>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.04.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
robson93 35

robson93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na Lodzie ; NHL
Spotkanie : San Jose Sharks vs Calgary Flames
TYP: J. Pavelski zdobędzie gola
KURS: 3.50
BUK: Betsafe
Analiza:
Za cztery godziny rozpocznie się spotkanie w Kalifornii gdzie miejscowe Rekiny zmierzą się z Calgary Flames. Drużyna gospodarzy u siebie jest bardzo silna a ich gra cieszy oko natomiast przeciwnicy nie dość że grają beznadziejnie na wyjazdach i są ewidentnie bez formy w tym sezonie to jeszcze klub opuściła największa gwiazda (Iginla) , mecz będzie miał przebieg overowy na stronę gospodarzy którzy są w gazie, są oni według mnie bardzo poważnym kandydatem do zdobycia pucharu Stanleya. Biorąc pod uwagę że SJS jest w stanie strzelić rywalom kilka bramek pokuszę się obstawić na strzelca bramki a będzie nim J. Pavelski który jest bardzo bramkostrzelny. Polecam
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kkazz 9

kkazz

Użytkownik
dyscyplina: p.nożna
spotkanie: Portsmouth FC - Stevenage
typ: 1
kurs: 2,25
buk: bwin
analiza:
Witam.Bardzo ciekawie zapowiadające sie spotkanie ???? gospodarze są w grupce walczącej o utrzymanie i dziś nie moga tego spotkania przegrać lecz muszą wygrać ???? u siebie ostatnie pięć spotkań bez porażki widać motywacja jest i chęci.Co do gości zajmują bezpieczną pozycje ale nie zachwycają grą na wyjazdach w pięciu z nich zdobyli zaledwie 1 pkt... ich gwiazdą i najlepszym strzelcem jest Akins i na niego muszą zwrócić uwagę gospodarze ???? Mój typ zdecydowanie Portsmouth i nie sądzę żeby spadli klasę niżej więc muszą wygrywać u siebie z takimi drużynami jak Stevenage powodzenia!
⛔ 100
 
jojek 4

jojek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma City Thunder (-3 pkt) h
Kurs:1,91
Bukmacher: bwin
OKC b2b po wygranym meczu ze spurs .Ogólnie to że są b2b nie mialo by jakiegoś większego znaczenia ponieważ gracze NBA są bardzo dobrze przygotowani fizycznie , ale w tym prypadku jest trochę inaczej , bo żeby wygrać z Pacers na ich parkiecie trzeba na pewno rzetelnie popracować i napocić się w defensywie.Nie chodzi mi tu o zły defense OKC ale o to jaką taktyke przyjmą na dzisiejszy mecz bo jednak po wczorajszym meczu graczą z Oklahomy w nogach coś tam napewno zostało.W perspektywie jutrzejszego meczu OKC z Knicks (umówmy się bardziej prestiżowego) nie spodziewam się z ich strony agresywnej i zaciekłej gry w obronie ponieważ taka gra strasnie męczy.Inaczej jest kiedy latasz sobie z pilką niż kiedy musisz za nia biegać. Dlatego spodziewam sie raczej szybkiej i otwartej gry z nastawieniem overowym dryżyny OkC czyli tak jak to mają w zwyczaju grać na codzień. A tak grając będzię cięzko wygrać z Indianą bo Pacers są wypoczęci mają bardzo mocną obronę oraz bardzo dobrze grają z kontry.
Lider OKC Kevin Durant dzisiaj za przeciwnika ma Paula Georga który napewno bedzię chciał powiedzieć po meczu w szatni swoim kolegom że Durant to wcale taki dobry nie jest.Po za tym George to bardzo dobry obrońca. Drugi z liderów OKC Rusell Westbrook w mojej opini będzie miał cięzko z wjazdami pod kosz co ma w zwyczaju robić. W ogole w tym meczu spodziewam się okazałej zdobyczy punktowej tego zawodnika na niskim % ponieważ może sie próbować przełamać po serii nieudanych rzutów.
OKC napewno w tym meczu bedzię chciała wygrać w sumie jak każda drużuna ktora ma ambicje i wysoko stawia sobie poprzecke oraz cele .Na korzyć wygranej Indiany Pacers przemawia włany parkiet i styl gry .OKC w końcówce mogą troche opaść więc INDIANA (-3) h
⛔ 100
 
stanley-63 786,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna J-League ( 2013.04.06 godz. 7.00)
Spotkanie - FC Tokyo : Omiya Ardija
Typ - Omiya Ardija
Kurs - 3.60
Buk - Sportingbet
Analiza :
Dzis J-League piłkarze rozegrają 5 kolejkę w nowym sezonie mnie zainteresowało spotkanie pomiędzy FC Tokio a Omiya Ardija . Gospodarze po 4 kolejkach miejsce 7 z dorobkiem 6 pkt natomiast goscie o 3 miejsca wyżej i 4 miejsce z 8 pkt , gdy zajrzałem do statystyk to między tymi zespołami jest dosyć dziwna konfrontacja bo popatrzmy na 16 spotkań bilans ogólny to 11-1-4 bramki 31:15 i wszystko by wskazywało na drużynę FC Tokio jednak gdy zajrzymy niżej i mecze rozgrywane na stadionie FC Tokio to bilans 2-1-4 bramki 11:12 na korzysc Omiya a odwrotnie to Omiya u siebie nie wygrywa ani razu z FC Tokio i bilans 9-0-0- i 20:3 na korzysc FC Tokio . A z tego sezonu to w trochę lepszej formie chyba zespół gosci i tak ostatni pojedynek w ramach Pucharu Ligi i wygrana na wyjezdzie z Yokohamą Marinos 1:0 , wczesnie pokonują na wyjezdzie także w Pucharze Shonan 3:1 i w lidze mecz wyjazdowy z Jubilo Iwata i wygrana 1:0 tak więc smiem przypuszczać że dzisiaj prawem serii mogą pokusić się o zwycięstwo . FC Tokio natomiast u siebie ostatni mecz w ramach Pucharu zremisowało z Nagoyą 0:0 a dwa ostatnie mecze w lidze to 2 porażki , dlatego liczę na 3 pkt dla gosci . Pozdrawiam !
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
makaveli23 159,1K

makaveli23

Użytkownik
Championship - Anglia
Brighton - Leicester
Typ: Brighton win by 1 goal
Kurs: 4.00
Buk: Sportingbet
Mecz pomiedzy 6 i 7 druzyna angielskiej Championship. Patrzac na ostatnie parę spotkan, mozna zdziwic sie ze druzyna gosci stoi az tak wysoko, ale zawdzieczaja to glownie dzieki dobremu początkowi, bo jak wytłumaczysz 0-2-5 w ostatnich 7 meczach tej druzyny? Po absencji w ostatnim meczu wraca do składu Leicesteru kapitan Morgan. U gospodarzy pauzują napastnik A. Barnes (6 bramek, 31 meczy) oraz obrońca Adam El-Abd (31 meczy). Brighton u siebie gra dość dobrze (9-8-3) by podchodzić do tego meczu bez większych kompleksów. No może poza tym że czasami długo męczą się i nie potrafią &quot;wcisnąć&quot; tej jednej bramki tak jak to było w tygodniu kiedy zremisowali kolejny mecz u siebie z Charlton tym razem 0-0. Myślę że biorąc pod uwagę formę gości Brighton będzie bliżej wygrania tego spotkania, dlatego też stawiam że wygra ale jedną bramką. Powód żeby tak myslec jest bardzo prosty. Otóż Leicester na wyjęździe przegrał tylko raz różnicą więcej niż jednej bramki i było to w ostatniej kolejce. Wątpię by dwa razy z rzędu poczynili tak ujmującą porażkę jak na drużynę z górnej połówki tabeli. 1-0 or 2-1 is my call.
⛔ 100
 
B 9

brymki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Eredivisie
Spotkanie:
Willem II Tilburg – PSV
Typ: PSV win and over 3.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam.Na dzisiaj proponuję mecz w lidze holenderskiej pomiędzy viceliderem PSV a outsaiderem ligi Willem II Tilburg. PSV w ostatnim swoim spotkaniu zaledwie zremisował na wyjeździe z Rodą Kerkrade.Gospodarze natomiast którzy już chyba pożegnali się z najwyższym szczeblem rozgrywek w ostatniej kolejce przegrali u siebie z Groningem 1:2.Trener gospodarzy ma dziś poważny problem z ustawieniem drużyny gdyż nie będzie mógł skorzystać z kilku ważnych w swojej drużynie graczy, m.in.
Jeroen Lumu, Niek Vossebelt, Jens Podevijn czy Hans Mulder
, a więc piłkarzy, którzy stanowią dość konkretne wzmocnienie jeśli chodzi o zespół gospodarzy. O gościach wiele mówić nie trzeba, podrażnieni ostatnią wpadką w Kerkrade będą chcieli zniszczyć gospodarzy by pokazać kibicom, że ostatni wynik to tylko i wyłącznie wypadek przy pracy.Myslę że dziś będziemy mogli zobaczyć mecz do jednej bramki w którym górą okażą się goście wygrywając go pewnie i zdecydowanie.
✅ 120
 
psotnick 852,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Curling - Mistrzostwa Świata - Mężczyźni
Spotkanie: Dania v Kanada
Typ: Dania
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365

Wszystko wskazuje na to, że te Mistrzostwa będą źródłem dużego rozczarowania dla gospodarzy. Ich ekipa pod wodzą debiutującego na MŚ Brada Jacobsa zaczęła od mocnego uderzenia wygrywając w cuglach 5 pierwszych meczy. Jednak druga część fazy grupowej obnażyła słabości Kanadyjczyków i brak doświadczenia młodego kapitana. Kiepska forma w ostatnich meczach zaowocowała 4 porażkami w ostatnich 6 meczach, w tym z takimi potęgami jak Czechy (4-6) i Japonia (8-10). Skuteczność Jacobsa w tych meczach oscylowała wokół 70%, co jest poziomem poniżej wszelkiej krytyki. W porażkach z faworytami Danią (3-5) i Szwedami (7-11) było niewiele lepiej. Jak widać Duńczycy nie mieli problemów z gospodarzami dwa dni temu, głównie dzięki świetnej formie ich skipera Rasmusa Stjerne (95%) i jestem przekonany, że dzisiaj w nocy również postawią im trudne warunki. Dlatego mo im zdaniem bardzo pr awdopodobne , że to Skandynawowie będą bić się o finał, a już na pewno trudno sobie wyobrazić jakieś okazałe zwycięstwo gospodarzy, dlatego dodatni handicap wydaje się bardzo ciekawą opcją. ⛔ 100
 
wow 331

wow

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Charleston, semifinal,
Spotkanie: Williams S. vs Williams V.
Typ: over 18.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Obu zawodniczek oraz osiągnięć nikomu przedstawiać nie trzeba, przyjdzie im się już po raz 22 spotkać ze sobą. Pierwszy typ na to spotkanie jaki przyszedł mi do głowy to właśnie over. Może i linia nie jest ustawiona jakoś źle ale wg mnie powinna być przeskoczona o co najmniej dwa oczka. Oglądałem wczorajsze spotkania obu zawodniczek, Serena na wielkim spokoju zagrała z Burdette, która mimo wszystko zaprezentowała się na prawdę z dobrej strony. Jeśli chodzi o Serenę to wg. mnie nie gra na 100 % w Charleston, samym serwisem już tak nie straszyła jak w poprzednim turnieju. Jeśli chodzi o Venus, po trudnym i długim pojedynku z Lepchenko myślałem, że może jej zabraknąć sił na równy pojedynek z młodziutką Keys a jednak stawiła czoła. Keys swoją ofensywną grą sprawiała problemy Venus ale w kluczowych momentach za dużo piłek wysyłała w aut a dodać warto, że Venus naprawdę trafiła, sporo piłek czy to z serwisu czy z returnu wchodziło w koniec kortu.
Jeśli chodzi o historię spotkań sióstr to w w piętnastu ostatnich spotkaniach taka linia była na spokojnie pokrywana.
Jakoś też nie chce mi się wierzyć by Serena w sposób zdecydowany chciała powoli kończącą karierę siostrę odprawić z kwitkiem.
Osobiście gram jeszcze na Venus, bo kto wie czy Serena po mimo, że broni tutaj tytułu nie będzie chciała dać siostrze zagrać, kto wie może w ostatnim finale w jej karierze, do tego na swoim terenie.
⛔ 100
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, 1. Polska
Spotkanie : Olimpia Grudziądz- Sandecja Nowy Sącz
Typ: X
Kurs: 3,50
Bukmacher Unibet
Analiza: W osiemnastej kolejce o mistrzostwo pierwszej ligi zmierzą sie zespoły z Grudziądza i Nowego Sącza.Na papierze faworytem na pewno sa gospodarza tego spotkania ale Sandecja juz wiele razy pokazała ze potrafi walczyć jak równy z równym z drużynami wyżej notowanymi od siebie.Olimpia ma świetną pasje u siebie bo w lidze nie przegrała na własnym stadionie juz od 226 dni.Natomiast w ekipie gości panują świetne nastroje po łatwym zwycięstwie z Polonią Bytom 3:0 Sandecja jeszcze w tym sezonie nie zanotowała podziału punktów wiec myślę ze dzis moze to nastąpić ponieważ obie drużyny praktycznie juz o nic nie walczą faworytem sa gospodarze ale w polskiej piłce wszystko jest możliwe i dziś stawiam na remis
osiemnastka jaką zabrał trener Mirosław Hajdo do Grudziądza:
Marcin Cabaj, Daniel Bomba, Marcin Makuch, Petar Borovićanin, Sebastian Duda, Peter Petran, Arkadiusz Czarnecki, Adam Mójta, Maciej Będenek, Jozef Certik, Paweł Nowak, Wojciech Mróz, Sebastian Szczepański, Piotr Kosiorowski, Kristof Kurczyński, Piotr Giel, Patryk Tuszyński, Maciej Górski.
Przewidywalny skład gospodarzy:
Michał Wróbel - Robert Pisarczuk, Michał Łabędzki, Marcin Staniek, Adam Banasiak - Adrian Frańczak, Dariusz Kłus, Marcin Smoliński, Maciej Rogalski - Piotr Ruszkul, Adam Cieśliński
✅ 250
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Typ: over 2.5
Kurs: 2.61
Bukmacher: Pinnacle
Godz.: 13:30
Analiza:
Spotkanie rozpoczynające sobotnie zmagania w T-Mobile Ekstraklasie.
Jagiellonia Białystok z dorobkiem 26 punktów plasuje się na dziesiątej pozycji. Jak do tej pory wygrali pięć spotkań, aż jedenaście zremisowali i doznali czterech porażek, strzelając przy tym 23 bramki a tracąc dwie więcej. U siebie patrząc na wszystkie ekipy w lidze nie powalają bilans 2-5-2, bramki 9:10. W ostatnich trzech meczach białostoczanie zdobyli 4 oczka. Pechowo przegrali z Zagłębiem Lubin 1:2 (decydujący gol padł w doliczonym czasie gry), wygrali z Polonią Warszawa 2:0, a w ostatniej kolejce zremisowali z Piastem Gliwice 1:1(Robak w końcówce nie wykorzystał karnego). Pogoń Szczecin mają na koncie 22 punkty zajmuje trzy lokaty niżej od dzisiejszego rywala, legitymując się bilansem 6-4-10, bramki 17:26. Na wyjazdach wygląda to tak 2-3-5, bramki 7:13. Wiosną Pogoń zdobyła dotąd tylko jeden punkt. Szczecinianie zremisowali z Lechią Gdańsk 1:1, a poza tym przegrali cztery spotkania. Musieli uznać wyższość Zagłębia Lubin, Piasta Gliwice, Wisły Kraków oraz Lecha Poznań.
Podoba mi się ten kurs na over i myślę że warto na niego pograć z kilku powodów. Celem gospodarzy w tym sezonie ma być przynajmniej czołowa szóstka i w tej chwili do szóstego Piasta tracą cztery oczka i remis u siebie jak zapowiadają wszyscy w klubie nie wchodzi w grę. Pogoń też przyjeżdża tu z zamiarem zdobycia jakiś punktów bo strefa spadkowa zbliża się coraz bardziej w tej chwili przewaga wynosi siedem oczek. Podopieczni Hajty dopiero trzeci raz zagrają w rundzie przed własną publicznością raz grali w pucharze z Wisłą doznają porażki 2:4 a w lidze wygrali z Polonią 2:0. Największy problem ekipy to obronna. Po raz kolejny jest problem z jej zestawieniem. W ostatnim spotkaniu z Piastem, za kartki, pauzował Ugo Ukah, teraz z podobnych przyczyn nie będzie mógł zagrać Filip Modelski. Jak powiedział Dariusz Dźwigała- „sztab trenerski i drużyna są już przyzwyczajeni do takiej sytuacji, podkreśla jednak, że taki stan rzeczy uniemożliwia konsolidację gry obronnej. Nie ma się co, dziwić takiej sytuacji, skoro w każdym meczu blok defensywny wygląda inaczej”. Nieźle wygląda to wszystko w ofensywie, strzałem w dziesiątkę był transfer Hiszpana Quintana który jest świetnie wyszkolony technicznie oraz potrafi poprowadzić piłkę i dograć świetną prostopadłą. Bardzo dobrą informacją jest powrót do składu Plizgi co tylko wzmocni ofensywę. Co do Pogoni oglądałem ostatnie spotkanie z Lechem niestety tylko do 45 minuty i wyglądali katastrofalnie problemy z podaniem do swojego kolegi, brakowało płynności, przy drugiej bramce z kontry to w ogóle się pogubili. Wdowczyk ma tam wiele rzeczy do poprawienia. Jak wszyscy mówi w ekipie po prostu cos zacięło i ekipa potrzebuje jednego dobrego spotkania by uwierzyć w siebie, bo potencjał piłkarski jest w ekipie. W drużynie Pogoni jest wielu piłkarzy o sporym potencjale - Rogalski, który dysponuje bardzo dobrym strzałem z dystansu. Edi Andradina fenomenalnie potrafi rozegrać stały fragment gry, dodatkowo jak zostawi mu się więcej wolnej przestrzeni to potrafi obsłużyć kolegów z drużyny niekonwencjonalnym podaniem, do tego zaliczyć trzeba jeszcze bardzo szybkiego Kolendowicza. Do składu powróci napastnik Fraczczak i jest to świetna informacja dla gości.Faworytem wydają się być gospodarze ale nie jest do nich do końca przekonany potrafią tracić bardzo głupie bramki a Pogoń po ostatnich porażka przyjedzie niezwykle zmotywowania od trzech spotkań nie potrafią strzelić bramki coś czuję że dziś się przełamią co przy minimum bramce gospodarzy da już zwrot a jestem przekonany że ktoś i tą trzecią bramkę zdobędzie.
⛔ 100
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Zaglebie Lubin
Typ: Legia handicap -1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet 365
Analiza
Dziś zmierzą się drużyny Legii Warszawa i Zagłębia Lubin. Gospodarze tego meczu w obecnym sezonie walczą o mistrzostwo i mają jak narazie 4 punkty przewagi w tabeli nad drugim Lechem Poznań. Zespół na wiosnę gra bardzo dobrze, więc w spotkaniu ze zdecydowanie słabszym rywalem powinien odnieść bardzo pewne zwycięstwo. Legia po wzmocnieniach jest bardzo silna,zwłaszcza w ofensywie,więc mistrzostwo jest jak najbardziej prawdopodobne. W ostatnich 2 spotkaniach, piłkarze z Łazienkowskiej rozprawili się z zespołami Górnika Zabrze i Poloni Warszawa wygrywając po 2-1. Zagłębie Lubin aktualnie zajmuje 9 miejsce z 26 punktami na koncie. Zespół większość ze zgromadzonych punktów zdobył na własnym terenie. Na wyjazdach piłkarze z Lubina punkty zdobywają bardzo rzadko, ale na pewno Zagłębie będzie chciało urwać punkty liderowi. Ostatnie spotkanie Lubin przegrał dość nieoczekiwanie z Ruchem Chorzów, chociaż dwukrotnie prowadzili w tym meczu po trafieniach Błąda. Bilans spotkań pomiędzy tymi drużynami na boisku Legi jest oczywiście korzystniejszy dla Legii, jednak Zagłębie potrafiło kilka razy pozytywnie zaskoczyć gospodarzy. Lider Legia to zdecydowany faworyt,myślę że nie będzie miał problemów z pokonaniem słabszego od siebie rywala. Mój typ 3-1
✅ 95
 
dariooo80 35

dariooo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premiership
Spotkanie: WBA - Arsenal
Typ: pierwsza połowa - Arsenal
kurs: 2.65
godzina: 16:00
Bukmacher: Expekt
Sobotnie popołudnie z Premiership. Bukmacherzy nie doceniają w tym meczu gości bo co prawda kursy spadają ale 1.95 na wygraną gości to i tak dosyć wysoko jak na The Gunners. Diabły z Manchesteru wybiły z głowy reszcie stawki marzenia o mistrzostwie ale na 4 miejsce Arsenal ma jeszcze realne szanse. Coś mi się wydaje że Tottenham z kulejącym Bale&#39;m nie wytrzyma końcówki. Zakładając 3 pkt dzisiaj Arsenalowi zostanie już tylko 1 straty do rywali z Londynu. Jest o co walczyć bo LM to realna kasa a bez takiego zastrzyku finansowego może być cienko. Liga Europejska to już nie to samo. Goście w tym sezonie prowadzili w 8-miu spotkaniach po pierwszej połowie - te mecze przyniosły komplet pkt. Sądzę że dziś będzie podobnie. Arsenal musi gonić więc będą cisnąć od pierwszej minuty . Może Wengerowi kończą się pomysły na Arsenal ale paru strzelców jeszcze mu zostało. Nawet drewniak Giroud się rozkręcił. Oby tylko &quot;ulubiony&quot; polski sędzia nic nie nawywijał ( &quot;mega gwiazda&quot; Howard Webb). Przy takim mnożniku żal przepuścić taką okazję.
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lighter 165

lighter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Spotkanie: Nancy - Troyes
Typ: over 3,5
Kurs: 4,00
Bukmacher: Sportingbet
Godz.: 20.00
Analiza: Spotkanie dwóch drużyn zamykających tabelę francuskiej Ligue 1. Dla jednych i drugich jest to ostatni dzwonek by włączyć się do walki o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tylko zwycięstwo w tym meczu da którejkolwiek z drużyn nadzieję, remis spowodować może że rywale odjadą. Fakty te powodują więc, że będziemy mogli dzisiaj zaobserwować otwarty, ofensywny mecz. Mecze Troyes już od jakiegoś czasu obfitują w sporą liczbę bramek (15 bramek w 4 ostatnich meczach Ligue 1), skutecznością imponuje Jean. Również gra ofensywna Nancy w ostatnim czasie uległa poprawie. Trio ofensywne (Bakar, Efolou, Moukandjo) w starciu z Rennes wyglądało bardzo groźnie i prócz zdobytych 2 bramek stworzyło jeszcze kilka ciekawych sytuacji. Poza tym drużyny te tracą najwięcej bramek w całej lidze (Nancy 47, zaś Troyes 53). W pierwszym spotkaniu obu drużyn było bardzo ciekawie, padł remis 3-3, dzisiaj sądzę możemy liczyć na podobną ilość bramek i otwarty, ofensywny mecz.
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na Lodzie ; Norwegia
Spotkanie : Vålerenga(-1.5) - Stavanger
TYP: 1
KURS: 2.30
BUK: Unibet
06.04.2013 16:00
Analiza:
To już trzecie spotkanie między tymi zespołami.Jak na razie to mamy remis po jeden.Oba zespoły są bardzo mocne na własnej tafli i po dwóch spotkaniach ze sobą to właśnie własna tafla wiodła prym.Dziś liczę na podobny wynik że to gospodarze wygrają i to pewnie.Oba zespoły są bardzo mocne i każda drużyna za wszelką cenę chce mistrzostwa kraju.W sezonie pokazały że mogą wygrać z każdym jak i przegrać z każdym.Aczkolwiek większość spotkań rozstrzygały na swoją korzyść.Dziś już nie ma przelewek i myślę że tak jak w poprzednim spotkaniu tafla i własna publiczność pomoże Val wygrać pewnie to spotkanie.Myślę że do wyniku 2:2 w spotkaniach można typować graczy gospodarzy ale już później będzie to trudne.W każdym więc razie dziś stawiam na pewne zwycięstwo Valerengi .Tafla im pomoże.
⛔ 100
 
nuru89 7

nuru89

Użytkownik
Piłka nożna / Serie A
Bologna v Torino
Typ - 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W tabeli dzieli ich zaledwie 1 punkt, jednak patrząc na formę obydwu zespołów w ostatnim czasie faworytem jest bez wątpienia Bologna. Drużyna Alberto Malesaniego dużo zawdzięcza serii 3 kolejnych zwycięstw, które notowali nie tak dawno. Później przegrali 0:2 z Juve i zremisowali 0:0 z Udinese, jednak te mecze zagrali na przyzwoitym poziomie. Torino z kolei gra w kratkę: porażka z Napoli, nieznaczna wygrana z Lazio, wysoka porażka (1:4) z Parmą, remis z Palermo, porażka z Caligari...
Torino przyjedzie na Stadio Renato Dall&#39;Ara bez kilku swoich czołowych piłkarzy: Jonathasa, Birsy, Brighiego, oraz Rodrigueza. Myślę że zwłaszcza brak Brighiego i Birsy będzie odczuwalny jesli chodzi o ofensywę drużyny z Turynu. Bologna zagra bez Pereza i zawieszonego Motty.
Bologna: Curci - Garics, Antonsson, Cherubin, Morleo, Kone, Pazienza, Taider, Diamanti, Christodoulopoulos, Gilardino
Torino: Gillet - Darmian, Glik, Ogbonna, S. Masiello, Basha, Gazzi, Cerci, Meggiorini, Barreto, Vives
⛔ 100
 
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFrancja, Ligue 2 Spotkanie: Guingamp - Clermont
Typ: 1
Kurs: 1,78
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Dziś o godzinie 14:00 na Stade du Roudourou spotkają się zespoły Guingamp i Clermont. Gospodarze znajdują się aktualnie na 4 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 54 punktów i bilansem bramkowym 45:33. Goście to 17 pozycja z dorobkiem 33 punktów i bilansem bramkowym 28:38.
Guingamp na własnym obiekcie spisuje się bardzo dobrze – 15 rozegranych spotkań to bilans 9-5-1 i stosunek bramek 26:15, co daje średnio 1,73 strzelonych i 1,0 straconych na mecz. Clermont w delegacji radzi sobie całkiem przyzwoicie – 15 meczy to bilans 4-7-4 i 16:20 w bramkach, co daje średnią 1,07 strzelonych i 1,33 straconych.
Jeżeli chodzi o formę poszczególnych zespołów to drużyna gospodarzy w ostatnich 8 spotkaniach odnotowała 5 zwycięstw i 3 porażki. Goście w tym czasie wygrali tylko raz, zanotowali aż 5 remisów i dwukrotnie przegrali.
Guingamp ma passę 5 wygranych z rzędu na swojej murawie, wygrywając po drodze z najgroźniejszymi rywalami do awansu i zespołami z górnych rejonów tabeli (1:0 z Caen, 3:0 z Nimes, 2:1 z Nantes i Angers). Wczorajsze wpadki dwóch pierwszych zespołów w tabeli (remis Monako i porażka Nantes) z pewnością podziałają mobilizująco na gospodarzy. W przypadku zwycięstwa przesuną się na drugą pozycję w tabeli ze stratą tylko trzech punktów do lidera z Monako. Dla Clermont jest to również ważny mecz, ponieważ znajdują się na ostatnim bezpiecznym miejscu i od strefy spadkowej dzieli ich tylko lepszy bilans bramkowy, jednak sądzę, że Guingamp jest w stanie spokojnie sobie z nimi poradzić.
Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami miał miejsce 2 listopada ubiegłego roku, kiedy to zespół Guingamp pokonał na wyjeździe Clermont 2:1 i liczę na podobny wynik dzisiaj. ⛔ 100
 
kubust 40

kubust

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy Spotkanie: Dortmund - Augsburg
Typ: Zawodnik strzeli dwie bramki lub więcej - Lewandowski
Kurs: 4
Bukmacher: bwin
Analiza: Tego typu typy to niestety zawsze troche loteria. Mimo tego uważam, że po tym kursie warto zaryzykowac. Borussia cały czas musi grac o vice mistrzostwo - gdyż tuż za plecami jest Bayer. Nie ma więc mowy o rezerwowym składzie czy odpuszczaniu tego meczu - gorzej może byc jedynie ze zmianami gdyż BVB będzie wysoko prowadzic. Tak czy inaczej uważam, że to raczej łatwe spotkanie dla Borussi a Lewandowski wiadomo w formie - kolejne mecze ze strzeloną bramką - może w takim stosunkowo łatwym spotkaniu uda mu się też strzelic - na to własnie licze choc na pewno łatwo o dwie bramki nie będzie. Mimo tego po takim kursie próbuje za małe pieniądze. ⛔ 100
 
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis
Turniej:WTA Family Circle Cup
Spotkanie:Serena Williams - Venus Williams
Typ:Venus Williams +5,5 gema
Kurs:2,090
Bukmacher:Pinnacle
Dziś o godzinie 19:00 naszego czasu w Charleston, który jest pierwszym poważniejszym turniejem WTA na nawierzchni ziemnej dojdzie do pierwszego z półfinałów. Mecz ten z całą pewnością bardziej zainteresuje widzów, z powodu, iż grają dwie wielkie zawodniczki - siosty Williams. Serena po powrocie do tenisa gra najlepiej na świecie, chociaż normalką są u niej przestoje w grze, oraz braki w koncentracji. Venus już raczej tylko grywa i nie liczy się w dalszych fazach turniejów, gdzie tak właściwie praktycznie wcale jej nie ma. Venus powoli spada w rankingu, niedługo na pewno nadejdzie koniec jej wspaniałej tenisowej kariery. Dlaczego więc Venus miałaby ugrać wystarczającą ilość gemów (minimalnie 7), aby zakład wszedł? Dlatego, że Serena jej na to zwyczajnie pozwoli. Młodsza Amerykanka bardzo ceni sobie swoją siostrę, dla niej również podczas Szlemów występuje w deblu, gdzie się bardzo stara, co moim zdaniem jest bardziej chęcią wspólnego zwycięztwa z siostrą, niż samego tytułu deblowego. Podczas turnieju w Charleston Venus grała cięższe mecze, ale wyszła z nich zwycięzko. Ostatni mecz to już pewna wygrana i na pewno podniesienie pewności siebie. Serena gra po swojemu, czyli tyle ile wystarczy, bez szału, dopuszcza do zdobywania punktów przez przeciwniczki, ciągle niby kontrolując mecz. W 3 spotkaniach dała 16bp, przy których straciła swoje podanie 4 razy i czemu Venus miałaby z 2 takich bp nie wykorzystać? Myślę, że Serena może ten mecz odpuścić totalnie, aby dać Venus być może ostatnią szansę na grę w finale, bądź tytuł. Nie stawiam jednak na Venus po kursie ponad 7.00, lecz na bezpieczniejszy handicap gemowy po kursie, który na pewno jest zadowalający
⛔ 100
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Turniej: ATP Davis Cup Debel
Spotkanie: Copil M./Tecau H. vs De Bakker T./ Rojer J-J
Typ: Copil/Tecau
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W deblowym starciu Rumunów z Holendrami stawiam na Rumunów. Tecau to specjalista od debla (ma na koncie 12 turniejów ATP w deblu), a także osiągał już niezłe wyniki w mikscie (np w parze z Mattek-Sands). Marius Copil (128.ATP) z kolei rozgrywa niezły sezon w singlu w tym roku, dobrze serwuje i prezentuje się bardzo solidnie. Grali ze sobą już 3 razy, więc znają już się nie od dziś. Rywalami Rumunów są De Bakker i Rojer. Rojer to typowy deblista gra pro od 2002 roku (rocznik 81) i ma na koncie 8 tytułów ATP, ale w debl najwyżej był sklasyfikowany na 17 miejscu. De Bakker jest wg mnie ciakawszym zawodnikiem- w singlu był kiedyś 40. w ATP, a obecnie zamyka 1 setkę (97 pozycja). W deblu grał ostatnio z Hutą Galungiem i myślę, że z nim holenderskie zestawienie deblowe byłoby groźniejsze (osiągnął z Hutą finał w Rotterdamie). Tak naprawdę dla Holendrów to będzie pierwszy mecz deblowy w tym zestawieniu i w tym widzę handicap dla Rumunów.
zwrot 0
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Pilka nozna / Niemcy / Bundesliga
06.04.2013 / 15:30
Eintracht - Bayern
Typ - 1 jak remis zwrot
Kurs - 5,31
buk:Bet-at-home
Analiza: Lider i jedna z najlepszych drużyn europy i świata Bayern Monachium ma dziś szanse zapewnić sobie tytuł mistrza Niemiec. Po znakomitym meczu z Juventusem dziś bardzo wiele osób decyduje się grać na lidera z Monachium. Myślę że ta masówka już się nie uda. Bayern 10 z rzędu zwycięstw z rzędu i 18 meczów bez porażki w bundeslidze. Teraz gdy włożonych zostało bardzo dużo sił w mecz z Juventusem jest raczej pewne że trener da odpocząć więc nie mam pojęcia jak można typować dziś na BM. Tym bardziej że mistrzostwo będą chcieli świętować na własnym stadionie we własnym mieście.Eintracht jest wystarczająco mocny by się postawić,na co wskazuje miejsce w tabeli pod koniec sezonu. Eintracht wygrał ostatni mecz wyjazdowy czym przerwał passe 6 bez zwycięstwa wątpliwe by po przełamaniu przyszła od razu porażka.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom