>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.06.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Dania 2 Wschód
B 1908 - Elite 3000
Over 3.5 gola
2.35
Bwin
Na dzisiaj wybrałem mecz z 2 ligi duńskiej z dywizji wschodniej. W spotkaniu 28 kolejki spotkań zmierzy się ze sobą B 1908 i Elite 3000. Gospodarze to 6 drużyna w lidze, a goście są o jedną pozycję niżej. Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Poniżej kilka zdań na temat mojego dzisiejszego typu.
Przede wszystkim drużyna goście zaliczyła najwięcej meczy spośród wszystkich drużyn w lidze (jest ich 16) gdzie padały co najmniej 4 gole. Elite 3000 na 27 meczy miało aż 14 razy over 3.5 gola. Daje to więcej niż 50% wszystkich meczy. To główny argument przemawiający za dzisiejszym typem. Drugi to bezpośrednia historia spotkań między tymi drużynami. Ostatnie 3 mecze między B 1908, a Elite 3000 kończyły się wynikami 4:2, 2:1 i 3:1. Jak widać 2 razy padł wynik wyższy niż 3 gole. Moim zdaniem dzisiaj istnieje duże prawdopodobieństwo, że w ty meczu wpadną 4 gole lub więcej. Stawiam na podział punktów. Mój typ to 2:2 i over 3.5 gola.
⛔ 100
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Spotkanie:
Szwecja - Serbia
Typ:
Połowa i koniec spotkania - wygrywa Szwecja
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Ostatni mecz towarzyski Szwecji przed EURO 2012. Drużyna ta w eliminacjach do euro wygrała 8 na 10 meczy i zaaplikowła 30 bramek co daje średnią 3 na mecz. Ostatni mecz Szwecja wygrała z Islandią 3:2 natomiast Serbia uległa Francji 0:2.
Gdy cofniemy się jeszcze dalej, Serbia przegrała 0:2 z Hiszpanią. Szwecja ma bodajże passe 5 zwycięstw w meczach towarzyskich i nic nei zapowiada, żeby mieli przegrać z Serbią, która jest na wakacjach. Ibrahimović, Toivonen czy Kallstrom na bank znajdą jakieś bramki i to już od pierwszej połowy. Szwecja ma ostatnią okazję aby się sprawdzić, bo za niecały tydzień rozpoczynają bój w swojej grupie. Myślę również, że obrona Szwecji jest wystarczająca na niezbyt urodziwy atak Serbii i przewiduje tutaj zwycięstwo w obu połowach przez Szwecję.
⛔ 100
 
buko111 12

buko111

Użytkownik
dyscyplina Piłka nożna Dania
spotkanie:AB Kopenhaga - Bronshoj
typ:1
kurs 2,08
bukmacher:betsson

witam na dziś mecz z ligi duńskiej gdzie na stadionie w stolicy kraju zmierzą sie drużyna gospodarzy AB z przyjezdnymi Bronshoj. Obecnie drużyna ze stolicy zajmuje miejsce w tabeli 11 z dorobkiem pkt 25 a goście są na miejscu 5 z 36pkt na koncie bilans bezpośrednich meczy wypada na korzyść gospodarzy bo na 3 mecze wygrali 2 i 1 padł remis a ostatni mecz zakończył się wygraną aż 4-0 zatem i tym razem myślę że innego wyniku jak zwycięstwo gospodarzy nie będzie,dodam jeszcze że AB na ostatnie 6 meczy doznało 4p i 1r i 1z natomiast goście 2z 2r 2p
Stawiajcie na gospodarzy muszą kiedyś wygrać i to będzie dziś a z tego co widzę to u każdego &quot;buka&quot;kursy spadają
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis WTA Roland Garros
Spotkanie: Errani - Kerber
Typ: dokładny wynik 0:2
kurs: 2.75
bukmacher: Expekt
Analiza: Kerber zachywca mnie formą. Spodziewałem, ze Martic urwie jej chociażby jednego seta, tymczasem Niemka nawet na to jej nie pozwoliła. Kerber, można powiedzieć, jest w formie.
Natomiast Errani? W poprzedniej rundzie trafiła na słabo dysponowaną Kuznetsovą, z którą i tak miała problemy w drugim secie. Włoszka była chwalona w tym meczu, ale według mnie to niedyspozycja rywalki sprawiała, ze Errani miała łatwiej.
Na betonie, w styczniu tego roku, Kerber gładko ograła Errani 2-0 tracąc tylko 3 gemy. A wtedy nie była wcale większą faworytką niż dzisiaj. Więc spodziewam sie podobnego przebiegu gry. Kerber nie wygląda absolutnie na zmęczoną, może daleko dojść w tym turnieju.
⛔ 100
 
beb 95

beb

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Roland Garros debel
Spotkanie: Qureshi/Rojer - Llodra/Zimonjic
Typ: 1
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nadszedł czas ćwierć finałów w deblu. Naprzeciwko siebie staną dwie utalentowane ekipy. Pytanie dlaczego stawiam na debel Qureshi/Rojer? Ponieważ są bardziej systematyczni, przegrywają tylko i wyłącznie ze ścisłą czołówką. Ostatnio (w sensie bardzo rozległe ostatnio) przegrywali z Bryanami, z ekipą Bhupathi/Bopanna i naszym polskim deblem, natomiast Llodra/Zimonjic mają wpadki zdecydowanie częściej. 2 razy pokonani przez Granollersa i Lopeza, wcześniej przez Mirnyi/Nestor. Ja nie mówię, że to są złe ekipy ale chodzi mi bardziej o systematyczność. Dziś widzę zacięty mecz po którym być może uda się wygrać nie faworytom.
zwrot (zgodnie z bukiem)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
dyscyplina: TENIS ATP - RG
spotkanie: Djokovic - Tsonga
typ: over34,5 gems
kurs: 1,66
bukmacher: bet365
Uprzedził mnie już WojciechJ z typem over3,5 na sety, ale szczesliwie pozostał mi typ na liczbę gemów w meczu, która jest o tyle atrakcyjna, że może zrealizować się ewentualnie w 3 setach. Over34,5 to jak 76 75 64. Natomiast przy tej klasie zawodników taki over jest jakieś 95% pewny w 4 setach. Tsonga to gospodarz turnieju i 5 zawodnik rankingu, Serb to rakieta nr 1, ale mączka nie jest jego najlepszym kortem, na tym turnieju obydwaj prezentują zbliżoną formę. W dotychczasowych pojedynkach wielkiego szlema zawsze między nimi był over3,5 w setach, a już tym bardziej over34,5 w gemach. na mój gust to najpewniejszy typ dzisiejszego rynku sportowego!
✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, RG 2012
Spotkanie : Djokovic - Tsonga
Typ : Tsonga
Kurs : 5,00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Czekałem, czekałem i się doczekałem.
Kolejne w tym roku spotkanie obu tenisistów na korcie ziemnym.
Kolejne w którym faworytem jest Djok i wreszcie kolejne w którym Tsonga przed własną publicznością ma szansę zagrać swój najlepszy tenis i poprawić bilans spotkań z rakietą numer 1.
Tak jak pisałem już we wcześniejszych analizach nie ma co charakteryzować graczy tego formatu, przechodzę więc od razu do szans Francuza.
W tym sezonie Djokovic wyraźnie spuścił z tonu. Oczywiście jego najwięksi &quot;fani&quot; będą to tłumaczyć śmiercią dziadka itd. , ale prawda jest taka, że ubiegły sezon był po prostu chwilową zwyżką formy, do tego doszła słabsza dyspozycja Nadala i proszę, Djoko jest numerem jeden z przewagą 4 tysięcy punktów, a co z tego zostało teraz?
Raptem 1180 - dziękuję dobranoc.

Tsonga może, a raczej powinien upatrywać swoich szans w serwisie i forehandach.
Pokazał w meczu z Wawrinką, że potrafi serwować przy niekorzystnej dla niego sytaucji. Nie raz wyciągał gemy z 0 40.
Forehandy zrobiły swoje, a gra na siatce - często bajeczna.
Tsonga ma przewagę jeśli chodzi o siłę fizyczną.
Djokovic nie potrafi koncentrować się tak samo dobrze jak rok temu, wystarczy chwila nieuwagi i tak jak w meczu z Seppim kończy się to utratą seta.
Tsonga powinien od razu przycisnąć tak samo jak zrobił to w Rzymie z Del Potro, bez kompromisów, twarda męska gra, tak trzeba grać z Djokovicem.

Go Tsonga!!!
⛔ 100
 
matias22 16

matias22

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, RG 2012
Spotkanie : Stosur S. - Cibulkova D.
Typ : zakład na sety, 0:2 Cibulkowa
Kurs : 3.50
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :
Dzisiaj zostanie rozegrany bardzo ciekawy mecz ćwierćfinałowy pomiędzy Australijką S.Stosur ( 6 miejsce w rankingu), a Słowaczką D. Cibulkową (16 miejsce). Mecz zapowiada się na bardzo zacięty, gdyż obie zawodniczki stoją przed szansą awansu do półfinału wielkoszlemowe turnieju. Wg buków nieznacznym faworytem tego spotkania jest Stosur jednak ja stawiam na słowaczkę, która gra bardzo dobrze w tym turnieju i nie dała większych szans liderce światowe rankingu V. Azarence wygrywając z nią pewnie 2:0. Historia bezpośrednich spotkań obu pań to jeden mecz w 2009 roku, która wygrała Stosur 2:0, ale to nie daje jej żadnej przewagi w dzisiejszym spotkaniu, gdyż będzie to całkiem inny mecz niż ten z przed 3 lat.
Stawiam na niespodziankę i zwycięstwo 2:0 Cibulkowej, która wg mnie będzie bardziej zdeterminowa by wygrać to spotkanie i awansować do najlepszej czwórki turnieju.
⛔ 100
 
seniorszakal 1

seniorszakal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, towarzyskie
Spotkanie: Armenia - Kazachstan
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Armrnia to zespół któremu zabrakło odrobiny szczęścia by dostać się do rozgrywek EURO 2012. W ostatecznej klasyfikacji zajeli 3 miejsce które co prawda nie daje możliwości gry w największym wydarzeniu sportowym Europy, lecz pokazali, że mogą utrzeć nosa nie jednej drużynie. Kazachstan to drużyna która w klasyfikacjach zajęła ostatnie miejsce w swojej grupie, świadczy to o tym iż zespół ten nie jest w zbyt dobrej formie. Myślę, że zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Armenia.
Armenia:
31.05.12 MEC Grecja Armenia 1 : 0
29.02.12 MEC Armenia Kanada 3 : 1
28.02.12 MEC Armenia Serbia 0 : 2
11.10.11 EUR Irlandia Armenia 2 : 1
07.10.11 EUR Armenia Macedonia 4 : 1
Kazachstan:
01.06.12 MEC Kazachstan Kyrgyzstan 5 : 2
29.02.12 MEC Łotwa Kazachstan 0 : 0
11.10.11 EUR Kazachstan Austria 0 : 0
07.10.11 EUR Belgia Kazachstan 4 : 1
06.09.11 EUR Azerbejdżan Kazachstan 3 : 2
✅ 50
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, RG 2012
Spotkanie: Novak Djokovic - Jo Wilfred Tsonga
Typ: Jo Wilfred Tsonga wygra 1 seta i mecz
Kurs: 6.50
Buk: Betsson
Analiza:
Dzisiaj 2 szlagiery w cwercfinalach na RG 2012. Bardzo ciekawie zapowiada sie pojedynek pomiedzy Liderem rankingu Novakiem Djokovicem a pupilkiem gospodarzy Tsonga. Novak tutaj nie prezentuje zawsze swojego najlepszego tenisa co pokazal mecz z Seppim gdzie byl blisko odpadniecia z turnieju. Serb ma jednak bardzo silna psychike i wielokrotnie potrafi sie podnosic z trudnych sytuacji co wlasnie udowodnil grajac z Włochem (AO 2012 to samo). Tsonga gra tutaj swoj najlepszy tenis i juz wykrecil swoj zyciowy sukces na Roland Garros bo w cwiercfinale jeszcze nie byl. Dzisiaj stoi przed szansa ogrania Djokovica z ktorym h2h ma bardzo dobry bo 5:5. Zadanie mega trudne ale wykonalne. Francuz przede wszystkim musi dobrze serwowac i popelniac troche mniej bledow co pozwolilo by na nawiazanie w miare wyrownanej walki. Do tego dochodzi zywiołowa publicznosc i mega motywacja Francuza co moze poniesc go do zwyciestwa. Djokovic nigdy na RG nie byl nawet w finale wiec ten turniej nie lezy mu tak dobrze jak pozostale 3 szlemy. Stawiam dzis na Niespodzianke bo jesli Djoko znow troche slabiej znacznie to przy mega motywacji Francuz moze mu nie pozwolic na powrot do gry. Tsonga musi wiec od poczatku mocno uderzyc i starac zdominowac sie Serba w przeciwnym razie w dluzszych wymianach nie ogarnie i przy nienajlepszym poczatku tez raczej nic mu nie pomoze. Kurs niezly i warto dzis szukac niespodzianek.
⛔ 100
 
R 6

redgandalf

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, RolandGarros 2012
Spotkanie: Roger Federer - Juan Martin del Potro
Typ: Handicap wygrane gemy -&gt; -5 Roger Federer
Kurs: 2.25
Buk: bet365
Analiza:
W tym spotkaniu pomiedzy Szwajcarem Federerem a graczem z argentyńskiego Tandil del Potro obstawiam zwyciestwo Szwajcara z przewaga 6 gemów lub wiecej ponieważ kursy odpowiednie -5 na Rogera 2.25, remis 9.00 natomiast +5 na del Potro 1.83 wymagaja zwyciestwa 6 lub wiecej gemami. Wg mnie mecz zakonczy sie zwyciestwem szwajcarskiego mistrza rakiety 3:1. Przewiduje wynik 63 64 67 62. Del Potro jest tenisista mierzacym 198cm co sprawia ze dzieki warunkom fizycznym doskonale serwuje. Natomiast serwis na maczce nie jest juz takim atutem jak na nawierzchni twardej czy trawiastej. Dlatego tez Roger 2 pierwsze sety wygra spokojnie przelamujac argentynczyka po razie, w 3 wyrownanym secie del Potro dzieki serwisowi wygra tie break dlatego ze Rogera najczesciej dosiega kryzys wlasnie w 3 setach w turniejach WS, natomiast 4 set to juz dominacja gracza spod Bazylei. Na plus jesli chodzi o ten typ, jest to ze Juan Martin gra z obandazowanym kolanem oraz specjalnymi plastrami rozgrzewajacymi, co prawda nie jest to na tyle utrudnieniem zeby nie mogl skutecznie grac, natomiast zawodnik po kontuzji zawsze moze byc niepewny. W meczach poprzenich nei bylo widac zadnych problem z kontuzja natomiast czasami szwankowalo dochodzenie do skrotow poniewaz DelPo w ogole do nich nie startowal.
✅ 125
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Federer : Del Potro
Typ : ilość przełamań w pierwszym secie === ZERO
Kurs : 6,00
Buk : williamhill
Godzina : 16.00
Analiza :
Federer w ćwierćfinale ma bardzo ciężkie zadanie bowiem spotka się z Del Potro który jest w wyśmienitej formie, a do tego potrafi naprawdę dobrze grać na clayu i potrafi w wielkoszlemowych turniejach powalczyć z Federerem. Myślę że w pierwszym secie zobaczymy tie breaka i to takiego że tak powiem czystego czyli że po prostu w pierwszym secie żaden z panów nie przełamie tego drugiego tylko konsekwentnie broniąc swoich serwisów panowie dojdą do stanu 6:6 i zawalczą o pierwszego seta w rozgrywce tie breakowej. Kurs jest bardzo zachęcający a każdy kto widział jakieś mecze Federera i Del Potro wie jakim serwisem i jak dobrą grą po swoim podaniu dysponuje zarówno jeden jak i drugi pan. Federer miał bardzo łatwych rywali po drodze do ćwierćfinału - aż trudno uwierzyć że można mieć taką cudowną drogę będąc zaledwie rankingową trójką - najpierw Kamke i tam luzik 3:0, potem Ungur i 3:1, Mahut i 3:1 i Goffin 3:1 a więc i tak jak na rywali których miał to zdecydowanie za dużo straconych setów. Nie mniej jednak Federer to jeden z najlepiej serwujących tu graczy, cała masa asów - 41, praktycznie bez podwójnych błędów a więc jest solidny i nie odda swojego podania. Oczywiste jest że zbyt wielu setów bez przełamań to on tu nie miał ale to z racji przeciętnych rywali których łamał z zadziwiającą lekkością, chociaż sporo było takic setów gdzie tylko 1 przełamanie się pojawiało. Nie mniej jednak raz, albo dwa, już nie pamiętam, miał sety bez przełamań mimo iż grał z takimi słabymi zawodnikami. A Del Potro miał strasznie trudną drogę bo Montanes, Roger-Vasselin, Cilic i Berdych a poradził sobie identycznie jak Federer bo też zgubione trzy sety, też serwiś świetny, bardzo dobra gra, wiadomo że też łamał dużo swoich rywali ale sam siebie zbyt często przełamywać nie dawał, a z Berdychem w pierwszym secie miał tie breaka i to takiego bez przełamań po drodze a więc takiego jak oczekuję również dzisiaj. Wydaje mi się że szansa jest dużo większa niż wskazuje na to kurs a więc typowe VB.
⛔ 100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Spotkanie: Francja - Estonia
Typ: Wynik pierwszej połowy: Francja (-2 AH)
Kurs: 5.75
Bukmacher: Bet365
Na dzisiaj wybrałem mecz towarzyski między Francja i Estonią. Faworyt jeden jest w tym spotkaniu i jest nim oczywiście dzisiejszy gospodarz. Moim zdaniem prowadzenie i to przynajmniej 2 bramkami osiągną juz w pierwszej połowie. Dlaczego? Powodów jest kilka. Francja jest co o klasę lepszym zespołem niż Estonia. Ma świetnych zawodników grających w najlepszych klubach świata, którzy mają bardzo wielkie umiejętności ofensywne. Ribery, Benzema, Nasri to piłkarze, którzy powinni zagrac od początku. Myślę, że w tym meczu najważniejsza dla Francuzów będzie pierwsza połowa, w której pewnie wyjdą najsilniejszym składem, czyli takim, który będzie grał na Euro, w celu poćwiczeniu pewnych elementów gry i aby sie lepiej zgrać. W drugiej połowie Blanc pewnie wpuści rezerwowych, a swoim gwiazda da odpocząc, aby tylko nie nabawić się jakis kontuzji. Podobną sytuację widzieliśmy w ostatnim meczu naszej reprezentacji z Andorą. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na fakt, że Estonia zagra 3 mecz w przeciągu 5 dni. Zapewne rotacja będzie spora, a jeżeli nie to piłkarze grający nie będą w stanie zagrac 3 meczu z rzędu. W weekend grali w turnieju bałtyckim, który w Estonii, Litwie, Łotwie i Finlandii jest dosyć prestiżowy. Dlatego myślę, że nie będą mieli sił, ani umiejętności na przeszkadzanie pierwszej drużynie Francji w pierwszej połowie. Należy również zwrócić uwagę na ostanie wyniki obu ekip. Francja grała z Serbią i w pierwszej połowie było 2-0. W drugiej nic nie dołożyli gdyż trener pozmieniał zawodników. Estonia ostatnio wygrała ze słabą Litwą, ale wcześniej traciła 2 bramki w pierwszej połowie z Finlandią, Ukrainą i Chorwacją. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie gdyż Francuzi będą chcieli rozstrzelać gości, aby w dobrych nastrojach przystąpić do Euro.

zwrot
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DANIA: 1. Division
Spotkanie:AB Kopenhagen - Bronshoj
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie zapowiada się wyjątkowo ciekawie AB Kopenhagen broniącą się przed spadkiem [11 pozycja w tabeli] a zajmującym środkowa częścią tabeli Bronshoj [5 lokata] trochę matematyki :

AB Kopenhagen miejsce w tabeli 11 ilość goli strzelonych/wpuszczonych [na 24 spotkania] 27:41
Grając u siebie [ 12 spotkań] 16:18
Bronshoj miejsce w tabeli 5 ilość goli strzelonych/wpuszczonych [na 24 spotkania] 31:31
Grając na wyjeździe [ 12 spotkań] 18:18
w ostatnich 5 spotkaniach strzelili łącznie 14 i wpuścili 17 bramek co daje nam 2,8 bramek strzelonych i 3,4 wpuszczonych
bilans bezpośrednich spotkań to :

Bronshoj AB Kopenhagen 0 : 4
Bronshoj AB Kopenhagen 2 : 1
Bronshoj AB Kopenhagen 0 : 4
Bronshoj AB Kopenhagen 2 : 0
AB Kopenhagen Bronshoj 4 : 0
Bronshoj AB Kopenhagen 1 : 4
AB Kopenhagen Bronshoj 3 : 1
Bronshoj AB Kopenhagen 2 : 2
AB Kopenhagen Bronshoj 0 : 0

co daje 3,3 gola na spotkanie .
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, u21 kwali
Spotkanie: Wyspy Owcze u21 - Serbia u21
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś o 20 dojdzie do pojedynku pomiędzy reprezentacjami młodzieżowymi Wysp Owczych oraz Serbii. Serbia zajmuje pierwsze miejsce w grupie 5 z dorobkiem 11 punktów, natomiast Wyspy Owcze, jak można się spodziewać zajmują ostatnie,5 miejsce z dorobkiem 2 punktów. Walka w grupie jest i będzie bardzo zacięta, Serbia musi wygrywać z taką drużyną jaką są Wyspy Owcze - bez szans na cokolwiek, jednak byli w stanie zremisować u siebie z drugą w tabeli Macedonią 1-1. Teraz podejmują właśnie Serbów - ostatni pojedynek pomiędzy nimi zakończył się wynikiem 5-1 dla Serbów. Dlatego gospodarze w mojej ocenie są w stanie strzelić bramkę, a Serbowie muszą tu wygrać, widzę tu wynik 1-3.
⛔ 100
 
B 0

bimbeer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Spotkanie: Turcja - Ukraina
Typ: Over 3.5
Kurs: 3.2
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Dzisiaj ostatnia seria meczy towarzyskich przed Euro. Turcja - Ukraina to mecz w którym ciężko określić zwycięzcę, Turcja to bardzo dobra drużyna i szkoda, że zabraknie ich na polsko-ukraińskim turnieju. Ukraina, wiadomo, przed samym turniejem nie chce popsuć nastrojów kibiców więc nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę, bardziej jestem skłonny postawić na remis, ale znalazłem lepszy typ.
Turcy ostatnio rozegrali kilka dobrych spotkań, nie mają większych problemów ze zdobywaniem bramek, w ostatnich spotkaniach (5 meczy, 12 bramek zdobytych, 7 straconych).
02.06.12 Portugalia 1 : 3 Turcja
29.05.12 Bułgaria 0 : 2 Turcja
26.05.12 Turcja 2 : 3 Finlandia
24.05.12 Gruzja 1 : 3 Turcja
29.02.12 Turcja 1 : 2 Słowacja
Ukraińcy, również są skuteczni w ataku, ich statystyka bramek na 5 ostatnich spotkań to 14-9. Jednak nasi sąsiedzi posiadają słabszą defensywę, co Turcja zechce wykorzystać.
01.06.12 Austria 3 : 2 Ukraina
28.05.12 Ukraina 4 : 0 Estonia
29.02.12 Izrael 2 : 3 Ukraina
15.11.11 Ukraina 2 : 1 Austria
11.11.11 Ukraina 3 : 3 Niemcy
Jak widać obie drużyny dużo strzelają i dużo tracą, tak będzie również dzisiaj.
Myślę, że mecz będzie wyglądał tak, że Turcja będzie atakować a Ukraina będzie gonić wynik, myślę, że skończy to się wynikiem 2-2 ale jak pisałem obie drużyny będą atakować, a patrząc na ostatnie mecze typ na over wydaje się być bardzo kuszący :grin:
(Wykorzystałem statystki RoNI9 z pierwszej strony ???? )
⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Turcja
Data: 05.06.2012 godz. 19:00
Spotkanie: Besiktas - Anadolu Efes
Typ: Anadolu Efes ( + 7 pkt)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś o godzinie 19:00 dojdzie do 4 już pojedynku finałowego w Turcji w koszykówce: Besiktas - Anadolu Efes. Stan rywalizacji to 2:1 dla drużyny Besiktasu Stambuł co ciekawe, żadna z drużyn nie potrafiła wygrać na własnym parkiecie. Jako, że Anadolu Efes zakończyło sezon zasadniczy wyżej niż Besiktas to też dwa pierwsze spotkania drużyna ta mogła rozegrać na własnym parkiecie, oba mecze niestety przegrane. Pierwszy z nich 75:82, dwa dni później było już lepiej ale ponowna porażka tym razem 76:71. Anadolu Efes jednak to ekipa która się nie poddaje i wygrała na wyjeździe z Besiktasem 69:67 mimo, że wynik jaki widniał do przerwy to: 45:33 dla Beskitasu, goście jednak dali radę odrobić 12 punktów straty do przeciwnika. Dzisiejszy handicap jak dla mnie jest prezentem. Mimo, że Beskitas dobrze radzi sobie z zespołem Anadolu Efes to nie są to jakieś wysokie zwycięstwa. Dwa dni temu porażka Besiktasu 2 puntami, wcześniej wygrana 5 punktami oraz 7 punktami. Ostatnie 10 meczy Anadolu Efes to 6 zwycięstw oraz 4 porażki. Jednak nie były one wyraźne: 68:66 z Banvitspor, czyli porażka tylko 2 punktami, 71:73 z Banvitspor ponownie tylko 2 punkty, 82:75 z Besiktasem 7 punktów, oraz 71:76 z Besiktasem czyli 5 punktów straty do przeciwnika. O tym, że Anadolu Efes to niezła drużyna udowodnił sezon zasadniczy ukończony na 3 miejscu: 24 zwycięstwa oraz 6 porażek, Besiktas natomiast zakończył go na miejscu 4: 22 zwycięstwa oraz 8 porażek. Anadolu Efes nieźle spisuje się w meczach wyjazdowych: 11 zwycięstw oraz 4 porażki, trochę lepiej spisuje się Besiktas na własnym parkiecie: 12 zwycięstw oraz 3 porażki. Szczerze liczę dziś na zwycięstwo Besiktasu, ale jakieś minimalne, 2-3 puntami, na pewno warto skorzystać z handicapu jaki oferuje nam bukmacher Pinnacle Sports na gości. W każdym z finałowych pojedynków to goście byli górą, ja bym jednak tak nie ryzykował, ale skorzystam z handicapu na gości, według mnie typ warty gry, a kto to wie może Anadolu Efes wygra i będzie czekał nas kolejny mecz finałowy.
⛔ 100
 
fazik1988 14

fazik1988

Użytkownik
DYSCYPLINA - PIŁKA NOZNA
SPOTKANIE - AUSTRIA - RUMUNIA
TYP DOKŁADNY WYNIK WIELE OPCJI 1-2 1-3 1-4
KURS -6,75
BUKMACHER -Bwin
ANALIZA
DZISIAJ O 20.30 zmierza sie dwa zespoły Austri i Rumuni sczeze jesst tu trudno wytypowac zwycieski zespoł ale stawiam na gosci mam nadzieje ze mi sie poszczesci . barzdo dobry kurs wiec czemu nie zarezykowc własnie na takie wyniki ... mysle ze bedzie tu duzo sczelonych goli , mam nadzieje ze goscie w taki sposub co graja ofensywnie strzelo duzo goli. po ostatnim wygranym meczu mam nadzieje ze powtorza to samo Austria to nie jest rywal ktory strzela duzo goli wiec stawiam tylko na jeden strzał celny do bramki i moj typ to wiele opcji czyli 1-2, 1-3 , 1-4 na pewno bedzie tu over 2,5 mozna smialo dac ten typ
⛔ 100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Mecz towarzyski
Francja - Estonia
Typ: Francja wygra do zera
Kurs:1,67
Buk:William Hill
Analiza:
Dziś na MMArena w Le Mans swój ostatni mecz przed EURO 2012 rozegra reprezentacja Francji.&quot;Trójkolorowi&quot; zmierzą się z reprezentacją Estonii.Z pewnością będą chcieli zaprezentować się z dobrej strony przed turniejem.
Dla Francuzów ten sparing to szansa na zaprezentowanie się z dobrej strony przed Mistrzostwami Europy przed własnymi kibicami.Jednocześnie ten mecz,ma charakter spotkania,który może podnieść pewność siebie i morale francuskiej ekipy.Choć wydaje się,że patrząc na problemy innych ekip sytuacja w kadrze Francji jest naprawdę bardzo dobra.Zespół zwyciężył w dwóch ostatnich spotkaniach.Najpierw,dość niespodziewanie wymęczył zwycięstwo nad Islandią,choć Francuzi przegrywali już 0:2.Kolejne spotkanie przebiegało już jednak po myśli &quot;Trójkolorowych&quot;,czego rezultatem było pewne zwycięstwo 2:0 nad Serbią.Największe gwiazdy francuskiej ekipy są w bardzo dobrej formie.Jedynym zmartwieniem jest kontuzja M’Vila,który powinien być gotowy na mistrzostwa.
Z kolei Estończycy kontynuują prawdziwy maraton spotkań.W przeciągu dwóch tygodni rozegrali już 4 spotkania.Pokonali jednak tylko Litwę.Przegrywali z Finlandią,Chorwacją oraz grupowym rywalem Francuzów,Ukraińcami aż 4:0.Estończycy zbudowali ostatnio ciekawą ekipę,o czym świadczy 2 miejsce w kwalifikacjach do ME za Włochami.Udało się za to wyprzedzić m.in.Słowenię czy Serbię.
W dzisiejszym meczu stawiam mimo wszystko na zwycięstwo Francji do zera.Francuzi mają w swoich szeregach wielu znakomitych zawodników.Jak pokazują statystyki Francja na własnym boisku traci mało bramek,tym bardziej z przeciętnymi zespołami.Wyjątek stanowi ostatni mecz z Islandią,ale uważam,że to wynikało z dekoncentracji na początku spotkania.Teraz podopieczni Blanca nie popełnią tego samego błędu.Dodatkowo duże natężenie spotkań reprezentacji Estonii może dobrze nie wpłynąć na ich przygotowanie do tego spotkania.Dlatego dla mnie pewny typ to zwycięstwo Francji bez utraty gola.
✅ 67
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Mecz towarzyski
Spotkanie: Francja - Estonia Francja total goli
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: W ostatnim spotkanie towarzyski przed Euro 2012 spotykaja sie reprezentacje Francji i Estonii. Faworytami tego spotkanie beda pilkarze trojkolorze i zapewnie dzis zagraja tak aby dobrze zakonczyc faza przegotowawcza. Napewno trener Francuzow zmobilizuje swoich pilkarze zeby zagrali tak aby swietnie sie zaprezentowac i podbudowac morale przed nastepnym spotkanie. Przed waznym spotkanie przeciwko silna Anglia Francuzi musze przetestowac kilku wariantow w ataku zeby liec kilku alternatywy chcac zaskoczyc silnych wyspiarze. Znajac sila ataku reprezentacji Fracji mozemy sie spodzewac ze jej trener bedzie dzis stawial na ataku liczac na dobra skutecznosc swoich pilkarze. Licze ze dzis dobrze zaprezentuja sie, Benzema, Ribery, Malouda i uda im sie zagrac skutecznie pokonujac nie raz bramkarza rywale. Moim zdaniem stac pilkarze Francji zeby to spotkanie wysoko wygrac i uspokoic swoich fanow przed poczatek Euro 2012 za kilka dni. Dlatego na dzis stawiam ze w spotkanie pomiedzy Francja i Estonia Francuzi wdobeda powyzej 3,5 gola.
✅ 225
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom