>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.01.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
krisss 0

krisss

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 7 Stycznia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
J 14

jan1051

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej; NHL
Spotkanie: NY Rangers – Pittsburgh Penguins
Typ: Over 4,5
Kurs: 1,66
Bukmacher: Unibet

Analiza
Dzisiejszej nocy o godz. 01.00 naszego czasu odbędzie się mecz NY Rangers vs PIT Penguins. Drużyna z Nowego Jorku gra już 3 mecz w tym roku kalendarzowym, ostatni raz grali wczoraj u siebie i dość niespodziewanie wygrali dopiero po dogrywce z Florydą. Z kolei dla Pingwinów będzie to pierwszy mecz w tym roku, ostatni raz grali 31.12.2011r. przegrywając z drużyną New Jersey Devils.
Fakty są takie, że obie drużyny strzeliły powyżej 110 goli w sezonie, Pittsburgh stracił 100 a NYR 81. Rangersi są teraz w gazie, w 95% strzelają min 2 bramki, u siebie co najmniej 3. Pittsburgh przed porażką z NJD miał serie 5 pewnych zwycięstw, każde min. 4 bramki zdobyte (oprócz meczu z Chicago gdzie wygrali 3:2).
Na uwagę zasługuje też fakt, że w drużynie NYR gra Marian Gaborik, który jest 3 w klasyfikacji strzelców (23 bramki), a w drużynie PIT, wyjedzie na boisko James Neal, 5 w klasyfikacji (21 bramek)
Podsumowując:
Szykuje się niezłe widowisko, może nie na miarę wczorajszego meczu Boston Bruins czy Chicago z Flyersami, ale myśle, że będzie można obejrzeć niezłe spotkanie. Mówiąc niezłe mam na myśli takie, w którym gra jest szybka, twarda i pada dużo goli.

⛔ 100
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA, Hopman Cup
Spotkanie: M. Bartoli - P. Kvitova
Typ: +1,5 M. Bartoli
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet-at-home

Jutro kolejne spotkanie w ramach Hopman Cup. Czeka nas pojedynek Francusko-Czeski. Bardzo ciekawe spotkanie. Czekałem aż P. Kvitova w końcu trafi na przeciwnika który napsuje jej trochę krwi. Zrobiła już to wczoraj C. Wozniacka. Spodziewałem się tam dużo walki jednak nie myślałem że Czeszka będzie miała aż tyle problemów. Tak jak pisałem wcześniej wygrywanie bez przerwy jest praktycznie niemożliwe. W końcu trzeba przegrać. Jutro M. Bartoli może sprawić niespodziankę i pokonać P. Kvitova która naprawdę musi już odczuwać fizycznie wszystkie pojedynki które wygrywała nieprzerywanie od Stambułu. M. Bartoli jest w formie. Nie chodzi już o to że pokonała 2 razy P. Kvitova w karierze ale widać że bez większych problemów ogrywa swoje przeciwniki z tego J. Gajdosova 6:0, 6:0. Jeżeli C. Wozniacka której forma jest nieszczególna odbiera seta Czeszce to tym bardziej jestem za tym że Francuska zrobi to jutro. Co prawda M. Bartoli jest nieobliczalna ale świetnie się motywuje na spotkania z zawodniczkami z najwyższej półki co było widać chociażby w spotkaniu w Stambule kiedy grała z dzikiej karty przeciwko V. Azarence i pokonała Białorusinkę w trzech setach. Jutro spodziewam się napsucia krwi przez Francuzkę.

by scotratez

⛔ 100
 
astafor 74

astafor

Użytkownik
koszykowka, NBA
Oklahoma Thunder City vs Houston Rockets
typ : ponizej 206.5 pkt w meczu
kurs : 1,91

Tobet

Powyzszy typ od razu rzucil mi sie dzisiaj w oczy gdy tylko spojrzalem na oferte. Granice 207 pkt do przekroczenia w tym spotkaniu wydaje sie trudnym zadaniem.
Uwazam tak z kilku powodow. Po pierwsze do Oklahomy przybywa zespol Rockets, ktory dwa swoje ostatnie spotkania przegral. Dzisiaj zapewne wyjda zmotywowani bardziej i z nastawieniem,
zeby bronic dostepu do swojego kosza. Nie spodziewam sie zatem dzis latwych pkt. Warto ddoac, ze gospodarze swoje 2 ostatnie spotkania rowniez przegrali.
Tak wiec oba zespoly dzis beda chcialy wygrac ale zagrac tez uwaznie w obronie. Zreszta zespol nie jest zespolem, ktory notuje wysokie zdobycze punktowe, szczegolnie przeciwko silniejszym rywalom.
Oklahoma w tym seoznie notuje u siebie srednio 100.3 pkt. &quot;Rakiety&quot; natomiast rzucaja na wyjazdach srednio 94 pkt. Wiec nawet jesli oba zespoly rzuca swoja srednia w tym spotkaniu
to i tak nie osiagna granicy 207 pkt. Tak wiec dzisiaj typuje, oba zespoly ponizej 207 pkt.

✅ 91
 
krisss 0

krisss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie: Levante UD - RCD Mallorca
Typ: Levante UD
Kurs: 2,00
Bukmacher: Betclic

Jutro rozgrywki wznawia Primera Division, ciekawym spotkaniem wydaje się mecz pomiędzy 4. Levante a 14. Mallorcą.

Gospodarze to jak dla mnie największe zaskoczenie tego sezonu w Hiszpanii, rok temu bronili się przed spadkiem a dzisiaj walczą o Ligę Mistrzów z bardzo dobrym skutkiem.

Kluczem do tego jest przede wszystkim świetna gra na własnym stadionie.
Bilans 6-0-1 i stosunek bramek 15:5 może robić wrażenie, a przekonał się o tym m.in. Real Madryt (przegrywając 1:0).

Jedynym zespołem, któremu udało się wywieźć punkty z Walencji jest... Valencia. Więc punkty zostały stracone w derbach, które jak wiadomo rządzą się swoimi prawami.

W tygodniu gospodarze odnieśli porażkę z 2 ligowym Alcoronem, jednak po pierwsze - grając na wyjeździe.
A po drugie - nie grając pierwszym składem. Juan Ignacio wystawił na pół rezerwowy, ewidentnie chcąc mieć niezmęczonych graczy na jutrzejsze spotkanie. Można tu zauważyć priorytet, jakim są rozgrywki ligowe dla zespołu z Walencji!

Z kolei goście w tym sezonie prezentują się bardzo przeciętnie okupując drugą cześć tabeli. Mecze na wyjazdach nie należą do ich
specjalności. 1 wymęczone zwycięstwo ze słabą Saragossą, 3 remisy i 3 porażki. Dodatkowo w tygodniu przegrali podobnie jak Levante w Copa del Rey, jednak grało więcej graczy z 1 składu, co ewidentnie może być widoczne podczas jutrzejszego starcia.

O H2H nie będę się rozpisywał, ponieważ Levante w tym sezonie prezentuję taką formę, jakiej jeszcze nie widzieliśmy.
I mimo nie korzystnej statystyki to jutro w gospodarzach upatruję faworyta.

⛔ 100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Turcja Super Lig
Spotkanie - Bursaspor - Mersin Idmanyurdu SK
Typ - suma goli ? więcej niż 3.5 gola
Kurs - 4.33
Buk - Bet365
Analiza

19 kolejka w Tureckiej Super Lig mój typ i analizę chcę podać na spotkanie pomiędzy Bursaspor a Mersin Idmanyurdu SK . Gospodarze na ostatnie 10 spotkań mają bilans 2-5-3 i bramki 6:8 czyli nic nadzwyczajnego ale ...... ostatnie dwa spotkania w ich wykonaniu to spotkania na wyjeżdzie i wyniki najpierw remis 2:2 na boisku Gaziantepspor i ostatnie spotkanie wygrana na Kayserispor 2:0 czyli co widzimy że zdobyte 4pkt. a co ważne 4 gole co może świadczyć o wzroście formy . Gospodarze na swoim stadionie no powiedzmy trochę słabo bo bilans 3-3-3 i 10:6 w bramkach . Goście natomiast na 10 spotkań to 4-5-1 i 11:7 bramki jednak Mersin Idmanyurdu SK ostatnie dwa spotkania to zaledwie 1 pkt. zdobyty mało tego oba spotkania rozegrali u siebie , najpierw remis z Eskisehirspor 0:0 ale ostatnie spotkanie to blamaż w wykonaniu Mersin bo porażka z ostatnim w tabeli Ankaragucu 1:2 . Jednak Mersin Idmanyurdu SK lepiej do tej pory spisuje się na wyjazdach gdzie ma bilans 4-3-1 i 12:8 w bramkach . Gdy spojrzymy na H2H to możemy zauważyć coś ciekawego bo patrzę tu na spotkania Bursaspor u siebie z Mersin Idmanyurdu SK i na dwa spotkania padły takie wyniki najpierw 5:0 potem 3:0 . W tym sezonie Bursaspor wygrało na Mersin 3:1 . Sumując to wszystko zaryzykuję że między nimi w tym spotkaniu padnie więcej niż 3.5 gola . No ale to mój typ jak będzie zobaczymy . Pozdrawiam !

⛔ 100
 
wybraniec 0

wybraniec

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis - Turniej w Auckland
Spotkanie: Pennetta F. - Zheng J.
Typ: Pennetta F.
Kurs: 1.45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

W finałowym pojedynku turnieju WTA w Auckland zagrają Flavia Pennetta (Włochy) i Jie Zheng (Chiny).

Droga Pennetty do finału:
Flavia Pennetta - Cirstea Sorana-Mihaela 6-4, 7-6 (1 runda)
Flavia - Baltacha Elena 6-4, 6-2 (1/8 finału)
Flavia - Vesnina Elena 6-2, 6-1 (ćwierćfinał)
Flavia - Kerber Angelique 6-1, 6-2 (półfinał)

Droga Zheng do finału:
Jie Zheng - Morita Ayumi 4-6, 6-3, 6-4 (1 runda)
Jie - Niculescu Monica 6-0, 6-2 (1/8 finału)
Jie - Hradecka Lucie 6-2, 6-3 (ćwierćfinał)
Jie - Kuznetsova Svetlana 2-6, 6-3, 6-3 (półfinał)

A więc patrząc tylko po wynikach zawodniczek w tym turnieju to ciut łatwiejszą drogę miała Flavia, która nie straciła seta w tych zawodach. Zwłaszcza dwa ostatnie mecze pokazują jak łatwo rozbiła swoje rywalki na korcie. Natomiast Chinka Zheng musiała grać dwa mecze trzysetowe w pierwszej rundzie i półfinale. Uważam że Flavia jest bardziej regularną zawodniczką i wygra ten finał. Nie mogę napisać że wygra go doświadczeniem, ponieważ obie zawodniczki są doświadczone Flavia (29 lat) i Jie (28 lat), a więc na kortach spędziły już bardzo dużo czasu.
Do tej pory Flavia z Zheng miała okazje grać 5 razy. Bilans tych spotkań to: 3-2 dla Pennetty. A więc bilans jest minimalnie lepszy dla Włoszki. Natomiast patrząc na mecze tylko na twardej nawierzchni to Pennetta wygrała 3 razy, a Jie raz. Dlatego uważam że Flavia pokona po raz kolejny Zheng.

⛔ 100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Anaheim Ducks - New York Islanders
Typ: Islanders ML
Kurs: 2,06
Bukmacher: betsson
Analiza:

Spotkanie Anaheim Ducks z New York Islanders to mecz którego poddam analizie dzisiaj. Dość trudny do wytypowania wynik. Anaheim to drużyna która ma na tyle dobry skład, że może wygrać i na tyle słabą formę, że może przegrać. Warto jednak zagrać na strzelców drużyny jednej i drugiej. Corey Perry (15 bramek), Bobby Ryan (13 bramek) - po stronie gospodarzy i Moulson (18 bramek) i Tavares (13 bramek) - po stronie gości. Ja jednak postanowiłem zagrać na Islanders. Byłbym pewniejszy gdyby w bramce grał Montoya, a tak z Nabovem też może być różnie - mimo, że ostatnio puszczał nie więcej niż 2 bramki. Anaheim za to wygrało tylko 2 mecze spośród ostatnich 10. Perry przełamał się w meczu z San Jose Sharks. Nawet objęli prowadzenie dzięki jego golowi, ale przegrali ten mecz. Anaheim u siebie nie jest najgorsze pod względem dorobku strzeleckiego (2.7 gola na mecz) więc sądze, że Perry może jednego gola skraść. Punktowo oba zespoły w relacji dom/wyjazd stoją równo - po 15 punktów. Ale Islanders mają 8 punktów więcej ogółem i ostatnia forma (czyli 3 zwycięstwa) dają do myślenia. Islanders tracą 3.53 gola na mecz wyjazdowy więc tak jak pisałem, trudno ocenić która z drużyn wygra to spotkanie. Mecze bezpośrednie zazwyczaj są bardzo wyrównane, ostatni wygrali Islanders 3:2, wcześniej było 1:0 dla Ducks i 5:4 dla Ducks po dogrywce. Ale jeszcze jedna ważna statystyka, która pokazuje jak tragicznie grają Ducks. Średnia oddawanych strzałów z ostatnich 5 meczów nie przekracza 24. Za to Islanders 33. Anaheim przegrywa wszystko to i z Islanders według mnie mają szansę też przegrać.

⛔ 100
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Hokej, NHL, 1:00
Carolina Hurricanes - Buffalo Sabres
Eric Staal strzeli gola w meczu
3,90 Betsson


Taki kurs biorę bez wahania się. Eric powoli przejmuje inicjatywę w zespole. Inicjatywę, którą miał w każdym z poprzednich sezonów, kiedy to bez niego Hurricanes utonęliby w ligowej tabeli (na szczęście nie imają się go kontuzje). Pan Skinner wciąż odpoczywa, tak więc TOI Staal&#39;a, już i tak niesamowity, zostaje jeszcze bardziej zwiększony, i możemy stawiać go na równi z przeciętnym obrońcą. Długotrwały kryzys formy ma już powoli za sobą, kryzys raczej na tle psychicznym, bo tak na prawdę nic nie stracił biorąc pod uwagę umiejętności. Jak sam wyjawił, bardzo pomogła mu rozmowa z bratem, Jordanem, który rozgrywa przyzwoitą (jak na swoją pozycję w zespole) kampanię w barwach Pens. W ekipie Sabres swoisty szpital, to zdecydowanie nie pomaga w zniwelowaniu problemu, jakim na teraz jest siła ofensywna. Pominville, Vanek, a prócz nich nie ma zawodnika, który prezentuje równą formę. Możemy tylko zgadywać, kiedy dobre zawody rozegra Stafford czy Roy. Dlatego też drużyna z każdym meczem pracuje na miano team&#39;u &#39;pierwszej piątki&#39;- reszta bezbarwnie, albo kontuzjowana. Mimo tego, według buków, są faworytami. Się okaże. Ja stawiam, że dzisiejszej nocy Eryczek coś ustrzeli, poprawiając nieco fatalną statystykę +/-

✅ 290
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
david295 80

david295

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka NBA
Spotkanie: Washington Wiazrds - New York Knicks
Typ: Under 198,5 pkt
Kurs: 2,02
Bukmacher: Bet365

Washington to najslabsza ekipa liga razem za NJ Nets bilans 0-6. Wizards przegrywaja wszystkie mecze z mocnymi, slabymi u siebie na wyjezdzie nie ma znaczenia. NYK narazie spisuja sie ponizej oczekiwan, przede wszystkim nie maja rozgrywajacego, sam Anthony tego nie pociagnie co pokazaly 2 ostatnie mecze, zdobycze Melo na poziomie 35 i 32 pkt a mimo tego porazki, ale ja dolozyc do tego dobra gre Amare i Chandlera, ktory powalczy w obronie to o zwyciestwo mozemy byc spokojni.
Wizards w swoich meczach rzucaja bardzo malo pkt. Slabym Nets rzucili ledwie 84 oczka, Atlancie 83, Milwaukee 81, Bostonowi 86 i 92, Orlando 85. W dzisiejszym meczu tez nie powinni duzo rzucic w koncu po to Knicks zprowadzili Chandlera, zeby wzmocnic obrone. Przed sezonem grali z Nets, ktorzy sa na poziomie Wizards i wygrali 92-83 oraz 88-82. Najwiecej pkt rzucili z Sacramento bylo to 114. Nawet dzisaj taka zdobycz punktowa powinna pokryc under bo nie sadze zeby Wizards rzucili wiecej niz 80 kilka pkt. Takze przy takiej roznicy punktowej trener da po grac rezerwa a w tedy skutecznosc pewnie spadnie, a do zwyciestwa NYK powinno wystarczyc 100 pkt.

✅ 102
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
USA: NBA
Phoenix Suns - Portland Trailblazers
07.01.2012 04:30
Typ: 2 (home/away z dogrywką)
Kurs: 1,74
BUK: Pinnacle Sports

W spotkaniu tym zobaczymy przeciętne Phoenix Suns oraz bardzo dobrze radzące sobie Portland, które do tej pory przegrało tylko jedno ze swoich spotkań. Jednak zacznijmy od gospodarzy czyli drużyny słońc, która przegrała 4 ze wszystkich 6 spotkań które rozegrała w tym sezonie, wygrywając przy tym 2 mecze ze słabszymi drużynami czyli: New Orleans Hornets i Golden State Warriors. Ogólnie rzecz biorąc drużyna Suns gra bardzo przeciętnie, a co ciekawe w ostatnim meczu z Dallas ich najlepiej punktującym zawodnikiem był Marcin Gortat, który umówmy się gwiazdą NBA nigdy nie był i raczej już nigdy nie będzie, oczywiście Marcin to bardzo solidny koszykarz, z nie małym talentem, ale moim zdaniem na lidera punktujących naprawdę się nie nadaje. Na koniec analizy gry Suns dodam tylko, iż w przeciętnej formie znajduje się gwiazda słońc Steve Nash, którego skuteczność rzutów wynosi 42%, a najlepsze lata ma już za sobą. Na przeciwnym biegunie znajduje się drużyna Portland, która spisuje się bardzo dobrze, i przegrała od początku sezonu tylko jedno spotkanie z Los Angeles Clippers, natomiast w ostatnim meczu wygrała z LA Lakers 107:96 po naprawdę dobrej grze. To wszystko sprawia iż, warto postawić dzisiaj na drużynę gości.

⛔ 100
 
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Spotkanie: Phoenix Suns : Portland Trail Blazers
Typ: Portland -9,5 pkt
Kurs: 3,45
Bukmacher: bet365
Analiza:

Już nad ranem zespół jedynego Polaka w NBA - Marcina Gortata. Podejmie przed własną publicznością Portland Trail Blazers.
Stawiam że Phoenix ulegnie zdecydowanie. Phoenix gra bardzo mizernie i nie widzę wielkich szans w starciu z bardzo dobrze grającym zarówno w obronie jak i skutecznym w ataku zespołem Portland.
Tacy gracze jak Matthews, Aldridge, Felton czy Gerald Wallace lub świetny obrońca Marcus Camby gwarantuje spokojne zwycięstwo z outsiderem który wygrywac potrafi tylko z ligowymi przeciętniakami. Jedynym plusem przemawiającym za Suns jest gra we własnej hali, ale liczę że mimo tego Portland będzie poza zasięgiem dla nich bo ogrywali już w tym sezonie o wiele bardziej wymagające ekipa jak chocby LA Lakers wczoraj w nocy.
Szykuję się spokojne zwycięstwo i czysty zysk z typu.

⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: New York Islanders @ Anaheim Mighty Ducks
Typ: Anaheim Mighty Ducks (czas regulaminowy)
Kurs: 2,29

Bukmacher: Bet365
Analiza:

Czyż po ciągłych niepowodzeniach Kaczorów, dodatkowo trzech ostatnich porażkach na własnym lodowisku, nie dać im znów szansy? Ja w to wchodzę, tymbardziej że w porównaniu do Canucks, Avalanche czy nawet ostatnio Sharks - Islanders choć poprawili swoją grę nie dorównują jeszcze w pełni tym ekipom. Kaczki na wyjazdach są ostatnio bezużyteczni, ale na własnej tafli zawsze mają szansę i tylko w Anaheim mogą zacząć póki co zwyciężać i powoli (mam nadzieję) odbudowywać się na tle ligi. Stawiam na Ducks jednocześnie dając im już &quot;tysięczną&quot; szansę w tym sezonie. Ostatni raz u siebie wygrali prawie miesiąc temu z Kojotami, później był mały przebłysk z Sharks na wyjeździe i dziś kolejna okazja po trzech porażkach z rzędu.

✅ 129
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bertek11 10

bertek11

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Colorado Avalanche
Typ: Chicago Blackhawks 60&#39;
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
O 01:00 odbedzie sie mecz NHL pomiedzy drużynami z Chicago(2) i Colorado(10).
Dla mnie zdecydowanym faworytem jest Chicago Blackhawks ponieważ jest drużyną zdecydowanie lepsza w tym sezonie. Co prawda przegrali ostatnio 2 spokania z Flyers i Edmonto(wg mnie wypadek przy pracy) i nadaża sie okazja by dać swoim fanom torche radości . Z drugiej strony Colorado z pasmem 3 zwyciestw ale coż to co dobre kiedyś sie konczy. Z tego co sie orientuje to obie drużyny bez wiekszych braków kadrowych. Wiec niech zwycięży lepszy... czyli Chicago Blackhawks! ????

⛔ 100
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
Spotkanie: Malaga - Atl. Madryt
Typ: 2
Kurs: 3.45
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Wracamy do gier w Hiszpanii. O godzinie 22 czasu polskiego dojdzie do starcia 7 w lidze Malagi z 10 drużyną tabeli Atl. Madryt.

Ten kurs to moim zdaniem value i postaram się Was przekonać,że warto powierzyć pieniądze graczom z Madrytu.

Typ ryzykowany bowiem Malaga dobrze gra u siebie, przegrali zaledwie 1 spotkanie i 1 zremisowali, pozostałe 5 spotkań to zwycięstwa Realu. Przegrali z Realem Madryt aż 0-4. I to właśnie ze względu na Real Madryt decyduje się zagrać na Atl. Madryt. A to dlatego bo Malaga zaledwie 3 dni później podejmować będzie u siebie Królewskich w ramach Pucharu Króla.

Ten mecz był fantastyczny, masa walki, nikt nie odpuszczal i Real w końcu dopiął swego bo wygrał, mimo tego,że przegrywali już 0-2. A co z tym idzie ten mecz kosztował masę sił podopiecznych Pellegriniego.

W Atl. Madryt zmiany, przyszedł nowy szkoleniowiec, miał trochę czasu i na pewno ustawił już ekipę.

Prawda taka,ze gracze z Madrytu muszą poprawić swoją grę na wyjazdach, wrócili z delegacji zaledwie z 1 puntem na 7 spotkań.

Czas na przełamanie się? A czemu nie skoro ostatnio pokonali Malage na ich terenie 0-3.

Moim zdaniem warto!

⛔ 100
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Nba,Koszykówka
Spotkanie: Boston-Indiana
Typ: Indiana wygra od 3-6pkt
Kurs: 8,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzis w nocy spotkanie pomiedzy graczami Indiany a Celtami.Ekipa Celtow w ostatnim meczu w moim mniemaniu meczyla sie z New Jersey ktore bylo oslabione dwoma waznymi ogniwami w zespole.W ekipie Bostonu dzis ma wrocic juz Ray Allen ktory podobno jest chory na grype tak wiec twierdze ze dzis pewnie mu nie bedzie siedzial rzut i bedzie mniej czasu spedzal na parkiecie.Dla ekipy Indiany bedzie to drugi prawdziwy sprawdzian w tym sezonie po ostatniej sromotnej porazce z Miami 118-83 przy skutecznosci 34% z gry czyli mizernej nie ma co mowic.Jesli Indiana zdominuje deske bo mam taka nadzieje ze nie bedzie wpadac w tym meczu duzo punktow to Hibbert i przede wszystkim Granger zagraja swoj basket co potrafią .Licze to na niespodzianke bo gdzies tej nocy powinna byc .Wg mnie value po stronie Indiany

⛔ 100
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Carolina H - Buffalo S
Typ: 1
Kurs: 2,6

Bukmacher: Bet365
Analiza:

Coś za łatwo te typy styczniowe wchodzą ;p. Chyba pora &quot;trafić&quot; jakieś pudło... No, ale jak spadać to z wysokiego konia. Z uwagi na niezbyt ciekawą ofertę piłkarską po raz kolejny typuję najlepszą ligę hokejową. Pod analizę biorę mecz dwóch bardzo słabych ekip. Najgorszej na wschodzie Caroliny z równie słabymi Buffalo. W tabeli różnica tylko siedmiu punktów. Forma zespołów praktycznie identyczna - ostatnie 5 spotkań - po 5 punktów. Dlaczego stawiam na gospodarzy? Bo nie wygrali od dwóch spotkań. Goście ostatnio wygrali z Edmonton, ale był to mecz przełomowy serii trzech porażek. Poza tym istotny fakt, to ten, że Carolina strzela sporo bramek. W ostatnich meczach kolejno 3-2-4-2-4. Myślę, że na własnej tafli nie pozwoli się wypunktować słabym gościom. Kurs całkiem sympatyczny jak na taki stan rzeczy. Powodzenia ????

✅ 160
 
N 149

nati1234

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt v Granada
Typ: Powyżej 3,5 gola
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Real Madryt jak już zdążył przyzwyczaić za kadencji Mourinho strzela mnóstwo bramek. Ostatnie ich mecze to odpowiednio 3:2 5:1 6:2 2:0 1:3
Jak widać tylko w jednym meczu nie padły ponad 3 gole. Dziś na pewno Real wygra przynajmniej dwoma bramkami. Ekipa z Madrytu też często traci bramki, nawet jak kontroluje grę czy prowadzi wysoko. Wkrada się w ich szeregi dekoncentracja i lekceważenie rywala.
Granda w tym sezonie z kolei traci mało goli, a jeszcze mniej strzela.
Ich wynik z Copa del Rey z Realem Sociedad to aż 1-4, a ostatnie dwa mecze w lidze to 2-1, 2-1.
Zapowiada się goolobicie w tym meczu.

✅ 57
 
demolay 21

demolay

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: New Orleans Hornets - Denver Nuggets
Typ: 2 Denver Nuggets hc -5,5
Kurs: 1.92
Bukmacher:Expekt
Analiza: Hornets przystępują do spotkania z kiepskim bilansem u

siebie(1-2). Ostatnie dwa starcia na własnym parkiecie przegrali

zdecydowanie z 76ers(różnica 8 pkt.) oraz kiepskim na wyjazdach

Phoenix(różnica 15 pkt). Na wyjazdy ekipy z Denver składają się

dwie porażki z niesamowitym u siebie Portland oraz zawsze

mocnymi Lakers. W obu przypadkach losy meczu rozstrzygały się

dopiero w czwartej kwarcie. W ekipie z Nowego Orleanu zabraknie kontuzjowanego Gordona oraz- najprawdopodobniej- Arizy. Wystarczy lekki uśmiech losu w kierunku narzekającego na uraz Nene i Nuggets zameldują się w najmocniejszym składzie. Z jednej strony mający kłopoty ze zdobywaniem punktow &quot;Szerszenie&quot;- z drugiej- efektywnie i zespołowo grający kolektyw, czerpiący przyjemność z każdego celnego rzutu. W przypadku rozgrywania spotkania w Denver, Lawson i spółka byliby w stanie pokusić się o pogrom. Nie jest wykluczone, że dokonają rzezi przeciwników już dziś, wszak nie ryzykuję i stawiam na spokojny, moim zdaniem, handicap.

✅ 92
 
psm 921

psm

Użytkownik
So 2012-01-07 10.30
Slalom gigant mezczyzn-Adelboden
zwyciezca-Ted Ligety
kurs 3,20
expekt


To piaty gigant w cyklu alpejskiego PS,w dwóch zwyciezal Ligety,raz Hirscher(Ligety drugi) i raz w Alta Badia Blardone,gdzie jedyny raz za podium wyladowal Amerykanin(4).Faworytów wiec jest tylko dwóch,Ligety i Hirscher(zwyciezca przedwczorajszego slalomu),wiec kursy na nich 3,2 i 4,0 sa nizwykle atrakcyjne.Dla mnie jednak sukcesy w tej konkurencji przemawiaja jednak na korzysc Amerykanina,ktory jest liderem w gigancie i to jest jego cel,zas Austriak przewodzi w klasyfikacji generalnej PS i on sadze ze przede wszystkim teraz walczy o dobre rezultaty,nie ryzykujac do konca i tu tez upatruje szanse dla Teda.Dla ostrozniejszych polecam 1,55 i 1,85(unibet) odpowiednio na Ligetiego i Hirschera ze beda w pierwszej trojce.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom