>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.06.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę- 5 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Roland Garros
Spotkanie: Novak Djokovic - Tommy Haas
Typ:
N. Djokovic (-2.5 Sets)
Kurs:
1.935
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Olbrzymia różnica kursowa pomiędzy Pinnacle a chociażby bet365. Bet365 ocenia Djokovica na 3-0 po 1.57, Pinnacle po 1.935. Haas gra turniej życia, to w jaki sposób pokonał Youzhnego czy też uratował się z Isnerem zasługuje na największy podziw. Nie mniej jednak ten gracz ma 35 lat i nie jest gotowy na to by rozegrać kolejne wielkie spotkanie, w dodatku z najlepszym obecnie tenisistą wg rankingu ATP. Novak wychodzi na Nadala, więc będzie chciał zaoszczędzić tyle sił ile się tylko da - maksymalnie upraszczając spotkanie do 3 setów. Nie stać go by męczyć się 4 czy 5 setów przed półfinałem. Spotkanie z Nadalem będzie dla Djoka niesamowicie ważne, ewentualne pokonanie go - to będzie wielki wyczyn, wręcz historyczny dla Serba.
Po stronie Haasa jest tylko jeden argument - niedawno w Miami pokonał Djokovica, ale to była inna nawierzchnia i inna stawka.

✅93
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tur Turek - MKS Kluczbork
MKS Kluczbork
2,50
Tobet

Tur Turek po sezonie najprawdopodobniej wycofa się z ligi chociaż istnieje wiele teorii spiskowych o fuzji z innym zespołem. Wczoraj czterech piłkarzy Tura rozwiązało kontrakty - Dawid Borys, Mariusz Ragaman, Piotr Gląba i Adrian Łucki. Jak widzimy wszyscy zawodnicy to dość ważne ogniwa, może poza Borysem, który w większości wchodził z ławki. Z Turem jest naprawdę źle, bo nie wiem jak takie drewno i obibok jak Ragaman mógł mieć tam pierwszy plac.
Borys - 20 meczów/1 gol (pomocnik)
Ragaman - 10 meczów/0 goli (obrońca) (do Tura trafił dopiero na wiosnę więc podstawowy grajek)
Gląba - 28 meczów/6 goli (napastnik)
Łucki - 21 meczów/0 goli (obrońca)
MKS Kluczbork to solidny ligowiec, który jeszcze nie tak dawno grał w I lidze. W ostatniej kolejce Chrobry Głogów przerwał ich serię 11 meczów bez porażki. Tur natomiast w ostatnich 6 kolejkach potrafili jedynie zremisować co prawda z Zagłębiem Sosnowiec więc z mocną drużyną. Przegrywali jednak wysoko nawet z Oławą, która sportowo prezentuje niski poziom i była to ich jedyna wygrana od kilku ładnych meczów.
⛔ 100
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, USA: MLB
Spotkanie: Washington Nationals - New York Mets
Typ: Washington Nationals -1.5
Kurs: 2.23
Bukmacher: Pinnacle Sports
Data, godz: 05.06.2013 01:05
Analiza:
Na noc biorę w ciemno baseball - coś nowego dla mnie, a na rozkładzie mecz Washington Nationals - New York Mets. Moim zdaniem wygrają ten pojedynek gospodarze. Nationals znajdują się aktualnie na 8. pozycji w tabeli, a ich dzisiejsi rywale to dopiero 13. ekipa. Washington w tym sezonie u siebie w 26. meczach 15. razy wygrali, a zanotowali 11. porażek. Z kolei Metsi na wyjazdah nie czują się chyba zbyt dobrze, gdyż grając 25 spotkań wygrali ich 10., a przegrali 15. Przyjezdni ostatnie swoje trzy mecze przegrali z Miami Marlins na wyjeździe, kolejno: 11-6, 8-1 i 5-1, co tak naprawdę niczego dobrego na mecz z Nationals nie zapowiada, ponieważ Miami to ostatnia drużyna w lidze, tylko i wyłącznie z 6 zwycięstwami. Przypominam, że 3 z nich zanotowali właśnie na ekipie Mets. Teraz jednak przejdźmy do miotaczy.
W zespole gospodarzy miotał będzie Jordan Zimmermann, którego statystyki tego sezonu przedstawiają się następująco: 8 wygranych, 3 porażki. Jednak, że warto dodać, iż Zimmermann w tym sezonie u siebie miotał pięć razy i wówczas wszystkie mecze te zakończyły się wygranymi Washingtonu. W drużynie NY miotaczem będzie Jeremy Hefner - 1 wygrana, 5 porażek. Na wyjazdach również mu nie idzie zbyt dobrze - statystyki: 1-3.
W bezpośrednich pojedynkach w roli gospodarza - Washington, lepsi są właśnie oni:
Pojedynki bezpośrednie: WASHINGTON NATIONALS - NEW YORK METS
28.03.13 MLB Washington Nationals - New York Mets 5 : 1
13.03.13 MLB Washington Nationals - New York Mets 8 : 5
01.03.13 MLB Washington Nationals - New York Mets 4 : 4
19.08.12 MLB Washington Nationals - New York Mets 5 : 2
Podsumowując wiem, że analiza może nie zachwyca, ale upieram się przy dzisiejszym zwycięstwie gospodarzy. Forma po stronie Nationals, ale myślę, że dziś będzie dużo zależeć właśnie od miotaczy i tutaj kolejny plus ode mnie na stronę Washingtonu. Polecam grać też na czystą jedynkę po mniejszym kursie i myślę, że warto zagrać także ten typ. Życzę powodzenia! ;)
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Roland Garros
Spotkanie: Rafael Nadal vs Stanislas Wawrinka
Typ: Over 3,5 seta
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ćwierćfinał wielkoszlemowego turnieju Roland Garros w Paryżu i bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy Nadalem a Wawrinką.Faworytem bukmacherów (zdecydowanym) jak w każdym meczu Rafy jest właśnie Hiszpan ale kursy już w tym meczu na pewno przesadzone.Rafa nie radzi sobie tu zbyt dobrze.Stracił już 2 sety gdzie każdy spodziewał się że przynajmniej do 1/2 finału będzie rozjeżdżał swoich rywali szybkim 3-0.Tak jednak się nie stało i Daniel Brand jak i Martin Klizan potrafili urwać seta wielkiemu Rafie.Do tego jeszcze mecze z Fogninim i Nishikorim wygrane 3-0 ale z łatwością.Szczególnie w meczu z Włochem Nadal miał duże problemy i tylko na życzenie nie stracił seta.Z Japończykiem poszło już trochę łatwiej ale teraz na pewno najtrudniejszy sprawdzian dla króla mączki ponieważ musi zmierzyć się z niezwykle tutaj groźnym Stanislasem Wawrinką.Będący od lat w cieniu Federera Stasiu gra teraz najlepszy tenis swojego życia i jest to bardzo widoczne.Jeszcze na początku w meczu z De Bakkerem miał lekkie problemy z przystosowaniem się do nawierzchni jednak począwszy od meczu z Zeballosem po mecz z Gasquetem grał na prawdę fantastycznie.Co prawda Janowicz ugrał mu seta ale sam Polak był pod wrażeniem klasy Wawrinki.W meczu z Gasquetem Wawrinka przeżywał trudne chwile gdyż przegrywał już 0-2 jednak potem pokazał charakter i zdołał wygrać po 5 setowym pojedynku.W meczu z Francuzem Szwajcar zagrał aż 13 asów co pokazuje skalę jego serwisu która jest bardzo dobra (było to aż nadto widoczne w meczu z Janowiczem), zanotował aż 92 winnery przy tylko 57 Gasqueta a niewymuszonych błędów miał niewiele więcej.W meczach z Nadalem Wawrinka jeszcze nigdy seta nie urwał więc kiedy jak nie teraz.Fantastyczna dyspozycja Szwajcara musi wystarczyć na chociaż seta.Bukmacherzy jak zwykle za bardzo faworyzują Rafaela dlatego trzeba to wykorzystać i myślę że w tym meczu będą przynajmniej 4 sety a kurs bardzo zachęcający.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Polska 2liga
Spotkanie: Jarota Jarocin- Calisa Kalisz
Typ: 1
Kurs: 2,25
Bukmacher: unibet
Analiza:
Końcówka sezonu . Zmierzą się jutro dwie ekipy które już tak naprawde o nic nie walczą w tym sezonie. Widać jednak że Calisa ten sezon poprostu już odpuściła, przegrywa mecz za meczem , ma aż 6 porażek z rzędu . Wiadomo, ani spadek ani awans im nie grozi . do tego Kalisz słabo prezentuje się na wyjazdach. Jarota sprawia wrażenie solidnej ekipy , nie przegrała od 7 spotkań , w tym tylko 2 razy remisując i wpuszczając zaledwie 4 gole strzelając 11. Kolejny plus.. Jarota u siebie wygrywa mecz za meczem , ostatnio pokonała Górnik Polkowice a 4 kolejki temu pokonała nawet wicelidera z Rybnika który nie przegrywa meczów , i wciąz walczy o awans. Kurs jak najbardziej godny zagrania .

✅ 125
 
N 15

napiwo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Roland Garros
Spotkanie: Rafael Nadal vs Stanislas Wawrinka
Typ: Wawrinka
Kurs: 11,0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Rafael nie zachwyca swoja dyspozycja w tym turnieju, za to Staszek w ostatnim meczu mnie maksymalnie zaskoczyl, po takim kursie nie sprobowac to grzech. Wkoncu Hiszpan to tez czlowiek.
Kiepska analiza
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat - Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Urugwaj - Francja
Typ: BTS- yes
Kurs: 2,05
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Mecz odbędzie się o 21:00 w Montevideo. Dla Francji będzie to jedno z dwóch spotkań towarzyskich (pod koniec tygodnia wybiorą się jeszcze do Porto Alegre na sparing z Brazylią) dla gospodarzy zaś przygotowanie przed pucharem konfederacji oraz meczem eliminacji do MŚ 2014 z Wenezuelą (11 czerwca).
Jako argumentacje typu już na wstępie muszę podać niesamowitą statystykę a mianowicie 4 ostatnie mecze pomiędzy zespołami ( na 6 w całej historii gier między ekipami) zakończyło się bezbramkowymi remisami. Jak dla mnie to coś niewiarygodnego i nie chce mi się wierzyć, ze znowu będzie bez bramek (więc tak jakby połowę poprawności typu mamy załatwioną), teraz tylko żeby druga drużyna potrafiła wyrównać lub w ogóle coś strzelić. I tak sobie myślę, kto by nie strzelił pierwszy to każda ze stron ma czym i kim odpowiedzieć.
Urugwaj prawdopodobnie wyjdzie z przodu Suarezem i Cavanim. Do tego mamy weterana Forlana więc gospodarze powinni u siebie coś ukłuć. Goście zaś w przodzie także mają czym straszyć z Benzemą, Giroud, Valbeueną na czele. Do tego Deschamps zapowiada, że chce się przyjrzeć młodym zawodnikom więc na pewno da im szanse a ambicji i walki z ich strony nie powinno zabraknąć.
Koniec końców po dobrym kursie wychodzi mi na BTS. Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL, PlayOffy
Mecz: Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks (03.00 w nocy polskiego czasu)
Typ: 1 ( zwycięzca całego meczu )
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betclic
Odnośnie meczu tych dwóch zespołów bardziej pewny wydaje się typ na zespół Chicago. Wygrali oni 2 ostatnie mecze z Kings i prowadzą już w serii 2-0. Jednak ja typuję tutaj jako zwycięzcę całego meczu drużynę gospodarzy. To spotkanie to świetny moment na przełamanie złej passy i wygraną. W tym momencie rozgrywek niełatwo jest wygrać 3 spotkanie z rzędu i to z takim rywalem. Można tez stawiać na ilość goli w meczu a myślę, że padnie ich trochę.
kiepska analiza
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Djokovic - Haas
Typ : Djokovic - 8,5 gema
Kurs : 3,44
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :

Pora na poważne przetarcie przed półfinałowym meczem z Nadalem, innego scenariusza niż pojedynek Serba z Hiszpanem w tym etapie turnieju sobie nie wyobrażam.
Mimo całej sympatii dla Rafy, uważam, że to właśnie Nole wygra ten turniej i mam wszelkie podstawy żeby tak twierdzić, ale nie o tym teraz.

Haas to dosyć wiekowy tenisista, lekko mówiąc. Może i przeżywa drugą młodość, rozgrywa najlepszy sezon od kilku dobrych lat, ale w tym momencie jedzie na oparach. Mecze w turniejach wielkiego szlema gra się do 3 wygranych partii, nie ma opcji żeby Niemiec nie odczuwał zmęczenia.
Mecz z Isnerem kosztował go wiele energii. Z Jużnym postawił wszystko na jedną kartę skutkiem czego było patrząc na wynik gładkie, trzysetowe zwycięstwo.
Nole z kondycją problemów nie ma. Zmierza po pierwszy w karierze tytuł na kortach Rolanda Garrosa. Dotychczasowe pojedynki wygrywał gładko, nie forsując się oszczędzał siły na dalsze konfrontacje. Mecz z Haasem będzie kluczowy. Jeśli trochę się pomęczy, pobudzi organizm, bo mecz z Rafą będzie decydował o wszystkim.
Przy tej klasie zawodnika bardzo ważny jest rytm gry, na tym poziomie najdrobniejsze szczegóły decydują o losach rywalizacji. Taki handicap ze zmęczonym staruszkiem jest jak najbardziej realny.
⛔100
 
reeq 73

reeq

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Nadal vs. Wawrinka
Typ : over 31.5
Kurs : 1,70
Bukmacher : unibet
Analiza :
Ciekawie zapowiada sie spotkanie Ćwierćfinałowe gdzie spotkają sie moim zdaniem dwoch najlepiej grających w tym okresie tenisistow. Rafa z problemami pierwszego seta od początku turnieju przegrana z Klizhanem i Brandsem. Bardzo ciezki mecz z Foginim chociaz wynik wskazywał na latwe (3-0) . Jak oglądalem mecz Nadala z wlochem brakowalo mu wygranych piłek , ciezko mu je przychodziły. Mysle ze Rafa nie wygra Rolanda w tym roku. Stasiu zaczął sie rozpedzac. Ostatni mecz z Gasquetem był bardzo emocjonujący gdzie Szwajcar zdobyl sporo winnerow . Serwis funkcjonowal rewelacyjnie w trudnych momentach . Bukmacherzy bardzo faworyzują Nadala , mozna spokojnie za niewielką stawke zagrac na wygraną Stasia . Oglądalem finał poprzedniego turnieju szczerze mowiac Rafa zjadł Wawrinke , lecz RG to juz inna motywacja , wiecej meczy i ilosc przegranych setow. Widzialem co piszą koledzy i duzo ma zamiar stawiac +3,5 seta lub overy gemowe. Ja zagram over 31,5 sądze ze spokojnie Szwajcara stac jest urwac seta Wielkiemu Nadalowi. Spotkanie godne przeanalizowania poniewaz buki za bardzo faworyzują Rafe.
8/10
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, II Liga Zachód
Spotkanie: Ruch Zdzieszowice - ROW Rybnik
Typ: ROW Rybnik
Kurs: 1.60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
ROW ostatnio mnie nie zawodzi, więc nie zbaczam z kursu i konsekwentnie gram na drużynę z Rybnika. Ruch Zdzieszowice nie gra już o nic, a utrzymanie mają zapewnione. ROW, jeżeli wygra to spotkanie jednym krokiem będzie w 1 lidze. Drużyna ROWu nie przegrała od sześciu spotkań na tle Ruchu jest w zdecydowanie lepszej formie. Piłkarze Rybickiej drużyny będą chcieli za wszelką cenę wygrać to spotkanie, bo w ostatniej kolejce mierzą się na wyjeździe z Bytovia Bytów (3 drużyna II ligi, również walczą o awans). Myślę, że nie ma, co lać wody, bo sytuacja jest klarowna tak jak napisałem wyżej wygrywając to spotkanie są jedną nogą w pierwszej lidze.
✅60
 
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: piłka ręczna, Toyota Handball Bundesliga
spotkanie: HSV Hamburg - TBV Lemgo
typ: 1
kurs: 1,65
godz: 19:00
bukmacher: Bet-at-home
analiza:
przed nami spotkanie 33. kolejki niemieckiej pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, do rywalizacji stają najlepsza drużyna świata (od niedzieli), czyli HSV Hamburg oraz ligowy średniak, drużyna która w tym sezonie ani nie awansuje do europejskich pucharów ani nie spadnie TBV Lemgo. HSV zajmuje obecnie 5. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 46 punktów, które zdobyli dzięki 21 zwycięstwom, 4 remisom oraz 7 zwycięstwom. Ich bilans bramkowy wynosi obecnie 971:883. Z 16 spotkań u siebie Hamburg wygrał 11, zremisował 2 i przegrał 3. Lemgo natomiast zajmuje w tabeli 9. miejsce z 32 punktami zdobytymi dzięki 14 zwycięstwom, 4 remisom i 14 porażkom. Na wyjeździe drużyna ta wygrała 5 spotkań, 8 przegrała i ostatnie 3 zremisowała. Ogólnie dziwi mnie wysokość kursów na Hamburg, bo niby grają bez Pascala Hensa i w weekend zagrali dwa ciężkie mecze, ale po spotkaniu zaplanowana jest wielka feta, więc HSV będzie chciało zrobić kibicom przyjemność i raczej nie przegra tego spotkania.
✅65
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Roland Garros
Spotkanie:
Jankovic- Sharapowa
Typ: over 19,5 gema w meczu
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie taka Masza straszna jak ją malują. Moim zdaniem dziewczyny mogą długo pograć. Fakt że Marysia nie przegrała w tym turnieju jeszcze seta. Prawda jest taka że w tym meczu też nie musi a bet ma szansę powodzenia. Wystarczy 6:4, 6:4 dla Rosjanki i jest
. Prawdą jest również że Stephens w meczu z Marią nie zagrała na swoim poziomie. Konkretnie takim do którego nas przyzwyczaiła. Słaby procent zdobytych punktów po 1 serwisie jest bardzo ważny a ten był bardzo niski po stronie Amerykanki. Faktem jest że nie oglądałem całego meczu, oglądałem tylko kawałek drugiego seta i mecz był dosyć równy. Myślę że jutro może być podobnie.

✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball USA: MLB godz. 01:10
Spotkanie: Cincinnati Reds - Colorado Rockies
Typ: Over 8,5 runs
Kurs: 2
Bukmacher:William Hill
Analiza: Nie ma dla mnie już ciekawych meczy z piłki nożnej dlatego przestawiam się na baseball. Na dziś przygotowałem mecz MLB gdzie Redsi podejmą Rockies. Stawiam typ powyżej 8,5 runs pomimo iż oba zespoły nie zdobyły wiele runsów w ostatnich meczach przeciwko sobie a na pewno nie powyżej niż 8,5 lecz czasem warto zaryzykować ponieważ obydwa zespoły w tym sezonie są w czołowce w zdobywaniu runsów odpowiednio 271 i 275 co daje im 3 i 1 miejsce pod wzgledem ich ilosci. Wicelider będzie miał cieżkie zadanie dziś w nocy aby pokonać rywali dlatego nie ryzykuje zwyciestwa jednych czy drugich tylko ryzykuje typ powyżej co przemawia fakt iż Rockies w 4 ostatnich meczach z 5 kończyli z typem over 8,5.
✅ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL, PlayOffy
Mecz: Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks
Typ: over 6.5
Kurs: 4.5
Bukmacher: Expekt
05.06.2013 03:00
analiza:
To już trzecie spotkanie między tymi wspaniałymi zespołami.Mistrzowie NHL sprzed roku jak na razie w dwumeczu przegrali oba spotkania.Ostatnie na wynik ponad 5,5 bramki.Coś ciężko w wyjazdowych spotkaniach z Chicago.Ale dziś na własnej tafli mogą zacząć odwracać się od porażek.Myślę że są w stanie wygrać to spotkanie i to pewnie strzelając przy tym więcej niż tylko dwie bramki.Sądzę że dziś to będzie w pełni ofensywne spotkanie w ktorym posypią się bramki dla obu zespołów.Goście z pewnością będą chcieli jak najszybciej skończyć tą faze play-offów.Myślę że nie będą odpuszczać i także strzelą jakieś bramki.Wynik over uważam za otwarty i możliwy do wejścia.jeśli nie będą grali zachowawczo to zanosi się na grad bramek.Sądzę że tak będzie i stawiam na to.
⛔ 100
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna Urugwaj
Spotkanie: Defensor Sporting - Penarol
Typ: Under 2,5
Kurs: 1,86
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Dziwi mnie to, że nikt jeszcze nie zainteresował się tym finałowym spotkaniem, który będzie zwieńczeniem sezonu w Urugwaju. Typ głównie poparty będzie statystykami i &quot;logiką&quot; finałów. Jak wiadomo każdy finał rozgrywek oznacza uważną grę w defensywie. a z przodu może coś wpadnie. Nie inaczej powinno być dzisiaj. Zwłaszcza dobrej gry w defensywie spodziewam się postronie Sportingu Defensor (jakby sama nazwa mało mówiła ???? )który w lidze na 30 spotkań stracił tylko 20 bramek. Poza tym na 18 ostatnio rozegranych meczów pomiedzy obiema ekipami tylko 5 kończyło się overem. Mało tego ostatnie 4 lata finałów rozgrywek to również same undery także to potwierdza moją tezę, że najpierw bronimy, a potem atakujemy. Mecz pewnie będzie zacięty i rozegra się w środku pola. Modelowe spotkanie na wynik 0-0 lub na 1 bramkę którejś ze stron po błedzie przeciwnika. Niestety o kontuzjach, zawieszeniach itd. nie mogę nic napisać bo jak zapewne wiecie do lig egzotycznych ciężko cokolwiek wyskrobać. Także kieruje się intuicja, która podpowiada, że ten finał będzie bramkowo podobny do poprzednich. Statystyki również za tym przemawiają także po takim kursie spróbować warto.
⛔100
 
S 40

skendzielao

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Mecz: Los Angeles Kings - Chicago Blackhawks
Typ: Los Angeles
Kurs: 2,40
Bukmacher: bwin
Analiza:
Kings mają nóż na gardle i ten mecz będzie dla nich walką o byt w tegorocznej fazie Play-Off. Chicago przyjadą do Los Angeles w świetnej formie, uskrzydleni pięcioma zwycięstwami z rzędu. Z kolei gospodarze dzisiejszego spotkania grają ostatnio w kratkę i nie są stuprocentowymi faworytami tego meczu. Jednak w przekroju całego sezonu Los Angeles prezentowali się bardzo solidnie i dziś liczę na ich wolę walki i chęć pozostania w rozgrywce o Puchar Stanley&#39;a. Kings wygrali ostatnich 14 meczów u siebie więc bilans ten wygląda naprawdę imponująco. Stawiam na skromne zwycięstwo gospodarzy.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Roland Garros
Spotkanie: Rafael Nadal vs Stanislas Wawrinka
Typ: Nadal -2,5 seta
Kurs: 1,67
Bukmacher: Pinnacle
Nadal napewno nie gra tu swojego najlepszego tenisa, miał swoje słabsze momenty z Klizanem i Brandsem, dobry mecz z Fogninim i gładko odprawił nieprzewidywalnego Nishikoriego, dla którego dotarcie do tej fazy wielkiego szlema było życiowym sukcesem. O Wawrince wiele osób mówi, że jest we wspaniałej formie i może tu zagrozić każdemu. Rzeczywiście gra szwajcara wygląda tu dobrze, chociaż wczoraj przeżywał ciężkie chwile w meczu z Gasquetem. Pamiętam, że podczas turnieje w Madrycie było wiele opinii, że to właśnie Wawrinka może zatrzymać Nadala, a jak się skończyło? Jak zawsze, ponieważ Szwajcar nie ugrał tam nawet seta. Jutrzejszy mecz bedzie odpowiedzią na co w tym turnieju stać naprawdę Nadala. Napewno będzie chciał skończyć mecz jak najszybciej, mając w głowie półfinał z Djokovicem. Ja tu widzę, może i po większej walce niż w Madrycie, ale jadnak 3:0 dla Nadala.
✅67
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ŚWIAT: Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Urugwaj - Francja
Typ: Azjatycka suma bramek - Powyżej 3
Kurs: 3,550
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zacznę od tego, że w MarathonBet kurs na ten typ wynosi 3,65. A teraz trochę słów na temat tego spotkania. Dla Urugwaju jest to ważne spotkanie z dwóch przyczyn. Zespół z Ameryki Południowej nie gra najlepiej od momentu kiedy rozpoczęły się Eliminacje do Mistrzostw Świata, po jedenastu spotkaniach mają zaledwie trzynaście punktów, o ile początek wyglądał całkiem przyzwoicie o tyle z każdym następnym spotkaniem było coraz gorzej, na otarcie łez - słabej formy - przyszło spotkanie z Polakami, które Urugwaj wygrał 3:1. Zbliża się Puchar Konfederacji, gdzie w grupie nie mają wcale łatwych przeciwników - Nigeria czy Hiszpania, to drużyny, które spokojnie mogą ograć podopiecznych Óscar&#39;a Tabereza. Ukazaniem obecnej formy Urugwaju ma być właśnie to spotkanie z przyzwoitą (w ostatnim czasie) Francją. Didier Dechamps zabrał młody skład na wycieczkę za ocean, jednak własnie Ci młodzi w obecnym sezonie Ligue 1 grali nieźle. Ogólnie menedżer &quot;Les Bleus&quot; zabrał ze sobą bardzo młody skład, jednak to nie przeszkadza w tym, aby spotkanie było na wysokim poziomie z kilkoma bramkami. Głównie warto zwrócić uwagę na młodego pomocnika Lyon&#39;u - Clement&#39;a Greniera, jesli chodzi o defensywę zapewne zobaczymy Kościelnego, a obok niego szanse dostanie młody - Eliaquim Mangala, który wraz z Porto zdobył mistrzostwo Portugalii. Jest także Tremulinas, ten zawodnik niejednokrotnie pokazał jak należy grać w obronie, a także w ofensywie (Bordeaux) nie zabraknie także starych wyjadaczy pokroju Benzemy, Llorisa, Sagny czy Valbueny. Warto także przypomnieć trzy postacie: Capoue, Matuidiego i Cabayea. Dlaczego? A no dlatego, że tych dwóch pierwszych kapitalnie w tym seoznie spisywało się na pozycji defensywnych pomocników, a ten trzeci , który występuję na Angielskich boiskach to dosłowny motor napędowy &quot;Srok&quot;, tak też będzie w reprezentacji Francji. Według mnie mieszanka wybuchowych młodych zawodników, z doświadczonymi piłkarzami, może przynieść bardzo dobry skutek. Jednak i Urugwaj nie jest na straconej pozycji z jednego powodu... Mają Edisona Cavaniego i Luis&#39;a Suareza. Jest to bardzo ważne spotkanie jak już wspominałem dla Urugwaju, aby zobaczyć czy są w stanie powalczyć w Pucharze Konfederacji i walczyć do końca o MŚ, dla Francji to sprawdzenie młodego pokolenia wybitnych piłkarzy, nie ujmując żadnemu ich talentu. Mimo tego, że ostatnie potyczki pomiędzy tymi drużynami kończyły się wynikiem 0:0, uderzam w over azjatycki - 3, dlaczego? W przypadku zwykłego overa 2,5 (3 bramki) zwrot, a można ustrzelić na prawdę niezły kurs...
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom