real Madrid, sedzia spotkanie pokaze gospodarzom powyzej 3 kartek.
zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom