>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 05.11.2011 (sobota)

Status
Zamknięty.
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bygdoszcz
Typ: 1
Kurs: 2,10
Buk: betsafe
Sandecja Nowy Sącz - Zawisza Bydgoszcz
Po dość słabym początku sezonu Sandecja zdaje się wracać na właściwe tory co raz lepiej do drużyny wkomponowują się młodzi gracze (Szeliga, Szczepański czy Jędrzejowski), ostatnie mecze także pokazują, że forma wraca, co prawda ostatni był przegrany z GKSem, lecz był to mecz wyjazdowy, u siebie Sandecja spisuje się o niebo lepiej, remis ze Stróżami był wypadkiem przy pracy, niepotrzebnie odpuścili gracze z Sącza po szybko strzelonej bramce. Zawisza z kolei po znakomitym początku sezonu teraz dużo spuściła z tonu i ostatnio notuje serię meczów bez zwycięstwa, coś się w tej drużynie zacięło, ale tego można się było spodziewać w końcu to beniaminek :wink: Posiadam także informacje z pierwszej ręki, że w szatni dobra atmosfera i bardzo duża mobilizacja na ten mecz, także będzie można liczyć na doping wielu kibiców.
⛔ 100
 
K 56

kamil86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Spotkanie: Bristol City - Burnley
Typ: 1
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Klasyczny typ &quot;na przełamanie&quot;.
Bristol City to w tej chwili (po rozegraniu 15 kolejek) jedyny zespół w angielskiej Championship bez zwycięstwa na własnym boisku. W takich ligach taka zła passa nie może trwać wiecznie. A okazja do przełamania wymarzona, bo przeciwnik jest do ogrania, poza tym ostatnio gra w kratkę.
Bristol City nigdy nie był jakimś mocarzem na zapleczu Premiership, ale na własnym boisku spisywał się nienajgorzej (w dwóch ostatnich sezonach po 10 wygranych). Co ciekawe, poprzedni sezon też pod tym względem zaczęli kiepsko (na początek pięć spotkań bez zwycięstwa u siebie), ale potem potrafili ograć na Ashton Gate takie ekipy jak Reading, czy Cardiff. Niby w zespole przed sezonem zaszło kilka zmian kadrowych, ale udało się zatrzymać najlepszych strzelców: Bretta Pitmana i Jonathana Steada. The Robins muszą wreszcie zacząć solidnie punktować, bo ich sytuacja w tabeli jest dramatyczna (przedostatnia pozycja, zaledwie 10 punktów). Zwyżkę formy już da się zauważyć - w dwóch ostatnich kolejkach zespół Dereka McInnesa (pracuje z zespołem od 19 października, przyszedł ze szkockiego St Johnstone) zdobył cztery punkty - najpierw wygrywając 2:1 w Barnsley, a potem sensacyjnie zabrał dwa oczka West Ham i to na Upton Park (0:0).
Burnley gra w tym sezonie w kratkę dobre mecze przeplatając słabymi (17 miejsce, 18 punktów). W ostatniej kolejce nadspodziewanie gładko poległo u siebie z Leicester 1:3. Jeśli tylko defensywie BC uda się zatrzymać rewelacyjnego w tym sezonie Charliego Austina (8 goli), to powinno cieszyć się z pierwszego domowego zwycięstwa.
Warto dodać, że oba zespoły zmierzyły się już w tym roku na Ashton Gate. 19 marca triumfował Bristol City 2:0 po golach Pitmana i Maynarda. Dzisiaj liczę na powtórkę.
✅ 155
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Spotkanie: Newcastle - Everton
Typ: Wyścig do 2 bramek? Newcastle
Kurs: 2.75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Na St. James Park, przyjeżdża Everton, który w tym sezonie nie błyszczy formą, czego nie można powiedzieć o gospodarzach. Newcastle obecnie zajmuje 2 pozycje w lidze, co więcej nie doznali jeszcze żadnej porażki w tym sezonie. W dzisiejszym meczu wątpliwy był występ Cahilla, Distin i Anichebe, dwóch pierwszych znalazło się na ławce rezerwowych, a Fellaini pauzuje, za czerwoną kartkę. W znakomitej formie jest Demba Ba, który w poprzednim spotkaniu Newcastle, przeciwko Stoke, popisał się Hatrickiem, a ogólnie w 9 spotkaniach ma już 8 bramek. Dzisiaj szczerze powiedziawszy, nie widzę, najmniejszych szans na zwycięstwo drużyny Evertonu. Ale też nie widzę, pogromu Newcastle. Stawiam na to, że Newcastle jako pierwsze strzeli dwie bramki. Wynik? 2:0.
✅ 175
 
nazario9 1

nazario9

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Białoruska Extraliga
Spotkanie: Shakhter Soligorsk - Khimik-SKA Novopolotsk Typ: over 5.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: bwin
Analiza:
Mecz o 15.00
Dzisiaj u naszych wschodnich sąsiadów w najwyższej lidze spotkanie pomiędzy Soligorskiem, a Novopolotskiem. Drużyna gospodarzy to faworyt spotkatnia, zajmuje 4 miejsce w tabeli, z dorobkiem 4,4 gola na mecz na własnym terenie.
Zespół gości to przedostatnia drużyna ligi, zespół z Novopolotska na wyjazdach strzela średnio 2,7 gola, tracąc przy tym 4,80 gola. Jest to zepsół słabo radzący sobie na wyjazdach.
Ostatnie spotkania pomiędzy sobą:
Shakhter 5-1 Khimik
Shakhter 3-3 Khimik
Shakhter 6-4 Khimik
Sądzę, że gospodarze dzisiaj sobie poradzą i wygrają przekonująco, powyżej 5,5 gola padnie.
⛔ 100
 
A 0

am0kkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Spotkanie: Manchester United - Sunderland
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Co tu dużo mówić, Manchester ostatnio jest po prostu bez formy. Nie wygrywa wysoko, gdzieś jakby zatracił skuteczność z początku sezonu. W tygodniu męczył się z rumuńskim słabeuszem w lidze mistrzów, wygrywając tylko 2-0. Sunderland na pewno poszuka swojej szansy w teatrze marzeń. Myślę, że będzie to podobny mecz do tego, z Norwich, który Czerwone Diabły wygrały 2-0, strzelając ostatniego gola w końcowych minutach. Na pewno nie ma co doszukiwać się fajerwerków ze strony Man U, będą chcieli ten mecz po prostu wygrać, chociażby jedną bramką. Stąd też mój pomysł na typ under 2,5, a kurs bardzo ładny.
Pozdro!
✅ 160
 
dynia00 34

dynia00

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Dortmund - Wolfsburg
Typ: 1 (handicap 0:1)
Kurs: 1,825
Bukmacher: Sportingbet
Spotkanie na dzisiaj: Borussia Dortmund podejmuje Wolfsburg. Dortmund po ciężkim meczu z Olympiakosem pozostaje w grze o dalszą fazę rozgrywek LM. Umotywowani zwycięstwem myślę że spokojnie poradzą sobie z przeciętną w tym sezonie drużyną Wolfsburga. VFL to już nie jest ta sama drużyna co w ubiegłym sezonie. Wolfsburg zajmuje 12 miejsce w tabeli i jest drugą drużyną najgorzej grającą na wyjazdach - po 6 meczach 4 punkty (1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki). Borussia natomiast to zespół świetnie grający przed własną publicznością. po 5 meczach rozegranych u Siebie Dortmund zgromadził 12 punktów. Ostanie 4 mecze to 3 zwycięstwa i jedna wpadka z Hertą Berlin:
Dortmund - FC Koln 5:0
Dortmund - Augsburg 4:0
Dortmund - Herhta 1:2
Dortmund - Nurnberg 2:0

✅ 82.5
Po wynikach widać że Borussia gra u siebie pewnie i nie oszczędza rywali. Myślę że dzisiaj będzie podobnie i drużyna BVB wygra pewnie różnicą co najmniej 2 bramek.
 
kuzkes 1

kuzkes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ROSJA: Premier League
Spotkanie: Turek - Krasnodar
Typ: 2
Kurs: 3,50
Bukmacher: BET365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem mecz rosyjskiej Premier League pomiędzy drużynami środka tabeli. Gospodarz tego spotkania zajmuje 11 pozycję w tabeli i gra bardzo w kratkę. Natomiast drużyna Krasnodaru zajmuje 9 pozycję w tabeli i ich gra jest zdecydowanie bardziej wyraźna i równa. Myślę że mecz będzie bardzo wyrównany i pewnego faworyta tego spotkania trudna wskazać, ale wg. mnie duże szanse na wygranie tego spotkania na drużyna przyjezdna
⛔ 100
 
B 8

brelo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: ŁKS Łódź - Ruch Chorzów
Typ: 2
Kurs: 3,26
Bukmacher: Pinnacle
Dzisiaj typ z analizą pisaną na szybko, albowiem jest sobota i miałem mało czasu na to żeby usiąść przy komputerze i to napisać. Typuję na dziś zwycięstwo Ruchu Chorzów w meczu z ŁKSem Łódź. Gospodarze co prawda nie raz już pokazali, że lepszych od siebie potrafią ograć, a tym bardziej z nimi walczyć. Niestety na ich niekorzyść działa fakt, że Michał Probierz (wybitny trener) zrezygnował z pracy w tym klubie. Fakt, zostawił po sobie warsztat i założenia taktyczne, ale dla piłkarzy ŁKSu odejście trenera przed meczem to musi być spory cios. Sytuacja w ŁKSie jest więc bardzo niestabilna.
Ruch natomiast jest to zespół bardzo poukładany, trener Waldemar Fornalik prowadzi zespół już dłuższy czas i Ruch gra solidnie. Nie ma tam według mnie wyróżniających się postaci, ale jest drużyna zbilansowana, złożona z zawodników wśród których każdy zna swoją wartość i miejsce na boisku. Atutem są także warunki fizyczne, których Ruch jak najbardziej nie powinien się wstydzić, potrafią się odnaleźć w ostrej fizycznej grze, przepychankach i to przynosi efekt.
Podsumowując Ruch jest drużyną poukładaną i solidną, a ŁKS może odczuć odejście trenera i destabilizację we własnych szykach i dlatego typuję w tym meczu zwycięstwo Ruchu.
Pozdrawiam
✅ 226
 
K 1

kwasnykwasny

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkówka
Spotkanie: Monza Brianza-Sisley Belluno
Typ: Monza -5.5 punkta-&gt; handicap na caly mecz
Kurs:1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Kolejna seria spotkan włoskiej Lega Palavollo. Wybrałem spotkanie między Monzą a Sisleyem. Gospodarze są klarownym faworytem,poki co przegrali tylko z absolutną czołowką czyli Modeną i Trentino, a w reszcie spotkan radzili sobie bardzo dobrze odnosząc zwycięstwa ???? Po drugiej stronie siatki dobrze wszystkim znane Sisley Belluno, które po zmianach kadrowych nie jest juz tą samą druzyną która odnosiła sukcesy w Pucharze CEV. Myslę ze gospodarze powinni wygrac spotkanie za 3 punkty ????
Dodatkowo poza konkursem polecam typ na Monze na zwycięstwo w 1 secie ????
Powodzenia ????
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, I liga, Polska
spotkanie: Sandecja - Zawisza
typ: 2
kurs: 3.90
buk: Unibet
analiza:
Analiza będzie krótka, ale rzeczowa. Po pierwsze do zagrania na gości zachęca mnie kurs. Polska I liga jest tak nie przewidywalna iż nawet lider może przegrać z ostatnią drużyną w tabeli. Po drugie różnica w tabeli, jeszcze nie tak dawno Zawisza liderowała, lecz spadła na drugie miejsce, które także daje awans do Ekstraklasy. Sandecja jest obecnie na ósmej lokacie z dorobkiem 24 pkt, gdy Bydgoszczanie mają ich 31. Po trzecie, różnica w składach, zdecydowanie goście mają bardziej znane nazwiska w swoich wyjściówkach. Choćby wypożyczeni z Zagłębia Lubin: Adrian Błąd, najlepszy strzelec swojej obecnej drużyny, Paweł Oleksy, czy nieprzeciętny środkowy pomocnik Martins Ekwueme. Oprócz zawodników będących w Zawiszy na wypożyczeniu z najlepszej obecnie drużyny na dolnym śląsku są także: Paweł Zawistowki, oraz Wahan Geworgjan, jednak oni dziś nie zagrają. Trener ekipy z Bydgoszczy zapowiedział grę o 3 pkt. Myślę, że słowa dotrzyma. Początek meczu o godzinie 19;15.
✅ 290
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
pilka nozna anglia league one 5.11 16:00
Sheffield Wed - Brentford
typ: -1 Sheffield Wed. (Sheffield conajmniej dwoma bramkami)
3.25
Sportingbet
Analiza
Dziś w spotkaniu siedemnastej kolejki angielskiej league one sheffield wednesday na wlasnym stadionie podejmie druzyne brendtfordu. Dzisiejsi gospodarze spotkania sa aktualnie na wysokim 3. miejscu w ligowej stawce, ich dzisiejsi przeciwnicy sa odrobine nizej w tabeli - na 8. miejscu. Sheffield w tym sezonie fenomenalnie spisuje sie w spotkaniach na wlasnym stadionie, przed wlasna publicznoscia to o niebo lepsza druzyna. Sposrod siedmiu rozegranych spotkan wygrala ta ekipa wszystkie mecze, strzelajac przy tym az 18 bramek przy pieciu straconych. Dziś Sheffield jest oczywistym faworytem tego spotkania. Wiekszej pewnosci zwyciestwa gospodarzy dodaje fakt, ze brentford ostatnimi czasy gra w kratke. Przegrana ze Stavenage u siebie 0:1, remisy ze slabymi Carlise czy Scunthorpe. Widac, ze goscie w stosunku do poczatkowej czesci sezonu nieco obnizyli loty. Sheffield spisuje sie duzo lepiej, w szczegolnosci na wlasnym stadionie. Uwazam, wiec ze to gospodarze siegna dzis po komplet punktow.
⛔ 100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Hull - West Ham
Typ:Ile padnie goli?Więcej niż 3,5
Kurs: 3.60
Bwin
O godz 16 dojdzie do spotkania dwoch spodkowiczow z Premiership,Hull podejmi West Ham.
Spotkanie oceniam za bardzo wyrownane i typuje ze wpadnie duzo goli i wyniesie wiecej niz 3,5 w meczu.
Ostatni raz w 2009 na stadionie Hull City padło az 6 bramek ! dzis moze byc podobnie licze na 3-4 bramki gosci i 2-3 gospodarzy a mecz bedzie sie podobał.
Zobaczymy jak sie to dzis ułozy
powodzenia.
⛔ 100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PRIMERA DIVISION ⚽
Spotkanie: Levante - Valencia
Typ: Valencia wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 3,80
Buk: Gamebookers
Dzisiaj późnym wieczorem o 22:00 Levante zmierzy się z Valencią. Emocji na Estadio Ciudad de Valencia napewno nie zabraknie, bo przed tym spotkaniem oba zespoły zajmują bardzo wysokie miejsca w tabeli. Przed rozpoczęciem sezonu, chyba nikt nie przypuszczał, że Levante po 10 meczach będzie zajmować trzecią pozycję. Wydaje się jednak, że dobra passa Levante dobiegła końca, bo dwa ostatnie mecze nie były już tak udane. Wymęczona wygrana 3:2 z Realem Sociedad po golu w doliczonym czasie gry i przegrana na wyjeździe 0:2 z Osasuną. Valencia w ostatnich trzech spotkaniach zanotowała trzy zwycięstwa, strzelając przy tym siedem goli, ich forma rośnie i wydaje mi się, że dzisiaj pokonają lokalnego rywala. W ostatnich kilku meczach tych drużyn padało albo bardzo mało goli, albo bardzo dużo, tak jak w roku 2008, kiedy to Valencia wygrała 5:1 a hat-tricka zaliczył David Villa. Dzisiaj liczę na ten drugi scenariusz i wysoką wygraną Valencii.
⛔ 100
 
sorek21 42

sorek21

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Anglia Premier League
Spotkanie: QPR - Man City
Typ: Gol przed 25:00
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Manchester City pewnie zmierza po tytuł mistrza Anglii i wygrywa mecz za meczem,prezentując przy tym ofensywny futbol z dużą ilością goli.Dziś zmierzą się z QPR które zajmuje 11 miejsce w tabeli.City jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i zapewne po raz kolejny wysoko wygra.Myślę,że szybko osiągną przewagę,co udokumentują bramką strzeloną w pierwszych 25 minutach.Potem będą kontrolować spotkanie i spokojnie strzelać następne gole.
Proszę usunąć mój poprzedni wpis,próbowałem go wysłać z telefonu ale zawsze jakieś problemy wychodzą.
⛔ 100
 
D 103

dolcegibony

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka,Polska Ekstraklasa
Spotkanie:Turów Zgorzelec-ŁKS Łódź
typ: Turów(-17,5)
kurs:1,85
Bukmacher: betclic
Analiza:
o godz 17 15 zacznie sie mecz 1szej drużyny z 12. Zdecydowanym faworytem jest Turów Zgorzelec którzy sa w fantastycznej formie. Na 7 spotkan maja 7 wygranych,natomiast dryżyna z Łodzi wygrała tylko 2 razy. Myśle że Turó nie powinien mieć żądbych problemów z pokonaniem drużyny Łksu minimum 18 punktami. Ostatnie pięć spotkań Turowa to wygrane 26 punktami,18, 15, 7 i 21 punktami, natomiast 5 ostatnich spotkań łksu to wygrana po dogrywce i 4 porazki. Myśle że Turów przed własną pulicznością pokaże swoją siłe wygrywając gładko z Łksem.
✅ 85
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia - Widzew
Typ: Więcej goli niż 2,5
Kurs: 2,45
Bukmacher: bwin
Analiza:Lechia gra o głowę Kafarskiego. Myślę, że wbrew temu co się mówi, piłkarze będą chcieli pokazać się z dobrej strony. Mają dla kogo grać. Dla kibiców. Narazie prezentują się na nowym stadionie mizernie i myślę, że właśnie nadeszła pora na efektowny, atrakcyjny i emocjonujący mecz. Kafarski nie ma już nic do stracenia, musi wygrać. A z kim jak nie ze słabym ostatnio Widzewem? Tym bardziej, że Łodzianie do Gdańska przyjechali bez podstawowego stopera - Sebastiana Madery. Na środku obrony obok Bieniuka zagra Tunezyjczyk Abbes, który jest nominalnym lewym obrońcą. Grał już w ten sposób tydzień temu z Cracovią, ale teraz będzie mu o wiele trudniej. W końcu mecz wyjazdowy. Poza tym Widzew w tym meczu będzie dysponował zwiększoną siłą ofensywną. Do gry wraca Dudu, w kadrze jest Dżalamidze, a w formie Oziębała. Spodziewam się też wreszcie dobrego meczu Ostrowskiego, być moze okraszonego golem. Dysponuje świetnym strzałem. Spodziewam się otwartego meczu z obu stron. I wielu goli. Myślę, że warto ;)
⛔ 100
 
M 16

mefius

Użytkownik
Spotkanie: Girona - Hercules
Data i godzina: 5.11.2011 18.00
Typ: 2
Kurs: 2,48
Bukmacher: Pinnacle
Dziś o godzinie 18.00 w 12 kolejce drugiej lidze hiszpańskiej Girona zmierzy się na własnym stadionie z Herculesem. Faworytem tego spotkania jest Hercules, choćby dlatego że jest liderem ligowej tabeli z uzyskanymi 28-oma punktami po jedenastu spotkaniach ligowych. Goście mają na koncie aż 9 zwycięstw 1 remis i 1 porażkę, to jest naprawdę dobry bilans. Z drugiej strony gospodarze zajmują 20 lokatę z dorobkiem 7 punktów po 11 kolejkach. Jest to niewiele punktów, myślę że Girona będzie bronić się przed spadkiem w tym sezonie. Do tej pory gospodarze stracili najwięcej bramek, uważam że w dzisiejszym spotkaniu też kilka stracą. Oto ostatnie mecze Girony:
30/10/2011 Segunda Division Deportivo vs. Girona P - 3:2
25/10/2011 Segunda Division Celta Vigo vs. Girona P - 2:0
22/10/2011 Segunda Division Girona vs.Cartagena P - 0:2
14/10/2011 Segunda Division Villarreal B vs. Girona R - 2:2
08/10/2011 Segunda Division Girona vs. Huesca R - 1:1
03/10/2011 Segunda Division Xerez vs. Girona P - 2:1
Ostatnie mecze Herculesa:
29/10/2011 Segunda Division Hercules vs. Cordoba Z - 1:0
25/10/2011 Segunda Division Villarreal B vs.Hercules Z - 0:1
22/10/2011 Segunda Division Gimnastic vs.Hercules Z - 0:1
15/10/2011 Segunda Division Hercules vs. Alcoyano Z - 1:0
09/10/2011 Segunda Division Guadalajara vs.Hercules Z - 1:2
01/10/2011 Segunda Division Hercules vs. Alcorcon Z - 1:0
Jak widać Hercules ostatnie 5 meczy wygrał co świadczy o tym, że jest w świetnej formie. Forma Girony jest natomiast o wiele gorsza bowiem na 5 ostatnich meczy żadnego nie wygrała. Myślę że w tym spotkaniu Goście nie powinni mieć problemów z ograniem gospodarzy.
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina:Boks
Spotkanie:R.Burns- M.Katsidis
typ: 2
kurs:1,55
Bukmacher: Unibet

Analiza:Michael Katsidis (28-4, 23 KO) stanie przed szansą odzyskania tytułu tymczasowego mistrza świata WBO w wadze lekkiej. Uwielbiany przez kibiców australijski wojownik ponownie przybywa na Wyspy Brytyjskie, by zmierzyć się z faworytem publiczności. Tym razem 31-letni &#39;The Great&#39; zaboksuje z ex-championem kategorii super piórkowej -Rickiem Burnsem (32-2, 9 KO). Katsidisa występuje dziś w roli faworyta, jednak Australijczyk ma przed sobą niełatwe zadanie. Jego pewny siebie przeciwnik zapowiada zwycięstwo i z pewnością da z siebie wszystko, by nie podzelić losu Kevina Mitchella, którego Michael zdemolował kilkanaście miesięcy temu. Katsidis już po raz trzeci wystąpi na Wyspach Brytyjskich, dwie poprzednie walki rozstrzygnął na swoją korzyśc, zwłaszcza wygrana przez nokaut z Kevinem Mitchellem była imponująca. Dotychczas Katsidis przegrał dwie swoje walki z Juanem Manuelem Marquezem i Robertem Guerrero, a więc świetnymi bokserami. Marquez poznał potężną siłę australijczyka znajdując się na deskach i na skraju nokautu, jednak ostatecznie wyszedł z opałów i pokonał Katsidisa. Myślę że walka zakonczy się zwycięstwem przez nokaut na Burnsie. Burns nie ma nokautującego ciosu, więc by wygrac musi punktowac przez całą walkę, jednak nie bedzie to łatwe z Katsidisem który słynie z wywierania presji na przeciwniku niemal przez całą walkę.
⛔ 100
 
M 28

mistrz1992

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna
Spotkanie:Leverkusen-Hamburger
typ: 0
kurs:4,20
Bukmacher: Pinaccle
Ostatnie spotkanie sobotnie pomiędzy 9 w tabeli druzyną gospodarzy a goścmi którzy zajmują 17 miejsce. Wszyscy typuja na pewne zwycięstwo Bayeru. Ja jednak myśle że Hamburg spokojnie może wywieźć z Leverkusen przynajmniej punkt. Ostanie 5 meczy Hamburga to dwa remisy dwa zwycięstwa i porazka. Kolejny fakt to że Leverkusen grało we wtorek w Walencji. Nie sprostało przeciwnikom i przegrali 3-1. Gospodarze bedą zmęczeni tą podróżą . Największym osłabieniem gości jest brak ich najlepszego zawodnika Mladena Petrica. U gospodarzy także brakuje kilku graczy. Myśle że typ jest dość ryzykowny, Dla mniej odważnych polecam obstawiać Hamburg X2. Pozdro

✅ 320
 
M 13

maak

Użytkownik
Dyscyplia: piłka nożna, SerieA, Włochy, 20:45
Novara Calcio – AS Roma
Typ: Roma
Kurs: 2,19
Bukmacher: Pinnacle


W 10. serii spotkań włoskiej Serie A zmierzą się ze sobą Novara Calcio oraz AS Roma. Początek meczu o godzinie 20:45.
Novara Calcio to beniaminek ligi. Jego głównym celem na ten sezon będzie walka o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Po całkiem dobrym i obiecującym początku, Novara obecnie prezentuje się dość przeciętnie. Z dorobkiem 7 punktów zajmuje 18 miejsce w tabeli. Dzisiejsi gospodarze jak do tej pory stracili 17 bramek, co jest najgorszym wynikiem w lidze. Zespół w ostatnich meczach zremisował po 1:1 z Lecce oraz Sieną, czyli jednymi ze słabszych rywali w rozgrywkach.
Dla Romy miał być to sezon, w którym zespół od nowa dołączy do czołowych ekip w lidze i zacznie się liczyć w walce o tytuł mistrzowski. Do drużyny dołączyli m.in. Bojan Krkic, Pablo Osvaldo czy Fernando Gago. Jednak póki co podopieczni Luisa Enrique grają poniżej oczekiwań. Po wygranej z Parmą, Roma po dobrej grze przegrała nieznacznie 2:3 z Milanem. Mecz z beniaminkiem ligi będzie doskonałą okazją do odniesienia zwycięstwa. Może to być ostatnia szansa dla trenera na zachowanie posady. Roma jeśli zagra przynajmniej tak jak w ostatnich meczach zdobędzie komplet punktów.
Sądzę, że w dzisiejszym meczu Roma przełamie złą serię i odniesie pewne zwycięstwo.


Przewidywane składy:

Novara: Fontana – Morganella, Paci, Centurioni, Gemiti, Marianini, Porcari, Rigoni, Mazzarani, Jeda, Meggiorini
Roma: Stekelenburg – Rosi, N. Burdisso, Heinze, Jose Angel, Greco, De Rossi, Gago, Bojan, Pjanic, Osvaldo
✅ 119
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom