>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.09.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket, godz. 17:45
Spotkanie: Polska - Czechy
Typ: Polska (- 5,5 pkt)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Powiem krótko po wczorajszym blamażu z Gruzją, porażka 67:84 gorzej być już nie może, a powiem więcej na pewno będzie lepiej, naszym dzisiejszym rywalem są Czesi, którzy również wczoraj przegrali jednak minimalnie, bo 62:60 z Słowenią, czyli gospodarzami, jednak Czesi nie byli faworytami w tej konfrontacji, a my z Gruzinami byliśmy. Mimo wczorajszej porażki, według bukmacherów Polacy znów są faworytami, kurs na zwycięstwo naszych to ok. 1.50, ja zaryzykuję trochę bardziej i postawię, że wygramy co najmniej 6 punktami różnicy. Jeśli Gortat oraz Lampe zagrają na swoim normalnym wysokim poziomie to powinno być dzisiaj dobrze. Coś o gościach, również mają zawodnika występującego w NBA, jest to Jan Vesely grający w Washington Wizards, są również zawodnicy występujący w hiszpańskim zespole Cajasol są to: Ondrej Balvín , oraz Tomás Satoransky , jest też Jakub Kudlácek występujący we Włoskim Cantu. Mimo wszystko patrząc na skład Polacy według mnie oczywiście mają lekką przewagę przede wszystkim Gortat robi różnicę, a gorzej niż wczoraj na pewno nie zagra. Czesi wyglądali zdecydowanie gorzej od nas w sparingach, m.in. porażki z Belgią 59:72, 55:69 z Litwą, czy też 89:98 z Finlandią. Mimo wszystko dla naszych nie będzie to spacerek, jeśli jednak po pierwszej połówce nie będzie to wyglądać tak jak wczoraj z Gruzją to jestem dobrej myśli. Dla obu zespołów jest to bardzo ważny mecz na tyhc mistrzostwach, według mnie więcej argumentów mają Polacy, może typ troszkę patriotyczny ale trzeba wierzyć w naszych. Co ciekawe mimo, że wczoraj przegraliśmy to zdobyliśmy 7 pkt więcej od Czechów wczoraj, więc w ofensywie wcale nie są tacy mocni, trzeba tylko lepiej popracować w defensywie poprawić skuteczność i jestem dobrej myśli. Transmisja 17:45 Polsat Sport News.
⛔100
 
anzelmo 141,4K

anzelmo

Użytkownik
Słowenia - Hiszpania 05.09.2013 21:00, Koszykówka, Europa, Mistrzostwa Europy - mężczyźni
typ -3,5 pkt 1 polowa Hiszpania
kurs 1,75
Bet-at-home
Krotko i na temat , mój bet dnia.Jakoś nie widzę opcji żeby Hiszpanie nie wygrali tego meczu spokojnie- tak jak wczoraj odprawili z kwitkiem walecznych Chorwatów.Słowenia nie zachwyciła męczyła sie strasznie z Czechami dowiozła te kilka pkt przewagi jakie miała przez cały mecz ale ogólnie mecz bardzo nerwowy, stykowy. Spore problemy z wysokim Veselym- dzisiaj WIECZOREM powinno być podobnie, tylko na całym parkiecie będzie gospodarzom EUROBASKETU bardzo ciężko. Hiszpanie jak przyspiesza sa bardzo groźni, graja bardzo szerokim składem świetny rzut z dystansu.Koszykówka praktycznie kompletna - ofensywny szybki basket, wszystkie atuty po stronie Marca Gasola i spółki.Hendi niskie do polówki warte pogrania -3,5 to na prawdę nie wiele. Hiszpanie wczoraj praktycznie jako jedyni zrobili swoje w bardzo dobrym stylu -jeśli zagrają to co wczoraj będzie bardzo wysokie zwycięstwo.
✅75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom