>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.11.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
thomasson1989 2

thomasson1989

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Data: 06.11.2012 02:30
Spotkanie: Dallas Mavericks - Portland Trail Blazers
Typ: Dallas under 102.0 pts
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Dzisiejszej nocy do Dallas zawita ekipa Blazersów. Spodziewam się tutaj wyrównanego meczu w którym może wygrać każdy z tych klubów. Według mnie Dallas nie zdobędzie tych 102 punktów z kilku powodów.
Pierwszym jest to że będzie to bardzo wyrównany mecz w którym Portland aby wygrać musi ograniczyć ofensywne poczynania gospodarzy. Kolejnym jest brak Novitzkiego. Mimo że drużyna musi radzić sobie bez niego już jakiś czas to jednak jest to spore osłabienie siły ofensywnej Dallas. Historia spotkań między klubami również jest obiecująca. Na ostatnie 15 spotkań między tymi ekipami, Dallas tylko dwa razy przekroczyło linie 102 punktów. Oba razy tylko o włos rzucając 103 punkty.
⛔100
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Spotkanie: Schalke - Arsenal DNB
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: BET365
Analiza:
Kursy moim zdaniem nie odzwierciedlają potencjału zespołów. 1,8 na gospodarzy ? Przy np ~1,5 ma City, które MUSI dziś wygrać aby utrzymać się w walce o awans ? Arsenal co prawda po odejściu RVP ma problemy, do tego dochodzi kontuzjowany Szczęsny, a po ilości straconych bramek widać, że przydałby się między słupkami. Ale to nadal Arsenal i ma wielu świetnych piłkarzy w kadrze. Przecież w tym sezonie bilans mają całkiem dobry - przegrane jedynie z Chelsea, ManUtd, wpadka z Norwich i w LM właśnie u siebie z Schalke. Liczę, że dziś wezmą rewanż po bardzo dobrym kursie. Schalke u siebie przegrywa rzadko, ale też nie ma co porównywać Bundesligi z Premiership. Zakład DNB gdyż mocno prawdopodobny jest tutaj remis, lecz nie zwykłem grać na remisy. Kursy wystawione na to spotkanie mogłyby pojawić się, gdyby na Schalke witał Olympiakos albo Montpellier, Arsenal to przecież zupełnie inna półka futbolu.
0
 
kubvic2505 0

kubvic2505

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challenger w Ortisei
Spotkanie: A.Olivetti(FRA) - L.Grigelis(LTU)
Typ: 1
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
O awans do 1/8 finału w challengerze odbywającym się w Ortisei(Włochy) w dniu dzisiejszym zmierzą się dwumetrowy kolos z Francji Albano Olivetti oraz nieźle serwujący Litwin Laurynas Grigelis. Francuz na kortach twardych czuje się jak ryba w wodzie. W ostatnim czasie notuje średnie występy, jednak warto sobie przypomnieć turniej ATP w Marsylii gdzie pokonał między innymi Matthiasa Bachingera i Mardy&#39;ego Fisha, a poległ dopiero w ćwierćfinałowym pojedynku z Michaelem Llodrą. Olivetti ma dopiero niespełna 21 lat, a jego warunki fizyczne i talent są porównywane do Johna Isnera, czy Milosa Raonica i w niedalekiej przyszłości, na pewno każdy z nas o nim usłyszy. Jego potężne bomby serwisowe i gra przy siatce są na prawdę skuteczną bronią przeciw zawodnikom, którzy nie są mistrzami mijania(takim zawodnikiem bez wątpienia jest Litwin). Grę Olivetti&#39;ego można śmiało porównać do innego Francuza Michaela Llodry, który także stawia na moc serwisu i grę przy siatce. Co do Grigelisa to Litwin w ostatnim czasie gra wręcz fatalnie, przegrywa zdecydowaną większość spotkań w ITF&#39;ach, w których bierze udział i zdecydowanie przeżywa spadek formy, który jest być może spowodowany końcem sezonu, gdyż niemal tydzień w tydzień z niewielkimi przerwami brał udział w turniejach różnej rangi. Kurs na Francuza śmiało można nazwać prezentem, gdyż serwis, który ma w swoim arsenale i dość dobra gra wolejowa sprawią, że Litwin dziś zostanie pokonany w dwóch setach. Gorąco Polecam!
✅60
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Liga mistrzów
Spotkanie: Man City-Ajax
Typ: gospodarze jednym golem
Kurs: 3.35
Bukmacher: Betsson
Analiza ???? ziś o godzinie 20:45 odbędzie się 4 kolejka piłkarskiej ligi mistrzów. Na przeciwko siebie staną ekipy Manchesteru City, oraz Ajaxu Amsterdam. Faworytem w tym spotkaniu jest na pewno ekipa gospodarzy która w poprzednich spotkaniach radziła sobie bardzo słabo i żeby zachować jakiekolwiek szanse na awans do kolejnej fazy spotkań to musi dziś pokonać klub Holenderski , co na pewno nie będzie łatwym zadaniem ponieważ w poprzednim spotkaniu to drużyna ajaxu była drużyną lepszą co przełożyło się na wynik spotkania i Ajax wygrał tamten mecz 3:1. Manchester City jak na razie ma na swoim koncie 1 punkt, co daje im ostatnią pozycję w tabeli. Ja uważam że w tym spotkaniu gospodarze dzisiejszego meczu powinni wygrać , jednakże nie będzie to dla nich najłatwiejsze spotkanie, ponieważ Ajax też wie o co gra i jeśli gospodarze wygrają to myśle że będzie to niewielkie zwycięstwo jedną bramką. Stawiam na dokładny wynik 2:1
⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTF - start: 20:45
Spotkanie: David Ferrer - Juan Martin Del Potro
Typ: David Ferrer
Kurs: 2,33
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
David Ferrer rozgrywa najlepszy sezon w swojej karierze i nie podlega to jakiejkolwiek dyskusji. W niedzielę osiągnął swój pierwszy tytuł Mastersa i moim zdaniem na dobre zadomowił się w top5. Wielu podejrzewam będzie sądzić, że te 11 meczów rozegranych w ciągu 16 dni ( 2 tytuły ) dadzą o sobie w końcu znać, ale ja wobec tego nie mam większych obaw, bowiem jest jednym z najlepiej przygotowanych fizycznie tenisistów z całej czołówki. A przechodząc do konkretów: w ciągu roku rozegrali 3 spotkania które Ferrer wyciągnął na swoją korzyść na każdej możliwej nawierzchni (clay, grass, hard). Jutro został jeszcze niezbyt szybki indoor hard, który powinien bardziej wpłynąć właściwie na korzyść Hiszpana jeśli chodzi o jego styl i dysponowany arsenał. Ferrer potrafi skutecznie &quot;mijać&quot;, jest regularny, łupie aż miło po krosie ze swojego fh ,umie wdać się w długie wymiany, które owocowały w korzystny dla niego rozrachunek chociażby na ostatni meczu podczas Wimbledonu, gdzie bez większych problemów wygrał to spotkanie z Argentyńczykiem 3:0. Jutro oczekuję podobnego scenariuszu i ilekroć Potro będzie walił silniej ze swojego forhendu, tym bardziej będzie skazany na wyciąganie ze strony regularnego Hiszpana. Jak już wspominałem H2H mówi bardzo wiele z ich dotychczasowego dorobku, szczególnie dwa ostatnie mecze, kiedy to Pics rutynowo zabiegał i unicestwił wielkiego Argentyńczyka. Poza tym ten mecz może mieć kluczowe znaczenie o wyjściu z drugiego miejsca w grupie dla obu tenisistów, tym bardziej że z Federerem jeden jak i drugi będzie miał o wiele więcej trudu, dlatego tutaj widzę jeszcze większą motywacje ze strony Davida. Reasumując; dla mnie większość czynników przemawia tutaj właśnie za starszym Hiszpanem i być może Potro słusznie jest uznawany za faworyta uwzględniając ostatni maraton Ferrera, ale jak już wspominałem - o to się nie obawiam zbytnio i uważam, że podejdzie do tego meczu bardzo dobrze przygotowany i jeszcze lepiej zmotywowany na czwarte zwycięstwo w ciągu 12 miesięcy z Ponym. Kurs bardzo dobry i ja w to wchodzę.
✅133
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Tipsarevic-Federer
Typ: Over 20,5 gema
Kurs: 1,88Bukmacher: Pinnacle
Stawiam to bo doszły mnie tutaj informacje że Federer doznał kontuzji palca na treningu. W tym upatruje tu szansy na troszkę więcej wygranych gemów po stronie Tipsarevica. Obaj panowie grali ze sobą jak do tej pory 3 razy i wszystkie pojedynki wygrał Szwajcer nie oddając nawet seta. Dwa z tych pojedynków rozgrywane były na nawierzchni ziemnej a jedno na twardej. Tipsarevic ostatnio odpadł w Prayżu jak wiadomo z powodu kreczu ale bardziej waiadomo że oszczędził siły własnie na ten turniej. Nikt nie daje mu tu większych szans ale ja mysle że na zakończenie sezonu chłopak powalczy z Rogerem przynajmniej a na dzień dzisiejszy może to być nawet walka o zwycięstwo. Wiadomo Roger to Roger niby już podstarzały niby już nie ta ambicja co kiedyś ale ja się z tym nie zgodze. Jest nadal w czołówce światowego tenisa także mam nadzieję na dobry pojedynek dziś ????
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nOżna, ANGLIA: Championship
Spotkanie: Burnley - Leeds
Typ:eek:bie strzelą
Kurs: 1,53
Bukmacher: Unibet
06.11.2012 20:45
Analiza:
Pietnasta kolejka na zapleczu angielskiej Premiere League.Zagrają ze sobą drużyny ze środka tabeli a więc zajmujące miejsca dwunaste i trzynaste.Oba zespoły są w odmiennych humorach.Goście na ostatnie cztery spotkania nie wygrali ani razu zanotowali za to trzy remisy i porażkę.Gospodarze natomiast na te cztery spotkania ulegli zaledwie raz.Tak więc dziś zapowiada się emocjonujące spotkanie.Goście z pewnością będą chcieli przełamać niechlubną passę.A gospodarze pod trzymać tą formę.Stawiam tutaj że obie drużyny będą tak ofensywnie grali że uda im się obydwu strzelić po minimum jednej bramce.Oba zespoły dużo strzelają ale też dużo tracą więc dziś wynik minimum powyżej dwóch bramek powinien być już po pierwszej połówce.Między tymi zespołami na przestrzeni kilku lat bardzo często zdarzały się wyniki w których oba zespoły strzelały bramki. Burnley u siebie jest bramkostrzelne , więc nie powinni mieć problemów przy udziale swoich kibiców wstrzelenia się w bramkę przeciwników.Goście natomiast bardzo zdeterminowani dziś na wygraną i w końcu chęć przełamania się ze złą passą będą walczyli o tą bramkę albo i więcej jak lwy.Tak więc myślę że wynik na oba strzelą jest bardo prawdopodobny i zawodnicy obu drużyn nie zawiodą mnie.
⛔100
 
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Dynamo Kijów - FC Porto
Typ: 2
Kurs: 2,6
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Dziś ten mecz mnie ciekawi.Gospodarze ostatnio słabo grają , w ostatnich 5 meczach wygrali tylko 1 spotkanie , 2 zremisowali i 2 przegrali.Natomiast goście z Porto wygrali ostatnie 5 meczy , więc są w dobrej formie.W ostatnim meczu wygrali 5:0 z Maritimo.Dynamo aktualnie jest na 3 miejscu i całkiem dobrze sobie radzi w lidze , ma 9 wygranych , 1 remis i 4 porażki.Porto jest na 1 miejscu w tabeli bez porażki , ich bilans to 6 zwycięstw i 2 remisy , mają też dobry bilans bramkowy , który wskazuje na to , że tracą mało bramek , w tym sezonie ligowym stracili tylko 5 goli , najmniej ze wszystkich w lidze portugalskiej.W lidze mistrzów Porto wygrało wszystkie swoje spotkania , (1:0 z PSG) , (2:0 z Dinamo Zagrzeb) i (3:2 z Dynamem Kijów) , jest pierwsze w grupie A i jeśli ten mecz wygra to będzie miało już zapewniony awans do dalszej rundy.Dynamo natomiast jest 3 w grupie , wygrali jedynie u siebie z Dynamem Zagrzeb 2:0 , przegrali 2:3 z Porto i wysoko 1:4 z PSG , stracili najwięcej bramek w tej grupie.Myślę , że Porto będzie dominować na boisku , lecz mój typ to tylko Dynamo Kijów 0:1 FC Porto
⛔100
 
B 3

bodex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Rosja 1 Liga
Spotkanie: Tom&#39; Tomsk - Khimki
Typ: Handicap (-1)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj w rosyjskiej 1 lidze dojdzie do spotkania drużyn z dwóch przeciwległych biegunów tabeli, lider z Tomska podejmować bedzie czerwoną latarnie czyli drużynę Khimki co do wyniku to jestem pewien że gospodarze wygrają to spotkanie bezproblemowa dlatego pokusze się o obstawienie z handicapem mimom że w tym sezonie nie są to zbytnio bramko szczelne drużyny to uważam że w dzisiejszym spotkaniu padnie tych goli sporo zreszta w ostatnich latach druzynie z Tomska odpowiada rywal i zawsze na wlasnym boisku wygrywaja min 2 bramkami dlatego ma uzasadnienie dzisiejszy handicap.
⛔100 - brak typu
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Barclays ATP World Tour Finals - Group B
Spotkanie: Roger Federer – Janko Tipsarevic
Typ: Poniżej 20.5
Kurs: 2. 01 Bukmacher: Pinnacle
Roger Federer po przegranym finale u siebie w Bazylei odpuścił zupełnie turniej w Paryżu, by odpocząć i odpowiednio przygotować się do obrony tytułu w Londynie. Fedex po fantastycznej grze w całym tygodniu wygrał ubiegłoroczny finał ATP pokonując Nadal w finale. Tipsarevic wśliznął się jako ostatni do ósemki grającej w Londynie, głównie dzięki absencji Nadala. Historia bezpośrednich oczywiście zdecydowanie na korzyść Szwajcara (http://www.tennisbetsite.com/head-to...r-federer.html). Roger wygrał wszystkie mecze z Janko, ale zwłaszcza mecze w ostatnich 2 latach potwierdzają pełną dominację Szwajcara. Wszystkie trzy spotkania w tym okresie wygrał bez straty seta i były to bardzo jednostronne pojedynki, w których Tipsa średnio ugrał niecałe 3 gemy (2.85) w każdym z 7 rozegranych setów. Nie jest to zbyt optymistyczny prognostyk dla Serba . T ym bardziej, że ta szybka nawierzchnia w O2 A rena najbardziej pasuje Federerowi, który ze swoją bajeczną techniką może pokazać wszystkie atuty ofensywnego stylu. Tipsarevic nie wydaje się być w dobrej formie. Z ostał z upełnie zdominowany przez młodego Janowicza w QF w Paryżu. Wprawdzie w tym meczu Serb skreczował w 3 secie, ale nie miało to nic wspólnego z kontuzją, a raczej z niemocą. Trudno sobie wyobrażać, żeby miał większe szanse z tak genialnym tenisistą jak Federer. Według mnie jest to must win dla Rogera, zwłaszcza, że jest to pierwszy mecz grupowy, a pozostali gracze z tej grupy (Del Potro i Ferrer) są dużo lepsi od dzi siejszego rywala . Federer ma tak wielką kontrolę nad Tipsareviciem, że zupełnie nie widzę, jak Serb miałby pokonać Szwajcara na jego ulubionej nawierzchni, w tak wielkim turnieju, w którym broni tytułu, skoro nigdy wcześniej mu się to nie udało i to w bardziej sprzyjających okolicznościach. Sądzę, że zobaczymy łatwe zwycięstwo Federera.
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, godz 20.45
AC Milan - CF Malaga
TYP: under 2.5
KURS: 1.91
BUK: William Hill
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20.45 rozpoczną się mecze rewanżowe w Lidze Mistrzów. Jesteśmy po pierwszych trzech kolejkach i jeśli zespoły myślą o awansie do kolejnej rundy muszą się spiąć i te rewanże zagrać jak najlepiej aby zdobyć trzy punkty. Ja postanowiłem napisać analizę do meczu Milanu z Malagą. Gospodarze tego meczu w lidze radzą sobie w kratkę i powinni bardziej zająć się Ligą Mistrzów bo w lidze ciężko będzie im powalczyć o mistrzostwo. W ostatniej kolejce w lidze wygrali oni 5:1 z Chievo. Może to jakiś znak że zaczynają wchodzić na dobrą ścieżkę i zaczną mecze wygrywać. W lidze mistrzów są na drugim miejscu z dorobkiem czterech oczek. Na własnym stadionie rozegrali jeden mecz który zremisowali 0:0 z Anderlechtem Bruksela. Na wyjeździe rozegrali dwa mecze i jeden mecz wygrali i jeden mecz przegrali. Zdobyli trzy bramki i tyle samo stracili. Przegrali oni właśnie na wyjeździe z Malagą 1:0 ale był to bardzo wyrównany mecz. Natomiast goście tego meczu w lidze mistrzów są na pierwszej pozycji z dorobkiem 9 oczek i wygrali oni dotychczas wszystkie trzy spotkania. Ale teraz będą mieli cięższe mecze ponieważ dwa mecze będą grać na wyjeździe więc już im tak łatwo kompletowanie punktów nie przyjdzie. W lidze Hiszpańskiej również dosyć dobrze sobie radzą ponieważ znajdują się na piątej pozycji. W ostatniej kolejce Malaga na własnym stadionie podejmowała Vallecano i niespodziewanie przegrali tamten mecz 2:1. Więc na pewno nie będzie im łatwo w tym meczu i czy jest to spadek formy po genialnym początku a czy w Milanie po ostatniej kolejce jest to zwyżka formy po kiepskim sezonie na te pytania można sobie odpowiedzieć dopiero po tym meczu. Bukmacherzy minimalnym faworytem uznają zespół gospodarzy. Ja również stawiam na zespół Milanu ponieważ aby liczyć się w lidze mistrzów muszą zdobyć komplet punktów aby potem było im łatwiej i nie musieli się bić w ostatniej kolejce o awans do kolejnej rundy ligi mistrzów. Szczerze powiem że nie lubię Milanu lecz lubię ligę włoską ponieważ gra tam Juventus mój ulubiony klub a dal ligi włoskiej było by lepiej aby Milan wygrał i dawał Włochom punkty które teraz są bardzo potrzebne a. Moim zdaniem w tym meczu nie powinno paść za dużo goli ponieważ będzie to bardzo wyrównane spotkanie uważam że padnie mniej goli niż dwie bramki dlatego gram under 2.5 a wynik meczu zakończy się jednobramkowym zwycięstwem gospodarzy ;)
✅91
 
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Zawody: Piłka nożna - 06.11. godz. 20:45
Wydarzenie: Schalke 04 vs Arsenal
Typ: Arsenal
Kurs: 4.2
Bukmacher: Sportingbet

Analiza: Przed nami seria spotkań rewanżowych w fazie grupowej ligi mistrzów. Według mnie najciekawiej zapowiada się spotkanie w Gelsenkirchen, gdzie tamtejsze Schalke 04 zmierzy się z Londyńskimi armatami. Bukmacherzy za faworytów uważają drużynę z Niemiec. Ale przy takim kursie ja wolałbym zaryzykować typ na anglików. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że w tym sezonie jak dla mnie byli skazani na miejsce w środku tabeli a tak naprawdę nie idzie im tak źle. W sumie nie są w stanie rywalizować z drużynami z Manchesteru czy z Chelsea ale są naprawdę solidną młodą ekipą. Transfery typu Santiego Cazorli na pewno na plus. Przewidywane składy w tym spotkaniu:

Schalke: Unnerstall - Uchida, Höwedes, Matip, Fuchs - Neustädter, J. Jones - Farfan, Holtby, Afellay - Huntelaar

Arsenal: Mannone - Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Santos - Arteta, Wilshere - Walcott, Santi Cazorla, Arshavin - Podolski

Według mnie Arsenal ma mocniejszą drużynę i jeżeli uda im się opanować środek pola to powinni zdominować cały mecz. Londyńczycy na pewno będą chcieli się odgryźć za porażkę u siebie. Sądzę, że mecz będzie zacięty ale to Arsenal zdoła je wygrać i obejmie przywództwo w grupie B.
⛔100
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTF - start: 20:45
Spotkanie: David Ferrer - Juan Martin Del Potro
Typ: Del Potro (-2.5 gema)
Kurs: 2.14
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Jest kilka argumentów za tym, żeby zagrać na Del Potro. Pierwszy i najważniejszy z nich to fakt, że argentyńczyk jest bardziej wypoczęty niżeli Hiszpan. David musiał jeszcze w niedziele toczyć walke w finale z Janowiczem i nie wierze, że nie wpłynie to na jego kondycje i poziom na korcie. Mimo iż Ferrer mam opinie człowieka który biega do każdej piłki może mu być ciężko po takim maratonie. Poza tym mam wrażenie, że Ferrer poświęcił turniej w londynie, żeby zdobyć tytuł w Paryżu. Tak czy siak nie miał by szans z Djoko czy Federerem, a tylko zwycięstwo w turnieju dawało by mu większą zdobycz punktową niżeli w Paryżu (przyp. 1500 za Londyn, 1000 za Paryż)
Co do Argentyńczyka to on ewidentnie odpuścił Paryż (bo jak inaczej nazwać fakt, że w Bazylei ogrywa Rogera, a w Paryżu słabiutko) chcąc przygotować się jak najlepiej do Londynu. Jak dla mnie to będzie chciał zajśćw tym turnieju jak najdalej. Wierzę, że przynajmniej półfinał jest w zasięgu Juana. Poza tym obaj tenisiści prezentują w tym sezonie bardzo wysoki poziom i myślę, że pomimo iż to spotkanie będzie stało na wysokim poziomie to i tak wygra Argentyńczyk, a handicap -2.5 to wg mnie w tym przypadku żaden handicap.
⛔100
 
K 0

kleniek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Paris Saint-Germain - NK Dinamo Zagreb
Typ: Czy Druzyna 2 zdobędzie gola? - TAK
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bwin
Jest to moja pierwsza analiza meczu, skoro mamy wtorek to może znaczyć tylko jedno - Liga Mistrzów i wielkie emocje, analizuję mecz PSG-Dinamo. Drużyna z Paryż ostatnio przegrała ligowy mecz, poczym czerwony kartonik obejrzał ich gwiazdor &quot;IBRA&quot;. Druzyna naszpikowana gwiazdami zapewne jest sflustrowana swoją sytuacją i zapewne będzie chciała dominować w tym meczu, lecz dynami z chęcią wykorzysta takie sytuacje z kontry, mecz zapowiada się ciekawie, czy PSG wkońcu się przełamie? Tego nie wiadomo, lecz za wszelką cenę będą chcieli zatrzeć zły obraz ostatniej gry pakując gościom wiele bramek a to może nie korzystanie się obrócić jeszcze w 1 połowie spotkonia, Dinamo wygrało ostatnie swoje mecze ligowe strzelając 5 bramek, ale oczywiście bez porównania PSG z przeciwnikami ligi HNL. Szczerze myślę że Dinamo stać na to by strzelić gola! Pozdrawiam
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia Championship
Spotkanie: Huddersfield - Blackburn
Typ: over 2.5
Kurs: 2.04
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gospodarze ekipa Huddersfield to tegoroczny beniaminek który awans wywalczył w play-offach i jak na beniaminka na razie radzi sobie bardzo dobrze wysoka 7 pozycja w lidze z bilansem 7-2-5, bramki 19-19. U siebie jak do tej pory 7 meczy 4 z nich wygrane 1 remis i 2 porażki w bramkach 9:7. Goście natomiast to spadkowicz z Premier League i ich celem na ten sezon jest od razu powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii co nie powinni dziwić posiadają jedną z lepszych kadr w rozgrywkach. Jak do tej pory plasuję się o jedną pozycję wyżej od dzisiejszego rywala z takim samym dorobkiem punktowym. Ich strat do pozycji gwarantującej bezpośredni awans wynosi 5 punktów tak więc nie mogą sobie pozwolić na kolejną wpadkę. Na wyjazdach jak do tej pory bez rewelacji 1-5-1, bramki 11:11. Dlaczego over w tym spotkaniu. Obie ekipy jakiś rewelacyjnych statystyk bramkowych nie mają chociaż widać ze ekipa Blackburn na wyjazdach lubi postrzelać ale także potracić kilka bramek, jednak skłaniam się tutaj do pogrania na over z kilku powodów. Dla Blackburn liczy się tylko awans a więc z takimi przeciwnikami nie powinni tracić punktów i czas najwyższy zacząć wygrywać również w meczach wyjazdowych a więc bramki w ich wykonaniu powinny tutaj być tym bardziej jak się posiada w ataku taki potencjał Nuno Gomes, Kazim-Richards czy najlepszy strzelec jak dotychczas tej ekipy z pięcioma bramkami na koncie Rhodes. Ta trójka odpowiada głownie za zdobywanie bramek a dziś mogą mieć troszeczkę ułatwione zadanie gdyż niepewny występu u gospodarzy jest ich etatowy obrońca który jak dotychczas wystąpił we wszystkich spotkaniach Hunt. Największym problemem ekipy gości jest gra defensywna dlatego tez liczę tutaj na jakieś trafienie lub trafienia beniaminka który idzie za ciosem i nie ma nic do stracenia tym bardziej grając przed własną publicznością. I na koniec, Blackburn notują serię 7 spotkań underowych z rzędu tak więc najwyższa pora na przełamanie tej serii.
✅104
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: Remis
Kurs: 4.80
Bukmacher: Betfair
Analiza: Dziś dojdzie do rewanżowego pojedynku między najlepszymi drużynami grupy D tegorocznej LM. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest drużyna gospodarzy. Wiadomo, grają na własnym boiskiem co jest na pewno dużym atutem. Jednak grają z Borussią inną niż tą z zeszłego roku, która wtedy w lidze mistrzów była zagubiona, zestresowana i spięta. W tym roku pokazują, że dokładnie wiedzą o co grają i znają swoje możliwości. Widać to po rezultatach. Real Madryt ostatnio musiał uznać ich wyższość po porażce na wyjeździe. A Borussia potrafi urywać punkty na wyjazdach nawet najlepszym drużynom co pokazała remisując w Manchesterze z City. Myślę, że dzisiejszy mecz będzie bardzo zacięty i tak jak w ostatnim pojedynku każdy błąd będzie mógł kosztować utratą bramki. Uważam, że każdy wynik jest możliwy włącznie ze zwycięstwem gości ale stawiam na remis.
✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 6.11.12 (13:00)
Dyscyplina: Tenis,
Spotkanie: Bhupathi/Bopanna - Marray/Nielsen
Typ: 1
Kurs: 1,40
Bukmacher: Betsafe
To jest pierwszy mecz w grupie B u deblistow w ATP World Tour Finals w Londynie. I nie wyobrazam sobie innego wyniku jak wygrana Hindusow bo to jest zdecydowanie lepszy debel. Bhupathi/Bopanna troche rzutem na tasme awansowali do Londynu bo dopiero po turnieju w Paryzu sobie to zapewnili ale sa teraz w formie i moga tu namieszac bo w Paryzu nawet wygrali cale zawody. A Marray/Nielsen sa w finalach bo wygrali Wimbledon i to bylo wielkie zaskoczenie wyszedl im turniej zycia i takiego wystepu jak wtedy na trawie chyba juz nigdy nie powtorza. Od tamtego czasu jak przeszli na twarde korty to wyniku juz byly bardzo slabe, tylko 2 wygrane w 6 meczach no i wlasnie widac ze tez grali bardzo malo i nie bylo kiedy zlapac dobrej formy i przygotowac sie jakos na te finaly. Od US Open zagrali tylko jeden turniej w Basel i tam odpadli juz w drugim meczu przegrywajac 0:2 z Fyrstenbergiem i Matkowskim. Polakow z wystepu w finalach wyeliminowali wlasnie Bhupathi z Bopanna wygrywajac z nimi w bezposrednim meczu w Paryzu 2:1. Uwazam, ze Hindusi pokonaja dzisiaj pare brytyjsko-dunska bo sa deblem lepszym pod kazdym wzgledem i w dodatku zlapali bardzo dobra forme na te finaly. Marray i Nielsen wygrali Wimbledon ale to bylo na trawie a poza tym z przeciagu calego sezonu nie powinno ich tu byc. Wyszedl im jeden turniej zycia i pozniej nie powtorzyli juz tak dobrych wynikow dlatego uwazam ze to byl przypadkowy wyskok i bedzie to widac w meczu z Bhupathim i Bopanna ktorzy powinni wygrac to spotkanie w dwoch setach.
⛔100
 
N 0

nastyboy1990

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Spotkanie: Milan - Malaga
Typ: over 2,5
Kurs: 2,0
Bukmacher: BET 365
Analiza:

Dziś o 20:45 na San Siro dojdzie do rewanzowego spotkania w grupie C piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy AC Milan i CF Malaga. Sytuacja w grupie jest zaskakująca, gdyż Malaga po 3 spotkaniach, z kompletem punktów prowadzi. Milan jest tuż za nia jednak z 5-cio punktową stratą.
Obie ekipy wydaja się dość bramkostrzelne...na tyle żeby pokryć podany przeze mnie over. W spotkaniach Malagi aż w 4 na 5 ostatnich spotkań w Primera Division padł over 2,5 gola. Milan powoli zdaje się wychodzi z kryzysu , bilans na over 2,5 to 3/5 ostatnich meczów.
Tymbardziej optymistyczny jest wynik ostatniego meczu Włochów i forma strzelecka graczy ofensywnych (5:1 z Chievo). Od poczatku sezonu w dobrej formie jest El-Shaarawy, do niego dołączają teraz Pazzini i Bojan, którzy napewno pamiętaja jak strzela się gole i pokażą to w dzisiejszym meczu.
Oba zespoły napewno powalczą. Mają o co. Malaga zwyciężając ,juz dziś może zapewnić sobie awans do 16-tki . Milan natomiast postara zbliżyć się do dzisiejszego rywala , i piłkarze i kibice nie wyobrażają sobie aby ich ukochani Rossonegri już w tej fazie pozegnali się z LM.
Over 2,5 pewny jak śmierć ! Dla ryzykantów typ over 3,5, któremu daję 55% szans.
⛔100
 
S 0

sealtiel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna-Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madrid - Borussia Dortmund
Typ: 1
Kurs: 1,42
Bukmacher: expekt
Analiza:
Real jest zdecydowanym faworytem pomimo to że przegrał na wyjeździe z Dortmundem (2:1). Forma Realu jest niezła w ostatnich meczach wszystko wygrywał pominąć przegraną z Dortmundem i remis z Barceloną, oba te mecze Real grał na wyjeździe. Z początku Real nie grał za dobrze po przerwie wakacyjnej. Jednak już teraz Real gra jak w ubiegłych lata wygrywając wysoko kolejne mecze, porażka w Dortmundzie tylko zmobilizuje zawodników do wygranej tym bardziej że ten mecz jest walką o pierwsze miejsce (i zawsze lepiej zapewnić sobie wcześniej awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów). Dortmund w lidze gra jak średniak, na wyjeździe jego statystyki to 3 remisy i po jednej wygranej i przegranej. Jednak w Lidze Mistrzów pokazuję zupełnie inną grę i gra na wysokim poziomie co pokazał grając z Realem. Madryt jest lepszym zespołem, chęć zrewanżowania się i atut własnego boiska mówi tylko jedno: Real wygra.
⛔100
 
dev. 6

dev.

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - liga mistrzów
Spotkanie: Schalke 04 - Arsenal
Typ: zakład 3-drożny, Drużyna 1 wygra i w grze padną w sumie więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 2,80
Bukmacher: bet-at-home.com
Duchem w dzisiejszym spotkaniu jestem za Arsenalem. Nie jestem może jego zagorzałym fanem, jednak zawsze czułem w stosunku do tej ekipy jakiś sentyment. Jak jednak wiadomo, w bukmacherce nie ma miejsca na sentymenty. Dziś o 20:45 dojdzie do pojedynku pomiędzy Schalke 04, a właśnie Arsenalem. Każdy, kto chociaż trochę interesuję się piłką wie, że obecny sezon nie należy do udanych w wykonaniu Kanonierów. Le Proffeseur ma ciężki orzech do zgryzienia. Londyńczycy są obecnie na 7 miejscu w Premier League i mają stratę aż 9 oczek do lidera, po zaledwie 9 kolejkach. Ich ostatnia forma też nie jest wybitna, a z pewnością daleka od światowej klasy. Ostatnie 5 potyczek to zaledwie 2 wygrane, z czego jedna w pucharze ligi po dogrywce z Reading i wymęczone 1:0 z QPR. Cytat:
&quot;w zespole z Emirates Stadium na pewno zabraknie: Tomasa Rosicky’ego, Abou Diaby’ego, Gervinho, Łukasza Fabiańskiego, Wojtka Szczęsnego, Aleksa Oxlade-Chamberlaina, Kierana Gibbsa i Aarona Ramseya. Szkoleniowiec Schalke nie skorzysta z kolei z usług Marco Högera i Christopha Metzeldera.&quot;
Ogromne braki kadrowe. To na pewno spory problem. Z drugiej jednak strony, piłkarze Arsenalu na pewno nie odpuszczą. Wiedzą oni doskonale, jaką stawkę ma ten mecz. Wydaję mi się, że będzie to spotkanie, w którym będą gryźć trawę i to bardzo mocno. A co słychać u dzisiejszych gospodarzy z Niemiec? Oni z kolei miewają się całkiem dobrze. 2 miejsce w Bundeslidze oraz 1 miejsce w grupie B Ligi Mistrzów. Co prawda przytrafiła im się ostatnio wpadka - polegli na stadionie Hoffenheim 2:3. Nie zmienia to jednak faktu, że są oni w wyśmienitej dyspozycji, a ich rywale mają spore kłopoty. Na pewno duże znaczenia ma dziś to, że Schalke rozgrywa ten pojedynek u siebie. Kibice na pewno będą 12 zawodnikiem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom