>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy dnia - 05.05.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedziele - 5 Maja

Typy podajemy według wzoru:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, An-Ning (Chiny), ziemna
Spotkanie: Marton Fucsovics - James Ward
Typ: Marton Fucsovics
Kurs: 1.95
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Już o 5:30 czasu polskiego rozpocznie się finałowy pojedynek turnieju w Chińskim An-Ning. Na korcie zmierzą się Marton Fucsovics i James Ward. Kursy na to spotkanie jednoznacznie nie wskazują nam faworyta tego pojedynku jednak, że w ofercie William Hill kurs na zwycięstwo Martona wynosił 2.10 - teraz 1.95, a dla porównania w ofercie bet365 kurs na wygraną Węgierskiego tenisisty to 1.80, a więc różnica jest widoczna i zamierzam ją wykorzystać. Do tej pory Ward 3 z 4 swoich meczów w tym turnieju wygrywał po trzysetowej walce, a w ostatnim spotkaniu był bliski odpadnięcia z turnieju, ostatecznie pokonując zawodnika z Tajwanu i awansował do finału. Z kolei jego rywal wszystkie spotkania wygrał w dwóch setach i myślę, że tym razem będzie podobnie. Ostatnie 10 spotkań na nawierzchni ziemnej również przemawia na korzyść Węgra, gdyż doznał on zaledwie dwóch porażek, natomiast jego rywal spisywał się nieco gorzej i doznał 5 porażek. Podsumowując myślę, że Fuscovics pokazał w tym turnieju, że w tenisa grasz potrafi i udowodni to także w finałowym starciu.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna&gt;Gwatemala
Spotkanie: Petapa-Mictlan
Typ: Gospodarze wygrają jednym golem.
Kurs: 3.60
Bukmacher: betsson
Analiza:
Jutro o godzinie 4:00 obędzie się spotkanie ligi Gwatemalskiej pomiędzy ekipami Petapa, oraz Mictlan, faworytem w tej rywalizacji jest ekipa gospodarzy która u siebie spisuje się znakomicie w obecnym sezonie i ma już na koncie 17 punktów i stracili u siebie tylko 4 gole w 8 spotkaniach, co daje im w tej chwili , dopiero 10 pozycje w lidze,ale tylko ze względu na bardzo słabą grę tej ekipy na wyjazdach. Goście natomiast na wyjazdach do tej pory zdobyli zaledwie 2 punkty, ale w tabeli znajduja sie na wysokim 6 miejscu . Jak juz mówiłem faworytem są gospodarze i patrzac na statystyki w lidze Gwatemalskiej to drużyny na wyjazdach grają tragicznie,. Wątpie aby goście nawiązali tutaj grę. Stawiam na wygraną gospodarzy jedna bramką.
⛔100
 
cwaliq 39

cwaliq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Włoska - Serie A
Spotkanie: Juventus - Palermo
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:
Witam, w końcu nadszedł ten moment w którym Juventus zdobędzie 31 scudetto! Zachęcam do zagrania na mój typ pomimo tego że kurs nie jest za wysoki. Zacznę od gospodarzy, Juve ostatnie swoje 7 meczy wygrało tracąc zaledwie 2 bramki ! Są obecnie liderem Serie A mając na swoim koncie 80 pkt w 34 meczach, strzelając przeciwnikom 66 bramek tracąc zaledwie 20! Piłkarzom z Piemontu wystarczy w ostatnich 4 meczach 1 pkt do mistrzostwa ale nie zamierzają z tym czekać do ostatniej kolejki. Kibicie już jutro są nastawieni na świętowanie upragnionego 31 mistrzostwa co potwierdzają włoskie dzienniki przedstawiając plan honorowej rundy po stolicy Piemontu otwartym autobusem. Tak samo nastawiony jest trener Juve Antonio Conte: &quot;Koniecznie musimy zapewnić sobie tytuł już w najbliższym meczu. Mamy szansę na przekroczenie linii mety i chcemy tego dokonać, bez żadnych ale, wymówki nie są dla nas&quot; co potwierdzają jego słowa w przed meczowej konferencji. Zawodnicy są nastawieni na zdobycie 3 pkt w tym meczu i utarcie nosa prezydentowi Palermo panu Zampariniemu który wielokrotnie bardzo źle wypowiadał się o Juventusie. Pragnę przypomnieć, że Palermo znajduję się tylko lepszym bilansem bramkowym nad strefą spadkową, mają 32 pkt tyle samo co Genoa która w tej kolejce zmierzy się z Pescarą która już spadła do Serie B. Czemu taki typ skoro Palermo gra o życie a Juve wystarczy 1 pkt do majstra? Dlatego, że włoskie dzienniki są niemal pewne, że w tym meczu nie zagra gwiazda drużyny i najlepszy strzelec Josip Ilicić z powodu kontuzji. W Palermo nie zagra również Morganelli. Z kolei w Juve nie obecni to Anelka i kontuzjowany cały sezon Pepe. Ostatnie 5 meczy Palermo to 3 wygrane i 2 remisy, bramkowo 31-46.
Prawdopodobne składy na jutro to :
Juventus: Buffon - Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah, Marchisio, Vucinic
Palermo: Sorrentino - Von Bergen, Donati, Aronica, Nelson, Barreto, Rios, Kurtic, Garcia, Hernandez, Miccoli
Sędzia: Andrea Romeo
Chciałbym również przedstawić małą statystykę związaną z sędzią tego spotkania a mianowicie prowadził on w swojej karierze 8 meczy Juve, bilans to 5 zwycięstw 1 remis i 2 porażki.
Ostatnie 3 mecze pomiędzy tymi zespołami to 3 wygrane Juve:
Palermo - Juventus 0:1
Palermo - Juventus 0:2
Juventus - Palermo 3:0
Moim zdaniem jutro wszyscy kibicie Bianconerich w trakcie i po meczu będą mogli głośno zaśpiewać Il campioni dell&#39;Italia siamo noi oglądając jak piłkarze Juve zdobywają 31 scudetto! Jednocześnie przyczyniając się do spadku Palermo w ligowej tabeli w kierunku spadku do serie B.
Powodzenia i Forza Juventus !
✅40
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Primera Division
Spotkanie: Barcelona - Betis
Typ: Barcelona wygra i obie drużyny strzelą
Kurs: 2.30
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Na niedziele spotkanie ligi hiszpańskiej w której lider i pewnie zmierzająca po tytuł mistrzowski Barcelona zmierzy się na Camp Nou z drużyną Betisu.Faworytem są oczywiście Katalończycy , którzy po nieudanej przeprawie w półfinale Ligi Mistrzów gdzie w dwu meczu ulegli Bayernowi 0:7 chcą wygrać spotkanie ligowe i po tym zwycięstwie będą już bardzo blisko tytułu mistrzowskiego.Barca u siebie wygrała 15 spotkań i tylko raz straciła punkty remisując , ani razu nie przegrali u siebie , w bramkach 53:11.Natomiast jeśli chodzi o drużynę gości to są oni aktualnie na siódmej pozycji z aspiracjami gry w Lidze Europy , tracą oni 4 punkty do szóstej Malagi , by ta przewaga stopniała musieliby wygrać z Barcą co uważam za raczej nie wykonalne biorąc pod uwagę , że będą grać na wyjeździe. Chodź patrząc na wyjazdowe mecze Betisu nie grają oni źle , mają 7W 2R 7P tak więc dobrze jak na spotkania wyjazdowe. Ostatnio na wyjeździe przegrali z Realem 1:3 , a wcześniej ograli Granadę 5:1. Generalnie na wyjeździe w 16 meczach zdobyli 26 goli czyli sporo i jutro o 21.00 liczę również , że strzelą , co uważam za raczej pewne , tak samo jak zwycięstwo Barcelony. Podsumowując: Barca u siebie jest niepokonana i praktycznie w lidze wszystko wygrywa na Camp Nou tak więc jest znacznym faworytem , Betis natomiast spisuje się na wyjazdach na tyle dobrze by jutro zdobyć bramkę lub bramki lecz myślę , że nie zdołają ani wygrać ani zremisować.Mój typ to 4:1 .
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
✅130
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Legia - Lechia
Typ: Legia powyżej 1,5
Kurs: 1,6
Bukmacher: expekt
analiza:
Mecz druzyny walczącej o mistrzostwo i o utrzymanie. Patrząc na ostatnie wyniki druzyn z dołu, piłkarze z Gdańska wciąż nie mogą czuć się bezpiecznie. Nic dziwnego skoro nie potrafia wygrać od 6 spotkań ligowych. W meczu z Legią tez nie wróżę im dobrego wyniku. Legia natomiast, straciła dzis fotel Lidera na rzecz Lecha Poznań, która nie wygląda na druzynę, któa ma chęć się potknąć, tymbardziej, że w następnej kolejce grają znów u siebie. Warszawiacy nie mogą pozwolić sobie na jakąkolwiek wtopę w tym meczu. Po raz pierwszy od dawna, to oni znają wynik meczu najgroźniejszego rywała przed swoim spotkaniem. Myślę, że zadziała to na nich tylko i wyłącznie motywująco i szybko zainkasują Gdańszczaną minimum dwa gole i odprawią ich z kwitkiem. Już czekamy wszyscy na mecz Lecha z Legią w Warszawie. dla przypomnienia na 13 meczów wyjazdowych Lech ma bilasn 12-0-1, i Legioniści doskonale o tym wiedzą. Mogą postraszyć Poznaniaków bilansem 9-2-1 u siebie, i bedą chcieli go poprawić z Lechią. pozdrawiam
⛔100
 
kamykus 3

kamykus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Spotkanie: Parma - Atalanta
Typ: X
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Tutaj nie ma co analizować, kursy lecą na remis na dół, wycofywanie meczu z ofert. Dziwne rozłożenie kursów 2,6 - 1,9 - 5, coś. Moim zdaniem wynik jest już znany we Włoszech i jest to 0-0 lub 1-1 ????
Kiepska analiza.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Typ: 1
Kurs: 1.41
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Kolejny typ z tych &quot;prostych jak konstrukcja cepa&quot;. Wiadome Lech wygrał swój mecz i żeby odzyskać lidera trzeba to spotkanie wygrać. Wg jeśli Legia myśli o mistrzostwie spotkania u siebie musi wygrywać. Do stolicy przyjeżdża 12 zespół T-Mobile Ekstraklasy po fatalnej serii 6-ciu meczy bez wygranej. Ekipa Bogusława Kaczmarka ostatnią wygraną świętowała 10 marca. Od tamtej pory gdańszczanie notują remisy lub porażki. Duży wpływ na postawę lechistów miało odejście Razacka Traore, który dzisiaj strzela gole dla tureckiego Gaziantepsporu.
Jeśli zaś o Legię chodzi to w meczu nie zagrają narzekający na urazy Jakub Rzeźniczak, Jakub Wawrzyniak, Bartosz Bereszyński, pauzujący Wladimer Dwaliszwili oraz nie powołani do meczowej 18-stki Olek Jagiełło i Igor Berezowski. Do składu wracają zaś Danijel Ljuboja i Miroslav Radović, których zabrakło w meczu z Śląskiem we Wrocławiu.
Dodam, że w pierwszym meczu pomiędzy drużynami w tym sezonie Legia wygrała w Gdańsku 2:1. I cóż tu więcej dodawać, goście po prostu są skazani na porażkę. Ktoś może spytać więc dlaczego nie gram na Legię z handi ? Otóż na Legii przejechałem się już nie raz (choćby ostatnio gdy grali z Piastem czy u siebie z Bełchatowem -oba mecze po 0:0) i dlatego gram czystą jedyną bo czego jak czego ale zwycięstwa Legii w meczu z Lechią jestem prawie pewien. Powodzenia !
✅41
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Manchester United - Chelsea
Typ: hc (0:1) X (czyli Manchester United wygra różnicą jednej bramki)
Kurs: 3,80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Manchester ma już mistrzostwo, ale jeśli ktoś myśli, że Ferguson odpuści to jest w dużym błędzie. Powszechnie wiadomo, że Ferguson i Benitez, delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. Ferguson będzie chciał utrzeć nosa swojemu rywalowi, wygrać i skomplikować mu sytuację w zajęciu miejsca w TOP 4. W obecnym sezonie drużyny zagrały już 4 mecze. W lidze na Stamford Bridge United wygrało 3:2. W Capital One Cup po karnych awansowała Chelsea, a w FA Cup po remisie na Old Trafford i wygranej w Londynie również awansowała Chelsea. W ostatecznym rozrachunku wychodzi 2:1 na korzyść The Blues. SAF nie będzie tutaj oszczędzał swoich graczy. Zresztą zobaczyliśmy to już w meczu z Arsenalem, gdzie nie było żadnego odpuszczania. Benitez umiejętnie rotuje składem, bo Chelsea gra jeszcze w LE, zresztą awansowali do finału. Jednak kiedyś musi dać o sobie znać zmęczenie. Od 30 marca The Blues rozegrali do tej pory 11 spotkań, co daje średnio jedno spotkanie na 3 dni. Jest to bardzo duża dawka spotkań w końcówce sezonu.

Nie wiem też, czy Chelsea opłaca się w tym meczu tak mocno szarżować. W środku tygodnia, 3 dni po meczu z United, arcyważny mecz za 6 punktów z Tottenhamem. Porażka z United nie przekreśla szans na TOP 4, a strata punktów z Kogutami może bardzo skomplikować ich sytuację. Po zwycięstwie Kogutów z Southampton i ewentualnej przegranej z United, obie drużyny będą miały po 65 punktów i środowy mecz może zdecydować o miejscu w TOP 4. Dodam, że Koguty będą miały o jeden dzień więcej na odpoczynek.

Skłaniam się do gry na jednobramkowe zwycięstwo United. Kurs na wygraną w okolicach 2,15, lepiej już pograć po 3,80 na wygraną różnicą jednej bramki, bo nie sądzę, że Manchester osiągnie aż taką przewagę, żeby wygrać wyżej. I na koniec dla tych, którzy lubią grać under/over taka statystyka: w ostatnich 6 spotkaniach padło aż 29 bramek, co daje średnio 4,8 bramki na mecz.
⛔100
 
1kulik1 42

1kulik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja, Ligue 1
Spotkanie: Nancy - Lyon
Typ: 2
Kurs: 2,30
Bukmacher: Expekt
Ostatnie Lyon mi służył więc liczę że i tym razem typ wejdzie. Przed nami spotkanie między 3 a 16 ekipą Ligue 1. Stawiam na Lyon, gdyż zależy tej drużynie na utrzymaniu 3 lokaty, a żeby to osiągnąć niezbędne jest zwycięstwo w tym meczu. Przypomnę, że za nimi z punktem straty znajduje się Saint Etienne. Gospodarze też nie mają łatwego życia, choć priorytety są zupełnie inne. Nancy ma punkt przewagi nad strefą spadkową i do końca musi walczyć o pozostanie w lidze. Myślę że Les Gones maja na tyle silną ekipę, by móc móc wygrac na boisku rywali choć jedną czy dwoma bramkami. Gospodarze bez N&#39;Dy Assembe, Romaina Granga i Thomasa Ayassa, Lyon natomiast bez Lacazetta i Bisevaca. Typ oceniam na prawdopodobny, ale nie &quot;pewny&quot; gdyż to liga francuska, a tu różne dziwne rzeczy się dzieją. Pozdrawiam ????
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa.
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin.
Typ: 1.
Kurs: 1,75.
Bukmacher: bWin.
Analiza: Daleko nie szukałem, aby znaleźć typ, który mnie usatysfakcjonuje. Myślę tu o wygranej Śląska z Pogonią. Pogonią, która rozpaczliwie broni się przed spadkiem i wydaje mi się, że tylko cud może ją uratować przed degradacją. A na pewno we Wrocławiu nie mają co liczyć na punkty.
Po pierwsze: Śląsk zechce zrehabilitować się za pucharową porażkę. Po drugie: Śląsk już od trzech spotkań nie zaznał smaku zwycięstwa, a rywal doskonały, aby przerwać passę.
Po trzecie: Śląk kadrowo bije na łeb i szyję &quot;Portowców&quot;. Po czwarte: Śląsk przy dzisiejszej porażce Górnika Zabrze może wskoczyć &quot;na pudło&quot;. Po piąte: Portowcy przyjeżdżają do Wrocławia bez Ediego Andradiny - jedynego zawodnika, który trzyma przy życiu ten zespół. Edi pauzuje za kartki i tym samym siła ognia gości jest delikatnie mówiąc mizerna. Jakby tego było mało nie zagrają również: bramkarz Dusan Pernis i... napastnik Donald Djousse. Wydaje mi się, że Dariusz Wdowczyk, jakby mógł to sam wybiegłby na murawę, bo naprawdę ciężko bedzie mu wystawić skład, który mógłby powalczyć o dobry wynik.
Jesienią Śląsk upokorzył &quot;Portowców&quot; 3:0. W niedzielę spodziewam się podobnego wyniku... :razz:
Moje TyPy w maju:
2 TyPy: 2 ✅ - 0 ⛔
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Boks
Spotkanie: Floyd Mayweather Jr ₋ Robert Guerrero
Typ: Floyd Mayweather Jr przez KO TKO TD lub DQ
Kurs: 2,87
Bukmacher: William Hill
Nie ma co sie spierac, ze zdecydowanym faworytem jest w tej walce The Money. Problem w tym, ze ostatnimi czasy niewiele jego walk konczylo sie przed czasem, a wiekszosc wrecz nieciekawie. Mysle, ze w koncu piekny chlopiec amerykasnkiego boksu bedzie chcial udowodnic swoja wyzszosc i potwierdzic swoj prym w tej wadze. Przeciwnik dosc wytrzymaly i nawet silny z niezlym bilansem ale jezeli tylko Floyd bedzie bardzo chcial to sie uda. Kurs moim zdaniem bardziej niz zadowalajacy. Wiem, ze moja analiza to troche wrozenie z fusow ale jak najbardziej jest value i pora na przelamanie mizernych walk mistrza. No chyba, ze Pretty Boy juz na dobre znudzil sie boksem i zadowoli sie nokautami kolejnych dziewczynek oraz duetem z dżastinem B. Pozdrawiam i mysle, ze warto postawic za rozsadne pieniadze.
⛔100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Polska, 1 liga
Spotkanie - Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz
Typ - 2 (Hp 2:0)
Kurs - 6.50
Buk - William Hill
Analiza :
Zacznę od &quot;gości&quot;, na ten tytuł trzeba mieć wygląd i pieniądze ???? , a tego Zawiszy z pewnością nie brakuje. Z klubem pożegnał się stary Jurij Szatałow wraz ze swoim pomocnikiem z Niemiec Brehmerem, nowa miotła w postaci Tarasiewicza musi wywołać lepszą grę i tym samym zaangażowanie i determinację piłkarzy. To ostatni dzwonek, aby myśleć o awansie do ekstraklasy, a Bydgoszcz, z Bońkiem na czele czeka na to już długie lata.... Wyszedł mecz w Brzesku, &quot;piwosze bez szans&quot;. Przyjezdni w prawie optymalnym składzie, z Abbottem na czele, czerwona kartka Skrzyńskiego nie powinna zachwiać drużyną. Zawisza musi znowu odpalić, wiadomo, że nowy (nie znaczy dobry) trener nie zrobi ze składu Bydgoszczan BVB:wink: z dnia na dzień, ale piłkarze to nie amatorzy i mają potencjał i świadomość, pewnie sami to czują i tyle.
A gospodarze, nie potrafią u siebie poprostu wygrywać, jedyne &quot;zwycięstwo&quot; to walkower z ŁKSem. Warta to już dawno nie ta sama klasa... no i Izabela Łukomska - Pyżalska pewnie nie pomoże. Spadek po równi pochyłej.
Raczej wygra Zawisza i spokojnie pokryje HP.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Szkocka, godz 13:00
Ross County - Celtic
TYP: 1 DNB
KURS: 3,50
BUK: Betsafe
Analiza:
W niedzielę o godzinie 13 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy zespołem Ross a zespołem Celtic. Zdecydowanym faworytem są goście lecz ja taki pewien tego bym nie był bo Celtic do tego meczu przystąpi w bardzo okrojonym składzie.
Gospodarze tego meczu w lidze mistrzowskiej znajdują się na 5 pozycji z dorobkiem 49 oczek. Mają oni szansę na miejsce 3 które daje udział w lidze europejskiej. Mają oni jedynie dwa punkty straty. Więc jest o co grać w tym meczu. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 17 meczy w których to 7 meczy wygrali, 7 zremisowali i jedynie 3 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 20 goli i stracili 14 bramek. A więc na własnym stadionie spisują się bardzo dobrze. W ostatnich 2 meczach wygrali jeden mecz i jeden zremisowali. W ostatniej kolejce wygrali z zespołem Dundee 1:0 na własnym boisku.
Natomiast zespół gości tego meczu w lidze znajduje się na 1 pozycji i mają pierwsze miejsce zapewnione bo zostało 3 kolejki a mają nad drugim zespołem 12 oczek przewagi. Więc w tym meczu mogą grać rezerwami. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie meczy w których to 8 meczy wygrali, 4 mecze zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 35 goli i stracili 20 bramek. A więc jak widać słabo się spisują jak na taki zespół. W ostatnich 2 meczach jeden mecz wygrali i jeden przegrali. W ostatniej kolejce przegrali z zespołem Motherwell 3:1.
Ostatni mecz pomiędzy oboma zespołami na stadionie Ross zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2 !!! Ten mecz może zakończyć się zwycięstwem gospodarzy !!!
Gospodarze wystąpią bez:
Mark Brown BR M:13 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy gracz zespołu
Branislav Micic OB M:1 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy gracz zespołu
Natomiast goście są bardzo poważnie osłabieni:
Frasier Forster BR M:32 G:0 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Gary Hooper NP M:30 G:19 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Charlie Mulgrew OB M:29 G:4 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Emilio Izaguirre OB M:29 G:0 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Georgios Samaras NP M:23 G:7 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Adam Matthews OB M:22 G:2 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Scott Brown PO M:15 G:3 (zawodnik nie zagra) – kluczowy gracz zespołu
Lassad Nouioui PO M:14 G:3 (zawodnik nie zagra) – ważny gracz zespołu
James Forrest PO M:14 G:2 (zawodnik nie zagra) – ważny gracz zespołu
A więc w tym meczu warto postawić 1X ponieważ kursy są bardzo wysokie a nawet DNB można zaryzykować na zespół gospodarzy.​
z/0
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej.
Spotkanie: Detroit Red Wings - Anaheim Ducks
Typ: Wliczając Dogrywkę - Wings
Kurs: 1.75
Buk: Unibet
Analiza:
Najwięcej goli zobaczyli kibice w Honda Center, gdzie Kaczory podejmowały po raz drugi Czerwone Skrzydła. Charakter meczu był zupełnie inny niż tego sprzed dwóch dni - tym razem większość akcji rozgrywała się pod obydwoma bramkami i bramkarze nie byli w stanie powstrzymać napastników. Zwłaszcza goście poprawili skuteczność i na półmetku spotkania prowadzili już nawet 3:0. Szaleńczą pogoń Kaczory rozwinęły w ostatnich 20 minutach i dopięły swego doprowadzając do remisu 4:4. w Dogrywce zabrakło jednak sił na kolejne trafienie, zatriumfowało Detroit dzięki bramce Gustava Nyquista. Rywalizacja przeniesie się teraz do Joe Louis Arena, w wyścigu do czterech zwycięstw jest 1-1. I choć dziś Kaczory wyjeżdżają w delegacji, do bardzo trudnego terenu do zdobycia, to myślę że mimo zaciętości i wyrównanego meczu widzę dziś Skrzydła, który wyjdą na prowadzenie w drugiej rundzie, gdyż sam Howard, rywalizację pomiędzy Kaczorami, wygląda naprawdę nieźle. Potrafi zatrzymać samych dobrych strikerów Ducks, a na własnych śmieciach kibice na pewno mu pomogą. Więc idę dziś w kierunku gospodarzy!
⛔100
 
B 16

balans

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia Eredivisie
Spotkanie: Waalwijk - Vitesse
Typ: 2
Kurs: 2,15
Buk: Bet365
Analiza:
Ciekawe spotkanie pomiędzy drużynami którym bardzo potrzebne jest zwycięstwo. Gospodarze walczą aby utrzymać się na miejscu dającym pozostanie w Eredivisie za to goście biją się o możliwość kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Vitesse do tej pory w 32. meczach zgromadziło 64 punkty i do miejsca dającego możliwość gry w Champions League tracą tylko 2 punkty, więc na pewno będą zmotywowani do gry. W meczach na obcym terenie radzą sobie dosyć dobrze 10-1-5 co daje drugi bilans w lidze. Waalwijk nie zwykło przegrywać u siebie na co wskazuje bilans 6-5-5 co jest dobrym wynikiem jak na 15 miejsce w tabeli. Ich poprzedni mecz zakończył się wynikiem 2-2. Myślę ,że tym razem Vitesse zdoła wygrać.
⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Wawrinka - Ferrer
Typ : Wawrinka
Kurs : 3,06
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :

Finał portugalskiego turnieju, wszystko zgodnie z planem jeśli chodzi o ranking, Ferrer rozstawiony był z numerem 1, natomiast Szwajcar o jedno oczko niżej.
Obaj miewali problemy, jednak za każdym razem wracali z tarczą i tak pozostanie do zakończenia meczu,bo remisów w tenisie niestety nie ma.
Wawrinka kapitalnie zaczął sezon w Australii, każdy fan tenisa pamięta dreszczowiec udziałem jego i Djokovica, gdzie o mały włos....nieważne.
W tamtym meczu pokazał na co go stać, trafiał backhandami po liniach jak robot i nie bał się ryzykować.
Pierwszym turniejem na nawierzchni ziemnej z udziałem Szwajcara były zmagania w Buenos Aires i tu kolejny dobry występ, finał turnieju w którym pokonał go....właśnie Ferrer, po walce, ale Hiszpan górą 2:1. W Acapulco potknięcie ze świetnie grającym Włochem Fogninim, któremu czasami się nie chce, ale jest naprawdę dobrym tenisistą.
Pomijam parę innych spotkań i przenoszę się do bieżącego turnieju.
3 wygrane spotkanie, 2 stracone sety i w każdym z tych spotkań coś się w Warince zacinało, czy to pierwszy set przegrany z Ramosem, oddanie przełamania w pierwszym gemie Eliasowi czy druga partia na korzyść Busty. W finale nie będzie miejsca na taki pomyłki, Szwajcar jest na tyle doświadczonym zawodnikiem, że potrafi się odpowiednio zmotywować, wie z kim przyjdzie mu się mierzyć, ale ma wszelkie podstawy do wygrana i to nawet 2:0.
Zmienność serwisów, ryzyko, akcje przy siatce to będzie klucz do zwycięstwa, Wawrinka góruje nad Hiszpanem techniką, a płaskie zagrania jednoręcznym backhandem pozwolą mu napędzić machinę.
✅206
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
quagliarella 25

quagliarella

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - 1 liga
Spotkanie: Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście
Typ: 1
Kurs: 1,91
Buk: Bet365
Analiza:
Na niedzielę pod lupę wziąłem spotkanie w polskiej I lidze pomiędzy Dolcanem, a Flotą. Jest to spotkanie sąsiadów z tabeli - gospodarze przed meczem na 4 miejscu, goście na 5. Dolcan bardzo dobrze spisuje się w meczach u siebie. Na 13 spotkań wygrali aż 9, jeden zremisowali i ponieśli 3 porażki. W bramkach 24:9. Jak widzimy, w meczach u siebie tracą średnio poniżej jednej bramki na grę. Cały czas walczą o jak najwyższą pozycję, tracąc do 1 miejsca 9 punktów, lecz liderzy mają rozegrane o jedno spotkanie więcej. Goście natomiast w rundzie wiosennej spisują się bardzo słabo. Z 8 gier przegrali aż 5 prezentując się sporo poniżej oczekiwań. Ostatnie 2 spotkania to porażki ze Stomilem Olsztyn oraz GKSem Katowice. Sądzę, że dzisiaj gospodarze dobrze się zaprezentują oraz zrewanżują za porażkę 2:0 w rundzie jesiennej. Uważam, że dzisiaj Dolcan pewnie zwycięży po dobrym spotkaniu.
⛔100
 
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Spotkanie: AZS Koszalin - Trefl Sopot
Typ: 1
Kurs: 2,20
Buk: Betsafe
Analiza:
Idę w zaparte i znowu polecam zagrać na AZS Koszalin. W 3 meczu po grze w &quot;błotnej&quot; koszykówce na 2 sekundy do końca game winnera trafił Leończyk, wyprowadzając AZS na prowadzenie 2-1 w serii do 3 i postawił Trefla pod ścianą. Ten mecz to być albo nie być dla Trefla uważanego przed rozpoczęciem tej pary za zdecydowanego faworyta do awansu do półfinału, z tego oto faktu AZS uważany jest za tego który &quot;może&quot; a Trefl za tego który &quot;musi&quot; , Trefl grając z nożem na gardle myśle że może się spalić a AZS do tego meczu podejdzie w pełni skoncentrowany, półfinał byłby to ich najlepszy wynik w ich dotychczasowej historii gier w PLK, tak jak pisałem wcześniej wielkim atutem AZS jest ich własna hala, w której praktycznie nie przegrywają meczy dodatkowo problemem Trefla jest gra ich wysokich graczy, Spralja ma z centrem mało wspólnego, zbiera mało nie walczy przy tablicy, tylko ucieka na obwód i jak sie wstrzeli za &quot;3&quot; to jest dobrze, a wstrzela się może w co 5 meczu, drugi center jest tak &quot;upośledzony&quot; technicznie że przy wzroscie 210 cm potrafi przy wsadzie zablokowac się o obręcz dlatego tutaj upatruję przewagi Akademików, obwód wygląda mniej więcej po równo, AZS ma podstawy do tego żeby tą serię jutro zakończyć i odesłać zespół z Sopotu na wcześniejsze wakacje.Polecam też zagrać do dubla drugi z jutrzejszych meczów Czarni - Stelmet na zwycięstwo Stelmetu, po pierwszym meczu dość nieoczekiwanie przegranym przez Stelmet, w 2 kolejnych Zielona Góra pokazała że nie przez przypadek są głównymi faworytami do mistrzostwa i jutro skończą tą serie, kurs na czyste zwycięstwo Stelmetu jest całkiem przyjemny 1.70
✅120
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
Typ: Boston Bruins jako pierwsi zdobędą cztery bramki (wyścig do 4. bramek)
Kurs: 2,90
Bukmacher: William Hill
Analiza: Bedzie to drugie spotkanie serii, w pierwszym górą był Boston wygrywając pewnie i wysoko 4:1. Według mnie Boston Bruins to dość niedoceniana drużyna. Niby są wymieniani w gronie faworytów, ale jednak dużo większe szanse daje się Pittsburghowi czy Chicago, a ja uważam, że Bruins wcale im nie ustępują. Boston wyraźnie odpuścił końcówkę sezonu regularnego, by odpowiednio się przygotować do fazy playoff i pierwszy mecz pokazał, że chyba im się to udało. Boston był wyraźnie lepszy, oddali oni 40 strzałów w meczu i prawdę powiedziawszy tych bramek mogli nawet więcej nastrzelać. Toronto nie potrafi grać z Bostonem na ich lodzie, co pokazują wyniki. Boston wygrał sześć ostatnich spotkań z Toronto gdy grał u siebie. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo Toronto nad Bostonem było w sezonie 2010/2011. Bruins u siebie nie mają problemów ze strzelaniem goli Toronto, gdyż na sześć ostatnich spotkań na własnym lodzie strzelali im po co najmniej cztery bramki pewnie wygrywając swoje mecze. Widzi mi się tutaj podobny wynik jak w pierwszym meczu serii.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom