>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 07.04.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 854,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, I Liga
Spotkanie: Termalica BB Nieciecza - Warta Poznań
Typ: Termalica BB Nieciecza
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365

Spotkanie dwóch drużyn w jakże odmiennych stanach świadomości, przyznaję, trochę zdziwił mnie taki wysoki kurs na gospodarzy. Termalica Bruk-Bet Nieciecza to niespodziewany wicelider 1 Ligi z realnymi szansami na awans. Co ważniejsze, jest to drużyna w formie, skoro w ostatnim meczu wygrywa się z liderem na wyjeździe (Pogoń Szczecin 2:0), dzięki czemu tracą już tylko punkt do Pogoni. Wcześniej odprawili u siebie bez straty gola zawsze groźną Polonię Bytom (1:0). Jedyna porażka przydarzyła się w wyjazdowym meczu z Arką Gdynia, która tej wiosny jest w świetnej formie (vide półfinał Pucharu Polski). Co ważniejsze dla tego typu, ostatnie 3 mecze u siebie Termaliki to 3 zwycięstwa bez straty gola: Polonia Bytom 1:0, Wisła Płock 1:0, GKS Katowice 2:0. Zresztą generalnie bilans drużyny z Niecieczy na własnym boisku (6-4-1) prezentuje się imponująco, dość powiedzieć, że Termalica ostatnio przegrała u siebie… we wrześniu ubiegłego roku, notując w tym czasie 5 zwycięstw i 2 remisy i tylko 1 golem straconym (9:1). 3 punkty to konieczność dla gospodarzy, a trener Radolsky będzie umiał zmotywować swoich graczy to zebrania z murawy pełnej puli.

Na drugim biegunie formy znajduje się natomiast drużyna gości. Warta Poznań po otwierającym rundę rewanżową wymęczonym zwycięstwie nad przeciętnym Górnikiem Polkowice (1:0), zanotowała 2 porażki w bardzo kiepskim stylu: na wyjeździe z Piastem Gliwice (0:3) i u siebie z Sandecją (1:2). W drużynie panuje kiepska atmosfera, czemu dała wyraz piękna pani prezes na swoim profilu Twittera http://www.sport.pl/sport-poznan/1,124482,11463686,Pani_prezes_Warty_Poznan_wsciekla_po_porazce_z_Sandecja.html. Nie wiem czy to dobry bodziec motywacyjny, wydaje mi się, że niekoniecznie. W każdym razie, ja stawiam zdecydowanie na gospodarzy.

⛔100
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Data: 7.04.2011
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja - Ligue 1
Spotkanie: Brest - Lille
Typ: 2
Kurs: 1,80
Bukmacher: WillHill
Godzina rozpoczęcia: 19:00

Przed nami 31 kolejka francuskiej Ligue 1. Oczywiście najciekawszym spotkaniem tej serii gier jest starcie drugiego PSG z Marseille. Pomimo iż gracze z Marsylii są bardzo słabej formie to jest szansa na to iż urwą jakieś punkty drużynie z Paryża. Na to liczy przede wszystkim ekipa lidera Montpellier grająca u siebie z przedostatnim Sochaux. Jednak na stratę punktów przez PSG liczy drużyna Lille, która jest obecnie trzecia i traci cztery punkty do PSG. Lille jedzie na mecz z beniaminkiem z Brestu i jest na pewno faworytem tego spotkania.

Lille ostatnio złapało dość dobrą formę. Wygrali oni trzy ostatnie spotkania ligowe i zbliżyli się bardzo blisko do prowadzącej dwójki. Efektowne zwycięstwo 4:0 u siebie z Valenciennes, czy też na wyjeździe 3:0 z Croix de Savoie oraz bardzo ważna domowa wygrana 2:1 z Toulouse dodało im wiary w swoje umiejętności. Lille to najlepiej grająca drużyna w Ligue 1 jeśli chodzi o mecze wyjazdowe. Wygrali oni do tej pory 7 razy, 6 krotnie dzielili się puntami oraz polegli tylko w 2 meczach. Strzelili 20, a stracili 12 goli. Na ostatnie 5 wyjazdów wygrali 3 i po razie remisowali i przegrywali.

Brest obecnie zajmuje 14 lokatę w tabeli i ma tylko 2 oczka przewagi nad strefa spadkową. W obecnym sezonie wygrali oni zaledwie 5 razy i wszystkie zwycięstwa odnieśli na własnym obiekcie. Lecz mają na swoim koncie bardzo dużo remisów, a mianowicie 15. Przy 10 porażkach ten wynik jest dość mierny. U siebie jednak Brest przegrał tylko 3 razy, lecz 2 z tych 3 porażek miały miejsce w dwóch minionych domowych starciach. Ogólnie Stade Brest ma bardzo słabą formę. 5 spotkań bez zwycięstwa, oraz 4 kolejne ligowe porażki. To stawia przez meczem z Lille ich na bardzo słabej pozycji.

Nie będzie to łatwe spotkanie dl gości z Lille, lecz jestem przekonany, że Eden Hazard i spółka sprostają temu sprawdzianowi i może przy dobrym spotkaniu w wykonaniu Marseille w meczu z PSG, odrobią trochę ze straty do wicelidera z Paryża.

⛔100
 
Y 4

yellowe

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna TM ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bwin

Zaznaczam że jestem z Białegostoku i mogę być w tej chwili nie obiektywny ale spróbuję przekonać dlaczego Jagiellonia zdobędzie 3 pkty w tym spotkaniu. Po 1 piłkarze pamiętają porażkę z Krakowa 1:4 w której niemiłosiernie Wiśle pomógł arbiter i żeby dzisiaj było tyle w ich złości co po meczu o wynik byłbym spokojny. Uważam że Wisła już Ligę chce tylko &quot;dokończyć&quot; bo większych szans na awans do pucharów z niej nie mają.Najważniejszym meczem sezonu będzie mecz u siebie w Pucharze Polski z Chorzowskim Ruchem i na tym będą skupieni najbardziej. I ch forma pozostawia wiele do życzenia o czym świadczą ostatnie ich wyniki, oglądając ich mecze nie widać by Wisła w tej chwili tworzyła drużyne, wszystko szarpane , przypadkowe. Jagiellonia zaś też nie jest drużyną prezentującą sie chociażby tak jak za Michała Probierza....ale z meczu na mecz widać że drużyna się zgrywa, akcje robią się coraz ciekawsze i naprawde zaczyna to wszystko napawać optymizmem. Atutem oczywiście będzie też swoje boisko, gdzie wiadomo żadnej drużynie łatwo się nie gra. Większość zdobytych punktów które zdobyła Jaga zdobyłka na własnym boisku. Poczytałem trochę forum kibiców Wisły i tam też nie ma zbyt wiele wiary w zwycięstwo , wszyscy zdają sobie sprawę z tego w jakiej obecnie dyspozycji jest drużyna Wisły. Ja też sobię zdaje i stawiam na Jagiellonie choć wiadomo jak będzie pokaże boisko. Pozdrawiam

✅130
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Legia Warszawa : Ruch Chorzów
Typ - handicap 1:0 / Ruch Chorzów
Kurs - 10.50
Buk - Bwin
Analiza :

Niewątpliwie mecz nr.1 w 25 kolejce T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Warszawską Legią a Chorzowskim Ruchem . Obie drużyny na czołowych dwóch miejscach w tabeli Legia nr.1 Ruch nr.2 i zaledwie 1 pkt. przewagi Legii fakt do końca rozgrywek jeszcze 6 kolejek wliczam dzisiejsze spotkanie i kto dzis okaże się lepszy przybliży się do mistrzowskiego tytułu . Skłaniam się na dwubramkowe zwycięstwo Niebieskich . Gospodarze Legia zagra dzis w okrojonym składzie i tak zabraknie przede wszystkim Trenera Macieja Skorży ze względu na pauzę za żółte kartki zabraknie Jakuba Rzeźniczaka,Artura Jędrzejczyka i Janusza Gola oraz kontuzja eliminuje z gry Inakiego Astiza moim zdaniem poważne osłabienia . Ostatnie mecze Legii to pasmo 3 remisów i co za tym idzie i ważnych pkt. szczególnie może boleć brak kompletu punktów w ostatnim spotkaniu u siebie z Bełchatowem bo ostateczny wynik to 1:1 . Natomiast Chorzowianie przyjeżdzają do stolicy w pełnym podstawowym składzie z Arkadiuszem Piechem wydaje mi się w roli głównej , przypomnę ostatnie spotkanie Ruchu na Legii w poprzednim sezonie kiedy to Legionisci wygrywali już 2:0 by ostatecznie po wspaniałym hattricku trzy gole zdobywa Arek Piech i ostatecznie to Niebiescy wygrywają 3:2 . Wydaje mi się że Ruch w tym okresie jest w dużo lepszej formie niż Legia ostatnia porażka Ruchu to Listopad 2011 kiedy to ulegli na wyjeżdzie Lechii 1:0 w tym roku jako jedyna drużyna jest niepokonana ostatnie dwa spotkania to 2 wygrane najpierw u siebie cenne zwycięstwo i 3 pkt. z Wisłą potem wyjazdowe zwycięstwo na trudnym terenie Widzewa gdzie Ruchowi się zawsze żle grało dodam jeszcze że parę dni temu po raz kolejny Ruch podejmował Wisłę w PP i wygrywa 3:1 . Dlatego zaryzykuję i stawiam na dwu bramkowe zwycięstwo Niebieskich a kurs kosmiczny !

⛔100
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaWłochy Serie A
Spotkanie: Lecce- Roma
Typ: 1
Kurs: 3,95
Bukmacher: bet at home

Witam,
Pierwsze wrażenie po zobaczeniu tego meczu to 2 , jednak po głębszej analizie sumienie nie pozwala mi postawić na Romę. Opieram to kilku czynnikach. Po pierwsze w zespole Romy nie zagrają Borini, Burdisso, Juan, Greco, Cassetti, Lobont, Totti, Simplicio, Piscitelli, którzy razem strzelili ok. 22 bramek czyli prawie połowę bramek Romy w tym sezonie. W zasadzie jedynym napastnikiem z 10 bramkami jest Osvaldo jednak według mnie jest to cień zawodnika który rok brylował w Espanyolu. Widziałem kilka spotkań Romy i jest to piłkarz chimeryczny, egoistyczny i nieskuteczny jednym słowem nie odnalazł się w Wiecznym Mieście. W zasadzie kolejny ofensywny piłkarz Pjanic( 3 br. I kilka asyst) wraca po kontuzji i nie jest w pełni sił na tak ciężki mecz, a ma być odpowiedzialny za rozgrywanie i dogrywanie piłek. Może to po prostu nie zadziałać. Drugim najlepszym strzelcem który zagra jest Bojan mający 5 goli, tylko że w Romie nie ma on takiej swobody w grze jak miał w Barcelonie. Krótka ławka, kontuzje, zawieszenia, nieskuteczność, brak zawodników dobrze dysponowanych… tak wygląda obraz Romy. Do tego zacytuję wypowiedzi trenera Romy z dzisiejszej konferencji : &quot;Martwi mnie występ moich chłopaków, gdyż w tym sezonie wygrywamy i zaraz potem doznajemy ciężkich porażek. Oczekuję od nich 90 minut determinacji”, „Ci, którzy wyjdą na boisko będą tymi, którzy myślę będą najlepsi na mecz, z którym się zmierzymy. Jasnym jest, że są piłkarze, którzy mają problemy, ale jest to rzecz, którą zawsze trzeba brać pod uwagę.&quot; Jak dla mnie słabo to motywuje do meczu. Trzeba dodać że Roma gra słabo na wyjeździe ( 5 Z 2 R 8 P, 16-22 br), a wręcz beznadziejnie w drugich połowach. Jeśli Lecce nie popełni błędów na początku meczu to może zdobyć jakieś punkty. Należy tez wziąć pod uwagę historię spotkań obu ekip od 99 roku Roma nie przegrała z Lecce, remisów w Lecce było 4, Roma wygrała 4 razy. Jednak dziś w Lecce nie ma istotnych osłabień, zespół potrzebuje punktów do utrzymania, ma passe 3 meczów bez porażki, urywał w tym sezonie punkty już silniejszym od siebie zespołom np. 1-0 z Interem, 0-1 z Fiorentiną, remis z Genoa czy Palermo. Wszystko daje podstawy do typu 1X, ale mam nadzieję, że ambicji i wola walki o Serie A będą miały decydujący wpływ dlatego daję 1.

✅295
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Olympique Lyon -AJ Auxerre
TyP : oba strzelą ? TAK @ 2,15 Tobet

Lyon miałem okazje oglądać tydzień temu. Oj nie najlepiej z nimi jeżeli idzie o gre defensywną. Wiadomo jednak, że na przeciwko było Rennes grające ładnie dla oka lecz bardzo nieskutecznie stąd tylko 1 stracony gol przez OL. Defensywa ponownie bez Crisa więc zagra Umtiti z Lovrenem na środku. Dziwne,że Garde stawia na Dabo zamiast na Cissokho na lewej stronie. Ważnym brakiem jest nieobecność Bastosa.

Może i Auxerre jest ostatnie w tabeli, ale przy grze z kontry w wykonaniu Traore, Oliecha czy Chafniego moga się dobrze dzisiaj czuć na Gerland. Tym bardziej ze względu na defenswę OL, która w ostatnich 10 meczach straciła 15 goli i co ciekawe jest to obok Lorient najgorszy wynik w całej Ligue1!


Lyon : Lloris – Réveillère, Lovren, Umtiti, Dabo(A.Cissokho) – Briand, Gonalons, Grenier, Källström – B.Gomis (Lacazette), Lisandro (cap)

Auxerre : Sorin – Dudka, W.Boly, Grichting (cap), Hengbart – E.Cissé, Mandjeck – Chafni, Al.Traoré , Kossoko - Oliech

✅115
 
S 4

sirmichu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania, Segunda Division
Spotkanie: Cartagena - Celta Vigo
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bwin

Mecz rozpocznie się o godzinie 18. Gospodarze to drużyna zajmująca ostatnie miejsce, a goście są zespołem, który walczy z La Coruną o pierwsze miejsce w tabeli. Cartagena ma nienajlepszy bilans spotkań w domu, 4 zwycięstwa, 5 remisów i 7 przegranych. Natomiast Celta Vigo spośród wszystkich zespołów ma najlepszy wyjazdowy bilans, 8 zwycięstw, 4 remisy i porażki. Ostatnie trzy bezpośrednie spotkania tych drużyn kończyły się wygranymi Celty, kolejno 1-0, 3-0 i 4-0.

⛔100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka Nozna, 3 liga lodzko mazowiecka, 7.04.2012, 14-00
Radomiak Radom - Ursus Warszawa (0-1)
typ; 1
2.11
Betsafe
Analiza
Dziś w spotkaniu 21. kolejki pilkarskiej 3 ligi grupy lodzko mazowieckiej, lider rozgrywek, Radomiak Radom zagra na wlasnym stadionie z Ursusem Warszawa. Dzisiejsi gospodarze to aktualny lider rozgrywek, ktory na wlasnym stadionie w tym sezonie jeszcze nie przegral i legitymuje sie bilansem 6-4-0. Gospodarze dzisiejszego spotkania w tym sezonie wyraznie celuja w awans do II ligi, zaden inny cel w klubie nie jest brany pod uwage. Do skladu na dzisiejsze spotkanie wraca podstawowy obronca, Aleksiej Dubina. W Warszawie, wygral Radomiak 2:1. Dzis uwazam, ze mozemy byc swiadkami wiekszej dominacji lidera rozgrywek. Tym bardziej, ze podopieczni Armina Tomali zapowiadaja sroga lekcje na Ursusie, za wpadke tydzien temu w Sieradzu. Mocniejsza kadra, wlasny stadion, wiekszy potencjal i doswiadczenie, wszystko jest po stronie Radomiaka, dlatego tez nie widze tutaj innego wyniku, jak pewnego zwyciestwa gospodarzy.

✅111
 
funnyman 735

funnyman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie :Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Typ: under 2.5
Kurs: 1.60
Buk: Betsson
Analiza :
Dzisiaj oferta bardzo bogata ,ale zaczniemy od &quot;naszego podwórka&quot; i mecz Legii z Ruchem. Zespół ze stolicy ostatnimi czasy nie zachwyca. 3 remisy z rzędu , przyszłego(chyba ,bo nie ma innych kandydatów) mistrza Polski ,nie satysfakcjonują. Dzisiaj o porze wczesnopopołudniowej ,o jakiej normalnie powinni grać juniorzy, a nie ekstraklasa dojdzie do &quot;hitu&quot; ,bo przyjeżdża vice-lider ,Ruch Chorzów. Klub z tradycjami ,ale bez stadionu ani zaplecza finansowego. Jednak jakoś mimo takich trudności ,mając paczkę zgranych ludzi i niezłego szkoleniowca, można stworzyć niezły zespół. Jednak czy to jest klub na mistrza? Dla mnie nie. Niestety taki zespół jest zbyt słaby by rywalizować na europejskim poziomie. Wracając do samego meczu , nie typuję zwycięzcy tego spotkania. Dla mnie skończy się ono remisem. Dlaczego? Ostatnio nasze ligowe &quot;hity&quot; tak właśnie się kończą : Legia - Polonia 0-0 czy Wisła - Legia ,także Wisła - Lech. Winę za takie wyniki według mnie ponoszą głównie trenerzy ,bo ustawiają zespoły defensywnie na pierwszy plan wysuwając ,fakt nie stracenia bramki. Trochę jednak faktów ,na podparcie mojej analizy. Legia Warszawa ostatni raz wynik overowy u siebie zaliczyła w listopadzie ubiegłego roku (3-0 ZL). Kłania się mierna skuteczność warszawiaków. Natomiast Ruch overek na wyjeździe zaliczył tydzień temu w meczu z Widzewem ,lecz wcześniej takie wydarzenie miało tak jak u gospodarzy , w listopadzie. Na pewno Legia wyjdzie mocno zmotywowana na to spotkanie ,bo ewentualne zwycięstwo da im już prostą drogę do mistrzostwa. Czy remis im wystarczy? Wszyscy byliby rozczarowani takim wynikiem ,lecz biorąc pod uwagę kilka faktów ,można by uznać ten wynik za korzystny. Po pierwsze ,zostanie utrzymana przewaga nad Ruchem. 1 punkt ,ale zawsze. Czy inne zespoły mogą jeszcze walczyć o mistrza? No raczej nie , Śląsk z taką formą musi obawiać się by w ogóle puchary im się nie wymknęły z rąk. Korona nie jest drużyną na mistrza. Polonia to zespół chimeryczny potrafiący wygrać pewnie ze Śląskiem ,a za kilka dni przegrać po bezbarwnej grze z Górnikiem. Strata LEcha wydaję się zbyt duża. Nie wnikam już w jakieś absencję czy kartki ,gdyż wydaję mi się ,że do mojego typu nie ma to większego znaczenia.Legia na pewno bez Gola ,i chyba goli też może zabraknąć.

✅60
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaWłochy, Serie A
Spotkanie: Chievo - Cesena
Typ: będzie rzut karny w meczu
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet at Home

Ciężko napisać analizę do tego typu.
W tym sezonie Chievo wygrało 2-1, przed przerwą karnego wykorzystał Pellisier dla Chievo.
Rok temu 2-1 dla Chievo, z karnego znowu strzelił Pellisier, w drugim meczu było 1-1 z karnego strzelił M. López dla Catanii.
W sezonie 2009/2010 1-1 z karnego M. López dla Catanii oraz 2-1 dla Chievo z karnego dla Catanii strzelił MAscara.
Sezon wcześniej w rewanżowym meczu 1-1, Catania strzeliła również z karnego.
Dziś też będzie jedenastka w tym meczu.

✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krisss 0

krisss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ligue 1
Spotkanie: Valenciennes-Toulouse
Typ: 2
Kurs: 3.20
Buk: Bet 365
Analiza :

Toulouse w ostatniej kolejce uległo na wyjeździe Lille, tym samym przerywając serie 6 spotkań bez porażki, która pozwoliła im na awans na 5 lokatę w lidze.
Mając tyle samo punktów co Olimpique Lyon, toczą walkę o Europejskie Puchary. Dlatego wierzę w ich dobrą postawę do końca sezonu.

Dzisiaj przyjeżdzają do Valenciennes, które ostatnio trochę spuściło z tonu, legitymując się serią spotkań : 2-1-3. Zajmują 12 pozycje w Ligue 1, jednak warto zwrócić uwagę na ścisk pomiędzy drużynami z miejsc 12-19. Wynosi ona tylko 4 pkt!

Wszystkie te drużyny czują oddech rywali na plecach i każda z nich będzie próbowała grać na maksimum swoich umiejętności, jednak dzisiejszy mecz na pewno nie będzie należał do łatwych. Jak już wspomniałem, goście są bardzo zmotywowani do zajęcia miejsca dającego awans do LE.

Gospodarze zagrają bez:
Angouy (OB 19/0), Bonga (OB 25/0), Pujola (N 13/3), Sancheza (POM 18/0)

U gości nie zobaczymy:
Firmina (OB 7/0), Sirieixa (POM 13/1)

Mimo dobrego bilansu domowego gospodarzy, to jednak dziś upatruję minimalnego zwycięstwa zespołu z Toulousy.

⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Spotkanie: West Brom - Blackburn Rovers
Typ: over 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam wszystkich ???? Mam dla państwa do zaoferowania, dzisiaj meczyk, zespołów w miarę umiarkowanych w Lidze Angielskiej.. Dlaczego tak myślę ? hmm.. już mówię.. Blackburn na 31 meczy w Lidze strzelił 43 bramki.. z takim Manchesterem United potrafili udźwignąć 3 punkty, strzelając w tym trzy gole na Old Trafford.. Potrafią zaskakiwać. Zatem West Brom na 31 meczy, 36 goli, mniej od zespołu gości, ale myślę że będą chcieli dzisiaj zaskoczyć rywali.. Bukmacherzy optymalnie stawiają na West Brom, ale myślę że tu będzie remisik, z wysokim gradem goli.. Dlatego typ powyżej 2.5.. Życzę powodzenia stawiającym !

✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bartlomiej87 14

bartlomiej87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Portugalia Liga Sagres
Spotkanie: SC de Braga-FC Porto
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365

Analiza: O godzinie 21:30 w ramach 26 kolejki Hit Ligi Portugalskiej pomiędzy SC de Braga i FC Porto.Braga zajmuje obecnie 3 miejsce i pewny awans do klasyfikacji LE ich bilans 18-4-3 w bramkach 54-22 zdobywajac 58 punktów.FC Porto zajmuje pozycje lidera ich bilans 18-6-1 w bramkach 56-17 zdobywajac 60 punktów.W ostatnim spotkaniu Braga podejmowała wicelidera Benfica Lisboa i przegrywajac to spotkanie 2:1.FC Porto w ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie Olhanense i wygrali to spotkanie 2:0.Braga grajac u siebie bardzo dobrze sobie radzi ich bilans 11-1-0 w bramkach 31-8 zdobywajac 34 punkty.FC Porto grajac na wyjezdzie tez dobrze sobie radzi ich bilans 7-4-1 w bramkach 21-10 zdobywajac 25 punktów.W kadrze Porto zabrakło Fernando, który znowu nabawił się urazu. Poza tym wciąż nieobecni są Danilo, Emidio Rafael i Cristian Rodriguez. W zespole Bragi nie wystąpią kontuzjowani Paulo Vinícius, Leandro Salino, Rúben Amorim i Baiano_Obie ekipy o cos walcz i ten mecz bedzie wyrównany.Mysle ze w tym spotkaniu obie druzyny podziela się punktami.Pozdrawiam!

⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Liverpool-Aston Villa
Typ: Steven Gerrard strzeli gola
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Dzisiaj postanowiłem zaryzykować i zagrać na strzelca bramki. Liverpool ostatnio bardzo zawodzi. Przegrywają seryjnie mecze i pożegnali się już przez to jakis czas temu z walką LM. W dzisiejszym meczu jednak typuje tutaj na zwycięstwo gospodarzy, ponieważ jeżeli dobrze zaczną mecz, a raczej tak będzie, ponieważ w każdy z ostatnich meczy na początku gry i przeważali, to powinni pokonac równie słabo spisujących się piłkarzy z Birmingham. Jeżeli ma Liverpool wygrać to ktoś musi przynajmniej jedną bramkę strzelić. Typuję tutaj na Gerrarda. Dlaczego? Ponieważ jest to zawodnik, który znacznie lepiej gra na Anfield niż na wyjazdach i tutaj jest zawodnikiem, który ciągnie grę. Jako wychowanek daje z siebie wszystko w meczach w Liverpoolu i myśle, że nie inaczej będzie dzisiaj. Ostatnio zanotował asyste w meczu z Wigan, z Evertonem strzelił 3 bramki. W tym sezonie strzelił 8 bramek z czego aż 7 na Anfield. Warto zwrócic uwagę, że Gerrard wykonuje rzuty karne w tym zespole co zwiększa jego szansę na strzlenie gola w przypadku karnego. Myślę, ze pokaże swoja determinację w przerwaniu złej serii swojego zespołu i trafi do bramki rywali.

⛔100
 
ivrock 8

ivrock

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Serena Williams - Samantha Stosur
Typ: Kto wygra najwięcej gemów w meczu? (zawodnik - handicap) - Samantha Stosur (AUS) +4,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin

Analiza:

Między paniami Stosur a Serena Williams nagromadziło się trochę ostatnio historii, ich pojedynki mają inną wagę od ostatniego finału US Open, kiedy to Austriaczka sensacyjnie zgarnęła trofeum przed rodzimą publicznością Williams. Ta baba-chłop, która na twardej nawierzchni myślała, że będzie zmiatać każdą napotkaną przeszkodę, musiała wtedy przeżyć spore zaskoczenia, że ktoś potrafił ją pokonać, gdy osiągnęła szczyt formy, Stosur zapewne od tamtej pory śni się jej po nocy. Panie spotkały się niedawno ponownie, w Miami Serena wygrała 7-5 6-3, więc znowu była walka. Obie zawodniczki są bardzo dalekie od formy z US Open, nie widzę druzgocącej przewagi jednej nad drugą, sądzę, że to spotkanie może okazać się bardziej wyrównane niż to w Miami, gdyż nawierzchnia ziemna trochę lepiej leży Stosur, Serena nie pograła sobie w tamtym roku na tej nawierzchni, a ostatni spotkanie w 2010 roku rozegrała właśnie ze Stosur na RG przegrywając z nią po bardzo zaciętym spotkaniu.

⛔100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dysyclipna: Pilka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Wolsburg - Borussia Dortmund
Typ: 1
Kurs: 5,0
Buk: Bwin
Analiza:

29 kolejka Bunbdesligi. Jedno z ciekawszych spotkań to Wolsburg podejmujący na własnym stadionie broniącą tytułu Borussie Dortmund. Buki zdecydowanie widzą faworyta w posrtaci gości i to jest moim zdaniem błąd, kursy w okolicy 1.50-1.60 są zdecydowanie za małe i nie warte gry. Być może jeszcze jakiś czas temu bym zagrał na Borussie ale obecnie nie przekonują oni mnie do końca. Wciąz prowadzą 3 punktami w tabeli nad Bayernem ale ostatnio stracili większą przewagę przez remis u siebie po dramatycznym meczu ze Stuttgart 4:4 oraz remis na wyjeździe z Augsburg. Znowu Wolsburg chyba zaczął grać tak jak od niego wszyscy oczekują, 4 wygrane pod rząd w których strzelali 12 bramek. Jak na średniaka ligowego bo tak się obecnie przedstawia Wolsburg u siebie grają rewelacyjnie, tylko 3 porażki na 14 spotkań. Śmiem twierdzić, że ten mecz nie musi się ułożyć po myśli mistrza Niemiec, Lewy coś zawodzi, sam Blaszczykowski czy Kagawa meczu mogą nie wygrać, a znowu panująca na stadionie w Wolsburgu zawsze atmosfera po ostatnich zwycięstwach będzie jeszcze lepsza i kto wie może poniesie gospodarzy do niespodzianki. Mój typ na ten mecz to 2:1 lub 3:2.

⛔100
 
S 0

sikor_01

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Reczna
Spotkanie: Serbia - Polska +1,5 handicap
Typ: 2
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Mysle,ze dzisiejszy mecz bedzie bardzo wyrownany. Ostatni mecz z Serbia reprezentacji Polski zakonczyl sie wynikiem 18:22,gdzie gospodarzami byli Serbowie.Polska bedzie sie chciala zrewanzowac i awansowac na olimpiade co jest bardzo trudnym zadaniem,bo z Hiszpania bedzie ciezko wygrac. Serbowie w meczu MS 2011 z Algieria wygrali 25:24,wiec Algieria tez nie jest slabiakiem,lecz Polska mogla sie lepiej postarac.Mysle ze dzisiejszy wynik bedzie bliski remisu.
Pomoglem kliknij dzięki.

✅72
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Spotkanie: Jagiellonia-Wisła
Typ: over 1,5 gola Jagiellonia
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365

Kiedy Jagiellonia gra na własnym terenie nie przywiązuję specjalnie wagi do ich meczów wyjazdowych, ich słaba dyspozycja w tych spotkaniach jest jakby tradycją.Jaga ten sezon nie może zaliczyć do najlepszych, jednak ten kto widział ich dwa ostatnie pojedynki w Białymstoku z Widzewem i z Lechem przyzna że Jaga pod wodzą Hajty zrobiła progres i gra dosyć konkretnie i jak dla mnie jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu.
Co do Wisły to nie widzę sensu żeby na nich stawiać cokolwiek, gdziekolwiek.Znakomita większość piłkarzy która pożegna się za parę tygodni z klubem i krajem już siłą woli nie jest w stanie stworzyć tutaj drużyny najwyżej pozory, nie widać na boisku chęci do gry ani żadnego zaangażowania ze strony pewnych piłkarzy a 4czy5 chętnych to trochę za mało.Jagiellonia ma 29pkt i na pewno z chęcią przygarnie kolejne, początkowy progres który złapali szybko na pewno nie minie a motywować ich do meczu z Wisłą którą prowadzi ich były trener raczej nie trzeba.Uważam że Jagiellonia lepiej zagra w piłkę niż Wisła (jeżeli oczywiście można stwierdzić że Wisła gra w piłkę) i wygra to spotkanie, jednak jak dla mnie bezpieczniejszym i lepszym kursem jest zakład że trafią min 2x do siatki niezależnie od wyniku

⛔100
 
P 3

ptr85

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Anglia Championship
Spotkanie: Coventry City - Peteborough United
Typ: Coventry City
Kurs: 1,95
Buk: Bah
Analiza:

Ekipa Coventry po wygranym wyjazdowym meczu z 9 druzyna Hull City 0-2 wydostala sie ze strefy spadkowej i dzis ma okazje umocnic sie na bezpiecznej pozycji po pokonaniu na wlasnym obiekcie slabo spisujacej sie w wyjazdowych potyczkach ekipie Peterborough United (3-6-11) Dzisiejsi gospodarze odzyskali forme od 6 spotkan sa niepokonani z czego 2 ostatnie mecze wygrali 2-0 u siebie pokonali Portsmouth FC i jak juz wczesniej wspomimalem 3pkt zdobyli w wyjazdowym meczu z Hull (0-2)
Sadze ze dzis dobra passa zostanie przez The Sky Blues podtrzymana a po takim kursie warte zagrania

⛔100
 
S 0

sikor_01

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Reczna
Spotkanie: Serbia - Polska half time
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Polacy w meczach z dobrymi druzynami zazwyczaj (zawsze) przegrywaja po 1 polowie,a w drugiej dopiero widzimy lepsza gre Polakow. Przypomne dramatyczny mecz ze szwedami
zakonczony wynikiem 30:30,gdzie po pierwszej połowie przegrywalismy 9:20. Mysle,ze Serbowie beda prowadzic po 1 polowiel,a wynik meczu bedzie bedzie bliski remisu..Hmmm moze Remis tylko ;).

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom