>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.09.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open
Data: 5.09.12, godz: 17:00
Spotkanie: A. Ivanovic - S. Williams
Typ: A. Ivanovic handicap +7,5 gema
Kurs: 1,51
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ćwierćfinał US Open wśród pań. Naprzeciw siebie staną była liderka rankingu WTA Serbka Ana Ivanović oraz faworytka gospodarzy, niezwykle utytułowana i doświadczona Serena Williams. Znawcom tenisa obu pań przedstawiać bliżej nie trzeba bo doskonale je znają. Skupię się zatem na konkretach. Serena bez wątpienia przeżywa w tym sezonie drugą młodość Triumf na Wimbledonie, powtórka na igrzyskach, wygrana goni wygraną, teraz celem jest zwycięstwo w US Open i cel ten patrząc na jej dotychczasową postawę jest jak najbardziej w zasięgu. W drodze do 1/4 Williams spacerkiem eliminowała kolejne rywalki - Vandeweghe, Martinez Sanchez, Makarova oraz Hlavackova. Żadna z nich nie była w stanie się przeciwstawić sile i dynamice rozpędzonej Sereny. Czy będzie w stanie dokonać tego Ivanovic? I tak i nie. O zwycięstwie nie ma raczej co mówić bo młodsza z sióstr Williams jest teraz w takiej formie, że chyba tylko kataklizm mógłby pozbawić ją awansu do półfinału nowojorskiej imprezy. Jednak Serbka w porównaniu do poprzednich rywalek Williams ma realne szanse żeby choć troche napsuć krwi Amerykance. Atutem Any w tym spotkaniu powinien być przede wszystkim serwis, którym powinna sobie pomagać na korcie, zwłaszcza, że okazji do przełamania Sereny raczej za dużo nie będzie. Ivanović w drodze do tego ćwierćfinału pokazała się naprawdę z dobrej strony eliminując kolejno: Svitolinę, Arvidsson, Stephens oraz Pironkovą tracąc we wszystkich tych meczach łącznie jednego seta. Nawiązać równorzędną walkę z tak dysponowaną Williams będzie niezwykle trudno, jednak atuty Serbki powinny wystarczyć aby utrzymać pokaźny handicap gemowy, który jest przedmiotem mojej analizy. Jeśli tylko podanie Any będzie funkcjonować na odpowiednim poziomie to bez problemu powinna utrzymywać co najmniej po trzy gemy w każdym secie, nawet przy tak agresywnej grze Williams. Wiele będzie zależało od koncentracji i ilości błędów własnych. Jeśli Ivanović nie spali się psychicznie przed meczem to o utrzymanie wspomnianego na początku hc jestem raczej spokojny.
⛔ 100
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP, US Open
Spotkanie: Roger Federer - Tomas Berdych
Typ: 2
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przeciwko Szwajcarowi teoretycznie coraz częściej powinniśmy grać, już kilka razy pokazał, że to nie &quot;stary Roger&quot; i to widać. Przede wszystkim nie biega jak kiedyś i robi więcej niewymuszonych błędów, zwłaszcza w ważnych meczach, jakim niewątpliwie będzie starcie z Berdychem, a tym bardziej późniejszy, ewentualny półfinał z Murrayem (z którym dość nieoczekiwanie gładko przegrał w finale Igrzysk Olimpijskich). Może nie tak dużo w ostatnim czasie, ale np. w zeszłym roku nieustannie na szlemach nam to udowadniał. Daję Federerowi max 57-58% szans na zwycięstwo, powinien być jakiś tie-break w meczu, więc kurs 5,50 można spróbować za parę groszy. Tomek już z Federerem wygrywał, nawet podczas Wimbledonu. Ostatni mecz na mączce w Madrycie wygrał Roger 3-6 7-5 7-5. Być może Czech nie jest w najwyższej formie, w co nie wierzę po meczach z Querreyem i Almagro, ale dobrze serwuje i &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot;.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 6 września


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, US Open
Spotkanie : Ivanovic - Williams
Typ : Ivanovic +6.5 gemów
Kurs : 1,90
Bukmacher : bet365
Analiza :

Do tej pory grały ze soba 3 razy. Wszystkie mecze odbyły sie na hardzie i wszystkie wygrała Williams ale w kazdym z tych meczy Ivanovic pokryła by dzisiejszy handicap.
Do tej pory Serena nie straciła jeszcze seta na tegorocznym US Open ale grała ze słabymi zawodniczkami więc to nic dziwnego. Ivanovic straciła tylko jednego seta grając z Sloane Stephens. W ostatnim meczu z Hlavackova tylko 49% pierwszego serwisu Sereny trafiało w kort ale biorąc pod uwagę klase jej rywalki ta nie potrafiła tego wykorzystac. Ale Ivanovic to nie Hlavackova i na pewno w którymś momencie wykorzysta słabszy moment serwisowy Sereny. Niepokojące jest to ze Ivanovic trafiała jeszcze słabiej. Tylko 48% jej pierwszego podania w meczu z Pironkova trafiło w karo serwisowe. Jeśli Ivanovic zacznie od początku w pełni skoncentrowana i zaczniej lepiej trafiać pierwszym podaniem to jestem spokojny o pokrycie tego handicapu.
⛔ 100
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Austria, EHL
Spotkanie: HDD Olimpija Ljubljana - EV Vienna Capitals

Typ: 2
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet-at-Home
Analiza:
Na jutro - analiza spotkania, które inauguruje najwyższy poziom ligowy hokeja na lodzie w Austrii - międzynarodową Erste Bank Eishockey Liga. Na tafli w Ljubljanie zmierzą się ze sobą miejscowa Olimpija oraz zespół ze stolicy - EV Vienna Capitals.
Typuję w tym meczu zwycięstwo Capitals. Podstawy to tego leżą w głównej mierze w formie, którą zespół z Wiednia zaprezentował w ostatnich meczach European Trophy. W tabeli Dywizji Południowej zespół ten zajmuje 3 miejsce z bilansem 4 zwycięstw (2 w regulaminowym czasie gry, 2 po dogrywce) oraz 2 porażek (1 w reg.czas.gry oraz 1 po dogrywce). Odnośnie porażek to przytrafiły się one zespołowi Capitals na początku turnieju - ze Slovanem Bratysława oraz HV 71. Od 19 sierpnia w turnieju wiedeńczycy odnieśli 4 zwycięstwa z rzędu - w tym udany rewanż z silnym Slovanem po dogrywce.
O zespole z Ljublijany mogę napisać jedyne tyle, że do sezonu przygotowywał się w meczach sparingowych, w których to zbierał &#39;baty&#39;. Wszystkie mecze przegrywał różnicą przynajmniej 2 bramek. Najlepiej wypadł ostatni rozegrany mecz towarzyski z Vitkovicami w którym to Słoweńcy przegrali jedynie 3:5. Pozostałe mecze to klęski z Fehervarem 1:4, Mladą Boleslav 1:6 oraz ze Stravangerem 3:6.
Kiepskie przygotowanie zespołu słoweńskiego i nie najlepsze nastroje przed startem ligi wskazują w meczu inauguracyjnym jedynego kandydata do zwycięstwa. Wierzę głęboko w to, że rozpędzony Capitals wygra na starcie z Olimpiją podobnie jak to czynił w 4 ostatnich pojedynkach z rywalami w European Trophy.


✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
milson 209

milson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja, Division 1
Spotkanie: Neftekhimik Nizhnekamsk - FK Khimki (godz. 15.00)
Typ: (handicap 0-2) 1
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zaplecze rosyjskiej ekstraklasy. Czwarta ekipa tabeli, tracąca zaledwie dwa oczka do lidera, podejmuje całkowitego outsidera - FH Khimki. Goście w dotychczasowych ośmiu meczach zdobyli zaledwie dwa punkty. W ostatnich pięciu, zaledwie jeden. Neftekhimik jest u siebie skuteczny - 17 bramek daje najlepszy wynik w całej lidze, razem z liderem całych rozgrywek. Po raz kolejny ryzykuję z wysokim handicapem, jednak myślę, że w tym przypadku jest to uzasadnione. Gospodarze to zdecydowany faworyt, a w dwóch ostatnich meczach przed własną publicznością zdobyli po trzy bramki z mocniejszymi przeciwnikami. Teraz z Khimkami również powinno się im udać. Nic nie przemawia za przyjezdnymi
⛔ 100
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - US Open
Spotkanie: Serena Williams - Ana Ivanovic
Typ: +1.5 seta Ivanovic
Kurs: 4,40
Buk: Unibet
Analiza:
Williams jak na razie bez straty seta, ale nie miała jeszcze żadnej poważniejszej rywalki. Teraz przyjdzie jej się zmierzyć z zawodniczką, która powoli powraca do bardzo dobrej dyspozycji i na tym turnieju gra naprawdę bez zarzutów - mowa o Anie Ivanovic, byłej liderce rankingu WTA. Śmiało można powiedzieć, że forehand Serbki jest bardzo groźny i myślę, że nawet Serena będzie miała z nim problemy. Do tego wszystkiego wiemy, że Amerykanka często nie jest w pełni skoncentrowana, a taka zawodniczka jak Ivanovic na pewno będzie potrafiła to wykorzystać. Williams na pewno też nie będzie się podobało to, że ktoś w końcuy stawia jej jakiś poważniejszy opór i zapewne w takiej sytuacji zacznie się denerwować i popełniać jakieś głupie błędy. Serbkę na pewno stać na nawiązanie walki, bo tak jak wspominałem ma uderzenie, którego może się bać każdy i jeśli będzie miała swój dzień to na pewno nawiąże walkę a wtedy zadecydują niuanse. A może Williams nieco pomoże tak jak Agnieszce w finale Wimbledonu...? Pożyjemy, zobaczymy, ale po takim kursi warto spróbować, bo Ana to nie jest dziewczyna do bicia.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball, MLB, data: 06.09.2012 1:10
Spotkanie: Atlanta Braves - Colorado Rockies
Typ: suma w meczu - przedział : Runs - 12 lub więcej
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Linia podstawowa wystawiona na to spotkanie(8) wydaje mi się niska. Starterzy obu ekip spisują się słabo w tym sezonie. Alex White(Colorado) ma ERA na poziomie 5,58. Mike Minor(Atlanta) ma niewiele lepszą statystykę, gdyż jego ERA jest na poziomie 4,79, czyli też słabo. Colorado to najsłabsza defensywa w lidze, tracą średnio aż 5,18 Runs na mecz. Jeśli chodzi o ofensywę, to tutaj Rockies wyglądają bardzo dobrze, gdyż ze średnią 4,82 zdobywanych Runs na mecz zajmują trzecie miejsce w lidze. Na dziesięć ostatnich bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi ekipami aż cztery razy mieliśmy po co najmniej 12 Runs. Sądzę, że tym razem też może tak być, po takim kursie można spróbować.
⛔ 100
 
aleksander21 416

aleksander21

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Brazylia, Campeonato Brasileiro
Spotkanie: Cruzeiro - Botafogo RJ/godzina 3:00
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Na dzisiaj wygrałem mecz pierwszej ligi brazylijskiej. Grające u siebie Cruzeiro (6 miejsce) podejmie Botafogo RJ (8miejsce). Dlaczego wybrałem ten mecz? Po pierwsze liga ta cechuje się tym, że na wyjeździe bardzo ciężko zdobywa się punkty. Nawet lider ma problemy z wyjazdami... zdobył ledwo ponad 50% możliwych punktów, natomiast RJ na ostatnie 6 meczow (na wyjezdzie) wygrało tylko raz! Następnie wziąłem pod uwagę forme oby drużyn. Cruzeiro na ostatnie 3 mecze wygrało 2 (z Nautico 3:0 oraz Atletico GO 0:2) i jedno zremisowało (z liderem 2:2) a RJ na 3 mecze wygralo tylko jedno (Coritiba 2:0). Już teraz widać, że gospodarze mają znacznie większe szanse na zwycięstwo, ale jest jeszcze jedna bardzo ciekawa statystyka, która mi nie pozostawiła żadnych wątpliwości. Na ostatnie 22 mecze między tymi drużynami, gość wygrał zaledwie 2 razy!! Natomias bilans na stadione Cruzeiro wygląda następująco: 9-2-1, a przez ostatnie 4 lata: 3-0-1
⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Campeonato Brasileiro
06.09.2012 03:00
Sao Paulo - Internacional
typ: Sao Paulo -1,5 gola
kurs: 3.00
buk: bet365
Na dzień 6 września postanowiłem poddać analizie spotkanie ligi brazylijskiej pomiędzy Sao Paulo, a Inernacionalem. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze.
Drużyna Sao Paulo zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 34 punktów i stratą 4 &quot;oczek&quot; do Vasco da Gama. Jak do tej pory udało im się wygrać 11 spotkań, 9 meczy przegrali i tylko raz w ich spotkaniu padł wynik remisowy. Nie ma co się dziwić, że najlepiej czują się grając u siebie, gdyż ich stadion pod względem pojemności w Brazylii ulega tylko Maracanie. Na własnym obiekcie zanotowali 8 zwycięstw i tylko 2 porażki. W ostatnim czasie są jednak w bardzo dobrej formie. Pokonali oni Ponte Preta 3:0, Corinthians 2:1 i Botafogo RJ 4:0 a porażka z Bahią 1:0 to według mnie tylko wypadek przy pracy. Trener będzie miał do dyspozycji pełen skład po za Lucasem, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Brazylii.
Internacional z dorobkiem takiej samej ilości punktów co ich dzisiejszy rywal znajduje się na 7 pozycji. Jak na razie ich bilans meczy po za domem to 3 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki. W ostatnim czasie nie są jednak w najwyższej dyspozycji. Zremisowali 1:1 z Portuguesą, przegrali z Gremio 1:0 oraz z Coritibą w takim samym stosunku, a zwycięstwo w ostatniej kolejce 4:1 nad Flamengo nie do końca odzwierciedla sytuację na boisku. Zespół dużo stracił po odejściu Oscara do Chelsea. Dzisiaj w zespole gości nie zagra powołany do kadry Canarinhos Damiao, który jest niezwykle ważną postacią. Jego w ataku zastąpi prawdopodobnie Rafael Moura, który jednak kilka dni temu stracił ojca i ciężko spodziewać się aby do końca myślami był na boisku. Po za tym dzisiaj nie zobaczymy także Forlana, Pablo Guinazu, Freda, Juana i Klebera.
Biorąc po uwagę ostatnią formę obu zespołów i braki w ich kadrach, stawiam na pewne zwycięstwo drużyny Sao Paulo.
⛔ 100
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Nazwa Spotkania:portuguesa SP - Coritiba PR
Typ:1
Kurs:1,95
Bukmacher: WilliamHill
Mecz dwóch drużyn z dołu tabeli, a jak wiadomo w przypadku słabszych drużyn ogromne znaczenie ma miejsce spotkania a to przemawia na korzyść gospodarzy. Portuguesa ogólny bilans meczy ma 6/7/8 natomiast 6/4/11. Już samo to pokazuje że goście często schodzą z boiska pokonani, w co drugim meczu. Ale to jeszcze nic w porównaniu z meczami na wyjazdach 1/3/7 i teraz uwaga! bilans bramek 14:26. Teraz spójrzmy na gospodarzy. Mecze na własnym stadionie to dla nich duży atut 5/3/2 i bramki 13:6 więc naprawde solidnie biorąc pod uwagę siłe ligi brazylijskiej. Portuguesa w ostatnich 6 meczach 3 razy występowali na własnym boisku z dwoma silnymi ekipami i raz ze słabszą, zremisowało dwa mecze i jeden wygrało. Natomiast ekipa Coritiba na trzy wyjazdy przegrało dwa razy, tracąc 5 bramek i strzelając jedną oraz remisując raz 2:2. Kurs na ten mecz jest wysoki szanse oceniam wysoko więc radze grać na gospodarzy.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL
Spotkanie:
New York Giants - Dallas Cowboys
Typ: Pierwsza kwarta - New York Giants (-0.5)
Kurs: 2.13
Bukmacher:
Pinnacle

Analiza:
Witam. I tym oto sposobem przechodzimy do typów dnia na dzień szóstego września 2012 roku. Dziś, podobnie jak wczoraj, typ nocny. Tym razem nie tenis a futbol amerykański. Jest to dyscyplina bardzo popularna w Stanach zjednoczonych. Ich liga krajowa jest najmocniejszą ligą świata w tej że właśnie potocznie mówiąc dziwnej dyscyplinie o której spora część polaków zapewne nie ma zielonego pojęcia. Dzisiejszej nocy mamy rozpoczęcie sezonu. Tak więc o godzinie 02:30 na boisko wybiegną drużyny New York Giants oraz Dallas Cowboys/ W moim uznaniu, jak i uznaniu bukmacherów dość mocnym faworytem tego spotkania są gospodarze, a kursy w granicach 1.50 to potwierdzają. Taki kurs mnie nie zadowala więc polecam spróbować coś z mocniejszym przelicznikiem. Mam tu na myśli pierwszą kwartę. Przypomnę jeszcze raz, że jak na razie za wiele powiedzieć nie możemy gdyż to dopiero początek sezonu. Mogę, a zarazem powinienem przytoczyć ostatnie spotkanie między tymi zespołami w ubiegłorocznej batalii. Otóż spotkanie to zakończyło się wynikiem 31:14 dla drużyny NYG, a pierwszą część spotkania wygrali oni 7:0. Więc myślę że po takim kursie do taśmy, zaryzykować można, mówię do taśmy, gdyż przestrzegam przed większymi sumami na samym starcie rozgrywek.
⛔ 100
 
kempes1410 33

kempes1410

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA, MLS
Spotkanie: Colorado - Portland
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 2.95
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Jak dla mnie najpewniejszy typ tego dnia. Seria braku wygranej od 4ech spotkań gospodarzy spotkania odbije się dziś znacząco na przeciwnikach. 22 strzelone bramki u siebie na 14 straconych przy bilansie -19 gości robi spore wrażenie. Jeśli chodzi o H2H to Colorado wygrywało ostatnio u siebie 2 razy z rzędu. Do tego sytuacja jest o tyle ciekawa że poprzedni mecz obie drużyny grały ze sobą. Wyglądało to tak jakby oba zespoly grały na podobnym poziomie i sprawiedliwym wynikiem był by podział punktów. Niestety tak się nie stało i szanse na rewanż mają chłopaki z Colorado którzy grają u siebie, przy swoich kibicach gdzie gra wychodzi im znacznie lepiej niż na wyjazdach.
Jesli chodzi o formę ostatnich 5ciu meczy, to u gości jest ona lepsza ale tylko w statystykach. Wydaje mi się że Colorado miało mocniejszych przeciwników a do tego aż 3 z 5 meczy grali na wyjeździe gdzie Portland mial 2 takie spotkania. Z resztą kursy na gospodarzy spadają chyba u wszystkich.. Jesli ktoś zdąży to polecam
✅ 195
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, US Open
Spotkanie : Ivanovic - Williams
Typ : total games - under 17,5
Kurs : 2,0
Bukmacher : Unibet
analiza: Williams w tym sezonie w szczytowej formie. Realizuje z latwoscia kolejne zalozone sobie cele. Wimledon, Zloto w Londynie , a teraz poluje na zwyciestwo w US Open i wydaje sie , ze raczej nikt jej nie zatrzyma. Kolejne rundy przechodzi jak burza zmiatajac rywalki jak np ostatnia 6:0,6:0. Sadze , ze slaba psychicznie Ivanovic nie przeciwstawi sie Serenie , ktora juz od poczatku rzuci sie na nia i zniecheci ja do gry. Dodatkowo jak plachta na byka moze zadzialac na zlota medalistke z Londynu baty jakie dostala w deblu wraz z siostra od Kirilenko i Petrovej. Porazka w takim stylu na pewno powoduje chec pokazania kto tu rzadzi. Uwazam, ze pierwszy od dawna cwiercfinal Ivanovic to wszystko na co nia stac , a Serena zmiecie ja w podobnym stylu w jakim uporala sie z nizej od serbki notowanymi rywalkami. Wydaje mi sie rowniez, ze tym razem fakt ze Williams jeszcze nie stracila seta i w koncu ktos musi jej go urwac nie bedzie mial znaczenia i jej wspaniala passa zostanie utrzymana. Szansa na niespodzianke jest tu naprawde nikla totez stawiam na ponizej 17,5 gemow w meczu i zakladam ze Williams nie tylko wygra ale wygra okazale. pozdrawiam i zycze udanych typow ! ????
✅ 100
 
I 7

intertiamo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kw. ME U21
Spotkanie: Włochy-Lichtenstein (0-3)
Typ: 1
Kurs: 2.09
Bukmacher: Betsson
Włochy liderują w grupie 7 eliminacji, Lichsteinstein to outsider z zerowym dorobkiem punktowym i stosunkiem bramek 4-26 w 6 meczach. Na wyjeździe Italia wygrała ze swoim dzisiajszym rywalem 2-7, więc rónica 5 goli grając od 17 minuty w dziesiatkę po czerwonej kartce dla Boriniego. Myślę, że dzisiaj wygrana Włochów ponad 3 bramkami jest bardzo prawdopodobna, a kurs jest zachęcający.
✅ 109
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ll9 149

ll9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga wschodnia
Spotkanie: Wigry Suwałki - Motor Lublin
Typ: Under 2,5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Pierwszy wpis na drugiej stronie tematu, więc wypadłoby rozpocząc ją jakimś pozytywnym akcentem . Pierwszy mecz szóstej kolejki II ligi wschodniej wyjątkowo rozgrywany jest w czwartek. Wszystkie pozostałe mecze odbędą się w najbliższą sobotę. Pojedynek dwóch sąsiadów w tabeli, 15 Wigier Suwałki z 16 Motorem Lublin. Obie drużyny zgromadziły do tej pory na swoim koncie po 4 punkty, obie zapowiadają też walkę o pełną pulę w dzisiejszym meczu. W roli gospodarza wystąpi dziś drużyna Wigier. Piłkarze prowadzeni przez litewskiego trenera Donatasa Vencevičiusa wracają na własny obiekt po trzech kolejnych wyjazdowych potyczkach, w których udało się zdobyć jedyne jak do tej pory ligowe punkty. Na bardzo ładnym, zmodernizowanym obiekcie miejskim piłkarze biało niebieskich powalczą dziś o pierwsze zwycięstwo przed własną publicznością, a ta zapowiada pełną mobilizację, podobnie zresztą jak kibice z Lublina, którzy w krainie jezior mają stawić się w komplecie i szczelnie wypełnić oddany niedawno do użytku sektor dla gości. Aby jednak gospodarze mogli cieszyć się 3 punktów potrzebne są bramki, a tych jak na razie Suwalczanie zdobywają jak na lekarstwo. Po zakończeniu kariery przez ikonę tego klubu i najlepszego strzelca drużyny Grażvydasa Mikulenasa nie ma w zespole zawodnika, który wziąłby na własne barki ciężar zdobywania bramek. Najlepszym strzelcem drużyny w obecnych rozgrywkach jest 21-letni pomocnik Adam Pomian, który zdobył dwa z czterech trafień zespołu z Suwałk. Podobny problem ze zdobywaniem bramek mają również zawodnicy z Lublina. Podopieczni trenera Mariusza Sawy zdobyli w pięciu meczach jedynie 3 bramki, w tym dwie w meczu na własnym boisku z Pelikanem Łowicz. Trzy ostatnie mecze w wykonaniu żółto niebieskich to 0 strzelonych i 3 stracone bramki. Jeśli chodzi więc o grę z przodu obie drużyny mocno kuleją. W ich meczach padały już wyniki over&#39;owe, w meczach Wigier trzy razy, zaś Motoru dwa razy. Te wyniki to raczej efekt ich słabości w grze obronnej aniżeli, tak jak już wcześniej wspomniałem, skutecznych popisów w ataku. Takie statystki skłaniają mnie do zagrania typu, w którym nie padnie zbyt wiele bramek. Co prawda w historii bezpośrednich pojedynków zawsze padały jakieś bramki, ale ich autorem najczęściej bywał Mikulenas, który w piłkę już nie gra, a swoje buty piłkarskie powiesił po meczu sparingowym z Widzewem Łódź na początku okresu przygotowawczego. Osobiście widzi mi się tu wynik remisowy, lub jedno bramkowe zwycięstwo którejś z drużyn. Wskazanie jednak faworyta tego spotkania wydaję mi się wyjątkowo trudne.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Piłka nożna Futbolnaya Natsionalnaya Liga, Rosja
Spotkanie:SKA-Energiya Khabarovsk - Volgar-Gazprom Astrachań
Typ: Wiecej niz 3,5 goola
Kurs 3.60
Bwin
Na godz 10 zaplanowane jest spotkanie 9 kolejki Futbolnaya Natsionalnaya, w ktorej zagraja SKA-Energiya Khabarovsk - Volgar-Gazprom Astrachań mój typ na to spotkanie to wiecej niz 3,5 gola czuje tu spora ilosc goli graja ze soba dwie ciekawe ekipy mała szczelne i wyniki miedzy nimi tez zawsze sa małe w 7 mechach nigdy niewpadlo nawet 3 gole ja licze ze dzis wpadnie 3 a nawet 4 i taki jest moj typ na dzis.
Gospodarza zajmuja 5 lokate wygrywaajc dzis moga byc liderem goscie zas zajmuja spadkowe miejsce ale jesli wygraja moga byc nawet na 10 lokacie z 16-nastej.
Licze na ciekawe spotkanie i duza ilosc goli poczatek 10
Powodzenia !
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis US Open
Spotkanie: Hlavackova A./Hradecka L. - Hsieh S.-W./Medina Garrigues A
Typ: DW 2:0
Kurs: 2.00
Buk: Betathome
Juz dzisiaj rozegrane zostana połdinaly debla pań. Moja uwage przykuło spotkanie pomiedzy Czeszkami Andreą Hlavackovą i Lucie Hradecką, które w ostatnich miesiącach notują chyba najlepszy okres w swojej karierze, a mieszanym deblem S-W Hsieh z Tajwanu oraz A. Medina Garrigues z Hiszpanii. Wczesniej wspomniane Czeszki w waznych imprezach zdobywały sukcesy np. podczas igrzysk zdobyły srebrny medal Igrzysk Olimpijskich czy tez dojscie do finalu Wimbledonu;) Nie przepadam za tenisem, ale akurat ich gre deblowa oglada mi sie naprawde wysmienicie, od poczatku sa moimi faworytkami i licze ze w koncu uda im sie wygrac ten turniej, a nie znowu cieszyc sie przez łzy z drugiego miejsca... Ih rywaliki oczywiscie nie sa az tak słabe ze nie moglbym o nich wspomniec, jest to dosc zgrana ekipa koncentrujaca sie własnie na wystepach głownie na swoich wystepach deblowych, pomimo tego mysle ze dzis ich udział w Us Open sie zakonczy, a do wielkiego finału awansuja jakze lubiane przeze mnie Czeszki ???? Wydaje mi sie ze bd to dosc zaciety mecz, ale Hlavackova A./Hradecka L. wygraja 2:0 ;)
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Copil - Aguilar
typ: 2:0 kurs: 2,05 tobet

Gra u siebie, wydaje sie byc w dobrej formie co potwierdzaja ostatnie wyniki. Wiadomo dobry serwis i gra siłowa to jego atuty. Rywal Aguilar częściej obecnie gra w futuresach co nie sprzyja rozwojowi, lubi grać agresywnie , jednak obrona kuleje i piłki często gra podatne na kontrę. Niższy poziom umiejetnosci i rywal który nie da się zdominować grający u siebie to za dużo może być dla czilijczyka.
⛔ 100
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, US Open, debel pań
Data: 6.09.12 (17:00)
Spotkanie: Llagostera/Martinez - Errani/Vinci
Typ: 1
Kurs: 3,54
Bukmacher: Pinnacle
To juz jest polfinal zenskiego debla. Faworytkami sa na pewno Wloszki rozstawione z numerem drugim ale zamaist grac je po niskim kursie to poszukam tu niespodzianki po o wiele lepszym kursie. Errani i Vinci graja bardzo dobrze jak na razie ale to tylko kobiety i slabszy dzien moze sie u nich pojawic w kazdej chwili. Na razie lajtowo doszly do polfinalu wygrywajac z (kolejnosc od cwiercfinalu w dol) Peschke K./Goerges J. , Mirza S./Mattek-Sands B. , Scheepers C./Craybas J. ,Zheng S./Lepchenko V. Bardzo dobre wystepy, stabilna forma dlatego nic dziwnego ze sa faworytkami do awansu do finalu. Hiszpanki mialy trudniej zeby tu do 1/2 dojsc ale potrafily sprawiac niespodzianki. Ich droga do polfinalu to zwyciestwa z Petrova N./Kirilenko M. , Spears A./Kops-Jones R. , Soler-Espinosa S./Suarez Navarro C. , Safarova L./Pavlyuchenkova. Mocne rywalki a uznanie budzi zwlaszcza wygrana z Rosjankami ktore wczesniej wyeliminowaly siostry Williams. Hiszpanki tylko pierwszy mecz wygraly bez straty seta, reszta to byly trzysetowe boje takze widac ze maja stalowe nerwy. Wloszki z kolei odwrotnie tylko jedno spotkanie trzysetowe graly a tak to latwe wygrane po 2:0. Hiszpanki na pewno latwo sie nie poddadza i postawia wysoko poprzeczke utytulowanym Wloszkom. Sporo juz bylo niespodzianek na us open dlatego dzisiaj mozemy w kobiecym deblu miec kolejna. Po tak wysokim kursie na pewno warto sprobowac postawic pare groszy na Hiszpanki bo pokazuja ze potrafia walczyc i nie ma dla nich straconych pilek. Taka postawa moze po raz kolejny zostac nagrodzona awansem do kolejnej rundy. A zwyciestwo z wloszkami to juz przepustka do wielkiego finalu.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom