>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.03.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
J 9

jarkovanbasten

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Champions League
Spotkanie: FC Barcelona - Bayer Leverkusen
Typ: Leverkusen pow.0,5 gola
Kurs: 2,03
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie zapowiada się na bardzo ciekawe.Chociaż Barcelona jest tu faworytem i na pewno wygra to spotkanie to ja jednak liczę na dobrą grę Bayeru i strzelenie przynajmniej jednego gola.Ostatnio Leverkusen spisuje się całkiem nieźle w lidze.Wygrana 2 - 0 z Bayernem, 2-0 z Fc koln oraz 4-1 Augsburgiem pokazuje że atak przynajmniej ostatnio nie zawodzi.8 goli w 3 meczach.Barcelona zaś lubi tracić bramki i w każdym z ostatnich 5 meczy je traciła: z Gijon, Atletico, Valencią, Osasuną i właśnie z Bayerem.
Jak dla mnie to za taki kurs warto obstawić.
✅ 103
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Indian Wells
Spotkanie: Vania King - Sara Errani
Typ: 1
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Jedyny fajny kurs jaki znalazłem z oferty na wieczór. Vania w tym roku przegrywała jedynie dwukrotnie z Hantuchovą (niegładko) i raz z Ivanovic, stąd jej bilans wynosi 10:3. Errani także 10 spotkań wygrała, przegrała 4, ale imo z gorszymi rywalkami bo z Kuznetsova (szału nie robi od dawna Rosjanka), Kerber (moim zdaniem kiepską tenisistką), Kvitovą (wybaczymy), Tsurenko (niedobrze!), Babos (say what?). Wygrała turniej w Acapulco, ale nie było tam zbyt mocnych przeciwniczek, może z wyjątkiem Pennetty bez formy. Uważam, że kurs trochę zawyżony, więc próbuję, ale stawka bardzo mała. Dla mnie to dwie przeciętne i dość podobnie grające tenisistki. King jest młodsza, a już kilka razy docierała do 3 rund wielkiego szlema, więc coś może z niej być, a u Errani jednak nie widzę tej smykałki do wygrywania większych turniejów. Pamiętam parę spotkań Włoszki z przeszłości, jak dostawała baty od wysoko rozstawionych tenisistek (np. Williams, Stosur, nawet Radwańska), jak i te z dużo niżej rozstawionymi i też często przegrywała surowym wynikiem.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Spotkanie ; Parma - Fiorentina
Typ: Parma
Kurs : 2,36
Buk : Pinnacle
Analiza:
Mam nadzieje, że Parma pozwoli mi przerwać czarną passę . Stawiam ich w roli faworytów ponieważ zespół ten broni się przed spadkiem i mają szanse dzisiaj przeskoczyć dzisiejszych przeciwników . Ponad to graja na własnym boisku gdzię spisują się bardzo dobrze . Natomiast goście na wyjeździe przegrywają mecz za meczem . Przeplatając tylko nie ktore mecze remisami . Obie ekipy mierzyły się z przeciwnikami z góry tabeli ,wiec forma podobna ale parma po ostatnich niepowodzeniach musi koniecze zdobyć 3 punkty jeżeli nie chce mieć sznurek na gardle . Ostatni mecz miedzy ekipami to zwyciestwo Flory 3:0 . Dzisiaj nadarza się okazja na rewanż i oddalenie się od strefy spadkowej. Jak widać waga tego spotkania duża i po postawie obu zespołów widać ,że łatwo punkty nie oddają . Ja jednak jestem pewien że doping kibiców i chęć wygrania sprawi , że 3 pkt zostaną w Parmie.
⛔ 100
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
piłka nozna
bolonia - juventus
typ; 2
kurs; 1.70
buk; expekt
Analiza:
Juventus stoi przed niepowtarzalną szansą zrównania się w tabeli z milanem. Ostatni występ przed własną publicznością piłkarzy starej damy nie należał do udanych, zmarnowali okazję i tylko zremisowali z chievo, jeśli po raz kolejny stacą punkty w znaczny sposób oddalą się od mistrzostwa. Bolonia to zespół walczący o utrzymanie, ostatnie zwycięstwo z inną z walczących o ligowy byt ekipą z novary, pozwoli przynajmniej na chwile oddalić się od strefy spadkowej i odetchnąć. Dlatego też myśle ze motywacja i wola walki będą po stronie piłkarzy z Turynu, jeśli dodać do tego fakt, iż juve nie przegrało jeszcze meczu w tym sezonie w serie A, oraz potencjał piłkarski obu ekip, goście wydają się zdecydowanym faworytem.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
⚽ Serie A
Bologna - Juventus
Typ: Obie strzelą gola
Kurs: 1.95
Buk: Sportingbet

Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:30 na Stadio Renato Dall&#39;Ara zmierzą się drużyny z dwóch odrębnych połówek tabeli. Okupująca 14 miejsce Bologna z 31 punktami na koncie gra bardzo różnie. Jej dorobek punktowy składa się z 17 punktów zdobytych u siebie(5-2-6, gole 13:16) oraz 14 wyjazdowych oczek (3-5-4, gole 12:13) . Jak widać tracą oni więcej goli niż zdobywają( bilans ogólny 25:29) jednak potrafią pokazać pazur z drużynami z górnej części tabeli m.in. 17.02 pokonali na San Siro Inter w stosunku 3:0, wiadomo że Nerazzurri nie znajdują się ostatnio w wysokiej formie, ale jednak 3 oczka i &quot;pogrom&quot; na koncie są. Ich główną bronią jest Marco Di Vaio z 8 golami w tym sezonie, 5 trafień na koncie mają Acquafresca i Ramirez. Ramirez znajdował się w oknie zimowym na celowniku wielu czołowych klubów. Dyrektor drużyny Rossoblu zapowiedział, że o przyszłości Ramireza zadecyduje maj i czerwiec a póki co reprezentuje on barwy Bologni :
Gastonem interesuje się naprawdę wiele zespołów - mówił Roberto Zanzi - Jednakże nie czas na rozmowy o jego przyszłości. O tym co z nim zrobimy zadecydujemy dopiero w maju, może w czerwcu.
Jeden aspekt wskazuje przeciwko Bolognii. Miejscowi nie wygrali z Juventusem u siebie od 98 roku. W tym czasie 7 razy triumfowała Stara Dama, a 3 razy padł remis. Może czas w końcu pokazać Starej Damie, gdzie jej miejsce? Myślę, że w meczu padnie kilka bramek. Siła ofensywna Juventusu jest dość imponująca. Vice-lider Seriea A ma na koncie 51 pkt, w 25 spotkaniach. Bilans bramek: 38-16. Najlepszym strzelcem Starej Damy w tym sezonie jest Matri ( 10 goli) . Juventus na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie przegrał. 22 pkty w 12 meczach (5 zwycięstw, 7 remisów). Obie drużyny mają o co walczyć. Juventus może zrównać się punktami z Milanem. Bologna natomiast w przypadku zwycięstwa przesunie się o kilka pozycji w górę. Kurs na obie strzelą jest atrakcyjny, a obie drużyny powinny grać do przodu.
✅ 95
 
A 26

arka-gdynia-82724

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon 15 km
Spotkanie: Veronika Vitkova - Weronika Nowakowska-Ziemniak
Typ: 2
Kurs: 2,50
Bukmacher: Tobet
Analiza:
W dniu dzisiejszym kolejna odsłona M.ś w Biathlonie dziś zobaczmy bieg indywidualny kobiet na dystansie 15 km ja wybrałem dziś pojedynek Polsko-Czeski i patriotycznie stawiam na naszą zawodniczkę.Nasza weronika w poprzednich biegach całkiem dobrze spisywała sie na trasach(miała we wszystkich startach najlepsze czasy biegowe ze wszystkich polek)trochę gorzej wygląda sytuacja na strzelnicy ale myślę ze kiedyś nasza weronice wyjdzie strzelanie chociaż takie jak na olimpiadzie gdzie była bliska medalu na tym samym dystansie choć niestety pomyliła sie na ostatniej wizycie na strzelnicy. jeśli chodzi o zawodniczkę z Czech to w tym roku chyba zanotował największy progres ze wszystkich zawodniczek ale zdarzają sie jej również słabsze występy na co dziś liczę
⛔ 100
 
hightower94 0

hightower94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Finlandia, Puchar Ligi
Spotkanie: Mariehamn- Inter Turku
Typ: 1
Kurs: 3,30
Bukmacher:Bwin
Godzina: 18:00
Analiza:
Spotkanie Pucharu Ligi fińskiej pomiędzy pierwszym w grupie Interem Turku a ostatnim Mariehamn. Goście w dotychczasowych meczach przegrali dwa razy W ostatnim spotkaniu ulegli na wyjeździe TPS 0-2 ponadto dwa pozostałe mecze to zwycięstwa. Drużyna gospodarzy wygrała za to tylko raz. Poknała jednak u siebie właśnie wspomniane wyżej TPS 3-0. Pozostałe mecze to 1 remis i 2 porażki. Jeśli chodzi o spotkania bezpośrednie. Ostatnimi czasy 5 razy wygrywali gracze z Turku. Zawsze do zera, lecz każde z tych spotkań grali u siebie. Dwa pozostałe spotkania rozegrane na stadionie na którym toczyć się będzie dzisiejsza potyczka zakończyły się zwycięstwami gospodarzy 3:0 i 1:0.
Jak widać na drużynę Interu patent ma tylko TPS które ogrywało go dwukrotnie. Gospodarze dzisiejszego starcia jednak sprawnie tą drużynę ogrywają. Dodatkowym plusem na korzyść gospodarzy jest to, że w ostatnio z Interem u siebie nie przegrywali. Typ może niepewny ale warto grać ????
⛔ 100
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Liga Mistrzów:
Spotkanie:APOEL - Lyon
Typ :1
Kurs:3.10
Buk:pinnacle
Wiem że na ten mecz , wielu z was typuje na APOEL ale nie dlatego że wyeliminował Wisłę , czy wygrał swoją grupę , ale dlatego że Lyon jest w kiepskiej formie...dodatkowym faktorem jest dość dobra forma APOEL-u siebie...
Jeżeli APOEL zagra w swoim tropikalnym klimacie tak jak się prezentował wcześniej to nie będzie miał problemu zgładzić Lyonu , który na wyjeździe daje d...najbardziej można obawiać sie Gomisa który w swoich 25 spotkaniach strzelił 10 bramek , a także Bastosa w 21 strzelił 6 goli dla Lyonu...
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Barcelona - Leverkusen
Typ: kartka przed 35&#39;
Kurs: 1,85
Bukmacher:

Analiza będzie krótka, ale wyjątkowo konkretna, bo nie ma sensu robić niepotrzebnych wstępów nie mających związku z typem. W ostatnich 10 spotkaniach Barcelony sędzia po raz pierwszy żółtą kartkę wyciągał z kieszeni przed upływem 35&#39;. Bukmacher proponuje nam taki sam kurs również na brak kartki w tym czasie. Moim zdaniem typ jak najbardziej wart ryzyka, zwłaszcza po takim dobrym kursie.
Ostatnie mecze Barcelony z zaznaczeniem spotkań, w których sędzia po raz pierwszy karał zawodnika przed 35&#39;:
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 16

swierszcz89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Szwajcaria, Challenge League
Spotkanie: Biel - Bellizona
Typ: Bellizona
Kurs: 2,05
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dzisiaj wybrałem mecz ze szwajcarskiej ligi Challenge League, pomiędzy Biel a Bellizoną. Goście po trzech porażkach z rzędu kolejno z Lugano, Chiasso i St Galen wrócili na zwycięską drogę w meczach na własnym stadionie i ograli w stosunku 2-0 ekipy Nyonnais oraz Etoile. Dziś czeka ich jednak kolejny wyjazd, tym razem na stadion ekipy Biel. Ekipa gospodarzy notuje na własnym obiekcie bardzo przeciętne wyniki ( bilans 2-3-3), nie udało im się wygrać żadnego z czterech ostatnich meczów w których grali u siebie. Bellizona tak jak wspomniałem wcześniej znowu wygrywa i dzisiaj powinni wygrać ponownie i przerwać serie dwóch porażek na wyjeździe z rzędu. Za plecami gości czai się już drużyna Aarau, która ma jednak jeden mecz rozegrany więcej, więc dziś szansa dla Bellizony żeby troche odskoczyć. W pierszej rundzie rozgrywek Bellizona rozbiła na własnym stadionie rywali z Biel 5-2. Myślę, że dzisiaj może nie będzie aż takiego pogromu i gradu bramek ale można spodziewać się wygranej gości. Najlepszy kurs oferuje na to spotkanie Betclic.
⛔ 100
 
A 0

asfaltito92

Użytkownik
Dyscyplina:piłka ręczna - German handball league
Spotkanie: Melsungen - Rhein-Neckar
Löwen
Typ: Rhein-Neckar Löwen
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bwin
Analiza: Oferta spotkań w niemieckiej lidze piłki ręcznej i nie tylko jest niezwykle bogata , po przeanalizowaniu statystyk stwierdziłem ,że na dziś jest to najlepszy z możliwych typów ,ale do rzeczy - gospodarze chłopcami do bicia nie są , co udowodnili w meczu przed własną publicznością z Flensburg-Handewitt (aktualnie 4 miejsce w tabeli) remisując 32:32 ,a kilka dni później wygrywając wyjazdowe spotkanie z Balingen-Weilstetten HBW 28:29 , ogólny bilans spotkań rozegranych na własnym terenie to 5 zwycięstw przy 3 remisach i 2 porażkach. Teraz kilka słów na temat gości , którzy plasują się obecnie na 5 miejscu. Zespół ten na spotkaniach wyjazdowych w 12 spotkaniach zwyciężał aż 7 razy , przygrywając z zespołami takimi jak Kiel (o tym zespole pisać chyba nie muszę - I siła niemieckiego handball-a) , Flensburg-Handewitt , Füchse Berlin , Bad Schwartau-Lübeck (32:31) i Hannover-Burgdorf (33:32). Wcześniejsze pojedynki obydwu zespołów również przemawiają na korzyść gości którzy od roku 2005 wygrywali 10 razy , przy dwóch porażkach i remisie w ubiegłym roku. Goście nie mogą sobie pozwolić na drugą porażkę z rzędu (wcześniej z Kiel) - seria 2 porażek zdarzyła się tej drużynie tylko raz w tym sezonie!. Drugim powodem może być chęć rewanżu za ostatnie spotkanie tych dwóch zespołów na terenie dzisiejszych gości ,które zakończyło się remisem 30:30.
✅ 40
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Parma-Fiorentina
Typ: Amauri strzeli
Kurs:2.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem typ na strzelenie bramki przez Amauriego w meczu z Parmą. Viola gra na wyjazdach słabo, strzela mało bramek. Jednak jest to klasowa drużyna, która miała walczyc o puchary, ale nic z tego nie wyszło. Parma to drużyna, która której wiekszośc meczy kończy sie dużą ilością goli. U siebie jednak z defensywą nie jest tak źle jak popatrzymy na cały sezon, jednak w ostatnich 4 meczah stracili 6 bramek. Postanowiłem zagrac na Amauriego, ponieważ od przyjścia w styczniu do Fiorentyny nie strzelił jeszcze bramki, ale oglądając ostatni mecz z Cesena dało się zauważyc niezłą formę tego zawodnika, który stwarzał duże zagrożenie. Pod nieobecnośc Joveticia jest on głównym kandydatem do podreperowania bilansu strzelonych goli na wyjeździe przez Fiorentine.
⛔ 100
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Brighton - Cardiff
Typ: X
Kurs: 3.32
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dziś o godzinie 20:45 rozegrane będą dwa mecze w angielskiej The Championship. Wziąłem pod lupę mecz Brightonu z Cardiff i typuje tutaj podział punktów. Zespoły sąsiadują w tabeli (odpowiednio 7 i 8 miejsce),różnica punktowa to tylko 1 punkt na korzyść gospodarzy. Obie ekipy dosyć często remisują (9 i 11 razy), szczególnie Cardiff u na wyjazdach, gdzie mają bilans 4-9-4 i równy bilans bramkowy 19:19. Brighton u siebie spisuje sie znacznie lepiej, bo 31 punktów (9-4-3) i to oni według mnie są faworytem tego spotkania, ale też różne cuda dzieją się w połowie tygodnia, więc nie można wykluczyć niespodzianki. Brighton ostatnio w bardzo dobrej formie. Nie licząc porażki z Liverpoolem w tym roku nie przegrali ani jednego spotkania (7 zwycięstw, 6 remisów). Tylko raz nie zdobyli bramki w meczu (na wyjeździe z Hull). Cardiff za to odwrotnie - bez formy. Na ostatnie 6 meczów wygrali tylko u siebie z Peterborough i zremisowali z Liverpoolem, by odpaść po karnych. Na wyjeździe ostatnie zwycięstwo odnieśli 31 grudnia nad wtedy bardzo słabym Nottingham Forest. Teraz wydaje mi się, że podział punktów zadowoli obie ekipy i taki wynik obstawiam.
✅ 232
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Championship
Spotkanie: West Ham United - Watford FC
Typ: West Ham United -1, -1.5 AH
Kurs: 2,000
Bukmacher: Bet365
Rezultat:
Analiza: Dziś kolejne spotkania Ligi Mistrzów. APOEL będzie podejmować Lyon, natomiast na Camp Nou swoje spotkanie rozegra Barcelona, której przeciwnikiem będzie Bayer Leverkusen. Ja jednak wybrałem znacznie (według mnie) ciekawsze spotkanie. W Londynie na Upton Park będziemy mogli być świadkami widowiska, w którym &quot;Młoty&quot; na własnym stadionie będą podejmować Watford. Dla gospodarzy będzie to idealna okazja by wskoczyć na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Obecny lider Southampton zremisował na własnym obiekcie z Ipswich Town, co dla &quot;The Hammers&quot; jest wręcz idealnym wynikiem. Gospodarze do lidera tracą w tej chwili dwa punkty, mając o dwa spotkania mniej od &quot;Świętych&quot;. West Ham United dąży dzielnie by powrócić do Premier League i wszystko wskazuje na to, że już w przyszłym sezonie będziemy oglądać kolejną ekipę z Londynu w najwyższej klasie rozgrywek w Anglii.
&quot;Młoty&quot; w poprzedniej kolejce pewnie pokonali Cadriff City - wygrywając na wyjeździe 2:0, jedną z bramek strzelił powracający po trzy meczowej banicji - Kevin Nolan, który jest motorem napędowym drużyny West Hamu.
Gospodarze na własnym stadionie przywykli nie oddawać zbyt często punktów w dotychczasowych 16 rozegranych spotkaniach na Upton Park - wygrali 9, zremisowali 4 i tylko 3 razy musieli uznać wyższość przeciwnika. Strzelając przy tym 25 bramek i tracąc 15.
Watford w 34. kolejce także wygrał swoje spotkanie, pokonując na własnej murawie Burnley - 3:2. Na wyjazdach nie spisują się najlepiej z pośród 16 spotkań na terenach innych niż Vicarage Road, Watford zdobył zaledwie 15 punktów, wygrywając 3 spotkania i odnosząc 6 remisów, aż 7 razy schodzili podopieczni Seana Dyche jako pokonani.
Sam Allardyce w tym pojedynku, nie będzie mógł skorzystać z usług norwega - Johna Carew, który ma problemy z kolanem. Julien Faubert leczy chorobę i także, nie zagra. Niepewny jest występ Winston Reid&#39;a.
U gości nie zagra Martin Taylor, który ma uraz ramienia i Stephen McGinn. Ross Jenkins i Gavin Massey także są poza składem.
W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami w sezonie 2011/2012 padł wynik 4:0 dla &quot;The Hammers&quot;, którzy pokonali rywala na Vicarage Road.
Trener gości zapowiada walkę do końca, jednak w mojej opinii Watford nie ma czego szukać na Upton Park. Zbyt dużą szanse, na przeskoczenie Southampton ma West Ham i musi dziś wygrać. Spodziewam się 3:0.
⛔ 100
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Włochy Serie A
Spotkanie : Parma - Fiorentina
Typ : Over 3.5
Kurs : 4.33
Bukmacher : Bet 365
Dziś o godzinie 18:30 Parma przed włąsną publicznością zagra z Fiorentiną . Parma po 25 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 17 ( 7 wygranych , 8 remisów , 10 porażek ) co daje im 29 punktów . Fiorentina po 25 rozegranych kolejkach znajduje się na pozycji 13 ( 8 wygranych , 7 remisów , 10 porażek ) co daje im 31 punktów . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu druzyn .
5 ostatnich spotkań Parmy

Serie A Parma vs. Napoli P - 1:2
Serie A Genua vs. Parma R - 2:2
Serie A Roma vs. Parma P - 1:0
Serie A Parma vs. Juventus R - 0:0
Serie A Chievo vs. Parma Z - 1:2

5 ostatnich spotkań Fiorentimy

Serie A Fiorentina vs. Cesena Z - 2:0
Serie A Lazio vs. Fiorentina P - 1:0
Serie A Bologna vs. Fiorentina P - 2:0
Serie A Fiorentina vs. Napoli P - 0:3
Serie A Fiorentina vs. Udinese Z - 3:2
W tym spotkaniu cieżko wytypować faworyta obie druzyny walczą o utrzymanie w tym sezonie . Parma w 5 ostatnich meczach na włąsnym stadionie over 3.5 ugrała aż 3 razy myśle że w dzisiajszym spotkaniu padnie kilka bramek a mecz zakonczy się remisem 2:2
✅ 333
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Spotkanie: Bologna - Juventus
Typ: Juventus powyżej 1,5 goli
Kurs: 1.95
Buk: Expekt
Analiza: Po dobrym rozpoczęciu rozgrywek, aktualnie Juventus przezywa kryzys. Tylko jedno zwycięstwo w 5 ostatnich spotkaniach i remisy w pozostałych 4 spowodowały że Stara Dama straciła przodownictwo w tabeli na rzecz AC Milan i traci do nich aktualnie 3 punkty. Kiedy ostatnio Juventus zanotował 2 remisy z rzędu, w trzecim spotkaniu po dosyć ciężkim boju i kilku &quot;dziwnych&quot; decyzjach sędziego, wygrał z Catanią 3-1. Dzisiaj trener Conte będzie musiał taktykę skoncentrować przede wszystkim na atak, ponieważ zabraknie dwóch podstawowych obrońców, Chiellini&#39;ego oraz Barzagli&#39;ego. A Juventus ma czym straszyć z przodu. Pepe, Matri, Vucinic czy Quagliarella to zawodnicy o sporych umiejętnościach, którzy nie raz udowadniali że mogą rozmontować każdą obronę w Serie A. Dodając do tego Pirlo, Vidala czy Estigarribie mamy mieszankę wybuchową. Forma Juve na wyjazdach nie zachwyca, dorobki bramkowe również , dodatkowo Bolonia to dobrze poukładany zespół który ostatnio prezentuje się całkiem dobrze. Ja jednak wierzę że jest odpowiedni moment na zwycięstwo Bianconerich, którzy nie pozwolą aby lider uciekł im jeszcze bardziej. Moim zdaniem odniosą dzisiaj zwycięstwo i strzelą minimum 2 bramki.
⛔ 100
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

7.02 godz.18.:30
FC Bologna - Juventus Turyn
typ-1X
kurs- 2,00
Expekt
Czytam wypowiedzi na temat tego spotkania i wszedzie przewazaja glosy za pilkarzami z Piemontu.O osłabieniach w postaci Chielliniego i Barzagliego,mowi sie tak jakby to byli pierwsi lepsi obroncy...Szanujmy sie,to brak dwoch podstawowych stoperow nie tylko Juventusu ale takze reprezentacji Wloch.Przeciez Barzagli to najlepszy obronca wloskiej ligi z poprzedniego sezonu.Trenerowi Conte zostaje na ten moment 2 srodkowych obroncow,Bonucci (nie do konca nominalny) i Cecares,wystepujacy na pozycji defensywnego pomocnika.Jesli ktoremus sie cos przytrafi to calkiem dziura w obronie.Kolejna rzecz to podniecanie sie tym ze Juve jest do tej pory niepokonane,ok,dla mnie moze pozostac dzis niepokonane,aby niech nie wygrywa...Warto zauwazyc ze na 5 ostatnich spotkan wygrali raz u siebie z Catania.Bologna z 4 ostatnich wygrala 3,a z 10 przegrala tylko 2 mecze.Ponadto z Juventusem spotkali sie juz w tym sezonie dwukrotnie i po 90 minutach nie zchodzili ani razu pokonani.Brak podstawowych zawodnikow stwarza dzis moim zdaniem spora okazje dla bedacych w swietnej dyspozycji gospodarzy.Punkt w takim spotkaniu bedzie na pewno sukcesem i przyblizy zespol Bolonii do spokojnej koncowki sezonu.​
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
max212121 140

max212121

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie:Cesena - Catania
Typ: X
Kurs: 3,2
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Witam!Na dzisiaj wybrałem spotkanie Włoskiej serie A w którym zmierzą się zespoły Ceseny oraz Catani. Gospodarze ostatnio kompletnie bez formy. Przegrali cztery spotkania pod rząd natomiast goście w ostatnich czterech spotkaniach mają bilans 2-1-1 w ostatnim spotkaniu zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z Interem a prowadzili już w spotkaniu 0-2. Widzę że większość ludzi stawia na Catanie, kursy lecą w dół lecz ja uważam że każda zła passa musi kiedyś się skończyć i liczę dzisiaj na remis w tym spotkaniu.Ostatnie mecze tych drużyn to skromne wygrane 1:0 lub padał remis. Spotkanie rozpoczyna się za minutę więc nie ma się już co rozpisywać tylko oglądać meczyk i patrzeć jak remisik pięknie wchodzi:0 Pozdrawiam!
✅ 220
 
anzelmo 143,5K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów, 7.03.2012 godz. 20:45
Spotkanie: Barcelona-Bayer Leverkusen
Typ: Possesion ball Barcelona Over 70,5 %
Kurs: 1,85
Bukmacher Betsafe.com
analiza
Pep sam twierdzi ze tytuł mistrza Hiszpanii jest przesadzony a wiec zdecydowanie stawiają na rozgrywki LM, gdzie chcą byc pierwszym zespołem który obroni trofeum,oraz finał copa del rey.Cel na pewno ambitny bardzo realny goście raczej większych problemów w stolicy Katalonii nie postawia Barcie.Po 3-1 na bay arena kwestia awansu jest dla mnie w 100% przesadzona.Goście raczej powinni sie skupić na rozgrywkach w Bundeslidze.Jakim składem Barca nie wyjdzie zawsze graja u siebie o 3pkt ,ofensywnie bo porostu grac inaczej nie podtrawia.Katalończycy lubią dominować nad rywalem grac długo dokładnie piłką, takie typowe latynoskie toce.Często usypiają rywala by nagle przyspieszyć i zadać decydujące trawienie. Maja piłkarzy świetnych technicznie którym piłka w grze nie przeszkadza, nawet zawodnicy z Lini obrony próbują rozgrywać piłkę pod presja zespołu atakującego. Po Prostu nie wybijają piłki na przysłowiowa pale.Zakład bardzo fajny wystawiony przez buka i realny na wyjeździe Katalończycy mieli piłkę przy nodze 72% normalnie zawsze maja duża przewaga w tym elemencie gry i dzisiaj będzie podobnie.
⛔ 100
 
openprotennis 26

openprotennis

Użytkownik
Dyscyplina: ATP INDIAN WELLS Kwalifikacje
Spotkanie: Frederico Gil - Ruben Bemelmans
Typ: 2:0
Kurs: 2.05
Bukmacher: BWIN
Analiza:
Pojedynek dwóch grajków obeznanych na scenie challengerowej natomiast tutaj przychodzi nam turniej ATP 1000 jeden z powazniejszych. Gil poza wystepami challengerowi co jakis czas wita w turniejach najwyzszej rangi, zdobywa cenne doswiadczenie i rzeczywiscie pozniej widac to ze slabszymi rywalami jakim niewatpliwie jest dzisiaj Ruben. O 2 lata starszy Portugalczyk juz dlugi czas przebywa w pierwszej setce co dla Bemelmansa caly czas jest jeszcze ponad nim. Gil w pierwszej rundzie zmiotl Kuznetsova z kortu i moze teraz tak latwo nie bedzie (Bemelmans jest leworecznym zawodnikiem i jest to niewatpliwie roznica). Stawiam ze Gil Frederico zagra lepszy mecz i jego potyczka skonczy sie w 2 setach.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom